Új privát üzeneted érkezett!

Hello Kitti!

Mire vagy kíváncsi?
A Buckába költözünk, egy - még neve sincs- új zsákutcába. De ha jól emlékszem a szigethalmi rész felé esik. Nagyjából 4-5-ször voltam ott, és elég zűrzavarosak nekem az utak, el is tévedtünk néhányszor.. :)
Egy ikerház felét vettünk meg, a belső munkákat mi fogjuk befejezni. Úgyhogy húzós hónapok állnak előttünk..
Most Nyíregyháza belvárosában élek, ráadásul olyan helyen, ahol a fiatalok imádnak összejönni, így éjszakám nem múlik el gumicsikorgatás és ordító zene nélkül. Nagyon elegem van már belőle, és alig várom a költözést..
Mi a szöszt írjak még? :lol:
34 éves vagyok, eddig tipikus szingliéletet éltem, szórtam a pénzt, utaztam, míg idén januárban ettől is besokalltam, és elkapott az érzés, hogy gyereket szeretnék, családot, nyugalmat.. De rögtön! :D Szerencsére a párom partner volt ebben.. 3 éve vagyunk együtt, de nem házasodtunk még össze. Majd, ha időnk engedi.. :D
Nnna, elsőre ennyi..

Üdv..
taria
 
 


Sziasztok!

Fleur: Gratulálok Lilla babához! Legyen benne sok boldogságod és egészséged is! Nekem a lányom 21 hónapos( Kitti) vele vagyok itthon. Mi a mozi mellett lakunk a Szilágyi Lajos utcában, 1 éve. Ez egy újépítésű ikerháznak a fele, kb 100 négyszögöl kerttel. A gyes mellett iskolába járok ( oktatásszervező ) leszel, illetve nagyon gondolkodok egy másik képzésen is, hogy elkezdjem. Szeretnénk másik babát, eddig még nem jőtt össze. De dolgozunk rajta. :)
A József Attila suli az merre esik? Mert még én sem vagyok nagyon ismerős itt? Mikorra vagy pontosan kíírva?

Taria: Örülök, hogy ide találtál közénk! Magamról nem írom le mégegyszer a dolgokat. Remélem elnézed! :) Hát akkor lesz munkátok a házzal rendesen. Mi is gondolkoztunk a Buckában ház ügyben, de mivel nekem nincs jogsim így elég nehézkes lett volna bejárnom onnan. Igaz most már ott is úgy nőnek ki a házak mint a gomba. Ezáltal a közlekedés is 1-2 éven belűl szerintem kialakul. Mert most szerintem nem valami szuper. Amúgy mit dolgozol?

Most megyek mert reggelizünk!

Barbara
kutasi kitti
 
 


Hello!

Bocsi, hogy nem jelentkeztem, de 08.18-án megszületett Sebike! 4300 gr és 54 cm...szép nagy legény. Tegnap jöttünk haza a kórházból. Szerintem most pár nap nagyon zürös lesz, pld. ma éjjel is fent voltunk fél 2-től 5-ig, de azért remélem 1 hét és már tényleg csak enni kel fel éjjel!:)

Amint tudok jövök és olvasok, mert látom, hogy vannak újak is!:)

Judit

mamiblue
 
 

 
 

Taria, a lakótelepen számtalan kozmetika és fodrász található, ha konkrét lesz a dolog, tudunk címet mondani biztosan.
Mi pár napig vidéken voltunk, eljegyzésen, keresztelőn, aztán közbe megbetegedett a kiskutyánk, egy törpepincser, már 6. napja nem eszik, hordjuk az állatkórházba, éppen most műtik, este mehetünk érte, és még mindíg nem biztos hogy csak az a baja amit találtak. Idő, pénz, idegeskedés, és az ember sajnálja, nehogy elpusztuljon mégis. Nagylányom persze sehol, pedig az övé a kutya, elvileg, de még egy telefont se eresztett meg, hogy meggyógyult- e a kutya, vagy meglátogassa?! Ez is akkora csalódás, én nem így neveltem, de mióta az apjánál van, nem ismerek rá. Jobb ha elterelema gondolataimat, mert csak őrlődök, a kicsinek meg szüksége van rám. :roll: Lilike meg úgy néz ki elkezd beszélni, mert már 2-3 szót is összerakosgat, és hevesen bólogat hozzá. Annyira akarja, hogy értsük amit mond, és látszik rajta, hogy gondolkodik, hogy is mondja el. Legtöbbször sikerül is neki, ha meg nem, akkor blablázik hozzá valamit. Sziasztok. Bea
bey78
 
 


Sziasztok!
Szia Fleur, szia Taria!
Sebestyénnek minden szépet és jót kívánok idekinnt, mintahogy Botondnak is! Használjátok ki ezt az időszakot gyerekek, most még minden körülöttetek forog, anya-apa ugrik, a mamák is és az a sok alvás.... Ezt nagyon irigylem, szívesen lennék pár hétre újból kisgyerek!
Judit, visszaolvastam, hogy írtál volna sms-t, ha Sebi érkezik, persze hogy írhattál volna, csak azóta nem voltam, bocsi. De Jázmin értesített minket így is jó volt. Örülök, hogy rendben lezajlottak a szülések, és babázhattok mindannyian.
Fleur, neked is hasonlókat kívánok! Anyósomnak a közeletekben van egy butikja, a Zeke pék és a Rétesbolt között, sokszor megyünk arra a Lilivel, biztos összefutunk majd talán. Nekem 2 lányom van egyik 10, másik 1.5 éves.
bey78
 
 


El akartam menteni, nehogy újra kelljen írni és megfordította a szöveget, tehát a második hozzászólásom az első, bocsi. A férjem biztos mondaná, hogy ne égessem... :? Bea
bey78
 
 


Először is köszi csajok, hogy befogadtatok. Tök jó érzés, hogy vannak más kisgyerekes anyukák is Miklóson és nagyon remélem, hogy lesz alkalmunk személyesen is megismerkedni hamarosan :).

Szia Taria
Jó, hogy nem csak én vagyok új :)

Barbara
Akkor véleményem szerint nem lakunk ám olyan messze egymástól. Tudod, hol a Miklós Pláza vagy az OTP? Na attól nem messze, a Jókai utcában lakunk.
Szeptember 15-re várjuk Lilit. Azaz 15 és 17 közt mondták eddig.
Akkor szorítok a tesó babához. :)

Judit
Én is gratulálok Sebestyénhez, így ismeretlenül is.

Bea
Szegény kutyus :(, remélem már jobban van. Látom neked is Lilid van :). Igen azt hiszem tudom is melyik lehet anyósod butikja :). Hát jó lenne összefutni egyszer :). Jó tudni, hogy nem vagyok itt egyedüli kismama. :)

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Sziasztok!!
taria és Fleur!!!-------Üdv köztünk.:)

Lányok: Szeptemberi tali nálunk????
Várjuk be a babásokat és hozzuk végre össze, olyan kíváncsi vagyok már rátok!!!

Mindjárt itthon apa, mennem kell holnap mesélek.

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Hello mindeniki!
Szia Barbara, Bea, Fleur, Sziszike!

1 napja késik, úgy izgulok, hátha terhes vagyok, hogy a költözés most kicsit eltörpül.. :D
Bár hihetetlennek tűnik,hogy minden ennyire összejöjjön..

Legszívesebben most rögtön csinálnék egy tesztet, de meg akarom várni a hétvégét, míg a Drágám hazajön, mert egyedül valahogy nem lenne az igazi, bármi is az eredmény..

Barbara: Nekem van jogsim, - bár nem túl jól vezetek :oops: - autónk is van kettő, így fogunk tudni mozogni. A Csépi út szerintem elég szörnyű, a nagy forgalom ellenére nekem nagyon keskeny. Onnan hogyan kell eljutni a házunkhoz, azt még most sem tudom.. :)
Most egy építőipari cégnél dolgozom vevőszolgálat vezetőként, sok munka, sok stressz, főleg ilyenkor, nyáron. Télen elég nyugodt.
Már lenne is munkahelyem a ott, a környéken, csak kevesebb lenne a fizetésem, így várok a költözésig, hátha már elmehetnék táppénzre..

Fleur: Ahogy elnéztem az építkezéseket, annyian fognak még költözni, hogy nem is olyan sokára mi leszünk a régiek.. :)

Üdv mindenkinek..
taria
 
 


Sziasztok!

Taria, üdv itt! A házasságkötésről azt mondják, felejthetetlenebb, ha hárman "álltok" az oltár előtt... :lol: :lol: Drukkolok, hogy kétcsíkos legyél! Bár én kicsit megszenvedtem: márciusban költöztünk ide, és akkor már 5 hónapos voltam, dobozolni, hajolgatni kicsit nehezen ment, meg az ablakmosást is másra kellett hagyni, de azért megérte. :) :) Mi a hitellel szívtunk, de akkor óriásit! :( Nem baj, már vége, 15 évre eladósodtunk :D :D A csépi utat én is utálom, inkább kerülök a gyári úton keresztül.
Ja mondtam már, hogy a Kakukk u. (ahol lakunk) a Csépi út elejénél van? :lol: :lol:

Bea, sajnálom ezt a mizériát! Legalább jó volt vidéken?

Barbara, itt van mozi??? :D Nem is tudtam...

Mea culpa, lányok, a hülye kollégám összekeverte... Az anyaságit kérte a Lőportár u-ban, és belezavarodott... :(

Képzeljétek, az OEP még mindig nem küldte meg Bogi TAJ-kártyáját... És persze addig nem tudunk semmit sem intézni, se családi pótlék, se anyasági, se tgyás... :( Ti ne essetek bele ebbe a hibába (mármint hogy a kórház intézze), tessék a pasit elzavarni sorbanállni, mert rögtön a kezébe adják...

Na, megyek reggelit csinálni, lassan ébred a férjem. Bogi meg mint az aludttej :)

Szóljatok már rám, hogy húzzak szakdolgozatot írni, mindjárt itt a novemberi leadási határidő, és még el sem kezdtem elolvasni a szakirodalmat :( :oops: :evil: :evil:
Kép Tegnap készült...

Na mindenkinek további szép napot!

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Sziasztok!

Elég rossz délutánunk volt. Már pár napja a jobb fülem bedugult és elmentünk tegnap délután a Gyártelepre a fülészertre kimosatni. Volt már tavaly és tavaly előtt is nekem ilyen és nem fájt egyáltalán. De a tegnapi fülmosás az egy rémálom volt nekem, még ennyire nem fáj mint most. Este lefekvésnél csak hallottam, hogy pukadozik a fülem és nem gyözött kifolyni az a rengeteg víz, illetve valami barnás........ Nem részletezem. Úgy tudtam elaludni, hogy bevettem egy Donalgin kapszulát. De reggelre úgyanúgy nem hallottam a fülemre , úgyhogy szerintem délután vissza a fülészerte. Már előre félek lányok! Szorítsatok!!

Barbara
kutasi kitti
 
 


Hello!

Szóval Üdv az újaknak!

Barbara: kevesebb rossz dolog van mint a fülfájás. Nekem is volt már a Cataflam a legjobb rá, mint a fogfájásra.

Jazmin: nekünk 4-5 hetet mondtak a TAJ kártyára. Szocpol intézhető nélküle? Asszem oda csak a születési anyakönyvi kivonat kell, de nem lepődnék meg, ha ezt is kérnék! Szép hajas babád van neked is. :) Ha nem ébred fel Sebi töltök fel képeket én is!

Sziszike: Tali jó ötlet továbbra is. Én most kicsit megnyugodtam, hogy Sebike kibújt, persze azóte sem alszom végig az éjszakát, de jó volt már letenni a pocakom!

Taria: mi a madarász utcában építkezünk, az is arra lehet amerre Ti laktok. Ott is építettek 2 ikerházat az utca végében, de a környéken is van jópár. Én is remélem, hogy lassan megcsinálják a csépi utat, meg jó lenne ha lebetonoznának a környéken kisebb utakat is, amiken keresztül ki lehetne menni a mű útra pld...de egyenlőre még csatorna sincs...csak sok-sok ház. Jól messziről jöttök, hol fogtok lakni, amíg elkészül a belső?

Bea: jobbulást a picur kutyátoknak!


szaladok, remélem tudok képeket tenni!

Judit

mamiblue
 
 


Kép

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Na voltunk a fülészetesn kiderűlt, hogy középfűll gyulladásom van. Az fájt szerda este piszkosul. Csak éppen kérdeztem a doktornőt, hogy nem vette észre szerda délután amikor ott voltam. Erre ő azt mondta, hogy a fűlzsír miatt. Lehet ez is vagy szerintem alaposan nem nézte meg. Na mindegy ezen már kár agyalnom. Kaptam antibiotikumot, meg füllcseppet. 1 hét múlva kontroll. Csak az a kár, hogy addig nem hallok rendesen amig a gyulladás ott van. :(

taria: Megjött vagy csináltál már tesztet? Tényleg hol fogtok addig lakni míg a belső munkálatok folynak a házban? Itt Miklóson milyen munkaheyled lenne?

Fleur: Tudom hol a Miklós Plaza és a Jókai utcát is tudom merre van. Akkor tényleg nem vagytok messze töllem! Köszi a drukkot ránk férne már!

Bea: Lilike nagyon ügyes ha már 1,5 éveseb szavakat rakosgat össze. Beus megint az apjánál van? A kutyusodnak jobbulást kívánunk! :lol:

Jázmin: Boginak alakulnak a pöttyei? Voltatok végül is dokinál? Miből írod a szakdolidat? Milyen suliba jársz? Én is most szenvedek vele éppen( dolgozattal), de már a végén tartok.

Sziszike: Hogy halad az udvar,kert ? A belső munkálatokkal teljesen kész vagytok? Taksonyban merre felé laktok?

Judit: Gyönyörű Sebi baba!! Tejed van? Szoptatni tudsz? Lányok, hogy fogadták a tesót? Nincs féltékenykedés?

Jó éjszakát! Barbara
kutasi kitti
 
 


Sziasztok!

Barbara, sajnálom a füledet :( Elég érdekes a doktornő hozzáállása! De sebaj, a gyógyszerek hamar megszüntetik a gyulladást, ne aggódj! Talán a fájdalom is elmúlik - akár már holnapra is! Kitartás!

Gabi, dönörűűűűűűű! Azaz akarom mondani gyönyörű kislegény!!! :lol: :lol: :lol: Gratulálok! Milyen volt a szülés? Könnyen ment minden? Mesélj már egy kicsit!!! :oops:

A pöttyök? Dokinéni szerint allergia, majd egyszer elmúlik... :(
Tegnap így nézett ki:
Kép
Ja és megérkezett a TAJ-kártya anyumékhoz - vagy hát milyen más hivatalos irat érkezhet a kisasszony nevére???
Hívtak a melóhelyről is, hogy menjek be aláírni a tanulmányi szerződés-hosszabbítást - mint a múlt héten kiderült, a kismamáknak már nem ingyenes a főiskola.

Ja, a Kommunikációs Főiskolára járok, üzleti kommunikációs szakra. A választott témám: A nyomtatott sajtó fejlődéstörténete (és még kellene egy magyar lap története is). Ha nagy leszek, üzleti kommunikátor leszek. Ugye milyen szépen hangzik??? :) :roll: :wink: :wink:

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Jazmin: Nekem is volt ilyen az első kislányomon, és tényleg elmúlt!:)

J.

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Huhúúúúúúúúú! Tegnap csináltam tesztet, és kétcsíkos!!! :D :lol: :D :lol: :D :D :D :D :D
Olyan, de olyan boldog,vagyok, hogy nem tudom elmondani. Bár, jó helyen vagyok, ezen ti már túl vagytok.. :D

Jázmin: Úgy tűnik, összejön a "hármasban az oltárnál".. A költözést valahogy megoldjuk, de kicsit tisztaságmániás vagyok :oops: , a takarítást nem szívesen bízom másra. Olyan gőzerővel megy az építkezés, hogy szerintem szeptember végén, október elején költözünk. Megkérdeztem,hol is fogunk lakni, a Horog utcából nyílik.. A hitelmizéria még nekünk is előttünk áll, de bíztatnak, aránylag jól keresünk. Csak mi 25 évre adjuk el a lelkünket a banknak.. :cry:

Barbara: Jobban vagy már? A fülfájás olyan kegyetlen dolog, nekem is volt már középfül-gyulladásom. Jobbulást!
A tesztet lásd fent.. :D :D :D Munkahelyem Dunaharasztiban lenne, de így szerintem nem kezdek ott, hanem elmegyek táppénzre. Kicsit ciki lesz lemondani. Régi, kedves ismerőseimmel dolgoztam volna együtt. Bár, biztos meg fogok egy idő után buggyani az unalomtól.. A párom már most Pesten dolgozik, egyelőre ott is lakik az apjánál. Csak hétvégén találkozunk. :cry: Ők ketten fogják a burkolást-festést megcsinálni, én addig maradok itt, és ha minden kész, csak akkor cuccolunk.

Judit: Hát igen elég pocsék ott az úthálózat, nem tudom ,hogy egy hetes eső, vagy hó után hogyan lehet onnan kijönni.. Gratulálok, tényleg szépséges a baba.. :)

Futok, mert még ban egy csomó dolgom,
Sziasztok!
taria
 
 


Sziasztok!
Ez nem az én napom :( :oops: :oops: :oops:

Azt akartam írni, hogy:
Judit, dönörűűűűűűű! Azaz akarom mondani gyönyörű kislegény!!! Gratulálok! Milyen volt a szülés? Könnyen ment minden? Mesélj már egy kicsit!!!

és nem azt, hogy: Gabi, dönörűűűűűűű!

Szóval izé, bocsi a kavarodásért...

Hogy bírjátok a hőséget? Bogi egy szál pelusban szenved, félóránként fent van, tök nyűgös... :(

Hétvégére lehűlést igérnek... Bár úgy lenne....

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Sziasztok!


Üdv. az újaknak és egyben gratula is Taria a két csíkodhoz.Így újra van kismama köztünk, mert ha jól követem a dolgokat, mi régiek már mind"lebabáztunk".

Olyan sokan lettünk, hogy már teljesen elfelejtettem, hogy ki lakik itt a Lakihegyi lakóparkban.Mostanában így babakocsisan gyakran sétálunk arra, ha kedve lenne egy rövid /két szoptatás közti/ talihoz, akkor szívesen bennelennénk.

A meleget mi elég jól bírjuk, én csak az egyre gyakoribb szélviharoktól vagyok ki.

Lackó tegnap volt 8 hetes, és már több, mint két kg-t hízott születése óta.igyekszem majd képet feltenni róla, de eddig még nem sikerült.Ha máskép nem megy akkor majd az iwiw-re teszek fel.
Gyönyörűen tud mosolyogni rám.Már előre félek, hogy ezzel a mosollyal mindent el fog érni nálam.

Barbara:jobban vagy már?Terveztek újra kistesót?A házat ill.a kertet befejezték teljesen az Antiék?
Itt még nem végeztek.Egy házba még mindig nem költöztek be, de munkásokat se látni.

Szép estét mindenkinek!

Gabi
taga
 
 


Sziasztok!

A fülem aránylag elvan, igaz levedzik rendesen. De legalább nem fáj, illetve nem hasogat. Igaz hallani sem hallok még vele rendesen. Csak tudnám, hogy hol szedtem őssze ezt a nyavalyát. Csak a süketség idegesít, de nagyon. Holnap elutazunk a dédimamához Békés megyébe a hétvégére. Mert jövőhéten folytatom az iskolapad koptatását. De nem várom, de már nem sok van hátra!

Jázmin: Érdekes a szakdoli témád. Nekem az unokahúgom most diplomázott le ott ahova te jársz éppen. Amúgy tudsz szopizatni rendesen? Neked a párod amúgy mivel foglalkozik?

Taria: Nagy-nagy gratula a csíkodhoz!!! :D :D :D :D :D
Remélem minden rendben lesz veletek! Most, hogy jőn a baba azért vigyázz magadra, pakolás, cipekedés stb. Most ő a lényeg, hogy egészséges legyen!

Gabi: Jó néha, hogy be tudsz kukkantani! :D Gondolom ezer a dolgod! Mi jól vagyunk a fülemet leszámítva, gondolom olvastad. Dolgozunk a kistesón, reméljük nállunk is hamarosan kopogtat a gólya. A kerttel, garázssal kész vagyunk idénre. De mindent mi csináltunk meg saját magunk. Antiék leszartak mindent. De tudod nem is kell már, hogy jöjjenek. Így élvezzük most már a házat is! :D :D

Most megyek, jó éjszakát!

Barbara
kutasi kitti
 
 


Hello!

Taria: Nőgyógyászt tudok ajánlani! Nálunk gyártelepen van tanácsadás, de szeirntem oda nem érdemes menni, mert elég nagy a tömeg. Egyébként pestre a 2-es nőgyógyászati klinikához tartozunk, de én nem ott szültem. Van egy doki akinek miklósón van magánrendelése, ha gondolod megadhatom a számát a rendelőnek, minden hétfőn van 4-től 6-ig. Szeirntem jó doki, a dél-pestiben dolgozik. Sajna nem nála szültem ,mert pont elment szabira, de én a kórházzal is meg voltam elégedve, annak ellenére, hogy ott is elég nagy a forgalom.

Gabi:Ildikó lakik még ott, de ő már nagyon régen nem jelentkezett sajnos! Pedig engem is érdekelne, hogy mi újság velük!

Gabi, Barbara: Nekünk is ez a bajunk a házzal...a vízszerelők pld. teljesen eltüntek, és nem is tudjuk, hogy előkerülnek-e. De már kerestünk másokat. Most mindenki nagy hajrában van, hogy befejezze a házát. Remélem mi is tudunk költözni novemberben! még szerencse, ha bent lesz a fűtés a többit már lehet csinálni ha hidegebb lesz is! ha esetleg tudtok jó és olcsó burkolót azt szivesen venném.:)

J.

Kép

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Tegnap szétrohangáltuk magunkat - sikerült elintéznem a tanulmányi szerződésemet, elhozni Bogi iratait és elindítani a családi pótlékot és a tgyást. Tök vicces, hogy több lesz a tgyás most, mint a fizetésem volt!!! :lol: :lol: :lol:

Judit, gyönyörűek a gyerekeid! Te használod a szoptatóspárnát? Én próbálkoztam vele, de biztos hogy valamit rosszul csinálok, mert csak szerencsétlenkedni bírok vele... :( Könnyű szülésed volt? Jól vagy? A lányok hogy fogadták az öcsikét?

Barbara, lehet hogy már írtad, de én nem emlékszem :oops: :oops: Hova jársz suliba? Mennyi van még hátra?

Gabi, úgy volt még tavaly, hogy ott veszünk lakást... Aztán lecsúsztunk róla, mert nem adtak volna annyi hitelt, meg akkor még önerőnk sem volt.

Taria, gratulálok!!! :D :D Hogy vagy? Jelentkezett már valamilyen tünet? Remélem problémamentes lesz a várandósságod! Azért vigyázz magadra! Mit szólt a párod?

Sziszike: hozattatok földet a kertbe? Ha igen, leírnád, ki és honnan hozta? szeretnénk feltöltetni a kertet, meg kicsit feljavítani a földet, mert itt tiszta agyag... :(( Van már néhány telefonszám, meg ár is, de hátha akad még ennél is jobb!

Itt is felpörgött az élet, nagyon helyes!! Csak így tovább! :D :D

Várom már, hogy lehűljön az idő! Lehet, hogy ezzel csak én vagyok így?? :(

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Hello!

Jázmin: A szülésről inkább nem beszélnék! Örülök, hogy túl vagyok rajta...egyébként nem volt hosszú, bár én soha nem tudom, hogy honnan is kell számolni. Nekem oxitocin nélkül ugyanis nagyon rövid fájásaim vannak. Egyébként az augusztusi topikban írtam róla néhány sort, de tényleg nem szivesen emlékszem vissza rá. Az eremény meg úgyis tökéletes lett.:)
Ti hol is laktok? Nálunk meg tiszta homok a talaj! Szerintem vért fogunk izzadni, mire a kb. 800 nm-ert rendbetesszük...füvesítjük stb.

fleur: Most vettem észre, hogy Te is nemsokára szülsz! sok sikert és kitartást!

Megyek felébresztem Sebikét, mert így nem lesz este alvás...

Judit

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a gratulációkat. :D :D
Mióta tudom, egyszerűen senki nem bír felbosszantani, nem hagyom magam.. :D :D

Barbara: Vigyázok, bár eddig szedtem az allergiás gyógyszeremet, nem is álmodtam, hogy ennyi rohangálás, és stressz mellett (házvásárlás) terhes lehetek. A pozitív teszt óta nem szedem, de az allergia sajnos tombol. Alig alszom, nem kapok levegőt, de igazán vezetni félek, amikor ömlik a könnyem, és tüsszögök. :( De remélem, nemsokára csillapodik, csak beparáztam, hogy nehogy a gyógyszer miatt legyen baja a babának. A cipekedéssel nem lesz gond, hétvégén voltam bevásárolni a párommal, 1 kilónál nehezebb dolgot megfogni sem engedett.. :lol: Meggyógyult már a füled, vagy még mindig szenvedsz?

Judit: Nagyon megköszönném,ha megadnád a nőgyógyász elérhetőségét, egyelőre elég tanácstalan vagyok. Jövő héten elmegyek az itteni dokimhoz, de költözés után semmi esetre sem szeretnék idejárni. Remélem 3 hónaposan még elvállal..
Olcsó és jó burkolót tudok( a párom), csak ő muszájból fogja a házunkat megcsinálni, és szerintem annyira tele lesz a hócipője mire befejezi, hogy egyhamar nemigen veszem rá megint.. :D

Jázmin: Azt hogyan csinálod, hogy a tgyás több lesz, mint a fizetésed? :D Fejem se fájna, ha az enyém is így lenne.. :D
Aránylag jól vagyok, csak a szagokat nem bírom. A bedugult orrom ellenére olyan a szaglásom, mint egy vadászkutyáé, és csak mostanában veszem észre, hogy mennyi kellemetlen szag van a világban.. :D Pl. megérzem, ha a szomszéd irodában valaki kolbászt eszik, és inkább járok egyet, hogy ne menjek oda, és dobjam ki az ablakon. . :D Ja, a félóránkénti pisilés már két hete tart de csak néhány napja tudom, hogy mitől.. :D És a mellem.. Óriási.. :D A párom ennek a tünetnek örül a legjobban.. :D :D
Ő először vigyorgott egy óráig és puszilgatta a hasamat, aztán könnybelábadt a szeme, és szétölelgetett. Másnap meg.. Csak ámutam. Beparázott, hogy mennyire fogok megváltozni a terhességtől, mert neki az összes haverja azt mesélte, hogy olyankor a nők elviselhetetlenek. De mára már megnyugodott..

Húú , de bő lére engedtem, de itt legalább nyugodtan beszélhetek róla, olyan rossz egész nap a munkahelyen, csak magamban vigyorgok.. :D :D
taria
 
 


Sziasztok!

A fülemre még mindig nem jól hallok! Remélem már nem tart sokáig ez az állapot! Utálok süketnek lenni! :( :(
Ma végre befejeztem a szakdolimat, holnap viszem be a tanárnőnek! Szurkoljatok, hogy ne kelljen már átírni! :D
A lehülésnek én is örülök, de az esőnek annak nem. :(

Jázmin: Én oktatásszervezőnek tanulok, október elején és végén fogok vizsgázni! Az nem lesz még semmi! :D
A szakdolgozatomat pedig egy bizonyos képzés megszervezéséről írom! Viszont gondolkodom, még egy rövidke tanfolyamon, össz-vissz 6 hetes( pályázat író képzés).

Judit: Milyen baba Sebike? A lányok jól fogadták? Van segítséged?

Jó éjszakát Barbara
kutasi kitti
 
 


Hello!

Barbara: Sebike...változó, ma éjjel pld órnáként ébredt és így nemigen tudtuk kialudni magunkat! Azt hiszem a pocija a bűnös, már semmit nem merek enni, nehogy attól fájjon a hasa. Persze most alszik, de nem tudom a ma éjjel milyen lesz! Csajok...hát mikor tudják,hogy Sebi miatt nem tudunk menni valahova, akkor nem tetszik nekik, de egyébként jönnek, simogatják, fel akarják venni...segítség csak a férjem, pld. ő viszi a lányoka most angolra is, mert a picivel még nem indulok el! meg oviba is ő fogja vinni őket, én meg majd haza, ha összejön. sok sikert a szakdolihoz, gondolom, nem nagyon lenne már kedved átírogatni!

Taria: Küldöm majd priviben az elérhetőséget! Persze, hogy elvállal akár még 30 hetesen is. Én mondjuk a betöltött 40. hetemmel már nem kerestem új orvost, de jó volt a szülésznő akivel szültem, az ügyeletes doki, meg csak 3 öltést tett belém , ahol repedtem... :? De egyébként a varrást is tudják a szülésznők!

Judit

mamiblue
 
 


Sziasztok!
Sebi masszív kis srác lett Judit, őt még én is meg merném fogni. :wink:
Kutyusunk 3 napja eszeget, de kórházba még ezen a héten is hordanunk kell. Elég fárasztó már a férjemnek, de ha jobban van, megéri.
Taria, én is gratulálok a terhességedhez! Azért használjátok ki ezt az időszakot a pároddal, utána egy más időszámítás kezdődik... :P
Vidéken jó volt, Fábiánházán voltunk, élvezte a két kicsi, hogy dajkálták őket a nagyobbak, meg bárányok, lovak, sok-sok állat, nagyon jó volt.
Lili 2 napja nyűgösködik, alig bírok vele, hullámvölgyei vannak, mikor telihold volt, nem sokat aludtunk tőle, remélem ma nyugodtabb lesz.
Szeptemberi találkozóról majd döntsenek a kisbabás anyukák, hogy mikor legyen, egy kérésem lenne, még a járványos időszak előtt. Annyira féltem a betegségektől a Gyerekeket, nem csak az enyéimet, a másét is, hogy az már kóros. Bocsi. :roll:
Írjatok... Bea
bey78
 
 


Sziasztok!

Voltam vissza a fülészeten, a gyulladás elmúlt viszont még mindig nem hallok rendesen. Erre azt mondta a doki, hogyha jövőhét csütörtökig nem jőn vissza a hallásom, akkor csinál egy halló vizsgálatot és kapok rá valamilyen gyógyszert. De biztonságból megkérdeztem, hogy nem-e kell felszúrni és azt mondta, hogy nem. :(
De, hogy mondjak is egy jó hírt kész a dolgozatom. A tanár rábolintott, hogy jó. Baromi nehéz szűlés volt, de úgy látszik megérte! :) :)

Judit: Az tök jó, hogy ilyen rugalmas a férjed és tud segíteni a lányok körül! :) Gondolom nem egyszerű a három gyerekkel. Biztos nagy szervezőkészség kell hozzá.

Bea: Örülök, hogy jobban van a kutyusod! :) Nagy lányodról van valami új hír?

Többiek merre vagytok?

Jó éjt! Barbara
kutasi kitti
 
 


Taria
Mi a helyzet? Nagyon szorítok!
Akkor közben már válaszoltál, gratulálok!!! Boldog pocakosodást neked.

Barbara
Remélem már jobban a füled, azaz, hogy már hallasz is.
Gratulálok a szakdolihoz!

Mamiblue
Jajj de kis édes. Már én is én is úgy szeretnék babázni :)
Köszi :) még 2 hét :)

Jasmin
Ez milyen allergia? Az anyatejtől? Csak, hogy okuljak.

Bey
Örülök, hogy jobban van a kutyu.

Végre elkészült a babasarok a hét elején. Jajj én olyan boldog voltam :) Csak annyit dolgoztam vele, takarítás meg pakolás, hogy az amúgy is problémás hátam kicsit bemondta az unalmast. De már jól van. Most próbálok pihenni is. :) De hát ez van rámjött a fészekrakás :)
Tegnap megint voltam dokinál, babci feje még lent, méhszáj pedig zárt, fájástevékenységem szinte semmi, szóval előreláthatólag a héten még nem szülünk :). De jövő héten már jó lenne :)

Szeptemberi tali. Hát mivel szeptemberben születünk, sajnos akkor még nem hiszem, hogy tudunk találkozni, de remélem máskor is csináltok még talit és akkor mindenképpen megoldom :)

Puszi nektek, vigyázzatok magatokra!

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Sziasztok,
csak benéztem, Bogi hasfájós lett, egész nap nem tudjuk letenni, az éjszakák borzasztóak, alig lehet elaltatni, napközben csak akkor alszik, ha függőlegesben van... :( Mecsek teán és infacolon kívül van ötletetek? Én már feladtam! :oops: :( :(
Szaladok, mert megint nyöszög. Megpróbálok visszaolvasni... talán később sikerül :)

Szebb napokat nektek!

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Sziasztok! Jázmin! Mi masszíroztuk a ... szóval hogyha lefekteted szembe magad elé a jobb oldalon(szemből) vannak a belek, a doktornő mutatta hol,és ott körkörösen, enyhe nyomással kellett masszírozni, vagy a lábait körkörösen a hasához tornáztatni behajlítva, és akkor kicsit megindult a "szél", vagy a karunkra hason fektetve körbe-körbe járkáltunk vele a lakásba, míg el nem múlt neki. Nem emlékszem, de azt hiszem 3 hónapos korában, mint ha soha nem is lett volna, egyszer csak nem fájt neki többé . Kitartás, mi is nehezen éltük meg, de arra gondoltam mindvégig, hogy egyszer ennek az időszaknak is vége lesz. És lett is. :wink:
Üdv: Bea
bey78
 
 


Jazmin
:( sajnálom, hogy Bogi poci fájós lett. Kitartás. Én is olvasom az ötleteket, mert soha nem lehet tudni, nem e hasonló cipőben leszünk mi is.

Amúgy még egyben, nyákdugó már távozott hétfőn.
Szóval egyre izgatottaban várjuk mikor lesz a nagy nap. :)
Ugye elvileg jövő hét vasárnapra vagyok kiírva.

Ja szorítsatok, hogy túl ne hordjam :)Azt az egyet nagyon nem szeretném.

Pusza nektek!

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Sziasztok lányok!

Megszűletett a nagy művem(szakdoli) végre. Sikerűlt be is kötettnem, úgyhogy holnap viszem a suliba. Már megint suli.:( Tegnap voltam vissza a fülészeten egy hallás vizsgálaton, mert nem hallottam a gyulladt fülemre rendesen. Az eredmény megdöbbentő volt számomra, közölte a doltinő, hogy felszúrja. Mondtam neki, hogy köszi. Amennyire féltem, paráztam annyira kellemesen csalódtam, nem fájt! :) A hallásom most 95%-os, jövőhéten újra megnézi és remélem befejeztük a fülészetre való járkálást.

Fleur: Kitartást már csak napok/órák vannak hátra. Ha túl vagy rajta majd beszámolót kérünk tőlled is! :)

Jázmin: Kitartást a hasfájáshoz! Nekem szerencsére Kittivel nem volt ilyen gondom, próbált követni amit Bea mond. Biztos segitenek Boginak! :)

Többiek merre vagytok??

Barbara
kutasi kitti
 
 


Hello!

Jazmin: Sebi is hasfájós...:( nekem csajok nem voltak vagy csak már nem emlékszem! bár mi éjjel alszunk, volt , hogy megébredt, de 20 perc
múlva vissza is aludt! mi sokmindent kipróbáltunk már...infacol, szélcső, cseresznyemag párna...tulajdonképpen minden jó, de mégis sír és kínlódik néha a drágám! Most vett férjem gripe watert, de az csak 1 hónapos korától adható! Amúgy a meleg víztől is megnyugodott 1 ideig! Meg éjjel egy darabig a hasamon aludt, azt tudom, hogy ez Tamara is nagyon szerette, csak mindig lecsúszott róla, így már nem mert úgy aludni vele egy idő után! Kitartás!

Bea: Ettől félek én is, hogy kitart 3 hónapos koráig, pedig mégcsak tegnap kezdődött igazából, eddig csak sokat pukizott, de nem sírt.:(

mamiblue
 
 


szóval: nem mertem már úgy aludni vele...

Barbara: jó, hogy rendbejöttél! A felszúrás tényleg nem fáj, megkönnyebűlsz tőle, mert kijön a genny! :roll:

Fleur: Azt el is hiszem, hogy nem akarod túlhordani, én mind a 3-at túlhordtam...jobb picit elöbb szülni.:)

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Ringató - énekes, mondókás, játékos - foglalkozásokat fogok tartani várandósoknak, kismamáknak és 3 év alatti kicsiknek az Oázis Wellness Parkban Szigetszentmiklóson szeptember közepétől!
A Ringató egy 16 éves zenei nevelési program, mely mára már országos szervezetté bővült és komoly módszertana van! A www.ringato.hu-n minden fontos információt el tudtok olvasni arról, hogy mi is a Ringató, illetve bármikor kereshettek a hazay.timi@ringato.hu címen :)
(A Ringató honlapon a foglalkozásvezetők között is megtaláltok, minden elérhetőségem ott szerepel.)

Az első bemutató foglalkozás szeptember 12-én, szerdán 10 órakor lesz, nem szükséges bejelentkezni, bárki eljöhet és részt vehet a foglalkozáson a babájával, vagy babáival!

Nagy szeretettel várlak Titeket a kicsikkel együtt! :D

Timi

Timiringató
timiringató
 
 


Sziasztok,

én is szeretnék csatalakozni az itt jelenlévő miklósi anyukák táborához. Mi 3 éve lakunk itt, illetve a kisfiam 11-én lesz 5 hónapos.

többet most nem tudok írni mivel egyedül vagyok a gyerekkel, de nagyon szívesen várom a kérdéseket.

Ritus
ritus28
 
 


Sziasztok!

Üdv az új anyukáknak.

Gratulálok az újdonsült kismamának.

Fleur! Szorítok nektek. Ne izgulj minden rendben lesz és hamarosan a kezedben tarthatod a csöppségedet.

Nálunk minden oké.
Botond most már nagyon szépen eszik. Egy hó alatt 400grammot felszedett. Délután kicsit nyűgösebb, ez az időszak nehéz vele. Gyakorlatilag sehol se jó neki olyankor. Adogatjuk kézről kézre. Éjszaka szépen alszik 2-3 között és 5-6 között szopizik, napközbe 2,5-4 óránként igény szerint. Este 8-9 között fürdetjük azután van az utolsó etetés.

Most ezerrel nézzük a házakat, telkeket. A hétvégén voltunk Miklóson is a Buckába a Boglya utca környékén. Az idén mindenképpen szeretnénk már venni egyet. Ma megyünk a 18 kertbe, nézni egy lakóparkot.

Van valakinek infoja a Batthyány suliról Miklóson? Jár be valaki közületek tömegközlekedéssel Bp-re napi szinten? Tudnátok erről mesélni. Én ugyanis nagyon félek a vidéki élettől. Mindenek előtt a bejárástól, az iskola és óvodai helyzettől. A férjem azt mondja, hogy feleslegesen parázok. De én mindig Budapesti panel lakó voltam.

Szerintem elkéne kezdeni szervezni a talit. Én mindenképpen mennék a két kicsivel.

Puszika!

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Kell valakinek egy IWIW meghívó?????????

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Hello!

Ritus: Üdv! Merre laktok miklóson, nem mintha olyan nagy lenne?!:)

Anikó: Miért nem csinálsz Botondnak egy oldalt? Én már csajoknak csináltam! Nagyon szépen kialakult a napirendetek! Nekünk még mindig elég változók a napjaink, ma pld. alig aludt a drágám, ez a pocija miatt volt! Már azt hittem, ha nem iszok tejet, akkor nem fog neki fájni, de ma nagyon sokat nyüglődött emiatt! Legalábbis remélem nem amiatt, hogy esetleg nem elég neki a tejcsi!

hányas számú a battyhyányi? Mert én csak így ismerem őket! Egyébként itt Tökölön az a hír járja, hogy a miklósi sulik jók!

Bejárás: Szerintem gáz, hacsak nem hévvel mész, mert az szerintem jó...a busz az nem annyira. De egyébként minden pest melleti városban ez van, valamit-valamiért :)

Fleur: Várjuk a híreket!

Jázmin: Ti hogy vagytok a pocifájással?

mamiblue
 
 


Sziasztok,

Köszi Mamiblue az üdvözlést, mi a Petőfi S. u. végén található lakóparkba, másnéven a Lakihegyi Lakóparkban lakunk. a szép színes házak egyikében. És Ti????

Bebi, én is a hévet ajálanám, mondjuk attól is függ, hogy hol laksz, valamint, hogy Budapest melyik részére akarsz utazni. Csepelre jó a buszjárat, de ahogy hallom nagy a zsúfoltság, ilyen szempontból talán kicsit jobb a hév.

Ritus
ritus28
 
 


Sziasztok,

Sokat gondolkoztam, melyik babaforumhoz csatlakozzam az interneten, ahol jókat lehet dumcsizni és megbeszélni az esetleges problémákat. Hát itt kötöttem ki, szerintem a babanet a legjobb. Ha nem gond csatlakoznék hozzátok, hozzáteszem egyébként én is miklósi vagyok. A Tököli u. lakunk, közel a Pennyhez. Van egy 2 éves kisfiam és most ha minden igaz 6 hetes terhes vagyok. :D Remélem nem lesz gond a terhességem alatt, sajnos nagyon izgulós vagyok, mert volt már egy vetélésem. Igaz utána szültem meg a kisfiamat, így a doki azt mondta nem lehet gond belőle. Hát remélem így is lesz.
Most váltottam nőgyógyászt, mert akinél először szültem az nem vállal már szülést. Az új nőgyógyi neve Demeter Attila? Ismeri valaki? Milyen orvos?
:?

Sziszi


Kép

Kép
csuresz
 
 


Szia Csuresz,

én is új vagyok itt pár napja regisztráltam, először is gratulálok az újabb kis jövevényhez meg kell mondjam egy kicsit irigyelek is.
Pedig még az én kicsi fiam csak 5 hónapos, nemrég volt nagy pocakom mégis nagyon hiányzik, persze a csöpségem kárpótol mindenért.
Én azt mondom neked, hogy ne izgulj biztosan minden rendben lesz, egy kicsi izgi belefér de sok nem. Most csak a szép dolgokara gondolj s szép dolgokat élj át ez nagyon fpntos mindkettőtök, vagyis a mindhármotok számára.

A dokit nem ismerem, melyik kórházban dolgozik?


Ritus
ritus28
 
 


Szia Ritus!

A doki az I.sz. Nőnógyászati Klinikán dolgozik. Egyébként itt rendel Gyártelepi rendelőintézetben minden második héten. Azért szeretnék róla pár infót, mert eddig nem sok élményem volt vele. Egyszer voltam eddig nála, akkor is reggeltől du.5-ig ültem a rendelőbe mire sorrakerültem. Mondtam neki, hogy ez nekem nem fog menni, mert a 2 éves fiamért menni kell a bölcsibe. Na erre mondja, hogy ha kész az első ultrahangos leletem, akkor hívjam fel a mobilján időponteggyeztetésért. Két napja próbálom felhívni, de csak a kolléganőjével sikerült megbeszélnem a semmit. Hát ez jó kezdet gondoltam. A rendelőbe mondjuk áradoznak róla, állítólag sok páciense van, hát mondjuk aznap vettem is észre.

Egyébként hogy boldogulsz a te picikéddel?
Emlékszem nekem az 5. hónap után volt megkönnyebbülés. Addig küzködtünk a hasfájással, nem alvással, nem kakilással stb....(szörnyű volt) :x Akkor úgy gondoltam én nem szülök mégeggyet.Az 5. hónaptól viszont minden megváltozott (tápszercsere után): átaludta az éjszakákat és nappal is tudott végre aludni.

Sziszi


Kép

Kép
csuresz
 
 


Szia Sziszi,

itt a lakóparkban a sotéról csak jókat hallottam esetleg majd érdeklődöm a dokid felől. Én a Schöpf Méreiben szültem s nagyon jó dokim volt meg szülésznőm. Amugy én mikor az első ultrahangra mentem a dokimhoz 1- órára voltam bejegyezve s 23 óra után jöttem ki tőle de akkro nem nagyon érdekelt hány óra csak szorongatam a felvételt a kezembe.

Boldogulok mondhatni jó baba, csak a fogával kinlódik jó ideje, de még egy sincs, hála istenek a hasfájással kevest találkoztunk.
Most mondjuk kettecskén vagyunk több mint egy hete apa külföldön, de elég jól megy így is ügyesek vagyunk. Zsombi éjszaka még mindig eszik mondjuk ő szopizik csak még.

Hová jártok bölcsibe, infókat szerezek már jó előre. Itt az anyukáktól nem sok jót hallok.
ritus28
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak!

Hasfájás normalizálódni látszik (kopp-kopp), 2 napja nem küzd már annyira esténként. Viszont beállt egy napirendre magától, ami azért nem túl rossz, de nem is túl jó...
Reggeli első kaja 7és8 között, aztán 10 után, majd 1-2 között, 4-5 között, utána MINDIG bealszik fél8-ig :( :( , akkor fürdetés és etetés, majd nyűglődik 11-éjfélig, és utána kiájul egészen 4-ig, amikor először eszik...
Mondanom sem kell, a legrosszabb időszak este 8-tól van, mert azt általában egyedül csinálom vele végig, Laci ugye dolgozik... :(
Mondjuk nem nagyon foglalkozik Bogival, izé, félre ne értsetek, szokta babusgatni, meg ha nagyon nyűgös járkál vele, de huzamosabban nem veszi fel.. Max 1 óra naponta. És persze papol, hogy miért nem alszom, miért nem tanulok... :( :evil: :evil:
No mindegy :(

Fleur, drukkolok! Könnyű szülést kívánok! Várjuk a beszámolót és a képeket!

Mamiblue, nekem estére mindig elfogy :( Szörnyű ahogy küszködik, szopi közben tele szájjal üvölt, csapkod :( :( :( Elkezdtem tápszerben gondolkodni, hogy vész esetére legyen itthon, mert belesajdul a szívem, hogy éhes :(

Ritus, én is ott szültem! :) 8) 8)

Csuresz, gratula a pocaklakóhoz!

Bebi, amíg jártam dolgozni, én a hévvel mentem! Tök kiszámítható, mondjuk reggel értelemszerűen sokan vannak rajta (iskolások miatt főleg), de legalább nincs dugó... Én a busszal nem is próbálkoztam...

Szaladok, mert most aludt vissza, hátha le tudok fürdeni meg rendbetenni a körmeimet... :) Megyünk ma hasi és koponya ultrahangra... Múlt héten a csípőszűrése negatív lett, halleluja!
Október 9-én első szuri :( :( :(

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Hello!

Sziszi: Üdv neked is! És garatulálok a pocaklakóhoz!
Dokit nem ismerem, magánrendelése van itt a gyártelepen? Én anno azt az infot kaptam, hogy gyártelepen egyik orvosnál sem lehet szülni (csak gondozást vállalnak) Ezért én oda nem is mentem! A dél-pestiben szültem egyébként, bár az orvosom pont szabin volt, de neki magánrendelése van itt miklóson. Én is pont azért mentem oda, mert nem sok időm van a rendelőkben ücsörögni!

Ritus: Mi egyenlőre Tökölön lakunk! Egyébként a Csépi út végén építkezünk, remélem novemberben költözünk! Bölcsivel kapcsolatban sajna nem tudok segíteni, de az biztos, hogy jó előre kell gondolkodni. Sokakat oviba sem vesznek fel, ha otthon vagy a picivel. Ügyesek vagytok, hogy még mindig csak anyatejcsit kap a kisfiad. Én is azt tervezem, hogy ameddig csak tudom etetni, ne kapjon tápszert. De sajna lányaim is elég hamar kaptak!
Jó lehet ott a lakóparkban, olyan klassz játszóteretek van!

mamiblue
 
 


Hello!

Jazmin: Hová mentek Uh-ra? A shöpf-méreibe? Én nem tudom eldönteni, hogy hová vigyem, mert a dél-pestiről elég rosszakat hallottam...
Hidd el legtöbb baba este nyüglődik...nálunk is ez van. Illetve hiába alszik el valamiért elég sokszor megébred. Mi este 10-11 között alszunk el végleg. És érdekes, de nekünk is este 7-8 körül úgy be van ájulva a délutáni alvásba, hogy alig lehet felébreszteni.

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Ritus: Elég korán vissza kellett mennem dolgozni, így Tomika 1 éves volt mikor egy babysittert fogadtunk fel mellé. Nagyon aranyos volt a lányzó (óvonői fősuli végzett), de sajnos egy év után elhelyezkedett a Narancsiget magánoviba főállásba. Ahogy Tomi betöltötte a 2. évét vittem a Narancsliget bölcs-oviba, ahol pont az ő régi babysitteréhez került. Igy nagyon könnyű volt a beszoktatás, mert imádják egymást. Mondjuk az bölcsiről is csak jókat tudok elmondani: 15 fő van a csoportban 2 óvónő és 1 dadus vigyáz rájuk. Nagyon jól felszerelt ovi, tele változatos programokkal és az étrendre is odafigyelnek. Tomi nagyon önálló lett mióta ide jár. Igaz még nem alszik ott, de már kezdi emlegetni, hogy kipróbálná.

Judit: Azért megadhatod a doki nevét, számát és hogy hol rendel, mert ha nem jön be nekem a Demeter, lehet hogy még nem késő váltanom. Nem tudom most annyi változás volt az egészségügy terén, én azért szülhetek a dél-pestibe, ha nem oda tartozok?

Sziszi


Kép

Kép
csuresz
 
 


Sziasztok,

egy üzin már túl vagyok ami pont elszállt a végén a kismanóm jóvoltából, csapkodta a billentyűzetet.


Jázmin: Ki volt a dokid? A kórház még most is olyan kihalt remélem kezd visszatérni belé az élet. Mikor én szültem alig voltunk néhányan, mondjuk ez pont a magánosítás alatt volt.

Judit. igen örülök, hogy van elég tejcsim. de én már halottam olyat is, hogy az első gyereknél nem volt a másodiknál pedig bőségesen, mondjuk fordítottról is hallottam már. A játszónk tényleg elég jól felszerelt jövőre majd mi is használatba veszük a kisfiammal már.


Sziszi, igen a magánbölcsik jók, rosszat még nem hallottam róluk, csak anyagilag kicsit húzósak.

A Schöpf-Méreibe a 4d-t mindenkinek tudom ajánlani, nagyon kedvesek mint minden téren ebben a kórházban. Mi 4 szer voltunk mivel a fiam szégyenlős volt, aztán a végére mégsem sikerült felvételt csinálni csak pár képet, s csak azt kellett kifizetni. S mondták, mivel ilyen helyzetben voltunk, hogy nem is kell bejelentkeznem ha arra járok menjek nyugodtan aztán megnézzük mi a helyzet odabent. Ez csak a sikertelenségek miatt volt mondjuk.


na megyek
ritus28
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: