Új privát üzeneted érkezett!

Mára egy vicces kis kép :lol:

Jön az alagút 8) KATT A KÉPRE! :P


Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url=http://www.kepfeltoltes.hu]http://www.kepfeltoltes.hu[/url

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Ez nagyon jó volt Boszi :lol: :lol:

Viki
köszi, már minden rendben a nyelvével...
Szépen eszik, bár még most sem nyújtja ki annyira, mint kellene - de lehet ez már így is marad, mert ő úgy szokta meg.
A kezét is ügyesen nyalogatja :P

..és nyakoroljuk kinyújtani is. Beszélgetés közben mutatom, hogy hogyan kell - ő utánoz! :wink:

Mi már felkeltünk néhányszor ma..
Levi ismét 3-4 óránként ébredt éjjel. :?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


nyakorol helyett gyakoroljuk :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 

 
 

Kia! Örülök, hogy minden rendben :lol:
Éjjeli kelés: Kia lesz ez még rosszabb is :? Én boldog vagyok hogy "csak" 3-4 óránként kelünk.

Boszi: aranyos a videó :lol:

Többiek? Mi jót csináltok?

Én ma kimostam egy csomó cuccomat... Pénteken lesz az a bizonyos osztálytalálkozó és nem tudom mit vegyek fel. Próbálok valami olyasmit, amiben kinézek valahogy... Fodrászhoz már nem is fogok eljutni addig, de nem is baj ,azért a két óráért amit ott leszek....

horvviki
 
 


Sziasztok!


Nekunk is jo ejszakank volt, Aron csak egyszer ebredt, fel4-kor, es utana aludt 6:15-ig :D
Voltunk mar lent delelott jo masfel orat, hintaztunk is :D

Viki,
Tolem nyugodtan mehetnek a kepek a sajat blogotokba is :)

KépKépKépKép
thelga
 
 


Nekem tegnap az ügyeleten telt az éjszakám.Sad Annyira begörcsölt a hasam olyan volt mintha mensim lenne pedig jövő kedden kéne megjönnie és egyre jobban görcsölt meg minden kijüött belőlem. Szóval persze mikor nem ha 4 után amikor már csak ügyelet van szóval irány a kórház ott felküldtek a nőgyógyihoz és azt mondta miután megvizsgált hogy valószínűleg tüszőrepedés mondtam neki hogy én még sosem éreztem ilyet azt mondta erre viccesen hogy vakbélgyulladásunk is csak egyszer van szóval van ilyen és hogy van aki ennél sokkal rosszabban éli meg magát a tüszőrepedést mint én. szóval kaptam algó-nospa koktélt és benttartottak éjszakára. Végre aludhattam volna de pesrze ugyanúgy felébredtem 3 óránként mindtah itthon lettem volna meg persze Gege is meg apa is nagyon hiányzott ő sem tudott aludni:)


Szóval nem volt egyszerű a tegnap este meg a mai reggel de most már jól vagyok csak még nem állt vissza gyomrom nem tudok sokat enni :):(

A tali nagyon szupi lehetett nyáron mindenképpen megyünk :):):):):

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!
Most költöztünk Békásra és kb. 1 hónap múlva érkezik a kislányom. Tudtok esetleg egy szimpatikus (kedves, ügyes, segítőkész... :D ) gyerekorvost ajánlani? Homeopátiás is lehet.
Köszi, Fiora
fiora
 
 


Sziasztok! :wink:

Nika annyira sajnálom,remélem jobban vagy már kicsit!Hát nem semmi lehetett,amit átéltél akkor! :roll:

Fiora üdv köztünk! :wink: Mesélnél magadról? Békás melyik részén laktok? Mennyi idős vagy,mivel foglalkozol...stb? :)
Gyerekorvost Dr. Nagy Erzsébetet ajánlom! :P Kiváló orvos!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszibaba: köszi :) 30 éves vagyok és most jön az első babánk. A hegy felőli oldalon lakunk. Normál esetben idegenforgalomban dolgozom, de mostanában lakást újítunk fel, pakolunk és költözködünk. Ja és persze várjuk a picit :D .
fiora
 
 


Sziasztok!

Nika: Tüszőrepedés??? És az mitől lehet? Egyszercsak úgy lesz az embernek? Valami előjele nincs? Ilyenről még nem is hallottam.

Trécsi? Ma nem jöttél... Nincs gond, ugye?

Fiora: Szia :lol: Én is Nagy Erzsébetet ajánlom! Ha a Duna felőli oldalon laksz. Ha a másik oldalon, akkor inkább Helgát és Kiát kérdezd, majd ők is biztos irnak nevet :wink:
Nagy Erzsébet nagyon lelkiismeretes, kedves, olyan aranyosan és szépen beszél a gyerekekkel! Na meg az anyukákkal is! És nagyon segítőkész!
Hol fogsz szülni? Kislány vagy kisfiú lesz? Hányadik hétben vagy? Izgulsz már? Első baba? És rólad mit lehet tudni? :wink: :lol:

horvviki
 
 


Jaj, közben látom, már írtál magadról. Én is dolgoztam idegenforgalomban! :lol:
A túloldali orvosok közül én Czuczai Ilonát ismerem, ő volt a gyerekorvosom anno, de nem hagyott bennem mély nyomokat. Arra emlékszem, hogy ha nem akartam iskolába menni, akkor lementem hozzá, kettőt köhögtem, és kiírt egy hétre :wink:

horvviki
 
 


Horvviki: remélem találok majd egy aranyos doktornénit (mint az enyém volt anno). Nagy Erzsébet nem idősebb már? Ha jól emlékszem ő volt a férjem gyerekorvosa ......
fiora
 
 


Fiora akkor most nem unatkoztok gondolom. Izgulsz már a szülés miatt? :P
Majd rakj fel magadról képet! Nagyon szeretjük nézegetni a pocis és a babás és mindenféle aranyos képeket!

Nekem anyósék is a hegy felőli oldalon laknak,régebben mi is ott laktunk albiban. Nekem több ismerősöm onnan is áthozta a mi gyerekdokinkhoz a babáját,annyira jó hirei vannak! :wink:

Trécsi igen nem voltál ma egész nap? :roll: [/b]

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Fiora az én párom orvosa is ő volt,de nagyon rendes,és lelkiismeretes doktornő!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Fiora: hát nem tudom hány éves lehet, de igen idősebb. Viszont mindig nagyon fiatalosan öltözködik szerintem. Soós Anikót is ismerem, de ő nem volt olyan lelkiismeretes mint a Nagy doktornő. Helyettesités miatt már többször találkoztam vele is. És ő is idős.

Férjed törzsgyökeres békási?

horvviki
 
 


Igen ezt én is akartam kérdezni,hogy a párod vagy te régóta laktok itt? Az én párom törzsgyökeres békási,én meg 8 éve lakok itt lassan,előtte a Balcsin éltem! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Igen, a férjem békási, bár az elmúlt években Óbudán laktunk. Igazából nincs bajom a "korosabb" dokival, csak attól tartok, ha esetleg éjjel sürgőssen ki kéne jönnie hozzánk (ne legyen ilyen), tud e majd. Én is és a férjem is krupposak voltunk, de remélem a kicsi nem lesz.
fiora
 
 


Hát igen ilyenekre én sem akarok gondolni... :? Mi nem voltunk krupposak. Sokat párologtassatok az nagyon fontos! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Fiora: nem akarlak elkeseríteni, de szerintem a háziorvos nem fog éjjel kimenni :( Azt fogja mondani, hogy hivjál ügyeletet. Hozzánk még csak akkor jött ki, amikor megszületett Fanni. Azóta ha beteg volt, mindig én vittem le... Igaz hál Istennek komoly baj nem volt.
Lányok, nektek erről mi a véleményetek? Hozzátok megy éjjel is a háziorvos? De lehet csak én tudom rosszul, és első szóra jönne... :shock:

Férjed is 30 éves? Melyik suliba járt? Hátha ismerjük :wink:

Kislányod vagy fiad lesz? Mi lesz a neve? Melyik kórházban szülsz? És mikorra vagy kiírva?
Nincs több kérdésem :wink: Bocsika, ha sok vagyok...

horvviki
 
 


Viki:):):):):) a tüszőrepedés a mensi középidejében van :):):):):):)

Fiora: üdv köztünk én is békáson laktam de már 3 éve nem én is a hegy felől laktam merre laksz?Lehet férjedet ismerem Látásból bár én idősebb vagyok nálatok :)
képeket tényleg szeretjük :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!


Fiora,
Udv koztunk! :)
Szep neved van! Eppen olvasok egy 4 reszes konyvsorozatot, Juliett Benzioni: A firenzei lany a sorozat cime, es Fiora a foszereploje :)

Mi is a hegy feloli oldalon lakunk a Hollos Korvin Lajos u-ban. A mi gyerekorvosunk Hont Judit, de Ot nem ajanlom, en csak ugy hivom, a banya. Egyatalan nem kedves, orokke kioktat es ugy tunik a gyerekekeket sem szereti. Aron mar akkor sir, ha csak mereckedni megyunk. Tobb ezen a kornyeken lako szerecsesebb anyuka Szekely Zsuzsat ajanlotta, allitolag O nagyon jo orvos. Probald meg, hatha fogad Benneteket is. Lehet idovel mi is atmegyunk.... Ejszaka valoszinuleg csak az ugyeletes orvos megy ki, a gyerekorvost napkozben lehet hazhoz hivni. Legalabbis mi kaptunk ezzel kapcsolatban telefonszamot (nem mobil).

Irj magatokrol tobbet! (Viki kerdesei :) )

Nika,
Nem is gondoltam volna, hogy a tuszorepedes ilyen komoly hasfajassal is jarhat??????!!!! Biztosak ebben a dokik? Gondolom, nem volt elotte Neked ilyen?

KépKépKépKép
thelga
 
 


Azt hittem az tüszőérés :oops: Mindig utáltam a biológiát.... :lol:

horvviki
 
 


Képet majd rakok, csak most még nem tudom, hogy a sok doboz közül melyikben van (költözés) :?

Kép
fiora
 
 


Férjem 33 éves és a Zipern.-ba járt. Az én dokinénim kijött hozzám éjjel-nappal. De biztos ő volt az a bizonyos kivétel.

Kép
fiora
 
 


Sziasztok!

Fiora
Üdv itt!
Ahogy látom már egy hónapotok sincs hátra..
Mi is a hegy felőlin lakunk, a Szindbád-ban.
Melyik kórházban szülsz? Ti melyik utcában laktok?
(Viki, Helga kérdései :P )

A tüszőrepedés így fájna?? ÁÁÁ ez nagyon fura :lol:
Ilyenről még nem hallottam.
Nika volt neked hasonló régebben?
Remélem már teljesen jól vagy!

A mi gyerekdokink Megyeri Erzsébet. Normális, idősebb nő.
Mi nem választottuk, mert nem ismertünk itt dokit - területileg hozzá tartozunk.
Éjjel biztos az ügyeletes jön ki.
Nekem Levi könyvébe felírt minden számot a doki és a védőnő.
Kórházak, ügyeletek...

Most megyek, mert Levi hív... :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szaisztok!

Bocsi lányok,tegnap megint nagyon szaladt velem a paci:)
Amint tudok,igyekszem visszaolvasni,futólag sikerült is nagyjából,de Milán ma szokatlanul korán kelt,még amelóm se tudtam befejezni..

Majd jövök!
trécsi
 
 


Sziasztok,jó reggelt lányok!

Trécsi végre írtál,már izgultunk,hogy mi lehet veled,és várjuk a beszámolót mindenről,ahogy lesz majd időd! :wink:

Fiora az én párom is a Ziperbe járt,ő 32 éves! Lehet ismerik is egymást! :lol:

Szerintem is a házidoki nem megy ki éjjel,csak az ügyelet.

Nekem is anno olyan jó gyerekdokim volt,aki mindig kijött hozzánk,mert engem nem vittek anyuék a többi beteg közé! :wink: És soha semmit el nem fogadott. A régi szép idők....

Most meg azt hallottam,hogy a vízitdíj is lehet 1000 Ft lesz! Na elmehetnek ám... :twisted:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ja és végre elmondthatom,hogy érzem,hogy javulok,és jövök rendbe! :wink: VÉGRE!

Azt a sok vitamint,amit megittam,és minden mást is!

A hangomon simán lehet hallani még,de most már okés leszek nemsokára! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Na gyorsan ideszaladtam...)Milánt már egy percre se lehet az ágyon hagyni,a kiságy meg csak éjszaka a kedvence:)
Tehát most beraktam a kiságyba.Egy darabig bírja:)

Na szóval..látom új taggal bővültünk!
ÜDVÖZÖLLEK FIORA!))

Mi nemrég költöztünk ide,ugyh sok infoval nem tudok szolgálni:)
A mi dokink is Nagy Erzsébet,én is nagyon megvagyok vele elégedve!A párom dokinénije volt kiskorában,innen az ajánlás.
Ja mi a Duna felöl lakunk:)én vezetek 2 csemetével :lol:
Remélem sűrűn jössz majd és jól érzed itt magad!De ahogy olvastam,még az örömteli várakozás időszakában vagy..

A suli elött minden rendben volt.De jó h mentem!
Okos fiacskám megfogadta a tanácsom és nem árulta el h ott leszek:)
Épp jöttek felém és már mejdnem elkezdődött volna az eset,de meglátott a kisgyerek:)))))
Lehült a vér benne!De képzeljétek volt annyira korrekt h odaállt elém és mondta h Ő is hibás ,de Armand is ezt meg azt mondott.
Na lerendeztem mindkettőt és megkértem őket h kerüljék egymást és nyomatékosan felhívtam a kisfiú figyelmét h nem szeretnék mégegyszer idejönni és belehet fejezni a fenyegetőzést h itt meg ott megvárlak..,mert mint látjuk a sors útjai kifürkészhettelenek:))

Pesrze nem ezt a szót használtam egy 10 évesnél:)

A névnapról csak annyit,h nem volt semmilyen köszöntés itthon.
Este rá is kérdeztem,nem bírtam tovább..Annyi volt aválasz h nincs pénze majd fizukor kapok vmit..
Erre én-:Ahhoz nem kell pénz h azt mondd h Boldog névnapot!

Erről ennyit!:(
trécsi
 
 


Szia Boszi!

Örülök h jobban vagy!És aranyosak vagytok h mindig aggódtok értem..El se tudom mondani mennyire jól esik,h gondoltok rám.


köszönöm



Láttam Nikával is mi történt,ilyet még nem hallottam!De borzasztó lehetett!Remélem már jobban van..
Velem is babrál a sors ilyen téren mostanába,de nem jutottam el dokihoz.Na mindegy...Kiváncsi leszek a köv.hónapra.
trécsi
 
 


Jaj! Csak a köszönömet akartam kiemelni,ráadásul pirossal:)
ez nem jött be. :lol:

Képzeld Viki tegnap találkoztam az Anyukáddal a közértbe.Felismert a képekről:))és megszólított a pénztárnál.Annyira helyes volt,nagyon kedves..!![/i]
trécsi
 
 


A tali tényleg szuper volt és remek volt afogalmazás,a képek szenzációsak!Kár h nem volt ott Mki.

Annyira tetszett a nappalitok h tegnap elgondolkoztam h mi lesz ha Milán mászni kezd.Nálunk nics ekkora tér:(

ja tegnap voltunk UH-on,minden rendben volt..A vasgyúró ott is csak mosolygott,pedig felébresztették a hideg géllel:)

A blogba nyugodtan beerakhatsz,nekem nincs ellenvetésem.

Képzeljétek tenap felhívott a 4-5 nem látott barátnőm!Költözés miatt szakadtunk el egymástól,de hamarosan meglátogatom.Olyan jót dumcsiztunk!
Iwiwen talált meg:)
trécsi
 
 


Ja még valami,tegnap itt voltak Anyumék köszönteni és uj produkció születet!!Milán már kitámasztja magát!Lehet h ez csak nekem nagy dolog de én nagyon örültem neki,közelítünk a :lol: mászáshoz:)
trécsi
 
 


Mijánka lealudt:)nem hiába 6kor kelt..

Armand még mindig tud meglepetéseket okozni:(
Reggel leellenőriztem atornacucát,mert rendszeresen elfelejt tisztát rakni és mit talátam??!Fél pár tornacipőt.
Ugyh beírtam atanárnőnek h sorry de ez történt és nem tudom ilyan gyorsan pótólni,ma mehetek tornacipőt kajtatni..Nem tudjátok a rendelőnél abba a kínaiba van vajon?Mert Auchanba nem jutok el tuti!Sportboltba meg nem kapni ilyet.
trécsi
 
 


Hullámvölgy ide vagy oda..tegnap megint sikerült összeugraunk apával:(

Meg is mondtam neki,h ha ezzel jár a pluszmunka,amit csinál hétfő óta,akkor köszönöm én nem kérek belőle!!Nem éri meg!!
Dög fáradt és velünk kiabál!
Annyira unom már!!!!

Tegnapi kifakadása,h hazajövetel után hagyjam kicsit levegőhöz jutni,h egyen nyugodtam(ami ugye kivan tálalva neki),fürödni,cigi,kávé..
Mert én mikor megjön kimegyek a Milánnal köszönteni és fél percig a kezébe adtam,míg kiraktam a sütijét tányérra.
Na és kiborult h hagyjam már kicsit békén és nbe jöjjek ki rögtön mikor hazajön.

Marha rendes!:(
Közöltem is vele h rendben!Ezentúl nem jövök ki,ha kiváncsi ránk,bejön a szobába és Bocs h vár itthon valaki!

Ne haragudjatok h megint Titeket traktállak ezzel,de nincs kivel megosztanom..
trécsi
 
 


Ez már mindig igy lesz??!!

Akkora barom vagyok,de már késő:(
trécsi
 
 


Trécsi hát én jogosnak érzek mindent,amit leírtál,mert tényleg ha nincs is sok mani,de a BOLDOG NÉVNAPOT szó nem került semmibe. Maga a gesztus esik nagyon jól az embernek! :wink:

Hát nagyon valószínű szerintem is,hogy a sok munka miatt ilyen a párod. Apjuk is sokat melozik,de Gabika az első mikor hazaér,szinte összeveszünk rajta,hogy ki játszon vele! :lol: A fürdetésen már nem vitatkozom,az az ő része! :lol: Szóval én sem értem,mi a rossz abban,ha a kisbabát odaadod neki,és még kitálalt kajával is várod?! Egyszóval mindent megkap,ahogy látom,mert te mindent megteszel neki! :wink:

Remélhetőleg majd lenyugszik,és akkor majd minden HAPPY lesz nálatok!

Képzeljétek apjuk vasárnap kiragaszatott mind a 2 liftbe CIGIS feliratot,mert teli van a tököm vele,hogy mindig oda cigiznek+csikek is vannak ott! :twisted: Tegnap már a papíron volt elnyomva a cigi,és ugyanúgy vágni lehetett a füstöt! Nem értem,hogy miért nem tudnak kibírni 1 percet,mert a 10.ről annyi idő alatt ér le a lift?! Muszáj nekem és a gyerekemnek azt a bűzt szívni?! :twisted:
Én és a párom is cigiztünk régebben,de a liftben sosem!!!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Vicces képek,hogy jó kedvetek legyen! :P

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Fiatal pár utazik a vonaton. Egyszercsak megszólal a fiatal menyecske:
- Jaj drágám! Úgy megfájdult a fejem!
-Üngyüli-büngyüli! Mindjárt adok rá egy gyógypuszit.
Meg is puszilja a menyecskét.
- Jaj, köszönöm drágám! Már el is múlt.
Erre megszólal a velük szemben utazó öregasszony:
- Fiatalember! Aranyeret nem gyógyít?

:lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Teljesen jogos!

Én is dohányzom,de a liftbe sose!Vannak szituk amiket az embernek fel kell ismernie!Pl. múltkor a Vikiéknél..Addig nem cigiztem amig ott voltunk,majd mikor lementünk akkor gyujtottam rá..Ahol amugy sem cigiznek,ott az ember nem tesz ilyet!

Boszi,az a bosszantó h tényleg mindent megteszek neki,érte és mi a viszonzás??!!
Ordíbálás,nem törődömség.
Hazajön tiszta lakásba,meleg kaja várja kitálalva,bevásárolva,tiszta ruha stb.Én nem utolsósorban család!
És mit kapok?

fel is függesztettem a fogyókúránkat,mert megelégeltem h elvárja tőlem h bevásároljam a hozzávalókat,hazacipeljem gyerekestül,megfzzem minden nap,az aznapi menüt amit ehetünk(az én költségemen) és este 11kor még álljak neki mégegyszer főzni másnapra h legyen mit levinnie.
A nagy túrót!!
Mi vagyok én??!!Málhás ló??!!

A múltkor véletlen összefutottunk aközért elött mert elöbb engedték haza,meg is örültem neki,h de jó,végre bejön velem a közértbe és közölte h nem jön be mert neki sürgősen Wc-re kell mennie.És megint cipelhettem fel egyedül mindent!
Elegem van!
Ez nem mentség már számomra!
Meg ilyen hülye kérdések!Miért mindig munka után kell bevásárolni??!!(péntekenként)
Miért mikor menjünk??!!!
A hétvége egyik napját meg töltsem a drága anyósnál.
HÁT NEM!!!
Én többet nem megyek mostanába az biztos!
trécsi
 
 


Jaj ezek nagyon arik voltak!!Főleg a gombszemű,meg a csokolózók:)))

A fürdetésről csak annyit h egy darabig flottul együtt csináltuk,esti programként..De egy ideje ezt is egyedül csinálom.
Cipelem be a fél kád vizet a szobába.És takarítom a pancsot.kaját csinálok,öltözés stb..
Na ezt most megoldottam ,hétfő óta a nagykádba rakom a kiskádat és nincs árvíz a szobába és nem is kell cipelnem:))
trécsi
 
 


Na jó befejeztem a panaszáradatot,ugysem old meg semmit,de legalább vki meghallgat...

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
trécsi
 
 


Hát teljesen egyet értek veled Trécsi! Jogos minden,amit leírtál! :? A vásárlás meg tényleg mikor lehetne máskor,ha akkor neki nem jó? Én ugye akkor vásárolok pár apróságot,mikor lemegyünk,de 7végén apa mindig megy le nyitásra,hogy nekem ne kelljen lemennem. :wink:

Nagyon sok mindent csinálsz a gyereknevelés mellett,és az a baj,hogy sok férfi szerintem az nem értékeli olyan munkának,mint amit ők csinálnak,hogy eljárnak dolgozni! Pedig szerintem nagyon is,hogy ér annyit,de még többet is,mert a gyerekek nevelése,háztartás és minden más nem egyszerű dolog. És mindent összeegyeztetni.

Anyós téma is jogos,ne is menj,ha nincs kedved. Előbb utóbb rá kell jönnie a párodnak,hogy talán egy kis kedvesség jól esne neked,még,ha hulla fáradt is... :wink:

Most nálam is szünetel a torna. A múlt héten ugye mikulás volt,akkor nem volt kedvem,most meg a megfázás. Talán jövő héten tudom majd folytatni! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Csendes esőben lépkedek…
a mozdulatra gyémántszívem megremeg
hallgatom talpam alatt a köveket
hátha segítenek… most mit is tegyek…
tűnödöm, gondolataim már távol
elszakadtak ettől a világtól
csendes esőben lépkedek…
csak halkan suttogom a neved…


***

mosolyod távoli
a világ halott
-szégyenlem,
ne tudja meg senki-
a szerelem elhagyott…
trécsi
 
 


Milyen szomorú ez a vers! :(

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Nem tudom hol a hiba..
A családom azt mondja túlságosan kiszolgálom és hozzászokott..

Azért nehogy már szobrot emeljek neki,mert elmegy dolgozni!?!
Valóban levan nézve ez a fajta munka amit mi teszünk otthon,de mondtam neki h lehet cserélni 1 hétre de ugyanazt a bánásmódót kérem!

Én is dolgozom,csak szerencsém van h itthon tehetem ezt!Ennyi..

Tényleg nem tudom mit tegyek..Hogy a házaséletről ne is beszéljek!

Akkora tuskó tud lenni(már bocsánat)
De írtó dühös vagyok és csalódott:(
trécsi
 
 


Jó reggelt!

Hú, jó sokat irtattok.

Boszi: örülök, hogy jobban vagy, akkor jövő héten már tudsz jönni Te is hozzánk, ha van kedved, és persze ha többieknek is van kedve. Kia is igérkezett... :lol:
Na meg persze Fiorát is várjuk, ha van kedve még ilyen nagy hassal kimozdulni. Fiora megláthatnád, hogy milyen nagy fába vágtad a fejszédet..., mint gyereknevelés... :lol: (Fiora: arról beszélünk, hogy volt nálam a héten babatali, és jövő héten megismételnénk :wink:
Hogy van a nagymamád?

Trécsi: örülök, hogy megoldodott Armand és a fiú között a probléma. Szerintem már nem meri többször megvárni...
Grat a kitámasztáshoz! Ez első lépés a mászáshoz! :lol: Bár ne akard annyira, hogy hamar másszon :? Nagyon nagyon fárasztó :lol:
Most én állandóan Fannihoz rohangálok. Mindenhol feláll, de persze visszaülni nem tud még, hanem eldől, és mindenét jól beveri. Ezért ha meglátom, hogy feláll, ugrod oda hozzá, és készenlétben vagyok... :?
Hát igen, a férfiak azok nehéz esetek... Sok türelem kell hozzájuk...
Próbáljatok meg beszélni egymással. Mert ez igy sokáig nem mehet. És ne engedd, hogy mindent a munkára meg a fáradtságra fogjon! TE legalább ugyanannyira el vagy fáradva, és le merem fogadni, hogy a két gyerek mellett a munkád is több!!!

horvviki
 
 


Kép Egy ilyet én is beszerzek:)
trécsi
 
 


Köszönöm lányok a megértést és a bíztatást!

Mondanám h elmerülök magamban,de nem érzem h hibás lennék ebben..

Na meséljetek inkább Ti!)))
trécsi
 
 


Ebéd?
Ki mit főz? :P

Nekem nem kell ma,mert tegnap este már szorgoskodtunk apával és készítettünk rakott zöldbabot! :lol:

Gabika alszik,a mosógép megy,én meg pihizem itt! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?