Új privát üzeneted érkezett!


KépKép
KépKép
nagy_anita
 
 


Köszi Anita, ment a válasz.

KépKép
simsi
 
 


A Sóstói úti maxx-ben most 30 %-os leértékelés van. Jövő héten is. Találtam Bencusnak egy jó pólót. Rendes árán is megvettem volna, csak fizetéskor esett le, hogy ja, itt engedmény van :-))
Szeretek oda járni, mert kedvesek az alkalmazottak, és a gyermek is lefoglalja magát a játékokkal. És ha nem veszemk semmit fél órai válogatás után, akkor se vág pofákat senki :-))
A minőség jó, igaz az ár sokszor húzós, de találtam én már ott vadiúj, meg márkás dolgot is, olcsón. Most puha téli (flanell) inget körözök, valami jó színben. Tavaly olyan jókat vettem ott. Meg itt is volt Örökösön egy Dumbó nevű bolt, ahol ugyanezt az angol márkát lehetett kapni, még olcsóbb volt, mint a max, de sajnos, ez megszűnt. Elég eldugott helyen volt. Majd meg akarom kérdezni, hogy esetleg nem nyitott-e ki máshol, de nem nagyon járok arra.

KépKép
simsi
 
 

 
 

Sziasztok!

Anita2!

Nagyon tetszik a kép hármótokról!!! Cuki a zöld csíkos tipiben Kornél. mi a gond a súlyfelesleggel, semmi sem látszik a képen. Bezzeg az enyémen, legalább egy polót vehettem volna. Kép


Simsi!
Írtad, hogy meg van a konyhád látványterve is. Gépen csináltad? megmutatod nekünk is?
Köszi a recept tippeket, de most lisztkeverékből csináltam, nem is ízlett a kenyér. Ugyan Zolko is sok receptet kap a kolleganőitől. mindig hozz v.m újdonságot.Kép

Tünde!

Meg van a februári baba v. anyák lapja? Érdemes megvenni a kuponok miatt. A címlap alapján, most nekem nem tetszett, mind inkább a pocakosoknak szól. De viszont a kismama most nagyon jó. Végre volt cikk az alvásról. Meg is nyugottam egy kicsit, hogy nem Manóval van a baj és nem is én csinálok v.m rosszul.
Tényleg Debibe voltál már a kenguru gold-ban? Most is van body(hosszú ujjú kombi) akció. Szerintem az anyaga jobb mint P.o-é, tiszta pamut. Na meghát olcsóbb is. (590Ft
)Ha most hétvégén megyünk a corába, oda is benézzünk.

Sziasztok Jolka

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Jolka!
Ne izgasd magad, atlétában én sem nézek ki másként. Kép Kép Kép Kép Kép

Anita2

KépKép
KépKép
nagy_anita
 
 


Brendon: Jó volna, ha lenne Nyíregyházán is, más nem tényleg a kuponok miatt. Mert amúgy tényleg drága. De lehet mire megépül és kinyit, addigra mi már kinőjük a boltot. Kép

Kenguru Gold: Láttam már hirdetését, hogy olcsók a body-k, de sajna mi egyáltalán nem járunk Debibe se. Kép Pedig majd megőrülök, hogy valahonnan vegyek pár h.ujjú body-t Kornélnak (de nem pókháló vékonyat), mert az nincs, de a ruhái meg olyanok, hogy kellene pár. Bezzeg rövid ujjú van rengeteg.

Most is a Tesco-ba lett volna akciós body (3 db 1299ft vagy hogy 1 db 499ft), de a férjem nem találta. Már biztosan elkapkodták. Sajna még most NYH-ra se jutok be. A férjem is csak azért volt, mert a tesójának akartak korit venni. Én is gondoltam rá, hogy ha megyünk ki a szezonból és esetleg leakcióznák a Metro-ba, venni kellene. Jövőre már tuti lejutok a jégre. Ti tudtok korizni?

Anita2

KépKép
KépKép
nagy_anita
 
 


Kenguru Gold Bodynk nekünk is volt. Szerettem egyébként, de nem volt annyira jó minőség, mint a prince O. Nem tudom, azóta mennyit változott a minőség, de a p.o-t tovább tudtam adni, a kengurut viszont nem. Egygyermekes használat :-)) persze, az ára akkor is gyes-barát volt :-)))

Én tudok korizni, szeretek is, de sajnos nem sok korombeli nőt látok a jégen. Mondjátok meg, miért? Férfiak még csak-csak, de a nők valamiért cikinek érzik. Legalábbis én az ismerőseim reakciójából ezt szűrtem le. Na, de engem nem zavar, szerintem én nyugdíjas koromban is fogok korizni, csak bírjam :-))) Most annyira szeretnék lemenni a balatonra, fantasztikus lehet, csak irigykedem, ahogy nézem a tv-ben.

Jolka!
Számítógéppel csináltam a látványtervet, persze, nem tökéletes, a színe sem az igazi, de elég gyér volt a választék a programban. Felteszem a tar.hu-ra, a fotók albumba, ott meg tudja nézni, akit érdekel. Az üres hely a fagyasztó helye, ez sem volt a programban, oda kell képzelni :-))
kep.tar.hu/simsi

Fogtok menni Budapestre, a Kismama-Babaruhabörzére? Talán áprilisban lesz.

KépKép
simsi
 
 


Sziasztok!

Flóra:
Képzeljétek! Vmelyik nap feküdt a pelenkázón, hirtelen átkarolta a nyakam, magához húzott és adott egy nagy puszit. Eddig csak akkor adott, ha kértük (de amúgy mindenkinek ad). Na, gondolhatjátok, anyuka bőgött egy sort. Annyira drága volt.
Holnap oltás.Az szar lesz, de hogy hány kiló arra már nagyon kíváncsi vagyok.

O.találkozó:
Szuper volt. Nem is gondoltam volna. Mintha sosem telt volna el az a 15 év. Uúgy tudtunk beszélgetni, uolyan közvetlenek voltunk. Úgy örültem. 10 fő hiányzott, ebből vagy 5 azért, mert külföldön él. A suli után, ahol elmeséltük történetünket átmentünk vacsorázni. Ott ragadtunk, beszélgettünk, iszogattunk, táncoltunk. Most rakok fel egy képet a profilomba, de ha megnézték le is szedem(holnap), és kicserélem Angyalkára, mert annyira nem publikus, hogy esetleg más is bámulja. Fogtok rajta vihogni.

Bodyk:
Nekem nem vált be P.O., mint már 1x írtam. Viszont a Kenguru igen. Tök jól lehet mosni és imádom, hogy elől végig patentos.
Most a Corában egész biztosan fogok venni párat, mert már a mostaniak eléggé elmosottak és a színük sem az igazi már.

Barnítókrém:
Én rá vagyok kényszerülve, hogy krémet használjak, Jolkának már elmeséletm a klubban. Régebben szoliztam, de aztán, hogy kivették az anyajegyeim egy részét, még most nemrégen is, azóta én totálban el vagyok tiltva tőle. És nem is hiányzik már. A krém viszont kell, mert a fellépésekre sosem megyünk hókán, hogy is néznénk ki a sok szép ruha + hulla színű táncosok. Általában a Johson testápolóját használom és olyan 4 este után már van színem. Ha gyorsabban kell, akkor pedig rendes barnítókrémet, de azt utálom, mert borzalmasan befog mindent. Az általános hiba, hogy 1-2 hét hazsnálat után kell min. 1 hét szünet, mert muszáj lekoptatni, hizsen a hajlatokban, ráncokban olyan csúnyán megül, mintha retkes lennél.(Mint most én.)

Tündi!
Azért kérdeztem a 11-ét, hogy mentek e egy kicsit kikapcsolódni. Gondolom, azért vágysz. Jövőre már nagyfiú lesz Zalán és akkor nyugodt szívvel el fogtok tudni menni.

Anita2!
Annyira tetszik a zöld rugi! Nagyon aranyos kisfiaid vannak. Tök jól nézel ki te is, igazán nem gondolnám, hogy két gyereket szültél. Jó, mondjuk téli kabátban vagy a képeken, de akkor is látszana, ha mackóasszony lennél. Úgyhogy ne aggódj! Más 16-18 éves így is megirigyelhetne!

Jolka!
Te se aggódj, majd szépen letornázzuk. Írtad a termet, hogy majd megnézi a férjed és akkor jöttem rá, hogy lehet, mi elbeszéltünk egymás mellett. Én nem konditerembe járok, hanem alakformáló tornára. Soha nem jártam kondizni.

Simsi!
Én is imádtam korizni, de általános óta 1-2 alkalommal voltam. Most éppen nincs is korim, de talán lehet kölcsönözni a pályánál. Milyen jó a gyerekeidnek, hogy így benne vagy mindenben.
És milyen kis ezermester vagy!
Küldöm az asztalos számát mailben.

Ági!
Ti már elköltöztetek? Már sosem írsz!

Na, elhúztam aludni.

Kép
nycsilla
 
 


Ja, Tündi!
Én jártam tornázni szopi mellett, semmi változás nem jelentkezett. De hallottam már olyanról, akinek csökkent a tej mennyisége és abba is hagyta a tornát.

Feltettem a képet, nézzétek meg, kíváncsi vagyok, észre veszitek e miért raktam fel. Ha megnéztétek, akkor kicserélem.

Kép
nycsilla
 
 


Sziasztok!
Csilla! Örülök hogy gondoltál ránkKépKép
Nem költöztünk még el,majd ha az aki most ott lakik kiköltözik(febr. közepe-vége),majd akkorKép
Néha benézek,megnézem a képeket...De megmondom őszintén azért nem írok mert ugye nem tudtam megnyitni azt a táblázatot,és nem akarok keverni mindenkit-mindenkivel.Meg az én drágám már nem csecsemő,így csomó dologhoz nem is tudnék hozzászólni!!!
Jajjj,én is olyan szívesen járnék ebbe a klubb-ba meg akár a tornára is,de nincs jogsim,apa meg alig van itthonKépÍgy a 4 fal között ülni már kicsit lehangoló.Balunak is jól jönne a társaság!!!
Õ jól van egyébként,kis dumagép lettKépSok szót ismer már,de nem nagyon kapcsolja össze őket.1-2 mondókának az elejét mondogatjaKépHihetetlenül eleven még mindígKépLegújjabb tudománya a graffitiKépA falraKépKépJa,és zsírkrétával kifestette 2-szer a tv-tKépNa,azért ezeknek annyira nem örültünkKép
Jövő hét v. melyik napján ismét tiszteletemet teszem a ny.h.-i kórház sebészeténKépUgyanis ismét benőtt a körmöm,ami egyébként még csak félig nőtt vissza(mert ugye le volt véve).Nem tudom meddig megy ezKép
Hajhullásról!
Nálunk 2-3 naponta tisztítom a szőnyeget olyan szinten hullik a hajamKép mert annyira látszik rajta igaz ebben benne van az is hogy Balázs cici közben tépi ki,úgy alszik el!Nekem ráadásul most irtóra töredezett is,mennem is kellene fodrászhoz vágatni belőle.
Brendon!
Tényleg jó lenne ha nyílna egy nyíregyen is!
Az biztos hogy drága de máshol meg hol lehet jó cuccokat venni a környéken?!És a kupnokkal néha tényleg jókat lehet kifogni!Mi még csak body-t meg pulcsit vettünk ott,de nagyon megérte!
Nekem bejön a PO body!Csak olyan használunk,de kíváncsi lennék az S.oliver-re is azért(asszem Csilla írt róla egyszer).Bár lassan mi kinőjük a body korszakotKép
Tescoban múltkor tényleg jó volt az az akció!!Mi vettünk 3-at 1299-ért és jó a minősége!!Most 1 fajta volt fiús 690-ért az is nagyon vagi!!
Lassan megyek aludni,még próbálok rakni egy mai képet törpiről,de előtte le kell kicsinyíteniKép
Jó éjt mindenkinekKép
Ági
csagi
 
 


Nagy nehezen sikerült felrakni!
Azt mutatja éppen hogy melyik kezével rosszalkodottKép
Á
csagi
 
 


Sziasztok!

Állítólag Sóstón is indul baba-mama torna, bár nektek a másik közelebb van, nekem lehet, hogy ez lesz a jó.
Nem találtam semmit a szoli+szopi témában a neten.

Tünde!
A word sem tuti megoldás, nekem múltkor lefagyott és elszállt amit addig írtam.
Jó lenne, ha lenne itt is Brendon, tényleg nincs egy normális bababolt Nyh-n.
Szerintem is lehet tornázni szoptatás mellett, persze csak módjával.
Rémlik, mintha lett volna Milupás kupon is, de nem biztos.
Úgy néz ki, jön a foga Bencének, mert alul az ínye meg van duzzadva és mintha a középső két fog helyén dudorodna, de lehet, hogy csak beképzelem. Dentinoxot vettünk, párszor használtuk is, ízlik neki és talán jobb is miután bekenem az ínyét.

Simsi!
A meglévő árukészletet szokták leakciózni, a múltkor a Debreceni úton voltunk egy helyen és nagyon sok ilyen volt, csak kevés volt nekünk, mert 50 nm kellett volna. A profilomban lévő e-mail címen elérsz, vagy itt is, ha aktuális lesz a csempézés. Amúgy a Pietra tényleg nagyon jó, érdemes megnézni, én azt hittem, hogy nagyon drága hely, de nem.
Én még nem találkoztam a makromédia panellel, mondjuk nem internet explorert használok, lehet, hogy az csinálja?
Köszi az infót a maxx-ről, be is nézek valamelyik nap.
Milyen programmal csináltad a konyhatervet?
Szerintem csak irigykednek az ismerőseid, hogy tudsz korizni! Ne törődj velük, ha jól érzed magad a jégen. Én egyszer koriztam életemben és nagyon tetszett, majd Bencével megyünk pár év múlva, remélem.

Anita2!
Nagyon jó a kép hármótokról!
Mi vettünk az akciós body-ból a tescóban, nem márkás, de jó.

Csilla!
Nagyon édes lehetett Flóra, megértem, hogy meghatódtál!
Nem jöttem rá, mit kellett észrevenni a képen, min kell vihogni? Nagyon jól nézel ki rajta!

Ági!
Nagyon édi Balu a képen! Ez a körömbenövés nagyon szörnyen hangzik, te szegény!

Petra

Kép
ppetra
 
 


Tettem fel új képet Bencéről a profilomba, annyira édi!!
Petra

Kép
ppetra
 
 


Sziasztok!

Hogy mi olyan vicces a képen? CSilla ugye ti már az asztal tetején roptátok? Kép Látszik, hogy jó buli volt. Kép
Tényleg jól nézzel ki a képen.
CSilla! Én sem kondira gondoltam, ott tornázni is lehet.

Ági!
Sokat gonfoltam én is rátok, de azt hittem már két költözés között vagytok. Hisz írtad, hogy festeni is kell, gondoltam nagy munkáb vagytok. Jó volt olvasni rólatok. Igai rosszcsont Balu. Kép

mEGYEK, MERT mANÓ MÁR NYÜSZIS.

JOLKA

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Sziasztok!
A hétvégén átéltük az első átaludt éjszakát.11-től 5.20-ig aludt petya. Ez nekem is nagyon jólesett, de mire felkeltem úszott az ágy a tejben!A cicim kőkemény volt, majd szétdurrant.És én még azt hittem kevesebb lett a tejem.Én balga!!
Ma kapjuk meg a 2hónapos oltást, eléggé félek tőle, de majd csak túlleszünk rajta vhogy!Mindjárt fel is hívom a dokit, h. mikor tud jönni!Nektek lázasak lettek erre a gyerekek?Mi már az új fajtát kapjuk, remélem ez jobb lesz!
Na megyek mert nyöszörög petya.8-kor evett, eddig aludt, most ébredezik.
Sziasztok!

Kép
dora1980
 
 


SZiasztok,

Lányok,
tavaly beadtam a jelentkezési lapomat, fel is vettek, de mivel szept-ben szültem mégsem kezdtem el az egyetemet. Kérdésem az lenne, h. szerintetek újra adjam be, mert halasztást nem kértem, v. mivel u.arra a szakra mennék felesleges. Amugy inf. könyvtár volt a szak. A kérdésem még az lenne, h. szintén a Debreceni Egyetemen az egyetemi kiegészítőt szeretném franciából is megcsinálni. Akár kettőt is csinálhatok ingyenesen, mint kismama? Ja, és ahogy lapozgattam a felvételi tájékoztatót kedvet kaptam a szociológia szakhoz is. Jó tudom ez már sok, de szerintetek mi a határ, ami a támogatást illeti. Akik baba mellett tanultok, nagyon nehéz? Én mikor a Külkerre jártam, volt egy picibabás csop.társam és amikor ecsetelte, h. még pelenkázás, szoptatás közben is ott volt a könyv mellette, akkor eldöntöttem gyerek mellett sose kezdek tanulni, nade most mégis ....

Dora,
a két hós oltásssal nem szokott gond lenni, ettől még ne izgulj. Lassan nekünk a négy hós lesz esedékes, de reménykedem, mivel azt pici hőemelkedéssel megúsztuk, talán ennél sem lesz gond. Gondolom nem hittél a szemednek, mikor rájöttél, h. mennyi az idő, mert én legalábbis, amikor már egyre többet-többet húzott le Zalán egyszerre szinte nem hittem a szememnek, eleinte ugye már nagy dolog az öt óra is, de igy az 5. hónap elején elmondhatom, h. a 8 óra a minimum. A tejjel meg én is paráztam, de az idő valahogy megnyugtatott, meg látom, h. nőtt a cicim és valószinű azért nem feszül már annyit, mint az elején. 1-2 napos hullámvölgyek pedig mindenkinél előfordulnak.

Petra,
ezt a Dentinox-ot én is beszerzem, mert nagyon sokat nyáladzik Zalán és lehet ez már a fogzás előjele. A két alsó fog az inye alatt már jól kirajzolódik, lehet lassan ki is villannak. Az én táblázatomban nincs benne mindenki. Bár ezt elsősorban nem is Petrának kellene írnom, de a régi-újak küldjék már el neki az adataikat. Ugye Petra felfrissíted? Bocsi, h. dolgoztatlak.

Csilla,
én az asztalontáncolást vettem észre, azon kívül, h. tényleg jól nézel ki, ja és még azt, h. nagyon jól érzed magad.
A kapott puszi miatt irigyellek, húúúú hol vagyunk mi még attól, de sebaj kivárjuk. Lehet irtam már, de úgy két hete a hangos kacagásnak örülünk. Nem tudunk vele betelni.

JOlka,
még nem vettem meg csak a Kismamát, de a januári Anyák lapja nagyon gyenge volt, vagyis nekem semmi hasznos info nem volt benne, ugyhogy azon lehet elgondolkodom, de a brendon.hu-n néha már hóvégén, de ha más nem 1-jén ott vannak az akciók és abból el lehet dönteni, h. érdemes-e a kuponok miatt megvenni az újságot.
Már annyiszor akartam kérdezni tőled, de a többiek válaszát is szivesen veszem, h. az elmúlt 3-4 alkalommal, amióta Zalán is már jobban érzékeli a környezetét, kicsit megzizzen a köryezetváltozásra. Tegnap is egész nap anyukáméknál voltunk, de alig tudtunk belőle kicsalni 1-1 vigyort, nézett nagy gyanakvóan körbe-körbe, kevesebbet is aludt. Lehet félt,h . ellopják mire felkel :-))). Hazajöttünk, akkor me be nem állt a szája vigyorgott még a plafonra is. Anyukámnak mondtam is ma reggel, h. mi volt és szerinte egy kicsit a körülmények, vagyis a téli hideg 'áldozatai' vagyunk, mert nem tudunk ugy kimozdulni, meg annyit, amennyit szeretnénk és nem annyira változatos a gyerek élete, mintha nyár lenne.
Megkaptam a smile-kat, köszönöm, már csak azt áruld el hogy tudom őket ide beilleszteni?

Jó hetet mindenkinek.
Tünde

KépKép
tuzal
 
 


Sziasztok!

Miután megnéztétek a képet, én le is veszem és felteszem Flóra bébi egy édesen alvó képét.
Köszönöm a rám vonatkozó dícséreteket, nagyon igyekeztem, mert fontos volt ez a nap az életemben.

Tünde!
Szociológián végeztem a ME-n, imádtam, de amellett, hogy rohadt sokat kell tanulni, rengeteg az olvasnivaló is. És nem azért mert ez a tanárok mániája, hanem azért mert anélkül nem értjük meg e tárgy lényegét és mondanivalóját.
Nem használom ugyan sehol, de nem bántam meg, hogy elvégeztem.
Ja, a kérdésekre a válasz: Nekem nagyon nehéz gyerek mellett és ha a szakvizsgám megvan, nem kezdek bele másba (köv. gyereknél sem). És fogalmam sincs, hogy lehet e több diplomát csinálni ingyen. Szerintem van limit, de ezt csak az eszem mondatja velem. Én így csinálnám, ha politikus lennék.

Petra!
Nagyon cuki a fotó Bencéről. Úgy látom, szeret apa hasán pocolni!

Jolka!
Oké, ha nem kondi. Érdeklődjön akkor utána Zolkó.

Na, megyek ebédelni, aztán irány a doktor néni!
Ja, még kicserélem a fotót.

Kép
nycsilla
 
 


Sziasztok!

Tünde!

Most néztem meg a Brendon.hu-t, nem is tudtam, hogy a baba és az anyák lapjában két különböző kupon van. Mindig azt gondoltam, hogy u.a. Harisnyanacik nagyon megérte volna, na majd legközelebb.
Hú környezetváltozás, nem is tudom, nálunk nem volt gond. Inkább már nincs gond. Eleinte anyósomék nem aludt valami jól, de nem is lehet, mert állandóan Manó körül vannak. Ha felkel már szaladnak, pedig még biztos visszaaludna, sokszor nagyon fárasztóak tudnak lenni.
Az biztos, hogy nyáron több nézni való van. Nekünk szerencsénk volt. Mikor még nem ült, állandóan a faleveleket nézte, ez nyugtatta meg. Sokszor ha nyüszis volt, rohantam a következő fa alá, és már nem is volt gond. De most nincs semmi...
Tanulás, szerintem mindenképpen olyan szakot válasz , aminek hasznát veszed, később is. Felesleges elvenni az időt és az energiát a kicsitől egy olyan diplomával amit később nem is használsz. De szerintem minden képpen ki kell használni az ingyenes oktatás lehetőségét, persze, ha van kire bízni Zalánt. Én egyszere csak 1-t próbálnék. Hisz órákra is menni kell, na és ott lesznek a vizsgák.
Én is megyek februárba beiratkozni, szerintem Zolko most sem akar jönni.

Dóra!
Nálunk sem volt gond az oltásoknál. Ez egy különleges alkalom, v. mindig lehívod majd a dokit? Én örültem, ha kimozdúlhattam, és találkoztam más anyukákkal is.

Petra!
Szép kék szemei vannak Bencének. Eddig nem is vettem észre.

Simsi!
Megnéztem a képet! Szín már végleges? Bútorlapból csináltatod?

CSilla!
Mi volt a dokinéninél? Szuri?
Szerdán jöttök? Mi lehet, hogy megyünk tanácsadásra, de még nem döntöttem el. Lehet, hogy a múlthéten sokan nem mentek a hideg miatt, és most akatják bepótolni. Tehát lehet, hogy csúsztatok egy kicsit.

Na megyek, mert míg Manó alszik takarítani is kellene, meg vacsorát is meg kell csinálni.

További szép napot mindenkinek.
sZiasztok Jolka

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Tünde!

Smile-kat V. ctrl+c (másolás), utána ctrl+v (beillesztés) parancsokkal teszem be (amihez parancssor van). A sima hétköznapit csak begépelem. Másiknál csak beírom az utasítást. ( \ image {elérésiút})
Kép

De lehet, hogy a lányok tudnak valami egyszerű változatot is.
Jolka

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Jolka!
Megyünk szerdán mindenképpen, mert mindig nagyon várja Angyalka.
Oltást megkaptuk, sírt, de kifelé már integetett. Szóval hamar elfelejtette.

Ja, és vannak Florkáról új képek a kép.tárban a 4. oldaltól kezdve. A login és a jelszó a táblázatban.

Csilla

Kép
nycsilla
 
 


Szia Csilla!

Megnéztem a képeket. Kép Ugye ált. sulis találkozó volt? Nekünk még nem is volt. Gimist én szerveztem, lehet hogy az ált. sulist is nekem kellene...
Tehát Flóra takarít nálatok: Kép

Visszajött Manó régi szokása, alszik.
Kb. 4 hónapja nem aludt 18 óra fele. Legalább nem kel fel olyan sokszor. Max: 2x

Sziasztok Jolka

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Anita1!

Mikorra vagy kiírva? Lassan február és itt a nagy nap. Hol fogsz szülni, milyen szobábát választottál? Gondolom a vizsgákon már túl vagy.
Szia Jolka

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Jolka!
Igen, már akartam is ajánlani, mert szuper jól takarít. Kép

Kép
nycsilla
 
 


Sziasztok!
Csilla!

Nagyon jók a képek Flóráról, nagyon édes! Hozzánk is jöhetne takarítani!!
Tényleg szeret Bence az apja hasán pocolni!

Amúgy a japánok alkalmazzák is a babák csúszás-mászását takarításra lásd a profilomban lévő kép :-))

Dóra!
Hogy viselte Petike az oltást?

Anita1!
Tényleg, mikorra is vagy kiírva? Mindjárt itt az idő!!

Tünde!
Én félnék tanulásba kezdeni, nem szeretném elvenni Bencétől az időt, de ha itt végzek, lehet, hogy mégis belevágok valamibe, végülis ingyenes! Azt nem tudom, lehet-e egyszerre több szakon ingyenesen tanulni.

Táblázat: aki még nem küldte el az adatait, várom szeretettel: pinterpe@freestart.hu Bár szerintem csak Simsi van, aki még nem szerepel benne.

Jolka!
Remélem, ilyen is marad a Bence szeme, mert gyönyörű kék!

Petra

Kép
ppetra
 
 


Sziasztok!
Na túl vagyunk az első itthoni oltáson. Nem volt vészes, csak egy pillanatig volt sírás, utána mosolygott a doktorbácsira , aki szerin hősként viselkedett Petya. Lázas sem volt, csak egy pici hőemelkedés, este elalvás előtt kapott egy kis Panadolt, és aludt mint a bunda.2óra után kelt fel egyszer enni, és nyolckor ébredt újra.Pedig apa hajnali 4-kor indult Pécsre, de petya a készülődésből semmit nem észlelt.Emiatt a hosszú út miatt ma egy kicsit izgulok, nagyon féltem Apát az utak őrültjeitől!!(Õ szuperul vezet, de hiáb a ha szembetalálja magát vmi hülyével)Na de erre ne is gondoljunk.Majd csak hazajön estére!
Február 19-én végre megkereszteljük Petyát!Már itt az ideje, de eddig még olyan picike volt, meg az időjárás sem volt a legszuperebb.(nálunk a templomban elég hideg van!)Bár volt már velünk misén, és angyon jól aludt végig!!
Mindenkinek szép napot, mi nemsokára indulunk sétálni!

Kép
dora1980
 
 


Sziasztok!

Végra benéztem hozzátok, aztán azt látom, hogy nekem szólnak a kérdések! KöszönömKép

Hivatalosan csak 25-ére vagyunk kiírva. Viszont, a mensim sem volt tökéletes 28 napos (volt, hogy rövidebb volt), és az UH is ált. jó 2 héttel nagyobbnak mutatja a kicsit (bár tudom, hogy nem mérvadó)...lehet már 25 napunk sincs hátra! Már azért kezdek izgulni! Főleg, hogy tegnap nem lett jó az NST... Nem tudom, mi volt a gond, a nővér, vagy szülésznő, v ki azt mondta, "kicsit beszűkült"... hát persze, gőzöm sincs, hogy mire mondta, vagy mit jelent! Mikor megkérdeztem, azt mondta a keringésre utalhat, nem biztos, hogy komoly (köszi!)! Az én dokim nem volt bent, így levitte az leletet a terhesambulanciára, ahol a doki leláttamozta, csak azt mondták 2 nap múlva vissza kell menni, hogy jobban odafigyeljenek a Picúrra. Azt mondják, ha valami komoly baj lett volna, akkor haza sem engednek... Mindenesetre sikerült beszélnem este a dokimmal, aki nyugtatott, és a biztonság kedvéért ma este vár, és megnézi, mi újság odabent!
Remélem, minden rendben lesz, és felesleges riadalomkeltésről volt csupán szó! Mindenesetre elkészítettem a kórházi motyótKép

LÁnyok, én annyit gyönyörködök a gyermekeitekben, annyira csodálatosak! De hamarosan már én is gyakorló anyuka leszek, olyan jó érzés!

Petra: hol lesz Sóstón a baba klub? Tudod, írtam már, hogy közel szomszédok leszünkKép

Jolka: szerintem nagyon jó lett a hajadKép Sajnos még lenne egy UV-m csütörtökön, de nem tudom, el tudok -e menni ebben a nagy herce-hurcában. (Ma még doki, holnap megint NST, védőnő...)

Anita: Hogy te milyen jól nézel ki, ennyivel a szülés után! Neked is nagyon klassz a hajad!

Remélem, nem vetettek meg, hisz' én még meg sem szültem, de engem is foglalkoztat a dolog, hogy szopi alatt lehet-e szolizni. Nekem sokan azt mondták, hogy lehet...de azért jó lenne vmi szakembertől megkérdezni.

Mi is sok mindent vettünk a Brendonban. Van sok minden, ami elég drága, de szerintem ki lehet fogni sok jó dolgot, jó áron. Viszont az itteni bababoltok... hát tényleg nem nagy durranás egyik sem. Látom, emlegettétek a Pelikánt....Az a nő abnormális! Férjem már majdnem helyrepakolta, csak nem akarta átvenni az ő stílusát!
A Sóstói úti Maxx-ban én is találtam nagyon szép, márkás, új rugikat, pulcsikat. Még az angol árjegyzék is benne volt! Különbség a kettő között csak az árukészlet. Mindkettőben vannak bébitől kamaszkorig baba- és gyermekruhák. Azt hiszem, a tulajéké a Metropolban lévő üzlet is, ott vannak felnőttruhák (vki kérdezte, ha jól emlékszem!)

Tünde: köszönöm neked a segítséget, amit utólag is írtál hálapénz ügyben!

Csilla: sajnos én lemaradtam a képedről, de Flóra is gyönyörű!

Most megyek, így is egy kisebb regény írtam! Jól esik, hogy gondoltok rám, majd igyekszem többet jönniKép

Szép Napot Mindenkinek!

Puszi: Anita1

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Sziasztok,

Kitaláltam a Pelikánra a megoldást. Csoportosan menjünk be, valakit feláldozunk, ő lefoglalja a nőcit és a többiek szét tudnak nézni. Nem kell végighallgatni mindenkinek, h. XY ügyvédnő is nála vette a babakocsit, meg Z is holott ő meg milyen gazdag, megtehetné, h. a legdrágábbat vegye meg .... de mégis, mindenki nála vásárol. Kicsit megalomániás a nő. Na jó befejeztem, de Anita felhozta és nekem megint kinyilt a bicska a zsebemben.
A szolárium-kérdéssel úgy látom nem jutottunk előbbre. A múlt héten v.melyik Delelőben az sms-csíkban egy kismama szintén ezt kérdezte, de én nem láttam, h. bárki válaszolt volna rá. Jó nagy problémáink vannak.

Továbbtanulás, tök igazatok van, ettől tartok én is, h. nem lesz akkor ilyen nyugi az életem, életünk, pedig ez most már Zalán miatt is lényeges. Kérdés érdemes-e belekezdeni, ha én ugyis a jelenlegi m.helymről akarok nyugdíjba menni. Ehhez meg már igy is túlképzett vagyok. Ja és nagyon szerény :-))). Nyelvtanfolyamot nem lehet a kismamaságra hivatkozva ingyenesen csinálni? Esetleg v.ki tud erről v.mit?

Anita,
Remélem a dokid ma megnyugtat, mert ezek a 'neszesemmifogdmegjól' mondatok nekem is az agyamra mentek. Nekem az első NST-t megismételték, mert a gép sípolt elég sokat, rezgett a léc, pedig az UH-n előtte a dokim mindent rendben talált, ezt el is mondtam ott a nőnek, mert ő már dokiért kiáltott, megmutattam a kapott eredményt, mondta jó, akkor ismételjük meg, mert tényleg az alapján rendben vagyok és akkor meg a legtökéletesebb lett, azóta sem tudom mi volt az a sípolós NST. Minden készen áll a Picurka fogadására?

Jolka,
most januártól van ez az új rendszer, h. mindkét újságba tesznek Brendon-kupont, nyilván ez így nekik nagyobb üzlet, mert igy meg kell venni az Anyák lapját is, ha érdekelnek a kuponok.
Te hova íratkozol be februárban?

Dóra,
Milyen vallásúnak keresztelitek Petyát. Tényleg, ha vártatok volna még egy hónapot, jobb idő lett volna rátok. Érdekes, h. épp én mondom, hiszen nekem is nagyon fontos volt, h. meg legyen Zalán keresztelve.

KépKép
tuzal
 
 


Sziasztok!

Megkérdeztem az NLC-n a szoptatási tanácsadótól, hogy lehet-e szolizni szoptatás mellett.
Most nincs erőm többet írni, csak ezt akartam megosztani veletek.
Jó éjt!
Petra

Kép
ppetra
 
 


Petra,
Háromszor olvastam végig az üzeneted, mert nem találtam, h. mit válaszoltak, mire rájöttem valószínű még te sem tudod.
Elsőre amúgy is azt hittem, h. az LLL-t hívtad. Õk lehet elküldtek volna melegebb éghajlatra.
Na nemhiába késő van már.

KépKép
tuzal
 
 


Sziasztok!

E-mailben is megkérdeztem, és ma megkaptam a választ, íme a levelem és a válasz:

Kedves Eszter!

Remélem, nem baj, ha e-mailben kérdezek. Az lenne a kérdésem, hogy lehet-e szoláriumozni szoptatás mellett? Egy Babanetes fórumon vetődött fel a kérdés, és nem tudjuk a választ.
Köszönettel:
Pintér Petra


Kedves Petra!
nem, dehogy baj! Igen, lehet, ha nem viszed túlzásba, és ha ügyelsz a melleidre, hogy ne éghessenek le.
Üdv: Eszter

Kép
ppetra
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek! Bence megint átaludta az éjszakát, olyan kipihenten ébredtem. Először négy órakor keltem fel, biztos a cicim feszült, aztán fél hétkor, Bence pedig hétkor. Meg tudnám szokni.

Anita1!
Mi volt a dokinál? Remélem, minden rendben.
Még nem kérdeztem meg, hol lesz a baba-mama torna (nem babaklub, lehet, hogy én írtam rosszul), ma felhívom a nőt, aki tartja és akkor megírom a részleteket.

Tünde!
Tök jó, hogy a jelenlegi munkahelyedről akarsz nyugdíjba menni! Nem tudom, hogy a nyelvtanfolyam is ingyenes-e kismamáknak, egy nyelviskolát érdemes megkérdezni, ők biztos tudják.
Petra

Kép
ppetra
 
 


Sziasztok!

Köszi Petra az érdeklődést, szerencsére minden a legnagyobb rendben! Tegnap voltunk a dokinál, aki mindent szépen megnézett megint a Manócskán: nézett áramlást is, úgyhogy tényleg alaposan átvizsgálta. Megnyugtatott, hogy semmi baj sem Botonddal, sem a lepénnyel! Azt mondta, egy hosszú NST szalagon előfordulhat ilyen, hogy egy-egy helyen beszűkül a keringés, de nagyon mérges volt azokra a nővérekre, hogy ilyen felelőtlenül megijesztenek egy kismamátKép Ma voltunk megint NST-n, bár már nem a központi NST-laborban, mert sikerült lebeszélni,hogy a szülésznő(m) csinálja a vizsgálatot! Tökéletesen reagált a kicsi szíve a mozgásokra, sehol semmi nyoma beszűkülésnek! (Legfeljebb a nővér fejében...)
Méhszájam megrövidülve, külső nyitva, belső még zárt! De nem kell meglepődnöm, ha esetleg hamarabb beindulnak az események, mert 38 hetes UH alapján. 3200 grammra becsülte a gép! Úgyhogy most teljesen nyugodt vagyok!

Köszi így előre is a szolis-infót! A baba-mama torna még jobb, szuper! (Lehet, én emlékeztem rosszul, és te jól írtad!)

Örülök,hogy Bence ilyen jó fiú! Kíváncsi vagyok, nálunk mi lesz a helyzet!

Tünde: Nem akartalak bosszantani,hogy felemlegettem azt az XY bababoltot, bocsi! Sajnos én sem tudom, hogy mi a helyzet a nyelvtanfolyamokkal! Csatlakozom Petrához, érdemes lenne vmelyik nyelvsulit felhívni!

Szép napot!

Anita1

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


LÁnyok!
kellene egy jó és gyors varró / varrónő. Ötlet?

Kép
nycsilla
 
 


Csilla!

Mit kellene varrni?
Petra

Kép
ppetra
 
 


Sziasztok!
Petra én is meg tudnám szokni a legutóbbi éjszakádat!!!A mienk nem volt ilyen jó, nehezen aludt el petya, és ma napközben is elég nyügi.(lehet h. ez még az oltás lenne?)_bár du. majd 4 óra hosszát aludt a babakocsinban kint a levegőn. Volt olyanma , h. csak 2 órát bírt ki evés nélkül.REmélem hamar átmegy rajta ez a nyűgösség, és éjjel aludni fog!
Most megyek, mert hiányol!
Mi már holnap megyünk anyukámékhoz, ui. a tesómék kislánya holnap lesz 1 éves, így ünneplünk!!Tehát hosszú hétvégézünk!(Lehet h. még addig benézek, ha Petya engedi!)
Sziasztok!

Kép
dora1980
 
 


Csilla!
A Kossuth u. az emberke mellett v. egy ruhajavító mi ide szoktuk vinni a gatyákat felvaratni. Szarvas utcán a cukrászda mellett is van egy női szabóság(ez még neked közel is lenne)

sziasztok!
Nagynehezen eljutottunk a tanácsadásra. Manó hosszra nem nőtt, maradt 76cm, viszonz 1 kilót hízott. 11,10kg. Pedig nem kövér, egy húrka sincs rajta.
Reggel tiszta pánikban voltam, nem volt fűtés. Távhőnnél azt mondták, hogy v.m gáz van a hőerőműnél. Telefon apunak, hogy hozza haza a olajradiátort, mert ott hagytuk. De szerencsére most már meleg a radiátor, kijavíthatták a hibát.

Kösz Petra, hogy megkérdezted a szolit.

Kénytelen vagyok rászoktatni Manót a cumira, egész nap a cicin lógott, sőt még éjszak is. Millió fajta cumija van de egyik sem kell neki, csak játszik vele, ja és forditva kapja be. Kép
Nem tudom mi van vele, állandóan jön utánam, ha kimegyek a szobából órdít. Dokinéni szerint életkori sajátosság.
felsőtestem, nyakam tele van marási nyomokkal, szopi közben állandóan mar és csípked. Nálatok nincs/volt ilyen?
Bocsi, hogy panaszkodom, de ritka rossz napom van. Tegnap végre sikerült saroktól sarokig kitakarítani. Most elivileg szőnyeget tisztítanék, de az egyik haver bejelentkezett, így már nem kezdek hozzá, inkább jöttem hozátok.

Tünde!
Elvileg végzős vagyok az egyetemen (info. kiegészítő),csak már vizsgázni kellene. Most évhalasztós voltam, oda megyek beíratkozni majd.

Anita1!
Örülök neki, hogy hallottam rólad. Hányszor nézzed végig egy nap Botond cuccait? Kép Én állandóan hajtogattam a ruháit. Igaz a mondás, használd ki az utolsó napokat pihenésra. Majd megláttod, hogy milyen igaz, akkár milyen jó is a baba. Csak az a baj, hogy az energiát nem lehet raktározni... Kép

sziasztok Jolka

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Szia Dóra!

Akkor most anyukád, boldog lesz, hogy ott lesz a csipet csapat. Kép
Minket is "haza engedett" Zolko.(legalább tud majd piheni). Pénteken meg majd jön utánunk.
Nálunk is nagyon nehezen alszik el mostanában Márk. Nem tudom, mi van vele...
Te is kint voltál 4 óráig a kicsivel, sétáltál? Nem volt unalmas? Vagy csak a teraszon/erkélyen volt?
Szia Jolka

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Sziasztok Lányok!

Na az elmúlt 24 óra nekünk sem volt leányálom. Nem tudom miért ilyen nyügice Kornél bébi.

Tegnap pl fent volt déltől 5-ig. Persze elszunnyadt ő 10-20 percre, de utána megint tágra nyílt szemekkel fent volt órákat. Már én sem tudtam, hogy hol istartunk evésileg, emrt ha már végképp nem bírtam vele, cici a szájba. Kép Aztán öt után elaludt, 8-ig csend volt. Aztán a délután "cirkusz"-t megismételte este 11-ig. Már majd kidőltem, és már majdnem bőgtem annyira hulla voltam. Úgy éreztem még az ágyból a fotelba se bírok átülni. Borzasztó volt. Persze legtöbbször elhallgat, ha elkezdek vele járkálni, de most nem bírtam volna. Azt mondtam magamba, már nem érdekel, ha egy órát ordít az ölembe, de én meg sem birok moccanni. Lehet csúnyán hangzik, de úgy éreztem ez a végkimerültségi pont. Ti voltatok már így? Na aztán elaludt nagy nehezen az ölemben, letettem és végre nem kelt fel!!!!!! Majd csak valamikor 5-kor. Megetettem fekve az ágyba, de miután végzett tágra nyitott szemekkel lesett rám. Nekem meg ragadt le a szemem. Utána nyekergett, emrt nem tetszett neki a helyzet. Átültünk megint a fotelba. Aztán elráztam. Reggel 8:40-kor keltett. Nem sokat evett, de elcsucsult. Tettem is le, emrt nagy főzésre készültem. Még jó hogy anyós itthon volt, emrt később megint magához tért a drága, és nem tudtam volna befejezni a kaját.

Na megyek mert kiabál a drága, fürcsi lesz.
Ma nekem is nagyon össze-vissza eszik. Olyan mintha csak keveseket enne, és persze hamarabb megéhezik.

puszi csajok
bocsi a panaszokért
Anita2

KépKép
KépKép
nagy_anita
 
 


Front van, vagy már a gyerkőcök is unják a telet?
Haver még nics, így a net előtt ragattam. Kép

Az otto katalógust néztem, és álmodoztam, ha egyszer ilyen méretet hordhatnék.... Kép

Petra aranyos volt a kép a profilodba. Muti tegnap hozott sorry-t, ua. a kép volt benne. Ezt a véletlent. Meg is mutattam a családnak, Zolko jó ötletnek vette. Kép Nap végére Manó ruhája is tiszta kosz, ahogy végig mászik a földön. Kép

Sziasztok Jolka

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Sziasztok!
Túl vagyunk a betegségen, most már az oviban a farsangra készülődnek. A lányok teljesen be vannak zsongva, már nagyon várják.
Suli: én úgy tudom, hogy GYED alatt nem kell fizetni az egyetemért, még akkor sem, ha több szakot végeztek egyszerre, viszont a nyelviskolák nem ingyenesek, mert azok maszekok, így annyiért adnak egy órát, amennyiért akarnak.

Csilla!
Írhatnál egy mailt az osztálytalálkozótokról, érdekelne, hogy mi van velük.

Konyhabútort mi kállóban csináltattunk, rögtön a benzinkúttal szemben van az üzemük. Korrektek, szépen dolgoznak, és még a határidőket is tartják. Szerintem korrekt áron. Én több árajánlatot kértem, mikor csináltuk, és ez egész jónak tűnt.
Simsi! El ne felejtsd megnézni a kerámialapnál, hogy hány fázis kell, mert van olyan, amihez 3
most mennem kell

Melinda
Kép
Kép
hajme
 
 


Sziasztok Lányok!

Nézzétek mit találtam! Nézzétek meg a fotót a profilomba. Kép Lehet pl húsvéti lapot csinálni majd vele. Kép

Képzeljétek! Este Kornél bébi aludt 9-től hajnal 4-ig. Tök happy voltam. Reggel pedig lefejtem az első adag tejcsit a mélyhűtőbe. Eddig még nem raktam el, de reggelre nagyon tele volt a tejcsi, na meg úgy tűnt, hogy este és hajnalban nem sokat evett a drága, nem akartam, hogy megcsappanjon a tejmennyiség. Így lesz egy kis vésztartalék. Kép
Pusszantás
Anita2

KépKép
KépKép
nagy_anita
 
 


Sziasztok!

Megkérdeztem a baba-mama tornát, Sóstóhegyen a védőnői-szolgálat épületében van (az ABC mögött) hétfő délután 4 órakor. Kb. egy hónapig még ingyenes, még nem tudják, utána mennyibe fog kerülni.

Anita2!
Tényleg tök jó a fotó a profilodban! Örülök, hogy ilyen jól aludt Kornél, a tegnapi nap után rádfért egy kis pihenés. Ilyen korán fürödtök?
Petra

Kép
ppetra
 
 


Igen, délutáni etetéskor szoktam fürdetni (ez olyan 4-6 közé esik általában), ugyanis estére meg marad Dodi. Ha mindkettejüket estére hagynám, azt se tudnám hol áll a fejem. Majd ha már ő is nagy kádba fürödhet, akkor már fürcsizhetnek a tesók együtt.
Emlékszem mikor Dodi már nagyon csapkodott a kiskádba, áttelepültünk a fürdőbe és a nagy kádba raktuk a kiskádat, úgy fürdött. Nehezen akar a nagy kádban fürödni. A múltkor is volt egy olyan gondolatom hogy a fürdőbe fürdetem Kornélt, és nem fér bele a nagy kásba a kiskád. Így jártam. Kép
Hú, holnap már a babakocsit is előkotrom és megtakarítom kicsit. Ki tudja milyen állapotban van?!?! Lehet már estére felhozom, megtisztogatom, és talán holnap megkockáztatunk egy sétát a gyógyszertárig. Kép
Pusszantás
Anita2

KépKép
KépKép
nagy_anita
 
 


Sziasztok!!!
Igaz már kicsit hulla vagyok,de írok kicsit,mert megint lemaradok mint a borravalóKép
Petra!
Tényleg nagyon édes Bence,jó kis hurkás fickóKépIrigykedek kicsit hogy alszik éjszaka pedig még ilyen"kicsi".Balázs megint felkel egy cicire hajnalbanKép
Nekünk a Dentinox semmit nem használt.Nemrég vettük mikor jöttek a hátsó rágók,mert előtte egyik sem viselte meg!Ezek az utolsók annál inkább.Neki az első 7 hónaposan jött.
Jolka!
Márk jó nagy baba akkor!!!Hol vagyunk mi a 11 kg-hozKép?Az itthoni mondjuk annyit mutat.
Nálunk is volt csípés,marás,rugdosás szopi közben!Ezek nagyjából elmaradoztak,most van helyette hajtépés!!De én nem ajánlanám a cumit,nehogy utána rossz technikávan kezdjen szopizni és leszokjon róla!!
Dóra!
Peti is milyen édesKépHogy mosolyog a drágaKép
Addig jó ameddig "úszol" a tejcsibenKépKép
Valamelyik reggelre nekem is úgy tele lett görccsel a cicim a tejtől,hogy hiába maszíroztam meg egész nap abból kapott Balu,2 napig fájt!A balban mindíg is több volt mint a másikban!
Tünde!
Szerintem nehéz lehet gyerek mellett sulit csinálni!Iaz én még "csak" az érettségire eddzek,de már ez is elég kimerítő!
Zalánnak is hamar fog jönni a foga.Igaz mi is azt hittük,mert balu is 3 hós kora óta nyáladzott,mégis jóval később lett csak fog!
Csilla!
Én észre sem vettem a képen hogy az asztalon vagytokKépKépBiztos édes volt Flóra ahogy puszit adottKépÉn azt szeretem amikor mondom Balunak hogy fáj valamim,ő meg rohan és megölelKépKép
Anita1!
Nemsokára itt a nagy napKépKépKépJó nagy már Botond!Könnyű és gyors szülést kívánok neked!!!!!!!!!
Anita2!
Kornél baba csodálatos!!!Azok a szemekKépKép
Nem lehet egyszerű két gyerekkel!!De Dominik jó fiú és segít neked mindenben igaz?Ha meg már nagyobbacska lesz Kornél és együtt fognak játszani ,milyen édesek lesznekKép
Szerntem mindenkinél volt/lesz ilyen amit írtál!!!!Nekem mostanában is van ilyen,amikor egész nap nem hajlandó aludni!!!Még szerencse hogy most anyáéknál lakunk,mert különben éhen is halnánk már annyira nem lehet tőle csinálni semmit!
Ezt a keretet honnan szedted?Valami programmal csináltad?Csak azt ne mondd hogy az uleaddal,mert akkor felkötöm magamKépMost épp töltöm,próba szerencse alapon,hátha újra sikerülKép

Velünk minden ok,Balázs egyre többet beszél.Ezek többnyire csak szavak.Van néhány ami igen nagy fejtörést tud okozni a családnak hogy vajon mit is jelenthetKép
Mostmár kezdem magam rábeszélni hogy ne aggódjak a súlya miatt,vagy hogy nem "beszél" még többet.Valahol olvastam hogy az oxigén hiánnyal született babák gyakran később kezdenek csinálni dolgokat.Ez többnyire eddig mindíg így is volt!
Elhatároztuk,hogy ha felköltözünk szeptembertől megy bölcsibe!De persze csak akkor ha szeretni fogja!!Nem fogom erőltetni(sokat nem kellesz majd győzködnie ha nem akar menni),mert szívesen itthon maradnék vele.Én meg megyek dolgozni!

Hol is van ez a Maxx?Sóstói út addig "értem",de az merre van?Ha legközelebb arra járunk benézünk!Melyik nap kapnak új árut?
Amiket írtatok a pelikánról,hát kedvet kaptam hozzá hogy ellátogassunk oda is!Kíváncsi vagyok arra a sárkányraKép
Még egy kérdés és már megyek is!Hogy lehet vigyori meg szomorú fejen kívül mást ide berakni?
Na megyek!
Jó éjt mindenkinek!!!
Ági
csagi
 
 


Sziasztok lányok!

Tegnap megjártuk a Corát, el is költöttünk 35e huf-ot. Ennek nagy része Flórára ment (ruha, bili, Wc-szűkítő, fellépő, pelus, fürdető, játékok), a másik része meg a szokásos háztartásba kellő dolgokra. Amúgy már eléggé ki volt fosztva. Kicsi cuccok vannak bőven, de 80-86 nagyon kevés. Persze nem egy S.Oliver, de nekem ezek is tetszenek, főleg, hogy magyar termékek.
Megtaláltam az Uniót is Tünde, nincs messze a táncbolttól, de sajnos nem volt nekem tetsző Scholl cipő, úgyhogy még várakozok. Készül az új latin ruhám is. Summa: sikeres egy nap volt a tegnapi.
Segítsetek! Hol lehet legolcsóbban kapni P.O. bodyt, mert megyünk babalátogatóba és ott csak márkást adnak rá.

Ági! Zsuzsi! Simsi!
Van vmi trükkje a bilire szoktatásnak vagy csak úgy szimplán kezdjem el ráültetni időnként? Már megbezséltük és nagyban bólogat hozzá, tehát a beleegyezés már megvan. De hogy tényleg érti e?

Melinda!
Nem gimis találkozónk volt, hanem ált.iskolai. 2004-ben volt gimis, akkor már éppen szülés előtt 2 héttel voltam, de az is elég jól sikerült, mondjuk ott nem volt ereszdelahajam!
Nektek volt gimis? Csak mert egy emberre én is nagyon kíváncsi lennék tőletek.
Ja, ha megírod, hogy kiről szeretnél tudni, akkor írok mailt. De írhatok mindenkiről is.

Petra! Tünde! Anita2!
Milyen nagyfiaitok lettek! Lassan többet alszanak egy huzamban, mint Flóra bébi (3/4 8 -5.30). Irigykedni fogok! Kép
És képzeljétek! Azóta is állandó maradt az ölelés és pusziadás. Nap mint nap, ha eszébe jut, akkor odahúz és megölel puszival együtt. Olyan tündér!

Jolka!
Biztos jó az a mérleg, amivel Márkot megmérték? Csak mert mi 15 és fél hónaposan nem vagyunk 10 kilók. 9800 és 77 cm. És még erre is azt mondta drnő, hogy szép kis hurkás csaj, alig lehet átérni a combját, ami igaz. De nem kövér! És Márk sem, úgyhogy nem értem.

Anita1!
Nagyon fogok szorítani, szerencsés szülést nektek!

Csilla

Kép
nycsilla
 
 


Sziasztok,

Petra,
nagyon köszi a szolis infot. Szerdán is a baba-mama delelőben ment az sms-csíkban a kérdés, megint egy kismama szerette volna megtudni, h. a 9 hónaposa mellett, aki még szopik mehet-e már szoliba. Na ezért jó nekünk, h. van net, mert az információ csak könyebben eljut hozzánk. Én már nem lennék meg nélküle. Szerintem nem vagyok függő, de a héten már a skype-on elkezdtem két kismama barátnőmmel is chat-elni, ha már be vagyunk zárva a lakásba napközben legalább van kihez szólni. Ma megint voltam bent a m.helyemen és lassan minden második ember új munkatárs, alig győzöm kapkodni a fejem, fél éve léptem le és átalakult a bagázs. Igen, én remélem, h. nyugdíjas állás. MIért te hova akarsz visszamenni dolgozni .... majd egyszer? Esetleg a könyvtár sincs kizárva?

Csilla,
Off. Akkor ezen az o.találkozónk ott volt Anita is? Ugye ő általánosban volt o.társad? Egész héten köröztem tel-on, de nem sikerült elérni, biztos az o.találkozó sikerült jól és azt piheni.
Annak nem örültem, amit a Cora-ról írtál mert vasárnap készülök kimenni, de már mi is nagyrészt kinőttük a 74-eseket (PO bodybol legalábbis), nagy nehezen még belekanalazom a gyereket, de épp ma vettem három új PO bodyt, két 80-ast és egy 86-ost, utóbbi még nagy, de megtetszett. Amúgy én még mindig veszek a gyerekre nagyobb cuccot is, ha megtetszik, főleg a turikban, egyszer lehet leszokok róla, de olyan hamar növi ki a ruháit, h. előbb-utóbb úgyis sorra kerül mind. Tehát ebből azt akartam kihozni, h. az nem jó, ha már a 80-86-os méret fogytán.
A PO bodykat amúgy sok helyen lehet kapni én ma az Enikő bababoltban vettem az Új utcán, amugy ezek a Plaza kivételével hasonló árban vannak. De Csilla a PO body hol márkás? Nem kevered S. Oliverrel? Nekünk utóbbi helyről nem tudom lesz-e valaha bármink, néha benézek, de azzal a lendülettel jövök is, mert az ár egyelőre nem a mi pénztárcánkhoz van szabva.

Ági, a Maxx rögtön a Sósóti út elején van, kettő is és ma tudtam meg hétfőn teljes árúcsere, legalábbis a belvárosiban azt mondta a csaj.

Tünde

KépKép
tuzal
 
 


Sziasztok Lányok!

Megint remek éjszakánk volt. Kornél bébi 11-től aludt reggel 7-ig. Csak lestem. Nem is evett reggel túl sokat, biztos hirtelen jóllakott, úgyhogy megint lefejtem 100ml tejet (tegnap 120-at). Nem árt egy kis vésztartlék, mert sose lehet tudni. Kép Ha más nem, majd a későbbi főzelékekhez jók lesznek. Bár ez még odébb van, de ha jól tudom, fél évig lehet tárolni mélyhűtőben az anyatejet. Jól tudom?

Egyébkénr nem sok újság van felénk. Ma végre tudtam kicsit főzni, és nem is annyira fáradtam el benne. Gondolom azért ez a kis alvás nekem is jót tett. Persze lőtte meg fent volt a bébi 8-tól 11-ig. Úgyhogy jó hogy kidőlt. De inkább így legyen és hajnalban ne kelljen felkelni.

Anno nálunk a bilire szoktatás úgyment, hogy leültettem a gyereket a tv elé (már akkor is szeretett mesézni), és ahogy így üldögélt, akarva-akaratlanul is belepisilt. Aztán volt nagy örömujjongás, hogy milyen ügyes. Utána már nem is adtam rá napközben pelenkát. Az első két nap elfogyasztott pár gatyót, nadrágot és zoknit, mert hát a pisi az folyt végig a lábán. Olykor-olykor a bilire ültettem. Első éjszaka kapott pelust, majd a második este is ráadtam fürcsi után. És egyszer csak megszólalt, hgoy anya gyorsan pisilni kell (lehet akkor még nem is tudott ennyire beszáélni?! De szólt, hogy gyorsan pisi. Ez volt a lényeg). Pelenka gyorsan le, és már pisilt is a bilibe. Úgyhogy mondhatni nálunk két nap altt sikerült a szokatás. Kép Utána már napközben nem is kapott pelust. Nem azt mondom néha voltak balesetek, de ritkán. Még éjszakára egy jó darabig kapott pelust, de szerintem már bele sem pisilt az eslő éjszaka sem. És úgy egy hét után az éjszakai pelus is lekerült, egy darabig mindig lepedő helyett egy plédet hajtottam ketté és azt tettem alá, hogyha baleset történne, de az ágy sinyledje meg. Éjszakai baleset is csak akkor volt, ha pisilés nélkül mondjuk bealudt a tv előtt. De szerencsére nekünk nem voltak nagy gondok a szobatisztasággal. Remélem Kornél bébivel is simán megy majd minden. De ez még olyan soká lesz. Ja! Dodi 2 éves kora előtt nem sokkal (1-2 hónap) lett szobatiszta.

Ja! A kereteket innen szedtem le: http://www.frameshow.com

Pusszantás
Anita2

KépKép
KépKép
nagy_anita
 
 


Sziasztok!

Tegnap óta Mutiék vagyonk. Szerdai Fűtés kimaradás miatt, már hamarabb is jöttünk volna. (félnapig a távhős lakásokban nem volt fűtés).
Ráadásul itthon rossz volt a gép, tegnap ezt csináltam, most már a netis megy, tehát újra vagyok.

Megnéztem a corás újságot, vannak jó dolgok. Mi holnap megyünk, de remélem még találok valamit. Szombaton babafotózás lesz, kereseik a cora arcát. 3 éves korig, minden gyereket lefotóznak, persze akik együttműködnek.

Csilla!
Megmértem itthon is Manót itt is jóval 11kg felett van. Most már tényleg nehéz kivenni a kiságyból. Tele van izommal a gyerek. Kép
Flóra jól van a szuri után?
Legegyszerűbb ha nem ruhát visztek babalátogatásra. Vigyetek valami játékot, v. pelust. Így biztos nem lesz gond a "márka" miatt.

KÉpzeljétek, Manó szerda este félálomban kiharapott egy darabot a cicimből. Már végzett és már csúszott ki a szájából, mikor utána kapott még. Brrr. nagyon fájt/fáj még most is szopizás közben. Még vér is fojt, a kis cápa... Hiába írják a szaklapok, könyvek, hogy csúsztassuk be az ujjunkat, vagy mondjuk, hogy nem szabad, olyan hamar megtörténik, hogy a kisújj már felesleges. Ügyes voltam, nem kiáltottam fel, örültem, hogy végre alszik.
Kép

Sziasztok Jolka

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Hú Jolka együtt érzésem a cici miatt! Ismerős a dolog. Na mondjuk nekem nem kiharapott belőle, csak véresre szívta. De szerencsére hamar meggyógyult. Vagy két napig nekem is nagyon fájt szoptatás közben.
De őszitén, inkább vállaljuk ezt a kis szenvedést, de legalább a legjobbat kapják! Igaz?
Hú, én még sohasem voltam a Cora-ban! Kép Pedig úgy mennék. Bár mindegy volna nekem hová, csak egy kis pénzecskét költhessek. Kép
Kép

Üdv, Anita2

KépKép
KépKép
nagy_anita
 
 


Szia Anita2!

Megnéztem a kereteket. Már le is töltöttem, csak az a baj, hogy nem fullos, csak 15 napos. De addig is ezerrel csinálom a képeket.
Azért köszi a tippet. Nagyon aranyos képeket lehet csinálni.Kép

Szia Jolka

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: