Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok ,

Először is minden betegeskedő babának és gyerkőcnek jobbulást, sajna ez a szeptemberi suli - ovikezdés mindig sok betegséget hoz.

Barbara, nem lehetett semmi ez a betegség. Én is biztos bepánikoltam volna , pedig tudom ,hogy a lázzal csak védekezik a szervezet. De a piciknél nagyon veszélyes lehet a magas láz. Remélem most már jól van a kicsi lány.
Azt lehet tudni , hogy mit kapott el ?
Egyébként nálunk is jól szerepelt a doki legutóbb :lol: , mert megnyugtatott, hogy pont jól néz ki a Zsófi. :lol: Nem baj , hogy keveset hízott .

Tünde , de jó hogy ilyen jól érzi magát Dorina az oviban . :) És Bettusnak nem rossz , hogy napközben nincs vele már a teso ? Eljátszik egyedül is ?

Viranka , pont ma gondoltam rátok , hogy már lehet megszületett a kis Milán . Erre látom , hogy most írtál ....
Megy a drukk..:) .
Míra dumája haláli ... :lol:

Gyöngyi , utólag is Boldog Szülinapot Gergőnek ! :D :D :D

Verus , szörnyű lehet szegény kicsi fiadnak ez a poci probléma. Remélem tényleg jobban lesz a műtét után . Azt lehet tudni mikor lesz? Nagyon szorítok neki..

Ja amíg el nem felejtem , ismerős szeretne Aloés terméket rendelni , ha jól emlékszem te írtad , hogy foglalkozol vele . Megírnád pü.ben hogy tudunk elérni. Előre is köszi

Pusszantás a többieknek is

KépKép
trapista
 
 


Sziasztok!
Műtét 11.én lesz, de 8.án már megyünk befeküdni az előkészületekre....Mindjárt itt van!

Trapista! Írtam a privibe, elérhetőség is ! Foglalkozom a dologgal.

Minden mostanság születő babának üdv, és kitartás a mamáknak!

Ha túl vagyunk végre mindenen, és jól lszünk, nagyon szívesen taliznánk veletek!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


MEGSZÜLETETT 9:15KOR BÁLINT 4550GR ÉS 58CM-VEL. :lol: :lol: :lol:
Gratulálunk és jó egészséget kívánunk az egész családnak!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 

 
 

hurra!!!!

SOk gratula a csaladnak es jo egeszseget babanak-mamanak!!!!
Vera, majd meselj!Szep nagy legeny lett!

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Gratula a családnak, és sok pihenés a mamának!Üdv Bálint itt a nagyvilágban!Hogy bírt megszületni ez a hatalmas bébi?

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Isten hozott, Bálint baba! Gyönyörű a neved és a méreteid is!
Gratulálok Nektek és sok-sok boldogságot kívánok mindannyiótoknak!!!

Kép
leovica
 
 


Vera:
GRATULÁLOK!!!! Igazi Nagy Legény!!!! :D
Nagyon boldog életet kívánok Nektek!!!!!


Kép
tünde_szõd
 
 


GRATULÁLOK!!!!! ISTEN HOZOTT BÁLINT BABA !!!!!!
Jó egészséget és sok boldogságot kívánok az egész családnak! :D

KépKép
trapista
 
 


minden babónak bulást, Andrisnak külön nagy ++++++++++

Saara! ne izgulj bizti meglesz minden szépen időben :D s szerintem is hagyd a szobatisztaságot! majd 1x csak jön magától, s csak nézel :lol:

Nyuszika! azért nem ugrottunk be, mert még mindig betegek, s nem akartam nagylelkűen osztani a bótodban :roll: :mrgreen:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok!

Mi is gratulálunk a nagylegényhez!!!
SOK BOLDOGSÁGOT AZ EGÉSZ CSALÁDNAK!
Végül mégsem Milán lett a neve?
A Bálint is nagyon szép név!

Ágota! Köszönjük szépen a csizmiket! Csütörtökön elhoztuk őket a boltból. Mindkettő szuper lett a lábukra.

Még egyszer köszönjük mindenkinek a szülinapi köszöntést!
:) :)

Elkezdtük mi is az ovit. Ez a hét volt a beszoktatás, holnaptól már nagyban nyomjuk.
Persze ebéd után azért még hazahozom Gergőt, amíg nem dolgozom.
Pénteken hagytam először ott, úgy hogy bent voltak a teremben.
Nagyon sírt, de azt mondta az óvónéni, hogy csak 3 percig tartott a nagy sírás-rívás, aztán nem volt semmi gond.
Bár ma is közölte, hogy nem akar menni holnap. :wink:

Kép
Kép
kgyöngyi
 
 


Gyöngyi! drukk az ovihoz.

Tünde! te csajod mit csinál alvásidő alatt az oviban?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok!

Ma jöttünk haza most csak pár kép :) :)
Gratulákat köszönjük :)
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép Kép

pusz vera

KépKép
viranka
 
 


Vera tündéri ez a fiúcska :lol: :lol: :lol: és milyen jó neki , hogy van egy nővérkéje ,aki már most így szereti. :lol:
Annyira édes Míra ahogy puszilgatja az öcsikéjét :lol: :lol: :lol:
Gratulálok mégegyszer nagyon szépek a gyerekeid!!!!


Képzeljétek el is felejtettem mondani , múlt héten elindult a kiscsajom . És azóta egyre nagyobb területet totyog be egyedül . Viszont az új cipőjének az orrát már kezdi szétrugni , ezért be kellene szereznem neki valami olcsóbb játszócipit.
Ágota esetleg 18-19 es lábacskára lehet már kapni olyan cipőt ,amiben a kertben tudna játszani ? És az uszi miatt papucsot is kellene vennünk, nálad esetleg szokott lenni ilyen kis méretben ?

Na felébredt a törpém , mennem kell.
Pusza mindenkinek

KépKép
trapista
 
 


Nagyon édi a kis Bálint! Igazi fickó, le se tagadhatná!
Ilyenkor kap kedvet az ember.......

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Vera

Nagyon haver a kislegeny!!!!:)
Edesek a noverkejevel egyutt.

Trapista

Gratula az elindulashoz!:)
Jatszoscipo van 18-asban,papucs nincs, illetve van egy pici, nem tudom hanyas, fel lehet probalni, de nem javaslom meg ilyen kicsiknek a papucsot. Persze jo kerdes, hogy akkor mit adj ra a csuszos-vizes kovon...ha meg jo ra a nyari szandalja, inkabb azt add ra szerintem.Van viziszandim is, majd viszek be, de nem biztos ,hogy nem csuszna az is.

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Gyönyörű a kicsi Bálint és a nővérkéje! Sok-sok boldog napot Nektek együtt!

Gratula Zsófinak az elinduláshoz!
Ha szerdánként az öltözőben fekete fürdőruhás csajokat látsz (egy 32 évest és egy 4 hónapost együtt), akkor azok mi vagyunk! :wink:

ÉS! Találtunk egy fehér hullámos papagájt. Segítsetek terjeszteni a hírt, hátha valaki reménykedve várja őt haza!

Kép
leovica
 
 


A papagáj vszínűleg az Oázis lakóparkból vagy Felsőgödnek a Golfpálya felé eső részéről származik, amelyikőtöknek van erre ismerőse, szóljon neki!
Még nálunk van!
leovica
 
 


Verus, Andrisnak drukkolok!!!!!
leovica
 
 


Trapista! nagy gratula a csajnak!!! :lol:

Andrisnak ++++++++++++

Vera! a képeitekért mindig odavagyok! hihetetlenek!!! :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Verus, megy a drukk Andrisnak a műtéthez!!!

KépKép
trapista
 
 


Sziasztok!

Vera Nagy Nagy Nagy gratula Balint babahoz, nem kis sullyal szuletett!!
Latod, latod, nektek dolgozott a front meg a telihold :wink: :lol:!
Mira es Balint nagyon edesek a kepen, Z is egybol jott, h ki ez a baba? :)
Hogy vagytok? Milyen ujra babazni?

Nalunk ugy nez ki kislany lesz, de akkor veszem tutinak, ha mar kibujt es eloben latjuk.

Verus, nektek mennek a drukkok! 3 nappal a mutet elott kell befekudni? :shock:
Mi tegnap jottunk ki a korhazbol Vincussal, sajnos (megint) nagyon csunya asztmas rohama volt, be kellett vinni :(
Mostmar rendben van, csak a kis lelke meg nem heverte ki teljesen az egeszet. Apolgatjuk :)

Errol jut eszembe. Nem hallott valaki Mokka (vagy Mocca? nem tudom hogy irjak :?: ) aloe verarol? Egy anyuka meselte a H-ban, h 1 ismeros gyerek mar torzsvendeg volt az osztalyon, ahol voltunk aztan elkezdett ilyen levet inni es azota (nehany eve) teljesen elmult az asztmaja.

Haz: Most az a helyzet, hogy "megkoszontuk" a kivitelezonknek az eddigi munkajat, mert nagyon igenytelenul dolgoztak a melosok, csomo minden elrontottak (finoman fogalmazva :mrgreen:).
Most keresunk embert, aki igenyesen dolgozik es le tudna rakni nalunk a hajopadlot. Tudtok ajanlani valakit???? Nagyon jo lenne!

Papagaj: a multkor 2 (!) volt a kertben, egy sarga meg egy zold, a szomszed probalta oket elkapni, de nem sikerult. Az egyikkel macska vegzett (:() a masik azota sem kerult elo...

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Vera :)
Tényleg nem újszülöttnek néz ki Bálint :D , nagyon szép baba!!!

Majd írj, hogy megy a szopi, alvás...

Trapista :)
Gratulálok, jó hamar elindult Zsófi!!! :P
Evéssel hogy álltok???

Barbara :)
Nem alszik ott az oviban, mert amíg itthon vagyok nem maradhat, csak ebéd utánig, 13-kor hozom el. itthon meg nem alszik, de már megszoktam

Verus :)
Andrisnak nagyon sok ++++++++
Majd írj, hogy mi van Vele!!!

Sara :)
Sajnos nehéz jó és megbízható szakembereket találni egy házépítéshez :( Mi ezért csinálunk mindent magunk...
A kislányokat általában el szokták találni, mert ha nincs ott lent semmi, akkor lány :)
Én már csak tudom :lol:

Múlt héten elkaptuk a hányós-hasmenős cuccot, mindenkin végigment, én még mindig nem vagyok 100-as

Képzeljétek elkezdtem esti suliba járni, szerdán és pénteken megyek, 2 éves, ráadásul kémia, biológia, biokémia a fő része, úgyhogy felköthetem.... (nem magam csak a gatyám) :P

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Saara

En tudok egy jo kivitelezot, nagyon megbizhato, persze mindig tele is van munkaval... nalunk a tetoteret csinalta. Azota ajanlom is mindenkinek. Itt Godon mar jo par kesz hazat is csinalt. Ha gondolod elkuldom a szamat priviben. AMugy Dunakeszire valo a srac.

Tunde

Es minek tanulsz? Ugy ertem mi leszel ha nagy leszel? A targyak nagyon izgin hangzanak, jo nehezek is lehetnek.... :) Es hol van a suli helyileg?
Hu, ez a virus nem hagzik jol.... :(

Vera

Tenyleg nem ujszulottnek nez ki, hanem kb. 3 honaposnak.

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Sziasztok!
Nagyon köszi a drukkokat Andris nevében!
A kis hős már benn alszik, én hazajöttem, mert aludni is kelll, és műtétkor úgyis benn leszek éjszaka is! Be kelett feküdni az altatás és felkészítés miatt...holnaptól már nem ehet semmmit, csak teát ihat, utána szerdától csak vizet, és csűtörtökön semmit.....hát gáz lesz kibirni, főleg hogy akkor is folyton éhes, ha ehet.....Már volt ilyen márc. ban, és nagyon nehéz volt....Meg folyton kap napi 3 beöntést, meg valami könnyítő cuccot! Amúgy jól viseli még, mert ua. az ágy, ami volt neki múlltkor, ua. a nővér éjszakára, és nőtt is, meg még nem volt semmi extra!Meg persze kapott kölcsön laptopot autóverseny játékkal feltöltve! Így könnyű a nagyobbaknak túlélni!
Sara! Gyógyuást a csemetének! Nekem foreveres aloém van, minket kigyógyított a kruppból!A másikat nem ismerem.
Tünde! Milyen sulit csinálsz? Én is akarok valamit még....És ez tetszik...
Na megyek! Üdv mindenkinek, és jó egészséget!Jó éjt! :)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Majd el feledtem: Nyuszika!Tied a legjobb cipibolt!!!Lányom imádja a rózsaszín cipőjét, és egész Bpi ismeretség olyat akar a csemetének! Majd küldöm őket, de a lusta nép nem jön Gödre!(Még hozzánk se......)Tényleg szupi a boltod! Mindenkinek ajánlani tudom!Annyit tudnék vásárolni........ :D

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Verus, drukkolok, hogy minden rendben menjen. Szegény gyerköcök azért nem semmi, amit elvarnak tölük... :(
Kitartast Andrisnak és neked is +++++!

Agota, kivitelezöre mar nincs szükségünk sztem, mert tényleg nem sok munka van hatra és ennek a nagy részét is a férjem fogja megcsinalni.
Szerinted tudna valakit ajanlani a kivitelezötök padlo lerakasra? Ha igen mindenképp érdekel a szama.
Csak azt sajnalom, hogy nem raktuk ki elöbb ezt a bandat.... Lehet, hogy mar kint lakhatnank. :evil:
Azt nem tudom, kapkodjunk-e, hogy kiköltözhessünk még a baba születése elött (januar 10) vagy csinaljunk mindent szép nyugodtan és költözzünk ki a születése utan, amikor jol esik. Mostanaban inkabb a masodik verzio felé hajlok.
Ugy érzem az is fontos szempont, h Vincus életében ne legyen tul sok valtozas egyszerre (teso+költözés).

Két vagy több gyermekes anyukak mit gondoltok?

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Nyuszika! kivitelző elérhetőségét én ellenben kérném :) vmikor bővíteni szeretnénk...

Saara! szerintem inkább nyugodtan. indok 1 amit te írtál, indok 2 a pocaklakó is érzi hogy stresszelsz

Tünde! milyen suli ez? nem te írtad, hogy már nem tudod elképzelni a tanulást :mrgreen: :wink: 8) . hajrá drukk és kitartás hozzá!
nem tudtam, hogy Bettus nem aludhat ott. persze gondolhattam volna :roll:

Verus! nektek jó nagy adag +++++++++++++++++++++

észrevettétek, hogy sok a rídonlink?

Virágnak és Botinak utólag boldog szülinapot!!!:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Saara

Ez egy fovallalkozo, aki mindenfele mestert hozott. O maga is sokmindent megcsinal, egyebkent muszaki mernok. Mikor nalunk csinaltak a tetoteret, mindent intezett, nekunk semmit nem kellett. Azota is, ha van barmi munka ot hivom es kuldi a szakembert. :)

Barbi

Atnyomom a szamot mobilon oksi?

Verus

Nagyon koszi a dicseretet, hizik a majam... :) Kuldd csak a vevoket nyugodtan! :)
Drukkolok a nagyfiunak, hogy gyorsan tul legyen a dolgokon es vegre meggyogyuljon.

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Agota, akkor kérem szépen a szamot, ha szerinted nem ciki, h "csak" azért hivom, h ajanlojon szakembert.

Köszi :)!

(Bent vagy holnap a boltban? lehet, h benézünk....)

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Saara

szerdan csak delelott vagyok bent, csutortokon es penteken egesz nap!
Kuldom a szamot priviben!

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Nyuszka! számot megkaptam. köszönöm :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


lkverus!

Hívjál fel vagy valami! :lol:
20170114224602
 
 


Waldorf-babacsoport a gödi oviban!!!

Október 15-től hétfőnként délután 1/2 4-től 1/2 6-ig babacsoport indul egy évnél idősebb, de még nem óvodás gyermekek részére. A foglalkozások jó lehetőséget nyújtanak a szülők részére ahhoz, hogy megismerkedjék óvodánkat, illetve egymást, a gyerekeknek pedig remek alkalom, hogy találkozzanak hasonló korú babákkal és velük játsszanak.

A babacsoport foglalkozásain bárki részt vehet! Fontos, hogy ez nem gyermekmegőrzés, hanem a szülők és gyermekek közös játéka. A foglalkozások díja résztvevő gyermekenként és alkalmanként 900 Ft; persze az egy évnél fiatalabbakat is lehet hozni, díjmentesen.
leovica
 
 


Jucusmamus! Te is hívhatsz ám!!!!!!!! :D Tök jó hogy írtál! Andris holnap műtik, sok minden változott, majd mesélek, izgalmak mindig vannak! Már infúziózunk, meg minden......Ha tudsz hívj holnap du. már túl leszünk a bulin! Na pusszancs!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Halihó !

köszi a gratulákat a kiscsajom első lépéseihez ... :) Most már az új játszócipőjében is egyre jobban megy neki. Nem hiába töltöttünk egy fél délutánt a Bóbitában.... :oops:
Ágota köszi a türelmedet és a segítséget. Nem gondoltam volna , hogy ez a cipő vásárlás ilyen nehéz szülés lesz. :roll:

Saara , sajnálom , hogy nem vagytok még neveleki lakosok .De én is csak azt tudom tanácsolni , hogy inkább nyugisan fejezzétek be és akkor költözzetek, ha már minden rendben van. Nem éri meg idegeskedni .
A ház pedig téynleg csak akkor lesz olyan ,amilyennek szeretnétek, ha mindig ott álltok a melósok háta mögött , vagy ha olyan ugyesek vagytok , hogy mindent megtudtok csinálni magatok.
Sajna nálunk is van egy két dolog amin lehetne javítani. Most a nyílászárokkal szenvedünk , különösen a bejárati ajtóval. :x
Ha esetle tud valaki ajánlani jó épületasztalost ,akkor azt én is nagyon megköszönném ..

Tünde , milyen suliba jársz ? A tárgyak alapján elég kemény lehet .

Leovica, majd legközelebb figyelem a fekete fürdőruhás csajszikat az öltözőben. :wink:
Egyébként , hogy tetszik az uszi ?

Verus , úgy sajnálom a kis fiadat és nagyon szorítok nektek a műtéthez .

KépKép
trapista
 
 


Kozmetikusnak tanulok :)
Nagyon sokat kell tudni kémiából, biológiából, hogy tényleg hozzáértő legyen az ember és én az akarok lenni... :D

Barbara:
igen, azt mondtam, hogy nem tanulok többet, de most úgy éreztem ez az utolsó lehetőségem, most már Bettus mellett is lehet tanulni, Peti is sokat segít, úgyhogy belevágtam. :)

Ágota:
Nyugatihoz közel van a suli, úgyhogy vonattal megyek

Sara:
szerintem úgy jó beköltözni egy új házba, hogy minden a helyén, minden kész, nem kerülgetni a dobozok között a sok koszt amit a hátralévő munkák okoznak. Úgyhogy szerintem sokkal simábban fog menni Vincének is átállás, ha nyugis körülmények között költöztök. a kicsinek meg úgyis mindegy lesz, mert neki Rád lesz szüksége :D

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Tünde! kozmetikus: szuper!!! tuti menni fog, ügyi lány vagy! :lol:

Trapista! ha megnyugtat szerintem anno én is lefárasztottam szegény Ágotát a kérdéseimmel az első cipővásárláskor :oops: én több alkalommal ugrottam be, de lehet hogy kitett volna egy fél napot! :oops: de oooooooooolyan rendi volt!!! :lol: 8) Ágota jól csinálja :lol:

Leovica! ez szuper!!! mi tuti elnézünk!
s ha már w téma: mi a véleményed arról, hogy aki waldorf oviba járt annak nehéz az iskolába beilleszkedni?

Ma megjött a mászókánk :lol: :lol: :lol: s ennek örömére szeretném, ha a ti gyerkőceitek is felavatnák :D . egyetlen bibi - aki már volt nálunk tudja - hogy esőterv sajna nincs, mert egyenlőre kicsi a nappalink :( . szóval mostanság kinek-mikor lenne jó? én egy délutáni ip-re gondoltam az ovisok/bölcsisek miatt.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


mondjuk 18.a csütörtök du 15:00? annyi szépséghiba lenne, hogy a kőműves lehet, hogy még színezne épp, de majd megkérem, hogy épp ne hátul tegye(merthogy ott a kert és a mászóka is). még egy kérdés: van egy nagyon barátságos kutyunk (golden retriever), aki nincs megkötve. vkinek gond?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Barbi, trapista

Koszi a sok dicseretet ,nagyon rendik vagytok.:)

Tunde

Hajra tanulas! Aztan meg majd jon a sok kuncsaft! :)

Barbi

Hat enyim gyerekek 16.00-ig cvannak az oviban, en meg 17.30-ig a boltban. De ha meg tudom oldani a helyettesitest elmegyunk.:)

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Barbara:
nekünk elvileg jó, lehet, hogy nekünk is kicsit később kellene, mert Bettus még alszik 3-kor

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok!
Tünde! Nem a Kaposnál tanulsz? Majdnem elkezdetem, csak közbe szólt a pénztelenség és Andris ügye....Már jelentkeztem, meg minden!
Andris átesett a műtéten, intezíven alszik, holnap ébredhet fel majd, kb. 3 és fél órát volt a műtőben, és sikeres volt, és minden jól haladt, Andris is jól van a körülményekhez képest! Az átlagos 15 cm es sigmabélből volt neki plusz 50cm. :) Fejlődési rendell. valószínüleg, majd lesz szövettan....Nincs szűkület, és valszinüleg rendesen is fog működni a kailás innntől.Ami rossz, hogy még 4 napig nem ehet, nem ihat, hogy pihenjen a bele, és nehéz lesz ezt kibírnia!De holnap már ébren is lehet, és ott leszek vele!Kössz a drukkokat!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


akkor legyen 16:00 , s drukk az égiektől hogy jó idő legyen! :lol:

Verus! óóóh! felnőtt embernek nehéz lenne ez a tortúra! egy hős a fiú!!! s nagyon sok +++++++++++ neki a továbbiakhoz is, s éljen a sikeres műtét :)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok!

Verus!
Andris kis hős :) Gondoltam Rátok tegnap :)

Tünde!
akkor én megyek hozzád próbababának jó :)

Barbara!
Rremélem jó idő lesz és akkor felvitetem magunkat :) Míra nem alszik óvi után :) legaláb este hamar elalszik, s Bálintot is meg tudjuk hamar fürdetni :) :)

Trapista!
Ügyi Zsófi :) S Ágota cipőboltja a legjobb :) persze csakis Ágotával :)

Gyerekem ma nem alszik egész nap csak 20 perceket :( már kezd hócipő tele lenni :( cumit elővettem,talán azzal most elalszik,egész nap cicin lógna :)

s pár újabb kép :) dúl a tetvérszerelem,Míra ha énekel Bálint ájtataosan nézi,tűri az óriás cuppanos puszikat még,meg a haj simogatását is elviseli :) mi lesz itt pár hónap múlva :) :)



s a képek :) hasonlít Mírára ám,csak a csajszi kicsinek fekete hajú volt,aztán lett szőkés :) Ő meg kicsi szöszi :)
Kép
Kép
Kép

pusz Vera

KépKép
viranka
 
 


Vera

JAjj gyonyoru ez a kicsi fiu!!!! Ilyenkor ugy szeretnek meg egyet, de azonnal.... :) Irigy.... :) :wink:

Verus

Nagyon szurkolok, hogy Andrisnak ez legyen az utolso tortura, tenyleg! Nem semmi, hogy min mentek keresztul. :roll:

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Vera, nagyon édes a kis Bálint baba. :) :) :)

Barabara, a mászóka felavatásban mi is benne lennénk .... :lol: Elméletileg a kiszemelt időpont is jó nekünk ,és a kutyusnak is nagyon örülnénk , ha szabadon maradna. :lol:

Tünde, ez a kozmetikus suli nagyon jó ötlet :) Ügyes vagy , hoyg belevágtál...

Verus, nagyon örülök , hogy sikeres volt a műtét. Kitartást Andrisnak erre a pár kajamentes napra, utána pedig teljes felépülést kívánok!

KépKép
trapista
 
 


Vera:
nagyon cukik a gyerekek!!! Bálinton nem győzök csodálkozni milyen hatalmas :)
oké, megbeszéljük ( úgyis kellenek modellek) :P :wink:

Verus:
remélem jobban van Andris, drukkolok tovább ,hogy teljesen felépüljön!!!

Egyébként tanfolyami keretek között (pl. Kapos) ezt nem lehet normálisan elsajátítani, főleg hogy náluk nincs gyakorlat csak elmélet. gyakorlathoz keresni kell egy kozmetikát (ahol sajnos gyakran takarítónőnek nézik a tanulókat...)
Én rendes suliba járok, elmélet + gyakorlat és nagyon színvonalas (ezáltal nagyon nehéz is)
persze ez az én véleményem!!

Mindenkinek szép hétvégét!!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Vera! Annyira édik a gyerekek!!!!!
Mindenkinek köszi a drukkot, Andris hihetetlenül jól áll mindenhez, bár máj fájogat neki mindenhol...Szerencsére az gyomorszondát tegnap kivették, de a többi lyuk még csöves....várjuk a szabadulás. Beszélni nem beszél velem se, félek, h. tényleg pszichés dolog lesz belőle, és csak előre bámul a tvre.Ha már ehet, és mozoghat, remélem megszólal...Bólogat csak, abban biztosított, hogy nem morcos ránk. Meg gondolom sokat gondolkodik, már emlékszik a fantasztikus intenzíves helyre, sokszor szomorkodik, de ez természetes, amíg lehet végig ott vagyunk vele. Elvileg holnap már ihat, és kivesznek mindent, ami még lóg belőle, úgyhogy jobb lesz, aztán hamar felépül, és csak vigyorogni fog a rekord belén!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Mamik
Nyitok egy új topikot ahova szeretném összegyűjteni a véleményeket tapasztalatokat, hogy hova érdemes költözni Budapest környékére... hol milyen lehetőségek vannak? Milyen az iskola óvoda?

http://www.babanet.hu/tarsalgo/index.html

Itt a topik gondoltam, jobb ha egy helyen van és minnél több embert meg tudok kérdezni...


ÉLETMÓD----HOL ÉRDEMES ÉPÍTKEZNI?

nem enged linkelni valamiért...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


sziasztok!

nem vszínű h.megyünk Barbaráékhoz Míra köhög :(

pusz

KépKép
viranka
 
 


Mamik
Nyitok egy új topikot ahova szeretném összegyűjteni a véleményeket tapasztalatokat, hogy hova érdemes költözni Budapest környékére... hol milyen lehetőségek vannak? Milyen az iskola óvoda?

http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... 21&start=0


Itt a topik gondoltam, jobb ha egy helyen van és minnél több embert meg tudok kérdezni...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: