Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Muszáj volt ezt a képet feltennem a kisfiamról, amikor megláttam, Olit!

Kép

Ildi!

Nagyon aranyos a kisfiad!
Én is mindig sokat izgulta, mert nem akart semmit csinálni.5 hónapos koráig csak feküdt, mint egy darab fa. Azóta meg tanult mindkét irányba forogni és mostanában tolja felfelé a popsiát, na de azért nem viszi túlzásbaKép
Máté 7 hónapig nem volt betegKép
Most viszont már két hete beteg, elkapott egy vírusos mandulagyulladást, abból pedig egy hörghurut alakult ki, már jobban van, szinte teljesen meggyógyultKép

Anita!

A válaszra biztos várnod kell, mert Anita nem nagyon ér rá, de szerintem tuti fog írni neked!Kép
Nekem is van, hogy heteket kell várnom.
Telcsi számodat is elküldheted neki, mert tök olcsón tud telefonálni, úgyhogy engem is inkább mindig felhív!Kép
Én is válaszolok ámKép

Szép napot!

Sziasztok

Kata

katus78
 
 


Sziasztok!

Kata! Mintha ugyanaz a gyerek lenne a két képen Kép
Örülök, hogy Máté már jobban van. Nincs annál rosszabb, mint amikor ilyen kicsi kis manók betegek...

Angi! Photoshoppal csináltad a képet?

Mit csináltok csajok a hétvégén?

Évi! Mi van veletek?

Én holnap megyek egy céges buliba. Eddig vártam, de most valahogy, annyira nem várom, legszívesebben kihagynám. Nagyon nyüstöltek, hogy menjek el, így megígértem, hát el is megyek, aztán majd meglátom, hogy meddig maradok.

Most megyek, lefekszem. Jó éjszakát mindenkinek!

Kép
vrucsincá
 
 


Sziasztok!

Ákosra ma sincs panasz, úgy látszik, visszajavult.
Ildi: én nem azért írom, hogy miket csinál Ákos, hogy te idegeskedj. Szerintem te nem hüle vagy hanem szerencsés. Virág izgő-mozgó sajtkukac volt, és reméltem, hogy most egy olyan nyugis gyerekem lesz, mint a te Olid. Erre megkaptam ugyanazt. Hát ez van. Egyébként Ákos ma már egész szépen mászott, kimászott utánam a konyhába, meg a fürdőbe is. Szépen rakosgatja a kezeit és a lábait, sőt, reggel belém kapaszkodva már fel is állt. De az állása nagyon bizonytalan, rongyláb Kép Ezzel még ráér, de hát mindig azt akarja, amit nem lehet. Újabban a kedvence a villanykapcsoló. Ha nem lenne 10 kg, akkor órákon át piszkálgatná a kezemben. Egyébként lehet, hogy Tibinek lesz igaza és jön alul két foga, én is látom, hogy olyan dudoros és fehér, de fogili még sehol.
Ma jó napom volt, délelőtt sétáltunk egy nagyot a városban, délután átjött sógornőm lánya bébiszitterkedni, így el tudtam menni a kondiba. Remélem egyre szebb lesz az idő, én ilyenkor ész nélkül sétálok Ákossal. Órákat elvan a babakocsiban, nézelődik, ha elálmosodik lehajtom és szunyál.
Ja, megpróbáltam neki adni a zöldséges kotyvasztásomat, hát persze, hogy kirázta tőle a hideg, pedig Tibi szerint is fini volt. Úgyhogy marad a bébiétel. Majd csak kinövi ezt is Kép
Teszek képet a gyerkőceimről, játék Virág szobájában:
Kép
Sziasztok, jó éjszakát!
Évianyu
 
 

 
 

Szép jó reggelt!
Nagy a nyugi, kettecskén vagy Emmával, aki visszaszunyókált.A többiek elmentek túrázni, Gyaxi túra, Melegmányi-völgy Pécs közelében, 20 km. Tavalyelőtt ősszel voltam én is, gyönyörű hely, pokolian elfáradtunk mire hazaértünk. Jövőre már visszük az Emmát is, persze a rövid távra, az általában 7-10 km. Vettem egy hátihordozót, azzal egyszerű a kirándulás.
Sül a túrótorta, mert ma van a Bodó szülinapja, nyolc éves. Ilyenkor mindig könnybe lábad a szemem, mert három éve ezen a napon történt a balesetük, tehát mondhatni született nyolc éve, újjászületett három éve.

Holnap Gabiék betonoznak a szomszédban, mi meg sétálgatunk majd, remélem jó idő lesz.
Szegény virágok ma reggelre alighanem megfagytak, jeges volt az autó szélvédője. Kár értük, gyönyörűen virágzott a nárcisz,jácint,tulipán, ezek a kedvenceim.

Ildi!
Nem photoshop, hanem http://www.frameshow.com/download.htm
cipó
 
 


Sziasztok!
Hát az én éjszakáim katasztrófák.Tegnap előtt éjszaka Dávid két órán keresztül fent volt.Tegnap este pedig fél 9-kor telefonáltak apának,hogy reggel hatra jönnek érte.Olaszba kellett mennie dolgozni.F@sza volt.Gyors még leugrott a Tescoba kaját vásárolni.Mire megcsináltam a szendvicseit,bepakoltunk neki.Hajnalba pedig kelni.Remélem ma már ki tudom aludni magam.Lehet ma azért nem fogok tudni,mert egyedül leszek.

Úgyhogy kettecskén vagyunk Dáviddal.

Boldog szülinapot Bodónak:Kép
AngiKéplyan súlyos balesetük volt?És pont a szülinapján?Kivel volt?

Mi is elmegyünk délután sétálni Dáviddal.Lefotózzuk a nagy vizet.Habár tegnap még úgy terveztük,hogy háromasban megyünk.Sajna közbeszóltak.

Kata:Máté jobban van már?De fura voltál a képen hosszú hajjal.

Dávid új fejleménye:Elég stabilan ül egyedül.Persze azért még mögötte ülök.
Szép napot nektek!

Kép


Anita & Dávid
szeszike
 
 


Ja és ma mentem volna buliba én is.Persze ennek is lőttek.
Angi:megtaláltam azt én is,de hogy rakod bele a képet?Hogy csinálod?

Kép


Anita & Dávid
szeszike
 
 


Sikerült.Most ráérek ilyenekkel foglalkozni.Kép

Kép


Anita & Dávid
szeszike
 
 


Sziasztok!

A mai napom nagyon gyorsan eltelt. Délelőtt Ákos aludt 2 órát, addig én megcsináltam az ebédet, ebédeltünk, etettem stb. 1-kor indultunk sétálni, elmentünk a Sugó partra Virággal és Ákossal (Tibi természetesen dolgozott, úgyhogy nem vagy egyedül Anita), én is fotóztam, aztán elbattyogtunk a Kodály utcai Playstation boltba, vetetünk fel játékot, közben Ákos elaludt, irány haza, persze a Déry kertnél meg kellett állni játszani. Közben Áki felébredt, úgyhogy hintáztattam és homokozott is egy kicsit (pokrócra ültetem). Aztán még hazafelé vettem 4 tő árvácskát a szomszédban, nagyon szépek, sárgák, beültetem őket cserépbe és kirakom a bejárati ajtó előtti lépcsőre. Nálunk a kertbe nem lehet ültetni, mert a sok borostyán és más folyós miatt sok a csiga, és azok megzabálják. Tavaly is így cserepeztem, és nagyon szépek voltak. Majd lefotózom.
Na szóval 1/2 5 volt, mire hazaértünk, szopi, uzsi, peluscsere stb. Este még eljöttek Judit barátnőmék beszélgetni, 1 órája mentek el.
Mivelhogy nálam volt a fotóáppárát, ezért csináltam képeket a Déry kertben is, teszek be hintázóst, meg homokozóst.
Kép
Kép
Kép
Ne feledjétek, holnap szavazás! Jó éjszakát!
Évianyu
 
 


Angi: Bodónak boldog szülinapot kívánunk!
Kép
Évianyu
 
 


Anita: most néztem, hogy írtál a fibermailes címünkre, de üres volt a levél, nem kaptam meg, amit szerettél volna küldeni.
Évianyu
 
 


Lényegtelen akkor Évi.
Mi is voltunk sétálni.Majdnem a Türig mentünk.Fotóztam én is egy párat.Dávid egész be a városig ülni akart a babakocsiba.Egész fel kellett neki hajtanom a háttámlát.Nézelődött.Mikor elfáradt lehajtottam,ő meg lazán feldobta a lábait a cumisüvegtartóra.Hazaértünk még hátramentünk a barátnőmhöz kávézni.A gyereknek meg be nem állt a szája.Mintha mesélte volna,hogy miket is látott.

Holnap szerintem Dávid egész nap anyuéknál lesz.Természetesen mikor láttak el rendesen varrnivalóval,mikor apa nincs itthon.Úgyhogy anyu mondta hogy csak vigyem el nyugodtan .Én meg majd megyek ebédre hozzájuk.
Most fejeztem be a vasalást.Azért inkább buliba mentem volna.Nem panaszkodom tovább.
Dobok egy képet a túránk végéről meg egyet a vízről:Kép
Szembe a Pandúr szigeti "büfé":Kép

Kép


Anita & Dávid
szeszike
 
 


Sziasztok!

Angi! Bodót Isten Éltesse még sokáig.
Milyen lett a torta? Fényképeztél?
Remélem már nem sirdogálsz?? Bodónak van Õrangyala! Ez TUTI! És persze a párodnak is.

Ildi! Milyen volt a buli? A régi munkahelyeden voltál, kollegákkal?

Anita! Csak próbálkozz a levelekkel. Egyszer tuti sikerül. Kép
Jól néz ki Dávid, vagány a kabija!
A víz! Arról inkább ne is beszéljünk, nagyon siralamas!

Évi! Irigyellek ezekért a nagy sétákért.
Annával már/ még nem lehet ennyit sétálni. Talán majd később, nekem nagyon bejön a séta, de minden, csak mozogni lehessen.

Mai program?
Mi anyuhoz megyünk ebédelni. Tesóm kislányának lesz szülinapi ebéd, torta stb. Már látom a sorsom, zabálás lesz belőle. Kép

Tegnap nagytakarítottam. De most minden négyzetméter csilog. Függyönyök kimosva, stb.
Ekkora felhajtást évente kétszer szoktam csinálni. Egy kis luxus az életembe, hogy nem egyedül csinálom, hanem egy ismerős csaj segít ilyenkor. Így is ketten reggel kilenctől-négyig csináltuk, én meg utána még elszöszmötöltem, vagy hétig.
Kicsit dekoráltam nyuszira is.

Már nem bírtam ki, vettem virágokat / Évi, én is vettem árvácskát, bár nekem nem mindig marad meg, nem tudom miért?? /.
Azt még elültetem, és után anyuhoz menet, beugrok szavazni. És ma napozás ezerrel, ingyen van. Kép

Puszi. Szép napot.
Szilvi.
szelva
 
 


Angi!
Letöltöttem én is a progit.
Jóóó, tetszik,, el lehet vele szöszmötölni.
Próba!

Anna, elaludt az állatkáival/án.

Kép
szelva
 
 


Hali!
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nálunk a hétvége két szempillantás alatt elrepül.
Alig volt itt a péntek du.és már megint hétfő van.
A balesetről csak annyit, hogy Apánknak tört mindkét lába, több helyen, hatórás műtéttel toldozgatták össze Kecskeméten, a Bodónak meg el kellett távolítani a lépét, akkor azt hittem, hogy itt a világ vége, de így visszagondolva baromi szerencsésen megúszták a dolgot. Kamionbaleset volt.
Többet így publikusan nem mondanék, de ha személyesen találkozunk és kíváncsiak vagytok rá, akkor elmondom.

Szombaton a nagyok Apával elmentek túrázni a melegmányi-völgybe, Gyaxi szervezés. 20 km-t gyalogoltak, de túlélték, persze volt egy két holtpont, de átbillentették őket. Jó csapat jött össze és az én gyerekeim is a hősök közé tartoztak, mert 240 fő indult túrázni és kb.30-an vállalták a hosszú távot. Bodót felköszöntötték, énekeltek neki, csillogott a szeme, úgy örült.

Mindenkinek köszönjük a jókívánságokat.

Vasárnap sógorék főztek halat, oda mentünk kajálni, Apát meg itthon hagytuk, mert betonoztak a szomszédban.
Teszek pár képet a hétvégéről.
Írjatok!!
cipó
 
 


Képeket majd este, nem tudom miért, de nem mennek fel!
cipó
 
 


Sziasztok!

Évi! Ildi! Hol vagytok?
Remélem nem vagytok betegek?
Úgy megszoktam már, hogy minden nap írtok!

Angi! Várom a képeket!

Jó éjt!
szelva
 
 


Hahó!

Én itt vagyok, ma nagyon kifáradtam, egész délután mentem, vizuba vittem Virágot, aztán irány a város ahol összefutottam Angiékkal, utána haza, evés-ivás-peluscsere, vissza Vizuba Virágért, Déry kert játék, 1/4 8 volt, mire hazaértünk. Még nem is fürödtem Kép Úgyhogy sziasztok! Holnap délelőtt megyek kondizni Szilvi, viszem a dvd-ket Kép
Ja, egy hírem van, Ákosnak jön alul a jobb foga, már a hegye kinn van (nyűgös is rendesen).
Ildi: milyen volt a céges buli? Még nem is kérdeztem, hol dolgoztál?
Jó éjszakát!
Évianyu
 
 


Sziasztok!

Azért nem írtam, mert Oli 2 napja lázas. Vasárnap reggel úgy ébredt, hogy tűz forró volt. Kúpoztam és tegnap reggelre már nem volt láza, aztán estére megint felment a hőmérséklete. Természetesen iszonyatosan nyűgike a láztól, úgyhogy ha ébren van, akkor tutujgatni kell. Semmi más baja nincs egyébként, nem taknyos, nincs kiütés stb. Lehet, hogy Tamástól elkapta ezt a vírusos kórságot.

Eléggé ránk jár a rúd most. Apa még mindig beteg, nekem pedig még mindig fáj a fogam. Tegnap voltam a fogorvosnál, szerdán megint mennem kell.

Szombati buli egyébként céges volt. Évenként egyszer összeröffen a társaság. Kaja, pia, röhögés... erről szól a dolog.

Évi! Egy informatikai Kft-nél dolgoztam. Adminisztrációt csináltam. Nem akarom ide kiírni a cég nevét.

Kép
vrucsincá
 
 


Ildi! Gyógyuljatok meg!

Kép
Évianyu
 
 


Hali!
Én ezt az időt már nem bírom!!!!!Süssön ki a nap végre!Kép
Az az egyetlen jó benne, hogy az Emma már másfél órája visszaaludt, én meg kidolgoztam egy egész számvitel tételt. Muszáj minden nap egy kicsit belenéznemKép, mert uccsó esélyem van június 1-én!

Ildi!
Hogy vagytok, lábadoztok már?
Emma is igen taknyos, megmutattam dr.néninek, de egyelőre amíg nincs láz, addig csak köptető és orrcsepp jár szerencsére.
cipó
 
 


próba<!--attachment: 04_12-405976.unk*attachment_icon.gif*application/octet-stream*48.1**04%2e12%2e+002pr%f3ba --><center><pre>
Kép
04.12. 002próba (48.1 k)</pre></center><!--/attachment-->
cipó
 
 


valamit elbénáztam, most próbálkozok, bocsi
cipó
 
 


túra képek
ennyien indultak,a képen kb. a harmada az egész csapatnakKépez a hős kis csapatKép,itt volt egy holtpont, amin át kellett billenniKép
cipó
 
 


Hol vagytok??
cipó
 
 


Én ideértem a gép elé.Mára kész lettem nagyjából a varrnivalóimmal.Holnaptól kezdődik a takarítás meg vásárlás.Még nem vettem semmi ajándékot.Mondjuk olyan nagy valamit nem is szoktunk húsvétra.
Mi van Olival?Meggyógyultatok már?
Dávidom mostanába rettenetesen anyás lett.Lehet többet kellene lepasszolnom.
Na most megyek játszunk egyet.
Dávid már így "dolgozik":Kép

Kép


Anita & Dávid
szeszike
 
 


Apa azt mondja, figyel, mint nyúl a zsákból!Kép
cipó
 
 


Sziasztok!

Nekem ma nagyon jó volt Kép Bejött anyu Ákosozni, úgyhogy délelőtt kondiban voltam, utána fodrász-kozmetikus. Befestettem a hajam a szokásosra, és vágattam belőle, de nem sokat. A hossza megmaradt, csak le lett vágva fokozatosra úgy, hogy oldalt a legrövidebb rész is az államig ér. Végülis nem nagy változás, de változás, mégsem az az uncsi régi. Megbeszéltük Bettivel a fodrászommal, hogy legközelebbi festésnél teszünk bele csíkokat, olyan lilásakat, csak szépen szolidan, nem szeretem a feltünőt.
Délután turiztam, meg vettem Mákosnak egy bébikompot. A nyuszika hozza majd, így mivelhogy egyébként is vettem volna, le van tudva az ajándék. Miután anyu elment 4-kor, még sétáltam egyet Mákival (hurrá nem esik), 16.30-18-ig. El is aludt, most ébresztettük föl 7-kor, remélem azért éjjel is fog aludni Kép
Egyébként Anita Ákos is nagyon anyás, folyamatosan a nyomomban van, nyöszörögve mászik utánam, konyhába, fürdőbe, mindenhova. Ha elér, akkor meg nyavalyogva kapaszkodik a nadrágomba.
De milyen jó volt ma, mikor megjöttem a városból, hogy örült nekem! És már tudja merre jövünk be a házba, amikor délután másodszor jöttem haza és meghallotta a hangom, már mászott ki a nappaliból a dolgozóba elém. És hogy vigyorog! Meg kell zabálni.
Most már kezd a fogacskája teteje kint lenni az ínyből, vettem még kamillás golyókat, szoktam neki napközben adni. Éjszaka viszonylag nyugis, tegnapelőtt nem is ébredt fel, tegnap is csak egyszer, cumi-gyongyó és már alszik is tovább, reggel 7-ig szokott aludni.
Valamit kellene csinálni ezzel az alvás dologgal. Általában délelőtt alszik 9.30-11.30-ig, aztán délután 2-3-ig, így hát 6 felé elálmosodik rendesen, aztán alszik, míg fel nem ébresztjük. Valahogy ezt a két délutáni alvást kellene egyesíteni, csak még nincs ötletem, hogyan.
Virágomékhoz ma jött a nyuszi az oviba, nagyon boldogságos. Holnaptól tavaszi szünet, délután elhívom, hogy jöjjön velünk sétálni, aztán biztos benézünk a Déry kertbe is, remélem jó idő lesz!
Na mennem kell, írjatok!
Évianyu
 
 


Sziasztok!
A helyzet nálunk rosszabb, mint két napja. Most már én is döglődöm. Oli pedig tiszta takony és úgy köhög, hogy majd megfullad.
Jól ránk hozta Tamás ezt a betegséget Kép Nem is aludtunk szinte semmit. Apa állandóan duruzsolt a fülembe, hogy meg fog fulladni a gyerek. (csak mert szörtyögött...)
A fogam se százas még és most hozzá jött az, hogy totál be van gyulladva az egész torkom. Kész vagyok Kép

Na jól kipanaszkodtam magam Kép

Mindenkinél hoz valamit a nyuszi??? Nálunk ez nem szokás... húsvétkor mi nem szoktunk ajándékot venni.

Angi! A hátihordozóban van Emma? Jónak, stabilnak tűnik. Kipróbáltátok már?

Anita! Milyen ügyesen ül Dávid. Oli is egyre jobban ül már, de még nem stabil. Anyásság nálunk is megvan. Ha kimegyek a látószögéből, kezdődik a nyüszögés. Remélem ez nem sokáig tart és hamar kinövik Kép

Kép
vrucsincá
 
 


Sziasztok!

Ildi: Sajnálom, hogy ilyen vacakul vagytok. Egyébként adtok valamit Olinak, vagy csak orrszívás megy?
Húsvétkor nálunk csak a gyerekek kapnak ajándékot, a nyuszi tojja a kertbe Kép Mi Tibivel nem veszünk egymásnak semmit. Sőt, holnap lesz Tibi névnapja, és még semmi ötletem, lehet, hogy csak köszöntés lesz a dologból...
Megyek, palacsintát sütök, tavaszi szünet van, Virágom meg az udvaron ugrál, nemsokára bejön, hogy - Anyuuuu, éhes vagyok, van valami ennivaló?
Évianyu
 
 


Sziasztok!

Délután beleültettem a fürdetőkarikába Olit, mivel már szépen ül benne, este kipróbálásra kerül Kép Kíváncsi vagyok, hogy fog tetszeni gyerkőckének a nagy kádban.
Egyébként ma meglepően jó kedve volt, pedig alig kap levegőt szegénykém és fél percenként köhög.
Évi! Antibiotikumot nem kap, ha arra gondoltál. Orrszívás előtt Sterimart, utána pedig Nasivin orrsprayt fújok a nózijába. Köhögésre Rhinathiol szirupot kap. Ezenkívül Cebion cseppeket és ha lázas, akkor Germicid kúpot vagy napközben Panadol szirupot.
Már rutinosabbak vagyunk, mint az első betegségnél decemberben Kép Az orrszívással sem bénázunk annyit. Remélem hamar túl leszünk rajta, mert engem is eléggé megvisel.

Kép

Kép
vrucsincá
 
 


Hali!
Ildi!
Milyen nagyot nőtt Oli, mióta nem láttuk.
Azért a csibészségéből a betegség ellenére sem veszített. Hogy vagytok?

Anita!
Dávid is ügyesen ücsörög már.
Jól néz ki az utazóágy, a képen abban van Dávid ugye?
Nem tudsz valakit, aki "újrahúzza" a babakocsi kárpitját? Előszedtem a Bori régi kocsiját, Peg Perego Amica, az lenne az igazi, baromi könnyű, könnyű összecsukni és szétnyitni, csak nagyon ronda kopott meg néhol szakadt is a huzata.
Te, mint bennfenntes hátha van az ismeretségi körödben, aki szépen és gyorsan megcsinálná!

Emma a hátihordozóban csücsül, már voltam vele sétálni, jól elvolt!
Sokkal kényelmesebb, mint a kenguru.


Nálunk sincs nagy nyuszizás, csak pár csokit kapnak, az uncsi és kereszttesók is egy tábla Milkát, meg egy kis perselypénzt.

Megyünk fodrászhoz, úgyhogy mennem kell, rittyentek valami böjti ebédet, bár az ember már morog, hogy betonozás mellé csináljak valami rendes kaját!

Aagassi, mi van veled????????????????????????
Ha olvasol minket, legalább jelentkezz be!!

Majd este békukkantok!
cipó
 
 


Angi:igen Dávid az utazóágyban csücsül.Ott még el is dőlhet,mert a háló megfogja.Most is abba ül és játszik.
Húsvétra pedig vettem neki egy szivacsos szőnyeget.Amit úgy kell összerakni,mint a puzzlt
Úgyhogy ha legközelebb bababuli lesz nálunk,akkor tudnak majd min játszani a gyerekek.
Az áthúzást majd megkérdezem jövő héten az egyik ismerősömtől,hogy vállal e ilyet.

Ildi:Na milyen volt a fürdetőkarika?Én is voltam a héten fogorvosnál.Múltkor még azt mondta hogy a bölcsességfogamat ki kell húzni,most pedig adott neki még egy utolsó esélyt .Betömte.Majd májusba kell mennem megint.
Utazóágyat sikerült felállítani?

Évi:Tibinek boldog névnapot!

Most voltunk Dáviddal a tescoba.Rengetegen voltak.Mindent beszereztünk.Már nem kell vennünk semmit.Várjuk az apát haza,és főzünk neki finomat.Már úton vannak hazafelé.

Jók legyetek!Sziasztok!!Böjtöljetek!!!!

Kép


Anita & Dávid
szeszike
 
 


Sziasztok!

Helyzet változatlan, még mindig ramatyul vagyunk Kép

Anita! Fél óráig szenvedtünk vele, mire rájöttünk, hogy hogyan kell szétnyitni azt a nyamvadt utazóágyat. Egyébként nagyon jó, totál újszerű, az eredeti csomagolásában volt.

Képzeljétek a fürdetőkarikát nem tudjuk normálisan használni, mert a rohadt lakótelepi kád túl keskeny és nem egyenes az alja. Billeg benne a karika. Egyébként tegnap Oli nagyon élvezte a nagy kádban fürdést. Íme pár kép:
Kép
Kép



Vettem Olinak egy napszemcsit, most rá lehet fogni a nyuszira...

KépKép
Szóval ezt tojta a nyuszika Kép

És ha már itt tartunk, akkor ezúton szeretnénk mindenkinek nagyon szép húsvétot kívánni!
Kép

Ildi, Oli és Tamás

Kép
vrucsincá
 
 


IldiKépli nagyon cuki!
Akinek megvolt az e-mail címe tudtam küldeni,de pl.az Angié sincs meg nekem,úgyhogy mi is


KELLEMES HÚSVÉTOT KÍVÁNUNK
MINDENKINEK:
Kép
Anita,Dávid,Keszeg

Kép


Anita & Dávid
szeszike
 
 


Sziasztok!

Délután lemaradt vmi:

Tibinek boldog névnapot kívánunk! Kép

Kép
vrucsincá
 
 


KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK!!!

Kép
Évianyu
 
 


Sziasztok!

Néha-néha bekukkantok olvasni meg nézni a gyerkőcök képeit, de alapvetően keveset vagyok gépközelben.

A gyerkőcök olyan szépen cseperednek, hoccsakna! Lassan nagyfiúk és nagylányok lesznek mind, de a kópéság mindig ott van a kis ábrázatukon! Kép

Boldogságos-pihengetős, szép tavaszi idős Húsvétot kívánok Mindenkinek!

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.05.28 22:44-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól van, és a betegek is meggyógyultak!
Ma anyunál voltunk, most értünk haza, itt esik az eső. Kép

Nyuszika? Gazdag volt?
Mi csak Annának vettünk ajándékot, egymásnak nem szoktunk.

Képzeljétek jövő héten kedden megyek dolgozni.
Nagyon gyorsan jött ez az állás.
Most többet nem tudok írni róla, mert még én sem tudok semmi konkrétat.
Jövő hétre terveztem pedig a talit nálunk, de ez most csúszik. Ahogy beáll a "rend" nálam akkor bepótoljuk.

Addig is jó pihit mindenkinek!

Szilvi.
szelva
 
 


Sziasztok!
Na vége a húsvétolásnak szerencsére.
Szinte alig ettem, mert szombaton éjszaka rosszul lettem, aztán vasárnap egész nap fájt a gyomrom, hasmenés, hidegrázás, egy falat sem csúszott le, ma már délben ettem egy főtt krumplit, este már kettőt, meg egy-két száraz kiflicskét.
Úgyhogy javulok!
Mondjuk a sonka-tojás egyébként sem az esetem, de a vasárnapi menü Hajóson az tetszett volna, de hát így jártam, annyira nem bánom, pláne, hogy már jobban vagyok, akkor éjszaka nem így gondoltam.

Anita!
Megkérdeznéd mindjárt hét elején az ismerősödet, hogy megvarrná-e a huzatot? Meg hogy kb. mennyiért? Akkor már tudnék viszonyítani, hgoy érdemes-e? Eddig az volt a legjobb kocsink, de a huzata már tropa. Egy PP Amico kocsi. Kerestem a neten, de csak egy volt, és már elkelt.

Mi újság veletek?
Szilvi, majd írjál az állásról, ha publikus!

Aagassi!
De jó, hogy írtál!
Remélem megoldódik mielőbb az állástéma.
Mi a férjed végzettsége?



Írjatok!
cipó
 
 


KépA hajósi nyuszi fára mászni is tud, oda tojta az ajit.
cipó
 
 


Üdv!

A hajósi nyuszi extrém sportokban otthon van, igazán fitt! Kép
Mi is túlestünk a húsvéti hajcihőn, tegnap gyerekekben tobzódtunk: Keresztfiunk (5 éves), Keresztlányunk (9 hónapos) és egy Unokahugi (6 hónapos), szóval kigyerkőcöztük magunkat. Férjem mondta is este, hogy de jó, hogy haza lehet őket passzolni...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.05.28 22:45-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Látom nagyon megölte a nyuszi a topicot Kép

Húsvétkor mi anyósoméknál voltunk mindkét nap.
A betegségből sajnos még mindig nem keveredtünk ki. Oli még taknyos én pedig még totál döglődöm.

Andi! Örülök, hogy írtál ismét. Sajnálom, hogy a helyzet így alakult nálatok, hogy el kellett tolnotok a "baba-projektet". Állásügyileg, az angol tanítói szak azért nem hangzik olyan rosszul. Legalábbis olyan szempontból, hogy ha magántanítványokat vállalna a férjed... Vagy butaságot gondolok?

Szilvi! Én is kíváncsian várom majd, ha publikus lesz, hogy milyen állást sikerült szerezned. Örülsz neki egyébként?

Évi! Veletek mi újság?

Angi! Meggyógyultál már? Gyomorrontásod volt, vagy valami vírusos kórság?

Kép
vrucsincá
 
 


Ildi!
Nem tudom, hogy mi lehetett, én a vírusra tippelek, mert se sokat, se sokfélét nem ettem előző nap.
A diétát azért még tartom pár napig, az biztos nem árt, főleg a vonalaimnak, ami most még jelentősen csak körvonalakból áll, na de majd ha jön az eperszezon!!!!!!!!!
Ez a takonykór jól letepert titeket!

Nálatok volt már olyan a babákkal, hogy néha (vagyis ma pl.elég sűrűn) kirázza a hideg.
Ez lehet, hogy így hülyén hangzik, de ma pl.kb. 30-szor borzongott meg az Emma, fázni, biztos nem fázott, se láza se hőemi, nem tudom mi lehet ez.
Nagyon nyűgös is, alig alszik ma. Ja és éjszakánként is többször felkel, sírva, igaz, hogy ha cumit kap, akkor visszaalszik, de hát így neki és nekem sem igazán pihentető.
Most már lehet, hogy tényleg a foga jön?

Írjatok valami bíztatót!
cipó
 
 


Angi:Megkérdeztem,és adott egy nevet meg telefonszámot:Aladics Róbertné /Gyöngyi/06/30 4567903.Nálunk is elég zsúfolt volt ez a húsvét.Szombaton meg vasárnap anyuéknál voltunk kaján,tegnap pedig anyósoméknál.
Elmenekültem tegnap délelőtt itthonról.Elmentünk csavarogni.Voltunk kinnt a Türrnél is.Tök szép idő volt.Dávidnak annyi mindent hozott a nyuszika,hogy már nem tudom hova tenni a játékait.Mi lesz később?

Mostanában nagyon jól alszik.Ma délelőtt is az apjával voltak csavarogni,és 2 órát aludt az autóba.Most is már 2 órája alszik.

Ildi:Most már szedjétek össze magatokat és gyógyuljatok meg!!

Andi:Neked pedig boldog névnapot!!Kép

Kép


Anita & Dávid
szeszike
 
 


Szeszike! Köszi, aranyos vagy! Kép

Vrucsincá! Ma még bírok a gép előtt nyomulni, csak holnap kezdődik a hajtáspajtás. De legalább már kezdem látni "az alagút végét", konkrétan a tanévét. A helyzettel bő 2-3 hét alatt meg is barátkoztam, mármint azzal, hogy halasztunk. Cserébe sokat-sokat keresztgyerekezünk és esénként hálát adunk az égnek, hogy haza lehet adni a szüleihez. Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.05.28 22:46-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Hát nálunk is gyorsan eltelt a húsvét. Tibi nem dolgozott szo-v-hétfőn, így tök jó volt, családias Kép Szombat-vasárnap Baján voltunk, apósnál, hétfőn délelőtt locsolók jöttek Virágomhoz (nagyon boldogságos és izgatott volt), délután mentünk Töltésre.
Türrnél mi is voltunk szombaton sétálni, teljesen kiakadtam a játszótér elhanyagoltságán, ugyanis én még Virággal sokat jártam oda, amikor készült. Hát hogy most hogy néz ki, szégyen...
A bébikomp nagyon tetszik Ákosnak, bár a lakásban ritkán használjuk, mivel állandóan mászik. Inkább kint használom az udvaron a betonon. Ott viszont nagyon jó szolgáltatot tesz. Ma is kint teregettem, söprögettem stb. addig Ákos kompozott.
Csajok! Ti beadattátok a gyerekeknek az agyhártya-gyulladás elleni szurit? A napokban hallottam erről a tv-ben, hogy be kellene adatni, én még nem tettem meg...
Ákoskának jön a második foga, még nem tört át, de már csak pár nap. Elég nyűgös szokott lenni (jó ráfogjuk a fogára), de egyébként nincs rá panasz, jó kisfiú. Egy bajom van. Most már kapaszkodva feláll ahol tud, leginkább ágynál, garnitúránál, de állni biztosan még nem tud, sem lépegetni, úgyhogy ha nem vagyok ott mögötte, akkor hanyattvágódik, de úgy ám, hogy a fejét beveri a földbe. Úgy sír, hogy levegőt sem vesz. Nem tudok vele mit csinálni. Eltelik 2 perc, újra kapaszkodik és áll. Szóval most ez a sláger nálunk.
Ildi: Oli napszemüvege csúcs szuper. Amikor megláttuk akkorát nevettünk Tibivel (nem kinevettük!), nagyon cukros!
Ja, képzeljétek, Ákos nem nagyon akar szopizni. Nem tudom mi van vele, lehet, hogy leválasztja magát. Reggel szépen szopizik, de napközben csak épp 1 percig, amíg nagyon jön, aztán már fordul is hasra. Ha meg visszafordítom, erősködök vele, akkor meg sír, hogy hagyjam már békén. Sőt, ma pl nem is akart szopizni délután. Odafeküdtem mellé, tukmáltam, de nem kellett neki. Szóval kicsit szarul érint, tudom, hogy nem kell ezen agonizálnom, de mégis olyan rossz érzés, főleg hogy 5 hónapig cicikirályfi volt Kép
Most hirtelen más nem jut eszembe, meg Tibinek kell is a gép, dolgozik ezerrel egész nap.
Andi: boldog névnapot!
Teszek egy képet a borulósról:
Kép
Évianyu
 
 


Hali!
Anita, köszi a számot, már hívtam is, a héten egyik délután elmegyek, viszem a kocsit is, és akkor megmondja, hogy mennyi lenne az áthúzása.

Évi!
Emma a múlt hónapban megkapta az agyhártyagyuszi elleni szurit, és egy hónap múlva kap még egy emlékeztetőt. Nekünk a drnő javasolta.
cipó
 
 


Angi:Örülök,hogy sikerült.Emmának boldog névnapot!Kép

Kép


Anita & Dávid
szeszike
 
 


Sziasztok!

Isten éltesse Emmát! Boldogságos-szép névnapot Neki!

Kép
Vendég
 


Aranyosak vagytok, így alig merem bevallani, hogy novemberben tartjuk a névnapját.
De úgy örülünk, hogy gondoltok ránk!
cipó
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: