Új privát üzeneted érkezett!

Vagyok, csak izé, kicsit kialvatlan, meg ilyenek. Gabitalig tudom elaltatni, ma meg vásároltunk egész délelõtt, és csak 3 után értünk haza. persze délben hazaugrottunk, igy meg tudtam etetni gabit. Azóta most sikerült elaltatni!

sasha

Kép
sasha
 
 


No én is hasonlóan vagyok mint Sasha.

Vagyok is néha, olvasgatok is néha, de írni már nincs erõm. Nálunk a két nap jó fárasztóan telt, tegnap a lányokkal MIkulás-vonatoztunk,ma meg Tatabányán voltunk a barátnõméknél, és voltunk egy terítés, vagy teríték-nézõn is (nem tudom melyik a helyes), a vadászat után van, mikor a vadak ki vannak terítve és tisztelegnek a vadászok a vadak tetemei elõtt. Na szóval jó volt, csak issssszonnnnnyúúúú hideg volt, és holnap meg a héten még hidegebb várható!!!!
Jajjjj, legalább hó is lenne már végre!

Pussssssz: Norcsi

u.i.: Kata, ugye nektek sem lett semmi gond az oltástól?
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk. MOst inkább nem kiabálok el semmit, de ma pl nem volt már láza se meg höemelkedése se Hannának.

Remélem ti jól vagytok!

Norcsi! Olyan régen hallottam felöletek. Meggyógyult Bánk, nem írtál a kontrolról. Lányok jól vannak?

Sasha! Mit vásáráltál? Karácsonyi ajándékok?

Kata! A hintában alvás az ma nálunk is besikeredett, de csak véletlenül. Szerintem valahogy meg kellenne tanítani Petit az ágyában elaludni. Mert ha éjjel megébred és nem ot van ahol elaludt attól is feliradhat. Vagy a fogai jönnek? De lehet csak rosszat álmodott vagy megébredt és nem tudott visszaaludni. Én is mindig csak tippelgetek amig nem beszél.Kép

Ildi! Ti hogy vagytok? Nagyfiad?

Tettem egy új képet a profilunkba.

pussz mindenkinek

Tikk
tikk
 
 

 
 

Norcsi!

Az a vadászat utáni hullabambulás szörnyen hangzik.Kép Miért is ölték meg azokat az állatokat? Meg is eszik, vagy csak trófea?Kép

Tikk!

Jó hogy jobban van Hanna!Kép
Dehogy karácsonyi ajándék!Kép Csak a nagyimnak vettem jelképesen valami csomagot és kifújt! Kaját, meg ágynemügarnitúrát, meg ilyen hülyeségeket vettünk, mert kifogyott a hütõ, meg a "spejz".

Na puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Hali!

Ma voltunk a 2 hónapos oltáson. Hát eléggé sirt, még utána is, de a kocsiban már aludt!Kép Azóta is alszik, remélem nem lázasodik be meg ilyenek!
6500 g és 62 cm. (Született: 3540g és 55 cm)
Totális óriásbébiKép 20 nap alatt 900 g-ot hizott! Nem adok neki 2 hetet és megduplázta a születési súlyátKép Nemhiába szakad le a karom mikor cipelemKép Viszont visszajött a szájpenésze hogy a fene vinné el!
Kellemesebb téma!
Gabi már beszélgetKép Pár hete ugye mondja, hogy au, ö, u. 2 napja meg huu-huu ezt olyan "mutogatós" hangonKép Jobban jellemezni nem tudom sajnosKép
Meg jókat nevet, meg vigyoróógKép
Valamelyik nap hagyott 5,5 órát aludni éjjel, de azóta semKép Ma kereken 3 óránként kelt. Éjfélkor meg 3-kor. Az esti 9 és a reggeli 6 órát nem veszem bele, bár reggel 9-ig aludtunkKép Ma kimaradt a hajnali -nemakarokaludni- cirkusz ami általában 1-3-ig szokott tartani. Ja ma észrevettem, hogy kicsit taknyos. Eddig száraz fika volt a nozijában amit mindig kitüsszögött. Az nem megfázás, inkább az orrban lévõ szõrök megfogták a port meg a többit és az volt benne. De most több van és kicsit folyik is, de nem vészes. A szopit nem zavarja, remélem nem is fogja. Én meg egész úton fujtam az orrom, remélem csak a hideg "csavarta" ki és nem megfáztam/tunk. Itthon már nem kellet.

Norcsi! Kata! Ági! Goyló!
Mi van veletek? Merre jártok!
Norcsika te tudom, hogy olvasol csak lusti vagy!Kép Múltkor elárultad magad, de nem harizom, mert ezzel én is igy vagoyk néha!
Na a betük kicsit összekeveredtek, bocsiKép
sasha

Kép
sasha
 
 


Bizony-bizony, lebuktam!KépKépKép

Szóval sziasztok lányok!

Sasha, nagyon szépen cseperedik az óriásbébi! Remélem én is hogy nem lázasodik be. Az oltás helye milyen? Nekünk ez az oltásunk lett anno nagyon elszúrva!
Ez az alvás-mizéria meg nekem nem új, nálunk még mindig többször felébred éjjel, és jó esetben rögtön visszaalszik egy kis cicizés után. Anyósoddal meg a Te illetve a sógornõd kutyijával rendszerint összefutunk, már köszönõviszonyban vagyunk, a két kutya meg mindig nagyon ugrabugrál a kocsi körül, biztos érzik hogy gyerek, egyenlõre lehet hogy nekik még mindegy, gyerek-gyerek, mármint Gabi is ugye egy kisgyerek meg Bánk is. Kép Húúúú, ezt jólmegaszontam! De azért érthetõ ugye?Kép

Tikk mikor költöztök? Hogy állsz a pakolászással? Na akkor nem futottunk össze látod. Mert utoljára úgy váltunk el még hosszú idõvel ezelõtt, hogy a költözésig még úgyis találkozunk majd sokszor. Hát sajna nem jött össze!Kép
Köszi kérdésed, múlt héten a kontrollon a dokinéni diadalittasan közölte hogy minden oké, a torka meg a füle is. Azóta jól betaknyosodott, de remélem ennyivel megússzuk. Porszizás, orrcsepp... Jönnek a fogai is, nagyon sok egyszerre, szenvedünk vele eleget! Tegnap óta adom neki az Aloé Verát (hála Ildinek), hát bûnrossz íze van, de remélem hogy tényleg olyan hatásos az immunrendszer megerõsítésében mint amit írnak róla. Ajánlva van most neki...Kép nagyon ari!Kép

Na a karácsonyi bevásárlásról ne is beszéljünk! Mi még sehogysem állunk vele, pedig már holnaphoz két hétre itt van a karácsony! MOst kezdem majd a nagybevásárlást. Addigis a kreatív részét csinálgatom, ablak-matricákat, de nem úgy haladok vele ahogy kellene.

Viszont ami jó hír, hogy jogerõs lett végre az építési engedélyünk. Eddig tartott, röpke majd négy hónapig hogy elfogadják és jogerõs legyen. És ez is már amiatt sikerült végre hogy odatelefonáltam, és nem voltam olyan nyuszi mint a férjem. Elmennek ám...

Na én is elmegyek most, a családom éppen szunyál, én meg olvasgatok, írogatok és most már rólatok is szeretnék olvasgatni!Kép

Puszi: Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


NorcsiKép

IGen? Nem is szokta mondani az anyósom! Csak ritkán emliti meg hogy összefuttok! Biztos elfelejti, mert azért történnek ám a dolgok! Az oltás helye: A tûszúrás nyoma és körülötte piros folt... volt, merthogy már elmúlt és ahogy nézem már nem is annyira érzékeny neki. Biztos eloszlott az oltóanyag!Kép Szóval már jól van, csak megint gagyarászik meg kakál. És amig nem kakálta ki magát addig hogyan altassam el? Sehogy!Kép Na mindegy a lényeg, hogy ma már volt 2 kaka és útban a 3.-ik. És közben úúú au meg huuu vanKép)))) MegzabálomKép

na puszi
sasha
Ja nektek milyen volt ez az oltás? hogy nézett ki?

Kép
sasha
 
 


Szia Sasha!Kép

A lényeg hogy komolyabb gond nem volt az oltással kapcsolatban. Nálunk úgy nézett ki, hogy miután megkapta, rá egy órával sikítva sírt, sehogysem lehetett megnyugtatni, mellre tenni meg végképp, így éhezett-szomjazott, közben nagyon fájt a lába. Mikor megnéztem, az egész combja fel volt dagadva, vörös volt, néhol lila beütésekkel és nagyon fájt neki. Forró, lüktetõ volt az egész. Ráadásul a pocakja is fájt, ekkor huzgálta volna fel a lábait, de nem tudta mert fájt neki, meg akkor már (mint azt korábban írtam) fogzott, mármint egy belsõ réteget akkor törhetett át a fogacska, ezért utasította el a szopit, közben meg olyan éhes volt majd megveszett, de ahogy ráharapott abbahagyta. Ezt néhány órán át mûvelte, majd szerencsére fogadott minket a homeopata doki, aki mondta hogy jól elszúrták az oltását, és nagy-nagy nehézségek árán, elõbb kanálból, majd nehezen már a cicibõl is szopizott egy picit, még ott a vizsgálóban. Aztán mivel a köldökével akkorra volt úgyis idõpontunk mentünk a sebészhez (amúgyis javasolta a homeopata doki) és õ megvizsgálgatta, lejegelgette, ezt egyébként mi is még napokig folytattuk. Na ezután váltottunk orvost, ez volt az a bizonyos utolsó csepp.

Éjszaka hogy telt?

Na sajna mennem kell, mert nálunk már javában zajlik a készülõdés.

Puszi: Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


SziasztokKép

Csak egy pillanatra vagyok.
Én hülye, hagytam magam b*szogatni anyós (le kell vinni a gyereket minúsz 30 fokban is) Csabi (azt kell tenni, amit anyucija mond), szomszéd Andi (szegény Peti itthon fog rostokolni friss levegõ nélkül? - megjegyzem, hogy ha nekem is hiper szuper babakocsim lenne, amit az északui sarkra terveztek, és nyugodt kölköm, aKI 3 takaró alatt nyugton marad órákon át-én is hasonlóan kántálnék. - de 1.) a régi "nagy" babakicsink is egy májusi babától van, tavaly is átfút rajta a szél, rettegtem is eleget, az esernyõ babakocsnkban meg nem lehet a gyereket betakarni, és szintén elég "huzatos" 2. amúgy sem marad meg babakocsiban.
Szóval, elmentünk tegnap a fentiek miatt gyalog a baba-mama klubba. (pedig a múltkori fosos-hányós víruskor megfogadtam, nem megyek májusigKép
Na, éjjel már minden ébredésnél köhögött, reggelre fojt az orra (átlátszó szerencsére egyenlõre) és 38,1 volt levonás nélkül a láza. Adtam neki panadolt, attól 37,6-ra lement levonás nélkül, de az elõbb mértem, megint 38,1 kapott egy kúpot.
Kihívtam a dokit, egy másik, nagyon szimpi dokinõ jött, alaposan megvizsgálta. Azt mondta, a tüdejével nincs gond, a torka se vészes. Nem adott szerencsére antibiotikumot, csak orrspraj, orrcsepp, szemcsepp (ja mert a szeme is be van gyuladva szerinte) meg a lándzsás utifû ha köhög. Amúgy max 5-ször köhögött ma még, az is alkalmanként 1-2 köhintés. 10 kor evett 125 joghurtot, egykor 220 tökfõzeléket. Eddig nincs gond az étvágyávalKép Bár a lándzsás utifût már nem akarta délután elfogadni, fintorgottKép
Na, ez van. Nagyon remélem, rosszabbodni nem nagyon fogKépKép a láza úgy látszik, makacskodik, imádkozom, magasabbra ne menjenKép Mondta a dokinõ, 38 felett kúp, 38,5 felett hûtõfürdõ, nehogy lázgörcse legyenKép jajj nekem....... azt se tudom, mijen a hûtõfürdõ. Mert ugye van egy nagyon klassz könyvünk, (kismamák nagykönyve) de már lassan egy éve a Zsuzsinál van, és a gyerekbetegségekrõl rengeteg dolog van benne. Egyszer visszakértük, itt volt egy hétig, megint elkérték....tök ciki, de hát nekünk is kéne. Zsuzsi azzal érvelt, hogy a várandósság alatt nem is igazán vette hasznát, de a gyerekgondozá része már hasznos. Hát ez az....nekem is kéneKép

Megyek is, kérlek szorítsatok, hogy hamar kigyógyuljon!!!!!!!!!!!!

Örülök, ogy ti mind jól vagytokKépKép

Puszi: Kata
LadányiKata (ladán
 


Norcsi!

Ugye az agyhártyagyuszi oltásnak (múlt csütörtökön kapta) nincs hozzá köze? Elfelejtettem a dokitól megkérdezniKép

Kata
LadányiKata
 


Kata, most olvaslak csak mert tegnap nem volt egész nap netünk!KépKépKép Illetve ma délutánig, hála az EMKTV-nek, hogy ott rohadjanak meg ahol vannak! MIndegy, mostanra már van!Kép

Sajnálom hogy így kidõltetek, nálunk az orrfolyás van még mindig Bánknál, a lányok meg köhögnek, én is lándzsás utifû-szirupot adok nekik. A lázról meg, ha levonás nélkül 38,1 akkor az nem láz, hanem hõemelkedés, ha levonás nélkül 38,3 vagy magasabb, na az a láz. Ennyi a hõje Bánknak, mármint levonás nélkül 38 vagy 38,1 ár közel 3 hónapja, és eddig már vagy a negyedik doki mondta hogy ez tök normális mert iszonyúan fogzik (tényleg, lent, fent jönnek a rágók, szemfogak) és ez lesz amíg a fogzást be nem fejezi. Tehát nálunk ez most alaphõmérséklet, emiatt nem érdemes kétségbeesni, kúpozni meg CSAK ha a levonás UTÁNI hõje 38 fokos! Az immunrendszerét vágod tönkre ha már ilyen alacsony hõemelkedésnél is kúpozod, tudod, ez nem rémisztgetés akar lenni, így van. A lázgörcs meg olyan, hogy amelyik gyerek hajlamos rá, az már 38 fok körüli hõnél is lázgörcsös lesz, de 39 fokos vagy annál magasabb hõnél már nagyon ritka (állítólag, nekünk nem volt hál Istennek!). A homeopata dokinõ szerint levonás utáni 38,6 alatt ne csillapítsunk semmivel sem lázat! Na példabeszéd megvolt...
Az agyhártyagyuszi elleni oltástól valszeg más tünetei lennének, ugyanis nagy ritkán magát az agyhártyagyulladást okozza, de az fejfájás, a fejét nem tudod fektébõl felhajtani ül fel vele a gyerek is, késõbbi fázisban pedig bõr alatti bevérzések. Azért nem ártott volna említeni, mert az oltástól számított olyan két hétig van még rá esély hogy ráfertõz a már lappangó nyavalyára. Nem valószínû hogy nálatok ez lenne, ne ijedj meg, szerintem kicsit az oltás is gyengített az immunrendszerén azért lett most náthás.

Ma összefutottam tÁgival az oviban, és mondta hogy majd csak jövõre lesz netjük (bonyolult dolog, nem EMKTV), addig sajna hanyagolnunk kell!Kép

Na megyek, puszi, és jó éjt mindenkinek, a betegek meg gyógyuljanak meg minél hamarabb.

Ildi tessék írni, mert tudom hogy vagytok, meg net közelben is, irgumburgum!!!

Pusssssz: Norcsi

u.i.: Többiek hol vagytok, Golyó, Tikk, Sasha?
norcsi
Lenti
 
 


Hali!

Kata!
Kismillió drukk a Peti jobbulásáért!Kép Szoritok!

Norcsi!
Vagyok-vagyok-vagyogatok, csak hát a lustaságKép Meg mostanában a Gabi alig akar aludni napközben. Éjjel is cirkuszol néha. Igy viszont nappal kell bepótolnom az alvást, de mivel 2 napja alig alszik igy nem megy. Pl.: eszik ameddig eszik. Pelenkázás stb. Utána dumál, nevetgél beszélgetünkKép Ekkor már 2 órája fent van. Na ilyenkor nyügös lesz mert már baromi álmos. Na akkor altatom. Sikerül fél-1 órára elaltani amikor is éhes lesz és kezdõdik az egész elõlrõl azzal a külömbséggel hogy ilyenkor este már iszonyuan fáradt. Most alszik, remélem nem ébred meg 1 óra múlva megint.Kép
Szegény Bánkocska azzal a csúnya fogakkalKép Csak túljuttok már ezen a szakaszon is!Kép

Én most iszonyuan szomorú vagyok. Gusztustalan téma lesz aki hányós lapozzon továbbKép Szóval eddig fájt-fájdogált a fenekem, de mikor megnéztem nem éreztem ott semmi különöset. A héten a wc-zések után kb 70%-ban véres volt a papir. De nem jött meg vagy ilyesmi. Ekkor már nagyon erõs volt a gyanúm, hogy aranyér, de nem akartam tudomást venni róla. Ma reggel a nagyvécézés után iszonyuan fájt még vagy 1 órán át. Aztán délutánra a kezembe került valamelyik Kismama szám és abban pont volt egy cikk az aranyérrõl. Beültem a WC-re és ott olvastam el. Megnéztem és bizony most éreztem is!Kép Elvileg van valami kenõcs rá. Annyira remélem, hogy elmúlik. Az egy dolog, hogy nekem fáj, de igy nem merek majd a párommal összebújni sem. Persze tudja már és úgysem zavarja, de engem feszélyez nagyon.

Párom munka után hazajött, lepakolt, kipróbált valamilyen alkatrészt, nem is evett és jöttek érte. Dolgozni ment! Még mindig nincs itthon és az a szörnyü, hogy éjfél elõtt nem is "várom haza", mert tudom kikhez ment és hogy mit kell csinálnia és azoknál mindig órákat tölt el. Fõleg, hogy most 3 gépet kell "belõnie". 3 gépet hálózatba kötni és most kötötték be az internetet és hát mindháromra kell a net. Remélem nem lesz gubanc és hamar végez.
Ennyi van velünk...

sok puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!


HÁt igen EMKTV nekünk is megoldotta a netezést, így én sem voltam erre.

Kata! Csak azt tudom mondani, hogy a höemelkedéstöl nem kell megijedni, az a szervezet úgymond védekezése és annál hamarabb gyógyul, ha nem csillapítod. Levonás után 38,1 nél kell kúpot adni és 39 körül hütöfürdözni. Tudod, kézmeleg vízbe teszed és folyamatosan hüteni kell a vizet. Vigyázz jéghideg vízben ne üljön sokáig. Amúgy az ehavi kismamában részletes lázcsillapítás van vagy egy régebbiben? Megnézem mindjárt a wc-ben neked.KépKép

Norcsi! Szegény Bánk milyen lassan jönnek a fogai.Kép Hannának is megvan mind duzzadva de ö szundizik éjjel rendesen. na eddig ezt akárhányszor leírtam aznap éjjel még eddig mindig rosszul aludt vagy beteg volt, ezért nem írok arról, hogy leteszem este 8-fél9 körül és reggel 9-ig húzza, max egyszer reggelizik fél 7 körül. Mondjuk nappal ö már nagylány módjára ebéd után alszik csak másfél órát kb.Kép
A séta sajnos nem volt gyakori nálunk mostanában, hogy beteg volt 3 hétig. A héten levittem dél körül a napsütésben, mert ez a nagyon hideg jó a baciknak. Kb január 10 körül költözünk, bár még az eladók nem szóltak ök hogy állnak hitelügyileg.

Sasha! Nem kis legény Gabó.Kép Sajnállak a szülés mellékhatása miatt.Kép

Jóéjt Nektek!

Tikk
tikk
 
 


Hali!

Tikk!Kép
KösziKép
De jó, hogy Hanna igy alszik, mármint hogy ilyen jól és sokáigKép Én Gabit letettem a fürcsi után fél 9-kor és már fél 10-kor felébredt. Cicire tettem és csak cuminak használt. Most kakál... Persze ha nekem kéne kakilni akkor én sem tudnék aludni. Aztán pelenkázás és megint cici, hátha elalszik. (közben cuppogKép) Igy hogy fogom félévesen a saját szobájába szoktatni? Remélem addigra már nagyjából átalussza az éjszakát rendesen.

Jaaaa amiért irok!
Gabinak 37,0 37,1 a láza fülhõmérõvel. Ebbõl nem kell levonni már. És mivel kitapasztaltam a módját ezért pontosan mér elvileg... Kúpot még nem adok neki, de fél óra múlva újra megmérem. Az is lehet elvileg, hogy nagyon melege volt és ezért magasabb a hõje. A paplanom alatt megizzadt kicsit és rögtön utána mértem, mert melegnek tünt. Majd kiderül. De nem tünik betegnek, jókedvü...

Na mennem kell
sasha

Kép
sasha
 
 


Hali!

Baromi pipa vagyok, most még pipább mint 10 perce. Elkezdtem irni, hogy mi bosszantott fel, erre kifagy a gép, mert a videokártyának nem megfelelõ a hütése! GRRR
Na szóval. Lakik nálunk egy srác a macskájával (Vackor). A srác önmagában is elég igénytelen, nemtörödöm. A szobáját talán ha havonta 1x felpórszivozza és csak akkor viszi ki a szemetét (sörösdoboz, pizzásdoboz, üditõsüvegek, cigisdobozok), ha jön az egyik közös haverunk és Õ leviszi!!! Ez olyan 2-3 hetente van. Szóval a szobám ami még egy éve sincs kitapétázva, felújitva, már le van lakva eléggé rendesen, de ez engem nem érdekelt, mert õ lakik ott. De ma a macskája! Azt hittem megfojtom azt a dögöt. Eddig is lopkodott mindenfélét az asztalokról, bár sohase szabadott felmennie rá. Mindig el lett érte picsázva. Ma a frissen kifõzött cumit lopta el a konyhapultról! Az elõszobában találtam meg egy kupac porcicában amit a hütõ alol bányászik mindig elõ! Most betelt a pohár! A macskát a hétvégén eltünteti és kész! Még nem tud róla, de ha nem tetszik neki akkor mehet a macskájával együtt! Van kapásból 2 rendes (aki takarit maga után) vállalkozó aki jönne lakni. Muszáj valakit aki fizeti a rezsit "ittlakatni" mert különben nem tudjuk fenntartani magunkat... még! Még 2 évig tart a hitelünk ami havi 20e...
mennemkell!
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziassztok!

Csak felmentést kérni jöttem. Most nincs kedvem, meg lekierõm írni. Petinek légcsõhurutja van, hõemelkedése, taknyos, nagyon rondán köhög, minden kaja után nekiáll köhögni, és hányKép

Jeletkezem, ha meggyógyultKép

Puszi: Kata
LadányiKata (ladán
 


Kata!

Ha olvasod, mielõbbi gyógyulást Petinek!

Nálunk is mindhárom iszonyú milyen taknyos, a két lány köhög, szóval jó lenne ha megúsznánk nagyobb gond nélkül az ünnepekig, meg persze alatt is! Ezért isszák a bûnrossz Aloe Verát, meg egyéb vitaminokat...

Sasha.
Aranyér-téma sajna elsõ szülés óta ismerõs. Vissza-visszatér, nekem pl. a gyógynövényes kenõcs elég sokat segített. Volt olyan is asszem Julcsi szülése elõtt 1-2 nappal hogy úgy fájt, meg vérzett, stb. hogy elõre rosszul voltam mi lesz itt a beöntésnél (programozott szülés volt ugye), de hál Istennek addigra valahogy rendbejött... Volt akkor nagyobb gondom is.

Tikk, navégre hogy hallani Rólatok is! Akkor az ünnepekben még itt lesztek? Költözéshez majd óriási lelkierõt kívánok! Hanna meg azóta remélhetõleg már teljesen meggyógyult. Ki a dokitok (még), nem Ambrózy vagy ilyesmi a neve? Agyhártyagyulladás elleni oltás akkor csúszik?

Sasha, nálunk minden gyereknek ennyi az alaphõje, mármint 37,0 és 37,1 levonás után. Illetve ahogy nõnek csökken, de ekkorának ennyi volt, Bánknak meg írtam hogy mennyi. Ennyi kis pici hõemelkedésecskénél eszedbe ne jusson bekúpozni!!!
Nem is tudtam hogy van albérlõtök! Nagyon nem irigyellek miatta! Kép Pici babával... A kutyád hogy bírja azt a macskát? Hát ha van rá módotok szerintem szabaduljatok meg a macskástól! És akkor a konyhát meg a fürdõt is közösen használjátok? jajjjjjj!

Pusssssz:
Norcsi

u.i.: Ti hogy álltok a karácsonyi készülõdéssel? Én még sehogy, ahogy ajándék-vásárlással is csak részben vagyok meg.
norcsi
Lenti
 
 


Kata!

Millió puszi és millió jókivánság a Petinek! Gyógyulj meg nagyon hamar anya örömére Peti!Kép

Norcsi!
Hát végül megsajnáltam a macskát meg a gazdáját és adtam nekik még egy esélyt. Elvileg a srác a haverunk volt mielõtt ideköltözöttKép Most hogy van a gyerek egészen másképpen látjuk a dolgokat! Haver még mindig, csak mittomén valahogy másKép A konyha az enyém! max villát meg kést vesz magához,mert állandóan futártól hozatja a kajáját úgyhogy ezzel gond nincsen. Mosni talán 2x láttam és fürdeni is ritkán fürdik. Mondom, hogy rendetlen egyed. A macskának meg kiskorában megengedte, hogy az asztalára felmászkáljon én meg soha nem engedtem meg hogy máshol az asztalokon mászkáljon. Viszont most már nem tud külömbséget a saját szobájában lévõ asztal és a többi között. Egyfolytában játék után kutat. Neki a játék a kupakok, alufólia darabka meg ilyenek. A cumi meg müanyag kupakszerü, de miért ment fel a konyhaasztalra. Mondtam a srácnak találjon valakit, mert legközelebb már megy a macska és kész és ha anyámékhoz viszem ki akkor ott nem tudja látogatni. Nem adok 2 hetet és nem lesz itt macska. A kutya jól birja a gyürõdést, bár egyre bánatosabb most, hogy a Gabi is sokkal több idõt követel tõlem. Úgy félek, hogy féltékenysége nagyon elharapódzik, mert akkor nem tudom mit teszek. Igy is megengedek nagyon sokmindent a kutyinak. Szaglászhatja meg minden. Múltkor fürdés után(kutya volt fürösztve) és a Gabi fürdetése elõtt a pici kezét fogtam és együtt simiztük a kutyát. Az tetszett neki, de furcsállotta a kutya hogy a pici is simiziKép Meg engedem a kutynak, hogy a pici buksiját hátul megszagolja, meg a fülét. De nagyon sunyi a kutyiKép Néha elcsattan a nyelve. Na ezért nem engedem az arcát szaglászni a kicsinekKép Mindenesetre jól megdicsérem a kutyit mindig amikor ismerkedtetem a picivel, hiszen igy megtanulja, hogy kedvesen kell vele bánni és nem bántani!

Na jól kifejtegettem a véleményemet a semmirõlKép
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Picit azért jelentkezem.

Sasha! Igen, az aranyér szülés utánni tünet. Szerencsére én megúsztam, bár ha megadatott volna "rendesen" szülni, még egy aranyeret is bevállaltam volna. Sajnos Anyunak Apunak is van (koruknál fogva) úgyhogy biztosan én se úszom meg.
Hát, nagyon gáz lehet a bérlõtök, pláne a higénia miatt ugye pici babánál.. Én még a szûk családtól is kiütést kapok egy idõ múlva, nemhogy folyamatosan valaki itt lakjon.. bár már a bab elõtt megszoktad biztosan, én így babástúl nem tudom elképzelni, na meg a macs....Kép De ééédi Kevin!!! Én (ez abszolút nem tanács, ötlet én vagyok csak ilyen lökött) hagynám, hogy Kevin megpuszilja a talpát Gabinak, vagy a tarkóját, majd rögtön (hogy a kutya ne lássa megmosnám. Kép
Norcsi! Na, akkor ez nem egyedi... Az orra nagyon folyik, már aranyosan hagyja kiszívni (Õ is szivja Maci orrát), már csak hõemelkedése van, csak a ronda köhögés....mondjuk úgy fél óránként köhög 2-at, de szegény (hogy miért, nem tudom) ül, köhög, és akkor teljesen elõrehajol, úgy köhög, hogy szinte lefekszik a földreKép Ma is volt sajnis reggeli után egy kicsi (igaz, allig evett) ebéd után egy nagyobb taccs, de megint a köhögéstõl. kaja után fél órán belül köhögött, és akkor taccsolt sajnosKép Most uzsizott egy 125-ös joghurtot 1/4 5-kor, még bennevanKép
Jól is aludt szegényem este 10-tõl 1/2 5-igKép addig nem is köhögött táp után köhögött többször (nem értem, hogy függ össze a köhögés a kajával?) de aludt 1/4 10-igKép
Te Norcsi, a lándzsás utifû minden köhögésre jó? meert én úgy látom, jobban köhög, amióta esziKép eszik tegnap óta Ospamox antibiotikumot is meg szemmcseoo, orrcsepp, polivitaplex vitamin (amúgy is eszi) meg már 2x kapott lándzsást. Estére nem merek adni, nehogy köhögtesse. Ja, meg kenem a mellkasát baby luuft balzsammal éjszakára.
Na meg eddig adtam éjszakára kúpot 8tudom, Norcsi ellenzed) hogy jobban aludjon, mert ahányszor ébredt, annyiszor köhögött, meg 38,1 volt a hõje).
Szerintetek, ha ma már nem volt láza, akkor javul??? A kedve is egész jóKép Tegnap amikor elvittük a dokihoz nagyon rosszul nézett ki. ja, azt nem is mondtam, a kötõhártyája is be van gyulladva. Könnyezett a szeme, két ronda piros folt volt a pofiján, taknya-nyála összefolyt, baromi nyûgös volt...ráadásul péntek este, tele a rendelõ, minden gyerek köhögött mint a fene, azt se tudtam, merre vigyem a gyereket egy kisfiú totál ki volt, hányt 5 percenként, meg hisztizett. Még magunk elé is engedtem volna, de Peti is totál hisztis volt, meg melege is volt. Tuti, többet nem viszem betegrendelésre, mert ez nagyn durva volt, inkább fizetek, és kihívom a dokit.

Na megek, mert azért rá is játszik a fiatalember, hisztizik utánnam rendesen.

Puszi: Kata
LadányiKata (ladán
 


Na, már alszik egy órájaKép

Elég sokat köhögött elalváskor, meg nagyon megindult az orra. A hõje 37,9 levonás nélkül. Ténylg javul, ha az orra megindult? De szintén csak vizes jön belõle, és nem is sok, csak állandóan "csurog" az orra alattKép

Megyek, mert Csabi gépezni akarKép

Pusz: Kata
LadányiKata
 


Sziasztok!

Kata! Nagyon sajnálom Petit, ugyanez volt Hannának is!
A lándzsás utifü elvileg köhögéscsillapító hatású, meg persze oldja a hurutot is lehet azért köhög jobban. De tudom ajánlani a párologtatást, egészen hüvös szobát, levendula cseppeket, kamilla teát a szobába, ezek segítenek.

Norcsi! Láng doktornö a miénk. Csúszik ünnepek utánra az oltás, mert most volt elöször ilyen beteg Hanna és így most erösítem én is. Perszehogy a múltkor jól elkiabáltam magam, azóta megint nem akszik jól és csak dentinox-szal nyugszik meg szóval indulnak a fogas éjszakák újra sajnos.
Ti hogy vatyok? Olvasom a lányok köhögnek, remélem nem túl komoly. Bánknak hogy megy a menetelés.Kép

Sasha!Megnéztem a gyerköcöd topikját, szép szál legény lett belöle.Kép
Sikerült megnevelned a macskát a gazdival?Kép

Hanna ma többször tett 2 lépést, de gyáva nagyonKép Ha simogathatja a kanapét, vagy az asztalt, akkor rendesen fut, valamikhez hozzá kell érnie, amúgy fél mégKép

Na megyek aludni

jóéjt mindnekinek!

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok!

Betegeskedõknek rögtön jobbulást kívánnék és gyógyuljatok meg legalább az ünnepekre!KépKép
Nálunk is tombol a nátha a családban, de igyekszünk legyõzni.

Norcsi: chamomillát mennyi ideig lehet szedni? Úgy látom Gergõnek nagyon bejött a dolog, csak nem tudom nem káros-e egy idõ után.

Ne haragudjatok, hogy ilyen keveset jövök, de Gergõvel olyan gyorsan mennek a napok. Sok idõmet lefoglalja, már kúszik és állandóan figyelni kell rá. Imádja a konektort.

Puszi: Golyó
golyó
 


Sziasztok!

Alakulunk, alakulunk, csak nem akarom elkiabálni, mert azért semmi nem megy simán..Mondjuk megint rosszul alszik éjjel, ez már a régi kerékvágásKép
Már hõemelkedése sincs, az orra ma szinte nem is folyt, szívni már egyszer sem kellett, köhögni csak 5-10x köhögött maximum, jó "recsegõset". Azért délelõtt "megörvendeztett" egy taccsal, lenn a játszón. Levittem 5 percre havat nézni, elkezdett megint köhögni, és taccsolt, javarészt teát.Kép Ez volt az egész betegség alatt, napi 1-3 hányás kaja után 1-2 órával egy jó erõs köhögésre mindig kijött, de szinte mindig már csak a tea színezve a kajával... Na, ma csak a reggeli taccs volt, ez is valamiKép
Egy aggaszt, hogy ült az ölemben, és a hátát fogtam, ahogy vette a levegõt, "zörgött" a hátaKép
Megnézte ma is a szomszéd lány, azt mondta, a torka már csak picit piros, az a sok sûrû slejm amit a garatban látot, elmúlt, már csak kevés van, az is átlátszó. A hátára azt mondta lehet, hogy a torkában lévõ váladék "vízhangzik " le.... de holnap még meghallgatja, lehet, hogy ír fel hörgõtágítót. Az mi? Nem tudjátok? anyu meg azt mondta, amikor kicsi voltam, arról tudta, hogy gyógyulok, amikor zörgött a hátam.

Szerintetek ez mi a fene? Csak nem szövõdmény???????????

Golyó: mibõl látod, hogy bejött a chamomilla? Mennyit adtál neki? Szerintem adhatod nyugodtan, de Norcsi a szakemberKép Aha, aha, kezdõdik a kúszás-mászás........KépKépKép itt kezdtem el nagyon fogyni (szerencsére)Kép Meg fáradni. Szedsz még vitamint, ugye????Kép

Tikk! Hanna nagyon ügyi!!! Okos, hogy óvatos! Legalább titeket elkerülnek azok a balesetek, amik az én rohanós fiamat értékKép

Norcsi: Mi újság felétek?? Sütsz fõzõl? Én még semmit se csináltam, azt se tudom, mikor....csütörtökön Csabi szabin lesz, majd akkor a mézeskalácsot talán.

Sasha: Hûû de szép nagy fiú Gabó!!!! Mi újság a macskás lakóval?? Kevin hogy viseli a "tesót"? Szerintem, ne mutasd ki Neki, hogy félted Gabit tõle, mert az biztosan rosszul esik Neki. Talpnyalást engedéjeznék a hlyedben, biztosan Gabi is élveznéKép

Megyek, mert elaludt a kölökKép

Puszi: Kata

Puszi: Kata
LadányiKata (ladán
 


Na JA. Most jöttünk meg az orvostól, (hozzáteszem, nem semmi ahogy hozzánk álltak, mert a dokinéni szabin van, én nem is akartam menni, de az Olivért is vitték, és nekik azt mondták a telefonba reggeltõl estig bármikor lehet menni.). A doki (aki amúgy nem volt szimpi) azt mondta, ahogy hallgatta, hogy ronda, tele van váladékkal. Na de mi?????? A tüdeje??????, Azt mondta hörhurut. De jó. Pedig pont úgy voltam, hogy jobban van......Adott valami gyógyszert (az antibiotikum mellé), aszongya, ha elkezd a gyerek képe pirosodni és remegni a gyerek, ne adjak neki többet...na de jó, mondom, akkor mit adjak neki? Semmit. ja, és holnap menjek vissza a Soóshoz. Persze, hülye leszek, most is másfél órát voltunk ott a beteg gyerekek között....Majd kihívom.

Tele van a bugyromKép

Puszi: Kata

Csak nem értem, ha jól van, és úgy látszik gyógyul, miért van máshogy???????Kép
LadányiKata (ladán
 


Sziasztok!

Jééé, ilyen régen nem írtam? Olvasni olvastam, de aztán a válaszolgatás valahogy elsiklott.

Akkor most megpróbálom összeszedni amiket írni akartam.

Sasha, akkor adtál újabb haladékot ezek szerint a macskás albérlõnek. Azért nem semmi lehet egy ilyen taggal egy lakásban élni, haver ide vagy oda. Kutyulival ügyesen csinálod az ismertetést!Kép

Tikk. Na végre jelentkeztél!Kép Hanna is hamar el fog indulni már, csak gyõzd utolérni. Szóval menetelés már nagyon megy, egész nap csak lót-fut, tiszta kék-zöld mindene, mert ha fáradt, vagy elbotlik jól megüti magát. De nagyon ügyesen csinálja már, valamelyik nap Annát utánozta aki pörgött, és bizony nem esett el õ sem rögtön! Szóval ügyesedik. Sajna a taknyosság, torokfájás, rekedtség, köhögés ez megvan,(láz, vagy hõemelkedés felváltva) immár az egész családban. A férjem is visszakapta, úgyhogy teljes a nyûglõdés. A dokinénit hétfõn hívtam ki (kész kórházba pottyant szegény ennyi beteg közé), és kiderült hogy azért annyira nem vészes a helyzet mint aminek tûnik. Torokgyuszi és vírusos mandulagyuszi okozza a bajt. Azért mikor meghallotta a Bánkot, aki aznap irtó rekedt volt, néha kis ugatós köhögéssel kombinálta a dolgot, rögtön felírta azt az r betûs kúpot amit kruppra szoktak adni elsõsegélyként. Azért én megnyugodtam, hogy van ilyen itthon mert tényleg sosem lehet tudni. Azt mondta hogy az ilyen mélyhangú, ugatósan köhögõs gyerekek hajlamosak lehetnek rá. Remélem hogy nem!!! Bogyókat is szedünk, a homeos dokinõvel tegnap beszéltem, õ mondta mit szedjünk.

Golyó, itt térnék ki a kérdésedre, elvileg hosszabb idõn keresztül is lehet szedni bármelyik homeopátiás szert (nálunk volt olyan hogy szeptembertõl gyakorlatilag márciusik egyvégtében szedtük a skarlát-megelõzõ szert, mert addig nem pusztult ki a skarlát Anna csoportjából), de azért az okosok azt mondják hogy nem jó azért a hosszabb idõn keresztül szedés. Akkor kell neki adni amikor akkut szüksége van rá. Miért kérdezted ezt? Mert rendszeresen adod neki már hosszabb ideje?

Kata, hívd is ki a dokit, nem érdemes a beteg gyerekek közé menni kockáztatva ezzel hogy még valamit összeszedjen. Nálunk is ez jött be hogy kihívom, ha meg mindegyik beteg ez nem is lehet kérdés. Ilyenkor nyugisan tudja vizsgálni is, nem nyivákolnak ezren a folyosón, szóval jobb így. Hát nem tudom hogy van nálatok ez a hörghurut, de az biztos hogy nem kéne hagynia hogy a tüdejére húzódjon. Erre kérdezz majd rá a Soósnál is. Egyébként milyen antibogyót kaptok? Nekünk most az Aktilt felírta, arra az esetre ha a homeopátia nem váltaná be a hozzá fûzött reményt. De be fogja váltani reményeim szerint!

Igazából nagy fõzõcskézést én nem csinálok Karácsonykor, mert karácsony délutánig vagyunk itthon, utána is csak aludni járunk haza, ilyenkor nagy vendég-járásban vagyunk, egyszerûen nem érdemes nekem sütnöm fõznöm. Ajándék-vásárlással nagyon nem jól állunk, ma is éppen megyünk majd még, de egyenlõre az a baj, hogy sok esetben az ötlet hiányzik hogy kinek mi kéne.

Sziasztok, puszi, és minden kis betegnek mielõbbi gyors gyógyulást kívánok (beleértve magunkat is)!

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Norcsi: Köszi a gyors választ. Még csak most kezdtük a chamomillát (1 hete), de mivel orvossal nem beszéltem, nem tudtam mennyi ideig adhatom. Kiolvastam a homeopátiás könyvet és a 210 oldal (nem tudom meg van e), olyan mintha a Gergõrõl írták volna. Mintha látnék most változást, de lehet, hogy csak bebeszélem magamnak.

Kata: sikerült elhanyagolni magamat vitamin ügyileg, majd most pótolom. Fáradság már megvan, éjjel 8x ébredünk. Fogyni jó lenne kb. 4 kg-ot a hasamról és a fenekemrõl.KépSzólj rám, hogy ne álmodozzam! KépKép

Mindenkinek ismételten gyógyulást!!!!!KépKépKép

Pusz: Golyó
golyó
 


Sziasztok!

Kata! Hanna is zörgött a végefelé. Aztán amjdnem egy hétig jól is volt, most újra taknyos, asszem ennek nem lesz vége sosem.Kép Remélem ti is meggyógyultok lassan.
Már 4-5 lépésnél járunk és most már bátrabb is sokkal. Nagyon aranyos, mindig visz a két kezében valamit, gondolom egyensúlyozni.Kép

Norcsi! Szóval ti ingáztok az ünnepek alatt? Mi itthon leszünk végig, anyósom most ment el, anyuék hétvégén jönnek, aztán karácsony a szük kiscsalád körében telik majd. Biztos szép lesz.Kép Én már kész vagyok mindennel, ajándékok becsomagolva, már csak egy nagyobb kajavásárlás kell.

Na megyek, mert játszásidö vanKép

pussz mindenkinek

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok!

Picit vagyok. Talán javulunk. Már alig köhög, de "zörög" még, meg este ha sokat lót-fut, "hörögve" veszi a levegõtKép

Sasha, olvastalak az elsõ napokban, ezt oda írtam neked, de átmásolom, egyszerûbb itt:Ne aggódj Gabi súlya miatt, Peti is 4 hónaposan duplázta meg a születési súlyát, volt, hogy hetente 30-40 dkg-ot hízott. Aztán abbahagyta a szopit, elkezdett pörögni, rohangálni, 10 hónaposan, azóta meg azért b*szogat a doki, hogy nem hízik eleget. Most, 14,5 hónaposan 11,5 kg.

Ja, az egészséges rendelésrõL: az utóbbi idõben 2x voltunk ott baba-mama klubban (elvileg egészséges gyerekek között) minkétszer beteg lettKép Most szerdán volt egy hete hogy elkezdõdött, akkor kihívtam a dokit, majd pénteken bevittem. (ettõl betegebb lett), majd szerdán "kontrollra" mentünk, csakhogy nem volt a dokink, és egy nagyon bunkóhoz estünk be (ne menj senki máshoz, csak a mi dokinkhoz, vagy ahhoz, aki õt helyettesíti, õ is nagyon rendes), persze szerinte betegebb a gyerek, másnap újra vissza a mi dokinkhoz. 3x voltunk ott, minden gyerek össze vissza köhögött, hányt, ott vártunk 1,5 -2 órátKép Hétfõn kell mennünk kontrollra, nem tudom, kihívjam-e. Mert elvileg addigra meggyógyul, megint beviszem a betegek közé...újra összeszed valamit. De félek, ha kihívom, a doki húzni fogja a száját...
Lehet, hogy megbeszélem a védõnõvel, intézze el, hogy az egészséges rendelõbe ugorjon át a doki, vagy mi várhassunk ott.

Megyek, mert képzeljétek, most elaludt.......pedig délben már aludt....lehet, hogy betegebb lett?????????????

Puszi: Kata
LadányiKata
 


Sziasztok!

Tikk!
Köszi a dicséretet!Kép

Kata!
Remélem végetért a tortúra a doki-betegség-doki ügyben! Hogy tetszett Petinek a hó???
Én most tudtam, meg, hogy anyukámnak is van aranyere a szülés után jött ki neki, de észre sem veszi, neki nem okoz gondot.

Norcsi!
Bánknak hogy tetszett a hó? Alig várom, a jövõ ilyenkortKép Kiváncsi vagyok Gábornak mi lesz a véleményeKép

Hát úgy néz ki Gabi fiam beteg lett. Az állandó hapcinak az lett a vége, hogy most már folyik az orra, meg néha köhög, de napi kb 1-5x és csak 1-1-et. Tegnap óta szenvedek vele,még szerencse, hogy anyukám itthon volt. Nem jó neki sehogyse. Ölben se, ülõkében se. Fekve szeret lenni, de ott is nyüszi lesz egy idõ után. Szinte óránként szopna. Rengeteg kaka van és pisi. Ez jó. Lázát óránként mérem, felváltva a digi fülhõmérõt és a hagyományos higanyosat. De ugyanazt mutatják. A legmagasabb idáig 36,9 volt, de az még teljesen jó. Meg 1 hete volt a kakijában egy véres nyálka. De tényleg kevés. Felhivtam az ügyeletet, de nem jöttek ki. Kérdezték, hogy milyen a kedve a gyereknek, eszik, iszik eleget, kapja e a K vitamint, meg ilyesmi és úgy itélték nem jönnek. Ma megint volt nyálkás vér a kakiban, holnap kihivom a dokit. Nehogy már az ünnepekre betegedjen le teljesen a gyerek és orvos sehol.
Én meg ki vagyok teljesen az állandó most mibajalehet-tõl. Tényleg komolyan nem tudom mi van. Egyik pillanatban tele pofival vigyorok és a következõben görbül a szája és bömbizik. De tényleg csak pillanatok müve. Nappal fél-1 óra és már fent van, és utána egy-másfél óra nyüglõdés ugyanolyan szinten. Komolyan mondom, tegnap egész nap vasaltam, mert mindig felébredt a gyerek. Aztán meg ez a láb-kéz és homloknyirkosság is idegesit. Hideg a lába és nyirkos. A keze a szájában van az talán attól nedves és ezért is hideg. De a homloka? Olyan kis izzadós, lehet azért. De mitõl izzad amikor jéghideg a keze-lába? Fõleg szopi közben...

Na megyek alszaszni,mert már jólesene nagyonKép
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!


Mindenkinek nagyon boldog és békés karácsonyt kívánok! A babáknak sok-sok ajándékot!

Puszi: Golyó
golyó
 


Boldog Karácsonyi ünnepeket Kispestiek!Kép

Kép

hihi most kopiztamKép
cupp
sasha

Kép
sasha
 
 


Boldog karácsonyt mindenkinek!!!

(Részletesen majd talán késõbb tudok jönni!)

Kép

Pussssz: Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Békés boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!!

Sasha, majd mondd mit mondott a doki, ma nálunk is voltKép ImádomKép

Jelentem, meggyógyult a fiú, de ami hörgõtágítót kapott, attól tök zizi volt egy hétig. Rá van írva, hogy egy "kicsit" doppingol. Reggel este kapta, háááát az én amúgy is aktív gyermekem egy "kicsit" fel volt pörögve. Itt rohagált, rámolt, olyan rossz volt, hogy húúúúúúúúúúúKép
Az apja tegnap már üvöltött elkeseredésében. Pedig csabi egy birkatürelmû valaki, még sosem láttam üvölteni. Csupáncsak anyi történt, hogy csináltam a bejglit, és nem voltam hajlandó közben Petizni, meg pakoni utánna. Behordta a zsemlemorzsát a szobába, a lábosokat, fedõket, turmixgépet, reszelõt, stb-t végigszórta a lakáson, kiszedte a szekrényzáró botot (egy kb 1 m-es bot van a fiókos szekrény fogantyúiba dugva függõlegesen, gomb a végén) váltott kézzel rakosgatja felfelé, és kiszedi. Azzal rohangált, és tört zúzottKép) az összehajtogatott tiszta ruhákat szanaszét dobálta....Apára volt bízva, meglátta a pusztítást, és kiakadt. He he. Mondom neki, máskor mindennap ez vanKépKép

Mennem kell felébredt, és még a pulykitölteléket is meg kell alkotnomKép

Puszi: Kata
LadányiKata (ladán
 


Sziasztok Lányok!

Szeretnénk boldog-szép ünnepeket kívánni Nektek, egészséges, okos, ügyes gyerekekkel Kép
Mi jól vagyunk, de a monitorunk rendetlenkedik, minden újabb napja ajándék Kép, ha tehetem, jövök.

puszi:

ildikó és családja
ld
 


Sziasztok Helybeliek!

Békés, boldog karácsonyi ünnepeket kívánunk!

Tikk&Hanna
tikk
 
 


Sziasztok!

De eltûntetek!!!! Családozás mindenhol ??

Nálunk intenzív fogzás vanKép Ugye 8 fogunk van, és most minimum 4 örlõ jön egyszerreKép A doki már vagy 1,5 hónapja mondta a bal felsõre, hogy jön, de ahogy kenegetem, a jobb alsó iszonyúan be van dagadva a bal alsó meg mintha már látszana is, (apró pöttyök) szóval, minimum 3Kép erre a chamomillán, meg a dentinoxon kívül más van???
A legújabb, hogy felmászik mindenhová, és leugrik. Eddig csak a nappali kanapéról ugrott úgy le hogy egy pillanatra elnéztem, de a kanapé elõtt van a 150x150-es játszószivacs, ami legalább 5 cm vastag, még élvezte is. De álltalában kézen fogva odahúz, felmászik, és ugrik a karunkba. Most éppen azon frászolunk, hogy az új hülyeség, hogy a konyhai sarokétkezõ padján rohangál, felmászik az asztalra, onnan az etetõszék tálcájára, arra rááll, és rángatja az etetõszék háttámlájátKép Enyhén életveszélyes. Mindezt a padra felmászástól az etetõszéken való állásig kb 10 mp alatt. Attól félünk, innen is nekiáll ugrálni. Már azon gondolkodom, ez a gyerek tuti valami életveszélyes sportot fog választani ( tudjátok, olyan gumiköteles ugrás (le nem bírom írni a nevét), sziklamászás, vadvizi evezés, hasonlók

Megyek reggeliztetni....Ha megeszi....
Azt nem értem, hogy bírja ennyi energiában, amijen õrültségeket csinál, ha ilyen keveset eszik..

Kata
LadányiKata (ladán
 


Halihó!

Hát mi vagyunk vagyogatunk. Csabi végre itthon van, igaz még igy is van dolga, de legalább itthon!Kép A két ünnep között is és egészen 6-ig itthon marad! Úgyhogy én most "kiscsaládozom"Kép

Kata!
Nem semmi ez a Peti gyerkõc! Remélem hamar kibújnak a fogai! Gondolom jó kis álmatlan éjszakáitok vannak miatta!
Sport: bándzsi dzsámpingKépKép

cupp
sasha

Kép
sasha
 
 


BÚÉK!KépKépKép

Kép

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


BUÉK!!!!!!!!

Kata + Peti

ezt meg a Peti mondja:

Kép

muszály volt megmutatnomKép
LadányiKata (ladán
 


Boldog Új Esztendõt Kívánok minden Kispesti (és nem Kispesti) lakosnakKép

Petinek meg hogy kínálkozik a feneke egy csattanósraKépKép

Na mi meg lehet elmegyünk éjfélezni a nyugatihoz... Bár nem szivesen megyek, de a Csabim nélkülem nem hajlandó, én meg nem akarom a szilveszterét elrontani. Úgyhogy lefejtem 250 tejcit és a gyereket leadom anyósnak... remélem elbir vele!
Na puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánunk!!

Tikk&Hanna
tikk
 
 


Sziasztok!

Mindenki eltûnt????

Mi jól vagyunk, kezd Peti normálisan enni (kopp kopp) mai menü: reggeli: 1 bundás kenyér, a piacon "csak úgy " egy negyed lángos, délben lasange, délután (este) 3 virsli. De inni nagyon sokat iszik 5 cumisüveg ( 250 ml) / nap. Lehet, hogy baja van???
Rossz mint a kisördög (Hála Isten, legalább egészséges, csak már attól félek, ettõl lesz baja, hogy összetöri magát), Valamelyik nap csak kikisértem Olivéréket, keresem, hát fenn gugol a konyhasztal tetejénKép
Kezd beszélni, nagyon meglepõ dolgokat mond, de még mindig egyszer azzal a különbséggel, hogy fél napig ismételgeti , de másnap már nem mondja. Csabi eldugta a háta mögé elõle a fényképezõgépet, erre énekelve: eldugtad láttam!
Aztán mondom: Gyere megyünk Olivérhez. Erre odarohan az ajtóhoz, és mondogatja: megyek, megyek, megyekKép A kajásfiókját kihúzza, mutogatja a kaját: eszem eszem. Kép

Na elaludt, hátha ma el tudok "kapni" ApátKép

Puszi, és tessék írni!!!!!!!

Kata
LadányiKata (ladán
 


Kedves Kata!
Milyen hörgõtágitót szedett a kisfiad,mert már az én fiam is szedi egy hete a Spiropent szirupot,meg kapja mellé a Theophyllini kupot,és még éjszaka is pörög.Bocsi a zavarásért ha tudsz válaszolj majd légyszives.
köszi
Lucky079
lucky079
 


Szia Lucky079 !

Igen, Õ is a Spiropent-et kapta, de éjjel nem pörgött, de 11 körül úgy kellett lelõni. A Theophyllini kúp micsoda?

Utánna még napokig pörgött, amikor abbahagyta. A kisfiad jobban van már? Mennyi idõs?

Puszi: Kata
LadányiKata (ladán
 


Sziasztok! Látom nem nagyon jártok errefelé. Az jó Kata ha Peti így rendbejött. Az étvágyáról meg jobb ha nem mondok semmit, szerintem annyit eszik mint a két lányom együttvéve, úgyhogy ezen aztán tényleg nem érdemes rágódnod. Nagyon ügyes hogy így beszél, nálunk Anna volt az aki már egy évesen beszélt, csodájára is jártak, én meg nem értettem, hiszen nekem az volt a természetes. De azért nem bántam hogy Julcsi két és fél éves koráig gyakorlatilag néhány szónál nem mondott többet. Bánk is néhány szót mond már, de ez még nem sok, de úgy vagyok vele hogy nekem éppen elég a duóban szóló két lány akik egész nap csak beszélnek, sõt álmukban is!Kép
Megúsztátok az ünnepeket betegség nélkül? Nálunk felváltva volt hol egyik hol másik beteg, de hamar meggyógyultak, így ma a hóba is kimehetünk majd!

Jó hétvégét, legalábbis amennyi még hátravan belõle!

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


NorcsiKép

Igen, meggyógyultunk, most nagyon jól van, leszámítva, hogy vagy 5 foga jönKép

Teljesen elhagyta 3 napja a cumit, mától próbáljuk az üveget is elhagyni, átmenetnek az avent varázsitató van

Megyek, észrevettKép

Kata
LadányiKata (ladán
 


Szia Kata!Köszi hogy válaszoltál ,nos az a Theopillini kúp az is állitólag hörgötágító,de szerintem nem sokat használt csak annyit hogy a Bence nappal se tudott aludni meg éjszaka se.Tegnap ota nem adom neki és az éjszaka is aludt meg mai napközbe.
Egyébként a Bence kereken 2hónappal fiatalabb mint a Peti fiad ,Õ dec.17én született.majd még irok csak már késõ van .
szia lucky079
lucky079
 


Sziasztok!

Csak röviden: Most jöttünk meg a kórházból, Peti tegnap felszakította a lágyszájpadjátKép Elaltatták, két öltéssel összevarták, benn kellett aludni. Nem volt túl jóKép

Majd írok. Puszi:

Kata
LadányiKata (ladán
 


Kata! Részvétem!KépKépKép Gyógyuljatok!
Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Kata!

Gyógyuljatok! Gondolok rátok!
puszi
sasha

Kép
sasha
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: