Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

mese: a Babe sampon nekünk is bejött Zsófival, nekünk a sima olaj nem :(

enn: boldog születésnapot kicsi fiadnak!
Vendég
 


Emese!
Ha valamikor erre jártok ugorj be az olajért. Én most nem tudom sajna átvinni, mert Bulcsú belázasodott. Remélem, hogy "csak" a fogai miatt, és nem valami nyavaját kapott el... :? :(

Kép
Kép
giga1
 
 


Gratula a szülinaposoknak utólag is!
Emese! A körzeti bölcsibe (2) nincs beiratkozási időszak, folyamatosan veszik be a kérelmeket, írják fel az adatokat, és évente egyszer összeül a bizottság talán tavasszal, akkor elbírálják, hogy ki mehet ősszel bölcsibe. Nekünk ezt mondták, mikor június 3-án kértük Boti felvételét. Azóta semmi levelet nem kaptunk ezért is gondolom, nincs kiértesítés, csak bizottsági ülés után, és csak a nyertes pályázóknak...
Magánbölcsi nem jön össze?

Juli

Kép
b.j.
 
 

 
 

Ági! Bulcsúnak jobbulást!

Juli

Kép
b.j.
 
 


Köszönjük a köszöntéseket!! :)
Mit szóltok a mai apacs-helikopteres műsorhoz??? Nagyon jól tették, h idpben abbahagyták, mert már sok volt. 1 hete egy közeli ház előtt tereprendeznek ( bobcat, lapvibrátor), meg még ez is. Gyereket meg nappal alig lehet elaltatni.

Játszóról nincs infója senkinek?

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy nincs-e valamelyikőtöknek használaton kívüli mellszívója kölcsönbe?
A helyzet az, hogy a nagybátyámnál sajnos áttétes rákot diagnosztizáltak, és nagyon jól jönne neki az anyatej, mert megállítja a rákos sejtek fejlődését.

Kép
Kép
giga1
 
 


Szia Ági!

Nekem van egy medela kézi mellszívóm, el akartam adni de még nem sikerült, ha gondolod megbeszélhetjük a dolgot.

Kép
Kép
mese80
 
 


Köszönöm szépen Emese, de már kaptam egyet. :)

Kép
Kép
giga1
 
 


http://hordozas.hu/hordozashete akit érdekel

Bölcsiről mit tudtok??? 1év múlva bekerülni gondolom lehetetlenség. :?

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok Lányok!

Akinek ez OFF, attól ezer bocsánat :oops: , aki viszont kutyás, talán örül neki :wink: :

http://jokutya.5mp.eu

Üdv,
V.Klein Brigi

Kép
vkbrigi
 
 


SziasztoK!

Ennn, mi májusban írattuk be Benit két bölcsibe, az egyikben 135., a másikban a 175. helyen vagyunk a várólistán.

Asszem ez elárulja az esélyeket... :shock:

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Dunakeszin olyan kevés a bölcsis férőhely, hogy nincs értelme reménykedni sem. Félmegoldásként az önkormányzattól a magánbölcsisek havi max 30.000 Ft támogatást kaphatnak. A legolcsóbb napközi viszont 50.000. Ezzel szemben Budaörsön, ha nem tudnak a gyereknek helyet biztosítani, kárpótlásuls 500.000 Ft-ot adnak évente.
Sajnos az önkormányzatoknak ez éri meg, mert egy bölcsis havi ellátása állítólag jóval ezen összegek felett van...
Mi azért bízunk benne, hogy legalább az oviért nem kell majd fizetni!

Juli

Kép
b.j.
 
 


hozzáteszem, Budaörsön úgy is jár a támogatás, ha anyuka nem megy dolgozni, gyerek pedig nem megy magánbölcsibe, csak szeretne... persze ez minket nem segít ki!

Juli

Kép
b.j.
 
 


Akkor lehet, hogy nekem már most be kéne íratni Bulcsút és Lilit a bölcsibe meg az oviba, hogy esélyünk legyen jövőre? :shock: :roll:

Kép
Kép
giga1
 
 


Szisztok!

A segítségeteket szeretném kérni!
Egy sétálás alkalmával egy hölgy szórólapokat osztogatott és én is kaptam belőle.
A tartalma az volt hogy pelenkák értékesítésével foglalkozik itt dunakeszin az alaglakóparkban.
Érdeklődnék hogy vásárolt már nála valaki?
Milyenek a termékei? Egy oldal cim is szerepelt a www.pelenka-shop.hu.

Várom a válaszokat, aki tud segíteni azt megköszönöm.!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
krinya83
 
 


Krinya, én nem vásároltam de nem is kaptam szórólapot. Nem tűnik olcsónak. És a normál márkákon felül a pelenkadiszkont pelenkái vannak itt, amiket én mindig a boltjukban újpesten veszek. www.pelenka.com és ott van 100db-os gazdaságos csomag is. A halmaj-i gyárból vannak mind ( ott gyártják a tesco, a lidl pelusokat meg külföldre is). A berni pelusok pl magasabb minőségűek ( francia). Én szoktam is néha hozni onnan másoknak. Átlagosan 2 havonta megyek.
Bölcsi infókat köszi. Tényleg semmi esély itt, de még pest közeli kerületeiben se. Engem konkrétan a 15kerületben több helyről elküldtek, pedig ott dolgozom én is. Nincs hely sehol.
Giga, nem vicc,de az egyik gondozónő mondta, h csak az ő csoportjában 4olyan gyerek is van, akiket még születés előtt beirattak.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Krinya83!

Én már vásároltam a pelenkásoktól, igaz hogy nem darabosat hanem Huggies Up&go-t! Nekünk nagyon bejött. A boltokban nem lehet ilyet kapni csak náluk. Eddig nem ismertem a Labell termékeket de egyedül itt dunakeszin ő forgalmazza.
Nekem az is nagyon bejött, eddig Libero párti voltam de ahogy megismertem ezeket a termékeket ,csak ezt fogom használni.
Ingyenesen házhozhozták. Ha jól tudok akkor ingyenes nekik dunakeszi, göd, fót és észak pest.
Ennn!!!! szerintem te is próbáld ki a huggies up&go-t.
Megéri! Én ajánlom mindenkinek a www.pelenka-shop.hu
csuporka111
 
 


Sziasztok!

Be kell hogy valjam én amikor kaptam ezt a pelenkás szórólapot, én nemigazán szépen beszéltem a hölgyel.
Én libero párti vagyok és kész!!!!
De kaptam töle 10db ajándék pelust és 1 axxo törlőkendőt!
Kipróbáltam és ugyan az mint a libero.
Anyagilag nemigazán jól állunk de a gyereknek jót akartam és mindig a liberot vásároltam.
De nem gondoltam volna hogy ezek a pelenkák ilyen jó nedvszívó képességűek.
Rendszeres vásárlok már náluk. Nekem is könnyebb hogy házhozszállítják.
Ajánlom mindenkinek. :wink: :wink: :wink:
amazonka
 
 


Köszi, nem próbálom ki. Nekünk nem jöttek be. amúgy a dm-ben is kapni és olcsóbb.
Szerintem nem kell több néven már regizni és írni ide megerősítő hsz-eket :o
Aki akarja, az úgyis megnézi a honlapot és ha kell neki vmi majd rendel.
Asszem téma lezárva.

Képzeljétek ma jártam óbudán egy "máltai játszótéren". Nagyon szuper hely. Nagy bekerített fás rész. Tulajdonképpen 2részre lehetne osztani az egészet, a kisebbek és a nagyobbak játékai szerint. Ezek tematikusan voltak elhelyezve. Ami viszont a legjobb volt, h egy faház található az egyik sarkában, ami amolyan közösségi házikó. Ott tartanak védőnők előadásokat, van zenebölcsi, kézműves stb. Meg rossz idő esetén játszóház. A játszón van nagy óra, rengeteg pad, szemetes stb. Ilyet ide miért nem lehet? És ki tudja, mi az h máltai? Őket kell ostromolni????

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Asszem a Dunakeszi Polgárban olvastam, hogy Tóvárosban idén még megépítik a játszóteret! Alagról sajnos szó sem esett...

Juli

Kép
b.j.
 
 


Enn: a "máltai" jó esetben a szeretetszolgálat, rossz esetben a lovagrend.. Lovagrenddel kapcsolatban rossz előérzés: pénz számít, kapcsolatok, vagy legalábbis híres legyél :?
De gondolom játszótér talán mégis inkább a szeretetszolgálathoz kapcsolódik, de tényleg szomorú, hogy mi itt csak álmodozhatunk mindenféléről. Egyébként EU-szabvány játszótereknél szerintem amúgy is megvan ez a korosztályos felosztás, például Debrecenben is van ilyen, nagyon klassz és biztonságos. Egyelőre tényleg kész romhalmaz amiket itt látni lehet.. Nem-lakóparkosoknak (mint mi) meg talán reményeik sem lehetnek. Node, fel a fejjel, állítólag "úton vannak" már az új játszóterek, óvodák stb., de lehet, hogy tényleg sokkal tudatosabb összefogásra volna szükség, mármint részünkről.. :wink:
igna
 
 


igna, bizony, mi reménykedhetünk, én pláne nem szólhatok semmit, mert a házunkkal szemben volt az ELMÜ, amit lebontottak, lakásokat építenek a helyére és egy 600 nm-es játszóteret :oops:
Vendég
 


SZiasztok!

Azért azt a tóvárosi játszóteret sem kapkodják ám el...
Se híre, se hamva.
Viszont ti hallottatok valamit arról, hogy a Sparnál épülő ovi tényleg fizetős lesz?

Pelus: na mi kaptunk egy adag ilyen diszkontos pelenkát egy ismerőstől, akinek szobatiszta lett a fia. Szerintem elég gáz, simán kifolyik belőle a cucc. Akitől kaptuk, szólt is, hogy alváshoz semmiképp ne használjuk, de ezek szerint ébrenléthez sem a legjobb.:? Ahogy elnéztem, a teszkós pelusokhoz hasonlít leginkább.
Én nem vennék, legalábbis elsőre inkább csak kis mennyiséget kipróbálni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára uxi 2008.11.17 18:06-kor.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


ennn írta:
Szerintem nem kell több néven már regizni és írni ide megerősítő hsz-eket :o
Aki akarja, az úgyis megnézi a honlapot és ha kell neki vmi majd rendel.



Pont ez tűnt fel nekem is. :wink: :wink:

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Nem lesz fizetős, csak egyházi ovi, de nem fizetős. Legalábbis ez a terv :)
Vendég
 


Én meg azt hallottam a játszón, hogy alapítványi lesz, tehát fizetni kell. Olyan anyuka mondta, akik oda járnak templomba.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Mi is járunk templomba, utoljára augusztus végén voltunk a papnál beszélgetni, megmutatta a terveket is, alapítvány nevében gyűjtik az adományokat, de ennyi, nem lesz fizetős. Sőt, teljesen ugyanúgy lehet majd jelentkezni oda, mint bárhova máshova.
Vendég
 


Ez jó hír.
Akkor aki mondta, biztos félreértett valamit. Vagy abból gondolta, hogy alapítványi. És nem tudod, kb mikorra épül fel?

És arról nem tudsz, milyen lesz a szellemisége?
Mármint azt tudom, hogy katolikus, de kötelező lesz pl katolikus hittanra vinni a gyerekeket, meg hasonlók?Egyáltalán felvesznek nem-katolikus gyerekeket is?
Nekem tetszene, hogy egyházi óvoda, de mi protestánsok vagyunk.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


2010 szeptembérben indítják az első évfolyamot.

Hááát, katolikus szellemiségben zajlik majd a nevelés, egyházi dalok, Jézus léte, kereszt a falon, ezek a dolgok természetesek lesznek.
Vendég
 


Sziasztok!

Képzeljétek, mit láttam!

A Mátyás király utcán, ahol a Match van ( asszem Szabadság tér a hivatalos neve a kis térnek) volt egy régi fajátszótér.
NA annak elbontották a kerítését, s most láttam, teljesen új szuper kis játékokat hoztak. MÉg nicns kész, de jónak ígérkezik.
remélem lesz kerítése is. (az autók miatt)

Ja, most kapcsoltam, hogy ez az Alagos topik, de mindegy, már megírtam. :oops: :oops: De úgysem mindenki alagon lakik.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Panndi, ez nekünk is természetes. Igazából arra voltam kíváncsi, hogy a speciálisan katolikus dolgokat mennyire fogják kötelezővé tenni ( pl. rózsafüzér,Máriához, szentekhez imádkozás).

Na mindegy, nem ragozom túl, már amúgy is off lenne, majd ha megépül, elmegyünk érdeklődni. :wink: Lehet fel sem vennék a gyerekeinket.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Sziasztok!
Tud valaki ajánlani Dunakeszin gyermekfodrászt?
Köszi!

Kép
Kép
giga1
 
 


Giga, a tóvárosban a Korall szalonban a fodrászok vágnak gyereket is. (Kolzsvár u. 29).
Hallottátok, h mikulásra megnyitnak www.aqua-world.hu . Lesz reggeli úszójegy, és nem is vészes az ára. meg gyerekrész, játszórész stb. :D

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Ennn!
Köszi az infót!!!
A férjemék csinálták az aquaworld medencéit és vízgépészetét. A hétvégén megyünk egy az építőknek tartott megnyitás előtti próbanapra. :lol:

Kép
Kép
giga1
 
 


Kicsit helyesbítem az előző hsz-em: " vágnak gyerek hajat is" 8) nehogy nekem félreértse vki. :lol:

Giga, ez nagyon jó! Majd számolj be, h milyen volt.

Gondoltam kicsit helyzetjelentek Berciről:

Lassan eléri a 9kg-t már régóta várok rá. 2 hete elindult egyedül. A nappaliban mászkál a legtöbbet. Már kint, cipőben is megy. Mutogat dolgokat,de még nem mondja, csak vannak "szavak", amikről tudjuk, h mit mire használ. Ért sok mindent, de szófogadatlan :?
Azt hiszem most ennyi.
A bölcsi dolog nem halad, de nem tudom hogyan megyek így vissza dolgozni szeptemberben.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Közben megtaláltam a névjegykártyájukat a fodrászoknak.

Majoros Krisztina (női-, férfi- és gyermekfodrász) 20/3920275
H,SZ: 8-13
K, Cs: 13-20 (péntek változó)
Herczeg Melinda (női-, férfi-, gyermekfodrász és hajgyógyász) 20/3207469
H,Sz: 13-20
K,Cs: 8-13
P: változó

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Ennn!
Köszi a telefonszámokat! Ez egy kicsit megkönnyíti a helyzetemet. :wink: :)
Gratulálok Bercinek az egyedül járáshoz! A beszéddel még nagyon ráér! Hujjúúj!
Milyen bölcsibe szeretnéd iratni Bercit?

Kép
Kép
giga1
 
 


Na sziasztok!
Voltunk szombaton is és vasárnap is az Aquaworld-ben. Szombaton csak apával mentünk, így kicsit ki tudtunk kapcsolódni. Nagyon jó volt! Csúszdáztunk. Van ezer fajta. Vannak amik kifejezetten felnőtteknek valók (kamikáze, ufó,...) és vannak amiken már kisebbek is lecsúszhatnak. Vannak családi csúszdák is, amin egyszerre többen, akár egymás mellett is lehet menni. Beültünk a jakkuzzikba is. Kettő van belőle, az egyik melegebb a másik pár fokkal hűvösebb csak, de mind a kettő nagyon jól esett. Vannak élménymedencék is: sodrófolyosó, hullámmedence, ugrómedence, szörfmedence.
A gyerekeknek külön birodalom van. A medencéjük nagyon fain! Nem mély. Lili simán tudott benne egyedül is mászkálni, bár nagyon messzire azért nem hagytuk elszökni. :wink: Van neki való bébicsúszda, és van a kicsit nagyobbaknak való is (kb.3-4 éveseknek). Van még kettő, amin már a nagyobbak mentek (5 éves kor felettiek). A medence mellett van egy nagyon jó játszótér. Mindenféle mászóka, csúszda, labdák, logikai, készségfejlesztő játékok, kockák, rajzolni is lehet.
Szombaton bejártuk még a szaunákat is. Ebből is van sok-sok féle: infra, aroma, svéd, orosz, száraz, kristály és még sorolhatnám. Van még sóbarlang is! Van egy kneip nevezetű valami is. Ez ovális formájú keskeny medence. Kb a vádlim közepéig ér benne a víz. 4 részre van osztva, az alján kövek vannak. A víz hőmérséklete pedig változik: hűvösebb, melegebb, megint hűvös, megint meleg. Nagyon jót tesz a vérkeringésnek, és közben a kövek a lábon található akupunktúrás pontokat nyomja. Nagyon jó volt benne végig menni néhány kört. :D
Az árakat meg lehet nézni a honlapjukon: http://www.aqua-world.hu
Az étteremben az árak borsosak, azt nem ajánlom, de összességében jó hely szerintem. Mi biztosan elmegyünk majd még!

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok!
Tudtok esetleg valami jó programot gyerekeknek év végére? Szeretnék a rokonlátogatásokon túl valami kiscsaládosat is. :)
Nagyobbaknak találtam:
A VOKE JÓZSEF ATTILA MŰVELŐDÉS KÖZPONT KARÁCSONYI MEGLEPETÉSE: KARÁCSONY APÓ PALOTÁJA
A szegedi miniszínház előadásában, Zenés mesejáték
December 22 hétfő 14.30 óra, 2120 Dunakeszi Állomás sétány 17. A belépés díjtalan

Juli

Kép
b.j.
 
 


dr. Kállay Krisztián Miklós adjunktus kérése:

Kedves Barátaim! Amint azt talán páran tudjátok, én egy gyermek
csontvelő-transzplantációs osztályon dolgozom. Ide olyan gyerekek
kerülnek, akiknek vagy hagyományos kemoterápával gyógyíthatatlan
leukemiája van, vagy valamilyen veleszületett halálos immunhiánya,
csontvelő-elégtelensége.
Mi a beteg csontvelőt kiírtjuk, és egészséges,
más donortól származó őssejtekkel helyettesítjük. Bármilyen brutális
beavatkozásnak hangzik, az esetek kétharmadában sikerül így
meggyógyítanunk a gyerekeket. Képzelhetitek a kezelés körülményeit, a
szenvedést, a szörnyűségeket, a haláleseteket. A gyerekek hónapokig
steril szobában vannak, ahova szülő is csak műtősruhában, bemosakodva
léphet, és természetesen nem aludhat bent. A vidékről érkező nagyszámú
gyereknél ez komoly probléma, mert nem minden családnak van Pesten
alvási lehetősége. Ezért alakítottuk ki kórházunk Déméter Házát, ahol a
szülők éjszakára megszállhatnak, így a hosszú kezelési folyamat alatt a
gyermekek mellett állhatnak. Sőt, javuló állapotú vidéki betegeinket is
"haza" engedjük a Déméter Házba, ahol szabadon lábadozhatnak, de mégis
a kórház területén vannak.
Gondolhatjátok, hogy az OEP mennyit segített
ennek a háznak a létrehozásában. Most a TV2 gyűjtést rendezett
számunkra, ahol a 1771-es telefonszám felhívásával mindenki 200 Ft-al
hozzá tud járulni a Ház fenntartásához, bővítéséhez.
Kérlek benneteket,
ha módotokban áll, támogassátok kezdeményezésünket. Amennyire
szívügyednek érzed, szólj másoknak is! Az adományvonal dec. 16. éjfélig
él
. A telefonszám: 1771 Köszönjük a segítséget! Krisztián ---
Dr.Kállay Krisztián Miklós adjunktus gyermekhematológus, transzplantációs
orvos Egyesített Szent István és Szent László Kórház
Gyermekhematológiai és Őssejttranszplantációs Osztály
Osztályvezető-helyettes

avocado
 
 



Sziasztok!
Figyelmetekbe ajánlanám : http://felicitas.qwertynet.hu/hu/index. ... ba_csomag/ 1évnél fiatalabb babák vehetik igénybe. (a kismama csomagot már ismeritek biztos)

Továbbá a következő oldalt is az érintetteknek: www.koraszulott.com

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok! Úgy emlékszem egyszer már felmerült a topikban a gyermekfelügyelet kérdéskör, de nem született megoldás...
Most tudna esetleg valamelyikőtök olyan babysittert ajánlani, aki elhozná a fiam a bölcsiből? Sajnos nem tudom megoldani továbbiakban a hazavitelét, mert változott a munkaidőm, és mire végzem, már bezár a bölcsi. :cry: (magánintézmény, csak 5-ig van nyitva. Még jó, hogy itt van hely :x )

Juli

Kép
b.j.
 
 


Sajna én nem tudok babysittert, de ha hallok vkit akkor szólok. Múltkor tudtam egy bejárónőt, de arra nincs szükségünk.
Bölcsi továbbra is fekete homály h hogyan oldjuk meg. Azt nem értem, h miért nem tesznek ide egy konténer bölcsit akár ( hamár nem akarnak beruházni vmi maradandóra, mondván 5-10év múlva már nem lesz annyi gyerek).
Mit szóltok ehhez a sok betöréshez???? Vkit érintett?
MA olyan infót hallottam séta közben, h állítólag megint átszervezik a védőnőket. Tud erről vki vmit?
Ja, és ma nyílt a szoli-szauna a temetőnél az üzletsoron. A honlapjuk is hamarosan működni fog. Kedves volt a nőci és este 10ig nyitva, szóval el lehet jutni 8)
Volt azóta vki az aqua-worldben? Milyen a gyerek rész?

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Én is csak hallottam a sok betörésről a rendőrségen. Mondta a rendőrbácsi, hogy nem igazán tudnak vele mit kezdeni, mert egyrészt kevesen vannak, másrészt vagy 6 banda van aki csinálja a betöréseket, így nehéz elkapni őket.
Ja! Egyébként azért voltam még decemberben náluk, mert feljelentettem egy szatírt. Ezt akkor nem is írtam le ide nektek. A fenyőlakóparknál lévő játszótéren voltunk a gyerekekkel, csak mi 3-an és a szembenlévő épülő háznál volt egy pasas, aki miközben minket nézett "végezte a dolgát". Szerencsére a gyerekek nem vettek észre semmit. Betettem őket a kocsiba és elmentem rendőrért. Aztán meg be a rendőrségre feljelentést tenni. Rövideg és velősen ennyi a sztori lényege. Akkor nagyon ledöbbentem. De felvilágosítottak, hogy sajnos elég sok ilyen esetük van. Na és akkor mondta a kikérdező rendőrtiszt, hogy mennyi betörés van itt Alagon.
A védőnők átszervezéséről nem tudok semmit. Nagyon régen nem járt már felénk védőnő.
Én voltam az aqua-worldben, de én már leírtam a tapasztalataimat egy kicsit feljebb. :wink:

Kép
Kép
giga1
 
 


Bölcsi ügyben vkinek friss infója???? ÉS mi a jó telefonszám?? mert ami a város honlapján van, az nem jó.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Halihó!Sziasztok Lányok!
Most küzdöttem fel magam ide Hozzátok a netre!
Azért is írok,mert nem bírom magamban tartani!Van egy gödi barátosném,aki elhívott hozzájuk kismama jógára!Hááát Lányok...ha még voltatok jó helyen...nos ez az!Én ajánlom Nektek is,hogy menjetek el és nézzétek meg.Nagyon színvonalas maga a terem is,meg az oktató is tök szimpi.Van náluk baba-mama jóga,intim torna meg pilates is.Képeket,meg leírást itt találhattok:htttp:pilates.shp.hu

hpandi
hpandi
 
 


Sziasztok!
Gyerekszoba dekorációs falfestést vállalok mesefigurák falra festésével!Minták vagy akármilyen egyéni elképzelés alapján is!
Tel.szám:20/3329741
E-mail:enszu@freemail.hu
Kép
Kép
Kép
enszu
 
 


Sziasztok!
Ma voltunk ovi, bölcsinézőben. Elkeserítő a helyzet.
Az oviba majd csak április 6-7én lesz beiratkozás. A bölcsibe ugyan felvették Bulcsút várólistára, de így is a 131. lett. :evil:
Komolyan mondom el kéne menni az önkormányzat elé tüntetni, mert ez tűrhetetlen! Dunakeszi városnak összesen 80 bölcsődei férőhelye van. :shock: :x Meg persze a többi magán. Kössz!

Kép
Kép
giga1
 
 


Nekünk annak idején nem mondtak sorszámot a bölcsiben, csak beírták egy füzetbe, azóta se semmi értesítés, de már nem is reménykedem. Abban bízom, hogy az ovi sikerül, mert ha már nem kapom a GYES-t nem fogjuk tudni fizetni a magánbölcsit, gyereket otthon nem hagyhatom, dolgoznom meg muszáj! Az előbb néztem, már 200 fölött van a CHF! Hitelt meg fizetni kell...
Ági! Én megyek Veled tüntetni!

Juli

Kép
b.j.
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: