Új privát üzeneted érkezett!

Barbara:
nálunk is taknyos mindenki és köhögnek is :(
szerintem halasszuk 1 héttel, de azért ha másnak jó akkor ne!

Vera:
jobbulást Mírának!!!

Verus:
mi újság Andrissal??? remélem minden oké!!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


bulást mindenkinek ++++++

inkább nem tolnám el, mert jövőhétre nem tudok szervezni, legközelbb csak 30.át tudnám felajánlani, de hogy akkor milyen idő lesz :roll: bár hallottam hideget csütörtökre jósolva :evil: . meglátjuk 8)

ma 18fok is volt! :lol:

s ha más nem akkor külön-külön talizást leszervezzük :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok,

Jobbulást minden kis betegnek!

Enyim kiscsaj még nem beteg, így ha lesz tali akkor mennénk.

Verus , hogy van Andris? Remélem már otthon vagytok!
A beszélés miatt ne izgulj , szerintem ez egyfajta műtét utáni sokk .

KépKép
trapista
 
 

 
 

lesz buli lesz!!! :lol: :lol: :lol: (ahogy elnézem a mai csodás napot, a föntiek is akarják :lol: )

aki nem tudja a címet dobjon sms-t (este már nem fogok tudni babanetezni)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok! Még mindig intenzíven nyomulunk, kakilni még nem sikerült, de sose kapkodtuk el....:)
Andris egyre "jobban" érzi magát, egyenlőre még vénába kapott zsíron él, és infúzión....kaja nuku, amíg nincs széklet! De miből legyen, ha nem eszik?????????:)Inni már ihat napi fél litert max.
Vidámabb, már nevetgélt ma, szóval alakul a lelke, és menne már haza. Sétált is kicsit, de fáj még a hasa.Láza sincs már, reméljük nem is lesz! Köszöni a jókivánságokat!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok Lányok!

Segítségért, azaz információért jöttem hozzátok.
Ha van valakinek tapasztalata, élménye az Aphrodité szállóban tartott babausziról, légyszi mesélje el!
Köszi

Brigi

Kép
vkbrigi
 
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Barbi, kösz a vendéglátást, jó volt Nálatok! Nagyon klassz a játszótér!

Brigi, Kalovits-módszer néven utánanézhetsz a neten annak, amit érdemes róla tudni. A kislányom szereti (szept. óta járunk). Trapistát érdemes még itt kérdezni, ők már haladók!
leovica
 
 


Sziasztok!
Sajnálom h. nem mentünk,de még köhög Míra :( mondjuk csak reggel de akkor is :(

Verus!
Jaj de jó :) Mikor jöhettek haza?Andris most már beszélget Veletek?

Gyöngyi!
Azért lett Bálint mert nem tudom... :) ,de a Milánt leszavasztuk szülés előtti este(pedig semmi előjele nem volt h. szülni megyünk másnap hajnalban) s megbeszéltük keresünk másikat,de az meg elmaradt ugyebár, s ez a név régebben tetszett csak Míra tanultr apukámmal egy mondokát ami úgy kezdődik h. kutyateszi Bálint :)
Szegény Míra is meg volt kavarodva :) Mire megszoktuk h. Bálint :)

Leovica!
Wc kiállításos képeket mindjárt rakok fel :)

s TALÁLJÁTOK KI MELYIK VOLT A KEDVENCE :)

nem engedi :( majd később próbálkozom megint :)

pusz vera

KépKép
viranka
 
 


Sziasztok Anyucik!

Íme egy program holnapra:www.cifrapalota.hu.
Ez egy új képességfejlesztő és játszóház Dunakeszin, a nyílt nap alkalmából lesz minden, amivel egy őszi napon elszórakoztathatjátok a gyerkőcöket.:)

Briginek üzenem a babaúszás témában, hogy az én ismerőseim csak dícsérték.Bár most nem a Bori tartja, hanem a Kalovics László.Ha jól tudom...Sokszor úszás után hozták hozzám a piciket masszázsra és csak jót hallottam róla.Volt szerencsém a foglalkozásokba is belepillantani, tényleg élvezik és nagyon jó családi program:)

Sziasztok!
Szép estét!
bründi
 
 


Sziasztok,

Barbara köszi a vendéglátást, nagyon jól éreztük magunkat. :lol: :lol: .Nagyon szupi a játszótér. :lol:
Zsófinak sem kellett este altatódal , jól kihancúrózta magát…

Leovica, örülök , hogy személyesen is megismerkedhettünk :D


Brigi, az én kiscsajom is nagyon szereti a babauszit, és szerencsére nekünk csak előnyünkre vált , hogy elkezdtük. Pozitívan hat a mozgásfejlődésre, erősíti az immunrendszert és persze a babatársaság sem elhanyagolható szempont.
Nekünk anno a Bori azt mondta, hogy kb. 4 hónaposan érdemes elkezdeni , mert akkor már túl van a pici a kötelező oltásokon.
Amikor mi kezdtük kb. 32 -34 fokos volt a víz, szóval egyáltalán nem fáztunk.
Viszont most sokkal hidegebb :? ,bár állítólag ez csak átmeneti állapot és a fűtési szezon kezdetétől visszaállítják majd az eredeti hőmérsékletet. Remélem ez így is lesz , mert a múlt héten már nagyon didergett a kislányom .
Szerencsére betegség miatt , még nem kellett egyetlen alkalmat sem kihagynunk.
Szerintem az első pár alkalomnál érdemes kihasználni , hogy az árban (10e/4alk) 2 felnőtt és a baba belépője is benne van. És nem csak azért, mert együtt lubickolhat a család , hanem az öltözésnél is jól jön , ha valakinek ki lehet adni a babát miután felöltöztetted.
Ha esetleg van konkrét kérdésed szívesen válaszolok rá , ha tudok :)
Érdemes nézegetni Leovica által javasolt oldalt is (www.babauszas.hu), sok hasznos infót lehet begyűjteni.

Verus , Örülök , hogy Andrisnak már jobb a kedve és drukkolok , hogy minél előbb hazakerüljetek. Otthon biztos a kaki is jobban megy majd...

KépKép
trapista
 
 


Leovica! Nagyon örülök, hogy megismerhettünk titeket élőben is! :lol: Csudiédes mindkét kőcöd :lol:

Trapista! Zsófid csudiédes :lol: , s csajok oooooooolyan ügyesen mozog ez a kislány, hogy csuhaj! :lol: 8)

Verus! talán már otthon?...
+++++++++++

Viranka! A Bálint-Merse kérdés már engem is érdekelt :wink: Nehéz olyan nevet találni amihez nem köthető semmi, de biztos hogy a legjobban döntöttetek! Nehogymán egy mondóka áljon ennek a szép névnek az útjába??!?!!

Brigi! szia! mi csak baba-mama thaimaszin voltunk még az Aphroditéban. az szuper volt :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Barbara :)
ma sétáltunk és egyfolytában hozzátok akart Míra menni :) lebeszélni Róla alig bírtam :)

képeket próbálom megint :) mintha kicsit le lenne lassulva a bnet :( lehet h. nem ma fogom a wc kiállításos képeket felrakni :(

v.

KépKép
viranka
 
 


Amíg a képeket nem sikerül feltölteni addig is....


Bálint születése

2007-09-25
Abszolút semmi előjele hogy meg akarna születni a kispasim, doki szerint talán jövő héten meglesz. De addig is naponta CTG, 2 nap múlva csütörtökön meg megint, UH áramlásvizsgálatkor találkozunk. Totál elkeseredtem, mert már szülni akartam végre.
2007-09-26
Este az addig tuti befutó Milán nevet megvétózzuk, s megbeszéltük hogy nézünk mást az utónévkönyvben… ez elmaradt :)
2007-09-27
00:30 - kor arra kelek h. sehogy sem jó aludni :( Míra persze mellettem Robi kiterülve kettőjük közt szenvedek. Hajnali 2 körül elkezdődtek a fájások, 7-8 percesek voltak. Elmentem zuhanyozni hogy hátha csak jósló, de nem múltak sűrűsödtek a fájások. Hajnali 3-kor kávét főztem majd ébresztettem húgomat és Robit, hogy megyünk szülni. Szép komótosan összekészültünk majd elindultunk. Útközben 2 fájás közt röhögtünk sokat, mert hülyébbnél-hülyébb neveket találtunk ki. S ez által kicsit eltévesztettük a lejáratot az Uzsoki kórház felé. Így kerültünk a Vidámparkig és úgy fordultunk vissza :) beértünk fellépcsőztünk,majd bekopogtattunk a szülészetre. Hajnali 4 körül értünk be, az ügyeletes szülésznő szerint csak szűk kétujjnyira voltam kitágulva. Felvette az adataimat (aminek nagyon nem örült s ki volt akadva h. még nem voltam se Ctg-n sem uh-on a kórházban) Aztán hívta az ügyeletes dokinőt. Aminoszkóppal megnézték gyerekemet, megbeszélték hogy kopasz, feltettek ctg-re. A gép szerint nem igazán voltak fájásaim s mivel 2 fájás közt én is mosolyogtam, megállapították ezek nem igazi fájások, majd szülök valamikor napközben. Ezen én jól kiakadtam,kimentem Robihoz morgolódtam,mértük az időt, lépcsőztünk mert gyorsan túl akartam már lenni rajta :) Kb. ½ 7-kor váltás előtt megint megvizsgáltak bő kétujjnyi. Kb. ¾ óra múlva a váltás után megint megvizsgált most épp a nappalos szülésznő s megállapította, hogy bő 3 ujjnyira kitágultam nemsokára szülünk. No ezen meg Én lepődtem meg :) Kérdezte beöntést kérek-e,kértem, s hívta a dokimat. Bementünk a szülőszobára felmásztam a szülőszékre. Ott nagyon rossz volt feküdni mert a fájások folyamatosan a derekamba sugároztak ki. Közben megérkezett a kb. ¼ 9-re dokim (elmondása szerint nem gondolta volna a héten, megszülök annyira zárva voltam kedden ). Megvizsgált kaptam infúzión cukros löttyöt, Ab-t(mert valamikor elfolyt a magzatvizem s a babának ne legyen semmi baja+ oxytocint) Egyszer csak nagy kopp kedvesem elájult,mert dög meleg volt bent+ a kaja meg fél fogára nem volt elég, amit vittünk :) Eszméletlenül szeret szülni :) kiküldték,de csak átvette a műtős ruhát. Közben a szülésznő is kérdezte mi lesz a baba neve. Mi meg mondtuk, hogy még nem tudjuk :) Erre elkezdte mondani szerinte mi lenne jó :) De vagy Robinak vagy nekem nem tetszett vagy van a családban vagy ismerőst hívnak úgy és ugye asszociál az ember :) Közben fájások erősödtek a szülőágyat elkezdte összerakni,lábamat egyszerűen nem bírtam a kengyelbe felrakni mert annyira rossz volt háton feküdni. Kitalálták, hozzák a labdát jó lesz azon vajúdni. De már késő volt, mert jöttek a tolófájások :) Doki sehol,keresték,aztán előkerült szerencsére :) Tolófájások jöttek én bénáztam mert torokból nyomtam,közben gátat metszettek s halkan káromkodtam minden fájásnál. Aztán volt egy pont mikor azt éreztem, hogy mintha nyomnák vissza a gyerek fejét feszítette a hüvelyemet de nagyon. Ekkor hülyén hangzik, de egy tölcsér jutott eszembe hogy szegényke most préselődik át rajta. Akkor már nagyon a végén voltunk. Nyomtam, még jó párat aztán kijött végre gyermekünk s megkönnyebbültem :) A szülésznő felkiáltott, szerint kb. 5 kiló. No ezen elkerekedtek szemeim, hogy mi van ??????? Hasamra tették,
Kép

aztán elvitték felöltöztetni. Apa boldogan mondta hallod a hangját a mi fiúnk :) Közben kiderült hogy „csak” 4550 gr :)
Kép

A csecsemős 2x megkérdezte mi lesz a neve :) Robival egymásra néztünk én mondtam az Olivért neki nem tetszik :( Akkor Bálint? S így lett Milánból Bálint :)
Aztán ki tisztítottak és repedtem pluszban a doki bácsi jó sokáig stoppolt, ez a része esküszöm rosszabb volt mint a szülés . Közben Bálintot visszatolták mellém a kis bevásárlókocsiba s gyönyörködhettem benne :) legalább nem arra figyeltem mi történik a lábam közt.
Sajna mivel a magzatvizem (így utólag visszagondolva szerdán folydogálhatott, amire én azt hittem, hogy Bálint nyomja a hólyagomat) már nem volt, az antibiotikum Bálintnál nem hatott Emiatt 5 napon keresztül szurit kapott a lábába, s tovább élvezhettük a kórházat :(
De akár most is szülném a harmadikat annyira jól érzem magam és fantasztikus élmény volt,bár kissé kialvatlan vagyok.
Kép

ennyi :)

KépKép
viranka
 
 


Vera! Legközelebb ne fogd vissza a lányt!!! :wink: :D Majdnem egész nap itthon voltunk, s az idő is néha elég szép volt.
Szüléstörténet: oooooooolyan jó, hogy ilyen jól élted meg! :lol: :lol: :lol: s akkor hajrá hármaska :wink: 8) s annak külön örülök, hogy ezúttal nem lett semmi bajod (kicsit izgultam rajta)
aranyos lehetett hogy eltévedtetek az odaúton :lol:
s a képek :lol: :lol: :lol: nagyon szép legényke!!! :lol:
(párod ájulása :shock: )
s akkor dokiddal összességében elégedett voltál? s milyen volt nemSztImrében szülni?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Ígérem nem fogom vissza,de 1/2 12 volt ebédelni is kell néha itthon :) meg még picit de köhög :(
Robi ájulása :Míránál is eljátszotta :) enélkül már nem szülünk :)
Szt.Imre vs Uzsoki :
Szt.Imre:a dokim BM,és minden rokona szabin volt (ez a pech) ügyeletesnél a fiatal Barnánál szültem.Nagyon rendes volt végig bár a szülés akkor is szép élmény volt,de utána :( nem tudtam ülni kb. 1 hónapig csak úszógumin,+ sok vért vesztettem szarul voltam nagyon.Bár a kórház nagyon szép,korszerű,nem olyan lepukkant mint az Uzsoki,nem bántam meg semmit.Az Uzsokiban a csecsemősök és a nővérek hozzáállása a dolgokhoz sokkal jobb volt.Mindig bejöttek megkérdezték minden rendben van-e gyerekkel+ velünk (de ez a szobatársakra is igaz)s teltház volt 35 baba volt Bálinttal együtt asszem :)
A dokimmal meg nagyon elégedett vagyok :) az egész várandosságom alatt teljesen normális volt,alapos,volt h. leszídott mert görcsöltem s nem hívtam azonnal :shock: eme döntésemet sem bántam meg.


megint próbálom a képeket feltölteni :)
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
végre :) melyik volt Míra kedvence ? :)
pusz

KépKép
viranka
 
 


Sziasztok!

Most nyitottunk egy webáruházat, ahol használt angol, márkás babaruhákat kínálunk!

Ha érdekel titeket, látogassatok el oldalunkra!

http://www.angolbabaruha.extra.hu

KépKépKép
bogyra
 
 


Vera! örülök, hogy ilyen jó lett a Hváltás :lol:
Mírakedvenc gondolom a világítós...

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Barbara!
A 2 h-t keresztezni kellene :) Szobaügyileg azért SztImre a nyerő :)
Jól "eldumálgatunk" itt kettecskén :)
nem a világítós volt a kedvenc :) de nem is a virágos ami ha tapsolsz madárcsicsergést kezd játszani :)

TÖBBIEK?????????????????????????????????? (vagy csak én érek rá hű de nagyon ?) Még a nap sem süt h. kint legyetek.

vera

KépKép
viranka
 
 


Sziasztok!
Itthon vagyunk, már tegnap óta!!!!!!Kicsit nehezen engedtek, még zárónk nincs, mert vissza kell menni, de már jó végre pihizni!
Andris boldog, és azóta kakil, mióta itthon van naponta többször....remélem majd beáll egyre, de legalább kijön, és nem fáj neki semmi! Tiszta csont és bőr, úgyhogy hízókúra!
Utsó nap már lépcsőkön szaladgált és papirrepcsiket hajigált, de nem szólt a nővérkhez és dokikhoz, csak huncutkodott velük, el is küldtek pszichoizéhoz, mert biztos baja van!!!!Hát én se beszélnék helyében a savanyka társulattal akik ott vannak és még kintatták is!Összaehaverkodtunk egy vele egyidős gyerkőccel az ő anyukájával is beszélt, úgyhogy szerintem nincs vele gáz!
Egyébként a dokink nagyon aranyos, és frankó sebész, ő a legjobb a Madarászban! Ha gond van valakinek, csak hozzá menjen!!!!
A többiekről inkább nem mondanék véleményt..... :D

Wc kiállítós képek csúcsak, mi is voltunk még műtét előtt! Nekünk az akváriumos tetszett!

Nem tud valaki délelöttös melót valahol itt helyben decembertről???
Bármi, amihez nem kell egyetemi végzettség!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Emlékeztek a papagájra? Képzeljétek, kaptunk kölcsön kalitkát egy sokgyermekes ismerősünktől, és kiderült, h azért van kalitkájuk, mert szeretnének madarat bele, s mit ad Isten - egy papagájt! Minden jó, ha jó a vége, de még jobb, ha duplán jó! Tegnap, 3 hét elteltével ugyanis felhívott minket egy néni, akinek az unokájáé volt a madár, és elmesélte, h Annácskát, a papagájt otthon két kisgyerek és egy fiúmadár várja haza. Én meg elmeséltem, hogyan talált új gazdára Annácska. A néni mondta, h ő venne papagájt. Miért is ne, gondoltam, de kiderült, h a családnak venne, és akár egy párt is. Vannak papagájtenyésztő ismerőseik, onnan, megbízható helyről a jövő héten két kis papagájt kapnak a "becsületes megőrzők". Én pedig a gyerekekkel segítek a papagájok fuvarozásában. És örülök, h ennyi ember örül! :D
leovica
 
 


Verus! de jó hogy már otthon!!! :lol: :lol: :lol:
s hogy van a legényke lelke?

Leovica! micsoda sikersztori :lol:

többiek: már téli álmot alszotok? :mrgreen: :wink:

még említettem a holnapi napot bulinap II-nek. háááát... :roll: inkább tavasszal! persze külön-külön megy szóval privizzünk!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, igyekeztem olyan munkát találni, amit a kicsi mellett otthon is tudok majd végezni. Ez egy internetes munka. Én már regisztráltam, csinálom is.
Ha érdekel valakit, írjon e-mailt, és küldök neki egy tájékoztatót!
Sziasztok

uvme.mn@gmail.com

(freemail- ről ne írjatok, mert a válaszomat nem fogjátok tudni megnyitni)
uvme
 
 


Sziasztok!
Andris lelke alakul...
Kakilás is....
Csináltam honlapot, még alkulgat, meg még van mit csinálni rajta, de nézzétek meg, és adjatok 5letet!
http://www.gportal.hu/lkverus
Üdv mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Verus:
örülök, hogy Andris jobban van!!!
A honlap jó, majd meglátogatom később is ötletekért :) :wink:

Vera:
A szülésed nagyon jól alakult :P , jó volt olvasni, köszi, hogy megosztottad!!!!

Barbara:
de jó lenne téli álmot aludni... :lol:
én most tanulok, a szünet miatt itthon van minden gyerek, úgyhogy nem sok időm van gép előtt ülni...

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok

Ime a teli kinalat:

http://www.babanet.hu/album/index.php?a ... 608&page=3
Ja es meg a heten lesznek hotaposok is, csak az mar nem fert az albumba.:)

AMugy egyelore betegek a skacok, torokgyula mindkettonek. Mar kifele jonnek belole, talan mar szerdan mennek oviba.

Leovica

Irtam privit, de az albumban is megnezheted a kinalatot!

Ikverus

De jo, hogy a kislegeny gyorsan rendbejon! :)

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Sziasztok!
Tünde! Te jársz kozmetikus suliba? Melyikbe? MIlyen?
Nyuszika! Gyógyulást a manóknak! Nekem is nátha lett a leány, szerncsére Andris semmit nem kapott el belőle, akartunk ma dokizni igazolás miatt, de akkora tömeg van!Le is tettünk róla, holnap már ovi van, Andrissal még tanuljuk a "lehetetlent".Kicsit nehéz a türelmetlenségét és kedvetlenségét túlélni, de azért ha nem is rendszeresen, de van eredmény, ami bíztató... még hosszú lesz mire beállnak a belei rendes állapotra, de olyan jó lesz!!!

Szokott valaki a golf hotel játszijára járni? Egyáltalán lakik arra valaki, kiprobáltuk, nagyon klassz!Ha erre jártok, nézzétek meg, és olyan jót lehet sétálni, motorozni.....Lovakat nézni, szökőkutat....sojkat megyünk mostanság, hátha összefutunk vkivel!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok,

Nem téli álmot alszunk mi sem :D , csak kihasználtuk az ünnepeket egy kis őszi pihenésre ,illetve vidéki rokonlátogatásra. Csak pár napot voltunk itthon két hét alatt , akkor pedig nem volt időm netezni.

Verus jó olvasni , hogy Andris már jobban van és hogy otthon gyógyulgattok. Az oldalt megnéztem szerintem nagyon ötletes . Jó sok mindent összegyűjtöttél..
A golf hoteles játszi érdekelne .Bár gondolom , ha a hotel területén van akkor nem ingyenes. Mennyibe kerül ?

Leovica ez a papagájos sztori nagyon jó , így tényleg mindenki jól járt. :lol:
Jut eszembe , múlt szerdán találtam egy fekete kis babauszis nadrágot a zuhanyzó tetején . Véletlen nem ti hagytátok ott ? (Mindegy bárkié is ,Istvánnál megtalálja majd a következő órán…)

Vera , de jó , hogy ilyen jó alakult a szülésed , izgi volt olvasni.


Betegeknek jobbulást ,sulisoknak pedig kitartást a tanuláshoz és a vizsgákhoz !

Pusza

KépKép
trapista
 
 


A golf hoteles játsz a hotel területén van ugyan, de teljesen szabad a bejárás, és bárki sétálgathat ott, és történetesen játszizhat! Rengetegen járnak innen az oázisból oda, mi is csak most próbáltuk ki, mert féltem nem engednek oda, de a kutya se foglakozik vele!!!!!!A teniszpályáknál (kisvonatsinnél) mindig nyitva a kapu, ott be lehet sétálni, jó kis járdán, egész a játsziig és ott mindenfelé.....
Nyugodtan menjetek!!! Nem fizetős!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Kedvcsináló a Pólushotel játszihoz:

Kép

Kép

Kép

Kép


Verus: írtam privit, megkaptad??

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Kép

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok!

Verus!
Andris hogy van? Óviba mikor mehet?

Leovica!
:) :) papagáj :)

A hotelnél Robi nyáron házasulandó párokat fotozott :) előtte telefonáltunk mindig h. mehetnek-e :) tök jó helyszín :)

Ágota!
MA mennénk hozzád téli cipőért :)

vera

KépKép
viranka
 
 


Sziasztok! Ugye milyen jó a hotel???
Tünde! megkaptam, elvileg válaszoltam is!
Andris még addig nem megy oviba, amig nem áll be a kaki rendszeresre, és nem jön magától( eddig csak beöntés, és kúp)
Kicsit még hosszú lesz, de bízom benne, hogy 2-3 hét, és minden megy mint a krikacsapás!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Tünde! Ezerszer elküldtem a választ, de csak a kimenő üziben van, nem akarja küldeni, nem értem miért! Na mindegy! A lényeg, hogy érdekel majd esetleg a dolog, de lehet inkább elmegyek levelezős egyetemi diplomát szerezni, még nem tom mi lesz....És köszi.

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Halihó! :lol:

Zsufisak napjaink, de minden rendben :D Suli beindult, meg Angit időnként nem sikerül 23 előtt ágybavarázsolni, s az csöppet későn vagyon.

Hajrá Andris!

Tünde tök jók a képek! Bettus nagyon cool. :lol:

Ágota! vmikor majd mi is érkezünk cipiért, s már otthoni papucsot is kénö venni. vmelyik nap Scholl-nál voltunk - nem gyerkőcnek néztünk cipőt, de ugye be kell vizsgálni mindent - s a benti gyerekcipi 5000HUF :shock: s nem is olyan csini mint a tieid! :D

Leovica! most hétfőn is voltunk :D :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok!!!
Jár valakinek Kismama újság? Vagy szokott venni valaki? Állitólag játszóház belépő van benne a Lurdy házba, és van egy barátosném, aki szokott járni a manóival, és ha Ti nem használnátok fel, szívesen fogadná a jegyeket.....Köszi a nevében!

Ma egész szép napos délután igérkezik, kimegyük Pólus játszizni 4-1/2 5 fele....Valaki jár arra?

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok,

Köszi az infót és a képeket a Pólus játsziról . :lol: Most már nekünk is ki kell próbálni.

Verus sajnos csak most olvastam , hogy ti voltatok ma . :oops: (pedig mi is ráértünk volna..)
Talán jövőhéten mi is kinézünk és esetleg találkozhatnánk..
Andrisnak kitartást!

KépKép
trapista
 
 


Megyünk többször is, főleg inkább majd délelött...

Pontosítok, a Kismamában a játszis belépő a Savoya parkba (XI.ker)szól....nekem egyre megy, mióta nem lakok ott...:)Bocsi Jucucsmamaus....

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok! :lol:

Jó festőt (tapétázót) tudtok ajánlani?

Saara??? :D 8)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Tunde

APjuk volt mar veluk a Polus jatszon, de majd en is elnezek veluk!:)

Trapista

Jol latom, hogy ma van Zsofi szulinapja?
Ha igen:

BOLDOG SZULINAPOT!

Kép

Barbi

Benti cipo alatt mit ertesz?
Mert az van akinek a vaszoncipo (1300penz) de van akinek a szandi (2990-6290penz)
El sem hiszem, hogy mar 1.5 eves a csajod!!!!:)

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


ZSÓFINAK NAGYON NAGYON BOLDOG 1.SZÜLINAPOT!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Zsófi!
Isten éltessen sokáig :)

KépKép
viranka
 
 


nyuszika írta:El sem hiszem, hogy mar 1.5 eves a csajod!!!!:)


nekem mondod?!?! még mindig tegnapnak érzem, amikor még pocakosan rohangáltam :lol: 8)

ahittem ma majd tudok élőben is reag, de sajna délelőtt nem te voltál a boltban. de képzeld már milyen bátor vagyok: nélküled vettem cipit :lol: :wink: (aztatatat amelyiket még régebben kinéztem: rózsaszín kutyás asso. természetesen Angi lábán távozott a boltból :lol: )
benticipi: igen a vászonra gondoltam (azt is vettünk :D )

cuccokat gondolom megkaptad. nagyon szépen köszönjünk!!!:lol: nagyon szerettük őket! :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Barbi

A szamos mamuszbol is ti vettetek? Mert aszonta Kinga a lepkes kellett volna ,de nem talalt meretet. Csak utolag. Szoval ha szeretnetek cserelni...20-as kene?

Leovica

Nem felejtettelek am el, csak az ASso folyamatosan kiszur velem. ALig van arujuk. Meg ha van sem olyan amit mi szeretnenk. De hoztam egy csupa bor bakancsot (boxbor!) igaz fuzos, de szerintem nagyon szuper, ha gondolod nezzetek meg. Meghat van mas markam is teposben.

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Nagyon boldog első szülinapot Zsófinak!!!!

Kép

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Dorina elkapta az oviban a streptococcust :(
Annyira fáj a torka, hogy sokszor sír, semmi hangja nincs,doktornő azt mondta, hogy be van vérezve az egész torka és nyelőcsöve, szed antibio-t 10napig, tegnap lázas is volt, ma még nem.
semmit nem eszik, mert nem tudja lenyelni a fájdalomtól :(
remélem a többiek nem kapják el...

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Tünde! ++++++++++++ Szegény Dorina! :cry:
egyik SZTImrés topiktárs gyerkőcei is átestek (az egyik csak pár hós :shock: ), de pl.: előző napot együtt poharatnyalogató kislány és állapotos anyucija nem, szóval remélem nálatok sem kapják el a többiek :) .

Nyuszika! igen mi szerettünk volna lepkéset, de 21-es kellett volna. Végülies egy fekete Prego-t hoztunk el. Már leszedtük róla a cimkét s miegymást, s hordjuk is. Így is cserélnél?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Tunde

szerintem Dannynek is ilyenje volt egy hete. Vecserka egybol ab-t irt fel neki, pedig nem szokta....
Jobbulast a kislanynak!

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Sziasztok! Gyóygulást a kis betgeknek!!!Szerencsére még ilyenünk nem volt, remélem nem is lesz!
Szegény kislány gondolom kivan kissé, millió pussz neki!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Köszi csajok!!

Hát, sajnos úgy néz ki, hogy Bettina sem ússza meg :(
holnap megint hívjuk a doktornőt, hogy mi legyen, mert ma Bettus is lázas volt és nagyon köhög...

Majd kb. 6 éves korukra már kinövik a sok betegeskedést

Verus:
mesélj, hogy van Andris?? és Ágika hogy viselte a tesó betegségét??

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: