Új privát üzeneted érkezett!

Jazmin: ha van kedved gyere át egy másik topikba is! A várandósság/2007 augusztusban szülök...akik ikreket vártak már megszültek, meg még egy csajszi, szóval lassan ott is mindenkire sor kerül.:)

J

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Elegem van már a melegből. Éjjelente az erkéjen alszom. Remélem a szomszédok nem fognak kiakadni.

Kata! Üdv! Köztünk.

Én most elutazom Biussal anyáméhoz, ha minden igaz csak vasárnap jövök vissza. Azért ha van valami esemény majd megpróbálom megírni.

Puszika mindenkinek!!!!

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Bebi: Én tudni fogom a másik topikból!:)

J.

mamiblue
 
 

 
 

ja, jó pihit!:)

mamiblue
 
 


Na sziasztok!

Többszörösen is sikeres napunk volt ma!!! :lol: :lol: :lol:
Egyrészt a szülésznő azt mondta, szerinte ma este találkozunk még... :oops: De én mondjuk nem érzem... A pocakom ma reggelre annyira leszállt, hogy se a bugyimat, se a nadrágomat nem bírtam felvenni :( :oops: :oops:
Csütörtök hajnalban :) a doki megvizsgál (méhszáj + magzatvíz), aztán ki tudja... De egy kicsit megijedtem, amikor a szülésznő azt mondta, hogy ne is álmodjak róla, hogy jövő csütörtökön születik a kicsilány...
Ja és említettem már, hogy lehet, hogy nem is Laurának fogják hívni??? :) Egyre jobban tetszik, és lehet hogy ez lesz a befutó: Boglárka :)

A másik jó hír, hogy cirka 3 hónapos szívatás után a bank VÉGRE MA ELUTALTA A HITELÜNKET!!!!! Apa ma úgy be fog rúgni, hogy ihaj. Én meg megyek lábat lógatni a tóba :)

De most komolyan: kicsit félek a szüléstől, azt hiszem, hogy most tudatosult bennem az, hogy nemsokára (mondhatni órákon belül) anya leszek, és ez mi mindennel jár. Tudom, hogy maga a szülés maximum 24 óra, és túl lehet élni, de ez egyelőre nem vigasztal... Tudom hogy fájni fog, csak azt nem, mennyire tudom majd elviselni a fájdalmat. Na meg persze az is foglalkoztat, hogy az a 10 centi hogyan fog kiférni...

Ha esetleg hosszabb időre eltűnnék... :)
Na megyek, kiállok egy kicsit az esőbe!
Sziasztok (és bocsi, hogy ilyen hosszúra sikeredett...)

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Hello!

Jázmin: Hajrá! Igen, fájni fog, de ki lehet bírni, csak ezt akkor még nem fogod tudni!:) Na jó nem ijesztgetlek, én egyébként baromira nem bírom a fájdalmat!:(
Grat a hitelhez is, és gyors könnyű szülést!:) Várjuk a híreket!

Judit

mamiblue
 
 


Sziasztok!
Jázmin, tök jó fej vagy és jól fogod föl a dolgokat. Nem lesz semmi baj. Szerintem ne készülj nehéz szülésre, mert lehet, hogy könnyen, gyorsan megy majd, és utána agyalsz, hogy kár volt a sok stresszért, inkább át kellett volna élnem mégjobban, az utolsó napokat, órákat így, és szép emlékként elraktározni a fejemben. :wink:
A pici feje ki fog férni :wink: kicsit jobban megérzed, talán azt a legjobban, de utána mintha megkönnyebbültél volna, túl vagy mindenen. És akkor kezdődik egy másik fajta élet számodra, amikor már van Aki nálad is fontosabb aki érted él, akinek Te vagy a mindene, és ez gyönyörű...
A többi jön magától, ösztönösen, vagy segítséggel, ne szégyellj segítséget kérni. Akár a kórházban, ha ettől megnyugszol. Ha kérdezel, megtaítanak sokmindenre, ami az első otthoni napokhoz kell.
A Boglárka név nagyon szép, és kedvesebb is egy Bogikának szólni, ha tetszik a férjednek, tökéletes választás.
Minden jót, Drukkolok, Várunk a jóhírrel. Bea
bey78
 
 


Sziasztok!

Judit és Bea: Köszi a bíztatást!! :) Igazán rámfért már!

Voltam dokinál, betonkemény méhszáj, fájástevékenység max. 20%... Jövő péntekig adott haladékot, ha addig nem indul el a szülés, akkor indítás lesz. Addig 2 naponta ctg, hétfőn még ultrahang is...

Milyen szófogadó ez a kicsilány... Arról álmodoztunk, hogy de jó lenne, ha az augusztus elejei fizu után jönne és tessék! lehet hogy tényleg akkor jön :)

Hétvégére megint másodfokú hőségriadót rendeltek el, hallottátok? :oops: :oops:

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Hello!

Én úgy láttam, "csak" 35 fok körül lesz! Mi megint nem mozdulunk ki az biztos!

Jazmin: Tényleg drukkolok neked, hogy ne keljen indítani, sokkal jobb ha magától indul el! Homeos bogyókat nem vettél? Én direkt a túlhordás miatt szedem őket. persze nekem már a 3. baba, már 1 ujjnyira nyitva vagyok, de ez sem jelent semmit, ettől még túlhordhatom!

J.

mamiblue
 
 


Jázmin?? Gondolom már megszületett Boglárka, azért nem írsz. :wink:
Judit, Anikó,Barbara, Andi, Zsófi, Többiek?Hogy vagytok?
Mi voltunk szombaton az állatkertbe a gyerekekkel, jó volt így együtt megint, úgy hogy a Beus is velünk volt. Istápolta a kicsiket. Jókedve volt, és mióta hazajöhet, egy alkalommal sem viselkedett úgy mint akit zavarna a Zoli jelenléte. Sőt, ugyanúgy viselkedik mint akkor amikor minden rendben volt és jókat hülyéskedtek nap mint nap. Már nem akar az apjánál lakni mert rájött, nem tartja be a szavát és nullára korlátozta a Beust. Nem mehet anyuhoz, nincs anyától kapott kismaci nincs telefon, velem nem találkozhat csak szombaton stb. Aljas szemétláda. Szánalmas köcsög. De maga alatt vágja a fát, mert már kétszer is megszökött a gyerek tőle, szegénykémet egyszer annyira összeszídta, hogy bepisilt. 10 éve is ezt csinálta velem, a lányomat már nem hagyhatom ott. minden követ megmozgatok érte. Beus azt mondta, Anya az én életemet az apu már elcseszte. Hát remélem hogy még nem késő. NNNNAAA!
Bocsi, nem akartam, csak leírtam mert ti tudtok mindent. Az élet szép. :lol: :lol: :lol: Minden rendbejön. Bea
bey78
 
 


Sziasztok!

Haza jöttünk!!! Még egyben vagyok. Nagyon jó volt. Teljesen feltőltődtem.

Jasmin! Drukkolok. Bogi nagyon szép név, nekünk is tetszett. A baj csak az, hogy aug 1-én van Boglárka. Mondjuk a Bettinával is éppen az a gond amit mi választottunk, mert az meg hatodikán van. Úgy néz ki a milyenk fiú lesz. És már nagyon várom.

Szerdán megyek dokihoz akkor majd okosabb leszek.

Judit! Ha megadod a számod szívesen küldök neked sms-t vagy akár mms-is a kórházból. Én a másikból sem tudom senki számát csak a Juciét.

Szép napokat! Jövök még!!!!

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Hello!

Bebi: 06/20-539-0429 ok, írhatsz, Jucu úgy is babázik már.:) De jü neki!

Szerintem már Jázmin is megszült!

Bea: Úgy látom tényleg jól alakulnak a dolgok! Kívánom, hogy sikerüljön teljesen visszakapni a lánykádat! Igazán megérdemelnétek, hogy ennek a rémálomnak vége legyen!

Mi egyébként jól vagyunk, vannak jóslófájásaim, bébi meg jön, ha jönni akar, én úgy gondolom ebből augusztus közepe lesz!:)

Judit

mamiblue
 
 


Sziasztok Kedves Szigetszentmiklósi Anyukák!

Elnézést, hogy így idepofátlankodok...

Csepelen szeretnénk tartani egy bababörzét:
A helyszín:
1214.Bp. Simon Bolivár stny.4-8.
Nagy Imre Általános Művelődési Központ
Az időpont:
2007.08.24. péntek 15-19-ig

Mindenkit szeretettel várunk, mind eladókat, mind vásárlókat! Smile
Aki eladni szeretne, vagy bármilyen kérdése van az alábbi elérhetőségeken várjuk megkeresését! Smile

További szép estét!

Patrícia

bababorze@gmail.com
06706173603
bababorze
 
 


Sziasztok!

Most jöttem a dokitól. Minden rendben, szép nagy a baba.
Még egy hét és meglesz a babóca. Előjegyeztek nyolcadikára.

Kellemes napot!

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Anikó! Örülök neki, hogy minden rendben van. :)
Most talán az idő is kicsit kellemesebb ettől a széltől. Kitartás kismamák!
Bea
bey78
 
 


Sziasztok!

Jól vagyuk, de nagyon sok a teendő..s a nagy meleg....

Eladok pár dolgot, ha kell vkinek csak szóljon:
Bergon babakocsi
Bölcső-hófehér micimackós szettel.
Monitoros-bébiőr, kamerákkal és felvehető videóra/DVD-re-új.
Maxi cosi Rody 15-36kg ig
Graco autósülés újszölött kortól 13kg-ig.
Ezenkívül baldahin szettből is van 2db.
Bébikád, hőmérő..stb.
Ruhák.


Mostantól újra leszek.:)
Hogy vagytok?
Majd utánna olvasok az elmúlt időnek, de most nincs lelkierőm.

Ma reggel meghallt párom nagymamája, de nagyon szerettem őt, mintha a sajátom lett volna. Nagyon rossz most, de arra gondolok, hogy jobb volt neki, így és mostantól fenntről vigyáz ránk.
Egész nap az ő szavai járnak a fejemben. Megéreztem, hogy mi fog történni és mégse látogattam meg, vártam a 7végére, de sajnos már nem mehetek el hozzá és nem foghatom a kezét, nem fog hozzám szólni, rám mosolyogni...

puszi.


Ha gondoljátok szervezhetünk egy talit hozzánk is.
Puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Sziszike! Szólhattál volna előbb is. Már mindent megvettem ami nem volt eddig vagy tönkre ment. Bölcső jó lenne a lelkemnek de nem akarom apát felhúzni vele így a harmadik gyereknél. Így inkább kihagyom de majd az unokámnak veszek egyet, ha lesz.

Tali! Én megyek csak várjuk meg amíg megszülök. Majd egy szép szeptemberi napon.

Puszi csajok írjatok!

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Szia Bebi: nekemis csak 3.manónál lett bölcső.:)
Nem bántam meg!

Hogy vagy?
Rendben bevárunk..addig már gondolom nem nagyon mersz sehova menni.

puszi nektek, kitartást: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Mi sem vesztünk el, csak gyönyörű Lackó fiam egy kicsit hasfájósra sikeredett.Most véletlenül a két lurkó egyidőben alszik, de ez abszolut nem jellemző rájuk.
Fanni szerencsére nagyon szereti az öcsikéjét, és még a sok sírás ellenére is jókat tud mellette aludni.
A kisasszony közben lelkesen éli dackorszakát.Még végig se hallgatja, amit mondok neki, már csípőből nemmel válaszol.Minden nap úgy kell könyörögnöm neki, hogy bejöjjön.
Anyósom már azzal piszkál minket, hogy mikor jön a harmadik baba.Pedig most biztosan állítom, hogy így egyedül biztos hogy nem vállalom.A párom a kamionban ki tudja pihenni magát, de én...És tuti, hogy ő is hasfájós lenne.
Röviden ennyit rólunk.Megpróbálok többször benézni, de nem igérek semmit.Egy szeptemberi találkozóban már lehet, hogy mi is benne lennénk.

Vigyázzon magára minden kismama és anyuka, és a babákra is.Kitartás!Anikó szurkolunk neked, és várjuk a híreket majd.

Üdv.
Gabi
taga
 
 


Nosziasztok!

Beletrafálás sikerült Bea! :)
Jelentem, Boglárka július 29-én, 11.14-kor, 10 óra vajúdás után császárral megszületett 3710 grammal és 57 centivel.

Ma jöttünk haza, még nem látok ki a fejemből olyan fáradt vagyok, de igyekszem gyakran írni!
Üdv mindenkinek (ha lesz kicsit több erőm, gyorsan visszaolvasok!)
Jázmin
jasmin_
 
 


Hello!

Végre jelentkeztetek! :)

Gabi: nem irigyellek! Én is csak azért mertem bevállani a 3-at, mert már tudom, hogy férjem sokat fog segíteni most is!

Sziszike: Én is benne vagyok taliban, de csak szeptemberben, majd ha a csajok oviban lesznek!:) Részvétem a "nagymama" miatt! Az enyém már régen meghalt de még ma is sokszor eszembe jut!

Jázmin: gratulálok! Sejtettem és is, hogy már megszültél!:) Én pont ilyen paraméterekkel szültem a Matildát (3700 gr, 57 cm) , szerencsére nekem csak kb. 8 óra volt, de semmi jelentősége nincs. Már túl vagy rajta ez a lényeg!:)

Vigyázzatok magatokra!

judit

mamiblue
 
 


Jázmin: Gratulálok Boglárkához!!!!!!!!!
Majd még jövök... Bea
bey78
 
 


Sziasztok!

Jázmin! Gartulálok! Szép kis méretek.

Gabi! De jó, hogy jöttél. Kitartás. Hamar bele jöttök. Most mind a franciaágyban alszotok?

Judit! Hogy vagy? Már neked is csak néhány nap.

Ha nem tudnék addig jönni akkor szerdán szurkoljatok. Érkezik a fiam. Nagyon várom már a találkozót.


Puszi mindenkinek!!

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Sziasztok!

Itt vagyunk mi is ma jöttünk haza Káptalanfűredről. Egy hétig voltunk, nem valami sok de ez is jobb mint a semmi. Az időnk az nem volt valami jó, elég szélsőséges volt. Fürődni csak csütörtökön tudtunk, de akkor is csak derékig mert nekem nagyon hideg volt.

Jázmin! Én is gratulálok Boglálkához! Jó nagy méretekkel érkezett meg. Majd ha lesz kép akkor kérünk szépen! Sok boldogságot a babához!

Anikó: Szurkolunk nektek is reméljük könnyű szűlésed lesz. És élvezed ki minden pillanatát , majd képet tőlled is szeretnénk kérni!

Judit: Neked is úgyanezeket kívánom, mint Anikónak. Gyorsan és könnyen. A lányok addig anyukádnál lesznek míg a korházban lesztek?

Bea: Itt vagyunk, nem tüntünk el csak sok a dolgom de azért szoktam olvasgatni a topicot, csak mostanában kevés az időm. Beussal mi újság?

Sziszike: Hogy haladtok a kinti munkálatokkal? Megszoktátok már az új házat?

Gabi: Sajnálom, hogy Lackó hasfájós mint Fanni. Gondolom van tejed, vagyis remélem. Nincs segítséged? Anyósod nem segít?

Remélem nem hagytam ki senkit! Minden mamának kítartást!

Barbara
kutasi kitti
 
 


Sziasztok!

Jázmin!Én is gratulálok Boglárkához!Remélem, sok örömötök lesz egymásban, és messze elkerül Titeket a hasfájás.

Tegnap éjféltől voltunk fent, ma fél 2-től.Már kezd nagyon fárasztó lenni.

Anikó! Gondolunk Rátok szerdán, és minél hamarabb kérjük a beszámolót az úriemberről.

Sziszike:Te hogy birsz a három gyerköccel?Nekem most irtó sok problémám van Fannival.Nagyon szereti tesót, de velem nagyon dacos.Mindenre nemet mond.Nem boldogulok a bilire szoktatással sem.Egy csödnek érzem magam most.

Barbara:Tejem van bőven.Szerintem zömében emiatt is fáj a pocija, mert elég erősnek tűnik.Anyósomnak csak a szája jár mindig, de hetekig felénk se néznek.Az elmúlt 5 hétben, mióta itthon vagyunk kb.2 órát volt itt összesen.Ennyit róla, meg hogy állítólag körülöttem forog az egész család.

Megyek, mert Lackó megint ordít.

Üdv.Mindenkinek

Gabi
taga
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a gratulációkat! Kedvesek vagytok :lol: :lol:

Istenem, hát van szebb dolog az Apa-Lánya szerelemnél? Néha megzabálom mindkettőt olyan édesek együtt... :lol: :oops:

Amennyire féltem ettől az egész mizériától (etetés, felkelés, fürdetés stb.) annyira természetesen jön! ...hihetetlen... Egyébként lassan én kelek 3 óránként, addig Bogi néha csak fél-egy órával később... De jó neki :oops: :oops:

Bebi, Judit: Rajtatok a sor és a világ szeme!!!
Bebi a holnapi születésnaphoz nagyon drukkolok, végre találkozhatsz a picurral!!
Judit, neked sincs már sok, oda is drukkolok! Vagy esetleg már el is késtem... :roll: ???? lehet hogy már meg is szültél?

Bea, remélem hamar rendeződnek a családi zűrök, és újra a kislányoddal lehetsz! Kitartás és rengeteg erőt!!
Gabi, neked mennyi idős a kisfiad? 6 hetes?

Hoztam képet... :oops: :oops: Én elfogult vagyok, sajnálom. :lol: :lol: :lol:
Kép Kép

További szép napot mindenkinek!!
Ja és egy szeptemberi találkozóban én is szívesen benne lennék... :)

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Hello!

Barbara: Örülök, hogy jelentkeztél, és hogy jól vagytok!

Gabi: Nekem is volt gondom Matildával, mikor Tami megszületett. De így visszagondolva, ennek az volt, az oka, hogy én voltam türelmetlen. Pedig az összes időt mikor a Tami aludt matival töltöttem. Hogy most mi lesz azt nem tudom!:(
Biztos, hogy nehéz most, de később jobb lesz.:)

megyek, mert nagyon fáj a hátam.:(

Vigyázzatok magatokra!
Judit

mamiblue
 
 


Jazmin: Gyönyörű a kislányod! Sok boldogságot hozzá! Használd ki ezt az időt, mert olyan gyorsan felnőnek.:)

Sajna mi még egyben, Bebi már csak holnapig!:)

Judit

mamiblue
 
 


Sziasztok,
tegnap volt a temetés...nagyon szép volt és megható...nem bírtam ki sírás nélkül. 2órás volt.

Nem könnyű 3gyerekkel, de ezt tudtam eddig is.
Bencével csak annyit foglalkozok, amennyit igényel, s a nagyobbakkal játszom napközben, amikor délben alszanak meg dolgozom.
Az alvást is összehozni nagy ügyesség, a mi nagy ágyunkban altatok mindenkit 1*re, s amint elaludtak kilógok házimunkázni.

Nekem most nehezebbis volt, mert párom hiába jött haza időbe, 4 hónapig szinte mindennap kint volt és értünk dolgozott,, szóval nem volt sok segítségem.
De a gyerekek nőnek és jobban lehet, majd kezelni a helyzeteket is, s pozitívan állok az egészhez, sztem hamarosan csak élvezni fogjuk a kert szépségeit.
Már csak pár dolog van hátra.

Bilizés nálunk, úgy ment, hogy Anna jött velem wc-ni és ő meg a bilire ült, hisz ilyenkorban utánzás alapon működnek ők.

Jazmin gratulálok ehhez a szép babához nektek és kitartást kívánok.
Gabi: szuper anya vagy, csak most kimerült egy kicsit, alig 2hónapja énis ezt érzetem, nem tudtam sokszorozódni és mindnkinek megadni, amit szeretne, nagyon igyekszem mindig..csak az a baj ránk senki nem gondol.
Kitartást ehhez a nehéz időszakhoz, mert hamarosan minden jobb lesz.


puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Gabi: a sok nemet meg betudhatod féltékenységnek, ő rajta, így jön ki a változás.
Törődj vele többet vagy ellenkezik és ne szigorral, hanem egy öleléssel próbálkozz, érzetessd ő a legfontosabb neked...talán ez segít, bár mindenkinél ki kell tapasztalni.

Nálunk Zsolti lett most féltékenyke..Annán annyira nem jött, így ki.

szép napot: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Mi is próbálkozunk a bilire űlésre, de nem nagy sikerrel. Pelenkával rátudom űltetni Kittit kb.5 percre, de utána már fel akar állni róla. Mondjuk én ennek is őrülök, hiszen Kitti mindent elég későn csinál.
A napokban elindult egyedűl, de még elég bizonytalan. Néha úgy belendűl, hogy alig tudok utána kapni nehogy elessen.

Gabi: Szerintem is jó anya vagy, ne stresszeld emiatt magadat. Az, hogy Fanni nem akar bilizni, meg szerintem nincs elkésve. Mivel azt mondják, hogy 3 éves korig kell kialakulni a gyerekeknél annak a bizonyos érzetnek. Biztos, hogy van Fanniba egy egészséges féltékenység, én is azt mondom, hogy sok-sok szeretettel talán megoldhatód a dolgokat. Az, hogy anyósod nem segít azt gondolhattam volna, miért is változott volna meg? Én gondoltam mivel teljesűlt a vágyuk a fiú unoka miatt, talán megjőn az eszük. De nem jőtt meg sajnos. Majd képet ha tudsz rakhatnál fel!

Jázmin: Gyönyörű a kislányod. Igazi hajasbaba, kishercegnő!
Mégegyszer gratulálok!

Judit: Neked is kitartás már csak napok kérdése! A lányok kivel lesznek addig amig a korházban lesztek?

Anikó: Van már baba???

Sziszike: Lehet nem olvastam vissza. De kinek voltál a temetésén?
Őszinte részvétem! :(

Most megyek mindenkinek jó éjt!

Barbara
kutasi kitti
 
 


Barbara: Anyukám itt van most! Igaz szmártonban alszik, de onnan 20 perc és ideér!:) -napközben meg itt van nálunk!

Én már akkora vagyok mint egy bálna, szivesen letenném a pocakom!

Bilizést ne eröltesd, avval csak ártassz neki!

Judit

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Bebi üzente: Ma 8.45.-kor megszületett Bánki Botond , 3800 gr és 56 cm , jól vannak mind a 2-en! :)

Én meg kicseréltem a telefonom és olyan béna vagyok, hogy nem tudok evvel sms-t írni! De azért megpróbálom mégegyszer!

Judit

mamiblue
 
 


Sziasztok!

ANIKÓ! NAGY-NAGY GRATULA BOTONDHOZ! ÉS JÓ EGÉSZSÉGET MINDKETTŐTÖKNEK!!


Barbara
kutasi kitti
 
 


Anikó: Gratulálok Botondhoz!! Minden jót nektek, várjuk a képet, képeket, ha lesz egy kis időd. :wink:
Megindult a gyarapodás, hajrá Judit! JÓ SZÜLÉST NEKED IS! Bea
bey78
 
 


Anikó!
Gratulálok Botondhoz én is! Várjuk ám a képeket és a beszámolót is!
Judit, már csak pár nap... :)
További szép napot mindenkinek!

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Hello!

Ma voltam CTG-n, és kimutatta végre a fájásaim. Eddig ez egyik csajnál sem volt, hiába fájt otthon a gép nem mutatott semmit! A lényeg, hogy legkésőbb 1 hét múlva megindítják.:) De szerintem nem fogjuk addig húzni!

Bea: Írhatok majd neked sms-t, a Te számod megvan!:)

Judit

mamiblue
 
 


Judit???? Lehet, hogy már babázol? Ha még nem, akkor drukkolok... :)

Lányok! ektek ki a gyermekorvosotok? És milyen? Nekem Kovács Andreát ajánlották, beszéltem is vele, de azt mondta, sokan vannak nála, és néha bizony sokat kellvárni... Ennek ellenére elvállalta Bogit, még úgy is, hogy körzeten kívüliek vagyunk. Ma délután jön...

Na megyek kicsit visszaaludni, míg a kisasszony fel nem ébred...
Szép napot!

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Hello!

Még egyben vagyunk!:( mostmár remélem a héten megszületik Sebi!

Bebi, Jazmin, Gabi, Sziszike: Jó babázást!

Ráadásul megint jön a meleg!:(

Judit

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Judit, mostmár érted izgulunk, nem lesz semmi gond és hamarosan teis a jó hírrel és egy gyönyörű babával jössz hozzánk vissza.

Anikó, gratulálok neked én is Botondhoz, sok tejcit és boldogságot!

Jázmin, hogy vagytok, milyen az anyaság?
Annyira helyes Boglárka, nem vagy elfogult!!

Gabi, veletek mi van?

A párom nagymamájának volt a temetése, de nagyon szerettem, mintha a sajátom lett volna..:(

Képzeljétek a hugom is terhes.:)

Annyi baba születik körülöttem, s ennek én annyira örülök!
Legjobb dolog a világon az anyaság!!!!

Puszi: Sziszike.

U.I.: akkor a szeptemberi talit még egyeztetjük.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok lányok!

Én is Miklósi vagyok, régen írtam már pár sort nektek, de szerintem azóta bővült, cserélődött a csapat.
Első picinket várjuk, szeptember közepére, kislány és nagyon nem szeretnék magányos kismama lenni :)
Szóval ugye befogadtok??? :)

Sziasztok:
Fleur

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Sziasztok!

Remekül vagyunk, bár a szopizással néha akadnak gondok. Próbálkozunk kismerni egymást. A család sokat segít. A baba nagyon édes, a gyerekek is imádják. Nem mondom nehéz dió három gyerek de majd bele jövünk.

Kellemes napokat, amint tudok jövök még.

Kép
Kép
Kép
Kép Kép

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Sziasztok lányok, asszonyok :) :)

Bebi, hogy neked milyen szép kisfiad van!!! De a két kislány is gyönyörű! Gratulálok!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Fleur, üdv! Mesélj magadról, hadd tudjunk meg rólad kicsit többet!! Hogy vagy? Hol fogsz szülni, merrefelé laksz stb... :)

Sziszike: jajj, én úgy szégyellem magam, de néha olyan fáradt vagyok, hogy legszívesebben kifutnék a világból, amikor elkezd újra (5-6 óra után) sírni. A férjem már megkérdezte, hogy visszavigyük??? Na erre aztán úgy elbőgtem magam, hogy hogy lehetek ennyire türelmetlen Bogihoz, amikor ő annyira jó kislány! :oops: :oops: :oops: Nagyon ritkán sír, csak ha éhes, vagy fáj a poci puki vagy rotyi miatt... Különben sokat fent van napközben, tegnap is pl. déltől egészen 5-ig. Ez normális??? És olyan csúnya kiütései lettek valamitől :( :( Most kezdődik a játék, mi ütheti ki - most a tejet zárom ki az étrendemből, pedig úgy szeretem... :( :( Alapjában véve jó dolog az anyaság, de néha bizonytalan vagyok.

Mindenkitől kérdezném: Cumi kérdésben ti hogy voltatok? Én nagyon szeretném elkerülni, de sajna nem megy, tekintve hogy egyre többet nyammog a cicin, és teljesen feláztatta a bimbót, hogy még szoptatni sem bírom, így üvegből kapja a tejet. Elalvás előtt beteszem a cumit a szájába, és azzal álombaszopizza magát. Ti hogyan csináltátok? Ötlet?

Juditról tudtok valamit? Már ő is babózik, hiszen azt mondta, hogy ha nem jön időben Sebi, akkor vasárnapig (máig) megindítják. Kíváncsi vagyok, neki hogyan alakult a szülés!

Bocsi, kicsit hosszú lettem :(

Kép
Ezek melegkiütések az arcán? Azóta jóval több van sajnos... :(

Imádom ezt az időt! :) További szép napot mindenkinek!
Találkozóról egyeztessünk!

öööööö fontos dolog mindenkinek aki mostanában szült!!! Azt hallottam, hogy van MÉG EGY támogatás, amit nem nagyon reklámoznak. Egyszeri szülési támogatásnak hívják (azt hiszem, és nem egyezik meg az anyasági támogatással), és minden magyar állampolgárnak jár. A jövő hét elején anyukám elmegy, és utánaérdeklődik. Az egyik kollégám mesélte, akinek február végén született a kislánya. A magyar államkincstárban lehet kérni, a lőportár utcában. Amint tudok pontos infót, jelentkezem!! Ja és az összeg nem elhanyagolható: 70.000 Ft.

:)

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Egy másik fórumból:

Elküldve: 2007 Augusztus 18 Szombat - 9:43

--------------------------------------------------------------------------------

mamiblue üzenete:

Ma éjjel 3-kor megszületett Horváth Sebestyén Tamás. 4300gr, 54cm. Judit.
--------------------------------------------------------------------------------

Úgyhogy gratula nekik! Szép nagy fiú lett Sebestyén! Minden szépet, jót, egészséget és sok-sok tejcit nekik!
Judit, tessék mesélni!

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Sziasztok!

Judit:én is gratulálok Sebestyénhez! Szép nagy baba lett! Remélem, Sebi nyugodt, békés baba lesz és nem olyan kis széltoló, mint Lackó.

Jázmin:Lackó az első héten ugyanolyan kis tündéri baba volt, mint Bogi.Volt úgy, hogy éjjel 6 órát aludt egyfolytában.Most...Tegnap egész nap nem aludt semmit/de ezt rendszeresen megcsinálja/Este az első etetésig még kibírt 4 órát, utána viszont 2 óránként kelt.Pár nap után kifárad, és akkor alszik normálisan majd 2 napig.Utána kezdi előről.De Fanni is ilyen volt.A védőnő szerint vannak kevés alvást igénylő csecsemők.
A legrosszabb az egészben, hogy még nem marad el magában.Max.10-15 percig nézelődik, utána ordít.A cumi pedig nem kell neki.


Anikó:Botond tündéri kisfiú! Gratulálok hozzá! Bius hogy viselkedik vele?

Sziszike:Mi megvagyunk.Vannak könnyebb napok /ez a ritkább/ és vannak nehezebb napok.Most volt nálunk a bátyám a kislányával, és a férjem is itthon volt.Több volt a házimunka, viszont kicsit levették a vállamról a gyerköcöket.Igaz, Lackó ebben a pár napban kimondottan jó kisfiú volt.Most viszont...


Szeretném megköszönni Nektek a kedves szavakat! Több biztatást kapok Tőletek, mint a családomtól.Nagyon jól esik.Várom már a találkozót!

Mindenkinek jó babázást!

Gabi
taga
 
 


Sziasztok!

Jasmin! A kiütések a tejtől vannak, nekünk is van. Hol itt hol ott megjelenik, néha halvány aztán meg egész erős piros. Többféle is lehet, Biusnál egész másmilyen volt. Botondnak most olyan mint ha pattanás lenne, fehér a közepe piros a széle. Ez azonban nem jelenti azt, hogy hanyagolnod kéne a tejet. Két hónapos kora körül szerintem megszűnik. De én a helyedbe megmutatnám az orvosnak vagy a védőnőnek. Első gyereknél az ember parázik.

Nyűgösség, kb. a tízedik napon kezdődik, amikor is már többet vannak ébren és nyűgösek. Gyötri őket a puki meg a büfi. Én is adok neki cumit, bár nem sokáig marad a szájába. Még tanulja, hogyan kell szívni. Az enyém folyton elalszik a cicin, így egyszerre keveset eszik. Hiába ébresztgetem, nem szopik. Bezzeg, ha beteszem a kiságyba, egyből felébred. Az lenne neki a legjobb, ha egésznap csüngene a cicimen. De ahhoz nekem nincs túl nagy kedvem.

A cicim nekem is nagyon fáj, sebes. Bimbóvédővel szoptatok, amíg helyre jön. Szerencsére elfogadta simán. Bepantennel vagy garmasztánnal kenegesd.

Én is fáradt vagyok még. És annyira rossz ilyen kiszolgáltatottnak lenni. Az egész család próbál rám vigyázni. De elég ciki állandóan feküdni és aludni. Pedig sajnos szükséges, mert különben nem lesz tejem. Én ugyanis a többi gyereknél is nagyon nehezen tudtam szoptatni.

Ez az állam kincstáros dolog érdekes. Szólj, ha megtudsz valamit. A babkötvénnyel sem tudom mit kell kezdeni. Tudtok segíteni?

Judit! Nagy gartula. Remélem, jól vagytok. Szép nagy baba lett Sebestyén.

Gabi! Bianka, egyenlőre nagyon jól viseli. Sokat segít, néha túl sokat is. Kicsit fárasztó néha. Még jó, hogy apa itthon van még a héten. A jövő héttől mi lesz, azt nem tudom. Még jó, hogy Reni is tud ezt-azt segíteni, hamarosan neki is jön a suli.

Puszi! Kitartás!!!!

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Sziasztok!

Pár nap kihagyás után milyen sok minden történik itt a topicban.
Mi a Balatonon voltunk pár napot, ez volt az idén az utolsó nyaralásunk szerintem. Most már nagyon rá kellene feküdnőm a tanulásra, hiszen október ripsz-ropsz és itt van. De semmi kedvem, sőt Kittitől meg nem is nagyon tudok ilyeneket csinálni! :(

Anikó: NAGY-NAGY GRATULA NEKED ÉS BOTONDNAK! Tündéri kisfíú!!Szerintem megfogsz bírkozni a három gyerköccel, én legalább is olyan csajnak gondollak. Én már valószinű nem tudnék, de ez más tészta!

Jázmin: Ilyen kiütésünk nekünk nem volt, mert én Kittit 1,5 hónapig tudtam szopiztatni, közben pedig tápszert kellett adnom neki. De szerintem is mutasd meg a doktornéniteknek. Nekem Kitti cumizott, de 18 hónapos korában gondolt egyet és nem kellett a cumika neki. Sőt a cumisüveget is egyik napról a másikra elhagyta. Amúgy nállunk is volt Kittinél olyan időszak amikor nem akart aludni, akkor én is a becsavarodás szélén áltam. Na mindegy, de ne add fel mert minden perc hamar elszáll amit vele töltesz és hipp-hopp 3 éves lesz.

Gabi! Én bizakodtam, hogy nem lesz hasfájós Lackó. De ezek szerint így lett, gondolom nem könnyű így. Fanni még mindig olyan makacs? A férjed csak hétvégén tud besegíteni?

Fleur! Üdv itt közöttünk! Mesélhetnél tényleg magadról!

Judit! NEKED IS NAGY GRATULA!! OLTÁRI NAGY BABA SEBI! JÓ EGÉSZSÉGET NEKTEK!!

Barbara
kutasi kitti
 
 


Sziasztok!

Segítséget szeretnék tőletek kérni. Kb. másfél hónap múlva költözöm Szigetszentmiklósra, már vettünk is ott egy házat.
Babát szeretnénk már nagyon, és a párom a környéken talált olyan munkát, amiből meg is tudunk élni. Ja, a lényeg: Nyíregyházáról költözünk. :) A párom már ott dolgozik néhány hónapja, de engem csak most kapott el a pánik. Nem ismerem a környéket, ami a kisebb gondom, de háziorvos, nőgyógyász, kórház, és fodrász, kozmetikus tekintetében is teljesen tanácstalan vagyok.

Ha tudna valaki segíteni, vagy csak megosztaná velem a tapasztalatait, nagyon megköszönném.. :roll:

Ui: Gyönyörűek a babák.. :)
taria
 
 


Sziasztok!

Milyen nagy vihar volt nállunk. Még az áram is kimaradt vagy 3 óra hosszat! Jégeső, szélvihar stb. Szóval félelmetes volt.

taria: Üdv közöttünk! Szigetszentmiklós melyik részére fogtok költözni? Mesélhetnél egy kicsit magadról!!

Barbara
kutasi kitti
 
 


Bebi
Gyönyörűek a gyerekeid :)

Jasmin, Kitti
Hát hol is kezdjem. Most májusban volt 2 éve, hogy Miklósra költöztünk. A József Attila suli mellett lakunk. Csak sajna ez alatt a 2 év alatt nem igazán volt alkalmam sok embert megismerni, mert kb. olyan volt az életritmus, hogy reggel el dolgozni Pestre és este 8 körül vagy még később hazaesés.
De nagyon szeretek itt lakni, mert olyan jó, hogy ennyi a zöld és friss a levegő. Pest belvárosában semmiképpen sem tudtuk volna elképzelni az életünket. Már 2 éve házasok vagyunk a férjemmel, de 11 éve ismerjük egymást, hogy pontosítsak 11 éve együtt vagyunk..rövidebb szünetekkel.
A pici Lilla jó sokat váratott magára, de most borzasztóan boldogok vagyunk és nagyon várjuk. :). Na hát röviden ennyi, de ha bármire még kíváncsiak vagytok, kérdezzetek :).
Ja igen az Istvánban szülünk, Siklós doktor úr a választott orvosom és eddig nagyon elégedett vagyok vele.

Kösz az infót az egyszeri támogatással kapcsolatban, én is kíváncsian várom mi a helyzet, hát minden pénz jól jön ilyenkor. Tekintve mennyi elmegy az orvosra.
Nagyon édes a kislányod. Már én is úgy várom.

KépKép
KépKép
fleur
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: