Új privát üzeneted érkezett!

[color=red]Sziasztok!

Megint nagy a pangás errefelé.... :cry:
Nekem meg nincs kedvem dolgozni, gondoltam inkább írok ide egy kicsit. :wink: :lol:

Sancsi!
Sajnálom, hogy ennyire elhúzódik ez a betegeskedés nálatok. :( Barátnőm járt kb. így, ő januártól március elejéig volt szinte egyfolytában beteg. Megfázás, arcüreggyulladás stb., mostanra lábalt ki nagyjából, egy vagyont költött gyógyszerre meg orvosra! Remélem, már jobban vagytok.
Munkahelyeden ezek szerint nem csinálnak problémát a betegállományból? Remélem, nem lesz gond emiatt.

A szentiváni oviról annyit sikerült most megtudni, hogy áprilisban lesz a beiratkozás, előtte lehet menni egy párszor körülnézni, és ki lehet majd választani, hogy melyik óvónéni csoportjába szeretném majd járatni Aisát. Ezt jónak tartom nagyon, bár szerintem néhány óra alatt nem lehet megismerni senkit. :?

Andi, hogy vagy?? Minden rendben van már??
Évi???
Fricike???[/
color]

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok.Na mi történt mindenki eltünt,remélem nem betegek vagytok.Hát elmesélem ma voltunk {odzával bébiúszáson hát nagyon király volt,csak akkor sirt mikor kijöttünk tök szupi volt.mondjuk az sem hátrány hogy itt van vörösváron,és nem kell utazni. mindenkinek csak ajánlani tudom ha érdekel titeket van ovis úszás is.Na mára ennyi mennem kell szólit az úrnöm.Jók legyetek és ne legyetek lusták irni.

Kép[/url]
Kép[/url]
fricike
 
 


Sziasztok!!
Nahát Fricike,te beszélsz,hogy ne legyünk lusták irní??? :lol: :lol: :lol: Nem tudom ki szokott hetekre eltünni. :lol: :lol: :lol:
A Bizingerékhez jártok uszni?Hány éves kortol lehet vinni öket,és mennyíbe kerül?Gondolkodtam már én is hogy Mironnal elkezdhetnénk,de a Hónvédba ahova Kíra jár csak 5 éves kortol mehetnénk,na meg öszintén semmi kedvem megint elkezdeni bejárogatni vele,örülök,hogy Kíra már megy egyedül.Neki márcsak egy éve van,tehát jővő ilyenkor már meglesz a vízialkalmassági papirunk,és akár abba is hagyhatja. :lol: :lol: :lol: Mondjuk én szeretném ha járna továbbra is,de amiota táncra jár azota inkább arra összpontosít jobban.Néha már nyafogás van szombatonként,hogy ő nem akar uszni menni.Pedig nagyon lelkes volt eleinte.Dehát ugye mennie kell,mig ezt a papirt meg nem kapja.
Kérhetünk Bodzárol megint képeket,tuti nagy már a csajszi,még a végén betölti a 18-at és nem ismerjük meg az utcán.

Hajni!!
Apa tegnap megint,ugy fogadott hogy miért nem mondtam neki,hogy mi történt Gergővel??Mondtam neki,hogy semmit nem tudok!!Mi történt??Derült égböl a villámcsapás??Vagy már voltak elöjelek??Gondolom már túl van a műtéten?Melyik kórházba csínálták?
Gondolom azért dolgozni jársz,és nincs ídöd íde irogatni,mert melo után látogatni mész.
Sok-sok gyógypuszit küldünk Gergőnek,ja és persze kitartást,gondolom fáj neki.Aposomnak is volt,utána hetekig szenvedett. :cry: :cry: :cry:
Azért ha van időd gyere azt mesélj.

Évi!!
Közeleg a te időpontod is!! :cry: :cry: :cry: Izgulsz már???
Rólunk:
Én hála ístennek már jól vagyok,bár egyiknap véreztem egy napig,és most nem tudom mi volt ez megjött vagy sem.
Mindenesetre Mihályihoz már bejelentkeztem,és április 11-re kaptam időpontot!! :twisted: :twisted: :twisted: :shock: :shock: :shock: Ugyhogy Évi,ha márc.végén lesz a mütéted ugyis rá 2-3 hétre jelenésed van Mihályinál,már jobb ha most telefonálsz.Szerda és péntek délutánokra lehet időpontot kérni,lennt a portán adják,nem is kell a nőgyógyira telcsizni.
Mondjuk lett volna elöbb is de ugye nekem inkább az este 5 utáni időpontok jók,(gondolom mindenkinek:):):))mivel Apának megint beindult a szezonja,ugyhogy általába túlorázik,igy nem mertem bevállalni egy délután 3-as időpontot.
Munkát keresek ezerrel.Gáboréknál is van felvétel a recepciora,csak sajna kell az angol,pedig pénzbe jó lett volna.Hajni,nem probálod be?Nem kell papir az angolrol,éppen csak ha ugy szólnak bele a telefonba tudjad kit kell kapcsolnod.
Már sok helyre adtam be az őnéletrajzom,de egyenlöre semmi.Gondolom Miron miatt. :cry: :cry: :cry:
Miron nagyon élvezi az ovit,tegnap volt fényképezés alig hagyta magát.Kicsit túl hiperaktiv a gyerek állitolag. :lol: :lol: :lol:
Kírának volt tegnap nyiltnapja a suliba.Voltam egy matekon és egy németen.Matekon annyíra nem volt lelkes bár tudott mindent,de németen mindent bepotolt.Vitte az órát rendesen. :lol: :lol: :lol:

Hajni,irok privit a Szentiváni ovival kapcsolatban,mármint "ovónővel" már ha annak nevezhető.Nem akarom ide beirni mert nem tudom kik olvasgatnak itt.
Nálunk is lesz nyíltnap is és beiratkozás ís az oviba.
Na jó én eldugulok,megyek takaritani egy kicsit.
Remélem jó idő lesz hétvégén mert lehet,hogy elmegyünk a motorkiállitásra a BMW-re.Ott lesz Talma!! :lol: :lol:
Vendég
 

 
 

Sziasztok! :)

Na, mielőtt belevetem magam a munkába, beszámolok a nálunk történtekről. :)

Szóval Gergőt kedden este megműtötték vakbél-gyulladással. :cry: Az egész történet vasárnap délután kezdődött. Voltak nálunk vendégek, eszegettünk, beszélgettünk. Mikor elmentek, mondta Gergő, hogy szúr az oldala, olyan mint amikor beszorul a levegő oda. De nem múlt el reggelre sem, sőt csak rosszabb lett neki, de azért elment dolgozni. Közben körülnézett a neten, hogy mi lehet ez a fájdalom, és majdnem egyértelmű volt, hogy ez vakbél lesz. Délután lementünk a háziorvoshoz, aki annyit mondott, hogy menjünk be a Jánosba, lássa egy sebész is, nehogy gond legyen. Estére elég vacakul lett, és még be is lázasodott rendesen. Kedden reggel bement a Jánosba, ott persze nem volt betegfelvétel, és átirányították a Szent Imrébe. Oda már együtt mentünk, csináltak egy pár vizsgálatot, uh-t stb., de még mindig nem tudták egyértelműen megmondani, hogy ez az-e. Én visszajöttem a munkába kb. 2-kor, aztán 4-kor telefonált a Gergő, hogy választhat, hogy bent marad-e estére, vagy hazajön és másnap reggel visszamegy. Mivel azért elég messze van inkább úgy döntöttünk, hogy maradjon bent. Aztán este ment egy új doki hozzá, akinek Gergő elmondta, hogy mi volt, milyen fájdalmai voltak stb, és ő rögtön rávágta, hogy oké, akkor műtét. Megnézte még a laboreredményeket, és egy eredmény ami később jött, alátámasztotta, hogy valóban gyulladás ez. Aztán kb. 8-kor este bevitték a műtőbe és megcsinálták a műtétet. Szerencsére minden rendben volt, most már egész jól van, de fáj neki azért a hasa. Kicsit még hőemelkedése van, de már mondtak olyasmit is, hogy hazajöhet ma. Szegény kb. két napig semmit nem evett, ami neki amúgy is gáz, mert sok a sava, és mondta, hogy most már szinte az a legrosszabb, hogy nagyon éhes. Tegnap már kapott kis joghurtot, meg üres levest, de hát neki nagyon kevés volt.
Tegnap vittem be Aisát is hozzá, úgy örült neki. :) Jó volna, ha ma már tényleg hazajöhetne, és otthon lábadozna velünk. :)
Na, most mennem kell, mert közben jött itt nekem egy kis munka, majd jövök még, ha tudok! :)

Aisa és Hajni
odex
 
 


Hajni, remélem, Gergő mielőbb teljesen felépül. A vakbél rutinműtét, semmi komplikáció nem szokott lenni.
Én is felhívtam az ovit, ahová be kell iratkoznunk, azt mondták, hogy folyamatos felvétel van. :D Nem kell majd szeptemberig várni. Azért egy kicsit megnyugodtam.
Hallottátok, hogy van egy magánbölcsi vörin? 50,000 Ft/hó. Jó húzós. De gyermekfelügyeletet is vállalnak. Az 800 Ft/óra. Rendezvények is vannak. Nézzétek meg: www.mia-mano.hu

Andi, sajna igen, közeleg az időpont. De én már nagyon várom, hogy túllegyek rajta. Most a mensit várom, mert csak közvetlenül utána lehet megcsinálni ezt a műtétet. Ha nem jön meg, tolódik minden. Az orvos azt mondta, hogy nem is lehet rásegíteni bogyóval, hogy biztos megjöjjön, mert akkor borul a ciklus. Így most várom piroskát, mint a Messiást.
Nem jelentkezem be Mihályihoz, mert biztos, hogy a Szt. János kh-ba kell a műtét után 2 hétre visszamennem. Nem is baj, mert ami a Mihályinál van, az egy rémálom.
Egy barátnőmnél is "felfedezett" valami nyavalyát. Úgy látszik, ilyen szériája van.

Képzeljétek annyi változás van, hogy Balázs (a férjem) kapott egy állásajánlatot a PEMÜ-től, és el is fogadta. Így ő is itt a közelben fog dolgozni. Autóval 10 perc. Már fel is mondott a régi helyén, most az 1 hónapos felmondási időt tölti. Szakmailag is sokkal jobbat ígértek neki.

Fricike, én is jártam babaúszásra vörire a Danival, de egyáltalán nem voltam megelégedve az oktatóval. Valami Kriszta volt, ha jól emlékszem. A babákat magasról letojta, egy barátnőjével csacsogott egész idő alatt, és jól kitárgyaltak mindent és mindenkit. Én hamarosan ott is hagytam.
Egyébként semmi értelme az egész babaúszásnak, csak nagy feneket kerítenek köré. Az orvos ismerősöm szerint, a végetnemérő megfázások melegágya a babaúszás.
Azért nem akartam annyira leszólni, hiszen én is jártam, és ha lelkesek vagytok járjatok továbbra is.

Kellemes hétvégét!

Évi
krévi
 
 


Sziasztok!

Hajni!
Jobbulást Gergőnek!
Szerencsés, hogy ilyen hamar kiszurták mi a baj! Sanya 1 hónapig mászkált vakbélgyulladással, majd akkor vették ki neki, mikor már perforált, és a mentők vitték be.
Betegség!
Én valahol félúton nagyjából összeszámoltam a gyógyszerre költött pénzt, akkor volt olyan 15 ezer, és akkor még nem is beszéltünk arról ami a táppénz alatt esik ki. Mindegy, a léyeg, hogy Enéh már teljesen jól van, igaz a füle még érzékeny. Szegénynek meg akartam mosni a haját, gondoltam bedugom, hogy ne érje víz, de nagyon fájlalta, így inkább kihagytam. Majd holnap apával! Úgyis ő az ügyeletes hajmosó (neki hagyja).
Én még minidg elég göthös vagyok, időnként rámjön egy köhögőroham, fújom az orrom, márha jön belőle valami. Fél óra orrfújás mire nagynekezen kijön belőle valami, de kb. fél perc után megint tele van. Azért néha vannak tiszta pillanatok, és szerencsére éjjelre is kitisztul, így legalább aludni tudok. Remélem mostmár hamarosan elmúlik a nappali orrfújás is, mert már nagyon unom.

Andi!
Örülök, hogy jobban vagy, Évi! Neked meg kitartás!

Babaúszás!
Annó én is akartam járni Enéhvel, de eszembe se jutott, hogy ide, Vörösvárra jöjjek, és szerintem továbbra se fogok!
Nálunk azért marad el, mert elég sokáig eléggé össze-vissza volt a napirendünk. Most megvárom az ovit, ott lehet majd járatni a gyerkőcöket, majd ott szeretném.
Jó lesz, kicsit lefoglaltatom majd Enéht! Ugyebár van(lesz) a népitánc, és a kézműves foglalkozások (igaz csak középső csoporttól), ezen felül külön lehet őket járatni angolra, úszni, tornára. Hááát! Én szeretném mindhármat, bár nem tudom hogy fogjuk győzni anyagilag.

Mindenkinek kellemes hétvégét!

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok!

Remélem, mindenkinek kellemesen telt a hétvége, szerencsére egész jó idő volt. :)

Mi pihentünk, szülinapoztunk stb. :) Itt van Gergő anyuja, teljesen leköti Aisát, így most jut időm mindenre. :) Udvarban kapirgáltam, gallyakat szedtem össze, meg kitakarítottam a kocsit végre! :)
Gergő jobban van szerencsére, holnap még vissza kell menni kontrollra, remélem ott is rendben találnak majd mindent.

Andi!
Munkával kapcsolatban: köszi, de nekem most rendeződni látszik a sorsom a jelenlegi cégnél. Nagy átalakulás lesz, ami nekem igazán előnyös lesz. 8-tól 4-ig leszek, és egész jól megemelik a fizumat, úgyhogy most egy ideig maradok a cégnél. :)
Remélem, neked is minél előbb sikerül melót találni. Olvastad a privimet???

Évi!
A bölcsiről hallottam, barátnőm fogja valószínűleg odavinni majd a gyereket, ha talál magának munkát. :) A honlap szerintem nagyon igényes, biztos a hely is az. (csak kár, hogy ennyibe kerül :? - igaz nekem már nem aktuális a dolog :) )
Gratulálok férjednek az új munkahelyhez, kívánom, hogy váljanak be a számításaitok. Az mindenesetre nagy előny, hogy nem kell bemenni a városba. :)

Sancsi!
Remélem, most már te is rendben vagy, és mehetsz újra dolgozni. :) Úgy látszik a munkába állás senkinek nem megy könnyen, én amiatt hiányoztam sokat az elején, mert próbáltam Aisát beszoktatni a bölcsibe. :)

Babaúszással kapcsolatban: mi sem vittük Aisát, de nem is bánom, mert így is ugyanúgy imádja a vizet, inkább majd ovis korában szeretném megtanítani úszni. Szerintem is inkább divatból viszik a gyerekeket, mint meggyőződésből. :? De ártani szerintem nem árt, ha tényleg odafigyel az ember a gyerek jelzéseire, és ha látja, hogy nem élvezi, akkor nem erőlteti tovább.

Na, nem okoskodom tovább, megyek rápihenek az előttem álló hétre! :)

Aisa és Hajni
odex
 
 


Hali!!

Hajni!!
Ment a pü.Most mennem kell vár rám egy frankó reggeli séta a bányatelepre.Megyünk az oviba.Majd délelött megprobálok irní!!!
Köszi Hajni!!!
Vendég
 


Sziasztok!!

Hajni!!
Kinek is volt szülinapja??Gergő jobban van már??Jó neked,hogy ilyen jó állásod van és persze egy 100%-ban használható Anyukád.
Ahol tegnap voltam,sajna ott is az a gond,hogy 1/2 9-1/2 5-ig kéne dolgozni,mire Mironért érnék lenne negyed hat vagy még késöbb. :x :x :x Ugyhogy ez se jött be.Inkább mennék reggel korán,csak hadd jöjjek haza legkésöbb fél négykor,de ilyen állás kevés van. :cry: :cry: :cry: De nem adom fel kersgélek tovább.Most megyek heti 2-szer takaritani is megint Emilékhez,plusz a két nap vasalás.Egyenlöre jó igy de ha jön a kevesebb segély májustol akkor gáz lesz.Remélem addig csak síkerül találnom valamit. :roll: :roll: :roll:
Küldök még pü.az ovival kapcsolatban.

uszás: Mi se jártunk Kírával babauszásra,és oviba középsöbe kezdtük jártunk 2 évet Csabára aztán 1 év kihagyás után a Honvédba kezdtünk,mára már profin uszik.Mindenképpen javasolt az uszás akármelyik korban,mert jót tesz a szívnek.Ugy vagyok vele,hogy aki megengedheti magának anyagilag az vigye a gyerekét bébiuszásra,márcsak azért is mert Anyukának is jót tesz egy kis kimozdulás.Ha ugy álltunk volna én is tuti mentem volna,meg most is Mironnal.De most megvárom mire Kíra egy év múlva készen lesz (meglesz a vizíalkalmasságija) és akkor kezdem Mironnal.De nem csabán az biztos,és sajna ha jól értesültem a mi ovink is oda hordja őket.Lányoknak föleg nem ajánlom a Csabait mim midig összeszedtünk valamit Kírával,azért is váltottunk.

Sancsí!!
Neked ís jó,hogy ilyen munkahelyed van. :lol: :lol: :lol: Néztem Enéh honlapját,jó nagy csaj már ő is.

Egyébként Miron ma nem ment oviba ugyanis lázas tegnap este óta.Leviszi neki a kúp aztán visszalázasodik.Most délután viszem dokihoz.Fogalmam síncs mi lehet,ugyanis nincs megfázva,nem köhög,nem taknyol,csak a láz de az jó magas. :cry: :cry: :cry: Talán a füle??? :cry: :cry:
Na jó lépek mindjárt itt Apa és megyünk a dokihoz.
Hajni majd este írok most nincs ídőm.
Szép napokat mindenkinek!!
Vendég
 


Sziasztok!

Itt vagyok, igaz, kicsit fáradt vagyok, de gondolom ez még egy darabig így lesz. Majd belejövök én is a korán kelésbe.

Andi!
Megértem, hogy nehéz olyan munkahelyet találni, ami korán kezdős. Ha lehetne, én is inkább korán mennék, de ez most kimarad. Majd talán eljön az ideje annak is. Most próbálom rávenni Sanyát, hogy néha ő menjen Enéhjért, de nem igazan akarja, mondván, hogy az neki nagy kerülő! Ezt meg is értem, de azért jó lenne, ha néha bevállalná.

Úszás!
Hogy most hova járnak a chinoinos ovisok nem tudom, gondolom az Árpád uszodába, de azt hallottam, hogy azt bezárják, így fogalmam sincs, hogy hova fognak járni, de egyelőre ez nekünk még nem aktuális.
Én anno nagyon szerettem úszni járni, azért is akrom majd Enéht is járatni, remélem ő is fogja szeretni.

Pontosan mit takar ez a vizi alkalmassági? Olyan, mintha vizimentőnek készülne! :lol:

Munka!
Egyelőre nem szakadok bele. Számítógéphez már kaptam logint, így tudom használni,meg emailezni is tudok, de sajna a nethez nincs jogosultságunk. :? Tavaly még volt, de idén letiltották. Ez van!

Röviden ennyi. Ha addig nem jelentkeznék, akkor mindnekinek kellemes, napsütéses, sonkás-tormás húsvétot kívánok!

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok!Nevet? N
Ha látni akarjátok milyen szarul festek mostanába nézzétek az AKTIVOT a tv2-n este 1/2 8-kor.Benne leszek a tv-be!! Na jó azért az interjú elöl gyáván menekültünk,de elég sokat legelt rajtunk a kamera.Bár ki tudja mit vágnak össze.Ja egyébként a Talmával töltöttük a tegnap estét titokba zárt körbe,eggyütt ettünk ittunk.Ő hivott meg minket. Piros felsőbe voltam,és Miron az ölembe űlt,Kíra és Apa mellettünk.Remélem semmi közelebbit nem vágnak be rólunk,mert az elég cíki lenne,nem ugy öltöztünk,hogy forgatás is lesz és kaja,pia.Ez meglepi volt,mi meg elég lazán öltöztünk,azt hittük csak páran leszünk és ő.
Szóval nem cikizni,ha rémesen nézünk ki!!! :lol: :lol: :lol:
Sajna Miron még mindig lázasodik össze-vissza,tegnap voltunk dokinál,de nem látott semmit gyulladásba.Ha nem mulik a láz akkor pénteken vissza kell vinnem.Szóval ovi majdcsak szerdán. :cry: :cry: :cry:
Sancsi!!
Bele fogsz jönni,hidd el,két hét és megy minden mint a karikacsapás.Most akkor nem oda a mnukahelyedre jár bölcsibe Enéh,és nem eggyütt jöttök mentek?Egyébként buszozol???Vagy vonat?Szeret járni?
Ja és a különórákra már most kezdhettek gyüjteni,iszonyatos pénzeket kérnek el.Mi uszásra fizetünk,félévre 20-at kosárra havi 2500 és táncra ís havi 3500-öt.És persze a fellépő ruhák edzőruhák,cipők stb.... :lol: :lol: :lol: :lol: Két gyereknél ez már elég durva,de szerencsére Miron még nem jár sehova.Mire ő kezd uszni Kíra már abbahagyhatja.
Vizí alkalmassági papirt valamelyik nyári táborba kérnek,valamelyikbe nem.Változó.Az a papir arra jó,hogy bizonyitsd a gyereked tud uszni,és mehet vizpartí táborba.

Hajni!!!
Irtam pű-t!!

Évi!!!
De nagyon eltüntél!!Hányadikán is mész a mütétre?Gondolom húsvét után valamikor.

Fricike!!
Te is eltüntél,pedig a múltkor te reklamáltál,hogy pangás van!!
Mesélj az usziról!!!
Na jó lépek Miront ápolgatni. :cry: :cry: Elég nyomika szegény,fekszik egésznap.Szerencsére étvágya van,és sokat iszik,ugyhogy remélem hamar tulleszünk rajta.
Vendég
 


Jó reggelt! :)

Andi!
Gergőnek volt név- és születésnapja. Szegénynek idén nem úgy jött össze, ahogy szerettük volna, a névnapját a kórházban töltötte, szülinapján meg mentünk vissza kontrollra. Meg hát megvettük az alkatrészeket a bringához (szoktak járni erdőbe tekerni), és most egy ideig szerelni sem tud és menni sem. Teljesen frusztrált szegény emiatt. :cry:
Sajna nem láttalak tegnap a tv-ben, pedig néztük az Aktívot, mert Gábor küldött sms-t Gergőnek. :) Viszont pont a riport közben elkapcsolt, és mire visszakapcsolt, már majdnem vége volt, így nem láthattunk titeket. :(

Sancsi!
Persze, hamar vissza fogsz szokni a munkába, ne aggódj!
Bár én estére annyira kivagyok, hogy mikor viszem Aisát aludni, mindig elalszom vele, nem tudok uralkodni magamon. Általában 11 és éjfél között szoktam kibotorkálni tőle, és fekszem a helyemre. Így Gergővel nyugodtan alig bírok néhány szót váltani. Remélem, te nem jársz így. :)

Jó lesz most megint ez a három nap pihenő. :) Még kell vennem Aisának valami ajándékot nyuszira. :) Anyutól már megkapta: egy felfújható ugrálóvárat, persze nem bírta kivárni, és még amikor megvettük, fel kellett fújni neki. :roll:

Évi, Fricike bújjatok elő! :)

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok,

Andi, Sajnos én sem láttalak titeket. Mert nekem minden este fél nyolcig tart az órám, és csak negyed órával később érkezem haza. Akkor meg már vacsora és fürdés jön. Abban az időben nem tudok tv-t nézni. :( De remélem, nem volt olyan rémes, mint ahogy mondod.
Igen, 25-én lesz a műtét. Most már biztos. 1 napot kell a kórházban tölteni. Másnap reggel jöhetek haza. Remélem, minden rendben lesz. És nem lesz komplikáció.

Hajni, biztos nagyon fárasztó lehet munka mellett gyereket nevelni. Emlékszem, én gyereknevelés nélkül is fáradt voltam munka után. De ami késik nem múlik. Én is hamarosan megtudom.
Auchanba vette anyukád az ugrálóvárat? Mi is nézegettük, de nem tudtuk eldönteni, hogy megvegyük-e. Aisának bejött?

Nagy pelyhekben hull a hó. Nem semmi. És Húsvétra sem mond jó időt. Végig esni fog.

Azért én is mindannyiótoknak Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok.

A műtét után jelentkezem. Már ha túlélem. :D


Évi
krévi
 
 


Sziasztok!!
Nem maradtatok le semmiröl,ugyanis a 2 órás forgatásbol csak kb 3 percet adtak le,és Gábor csak egy pillanatra látszodott.Majd vágatlanul megnézzük az anyagot,már ha síkerül megszerezni.

Hajni!!
Mégis megyek Pestre takaritani.Holnap kezdek!!Már igy fogadott reggel,mikor bementem. :lol: :lol: :lol: Ugyhogy most őszig amig munkanélkülin vagyok,nem is keresek nagyon állást,mert igy legalább nem lesz gondom nyáron,hogy hova tegyem a gyerekeket.És végül is 6-ra megyek 9-kor már itthon vagyok,és kedd-péntek meg megyek még vasalni.Hétföm teljesen szabad és a hétvégém is.Szóval ez igy jó lesz.Májusig tisztán a 130 ezrem meglesz és utána ís amikor kevesebb segélyt kapok akkor is 100000.
Persze ha bejőn valami,visszautasithatatlan ajánlat megyek oda,de most nem annyíra égetöen fontos. :wink: :wink: :wink:
Ja viszont most megyek hétfön,mert ugye amugy zárva van hétfön,de most húsvét hétfő miatt nyítva van. :cry: :cry: :cry:
Pedig mi vasárnap bálba megyünk a campingbe.Sebaj,majd a bálbol megyek dolgozni,max táncikálok tovább a partvissal.
Utána mondjuk durva lesz mert hazajővők és jönnek a locsolok!!! :shock: :shock: :shock:
Valahogy csak kibirom.A bált semmiképpen nem hagyom ki,nagyon rég voltunk már és most végre Ungardeutche Jungs lesz,ők a kedvenceim. :lol: :lol: :lol:
Nem csatlakozik valaki???
Na jó lépek,sűl a fasirtom,meg kéne nézni mielött odaég!!!
Ezt az időt!!! :evil: :evil: :evil: :evil: Lehet,hogy szánkóval jönnek a locsolok???
Hajni!!
Mi is olyan ugrálóvárat vettünk Miminek nyuszira. :lol: :lol: :lol: Meg talicskát,labdát,ja és cipőt kéne neki vadásznom még.
Kíra kapott kosárlabdát,gazdálkodj okosan társast,és egy aranyfülbevalót.Plussz egy zsák édesség.
Na ezt nem ám mi vettük,hanem nagyszülők adtak pénzt!!! :lol: :lol: :lol:
Lépek!!
Szisztok!!
Vendég
 


Sziasztok!

Évi!
Majd gondolunk rád 25-én, de úgyis minden rendben lesz! :)
Igen, Aisának nagyon tetszik az ugrálóvár, de azért azt nem mondhatom, hogy egész nap benne van. :) Viszont volt nálunk egy barátnője, és amit együtt műveltek benne, az csúcs volt. :lol: :lol: Úgy tűnik, ez is inkább társasági játék. :)
Ennyi pénzt szerintem simán megér. Jó volna, ha jönne már a jó idő, mert akkor vinném ki az udvarra, és végre tudnánk rendesen közlekedni a nappaliban.

Andi!
Na, de jó, hogy mégis összejött a meló! :lol: Akkor egy ideig meg van oldva a probléma! :)
Hát ez a húsvét hétfő és bálozás neked most elég hülyén jött ki, de látom már megfogalmazódott benned a megoldás! :lol: :lol:
Bál jól hangzik, de Gergő szerintem még nem képes egyhuzamban sokat fent lenni. :cry: Majd legközelebb...

Tegnap nem tudtam megvenni Aisának a mocit amit még húsvétra szántam neki, úgyhogy még futhatok ma is egy kört utána. Gondolom ma már mindenhol ezren lesznek. :twisted:
Azt nem tudom, hogy ma minek jöttünk be dolgozni, mert a költözés miatt minden papír dobozban van már, épp csak a számítógép működőképes. Az utakon alig volt valaki, 20 (!!!!) perc alatt beértem reggel, csak az ürömi piros lámpánál kellett megállnom egyszer. :lol: Úgy tűnik, ma már senkinek nincs kedve dolgozni.

Mindenkinek szép ünnepeket, fincsi sonkát és kalácsot, no meg sok locsolót kívánok!!!!

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!!!
Ugy fest korai volt a báli örőm.Miron tegnap megint roszabul lett,kimentünk a dokinőhöz,tüsszös mandulája van.Egész éjjel megint lázas volt,elkezdtünk az antibiotikumot. :cry: :cry: :cry:
Azt mondta ha vasárnaptól már nem lázas akkor mehet locsolkodni hétfőn,mert az már a 4-dik nap lesz.Szerdán megyünk vissza.
Csak azért jöttem,hogy KELLEMES HÚSVÉTOT KIVÁNJAK mindenkinek.Csajoknak jó tojásfestést :twisted: :twisted: sok-sok locsolot :twisted: :twisted: :twisted: ,fiúknak pedig sok sok pirostojást.Ja és jó sonkázást mára!!! :P :P :P

Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!!
Látom mindenki nagyban ünnepel.Én is mindjárt megyek készülödni a bálba,de Apa betöltötte a képeket,gyorsan bedobom ide nektek,még van egy kis ídőm.
Kíra ajándékairol nem készült kép,mert gyorsan elmentette Miron elöl.(fülbevaló,társas,kosárlabda.)
Na akkor a képek.Elöször dobok két múltheti Talmásat!!!
Kép Talma dedikálja Apa karácsonyi ajándékát végre!!! Kép :):):) Kép Nézzétek,igazi nyuszim van!!!:):) Kép Anya megmutatta,hogy kell megfogni!!:) Kép :):):) Kép Az ajándék!! Kép Anya is belefér!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Remélem, mindenkinek jól teltek az ünnepek! Sajnos az időjárás nem volt túl kedvező. :(
Aisa már teljesen be volt zsongva a nyúlra, vasárnap kinyitotta a szemét, rámnézett és ez volt az első kérdése: "Jött már a nyúl?" :lol: :lol: :lol: Szerencsére ekkor éppen nem esett az eső, így egy bokor tövébe tudta rejteni a nyuszi az ajándékokat. :) Örült mindennek a drágám, aranyos volt nagyon. :lol:
Aztán mentünk nővéremékhez kajálni, persze ott is jött a nyúl. Tegnap meg pihi volt, mert nekem délutánra lázam lett és elég szarul voltam. :cry: Pedig jó lett volna csavarogni egy kicsit, de úgy rázott a hideg még takaró alatt is, hogy nem merészkedtem ki inkább. Ma már kicsit jobb, lázam nincs most, de azért még érzem, hogy nincs minden rendben.

Ma meg már munka, illetve csak itt vagyok, de még mindig nem költöztünk át, így dolgozi nem nagyon tudok. :( Kezd így már unalmas lenni, talán holnap már átjutunk a végleges helyünkre. :roll:

Évi!
Gondolok rád!!! Remélem, túl vagy már rajta, és minden oké!!!!!
Ha lesz majd erőd, akkor írj minél előbb! :wink:

Andi!
Jók lettek a képek nagyon! :) Majd a Kíra+Talma kép egyszer sokat fog érni. :lol: :lol: Vagy már most is sokat ér?? :wink:
Hol van nektek ekkora helyetek, hogy ilyen jól elfér az ugrálóvár? Mi pont tegnap eresztettük le, mert nem férünk el tőle, pedig nem kicsi a mi nappalink. Majd ha jó idő lesz végre, akkor kikerül az udvarba! :lol:
Jobban van már Miron???

Szép napot mindenkinek! :lol:

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!!
Évi!!!
Én is veled vagyok lélekben,gondolom igy délután 3 körül már túl vagy rajta!! :? :? :? Engem mondjuk pont 3-kor toltak be a mütőbe.
Ha hazajöttél jelentkezz.Várunk!!

Hajni!
A nappalinkba van az ugrálóvár,engem is zavar,de egész jól elférünk tőle,pedig még az ágy is kivan huzva.Mimi szobájába nem fér be,pedig szivem szerint oda tettem volna.De az tele van a motorjaival,kisasztal,flipper szekrények,ágy szóval egy gombostűt nem tudsz berakni.Ja és persze a vonatsínt se szabad sose szétszedni. :twisted: :twisted: :twisted: Azért utálok porszívozni,mert kb fél óra mire mindent elpakolok.
A Kíra-Talma kép már most sokat ér,legközelebbi talira visszük dedikáltatni.De van már jó pár belöle,még rólam is van,de akkor még nem volt vb.Sőt Mimit már csecsemöként fogta a kezébe. :lol: :lol: :lol:
Írok majd pü-t a meloval kapcsolatban lenne pár kérdésem.De nem most mert éppen 5 gyerekem van,na jó 4-el nincs gond,Kíra oszt.társai vannak itt,na de Mimivel nem játszanak és ez nem tetszik neki. :lol: :lol: :lol:
Megyek is mert kész van a gyerek,tiszta ídeg,hogy nem foglalkoznak vele.
Többiek!!!Hol vagytok????
Vendég
 


Sziasztok.Bocsika egy kicsit kimaradtam,de ünnepek alatt is tanultam,és jelentem meglett az eredmény tegnap átmentem kresszböl.Hát bevalomm harmadjára sikerült de 2 hétig naponta két három órát gyakoroltam ezeket a hülye tesztkérdéseket.Mondjuk én 2 éve voltam mert utána mütötek meg szültem úgyhogy még nehezeb volt.e rendszeresen olvastalak titeket láttom mindenkinek jól teltek az ünnepek.Mi hétfön voltunk a dobcsin hát király volt 15cm-es hó gyerekek nagyon élvezték föleg a nagylány meg a barátja mondtam is a páromnak rosszabb mint a Fricike.Évi drukkolok biztos minden rendbe ment.Na megyek szólit az úrnö majd még jövök.

Kép[/url]
Kép[/url]
fricike
 
 


Sziasztok!!
Fricike!!
Jó,hogy jelentkeztél.Szóval ti még élveztétek is a fehér húsvétot??? :lol: :lol: :lol: Gratulálok a kreszvizsgához,engem ilyesmi nem fenyegett,nem lehet jogsim.Azért kocsim van!!Soförrel!!!

Én teljesen kiakadtam ezen az időn.És ráadásul még férjecském névnapját is elfelejtettem.Mondjuk szinte mindenkit bezavart,hogy húsvét hétftföre esett,sogornőmnek is valamikor este jutott eszébe.

A bálbol hajnali 3-kor jöttünk haza.Háááát mit mondjak,elég öregnek éreztünk magunkat.De komolyan szerintem nálunk idösebb egy,két pár lehetett.Ugy éreztem magam mint egy tini dizsibe.A zenekar se a jó kis svábot nyomta hanem,mindenféle slágereket a tiniknek.Ugyhogy csalodtam is bennük. :cry: :cry: :cry: Azért jó sokat táncoltunk Apával.
De sztem a közeljővőbe ismét nem fogunk ilyen helyekre menni,annyíra nem jött be.Ja és ráadásul szakadó hóba jöttünk haza,szarrá áztunk,(gyalog voltunk,mert Apa sörözött)és reggel ébresztő volt.Azt hittem meghalok. :lol: :lol: :lol:
És még mindig fáradt vagyok az egy kihagyott éjszaka miatt.Hiába korral jár.

Évi!!!
Mizus,jelentkezz!!!!

Hajni!
Küldtem PÜ-t.
Szép idönk van!! :twisted: :twisted: :twisted: Rakok nektek egy kis felviditót!!
Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok lányok,

na, túléltem. A doki szerint jól sikerült. Én is majd éhen haltam, mert délelőtt csak a nagyműtéteket csinálták, du-ra, mire a kisműtétetek sorra kerültek, meg már volt vagy 2 óra. Negyed óra volt az egész. Semmi fájdalmam nincs, de ez nagyon veszélyes, mert roppant vérzékeny helyen van, így 1 hét fekvés. (Elég nehéz megvalósítani Dani mellett, de szerencsére Anyukám itt van.) Másnap jöttem haza, azóta itthon tengődöm. Jövő hét hétfőn kontroll. Azt mondta a doki, hogy valószínű, hogy ennyivel megúsztam, de lehettek volna súlyos komplikációk is. Azért várjuk ki a végét.

Hajni, Gergő jobban van? Még otthon lábadozik?

Andi, keresgélsz munkát vagy inkább takarítasz?

Fricike, mi is készülünk Dobogókőre már régóta, de mindig közbejön valami.

Évi
krévi
 
 


Ja, és Hajninak boldog névnapot kívánok.
:D :D :D -É-
krévi
 
 


Sziasztok!!
Évi!!
Üdv újra itt.Örülök,hogy minden ok. :lol: :lol: :lol: Mint látom téged is kényszerfogyoztattak. :evil: :evil: :evil: Ugy látszik ez mindenütt igy van.Bnőmet is csak délután 4 után csinálták.Nekem is egyébként ez volt a legrosszabb az egészbe. :wink: :wink: :wink: Nem voltak nagyon durva görcseim,ki lehetett birni.Már el is felejtettem az egészet. :lol: :lol: :lol:

Sajna Miron elkezdte a "nemakarokovibamenni"című müsort reggelente.Szegény Apa két napig szenvedett vele,ugyanis én reggel 6-ra járok dolgozni,szóval ő inditja(viszi)őket az 5-böl 4 nap.
Csütörtökön kezdte a másfél hét betegeskedés után,és amikor mentem érte teljesen ledöbbentem.Olyan vörösek voltak a szemei,aztán mondta az ovónő,hogy szinte egésznap megállás nélkül sírt.Ő is csodálkozott,mert ugye nem igy mutatkozott be.Azt mondta,hogy -Na látod,inkább legyen egy rosszcsont ördög,mint ilyen!! :lol: :lol: :lol:
Most kitartás kell,azt majd megszokja,csak szegény Apát sajnálom,mert nekem könnyebb mert ugye én nem látom,és hallom a müsort reggelente.Ugy sokkal rosszabb.
Sebaj Kíránál én voltam az áldozat. :lol: :lol: :lol:
Remélem pár nap és ismét ördög lesz!! :lol: :lol: :lol:

Fricike!!
Őrülök,hogy találkoztunk,már messziröl megismertelek!!!
:lol: :lol: :lol: Bodza nagyon nagyot nőtt,nagyon szép csajszi.Remélem azért majd jó időbe is összefutunk,hogy ne csak igy bebugyolálva lássam őt.
Tényleg ti melyik nevét használjátok??Nekem a Bodza jobban tetszik. :oops: :oops: :oops:
Hol vannak a képek??Azt mondtad lányod berakta!!! :?: :?: :?: Hova???

Hajni!
Köszi a pü-t,látom már nem volt idöd ide ís írni!!Hallom Gergő már oly annyíra jól van,hogy hétfön beleveti magát ismét a bányába. :lol: :lol: :lol:

Rakok be 3 ovis képet.Most csínálták róluk,a csopikép még nincs készen az rendelni kellett.Azt hittem anyáknapjára kapjuk,de már tegnap odaadták,Szentiváni oviba minden évben anyáknapjára kaptuk.Büszkén mutogatja mindenkinek,hogy 3 a Mimi. :lol: :lol: :lol: :lol:
Képzeljétek Kíra meg olyan érzékeny mostanába,mindenem sír!! :shock: :shock: :shock: Egyiknap viccböl mondtam neki,hogy a nyusziját odadobjuk a Brunonak,egy falat lenne neki,hát ne tudjátok meg olyan keservesen sírt,alig birtam megvigasztalni.Ma a kersztlányommal vesztek valamin össze,és hazajött sírva. :shock: :shock: :shock: Olyan fura nem volt ilyen. :roll: :roll: :roll:
Na akkor a képek,azt megyek Kírázni!!
Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Fotórestaurálás: http://www.photoretus.mlap.hu/
Nézz nálam körül! Ingyenes dolgokat is találsz!
Április végéig 50%-os kedvezmény montázskészítésre!

Kép

Kép
photoretus
 
 


Sziasztok,

Andi, azért várjuk meg a 6 hetes kontrollt, hogy minden rendben van-e. Előre nem iszom a medve bőrére. Neked is volt?

Írtad, hogy nem lehet jogsid. Miért?

Akkor most mindkét gyerek problémás. Miron nem szeretem az ovit című műsora remélem, hamar elmúlik, és beilleszkedik. Egyébként Vörösváron ez a folyamatos felvétel nem jó. Jobb ovikban az van, hogy csak szeptembertől veszik fel a gyerekeket, így egy összeszokott csoport van. Itt viszont jönnek- mennek a gyerekek, attól függően, hogy ki mikor született. Az újak meg csak néznek, mint Rozi a moziban. De ez a bölcsi hiányából adódik. Ha lenne, akkor szeptemberig minden anyuka kihúzná ott, és egy új csoportba kerülhetne a gyerek. Igy meg... Na mindegy.
Kira érzékenysége pedig érdekes. Lehet, hogy az osztályfőnökével kellene beszélni. Nehogy valami iskolai inzultus legyen mögötte. Mostanában annyi minden történik ott, amiről még a pedagógusok sem tudnak. Én utánajárnék a helyedben mindenképpen. Akár pszichológusi segítséggel is.


Évi
krévi
 
 


Sziasztok!

Jó rég írtam már.
Amióta átköltöztünk ide az új irodába, valahogy egyáltalán nincs kedvem dolgozni, csak dumálunk meg jövünk-megyünk a csajokkal. Mentségemül szolgál, hogy olyan nagyon sok munka nincs is, de akkor is. :)

Gergő is dolgozik már, bár tegnap azért rendesen nehezére esett elindulni a munkába, de muszáj volt neki belerázódni, mert volt munkája rendesen. :)

Olyan jó, hogy ilyen szép idő van. Ilyenkor úgy bánom, hogy nem lehetek otthon Aisával, mehetnénk játszótérre, meg csavarogni sokat. :cry:

Évi, örülök hogy jobban vagy már.
Andi, nekem annak idején azt mondták a bölcsiben, hogy az a gyerek aki könnyen beszokik a bölcsibe/oviba, azzal inkább később szokott probléma lenni. De Miron vagány srác, hamar túl lesz rajta. :)

Mennem kell dolgozni lassan.

Aisa és Hajni
odex
 
 


Mi van csajok, merre vagytok??
Tessék jó hírekkel jönni! :):)

Aisa és Hajni
odex
 
 


Hajni, jó hírem nincs, viszont itt vagyok. :D :D :D

Valószínűleg ki fogjuk próbálni az új magánbölcsit, mert vannak tanítványaim délelőttre. Úgy mondtam nekik az óradíjamat, hogy azon felül ki kell fizetniük a magánbölcsi árát is 2 órára. Nekem csak így éri meg. Ennyi változás van.

Férjem nagyon élvezi, hogy 10 percet kell csak autóznia, és már a munkahelyén is van. Az eddigi 1 órához képest ez felüdülés neki.
Mostanában milyenek az útviszononyok a 10-esen? Járható?

Évi
krévi
 
 


Sziasztok!!
Én is itt vagyok ám. :lol: :lol: :lol:
Nálam van jó hír!Miron már tegnap óta ísmét szeret oviba járni,már reggel 7-kor ugrál az Apa fején,hogy mikor indulunk már. :lol: :lol: :lol: Ugy látszik hiányzott még ez a 3 nap bőgés. :? :? :?
Én meg kezdek hozzászokni a hajnali keléshez. :roll: :roll: :roll: Igaz,estére kidölök rendesen,mert ugye hiába vagyok itthon délelött fél tizkor,akkor kezdem itthon,mire kész vagyok megyek Kíráért,aztán tanulás,és utána irány Mimiért az oviba.Mire hazaérünk,már 4 óra.Szóval nem unatkozom.Most is kéne vasalnom,de semmi kedvem hozzá. :( :( :(
Ez volt kihirdetve az oviba.Belinkelem hátha kedvet kaptok elmenni.Bár lehet,hogy Évi te már tudsz róla,hiszem Apátok ott dolgozik a Pemübe,gondolom ott is hirdették.Szóval:
http://www.megajatszohaz.hu/index.php?o ... 8&Itemid=1

Ja meg mégvalami.Hívtak ma egy állásinterjura.Hétfön megyek 1-re,irodai munka egy nagy írodaházba.Gondolom megint valami olyan müszak lesz hogy tuti 5-nél elöbb nem érek haza.A Váci uton van,szóval csak a Volánnal kéne mennem.Na majd meglátom,hétfön majd mesélek mi volt.Ja és ők kerestek engem,nem én küldtem nekik őnéletrajzot,hanem ők találták meg amit én töltöttem fel a Profession-ra.Szóval tudják a két gyereket is meg mindent. :lol: :lol: :lol:
Az a képkeretező oldal amit ide fentebb belinkelt az a lány nagyon jó.Én már csomó képet kereteztem,csak az a baj,hogy nagyon lekicsinyiti a képeket.Azért megprobálok berakni nektek ide,hogy milyenek lettek.

Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Szisztok!

Na, végre előkerültetek! :)

Évi!
Azért az mégiscsak jó hír, hogy lesznek még magántanítványaid. Pláne így, hogy még akár a bölcsit is kifizetik neked. Dani is társaságban lesz, te meg tudsz közben pénzt keresni. Kíváncsi vagyok, hogy fog tetszeni majd neki a bölcsi. :)
Melyikbe viszed végül? Az új Vörösváriba?
Nekem most kicsit rosszabb a reggeli közlekedés, mert 1-től 8-ra járok, és akkor többen tartanak befelé a 10-esen. Kb. 3/4 óra alatt érek be így, néha kicsit több idő is kell. :cry:
De még kibírható azért...

Andi!
Jópofák ezek a képek, nekem nincs se energiám, se türelmem ilyesmivel foglalkozni. :oops:
Az is jó, hogy Mironnál csak ilyen rövid ideig tartott a "nemakarokovibamenni" időszak. :)
Jól hanzik ez a megajátszóház dolog, bár gondolom ezren lesznek majd. Ti mentek???
Állásinterjúhoz sok sikert, majd írj, hogy sikerült. :)

[color=red]Sancsi, Fricike???


Nálunk annyi van, hogy jövő hét végén megyünk nyílt napra az oviba, és utána lesz már a beiratkozás is. Andi, majd figyelek azokra a dolgokra amit leírtál, és igyekszem nem azokba a csoportokba iratni Aisát, amiket te mondtál. :)
Hihetetlen, hogy már az oviba beiratásnál tartunk.

De jó, hogy péntek van már. :)
Szép hétvégét mindenkinek![/color]

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok.Megigérem ha túl leszek a vizsgákon gyakrabban jövök.Most a rutinnál tartok minden nap 2 órát megyek pályára kedden reggel fél8-kor vizsgázok,hát bevallom nem könnyü mondjuk most nagyon hajtok mert azt mondta a párom ha minden sikerül vesz nekem egy kisautót,hát mondjuk a toyota jobban érdekelne de majd késöbb. Láttom mindenki jól van egy jó hét végre meg szerintem az idö miatt is gyönyörü,mondjuk én örülök nem esöbben kell vezetni.Andi ezek a képek nagyon jók megigérem ha mindenen túl leszek én is csinálok.Na jó éjszakát mindenkinek és jó hétvégét.

Kép[/url]
Kép[/url]
fricike
 
 


Hello Csajok!!!
De nagy a csend itt!!! :lol: :lol: :lol: Frankó idő van. :cry: :cry: :cry: Nem baj jót tesz a rózsáimnak az eső,éppen ma akartam locsolgatni menni,de ezt is megusztam.Ma ilyen napom van.Apa dolgozik,Miron oviba Kíra suliba,én meg itthon egész délután fél 4-ig egyedül csendben nyugton. :lol: :lol: :lol: Ráadásul különösebb dolgom síncs,szombaton takaritottam,tegnap pedig főztem és vasaltam. :lol: :lol: :lol: Szóval ma pihi van.Ennél jobb nincs is.Gyerekeket Apa szedi össze.
Ugy volt hogy megyek Pestre állásinterjura,de Apa letiltott,a sztájk miatt.Remélem nem álmaim állását marasztalom el. :cry: :cry: :cry: Azért reménykedek hátha hívnak uj időpont miatt,mert én sajna semmilyen eérhetöségüket nem tudom,és ráadásul rejtett számrol jött a hívás ís. :cry: :cry: :cry: Ez van.

Jól telt a hétvégénk,szombaton ebéd után Esztergomba voltunk fürdözni egy kicsit. :P :P :P Este fél nyolckor jöttünk ki a mediböl.Voltam kétszer fél órát szaunázni,és 25 percet massziroztattam magam.Hát mit ne mondjak majd bekakiltam ugy fájt,nagyon levannak tapadva az izmaim. :twisted: :twisted: :twisted: Apát is beneveztem,addig a gyerekek a játszóházba voltak,nagyon élvezték.Apa azt mondta soha többet,még sose volt utálja ha maszirozzák,még nekem se engedi,pedig rohadtul szenved a hátfájásátol.Volt dokinál azt mondta neki kényszertartása van a gerincsérve miatt,tanuljon meg eggyütt élni vele. :evil: :evil: :evil: Mütétet semmiképpen nem javasolják,nagyon rossz helyen van neki. :cry: :cry: :cry: Most is már hetek óta nem alszik csak 3-4 órákat,mert arra ébred,hogy belenyílal valami a hátába és utána már nem tud visszaaludni.
Most lehet,hogy befüzöm egy csontkovácsra,az házhoz jőn,ugyhogy majd meglepem vele,remélem nem küldi el a melegebbre.
Gondoltam még arra a cosmodisc-re ís amit reklámoznak de olyan drága. :cry: :cry: :cry:

Tegnap Forma-1 után pedig sétáltunk egy hatalmasat,voltunk játszóterezni.Azért este már fáztam nagyon lehűlt a levegő.

Miron továbbra ís szeret oviba járni,tegnap a játszótéren összefutottunk egyik ovistársával,ott ölelgették egymást,olyan édesek voltak.Ott lakik a kisfiú a játszótér melett,ugyhogy egyszercsak hipp-hopp eltüntek mindketten,hát azt hittem a guta űt meg.Elindultunk keresni,hát ők bementek sűtizni és inni a kisfiuékhoz.Persze én nem tudtam hogy ott lakik,szóval megállt bennem az űtő két percre,hogy hol vannak.Aztán szerencsére ott állt a nagypapa a kapuba,és mikor látta,hogy keresünk valakit akkor szólt,hogy esznek-isznak mulatoznak. :lol: :lol: :lol:
Aztán volt ám fejmosás,hogy ilyet nem csínálunk,persze még neki állt feljebb.

Hajni!!
Beiratkozás??Nyiltnap???Nálunk ma van nyíiltnap de én nem maradtam.Van ovónő ismerösöm és tudom,hogy utálják ha a szülök ott ücsörögnek. :lol: :lol: :lol: A gyerek pedig ugyis teljesen másképpen viselkedik ha ott vagyok.Ugyhogy nem maradtam ott.
Persze az más mikor ovinéző nyiltnap van,ilyen is lesz itt a jövendő kiscsopisok szüleinek azt hiszem jővő héten.
A suli az más,ott jó ha látja az ember,hogy hogy és mit tanitanak,hogy otthon jobban tudj segiteni.

Évi!!
Megtudod mondani kb mennyiért tanitanak németet??Kéne mennem,és a munkanélküli nem támogatja a nyelvtanulást,pedig abba reménykedtem.Gondoltam jobban járok magántanárral,mintha tanfolyamra járnék.Megaztán azt egybe kell fizetni,igy meg óránként is lehet.Valahogy nincs 200 ezrem erre a célra. :oops: :oops: :oops:

Fricike!!
Hajrá-hajrá!!!De jó lesz neked,néha nekem is jól jönne a jogsi,legalább egy kis robogora dehát ez van.
Évi!
Te kérdezted miért nem lehet: Hát kérlek szépen és ájulos vagyok.Akkor föleg ha sűt a nap,és a fák kőzé,vagy kerités kőzé nézek,és vibrál,hát símán eldobom magam,ugyhogy inkább nem teszem ki senki épségét annak,hogy egy ilyen vezetés közbe jöjjön rám.Vizsgálták is,neurologiai jelet nem találtak,viszont a szemmütétemre,és a rejtett kancsalságomra ráfogható.Eleinte idegesitett a dolog,ma már megszoktam,egyszerüen elforditom a fejem vagy lefelé nézek,és akkor semmi gáz.Na ilyet vezetés közbe nem igen kéne csínálnom. :lol: :lol: :lol:
Sancsi!!!
De eltüntél!!!Milyen a melo és a bölcsi??
Eldugulok mert már litániát irtam nektek.De hát ugye most ráérek!!! :P :P :P :P
Szép napokat!!!
Vendég
 


Sziasztok! :)

Fricike!
Hogy sikerült a rutin-vizsga??? Remélem, ügyes voltál. Érdemes hajtani, ha már beígértek egy autót :):)

Andi!
De rám férne egy ilyen pihis nap, mint amilyen neked volt tegnap! :)
Miron nem semmi, hogy eltűnt a barátjával. :shock:
Egyébként én sem vagyok a nyílt napoknak a híve, de ennek az ovisnak most örülök, mert legalább látjuk, hogy hová fog járni a gyerek, milyen dadusok és ovónénik vannak. Kíváncsi vagyok, Aisának hogy fog majd tetszeni. :lol:

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok.Jelentem rutin vizsga is megvan sikerült vigyázzat holnaptól szentendrén megyek forgalomra egész héten és jövöhéten is 2 hét múlva kedden vizsga ha az is sikerül megvan a jogsim meg az autó is.És végre lányom képzeljétek hasra fordul tök édi nem gyözzük dicsérni.Képzeljétek voltam a baba mama vásáron a hungexpoban tök király Bodzának 300ft-ért rugikat vettem de mint az ujjak de sok minden volt egy pihenöszéket is vettem hát élvezzi mert rezzeg is.Na megyek nem fárasztalak titeket meg hát a nö kiabál.Jó éjszakát mindenkinek.

Kép[/url]
Kép[/url]
fricike
 
 


Fricike, gratula a vizsgához. Remélem, hamar meg lesz a jogsid. Vigyázz nagyon majd az úton. Nem akarok rémtörténeteket mesélni.

Andi, kár, hogy nem lehet jogsid. Itt, vidéken nagyon kell a kocsi. Pesten nem annyira, mert ott elfogadható a közösségi közlekedés.
Ami a németet illeti: változó. Engem az előző némettanárom 1000 Ft/45 percért tanított. De kaptam 2500 Ft/45 perces ajánlatot is, mikor tanárt kerestem.
Most a szomszéd némettanár lánnyal bartelban tanítjuk egymást. Ő nekem németet, és én neki angolt. Úgy néz ki, hogy bevált. Komolyan vesszük mindketten. Csak sajnos állandóan beteg, a gyerekei hazahozzák a bacit, így gyakran lemondja az órát.
Az igazság az hogy én sem találok normális némettanárt, pedig itt nyüzsögnek, Mo legnagyobb sváb településén.

Hajni, sajnálom, hogy rosszabb a 10-es út, mint szokott lenni. Remélem, javulni fog. Az elkerülő útról nem hallottatok semmit? Épül?

Évi
krévi
 
 


[color=red]Sziasztok!

Kihalunk, csajok??? :cry:

Fricike!
Én is gratulálok a rutin vizsgához, ügyes vagy! :lol:
És ügyes nagylányodnak is gratula a hasra forduláshoz!
Hogy bírod a tempót két gyerek mellett, plusz jogsit csinálsz, háztartás stb...??

Évi!
Elkerülő út???? Hát arról beszélnek már évek óta, de szerintem egy jó darabig nem lesz abból még semmi!!!! :twisted: :twisted: Mindegy, kibírom az autókázást, addig is pihenek még a kocsiban egy kicsit. :)

Többiekkel mi újság, merre vagytok???

Andi!
Hogy vagytok?
Végül nem ahhoz a csajhoz kértem magunkat az oviban, akit te mondtál, hogy nem túl jó. Remélem, a másik be fog válni, nagyon kedvesnek tűnt a nyílt napon. :)
Reggel ott mentem el a cuki előtt, gondoltam rád, hogy éppen suvickolhatsz valamit. :)

Tegnap beírattam kiscsajt az oviba, novembertől vihetem is. :)
Amúgy semmi extra, jól vagyunk. Hétvégén megyünk motorosnapra Bicskére barátainkkal, remélem jó idő lesz.
Időközben elromlott a mosogatógépem, egy hétig mosogatnom kellett, tiszta beteg voltam már a végére. Tegnap potom 12 ezerért megjavították végre. :lol:
Munka itt bent ímmel-ámmal van, de azért el vagyunk egész nap. :)
Hát röviden ennyi!
[/color]

Aisa és Hajni
odex
 
 


Hello Csajok!!!
Én olvasgatok ám rendszeresen már ha van mit.Közülünk még mindig én vagyok aki a legtöbb hsz-szel rendelkezik,ugyhogy ha kihall a topik az nem az én lelkemen szárad. :lol: :lol: :lol: :lol: Kenjük rá a Sancsira,ő ír legritkábban!!! :lol: :lol: :lol:
Egyébként semmi extra velünk,megy az ovi és a suli ezerrel.Én meg dolgozom.
Végre elkezdhetjük a felujitást,ugyhogy most éppen konyhabútorokra vadászok,na meg Kírának is akarunk venni ágyat,iróasztalt stb..
Ha van olyan ötletetek,hol lehet olcsón jót kapni akkor szóljatok.Egyenlöre a Kika tünik jónak,az Ikea iszonyú drága.
Hajni!!
Kihez irattad akkor Aísát???Mi is tervezünk hétvégére egy kis kirándulást de megvárjuk milyen ídő lesz.Lehet,hogy vadaspark lesz belöle.
Fricike!!
Mennyít talizunk mostanába!! :lol: :lol: :lol:
Na jó most mennem kell mert Kíráért és Mimiért is megyek!!!
Szép napokat!!
Fogadjunk hogy holnap jelentkezem???Majd mesélek most még nem lehet!!!
Vendég
 


Sziasztok én is olvasnák minden nap de tényleg lustik vagyunk irni,én felmentést kérek tényleg sokmindent csinálok egyszere.Andi örülök hogy taliztunk legalább látjuk egymást hogy jól vagyunk,de most már szervezhetnénk egy beszélgetös délutánt valahol ha van kedvetek.Pláne ha idö engedi.Odex kérdésedre hogy birom hát bevallom az éltett már hétfön ha minden jól megy vége de esténként nem kell altato már a kádba kezdem az alvást .Na megyek a kicsi már kész jön a következö a fiam fürdeni jók legyetek még hétvégén jövök.

Kép[/url]
Kép[/url]
fricike
 
 


Sziasztok!

Andi!
Hú, az tök jó, hogy el tudjátok kezdeni a felújítást. :) Lesz munka rendesen vele gondolom, de a végeredmény utána tök jó lesz. :)
Bútorok ügyében én pont azt mondtam volna, hogy inkább Ikea mint Kika. Bár mi régen vásároltunk már ilyesmit, meg mi Bécsből vettük az Ikeás dolgainkat (asztal, székek, ágy, matrac stb.), ott jóval olcsóbb volt, mint itthon. Konyhabútort mi meg egyik asztalos barátunkkal csináltattuk. Lehet, hogy ti is jobban jártok, ha megnézetitek egy asztalossal, és ő gyártja le olyanra, amilyet tényleg szeretnétek!
Ovi: a Peller Zsuzsához kértem Aisát, és mellette valamilyen Adrienn ovónéni van még. Nekem ők nagyon szimpatikusak voltak, remélem valóban oda kerülünk majd, és Aisának is tetszeni fog náluk. :)
Na, mi fog történni ma, hogy ilyen titokzatos vagy???? Várom, hogy írj!!!!

Fricike!
Nem csodálom, hogy fáradt vagy, de ezek szerint már közel a cél! :lol: Ügyesen levizsgázol majd, lesz új autód, könnyebb lesz az élet! :lol: Egy kalappal a vizsgához! :)

Évi, Sancsi????

Nálunk ma nagy a csönd. Lányok közül én jöttem egyedül dolgozni, a főnököm meg a fia van még itt. Tulajdonképpen csak ügyeletet tartunk, a sztrájk miatt a többiek nem jöttek dolgozni.
Nekem meg kimondottan jól jött a sztrájk: reggel 20 :!: :!: :!: perc alatt értem be! :lol: :lol: :shock: Jó lenne, ha minden reggel így lehetne közlekedni!

Mindenkinek jó hétvégét, reméljük hogy szép időnk lesz majd! :lol:

Aisa és Hajni
odex
 
 


KEDVES ANDI!!!!

NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK NEKED!!!!

[/img]

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!!!

Köszönöm a köszöntést!!!:):):)Apa is elfelejtette,valamikor dél körül mikor Kírát vártam a sulinál akkor beszéltem vele telefonon és én emlitettem neki,hogy nézzen már rá az asztali naptárjára.Ennyi volt a válasza: BASSZUS!!!Mire hazajöttem már volt tőle emailem.Anyukámnak is kb 5 perce ugrott be,hogy milyen nap van ma,mikor ís a Dédi hívott telefonon . :lol: :lol: :lol:
Ja és én is csak a rádióbol értesültem.Teljesen kiment a fejemböl.
Na szóval az hála ístennek nem történt meg amiröl ma akartam beszámolni.A meloval kapcsolatos,és nem is írom ide mert nem tudom kik szoktak itt olvasgatni.
Hajni írok privit neked,mivel egyedül te értenéd az egészet mert te is csináltad a többiek ugyis csak hosszas magyarázkodás után értenék meg.Ahoz meg most nincs ídőm. :oops: :oops: :oops: DE minden ok egyenlöre...
Most megyek mert lassan mennem kell Mironért,és ma van plussz egy gyerekem Kíra oszt.társa és még átkell néznem,mit alkottak eggyütt a leckével.
Ja én is ma elöbb indultam reggel,és kb 10 perc alatt beértem. :lol: :lol: :lol: Tényleg jó lenne ha igy maradna,akkor szivesen mennék Pestre dolgozni. :lol: :lol: :lol:
Szép hétvégét mindenkinek!!!
Vendég
 


Haho!!!

Fricike!!!!
Csak hozzád szólnék most!!! :lol: :lol: :lol:
Nem tudod kihez tartozik ott a Varázskőnél az a virágautomata???
Ugyanis az én drága férjem tegnap este késön végzett már minden virágos zárva volt,gondolta lemegy az automatához.és onnan hoz nekem virágot a névnapomra.Bedobott 2000 ft és se kép se hang.Persze a pénzt se kapta vissza.Hazajött itt üvöltözött nekem,hogy lemegy és szétveri a gépet!!!Ugy nyugtattam meg,hogy majd téged megkérdezlek.Ugyhogy légyszi-légyszi segits!!!
Hívhatsz is ha gondlod!!!
06-30-391-44-21
332-944
Köszike elöre ís!!!
Vendég
 


Sziasztok,

Itt vagyok, ragyogok.... Kicsit sok munkám volt múlt héten.

Andi, én is boldog névnapot kívánok neked. Remélem, minden rendben van munka ügyben.

Hajni, mi jövő héten megyünk beíratkozni az oviba. Nem tudom, hogy lehet-e választani ovónőt? Te mi alapján döntötted el? Csak szimpátia? Nehéz ügy.

Láttam én is a híradóban, hogy pénteken teljesen kihalt volt a város. Az a 20 perc csúcs, ami alatt beértél.

Más különösebb nem történt velünk. Én tanítgatok minden nap.

Évi
krévi
 
 


Hello!

Andi!
Válaszoltam...
Sajnálom, hogy mindenki elfelejtette a névnapodat.... Olyan rossz az, ha másnak nem jut eszébe, csak neked. Persze nem az ajándékra vágyik az ember, hanem csak arra, hogy gondoljanak rá.
Virágautomata Vörösváron :?: :?: :shock: :shock: :shock: Mik vannak, nem is hallottam még róla. :oops: :?

Évi!
Ovónő választás: nekem viszonylag egyszerű dolgom volt. Egyrészt Anditól kaptam infot, hogy nekik ki volt az, aki nem annyira jött be. Másrészt amikor ott voltunk nyílt napon, akkor az egyik ovónénivel sikerült megismerkedni, nagyon kedves és nyílt volt (meg fiatal), szóval szimpatikus volt. Mire odajutottunk volna, hogy átmenjünk a másik csoportszobába, ahol a másik ovónénik voltak, addigra a gyerekeket nem lehetett berángatni már az udvarról, így velük nem igazán volt módom megismerkedni. És mivel az első "csapat" amúgy is szimpatikus volt, maradtak ők. :) Persze még nem biztos, hogy oda is fog kerülni Aisa, mert korosztályok szerint válogatják majd össze a csoportokat (hogy az évvesztesek egy csopiba kerüljenek, hogy ne kelljen majd új csoportot megszokniuk), és ha pont a mi ovónénink csoportja lesz a nagyok csoportja, akkor a másikba kerülünk. De igyekeznek majd figyelembe venni persze a kéréseket. Mondjuk én fontosabbnak tartom, hogy tényleg egykorúakkal legyen egy csoportba.
Gondolom lesz nektek is alkalmatok megismerkedni az ovónénikkel, utána már azért kicsit könnyebb a döntés.

Jó volt a motorosnap nagyon. Nem volt túl jó időnk, de legalább nem szakadt az eső. Délután már a nap is sütött, viszonylag jó idő lett, csak a szél fújt eléggé. Aisa is jól érezte magát, jött-ment, játszott a kis barátnőjével. Gergő quadozott kétszer, neki is nagyon bejött. Én meg trécseltem a csajokkal. :):)

Aisa és Hajni
odex
 
 


Kép

Aisa és Hajni
odex
 
 


Halihó!
Csak röviden mert mindjárt fürdésídő van!
Hajni!!
Nagyon aranyos Aisa a motoron!!Apa ís fűzte az agyamat,be akart menni Pestre a Dakar rajtjára,de aztán valami reggel 7-kor volt,én meg azért fel nem kelek ilyen korán,föleg nem vasárnap.Ugyhogy ma itthon legeltünk a kertbe,végre lenyírtuk a fűvet.Kivittük az ugrálóvárat.Déltöl mostanáig kinn voltunk.
A Peller Zsuzsi néni nagyon jó választás volt,már teljesen meg is feledkeztem róla.Azért nem is emlitettem,hát hiába már több mint 2 éve volt mikor mi elbúcsúztunk onnan.Ő tényleg nagyon aranyos.Ja és ne hagyd magad,oda akarod akkor oda ís megy.Vagy fuss egy kört a Zsuzsival,ő ugyis tudja hány kicsit tud fogadni a csopijába,ha vele lebeszéled tuti odakerül.Elég nagy beleszólásuk van.Fennt van az iwiwen is.Üzenj neki ott.

Fricike!!
Köszi a segitséget,Apa ma elintézte a dolgot.Végül is nem kérte vissza a pénzt hanem hozott nekem virágot.Hirtelen ránézésre azt se tudtam,milyen virág,kinti vagy benti,aztán megnéztem a neten.Valami különleges tenyésztett jácint és kinti.Ugyhogy már kinnt figyel a sziklakertembe. :lol: :lol: :lol: Duplán jól jártam mert pénteken a virág helyett kaptam csokit,és igy meg még virágom is van!!!

Évi!!
Ti melyik ovira pályáztok???Gondolom Ligetbe gondolkodsz mert az van közel hozzátok,vagy nem??Ahova mi járunk,Széchenyi az super jó,de ahova Fricikéék járnak az se rossz,ők a Rákocziba járnak.A Ligeti ovikat nem ismerem.
Na hát ennyi voltam,megyek vízet emgedni.
Szép hetet mindenkinek!!!
Vendég
 


Andi, igen, a Szabadság úton lévő oviba fogunk beiratkozni. Úgy tervezzük, szerdán megyünk, addigra talán nem lesznek olyan sokan.
Már sikerült infot szereznünk az ottani ovónénikről. Tudjuk, hogy kihez fogunk menni. Remélem, jó választás lesz.
Mironnak tetszik az ovi?

Hajni, örülök, hogy azért nem volt olyan nehéz dió a választás. Remélem, így nekünk sem lesz az, hogy már van előre info.

Évi
krévi
 
 


Sziasztok.Jelentem jogsi megvan sikerült,most már ezerrel autót keresek.Még nem tudom milyet majd hétfön megyünk nézni.Végre azt hittem lesz egy kis pihi erre a száritom elkezdte engedni a vizet alul,holnap jön a szerelö mert még garanciális.De holnap reggel kéne menni úszni mert már három hete nem voltunk a jogsi miatt,délután liga rohanhatok haza mert jön a szerelö.Már most fáradt vagyok.Andi örülök hogy sikerült megoldani a virág dolgot mondjuk gondoltam hogy nem lesz gond mert jófejek.Boldog névnapot igy utolag.Na megyek pihizek egy kicsit.

Kép[/url]
Kép[/url]
fricike
 
 


Sziasztok!

Andi!
Na, van valami változás a munkával kapcsolatban? Vagy maradt minden a régiben? (remélem...)

Fricike!
Gratulálok a jogsihoz, nagyon ügyes vagy! (nekem annak idején negyedszerre sikerült levizsgázni forgalomban :oops: :oops: , de mentségemre szóljon, hogy azóta semmit nem törtem össze, szóval tudok vezetni. :lol: )

Nekem is elég mozgalmasak voltak az elmúlt napok. Hétfőn meg kedden előszőr csak este 8-kor léptem be a lakásba. :shock: Addig csak jöttem-mentem-intézkedtem. De szerencsére meg is van az eredménye, mert eladtam a nagymamám házát. :) Ma már megyünk is elvileg a szerződést aláírni, úgyhogy még nincs vége. A lakásom meg szalad, hétvégén sem takarítottam mert nem voltunk otthon, talán holnap már belefér egy porszívózás meg felmosás. Másodszorra is megcsinálták a mosogatógépemet, remélem, most már rendben lesz és nem kell megint kihívni a szerelőt.

Aisa és Hajni
odex
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: