Új privát üzeneted érkezett!

Képzeljétek eldöntöttem, hogy beadatom magamnak a H1N1 elleni oltást...aha, csak épp a V.K. nem adja be kismamának...remek :?

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Évi,

Én ugyan nem kérdeztem az én háziorvosomat erről, de ahogy ismerem ő sem adná be. Szerintem a legtöbb vecsési háziorvos egy állásponton van ezzel kapcsolatban.
Az oltópontokon beadják, ott viszont fizetned kell érte, hiába vagy kismama. 3 ropi.
Vendég
 


Judit!

AKkor holnap megyek az oltópontra...s addig el nem jövök, míg belém nem döfnek egy tűt :wink: /persze nem vagyok ám ilyen vidám...alapból sem és emiatt sem... :( /

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 

 
 

Sziasztok,
Segítségért fordulok hozzátok, ajánlották, hogy itt érdeklődjek, ti biztosan tudtok segíteni.
Csak nemrég költöztünk Vecsésre, így nem ismerek szinte senkit, akitől érdeklődhetnék...
Gyermekorvosra lenne szükségem. Mindenképpen olyanra, aki
1. megcsinálja a szükséges vizsgálatokat, nem csak amire ideje van éppen
2. esetleg időpontot lehet kérni, illetve van lehetőség elkerülni a tömeget
3. aki jó bármi más szempontból
4. Vecsési vagy Vecsés közeli, kb 10perces autóúton belül

Hogy értsétek: jelenlegi orvosunk a babák születése után nem jött ki megnézni őket, csak 7hetesen látta, de semmi alap vizsgálatot nem végzett el (méréseket, amik a fejlődést mutatják). Elfelejtették ideadni a szükséges beutalókat, most megint mi rohangálhatunk értük, már volt hasonló probléma recept elrontással - amit csak meg kéne nézni mielőtt kiadják... -.
A D.Gy. útitól szeretnénk eljönni.
Ha van választásom akkor szeretnék változtatni ezen. előre is köszönöm.
Vica
fvica
 
 



"vitaminzabálók"??? :-) akkor ahhoz mit szól az illető, hogy tegnap hagyma teát főztem bocsánat ilyen kontextusban biztosan kotyvasztottam :-) kizárólag megelőzés céljából :-) Mellesleg kolléganőm gyermekorvosa ajánlotta a kruppos kisfiának. Nekik bejött :-)

Vica üdv, Szandráékkal egy gyermekorvosunk van, és én is őt ajánlom :-)

Judit, hogy vagytok?

Huh Évi, bátor vagy.

Emőke :

Kép


Kép
birdie
 
 


Köszi mindenkinek!
Örömmel jelentem, hogy a doktor néni holnap du meglátogat minket. Már telefonban is nagyon szimpi volt.

Írok pár sort magunkról, hogy ne idegenként csöppenjek ide :)
3éve költöztünk ki Pestről, hogy végre kertes házban élhessünk, meg mert az akkor még nem létező gyerekeinknek a legjobbat akartuk. Nem ismertünk, és azóta sem igen ismertünk meg, senkit itt, max a szomszédoknak köszönünk. Néha nehéz kitalálni, hogy mit hogyan érünk el, szerzünk be, javíttatunk meg, de azért boldogulunk. A gyerekeink lassan két hónapja, okt.13án születtek, Antika és Bandika 34+4-re érkeztek 2450 és 2330-al, mostanra a 4kg-t verik :) Még nem sétáltunk túl sokat, mert a fránya eső és az óriási babakocsi nehézkes kinyitása ebben sokszor megakadályozott minket, de reméljük majd esetleg lesz akivel összefutunk amikor végre rendszeressé válnak sétáink - ezért is szeretnék csatlakozni hozzátok :)
Vica
fvica
 
 


Igen-igen ez a könyv....

Évi!

Itt nem rendelhető...

Neked is köszi Anikó, majd figyelem. :-)

Judit!

Benned is bíztam.. :-) Nincs egy titkos megoldási terved?

Vica!

Isten hozott és nagy gratula az ikrekhez!

Mi is oltatunk. Hosszú hónapok után így döntött a doktornénink. Én meg hallgatok rá, hiszen nagyon tiszteljük és szertejük....
(Bár én nem teljesen vagyok meggyőződve... )

anett
kállai
 
 


Sziasztok!
Évi, hogy ment?

Házi dokit illetően mi is eljutottunk egy bizonyos pontra. Beutalót akartam kérni, de ő nem adott, mert nem látja indokoltnak.... Ati esetében pedig szerintem az lenne, ha figyelembe veszi a születési körülményeit.... Csak kontrollra akartam vinni....

Vica, gratulálok a gyerkőcökhöz!!! Sajnos hozzánk sem jött ki, nekem kellett bevinnem 2 hetesen szakadó esőben. Akkor sétáltunk először :-(
almi
 
 


Vica!
Üdv kösztünk! Gratulálunk mi is a picurokhoz. Nekünk az dokink volt, de az általad említett dolgok miatt, és amiatt, hogy a roselát középfülgyulldásnak diagnosztizálta, annak ellénere, hogy a lázon kívül más tünet nem volt, mi is váltottunk. Mi Lőrincre járunk szintén egy aranyos doktor nénihez, mert nekünk az a későbbiekben is kényelmsebb lesz, de a többség doktor nénije is szuper.

Mikulás buli:
Az Orsi, és 90%-os Mikulása kérdezik, hogy a Mikulás jöjjön 5-re, vagy csak egy kicsit később pl: negyed 6, hogy mindenkinek legyen eselyé időben odaérni.

Zsu!
Holnap derül ki véglegesen, hogy a Zolit elengedik-e hétfőn szabira. ha véletlenül nem, akkor számítunk a férjedre.

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Anett,

Én csak a vaterán vagyok guru,(mindent onnan szerzek szinte) azt Anikó is bemásolta.
Más ötletem nincs, de mindjárt akkor próbálkozok még egy kört:)
Vendég
 


Vendég
 


Mi még mindig evagyunk (mindannyian :roll: ), úgyhogy biztosan nem tudunk menni mikulásozni :cry:

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


[quote="ermika"]S írta:ermikaziasztok!



Zsu!
Szívesen megyek a tanfolyamra, ha meg tudod szervezni az oktatót. Időközben sikerült beszereznem egy rugalmas hordozókendőt. Már használom is, egyelőre csak előre kötve, de rövidesen majd szeretném a hátamra is kötni, és ez valahogy nem megy, valamit nem jól kötök, úgyhogy mindenképp jól jönne egy kis útmutatás valakitől.


Erika


Erika, miylen rugalmas kendőt szereztél? azok ált. háti hordozásra nem alkalmasak, javaslom egy szövött kendő beszerzését ;) (tudok kölcsönadni ha kell, amíg meg nem tanulod).
hívj fel (30-7478386), segítek szívesen, nóri azt hiszem csak jövőre ér rá.

zsu111
 
 


Mi még mindig betegek vagyunk (mindannyian :roll: ), úgyhogy biztosan nem tudunk menni mikulásozni :cry:

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


[quote="kevinszpészi"]M írta:kevinszpészii még mindig betegek vagyunk (mindannyian :roll: ), úgyhogy biztosan nem tudunk menni mikulásozni :cry:

sajnálom :(, jobbulást nektek.

zsu111
 
 


Anett,

Lezárta a csaj az aukciót, holnap délelőtt 11 előtt lejár!!!!Ha el akarod vinni ülj a gép előtt, mert nagy csata lesz érte!
Vendég
 


Kata, jobbulást!

Mi már rendben vagyunk. Ati 2 napja eszik is :-) Ennek nagyon örülök, mert már elég durva volt az elmúlt 2 hét.

És van 9 fogunk néhány napja :-) Alul jött ki a 4 mellé még1. Azt hittem a rágók következnek, ezért meglepett, hogy nem az jött... Azért még megy a küzdelem a többiért. Ököl a szájba, alkalmanként gondol egyet és elsírja magát...
Biztos a Mikutól is el fog csavarodni a szája :shock:
almi
 
 


Kata,

Jobbulást Mindenkinek!!

Hoztam egy gyerekszájat Zorkától. Egész délelőtt elviselhetetlen volt, már a hajamat téptem...

- Ha mégegyszer így viselkedsz, mint ma, akkor elmegyek és soha többet nem jövök haza.
- Akkor ki fog nekem főzni?
- Majd Te.
- De én nem tudok, mert túl forró lesz. :D :D :D
Vendég
 


Halihó!

Judit!
:lol: :lol: :lol:

Kata!

Jajj, de kár! Gyógyuljatok gyorsan! Addig még van 3 nap! Hátha...

Anett!

Igen, már csak utána vettem észre, de gondoltam rákérdezel náluk, hátha tudnak valami okosat mondani...

Almi!

Milyen beutalót nem adott??? Ortopédia? Vagy?

Emőke!

Sztem éppen hogy nem...

Amúgy ma mégis beoltott a házidoki (az oltópontos csajszi is simán beoltott volna, csak ott mindenképpen fizetni kell)...önként...a Zuramnak mondta, hogy menjek oltásra. Ja, és a Zuramat is Ő oltotta, mert az oltóponton nem adták be neki a penicillin-érzékenysége miatt. Hát, nem mondom, hogy most már megnyugodtam...két hét múlva talán... Ja, és mondta, hogy már Ő is be van oltva...pár napja még nem volt :wink:

Most épp a Zéti oltásán filózok...

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Én is hozok egy Edó szöveget:

oviban mennek a pozíció harcok :lol: , van egy "mindenlébekanál" kislány. Ebédnél:

k (kislány): edd meg az egészet ami a tányérodon van
Edó: majd megeszem!
k: de most edd meg!
Edó: majd megeszem ha befogtad a szádat!


Még szerencse, hogy nem mondott semmi csúnyát :lol: :lol:

Kata!
Jobbulást kívánok nektek

szandrakiss
 
 




Szandra!

Jó kis talpraesett az Edó :wink: Vajon kitől örökölte :roll: :?:

Szonja Bori!

Kép

Az én lányomnak is ma van a névnapja...s most jöttem rá, hogy ismét sikerült olyan nevet választanunk, ami nincs benne a naptárak többségében... :roll:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 



Judit, Szandra nagyon jópofák a lányok :-)

Évi, miután elküldtem futott át nekem is a fejemen, hogy "vagy mi vagyunk bátrak". Igen, nem tudja az ember mivel tesz jót...

Kis ünnepelteknek boldog névnapot kívánunk!

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


SzonjaBorinak boldog névnapot kívánunk!

Judit, csúcs a nőszemély! De nemsokára tényleg gyakorolhat, ha mész szülni... Nem érzel még semmit?

Szandra, Edó se semmi! :) írok majd neked privit!

Reni, örülök, hogy Ati végre jobban van! És mennyi foga van már! :)

Évi, nem merem megkockáztatni, hogy bárki elkapja tőlünk ezt a torokgyíkot hétfőn... Múlt héten apósom kapta el tőlünk ezt a szart, ezen a héten pedig, most, hogy Győrben vagyunk, 2 nap után anyósom is lerobbant :(

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Évi, én reggel hallottam a tv-ben, hogy névnaposok vagytok. Itt láttam, hogy még senki nem írta, erre megnéztem a naptárban (ez nálam nagyon nagy dolog), nem akartam hülyeséget írni. Abban nem volt benne, így gondoltam rosszul hallottam :shock: De ha így van, akkor nagyon sok boldog névnapot a lánykának :-)!!!

És Anett! Nektek is nagyon sok boldog névnapot! :-)

Ja, Évi, ortopédiára vinni kell. Azt nem kifogásolta. A neurológussal nem ért egyet. Azt mondta előbb vigyek szakvéleményt, hogy indokolt, és akkor ad. Na de honnan szedjek???? Vicccc...
Engem ez a patakokban ömlő nyál izgat. Nem értem mitől van, de nagyon durva.... Remélem tényleg csak a foga.... Még a Móni mondta, hogy ezzel foglalkozni kéne, de ő már nem...
almi
 
 


Sziasztok!

Szonjus boldog névnapot kivánunk!


Évi!

Én is gondolkodom, hogy beoltatom magam. Szörnyű, hogy milyen betegen beküldik a gyerekeket a suliba - masszívan ki vagyok téve mindennek! De a csajokat nem oltatjuk.
A doki ma azt mondta, hogy sok az influenzaszerű megbetegedés, de azok is betegek, akik be vannak oltva - vagyis ez nem h1n1.
A suliban is sok a beteg: torok-, mandula- és arcüreg gyulladás, fosás.

Kata!

Jobbulást nektek!!!!

Szandra!

Imádom Edó dumáját! :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


A névnaposoknak BOLDOG NÉVNAPOT!!!

Doki szerint a következő 1 hétben sem sok remény van arra, hogy bármi történni fog, odabent a helyzet változatlan:(((Viszont legnagyobb ledöbbenésemre ő is előjött azzal, hogy oltassam be magam és ami plusz info, hogy állítólag az anyatejen keresztül is adom majd a védettséget a babának. Hétfőn amúgyis kell mennem a háziorvoshoz táppénzes papírért, ezek szerint szuratom is magam:(

Szandra,

Edó sem semmi:) Jól tette, hogy kiosztotta a kis okos tojást:)))
Vendég
 


Reni!

Na, igen...ezek a fránya naptárak :P A Zétinél is pont ez van...pedig ott csak egy név van mellette/előtte...itt meg ugye kettő.

DE nem azért mondtam ám, mert igazán nekem is csak akkor jutott el a tudatomig, amikor köszöntöttem a Borikat és Barbikat :oops:

Judit!

Aztán majd jól meglepődne a dokid, ha holnap reggel már a kórházban lennél szülési fájásokkal :wink: (mint a barátnőm)

Én már hallottam, hogy az anyatejjel át tudjuk adni majd a babónak a védettséget...elvileg :roll:

Pont ma mondta egy nő a dokinál, hogy az egyik ismerőse szülésznő és eddig még nem oltatta be magát...még az kell, hogy az éppen megszületett babó elkapja :(

Reni, Emőke!

Sztrájkol a vonalzótok...

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


(én nem értem, mikor van Szonja és Tamara :oops: :oops: :oops: még az utónévkönyv szerint sincs :oops: :oops: )

Tessék mindenkinek meggyógyulni hétfőre!!!!!

Anita
putyu
 
 


Katus,
szeretettel köszöntelek a 30-asok táborában! :D :wink:
Nagyon boldog szülinapot!

Kép

Anita
putyu
 
 



Katus,

NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT, bocs, hogy kicsit megkésve.
(de jó így már nem is érzem magam olyan vénnek, hogy már Te is 30 lettél:))) )
Kép
Vendég
 


Katus, boldog születésnapot!

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Katus Boldog szülinapot kívánok!

Adri!

Bocsi, de asszem holnapra marad a tartozásom leróvása :oops: :oops:
Remélem minnél többetekkel találkozunk!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Köszönöm a köszöntéseket, nagyon aranyosak vagytok :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Katus, mi is mi is minden szépet és jót kívánunk, Isten éltessen!! :-)

Mi nyuszik leszünk és holnap mégsem veszünk részt a Mikulás fogadásán :-( Nagyon sokat gondolkoztunk és mivel nem oltattuk be magunkat és újra mást sem látni a hírek főcímén kellő pánikot keltve..., így inkább nem megyünk nagyobb társaságba :-(
Sajnálom, mert régen láttam a társaság egy részét :-(

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Katus!


Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Katus,
Nagyon boldog szülinapot kívánunk!

Adri,
Holnap délben betudom dobni a pénzt?
Bocsi, de a héten egyszerűen nem jutottam el Hozzátok :(

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok Mindenki!

Nemsokára díszítjük a fát, meggyújtjuk a gyertyákat és örömmel figyeljük majd, amint a gyerekek mohón bontogatják az ajándékokat.

Addig viszont még van pár hét! Nyitottam egy topikot, gyertek, ötleteljünk, készüljünk a Karácsonyra együtt! Mert biztos, hogy mindenkinek van legalább egy olyan remek ötlete, ami másoknak nem jutott eszébe.

http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... t=&start=0

Üdv, és mindenkinek jó ráhangolódást, készülődést:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Katus!

Isten éltessen!

T.A.SZ
kállai
 
 


Köszönjük a köszöntéseket!

Puszi!
kállai
 
 


Katus!
Kép

Kata!
Sajnálom, és jobbulást!

Emőke!
Megértelek, én is így döntttem volna valószínűleg a helyedben, ismerve az előzményeket is.
A Miki csomagokat azért még a héten kiszállítom, majd egyeztetünk! Kata! Veled is!

Szonja, és Boróka!
Kép

Anikó!
Semmi gond, dél körül várunk!

Gyöngyi!
Semmi gond, Évivel mindent elintéztünk (legalábbis remélem), a többség is ott fogja leróni a tartozását!

Szandra!
Nagyon talpra esett Edó! Csak így tovább!

Remélem, akkor délután ötkor mindenki mással találkozunk!

Ja, és egy belső info: Nagyon jó lesz a Zoli Mikulás, nálunk tartottuk a főpróbát.
Csak szegény Dóri ijedt halálra, kb negyed óráig zokogott úgy a vállamon, hogy majd megfojtott. Remélem, délután nem lesz újra gond! De Levnte nagyon élvezte, igaz ő jobban hozzá van szokva apukája erős hangjához!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Úgy néz ki h nem tudunk menni :( . Fruzsi köhécsel, hőemelkedése van, simán lehet h csak fogzás, de nem kockáztatunk h megfertőzzön másokat ha mégis valami nyavalya lenne.

Mérem még ma a hőjét, most 37,5, nem vsz h lejjebb megy, de ha délutánra nincs hőem, nincs köhécselés, akkor talán-talán elmegyünk.minimális az esélye sajnos....

jó szórakozást mindenkinek! :)

zsu111
 
 


Sziasztok,
volt nálunk pénteken az ajánlott doktor néni. (Vendégünk volt péntek óta, ezért nem számoltam be...). Jó, nem volt baj, de bevallom, hogy most megnézünk még egy doki nénit. Ő bent van a Gyömrői u mellett, barátnőmék doktor nénije, igaz, ők arra laknak, és az ovijuk is ott van, de nekünk sincs messze... Mivel hosszú távú döntés nem szeretném elkapkodni.
Amúgy az fura volt, hogy a Magdi doktor néni azt mondta, hogy már nem tud oltani idén (nem ez a fura), vigyük el az eddigi dokinkhoz őket, és utána adjuk a kezébe a kikérőt (na ez a fura). Nekem még nincs elég vastag bőr a képemen... no, majd meglátjuk.

Kisfiamat ma vitte apukája izotópos vizsgálatra, ahol ki kell deríteni, hogy a bal veséje működik-e, és ha igen mennyire, ha nem mi zárja el az utat... borzasztóan izgulok. Nem én mentem, mert én valószínű végig bőgtem volna, a férjem nyugodt, és egyikünknek így is itthon kellett maradni az ikertesóval.
Szurkoljatok, hogy minden rendben legyen :)
V

Kép
fvica
 
 


Sziasztok!

Katus, Boldog szülinapot utólag!

Sajnos rossz hírekkel jövök. Nem merem Atit elvinni délután, mert köhög és hapcizik. Szombaton cipővásárlás volt, és lehet megint sikerült megfázítanom :-( Szinte még meg sem gyógyult az előzőből :-( Most is sír... nyűgös nagyon....

Judit, nehéz döntés lehetett, hogy az oltást választod. A barátnőm tanácstalan. Egyik helyen ezt olvas az ember, a másikon azt. Ő is azt mondta, hogy a dokitól meg fogja kérdezni, hogy javasolja-e... Amúgy jól vagy? Elérte már az apróság a 4 kilót :-) ?
almi
 
 


Reni,

Hát igazából ma délutánig még sok minden történhet. (oltással kapcsolatban) Hétvégén megint elbizonytalanított, hogy egy kisfiú az oltás ellenére (vagy talán épp amiatt????) kapott agyvelő gyulladást...ááá nem tudom...
Az elmúlt két alkalommal nem csinált a doki UH-t, nem tudom mekkora már Tamara, de szerintem 4 kilo körül járhatunk. Ha péntekig nem teszi tiszteletét, akkor csináltatok egy Uh-t a dokimmal.
Egyébként köszi a kérdést jól vagyok, csak úgy érzem, hogy örökre így maradok:((((
Vendég
 


A betegeskedőknek JOBBULÁST!!
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?