Új privát üzeneted érkezett!

Állítólag már csak ezt a napot kell kibírni, és holnaptól "hűvösebb" lesz. Fekve folyik rólam a víz. Lilit minden szopi után fürdetem, mert a nagy munkában úgy megizzad a kismókus. :)
Két-három napja magától hasrafordul, mindkét irányba, ezt asszem már írtam. De a mai sláger: a fekenét nyomja fel az ég felé, a térdét meg húzza maga alá. Mondtam neki, hogy a mászással még ráér. :wink:
Én most valahogy agyümölcsöket se kívánom. Szívem szerint enni se ennék, de akkor Lili is éhen maradna.
Láttam Humana tejserkentő teát. Asszem ez van ráírva. Gondolom granulátum, és akkor azt pl. a kórházban könnyebb megcsinálni,mint a filterest. Azt mondjuk lehetetlen. Legközelebb én Sanyival le fogok főzetni 4 adag teát minden nap, és behozatom magamnak. Hidegen is jó az.
Mi volt UH-n, Edit? Tudjátok már? Szerintem amúgy tuti lány, ha ilyen szégyellős. :oops:
NST-n mi volt lányok?
pedina
 
 


Végre itthon!
Az NST szerencsére ma is hamar megvolt.Egy nagyon "aranyos" asszisztens volt,néha vágott olyan pofákat! :wink:
Az ultrahang szerint: :) :D :lol: kislány!!! :) :lol: :P
Csináltak megint súlybecslést: 3505 gr.!!!Nem csoda.hogy már alíg bírom cipelni! :roll:
Ja,és azt is kiderítettem, hogy Cziáky csak augusztusban fog szabira menni,mert az ő felesége is júli.végén fog szülni!Ez egy kicsit megnyugtató. :lol:
editmaci
 
 


Persze bejött Imi is, és mivel most a rendesebb csajszi volt,sok mindent megmutogatott neki,merthogy állandóan kérdezgetett! :shock: Látáttok volna a fejét,mikor mondták, hogy kislány! :P Azóta is vigyorog egyfolytában, kb így: :mrgreen:
editmaci
 
 

 
 

Hali!
Na, csak kiderült a nagy rejtély! Végülis nem volt az, de az én esetemből kiindulva egyértelmű sem. :lol: Akkor ma vásárlás! :lol:

Mi csak 3-ra megyünk dokihoz. Remélem mindent rendben talál.
Mai evészet: dinnye, jégkrém és kóla. :roll: :lol: :roll:

Hát ma éjjel fájdogált pocakom, de most a köldökömnél és felette. Nem volt vészes, csak furcsa.

Humanas teát akarok majd én is venni.Remélem lesz még a Brendonban kuponért, mire odajutok. Bár az a 100 ft...

Tescos tipegő meg body gáz vagy jók?
tokajkincse
 
 


A tipegők elég jók, a bodyk közül amiből 3 van egy csomagban az nem olyan jó szerintem,elég vékony,nyúlós anyagnak tünt. Kis nadrág persze - ami kellett volna- az már nem volt egy darab sem! :(
Végül mi nem vettünk semmit, mert már úgy voltam vele, hogy várjuk meg a mai uh-t! :lol:Imi teljesen leamortizálódott a sok várakozásban,pedig fél tízkor már jöttünk kifelé a kórházból; úgyhogy vásárlás holnap! :P
editmaci
 
 


Mi is az UH után szabadultunk bele a rózsaszín ruhák tömegébe. :lol: Még egy Lili!!!! Jó nagy. Holnapra amúgy is hűvösebbet mondanak...
NST-n én az esetek 99%-ban egy szőke, jó negyvenes savanyú képű nőbe futottam bele. Egyszer megszállta valami szentlélek és normális volt. De se előtte se utána nem szólt hozzám gyakorlatilag, és máshoz se. csak magában ühöngött, meg panaszkodott mindig, hogy emnnyien vannak. Közben megfolyton kiment. Engem egyszer leb*szott, hogy vagy 10 percig nem találtam meg Lilit, mert elmozdult. Mondtam neki, hogy szaladtam volna utána, hogy dobja el a kávéját, és azonnal jöjjön keresse meg? Ő nem is kávézott- mondja. Erre én: de bent se volt. Hogy hová a tökömbe jár ki folyton?
Orsi, szerintem ezek jóslófájások, nem?
pedina
 
 


Akkor ma ő volt! :( Amikor bejött a folyosóra ,és meglátta a "tömeget",ami kb.5 kismama volt,ez volt a reakciója: Úúúúrrrristen! :evil:
Kettesével mentünk be,felrakta a tappancsokat,és otthagyott minket! :shock:
editmaci
 
 


Hát lehet, hogy jóslófájások. Most a derekamba nyilalt, de olyat!
Dunántúlon szakad az eső. Uncsitesómmost írt. Hát jó lenne egy kis lehülés. Hátha a kicsi fiam is előbújna a hidegfrontra!

Én szinte mindig egyedül vagyok Nst-n bent. Végülis csak akkor kell az asszisztens, ha megszökik Pocok. De azért én is megtalálom néha.

Lassan készülnöm kell. Azért ettem egy kis szendvicset is. De a cseresznyével szemezek megint. Gondoltam kellene lefagyasztani Pocoknak, de eddig mindig befaltam az összeset.

Ja, lehet hülyének néztek, de nem tudtok olyan oldalt, ahol vannak dalocskák, meg mondókák? Mert én nem emlékszem rájuk! Mivel fogom szegény gyereket elrémíteni? Nem emlékszem a szövegére szinte semminek.
Ja és olyan oldal is kellene, ahol megvan, hogy milyen gyümölcsöt hány hónapos korától ehet a bab. Mert ha pl. cseresznyét csak 1 évesen, akkor minek tegyek el?

Na, öltözni kellene!
tokajkincse
 
 


Ez egyáltalán nem hülyeség Orsi,én elhoztam az Imi hugának a mondókáskönyveit, hogy átnézzem őket,mert én sem emlékeztem egyre sem.Tiszta égő! :oops:
Volt egy olyan jó oldal,olyan amin elég sok volt,de most az istennek nem találom! :cry: Még keresem azért.
Egyenlőre ezt találtam: www.dudolo.hu
editmaci
 
 


Ezt is jó,itt nagyon sok minden van: http://gedeon.fw.hu
editmaci
 
 


http://www.babaszoba.hu/topics/articles?aid=232
Itt van egy cikk az elválasztásról.(Benne van a cseresznye is,egyed nyugodtan! :P )

Csajok! A városban olyan pánikhangulat van! Imi el akarta vinni a Pláza parkolójába az autót, mert állítólag hatalmas jégeső lesz; de már annyian vannak, hogy fel sem lehet menni az emeletre, be van dugulva!
A sógornőm hívott, hogy a katasztrófavédelmis ismerőse mondta, hogy olyan vihar,jégeső várható mint két éve! :cry: Állítólag az ország másik részén már szakad a jég! :cry:
Kiváncsi vagyok ,hogy mi lesz!
editmaci
 
 


Nagyon jó. Nem maradhatnánk ki belőle?! Két éve összetört az autónk. Szóltam Sanyinak, hogy ne induljon el Barcikáról, de pont hívott, mert nekik is szóltak. Állítólag Gyöngyöst szarrá verte....
pedina
 
 


pedina
 
 


http://marci.co-net.hu/mondokak.htm

Ezen mondókákat + sok jó dolgot találhattok, én is elkezdtem ezeket gyűjeni, mert nem emlékszem semmire már.

Edit, gratu a kislányhoz!!!! Nagy baba lesz!

Zsombor nem nagyon akar hason feküdni, pedig már gyakorolni kellene emelgetni a buksiját, de pár percnél nem bírja tovább. Edina nincs vmi ötleted milyen pózba próbálkozhatnék még? (Ami erősíti a nyakát)

Nekünk is van a kádba szivacs a mosdatáshoz, szerintem tök jó.

Remélem nem lesz jégeső.........
sz.szilvia
 
 


Úgy félek az ilyen viharoktól! Most hívtam én is Imit,azt mondta a parkolóból még lehet, hogy gyalog sem fog tudni kijönni,annyira tele van! :lol:
A háta mögött meg valami nagy bazi terepjáró áll,benne tévézik a család, eszik a hamburgert....ők nem pánikolnak!
editmaci
 
 


Köszi Szilvi! Egyébként ezt az oldalt kerestem én is,csak nem jött össze.Tudtam, hogy valami fiú név.... :lol:
editmaci
 
 


Nekem van kimentve egy csomó, majd mindjárt elküldöm nektek mailben. Meg mi töltöttünk le gyerekdalokat is. jelenleg a Mézga-család a kedvenc, mega Süsü. Itt is nézzétek meg.
http://server.fotiu-bp.sulinet.hu/~siju ... edvenc.htm
Ja, most néztem, hogy nekem a Marcisról vannak a letöltöttek...Akkor nem küldök semmit.
Szilvi, fektesd hasra, és fog össze a combijait és nyomd kicsit le. Magyarul nyújtva nyomd le a lábát. Ettől is emelik a fejüket, meg nekem a dokinő azt is mutatta, hogy a kezét fogva húzzam fel ülésbe. Ettől is erősödik a anyakuk, csak úgy fogd meg a kezét, hogy az alkarját is, meg ne ránduljon a csuklója. Egy harmadik:ültesd a tenyeredbe úgy, hogy neked háttal van és a combjait fogod, és emeld fel. Ezt hívják lebegőülésnek.
pedina
 
 


Edit, nagyon-nagyon-nagyon jó hír!!! Örülök, hogy kislány. Nekünk? Szerintetek?

Óh, basszus! Ne a jéggel, neneneneneeeeeeeeeee... Egyelőre itt óriási a borulás. Nekünk se garázsunk, se parkoló, se... mindegy. Utca, és még haza is kell mennem valahogy Soroksárról. Cirka egy óra autóval.

Lányok! Eszem én helyettetek!!! :| :twisted: :twisted: Korábban (időszámítás előtt, tudjátok) napi 2x étkezés talán elég is volt, gyakran vacsora nélkül feküdtem le. Most: a 3 főétkezés KELL. És még be kellett iktatni egy tízórait, és egy uzsonnát. Persze a közteseket próbálom pl joghurttal pótolni, de főétkezésnek simán lemegy a rántott pulyka krumplipürével (rendelem a kaját). Hát ez vagyok én. Nagykönyv tiltja ilyenkor a hízást, hát rajtam már van 3+ :lol: :lol: :lol: :wink:
vbea
 
 


Ez már röhej. Én itt várom a vilégvégét, Sany meg Barcikán. Most akko rmi van?! Közben boltba is kéne menni,mert gyakorlatilag üres a hűtőnk.

KépKép
pedina
 
 


ne nézzetek hülyének, csak próbálgatok.... :oops:

KépKép
pedina
 
 


Sikerült!!!!!!

KépKép
pedina
 
 


Lányok, jó is, hogy már most nézegetitek ezeket a mondókákat, mert Lili már figyel rájuk pár hete. Szerintem főleg arra, hogy ritmusosan mondogatok neki valamit. És nyugodtan énekeljetek is nekik, ők örülnek neki...
Nálunk a Falusi hangverseny a menő, abból is a Bú-bú-bú, boci szomorú c. rész, ill. a Haragosi, de az csak térdenlovagoltatássall együtt menő neki. :lol:

KépKép
pedina
 
 


Most azt olvastam a boon-on, hogy estére már nem lesz jég! Jó,hogy bepánikoltatják a jónépet,és nem tudják eldönteni, hogy akkor most mi van! :twisted:
Pedig már úgy vártam én is a világvégét! :lol: :lol: :lol: iminek is fényképezőgép,kamera csőre töltve! :D
editmaci
 
 


Na, most essen már rosszul, hogy nincs jég... :lol: :lol: Az autótok beszorult a Plázába? Amúgy nektek a Szinvapark közelebb van, ott már nem volt hely? :lol:
Sanyi fél hatkor megunta, és közölte, hogy ő márpedig hazajön, lesz, ami lesz. :?
Szerintem szerencsére kicsit túllihegték. Legalábbis egyelőre úgy tűnik.

KépKép
pedina
 
 


Na, megjöttünk. Lépcsőzés, Nst. Szívdobogást hallani, gyerek mocorog, gép semmit nem jelez. Jó, gép kikapcs, Orsi lépcső ismét, mert nem tudtuk, hogy a gép rossz vagy a fiam ilyen ügyes, hogy megszökik előle. 20 perc lépcsőzés. Gép megjavul, gyerek bealszik. Csajok, izzadtam, mint állat a sok mozgástól, uraság 2x mozgott. Mondtam a csajnak, hogy szedjen le, mert nem bírok ülni. Olyan hülyén támasztottam meg a vállam. Viszont mindenkinek kisfia lesz, akit eddig ultrahangoztak az Nst-im alatt. Itt egy szobában van a kettő. Szerintem ez a gép nem is tud mást mutatni! :D
Orvos szerint még belefér a 18. a szabijába, de szerinte hamarabb le kellene zavarni ezt a szülést. Na, mintha rajtam múlna! Bár a fájásaim, és a jelek mind arra utalnak, hogy hamarabb lesz meg. 4-5 liter folyadékot kell innom. Orvos szerint én még nem láttam dagadt bokát... Azt mondta, hogy az semmi. Úgyhogy most innom kell!
Kivételesen görög salátát ettem és nem gyümölcsöt.
Itt is jó nagy zuhé lesz ám. Olyan jó hűvös van kint!

Megnézem majd a honlapokat, amiket adtatok.
tokajkincse
 
 


A Szinvaparknak már a közelébe sem lehetett menni! Imi otthagyta az autót a Plázában, viszonylag jó helyen.

Orsi,ez elég fárasztó lehetett,mi akkor nagyon ügyesek voltunk! :P Én meg is haltam volna,ha lépcsőzni kellett volna. :?
editmaci
 
 


Hát remélem már csak egyszer kell mennem. A másik doki is vele egyidőben megy szabira és így Tokajban nem lesz rendelés 3 hétig. Így Nst-re sem tudok menni. Ami azért gáz, mert ha mégsem születik meg szabija előtt, akkor menjek fel Miskolcra Nst-re? Ráadásul naponta, mert akkor már túlhordtam? Na, ezen ráérek agyalni akkor, ha nem születik meg. Valahogy csak kicsalogatjuk!
Még nem esik, de eshetne igazán. Olyan jó lenne, kicsit lehűtené a levegőt.
tokajkincse
 
 


Ma Debrecenbe megyünk, nem leszek. Vagyis oda indulunk, de nem tudom hol kötünk ki! Viszek mini kórházi csomagot azért! :wink: A derekam fáj nagyon, de hasam még fent. A keresztcsontomba mintha belelőnének egy nyilat. Hírtelen fáj és terül el! Este sehogy nem volt jó, annyit nyűglődtem. Ha felültem a derekamnak volt jó, de a hasam fájt. Ha lefeküdtem a derekam fájt, hasam volt ok. A lábam meg mindenképp fájt. Lehet tényleg hamarabb meglesz Pocok!
tokajkincse
 
 


Én rájöttem tegnap,hogy nekem fekve a legrosszabb. :cry: Ha a hátamon fekszem a derekam fáj,ha meg oldalra akarok fordulni,akkor a hasam úgy feszül! :( Mostanában már a térdeim is fájnak,de csak akkor megpihennek,vagyis éjszaka,amikor lépnék le az ágyról,meg reggel amíg be nem "járatom". Szóval kezdődik a neheze nekem is. Ma éjszaka 1,5 óránként felébredtem, tiszta kóma vagyok!

Milyen jól lehűlt a levegő,vagy 2 fokkal hűvösebb van mint tegnap! :? Hétvégén mi is elutazunk Iminek a nagymamájához, ott olyan jó hűvös van,csend egész nap,úgyhogy remélem egy kicsit tudok pihenni! :lol:
editmaci
 
 


Orsi, ez a deréknyilallás...Nekem amikor megindultak a fájások, a derekam akart leszakadni.
Edit, nem akarléak elkeseríteni, de én így maradtam, ízületi fájósan. Kínomban röhögni szoktam magamao9n, hogy úgy kelek ki az ágyból, mint egy 70 éves mamóka, és tényleg kell pár lépés, mire minden oké.

KépKép
pedina
 
 


Lili holnap már négy hónapos lesz? Hihetetlen,hogy repül az idő!!! :shock:
Tegnap az jutott az eszembe, hogy az előző uh-on (29 hetesen) azt gondoltam, hogy majd a 36 hetes uh-on már tényleg közel leszek a végéhez,addig nem izgulok,és most tessék,már túl is vagyok rajta!

Nekem talán az a legrosszabb az egészben, hogy ilyenkor már minden kis fájdalomra,vagy ismeretlen érzésre felkapom a fejem,mert nem tudom,hogy mi.Néha olyan felkészületlennek érzem magam,pedig annyit olvastam már a témáról.Csak más 10-12 hetesen olvasni a jóslófájásról,meg a lábdagadásról,mit 35-36 hetesen megélni,hogy szorít még az otthoni kényyelmes papucs is. :(
Ha az ízületeim így maradnak akkor én is olyan leszek tényleg mint nagyanyám.Nem valami kellemes érzés,néha nagyon tud fájni. :(
editmaci
 
 


Ediiiiiiiiiii!!! Segíts megtanulni a Lilypie használatát! Mailben is jó. Ma megérkezett az összes megrendelt szakirodalom a munkahelyemre. Izgultam is, mert pénteken fél háromkor lépek, és ciki lett volna, ha négykor hozza a futár. Egy hete várok rá. Alig bírom ki. Munka után átugrom a Brendonba (itt van a legújabb a munkahelyem mögött).

Orsi szülni fogsz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ez tuti. Lehet, hogy nem kellett volna elindulni Debrecenbe? :wink:

Mióta várandós vagyok, minden nap jelentkezik valami ismeretlen nyűg. Mostanában a csípőmbe nyilallgat a legkülönbözőbb helyekre. Érdekes ez a terhesség. Tegnap csináltunk pocakképeket, ma úgyis meccs van, úgyhogy átküldöm otthonról. :D

Edi utáni fog a témáért, de az a +3 kg már csak +2kg. Fogytam. Pedig esküszöm, hogy mostanában eszem a legtöbbet, lehet, hogy vízveszteség. :roll: Védőnénit egyelőre nem értem el telefonon. :cry: Hétfőn megyek a dokihoz, addigra prezentálnom kellene egy múltbeli beszélgetést a védőnővel. Izgi. :?
vbea
 
 


Azért már Imi is izgul nagyon.Valamelyik nap a nagy hőségben elmentem lezuhanyozni.Olyan jól esett a víz,elég sokáig áztattam magam. Amikor kijövök azt mondja nekem: legközelebb ne zuhanyozzak ilyen sokáig,mert ha véletlenül akkor folyik el a magzatvíz nem fogom észrevenni! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Úgy nevettem magamban, mert tudom,hogy már hogy várja a lányát, csak ő így fejezi ki az izgalmát,meg az aggódását! :P Mi lesz vele a szülőszobán? :roll:
editmaci
 
 


Edit, nyugodt lehetsz, vészhelyzetben nem biztos, hogy úgy festenek (szülőszobán), mint a filmekben. Összeszedettebb is lehet, mint bármikor. István is ezen parázik, hogy ő rosszul lesz. Mondtam neki, hogy fájdalmaim nekem lesznek, ő csak legyen mellettem. Ennyit kérek. A múltkor látott a szülőszoba előtt papákat. Azt mondta, hogy ő ezt nem fogja bírni, inkább bejön (mármint a kinti várakozást nem bírja majd).

Nem bírtam ki!!! Kinyitottam a dobozokat. A szoptatást című könyv helyett megkaptam a Szoptatást. Ez azért izgi, mert utóbbi 3x annyiba kerül, de az olcsóbbat számlázták. :D :D :D És ez jobban is tetszik. Hurrá!!!

Orsi szül félúton?
vbea
 
 


Eni!
lilypie.com - expecting a baby.Beírod az utolsó menstruációs napját .Kiválasztod a szalagot, a babát, és beírod a nevét. Képet is tölthetsz fel mellé, de azt sűrűn kéne cserélni :-) Create ticker. Aztán a pseudo HTML/UBB vagy mi a tök kódot kimásolod (jobb egérgomb, másolás). Belépsz itt a babaneten a profilodba, és az "aláírás" ablakba beileszted. Kész is. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
De ugye a Simogató babamasszázst ne rendelted meg? :?:
Edit! Imi nagyon dinnye!!! Hogy ne vennéd észre, amikor elmegy a magzavíz. Elárulom neked:olyan, mintha egy lufi szétpukkadt volna a hasadban. De nem fáj. :wink: :lol: :lol: :lol:
Sanyi attól parázott, hogy annyira rosszul leszek, hogy nem fogok bírni lemenni a negyedikről, és hogy fogja lecipelni a 74 kilómat. :? :lol: Amúgy ő tényleg azt mondja, hogy sokal rosszabb volt neki az a másfél óra odakint, amíg nem jöhetett be, mint utána a maradék tizenvalahány. Amúgy ő jól bírta. Asszem pont nektek mondta, Eni, nem, hogy a szagok zavarták...? De az se akkor, hanem így utólag, ahogy visszaidézte. Én egy pasiról tudok, aki frankón összecsúszott a szülőszobán... :wink: De akkor, amikor varrták az asszonyt. A szülésznők tették fel hordágyra, és vitték ki. :lol: :lol: :lol: :lol: Miko rmagához tért, majd meghalt a szégyentől. De ezt a férjeiteknek el ne meséljétek, mert inkább nem mennek be,minthogy bevállalják ezt a blamát. :lol: :lol: :lol:

KépKép
pedina
 
 


Én is úgy szerettem az ilyen könyveket meg újságokat olvasgatni. :lol: Rengeteget felhalmoztam már én is! Pocakosnaplót vezetsz? Én kaptam Imitől amikor megtudtuk, hogy terhes vagyok,szerintem nagyon jó,tudom ajánlani.Lehet bele képeket ragasztani,mindent leírni bele,és még a kispapa baírásainak is van hely :D És mellesleg tele hasznos infókkal hétről hétre.
Van benne egy olyan rész,hogy az apukának be lehet írni,hogy mit érzett amikor megtudta.Mondtam Iminek írja le az akkori érzéseitAzt mondta erre,hogy ő azért nem izgult,idegeskedett, mert biztos volt a terhességben a tesztek nélkül is! :lol: Ez olyan természetes volt neki.
Tudjátok,ő nagyon gyerekbolond,és már nagyon régen szeretett volna gyereket. Ez,hogy nekünk összejött az elsó hónapban nagy szerencse,de nagyon letört volna, ha sokáig nem sikerül.
Furcsa erről így írni,hogy közben meg már itt rugdosódik bennem Pocaklakó! (Fura,de még nem tudom a nevén szólítani! :( )

Eni, az elején is olyan rossz volt -legalábbis nekem-,hogy mindennféle fura fájdalmaim voltam.Nem is az,hogy olyan elviselhetetlen,hanem inkább,az volt a baj,hogy nem tudtam,hogy mit érzek.Néha el sem tudtam mondani. Nekem az is érdekes volt,mikor elpanaszoltam a dokinak,hogy mi, hol fáj,és mondta,hogy csak nő a méh,nyúlnak a szalagok,izmok! :idea: Oké,csak ezt én nem tudtam. :roll: Utána már szinte természetes volt! :)
editmaci
 
 


Szegény pasi! Az tényleg ciki lehetett! Szerencsére Imi nem olyan rosszul lévős fajta,mint én. :D Persze még soha nem volt ott a gyereke születésénél!Azért csak lesz annyi esze,hogy ha véletlenül kezdi magát rosszul érezni,akkor kimegy! :lol:
editmaci
 
 


Megpróbálom én is, de nem kiröhögni,ha nem sikerül! :D
Kép
editmaci
 
 


Jaj,de ügyi vagyok! :mrgreen:
editmaci
 
 


Éljen-éljen! Eni, most te! :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
pedina
 
 


Holnap betöltöd a 37.-et? Na, én onnantól készültem keményen. Még 5 hétig.... :oops: Reméljük, ti nem hordjátok túl...

KépKép
pedina
 
 


Na, majd én is megcsinálom :shock:
3 könyv jött: a Barátnőim a terhességről, a Szoptatás és a Johnson's mamák és babák. Utóbbi apának tetszett nagyon a sok néger gyerekkel :roll:
vbea
 
 


Hol az aláírás??? :shock: :shock: :shock:

Kép

Ha ott van... hát nem az utolsó menstruációt vettem alapul, hanem azt, hogy az UH mikorra írt ki, talán így jobb!
vbea
 
 


EmmaBenedek borsógyerek lesz. Ezt minden nap update-elni kell???

Kép
vbea
 
 


Nem, frissíti magát.

KépKép
pedina
 
 


felül van egy olyan, hogy Segédletek. Gördítsd le- profil- és abban van egy olyan, hogy aláírás. Ha oda beilleszted a kódot, akkor minden hozzászólásod alá beteszi és frissíti is. Amúgy nem tárolja, ha nincs sehová beillesztve.... :cry:

KépKép
pedina
 
 


Nekem úgy feszül alul a hasam egész nap. :( Nem valami kellemes érzés, olyan mintha az egész ki akarna szakadni.

KépKép
editmaci
 
 


Befordult már Lili?
Lehet, most indul lefelé, A gátad nem feszít? Én vagy 3 hétig éreztem ilyet, csak azért mondom, úgyhogy-sajnos- semmit se jelent. :cry:

KépKép
pedina
 
 


Ja, meg ti Lilitek amúgy is óriási.

KépKép
pedina
 
 


Ja, meg ti Lilitek amúgy is óriási. Biztos ő is "húzza" le a hasadat.
Mit mond a doki, engedi simán születni? Egyes helyeken nézik, hogy ki fog-e férni a gyerek, de nekem pl. azt nem látta senki, hogy el van csavarodva a méhkürtöm, úgyhogy csak illúzióim vannak ilyen térarénytalansági vizsgálatokkal és egyebekkel...

KépKép
pedina
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?