Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Cicó! Boldog szülinapot! Kép Karnevál, az biztos nagyon klassz lesz! Kitartást a vizsgaidőszakhoz!
Vén csirkék??? Én idén leszek 33!

Susu, nálunk is voltak nagyon rossz időszakok Ádámmal éjszakánként, pedig az első hetekben jól aludt (pár hetesen kb. 11-től 5-ig aludt, amivel totál elégedettek voltunk. Aztán elkezdett egyre többször ébredni, és csak mellettünk nyugodott meg. Pedig nem akartuk a mi ágyunkba szoktatni. Aztán tavaly nyáron 1 éjszaka alatt tudomásul vette, hogy éjjel az ágyában a helye. De akkor már majdnem 2 éves volt. Egy szó mint száz, biztos Flóra is változik majd, csak tudom, nehéz az átvirrasztott éjszakák után helytállni Kép

Ma voltunk dokinál, megint azt mondta, bármikor megindulhat. Most persze a vizsgálattól jó kis görcsök vannak, de nem tudom lesz-e a kiírás előtt baba a dologból.

jó éjt
Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Sziasztok,

Egy lehetőség gyesen/gyeden lévő anyáknak:

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS NÕKNEK: Helyi, munkaerőpiaci képzési programban való részvételre.
Gödöllőn és a környező településeken élő kismamák számára is.

Info: www.euconsult.hu

Üdv,
Kinga
milanka
 
 


Cicó!
Boldog szülinapot!!!!!
Te még csecsemő vagy ! (Méghogy vén csirke!!!!)
Uff szóltam.
Menek alunni
Susi
ssusi
 
 

 
 

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem a császárosokhoz!
Mikor és milyen tornával kezdtetek szülés után? Nekem már nagyon hiányzik a mozgás. Karácsonyra kaptunk Baba-Mama tornás kazit, tegnap kipróbáltam és reggelre megkeményedett a belső varrat... holnap leszünk 8 hetesek.

Köszönöm előre is!

Puszi
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Bár kicsit eltüntem, de nem felejtettem el a fórumotKép Mostanában nem nagyon volt időm, és energiám netezni, este inkább bedöltem a kanapéba filmet nézni, vagy olvastam.

Egyébként jól vagyunk, leszámítva a náthát, ami egy hete szedi áldozatait a családban. Fruzsina egy tündérbogár, Botnod szintén.


Vas: Gratulálok a kislányhoz!!!!!!!!!!!!!!!Kép)) Azóta nem jártam a fórumon, mióta közölted a hírt, és nem is gratuláltam akkor.

Cicó: Boldog szülinapot!!!

És B.Ú.É.K mindenkinek!!!

Ja, vannak friss képek Fruzsiról az albumban (www.mesternet.info/fotoalbum)!
sildi
 
 


Sziasztok!

Susuka: császár-ügyben én sajnos (vagy inkább szerencsére) nem tudok segíteni.

Sildi: Szia, jó hallani Rólatok! Kép Megnéztem néhány képet, nagyon aranyos a fürdős Fruzsi!Kép A többit majd ha végre nem modemes netünk lesz (remélem nemsokára).
Nálunk a köhögés ment végig a családon.

Sajnos, napok óta semmi jele annak, hogy Anna-baba igyekezne kifelé! Úgy látszik, jól érzi magát, de nekem már nagyon kényelmetlen ez a nagy pocak! De most végre szép az idő és sétáltunk.

Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Sziasztok!

Vas: Most láttam, hogy a kislányotok neve Natasa lesz! Egy barátunknak dec. közepén született kislánya, és ő is Natasa!Kép
sildi
 
 


Ludmilla: Akiket az előbb említettem,hogy Natasa babájuk lett,ott a lány 5 nappal szült később a kiírásnálKép
Te,mikorra vagy kiírva?
sildi
 
 


Sziasztok!
Elég rég voltam,azóta jók sok hozzászólás született...

Susuka!
Alvással kapcsolatban nálunk Márknál,egy hónapos koráig aludt el rendesen,utána csak ringatással aludt el 1 éves koráig,bármit(!)csinálhattunk,nem ment.Ja a "hagyjuk sírni,majd elalszik"verziót nem próbáltuk,ahogy te is írtad a szívem megszakadna...Aztán egy éves korában teljesen átszokott a mi nagyágyunkban,csak ott nyugodott meg.Így ment ez egy évig,ahogy beköltöztünk az új házba és szép új szobát,ágyat kapott úgy azóta ott alszik egyedül(persze egyszer-kétszer bekéredzkedik hozzánk,vagy egyszerűen átvándorol éjszaka).De ellenpélda a kisfiam,aki a kezdetektől elalszik teljesen egyedül és végigalussza az éjszakát a mai napig(9 hós lesz)pedig mindent ugyanúgy csinálunk.Minden gyerek más és igazából szerintem nincs bevált recept,mindenkinek más válik be.Tudom nehéz lehet ezt így hallani amikor kivagy fáradva,de azt tudod tenni hogy kipróbálsz minden taktikát és valamelyik eredményes lesz.(jól beetetni,énekelni neki,simogatni,fogni a kezét,vagy a sírós módszer,valaki például esküszik rá,hogy azóta alszik a gyerek.Én nem tudnám.Vagy az elég gyakori módszer amit a Kriszta is írt,hogy bevenni a nagyágyba.)

Üdv.Sildi!Kép

Kriszta!
Mi újság???

Susi!
Héten már megyek kedden is tornára,te is?!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok! Csak egy percem van, mert a csüt. reggeli vizsgámra még SEMMIT nem tanultamKép Most kb. van 1 órám, amíg anyós megy el. Sok mi? Sildi, de jó, hogy felbukkantál! Szoktam rátok gondolni (főleg, h. még mindig nem láttam a gyerkőcöket, pedig hogy készültem anno a zenebölcsibeKép Gyönyörű a Fruzsi! Irigy-irigy....talán olvastad, h. a 2006-os terveim között nekem is egy csajszi szerepelneKép Aztán lehet, h. csak később lesz...vagy fiú lesz...akkor becseréljükKép Na csak vicceltem...fiúnevünk is van.
Többiekkel mi van? Kriszta????

cicó
 
 


Sziasztok!
Csak bejelentkezem, hogy még mindig itthon. Úgy látszik jól érzi magát a kiscsaj odabent Kép De azért már szeretnénk találkozni vele!

Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


úúú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:07-kor.
vas
 
 


Sziasztok!
Vas:milyen böngészőt használsz? Próbáltad, hogy frissítesz, miután betölti az oldalt?

Tegnap vacsorázni voltunk barátokkal, a gyerkőcöket meg a nagyszülőkre hagytuk. Minden simán mentKép Fruzsi miatt aggódtam, ő nagyon anyás, ha lehet ilyet mondani egy hat hónapos gyerekre, idegen helyen nem is nagyon aludt még , de végülis el tudta altatni a nagymamaKép

Ildikó
sildi
 
 


Sususka: Nagyon aranyos kislány Flóra!!!! gratulálok az egész család nevébenKép Az előbb néztük végig a képeket. Apuka nagyon boldognak látszikKép Lehet is!!!

Jár itt valaki ide Gödöllőre nőgyógyászhoz? El szeretnék menni orvoshoz, mert fájdogál a hasam, de nincs kedvem bemászni emiatt most Pestre.
sildi
 
 


Szia Sildi!

Köszönjük a bókokat!

A dr. Szentágotai a Wellness Klinikán rendel, a dr. Szabó pedig az Átriumban. Mindkettő rendes állítólag... Szentágotai 5000-t, a Szabó pedig úgy hallottam 4000-t kér.

Kriszta, hogy s mint?
Vas, nagyon szép a kis babócád! Kép El sem hiszem, hogy nemrég még mi is az ultrahang felvételeket nézzegetük, holnap meg már 2 hónapos lesz Flórácska!

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


őőő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:07-kor.
vas
 
 


Sziasztok!

Sildi!
Én itt Gödöllőn csak a Vámosival találkoztam a terhesgondozáson, ő azt hiszem magánrendelést itt nem tart, de a rendelőben rendel.

Képzeljétek, azt hittem éjjel meglesz a babuci, eljutottunk 5 percesekig, aztán fél háromkor megszűntek. Kép Pedig már a nővéremet is riasztottuk, rendes volt és rögtön jött (kb. 60 km). Így viszont frissen festett hajjal várom Annát, mert mielőtt hazament, befestette nekem Kép. Holnap megint doki, kíváncsi vagyok, volt-e vmi eredménye ennek a pár órás éjszakázásnak!

Ildikó!
Kis formás a babád! Kép

Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Hello!
Kriszta!!??
Lehet hogy már nem 2in1??!!

Az egész család(szó szerint )beteg!Oda-vissza adogatjuk a bacikat,már kicsit unom...És mi lesz majd ha Márk megy oviba....
Úgyhogy megyek is ápolgatni...
Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok! Tanulok ezerrel, csak beugrottam. Krisztával mi lehet??? Panny szegények!Kép Jobbulást! Felmerült bennem, hogy szedtek-e C-vitamint? Ezt most mindenkinek írom, mert az itteni meg az nlc-s fórumokon is sokat betegek a gyerekek (meg időnként a szülők) Mi kb.nov-től febr-márciusig szedegetünk C-vitamint (heti párszor C 1000-t, többi napokon ált. 1 rendes C vitamin, picurnak Cebion csepp - meg persze sok mandarin amit imádKép Eddig teljesen elkerült minket minden nyavaja- kop-kop-kop, talán ezért (is). Meg biztos a szopi is számít, de ahogy látom ez önmagában nem elég. Mi is járunk közösségbe (baba-mama, zenebölcsi, babás talik vendégségek, sőt piacra, vásárolni stb...gyalog megyünk heti többször a hidegben...)
Nna, befogom és inkább olvasok tovább Kép
Hajrá Kriszta és Anna!Kép

cicó
 
 


Sziasztok!


Köszönöm a drukkokat!Kép
Gyors helyzetjelentés: 13.-án 14:13-kor megszületett Anna, 4070g és 58 cm. Teljesen rám hasonlítKép Tegnap jöttünk haza, a szopi most jobban indult, mint Ádámnál, de most úggy néz ki mégse fog menni, lehet hogy megint végig fejnem kellKép
Majd jövök, ha lesz egy kis időm!
Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


„Muzsikával az újszülöttekért!”


Különleges eseménynek, a Gólyahír Egyesület javára szervezett gálakoncertnek ad helyszínt hamarosan a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme!
Valóban különleges koncert ígérkezik ez estére, ami így is van rendjén: a segítendő cél sem hétköznapi!

A Magyar Állami Operaház művészei - jelenlegi és volt énekkari művészek, korrepetitorok - a Gólyahír Egyesület nemes és önzetlen tevékenységének segítésére muzsikálnak majd ez alkalommal!
A koncert fővédnöke Medveczky Ádám, a Magyar Állami Operaház karmestere.

A Gólyahír Egyesület a nem kívántként születendő újszülöttek életben maradásához és családba kerüléséhez nyújt segítséget.
Válsághelyzetbe került várandós anyák fordulnak hozzájuk, ezért egy ingyen hívható krízisvonalat működtetnek, mely Magyarország területéről az év minden napján reggel 6-tól este 22 óráig ingyen hívható.
Megyénként egy mobiltelefonos karitatív munkatárs végez szolgálatot, mely önfeláldozó munka nélkül megannyi sorsára hagyott várandós anya és születendő gyermek sorsa maradna továbbra is kilátástalan.
Fennállásuk óta végzet munkájuk eredményességéről legékesebben a tények beszélnek…

Az elmúlt öt év alatt:
- 234 anyát sikerült elhelyezniük anyaotthonban, hogy fedél legyen a fejük felett
- 311 esetben gondoskodtak kelengyéről a rászoruló újszülöttek számára

A Gólyahír Egyesület által gondoskodásba vett terhességek közül:

- 112 gyermeket előzetes örökbeadási szándékának megváltoztatásával végül
saját családja vállalt
- 220 újszülött alig egy hetesen örökbefogadó családokhoz kerülhetett
- 620 házaspárt világosítottak fel az örökbefogadással kapcsolatban.
- 39 családi találkozót szerveztek örökbefogadó családoknak Budapesten, Tatabányán, Veszprémben, Százhalombattán és Székesfehérváron
- 3 konferenciát is tartottak a nyílt örökbefogadásról szakemberek számára
- folyamatosan biztosítanak ellátást és szállást a krízishelyzetbe került várandósoknak
- 2004-ben könyvük jelent meg GÓLYAMESÉK címmel
- Az újságokban, rádiókban, televíziókban, 5 év alatt 145-ször esett szó munkájukról
Sajnos azonban az állami támogatás megvonása miatt mostanában igen nehéz anyagi körülmények között kénytelenek küzdeni pártfogásukba vett várandósaik és aprócska újszülöttjeik sorsáért…
A 2006. február 6-án, 17 órától tartandó jótékonysági operagála teljes bevétele ezen nemes tevékenység támogatására kerül majd felajánlásra!
Az este műsoráról Töreky Katalin, a koncert szervezője mesélt nekünk:

„A gálakoncert műsorának összeállításakor fontosnak tartottuk, hogy minden kedves megjelent számára emlékezetes pillanatokat jelentsen majd ez a korafebruári hétfő este!
Választásunk végül az operairodalom négy remekművére:
- Mozart: A varázsfuvola,
- Rossini: A sevillai borbély,
- Bizet: Carmen és
- J. Strauss: A denevér című művére esett.

Az opera műfaját jól ismerők bizonyára örömmel hallgatják majd e méltán népszerű művek felejthetetlen pillanatait, az operai dallamokkal ismerkedők pedig olyan ízelítőt kaphatnak, mely reményeink szerint kedvcsináló lehet az opera műfajának mélyebb megismeréséhez!
A koncert sikere a népszerű dallamokon túl természetesen az előadóművészeken is múlik.
Személyes érintettségem okán külön figyelemmel igyekeztem az operakórus olyan tehetséges művészeit - énekeseket, korrepetitorokat - megnyerni ez estére, akik személye már önmagában is garancia, hogy színvonalas és szórakoztató koncertnek lehessünk majd részesei!”


A Jótékonysági operagála időpontja tehát: 2006. február 6. (hétfő) - 17 óra.
Helyszíne a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme - Bp. VI. ker., Jókai u. 4. (az Oktogontól 1 percre!)
Jegyek 2006. január 9-től kezdve válthatók a Magyar Állami Operaház jegypénztáraiban és szervezési osztályán (Bp. VI. ker., Andrássy út 22.), valamint beszerezhetők a Gólyahír Egyesület segítségével (tel. 06-30-529-8329, bankszámlaszám: 64800073-10705005).

Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokak döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni a remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával - melyek ára 1400 Ft - segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Kriszta!!!!!!!

Gratulálunk Anna babához! Hatalmas kislány! Majd ha tudsz, küldj róla képet! Már nagyon kiváncsiak vagyunk!

Vigyázzatok magatokra!

Millió puszi

Flóra és Susu
Vendég
 


Sziasztok! Kriszta gratulálunk!KépKép Azért drukkolok, h. összejöjjön a szopi! Milyen volt a szülés? Ha majd pici időd lesz - véletlenülKép írj még. És tényleg én is szívesen megkukkolnám. Anna babát. Többiek???

cicó
 
 


őőő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:08-kor.
vas
 
 


Hello!
Rég voltam...
Először is..Kriszta!!!
Nagyon nagy Gratula,mindig mikor megyek a tesómhoz(tudod veletek szemben laknak)sokszor gondoltam rátok,hogy mi lehet már...
Tényleg ha lesz időd,várjuk a képeket plusz a beszámolót!

Cicó!
Az a röhej az egészben hogy természetesen szedünk C-vitamint(anyu nálunk belénk nevelte ezt,egész kiskorunk óta,hogy télen szedni kell)
És eszünk gyümiket is és mégis...Jó mondjuk a férjem mióta ismerem(6 éve)most volt másodszor beteg...
Már túl vagyunk, az a lényeg!

Ildi!
Hogy vagytok???Már biztos jó nagy a pocak.Mikorra is vagy kiírva?

Susi!
Na hogy tetszett az X-co??Szerintem nagyon klassz,volt is izomlázam,mert szerda-csüt.mindkétszer X-co-ztam.Neked?
Jó hogy van végre valami újdonság,nem?!


Indul a Műv.házban nemsokára baba-táncház.Még semmi pontosabbat nem tudok,majd ha lesz bővebb infóm,leírom.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


úúú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:08-kor.
vas
 
 


Sziasztok!

Kriszta, hogy vagytok? Minden rendben?

Ildi, örülök, hogy jól érzed magad és a kislányod is élvezi a lubickolást. Kép

Velünk is minden rendben. Ma voltunk a Heim Pál kórházban Flórával ortopédiai vizsgálaton. Doki szerint minden rendben van, van enyhe jobb oldali fekvése Flóra csipőjének... többet kell balra fordulnia és egy kis csipőtornát is javasolt a doki, de nincs semmi komoly baj.

Voltunk 3 napot Zalakaroson. Flórácska is nagyon élvezte. Az élményfürdőben bevittük a vízbe és nagyon tetszett neki! Kép Cuki volt!
Idősebb hölgyemények meg-megjegyezték, hogy milyen dolog ez, de sok kisbaba volt... meg különben sem éreztük gáznak, hogy egy 10 hetes babát beviszünk a vízbe. Úszópelus volt rajta, meg különben is csak derékig volt benne.

Meséljetek lányok, veletek mi a helyzet?!

Puszi,

Zsuzsi
Vendég
 


Sziasztok! Vége a vizsgaidőszaknak!Kép Kezdhetem az utsó félévet... Most megyek végre zuhanyozni és aludni, de még jelentkezemKép Kriszta!! Friss hírek, fotók? Sildi megint eltűntKép Ildi nem gáz, azért annyira nem veszem komolyan az iwiwet. csak a fogyis topicon olvastam, h. beregisztráltál, és azért kerestem rádKép Na megyek.

cicó
 
 


sziasztok

bocsi h belekotyogok, de valamelyikötök érdeklödött szentágotai és szabo dokik felöl. én senkinek nem ajánlom, egyiknél én szültem másiknál egy jo ismerösöm, és mivel csak rosszat tudnék mondani inkább mindenkit megmentenék tőlük. elnézést attol akinek bejött vmelyikük.

csilla

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Sziasztok!
Megkésve, de jöttem.

Kriszta!!! Nagyon sok boldogságot kívánok Nektek és Anna babának! Szép nagy baba lett! Gratulálok.
Ildi! Örülök, hogy jól vagy te is és a kisleányka is. Hamarosan értetek szurkolhatunk. Ha jól emlékszem március közepe tájékára várjátok Õt! Az itt van mindjárt!!
Panni! Nem is tudtam, hogy X-co a neve. Én csak shakernek nevezem. Szóval izomláz?? Az volt szépen. Két napig nem bírtam felemelni a kezemet. A polcra is úgy raktam fel a pl. a bögréket, hogy felálltam egy székre…
Jártok még babajógára?
Mi megvagyunk. Kata mászik , feláll , beszélget, jókedvű baba. Mindent felszedeget a földről és megeszi azt. Ha nem tudja felszedni, akkor felnyalja. Nagyon résen kell lennem a kiscsajjal. Van humorérzéke. És még mindig remek alvókája van. A nagyoknak a félévi bizi jó lett. Dóri most írta meg hétvégén a felvételit a Törökbe szeretne menni. A matekot elrontotta, a magyar nagyon jó lett. Hogy ez mire lesz elég? Nem tudom. Most egy kicsit izgulunk , mert csak áprilisban láthatjuk tisztán a dolgokat.
Nekem meg fáj a fogam. Semmi panaszom nem volt, de egy röntgen megállapította, hogy egy tömésem alatt beindult egy fog. Javasolták, hogy cseréljük ki. Kicserélték (12000) és most fáj!!! Nagyon mérges vagyok emiatt.
Megyek is aludni.
Susi
ssusi
 
 


A kis csapat!Kép
ssusi
 
 


Hello!
Látom beindult a topic míg nem voltam...

Ildi!
Jelentem én most kezdem 2 hónap pihi után a vizsgaidőszakot...még a kedvem is zsar lesz ha rágondolok...Kép

Cicó!
Én is fennt vagyok az iwiw.-en.
Gratula a vizsgákhozKép,nekem sajna csak most kezdődnek ezerrel(két szígorlat,meg 3 "sima") és végre el kéne döntenem a szakdolgozatom címét is..(hi-hi)

Susuka!
Szerintem nem gáz hogy bevittétek a picit a vízban.Ott nem gyógyvíz van,ugye?!Vagy van ez is az is.Azért bátor vagy,Márkot anno nem mertem bevinni még 4 hósan se,de Krizsinél már nem aggódtam.
Jó volt egy kis környezetváltozás,igaz?!Kép

Susi!
Hát igen első alkalommal én se nagyon tudtam a karom használni az x-co után..hi-hi.De most még durvább dolog történt a szerdai Andi órán.Gumikötelezés volt(egyik végére rálépni,másik végét a tricepsszel húzni a hát mögött)szóval remélem érthetően írtam le,és úgy meghúzódott az izmom hogy be is dagadt és nem sok választot el hogy dokihoz menjek.Kb.péntek reggelre lett a legdurvább,alig bírtam szegény Kristófkámat emelgetni.

Akkor most izgulás lesz áprilisig a felvételi eredménye miatt,igaz?!KépKépBiztos sikerűl!!És másodiknak mit írtatok be??

A fogadhoz részvétem,elég idegesítő lehet potyára szenvedni ,meg még fizetni is...

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a gratulációkat! Kép
Kicsit eltűntem, mert szolgáltatót váltottunk és pár napig nem tudtam írni. De majd gyakrabban jövök!
Gratulálok a vizsgákhoz minden érintettnek, Panny, Neked pedig hajrá, menni fognak!

Mi jól vagyunk, a szopi sem teljesen reménytelen, de egyenlőre főleg lefejt tejet kap Anna, szerencsére van bőven, töltöm a fagyasztót is.
Hát, úgy tűnik alvógép nem lesz Annából sem, de Ádám is igen hamar befejezte az eszik-alszik korszakot annak idején. Már nagyon várom a tavaszt, a sétákat, levegőzést. Most egyenlőre még szobafogság van Annának. Ezen a héten itthon van a párom és Ádám, azért Ádámmal igyekszem majd kimenni kicsit.
A szülésről:
Csütörtökön, amikor töltöttem a 40. hetet, a doki azt mondta este, hogy ha tudok feküdjek be (egyszer leesett a szívhang a CTG-n). Így hazajöttünk a csomagért meg elköszönni Ádámtól és visszamentünk a kórházba. A vizsgálattól meg az autózástól voltak összehúzódások, de még nem az igazi. Végül nem maradtam a szülőszobán, de mivel másnap reggel sem volt tökéletes a CTG, a doki úgy döntött, megindítja a szülést. 1/2 11-kor burkot repesztett, 14:13-ra megvolt Anna (mondjuk reggelre bő kétujjnyi volt már a méhszáj). A párom végig bent volt, sokat segített. Az egyetlen rossz az volt, hogy sokat kellett feküdnöm a szívhang miatt, így pl. a kádba sem ülhettem bele. De megérte!Kép Anna méretei miatt sajnos most sem úsztam úsztam meg a gátmetszést. Emellett ahogy tartottam tőle, óriási arenyerem lett. De mostanra szinte teljesen meggyógyult mindkettő, sokkal gyorsabb volt a javulás, mint az 1. szülésnél.
Megpróbálok feltenni képet, ez még szülőszobai, majd teszek frissebbet is, csak még nincsenek a gépen.

Bocs, hogy most önző voltam, és külön nem reagáltam a történtekre, majd pótolom! Kép

Sziasztok
Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


A kép Annáról:
Kép

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


úú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:59-kor.
vas
 
 


Kriszta!
Nagyon szép a babucid!!KépKépKép

Képzeljétek,Kristóf végre elkezdett mászni.Már annyira aggasztott a téma,mert a védőnőtől kezdve egy jó páran folyton azzal riogattak hogy muszály mászni a gyerekenek mert amelyik gyerek nem mászik egy éves kora előtt,annál nagy esély van a diszlexiára,mert azonos idegpályán fut a két cselekvés.Szóval tegnap végre elkzdte a drágám!!KépOlyan édes ahogy nagy erőfeszítésekkel halad.
Egyébként a Márk se mászott.Ja és én se másztam,és nem lettem diszlexiás.Szerintem ez nálunk genetika is lehet,tőlem örökölték.

Na jó éjtKépKépKép

Panni
Kép

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Hello!
Nem ezt a képet akartam...Képhanem ezeketKép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Ezer bocsi, de eltüntem, mint az a bizonyos szürke szamár...

Ludmilla!
Óriási gratula Annához, ezek ám a méretek! Kép

SSusi!
Elsősorban miattad jöttem most, látom ti is voltatok a Törökben január végén. Mi is, de mi a 8 osztályosba jelentkeztünk, Ti meg gondolom a 4 osztályosba. Jól emlékszem Dóri most nyolcadikos?

Egyébként a fősuli miatt jöttem, ezért kereslek, illetve kérlek, hogy írj nekem egy mailt, és akkor bővebben elmondom, hogy miért kerestelek. Ha jól emlékszem a profilomban meg van az email címem, mindjárt megnézem, ha nincs benne, akkor mindjárt jövök vissza és megírom.

Mindenkinek puszancs, de bocsi, meghalni sincs időm!

Zsuzsa

beababa
 
 


Sziasztok!

Panni!
Helyesek a fiúk! Kép

Zsuzsa!
jó hallani Rólatok is! Köszi a gratulációt! Kép

Teszek egy egész friss képet Annáról. Már 4380 g!
Sajnos keveset alszik, nappal a reggeli/délelőtti ébredés után (kb. 9-10 óra) 2-ig fenn van. Aztán szunya kb. 5-ig, kaja, fürdés előtt ált. már nem alszik el, este jön a hasfájás, jó, ha 10-kor elalszik. Ezek után ma éjjel 1/4 2-kor kajált és utána 1/2 4-ig nyekergett. Remélem, hamar eltelnek ezek a hetek! Egyébként imádom!Kép

Ma elmentem sétálni Ádámmal, olyan fura volt, hogy utoljára még pocakosan voltunk a szülés előtt és annak már majd 4 hete! Totyogtam, mint pingvin és partavetett bálna keveréke, most meg fogócskáztunk (jó -10 kg-val)! Jó volt kimozdulni.

Ildi, ha felétek megyünk, mindig eszembe jutsz! Remélem, tavasszal sokat lesztek az udvaron, és akkor majd jól leszólítalak, vigyázz! Kép

Kriszta
Kép

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Kriszta!

Gyönyörű Anna, és milyen békésen alszik! KépKépKép

beababa
 
 


Sziasztok!
Kriszta, nagyon-nagyon szép babád van!!!Kép Panny a fiaid is édesek. Hogy talállak meg az iwiw-en? Szakdogával én is hadilábon állok, sztem nem tudom most megírniKép Ildi, mi van veletek? Hogy vagytok Natasával? Már neked sem olyan sok van hátra!Kép Küldök egy emilt! De most tényleg, azonnal!Kép Megyek zuhanyozni, mert nagyon fáradt vagyok, és holnap reggel viszem a 15 hós oltásra Balázst...

cicó
 
 


Cicó!
iwiwn hogy találsz rám??Hát szerintem ha bemész a Gödöllő városba akkor nem adja ki a Gödöllőieket???Vagy beütöd a Gödöllőnél a kereső rovatba a nevem.Majd én is rádkereslek!Kép(hú de ronda szó volt ez,és magyartalan,bocsKép)

Kriszta!
Nagyon ari a kislányod!!KépKépKép


Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 



áá
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:00-kor.
vas
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy idepofátlankodok, de meg szeretném kérdezni, hogy nem tudjátok-e, hogy hol tanítanak Gödöllőn angol nyelvet, magán oktatás, és szervezett oktatás is érdekelne.

Köszönöm

Csilla
Kerepes
csilla74
 
 


Szia Csilla!

Top-tan Bt, Gödöllő, Szőlő u. 16.
ILI Kft Körösfői u. 2.
Astra Ariadne pasz, nem tudom a címet, csak azt, hogy a Török gimiben tartják az órákat.

Telefon számokat a telefon könyven megtalálod, meg most nagyon hirdeti mindegyik magát,mert most kezdődnek az ú kurzusok.

beababa
 
 


Sziasztok!

Beababa!

Nagyon köszönöm.

Csilla
csilla74
 
 


Sziszatok!
Itt van hír a baba-táncházról,hátha valakit érdekel!!Kép
Hello,Panni<!--attachment: level-357299.txt*mime_txt.gif*text/plain*1.6**level%2etxt --><center><pre>
Kép
level.txt (1.6 k)</pre></center><!--/attachment-->

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Szia csajok! Tudtok megbízható babysiter-t? Alig tudok írni, szarakodik az internet itt nálunk Kép

Amúgy mi jól vagyunk, Fruzsina már kúszik, és mindenhova felkapaszkodik, elkezdődtek az esések, és az összetűzések Botonddal Kép

Szombaton délelőttönként kutyaoviba járok Brúnóval, ez nekem a kikapcsolódásKép

Jó lenne már ha kitavaszodna, mert kezdek befordulni. A gyerekek most alszanak, a házban urrá lett a rendetlenség, nekem viszont semmihez sincsen kedvem...Kép Ha jobb idő lesz, tarthatnánk egy babás találkát, akár nálunk is, legalább személyesen is megismerkedhetnénk. Na mit szoltok hozzá?
sildi
 
 


Hello!

Sildi!
Szerintem nagyon jó ötlet lehetne a találkozóKépKépKép
Néha én is kezedek befordulni valszeg ettől az időtől is....de aztán nincs erre időm a rohadt(bocsi!) suli miatt .A ház sokszor nálunk is fut,amitől még szarabb kedvem lesz.
Ne félj elmúlik!!Kép

Többiek mi újság???

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: