Új privát üzeneted érkezett!

Szia Juli!

Hanna nagyon jól viseli a kistesó dolgot. Azt hittük hogy féltékeny lesz de nagyon szereti,állandóan puszilgatja, ha nem látja sírva fakad. Mindig melette sertepertél. Nagyon sokat változott, szótfogadóbb és segítőkészebb lett.

Ági: Azt hiszem te írtad hogy Lili nagyott nőtt amikor megszületett a kistesó. Hát én nem tudom de mire hazajöttem sokat nőtt és hízott, anak ellenére hogy nem akart enni. Már alig bírom felemelni.

Majd rakok fel képeket!

Kép
Kép
mese80
 
 


Mese, nagyon gratulálok!!! Kép

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Köszönjük szépen a gratulációkat!!!

Kép
Kép
mese80
 
 

 
 

Emese!
Én igazából úgy értettem, hogy a szemünkben nőtt nagyot, nem fizikailag. Akkor már nem ő volt a mi "kisbabánk", hanem a "kislányunk " lett. :? Ez nem feltétlen jó, sőt. Utána már vigyáztunk rá, hogy még egy ideig lehessen ő is "baba".
Ha tudsz tegyél fel képet!

Ennn!
Ez nagyon jó képeslap! :lol:

Kép
Kép
giga1
 
 


mese, én is gratulálok a picúrhoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mano, én veresi -(ami nem nagy szám ha jól emlékszem, ahogy mesélték van egy nagy és egy közepes medence???) és gödi strandról hallottam, de még nem voltunk (gödön termálvízes, jövőhéten fogjuk megnézni).

hogy milyen vagyok? kritikus, humoros, jó memóriájú:-). ha front közeleg: fejfájós:-(
szeretem a társaságot és hasonló gondolkozású, vidám embereket.
szeretnék barátságot kötni, ismerkedni, beszélgetni veletek, remélem bevesztek a csapatba;-)
a.
_annamari_
 
 


Vasárnap voltunk este a Duna-parton sétálni, és nagyon jó a part. Voltak sokat, fürödtek is, ki lett tisztítva a pest felé lévő partszakasz, lekaszálták a méteres csalánt is. nagyon jó!!!
Nem tudjátok, h a mezőnél kis darabon az erdősáv miért égett meg?? és mikor?? mitől?? Ahogy elnéztem, vannak odahordva mindenfélék, a gyerekek voltak?? Itt nálunk kb 2 hónapja egy fél lomtelepet hurcoltak be az erdősávba. Hiába szóltunk, h kullancsos, nem érdekelte őket.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Köszi a gratulációkat!

Mutatok pár képet: Kép Ádi a babakocsiban Kép Szeret elmászni =) Kép És persz Hannust se hagyjuk ki, Ő a kis Manöken....

Kép
Kép
mese80
 
 


Emese!
Nagyon szépek a gyerekek!
Édes Ádi, ahogy elmászik a babakocsiban. És milyen hosszú már Hanna haja. :D Nagyon csini! :wink:
Mesélj mik a tapasztalataid a kórházzal (vagy ha az új Flóros topikba írsz, az is jó, azt is szoktam olvasni). És milyen volt a szülés? Hanna hogy fogadta a kisöcsit?

Kép
Kép
giga1
 
 


Ez a n2es tüzijátékos balhé nagyon kiakasztó. Gondolom keltek a csemeték nálatok is. Bercit fél órás zokogás után sikerült megvigasztalnom, majd vissaaltatnom. :evil:
Hallottátok, h elvileg 15déltől 17délig nem lesz gáz??? Nem tudom ezt hogy képzelik. :x

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Mi is ez az n2es tüzijátékos balhé???

Kép
Kép
giga1
 
 


Ági, Péntekről szombatra virradó éjjel negyed2kor volt tüzijáték. Nem hallottátok???? Mintha az ablakom elől lőtték volna.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


De hallottuk. Csak azt hittem valami másról van szó, mert az n2es-t nem értettem. Én is azt hittem, hogy innen előlünk lövik. Az én gyerkőceim szerencsére nem ébredtek fel. Azért jó nagy sültparasztok ám!!!

Kép
Kép
giga1
 
 


Dunakeszin az Alagliget lakóparkban eladó bruttó: 93 nm-es (nettó: 60 nm), nappali + 2 szobás tetőtéri lakás. A ház 2007-ben épült, teljesen újszerű állapotú. A lakáshoz 4 nm-es terasz valamint zárt kerti gépkocsi-beálló tartozik. Riasztórendszer kiépítve, minden ablakon redőny, a beépített konyhabútor az ár részét képezi. Ir.ár: 17,9 MFt
Gellén Orsolya 06 20 367 52 89

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Sziasztok,

ritkán jut időm intenetezésre úgyhogy így utólag gratulálok mindenkinek akinek az utóbbi hónapokban babája született.
+ az Auchanban, a Sebastiano cipőboltban most féláron lehet falcon cipőket venni (3000-3500 ft körül).
szép napot mindenkinek.
üdv.: gima
gima
 
 


Zsia Ági

te adtála Búlcsunak valamilyen teát? Hogy vagytok? Rég nem találkoztunk.

Kép
Kép
mese80
 
 


Emese!
Én nem adtam semmilyen teát a legénynek. Még vizet sem. De ha kevés tejed van, szerintem próbáld meg a babavizet kezdetnek.
A héten még szabin van Attila, de utána valamikor összefuthatnánk, ha gondolod...
Egyébként kinél szültél a kórházban?
Köszi, jól vagyunk. Bulcsú már forog hátról hasra, és visszafelé is. Lassan elkezd kúszni is. Lili meg már egyre többet beszél. De majd meglátod személyesen. :wink:

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok!
Olvasom, a vonalzókat, hihetetlen hogy repül az idő! Teával kapcsolatban: mi a nagyiék nyomására próbáltunk édesköményteát adni (nagyon világosra főzve), de a fiú nem akarta elfogadni a cumisüvegből, pedig az én lefejt tejcsim megitta abból is. Bár nálunk később sem fogadta, most is csak a bölcsiben teázik.

Juli

Kép
b.j.
 
 


Sziasztok!

Jó rég nem voltam én sem. Pedig itthon hűsölünk. Igazából nem bánnám ha megint olyan hűvös, esős idő lenne.
Én adtam Bercinek kb 2 hetes korától édeskömény teát ( de milutee, granulátumosat, meg van egy másik( "bauchlein tee" -pocak tea) amit kapott és ezeket most is kapja. Nekünk csak ezek váltak be pocakfájásra. Se az infacol, se az espumisan, még talán a sab simplex.
Tényleg nagyon gyoran nőnek ezek a gyerkőcök :)

Kérdés: tudtok vmi bőrgyógyászt??? Akihez akár beutaló nélkül is lehet menni gyerekkel??? Bercin másfél hete apró pici pöttyök jelentek meg. Nem meleg kiütés, nem piros. arcán, térdein, combjain, alkarján van. Szóval nem a ruhával takart részeken. HAsonló a napallergiámhoz, de fura, h a combján hátul is van. Figyelem a kajáit és mindent, de nem tudok rájönni mi az. Calcimuscot adom neki :roll: Ja és ugye a dokink ha jól tudom 20ig szabin van, elvileg vki helyettesíti, de nem tudom ki és hol, na meg gondolom ha 2 körzetet visz, mennyien lehetnek... Ötlet????

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Jó ötlet Ági összefuthatunk! Mikor és hol?
Dr. Cseh Eriánál szültem.

Kép
Kép
mese80
 
 


Enn! Dunakeszin bőrgyógyászat a Könyves K. u. 19-ben van kb félúton a két vasútállomás között. De 2 éves kor alatt sajnos kell a beutaló. Boti ekcémás és vele is ha megyünk, mindig kell előtte beutalót kérni. Rosszul van ez megoldva... Egyébként szerda vannak f1-f6 között, többi nap f8-f1-ig. Magánorvosokról nem tudok.

Juli

Kép
b.j.
 
 


Téglássy doktornő van szabadságon? Mert nekem is be kéne ugrani hozzá!

Juli

Kép
b.j.
 
 


A Könyves Kálmánon lévő bőrgyógyászhoz 14 év alatt kell a beutaló. Én a múltkor voltam, Zsófit nem tudtam hovatenni, hát vittem magammal, és ha már ott voltunk, megmutattam őt is, mert volt rajta valami fura. A dokinő először mondta, hogy kell beutaló, aztán azt mondta, végülis megnézheti, majd nem írja be sehova :wink: Szóval így megnézte beutaló nélkül.
Vendég
 


Jaaa, és ez a doki csak akkor ingyenes, ha Dunakeszire vagytok bejelentve, egyébként ötezer forint.
Vendég
 


Köszi lányok. Ott voltunk 4D -n 2x is a Hepinetben :D
Közben egy ismerős mondta, ha a Madarászban van szakrendelés szerda reggelenként, nem kell beutaló. Lehet ip-t is kérni, de akkor legalább 1 hónapra előre adják. Assze 8től-9ig v hogy, de ezt nem tudom.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!
Egy gyors kérdésem lenne, hátha tud valaki holnap délutánig segíteni nekem.
Olyan helyet keresnék, ahol darabra lehet venni úszópelust. Holnap mennénk strandra, de elfogyott az úszópelusunk, de nem szeretnék egy tizenvalahány darabos csomagot megvenni ezért az egy strandolásért.

Kép
Kép
giga1
 
 


Nekünk talán van 2-3 db de majd megnézem reggel és megírom hány kg-s.

Kép
Kép
mese80
 
 


Egyébkén ahol van a csilla bútórbolt az udvarben vannak pelusok és szerintem van úszó is.

Kép
Kép
mese80
 
 


Sziasztok!
Hű, ezer éve nem voltam, bocsi. Nagy a pörgés minálunk, mióta Andris megérkezett. Az a vicc, hogy sokszor Eszterrel van több baj, nem a picivel.
Emesének gratulálok, nagyon megy az idő, már nálatok is itt a kistesó. Még a képekkel adós vagyok, remélem tudok majd feltenni egy párat.

adaka
 
 


Adaka!
Várjuk a képeket!
Már 3 hónapos Andris? :shock:
Nem semmi, hogy megy az idő... :roll:

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok!
Bocsi az offért, de van két kiscipőnk, amit Lili nem hordott, mert mire felvehette volna már ki is nőtte. Ha valakinek kell (teljesen új), eladnám. A csízma 20-as, a cipő 21-es.
Kép
Kép

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni tőletek: bár mi a víztorony közelében lakunk, feltételezem, ugyanazt a csapvizet isszuk.. Szerintetek ez forralva adható a babáknak? A kisfiam 7 hónapos, még alig iszik vizet, de már dilemma: babavíz vagy forralt csapvíz.. Eleinte vettem Janna vizet, de egy-két kiskanálnyi mennyiség miatt eléggé feleslegesnek tűnt megvenni.. Szerintetek? :oops:
Előre is köszönöm!
igna
 
 


Igna!
Én szentkirályi vizet adnék neki. Az ugyanúgy babavízként is használható, de mégse kerül annyiba. Forralt csapvíz szerintem nem túl jó... :?

Kép
Kép
giga1
 
 


Köszönöm, én is valahogy így gondoltam!
Hihetetlen, hogy a te kicsid is már ekkora, emlékszem, amikor született, azt hittem, sokkan "nagyobb a korkülönbség"..
Hozzátáplálást elkezdtétek már? Kis víz?
:wink:
igna
 
 


Igen, Bulcsú már kapott almát, barackot, körtét, krumplit 2szer. Vizet tegnap próbáltam adni neki. Kortyolgatott néhányat de nem vitte túlzásba. :) Nem igazán akar cumisüvegből inni a legény. :?

Lányok!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy szokott-e itt Dunakeszin lenni olyan babaruhavásár, ahol az itt élő anyukák árulják a saját kinőtt rucijaikat (mármint a gyerekekét :D )? Nem az angolruhás vásárra gondolok! Rengeteg kisruhám van Liliről, meg most már Bulcsúról is, és már nem tudom hova rakni.

Kép
Kép
giga1
 
 


Én úgy emlékszem, láttam szórólapot a Művelődési Házban (VOKE, van honlapja), szerintem ott szerveznek ilyen börzéket.. Mindenképpen érdemes felhívni őket, nagyon jó szellemű kis csapat, bébike előtt még elmentünk egy-két nagyon jó kis kiállításra, színházi előadások is egészen jók náluk.. A lényeg: biztosan tudnak tájékoztatást adni.
Az én kisfiam sem nézi sokba a vizet, a cumi, cumisüveg szóba sem jön nála.. Próbálkoztam ezzel a szuper-hiper varázsitatóval, de az ANNYIRA csöpögésmentes, hogy semmi nem jön belőle :lol:
Marad a kiskanál, s utóbb vettem egy sima kispoharat, micimackós, na annak a látványától teljes az eufória, sikongatás, kacagás, ám funkcionálisan játékként landol - többnyire a földön, tartalma kettőnkön.. Namindegy..
(És még mindig kb. 6-szor szopizik egy nap, minimum..) Valahogy úgy képzeltem, "eddigre" már 1-2 kajálást kivált a főzelék, ez-az, de valahogy még inkább nasinak tekinti ezeket!
No, nem is szaporítom tovább a szót.. Jó nyaralást, vagy nyarazást mindenkinek! 8)
igna
 
 


Giga, http://www.babaruhaborze.hu/ most lesz, ha még van hely, szerintem foglalj ott asztalt.
Én megveném esetleg ha van 50-56os ruhácskád. főleg a kicsit. Gyűjtöm folyamatosan a koraszülött osztálynak, mert nincs csak nagyon szétnyűtt ruha odabent. Már 2 adagot vittem nekik. Szóval ha van, szólj ( főleg az 50es érdekelne) és megbeszéljük ( rugik kellenének leginkább).
Ha esetleg másnak van ilyen, v olyan használt ruci a szétszakadtnálk jobb állapotban van, de már nem kell és kidobásra v portölőnek van ítélve, az légyszi jelezze!!!
Előre is köszi!

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Ennn!
Vannak ilyen méretűek, bár nem sok. Megnézem majd!
Köszi a linket!!!

Kép
Kép
giga1
 
 


Ennn!
Megnéztem és vannak pici ruhácskák. 50esből kevés van, de van 56-os is. Egyik nap, ha erre jársz, ugorj be, és akkor kiválogathatod, hogy mi kell, és mi nem.

Kép
Kép
giga1
 
 


sziasztok,

elnézésetek kérem a zavarásért
szeretném figyelmetekbe ajánlani az alábbi oldalt
http://www.vatera.hu/listings/index.php?us=zantal

nagyon szép és klassz gyermekkönyve forgalmazásával foglalkozunk és így a nyár végével 15-50%-os kedvezményekkel kedveskedünk vásárlóinknak!
Fót és környékén ingyen kiszállítjuk a kiválasztott könyveket!

elérhetőségeink:
branne.b@invitel.hu vagy itt a babaneten :)

további szép napot és sok boldogságot a gyerekekhez (a pocaklakókhoz is :) )

Beus

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Eladó kíválóállapotban lévő fél évet használlt pierre carden babakocsi papírjaival.

Ára: 26000 Ft
- téliesíttet

- lapra csukható

- vízszintesig több fokozatban dönthető háttámla, (így már újszülött kortól használható)

- sportkocsivá alakítható

- átfordítható tolókar (mindkét irányba tolható)

- 5 pontos biztonsági övvel

- több fokozatban állítható lábtartó

- felül hatalmas tépőzáras kukucskálóval

- alul bevásárló kosárral

- hátul levehető válraakasztható táskával

- fékezhető hátsókerekekkel

- lábzsákkal

- 2db elől használható kar

- bolygósítható első kerekek, levehető hátsó kerekek Kép

Kép
Kép
mese80
 
 


Sziasztok!

Nem tudjátok, mikor indul a baba-mama klub? (a Kápolna utcai)

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Sziasztok!

Ajándékba kapott, de méretproblémák miatt, nem megfelelő 120x60x7 cm-es, bordázott, levehető huzatú habszivacs marac, bontatlanul eladó!

Ha esetleg valakit érdekel a 30/6804003-as telefonszámon egyeztethetünk!

Üdv Mindenkinek!
Ágnes
leona01
 
 



Ennn!
Nem kellenek a kisruhák?

Kép
Kép
giga1
 
 


De, kellenek. Ne haragudj, h nem jelentkeztem. Annyira összevisszák a napjaink. Berci is beteg, apa is. Dokihoz járunk össze-vissza. A héten megpróbálok arra menni.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Hahó, sziasztok!

Életbevágó kérdés: nem tud valaki egy megbízható bébiszittert itt Dunakeszin? Most hagyott el minket Szilvi néni egy minden napos gyerekvigyázós meló miatt és én kétségbe vagyok esve.

Itthonról dolgozom és heti 1 délelőttre lenne szükségem (8-tól délig) ill. ha el kell mennem otthonról (ez sajnos kiszámíthatatlan) akkor jönne a segítség. Hát főállást nem tudok biztosítani, de a heti egy fix az biztos. Annyira nem szeretnék valaki ismeretlent az internetről.

Kedves Lányok, aki tud valakit ajánlani, borzasztóan hálás lennék. Nagyon nehéz ez így, hogy senkit nem ismerek itt Dunakeszin :cry: . Bennetek összes reményem.

Bogi
bogibogi
 
 


Sziasztok!

Lenne pár kérdésem!
- Nem tudtok valami jó megoldást koszmó ellen?
- Tudja valaki mikor van beíratkozás a bölcsiben? Vagy hogy hol hírdetik meg a beíratkozást?

Köszi előre is!

Kép
Kép
mese80
 
 


Emese!
Koszmó ügyben én a babaolajat tudom ajánlani. Én azt csináltam, hogy bekentem Bulcsú fejét a fürdetés előtt 1-1,5 órával, és ráhúztam egy csúnyább sapit, amit már nem sajnáltam. Ez a dunszt egy kicsit feloldja a koszmót és fürcsikor könnyen le lehet szedni a fejéről. Persze nem elég 1 alkalom. Nekünk olyan 3-4 kellett. Ha gondolod nagyon szivesen neked adom a maradék olajat, mi már úgysem használjuk semmire. Ez a mennyiség még bőven elég lenne Ádám buksijához! :wink:
Vagy van még a Babe koszmó elleni samponja, de ez költségesebb... (ilyenünk nincs itthon, hogy odaadjam) :wink:

A bölcsivel kapcsolatban sajna nem tudok segíteni.

Kép
Kép
giga1
 
 


Ennn!
Sok-sok boldog szülinapot Bercinek!

Kép
Kép
giga1
 
 


Köszi Ági aranyos vagy!!!

Kép
Kép
mese80
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: