Új privát üzeneted érkezett!

deaknezsu írta:Sziasztok!

Nagyméretű fa járóka állítható magassággal áron alul eladó. (Brendonban 35 ezer)
Ára: 15.000 Ft

Érd: priviben, vagy deaknebzsuzsa@t-online.hu

Kép

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!

Zita!
Ugye miylen jó is a saját ház?(na jó, a miénk a banké :evil: :lol: )
Lépcsőszőnyeget a DIEGO-ban csináltattam, meg kellett venni a nm-árat, ill. volt darabonkénti készítési költség is, össz.22000 ft volt a 17 db.Lehetett volna a fele is, de nekem csak ez a szőnyeg tetszett. :roll: :oops: 8)
TV-zést szimultán nyomjátok??? :lol:
Az a virágos csillár lámpa nagyon tetszik!látom a fürdőben a tükör nálatok is hiányzik még:DEgyelőre nekünk is csak egy kis átmeneti tükör van.Szép a függöny is!
Fogadnak gyors gyógyulást!

Olgi!
De helyesk a gyerekek!!!Nagyon jók lettek a képek!Milyen nagyok már!Főleg Tüncsike nőtt látványosan, már egész nagylány!


Nem tudom, hogy meséltem e már, de képzeljétek el, Emili leszokott a cumiról!Egyik pillanatról a másikra!Ő maga dobta ki a kukába!Én meg persze nem vettem ki, kihasználtam az alkalmat:D Persze este azért kérte, de nem volt semmi hiszti, semmi sírás!!!Nehezen aludt azért el, vagy 1 órába is beletelt, kellett ringatni is.De aztán másnap már kevesebbet emlegette, és a bölcsiben is elfogadta, hogy nincsen!Azért még emlegeti, naponta 1x 2x megkérdezi, hogy hol van, én meg mondom neki, hogy elvitte a kukásautóVery Happy
Nagyon büszke vagyok rá, és nagyon megörültünk, hogy ez ennyire könnyen ment!!!Nem gondoltam volna, mert nagy cumis volt, 2-3-4 cumija volt egyszerre nála, ennyivel is aludt.
Most már csak a cumisüvegtől kéne megszabadulni vhogy, kb. ilyen könnyen és gyorsan:)
És azóta sokkal többet is beszél, nagyon belendült most a kis csőre, folyamatosan karattyol vmit, játék közben is folyton dumál a játékoknak:)
http://www.scrapblog.com/viewer/viewer. ... id=2349351
pankaa
 
 


Sziasztok!

Akit érdekel autóra való fényképes háromszög matrica, annak szeretném a figyelmébe ajánlani egy nagyon jó barátunkat, aki most elkezdett ezzel foglalkozni, a háromszög eső és időjárás álló, bármilyen kép megfelelő hozzá, és a rajta levő szöveg is bármi lehet, mintának beteszem ide a sajátunkat.

Kép

Két matricát gyárt le (mivel a legtöbb családnak biztos van még egy olyan autó a családon belül, amire fel tudják tenni) ennek a kettőnek az ára 1800 Ft., az elkészült háromszöget nyomtatás előtt mailben meg lehet nézni, és ha megfelel, akkor megy a nyomdába, aztán a készet postázzák.

Mail cím: dvst2001@gmail.com

Szilvi


<
sziszka78
Tolna
 
 

 
 

Sziasztok!

Olgi!
Isten éltessen nagyon-nagyon sokáig, nagyon boldog születésnapot kívánok Neked! Puszillak!

Kép
Kép
bendor
 
 


Olgi!
Nagyon Boldog Születésnapot Kívánunk!!!!!!!!!!!!

Kép
dinaedo
 
 


Nagyon köszi lányok!!! :D

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok!

Olgi! Én is boldog szülinapot kívánok!

Andi! A konditermet használjuk, én a gépeket is és aerobikozok is (a Szabi 1 órás alvását használom ki erre), Bogi gyakorolja az egyéni gyakorlatát, Gergő is bohóckodik néha, a párom is szeretné használni, csak 1 hónapja ínhüvelygyulladása van a csuklójában, annak meg kellene előbb gyógyulni. Ping-pongozni viszont rendszeresen szoktunk. Az infrakabint még csak én használtam.

Lilla! Komolyan gondolod az aerobikot? Más esetleg?

zsebi_baba
 
 


Olgi!
Én is kívánok neked még nagyon sok boldog születésnapot!!!:)
pankaa
 
 



Köszönöm szépen, hogy gondoltok rám :D

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Zsebi!
Milyen szupi lett a vendégházatok! :wink:
Legalább az egész családnak meg van a mozgási lehetősége!
Nagyon sokat számit!
Egyébként engem is érdekelne az aerobic!!!!
Hogyan gondoltad, mikor, mennyiért??
Amugy te foglalkoztál régen is ilyesmivel vagy csak hobby szinten?

Kép
dinaedo
 
 


Edina! Én foglalkoztam ilyennel, fitness és dance aerobik végzettségem van. Én kb hetente kétszer gondoltam, persze itt tekintettel kell lenni a vendégekre, de ahogy eddig tapasztaltam, a nyár elmúltával hétköznap inkább munka vagy konferencia miatt jönnek vendégek, akik későn este érnek haza, tehát nem nagyon zavarnánk egymást. Kb 400 Ft-ra gondoltam óránként, ez azt hiszem elég baráti ár az edzőtermi árakat ismerve. Gondolom, inkább délután lenne jó, de arra is gondoltam, hogy ha meg tudnánk oldani valahogy a gyerekfelügyeletet, akár nálunk, úgy hogy összedobnánk az árát, akkor délelőtt is jó lenne. Én nyitott vagyok az ötletekre!

zsebi_baba
 
 


Zsebi!
Egyébként én pont a 7en akartam elkezdeni járni aerobicra, van itt a közelben a suliban és egy kisebb fitness szalonban a tócosban, 500Ft/óra. Jártam már régebben is, csak ugy nem volt nagy kedvem ismeretlenekkel eljárni tornázni.
Benne vagyok egyébként a dologban, valszeg inkább délután, a gyerekmegőrzést a páromra bíznám, még nem szivesen adnám még oda Kamit babyszitternek, meg jobban elvan azokkal akiket ismer.
Mikor kezdenéd a tornát? Esetleg néha belefér egy kis kondizás is? Mondjuk lehet nem birnánk a torna után :D

Az Infraszauna egyébként milyen? mi különbség van a normál (nekem a normál az mikor kövekre locsoljuk a vizet és mentolos illatu) Bocs a tudatlanságomért! :oops:
Esetleg arra nincs lehetőség h atorna után használjuk, természetesen külön összegért. De mint mondtad függ a vendégektől is, vagy az teljesen külön részen van, és külön a vendégház szolgáltatásaitól? Azért kérdezem, mert nem tudom h működik, és nem akarnánk kellemetlenséget neked sem a vendégekkel szemben.

Kép
dinaedo
 
 


Sziasztok,

Zsebi én is megnéztem a fotókat, tényleg klasszul megcsináltátok az egész vendégházat. Nem is emlékeztem, hogy te edző voltál. Vagy eddig nem is emlitetted? Én most egy darabig biztos nem megyek, de később is lehet inkább majd futni járok, az kevésbé van időhöz kötve. Szeretek futni és nálam az a legtutibb fogyós módszer.

Kriszti köszi a rucikat, minden jó lett, nagyon édes Annán a sapi :-) Ma el is utalom a pénzt. Nellynek jobbulást, szegénykémet úgy sajnálom. Olyan édes volt amig ott voltunk, már olyan nagy lány.

Voltam ma nst-n. Már 1 ujjnyira ki vagyok tágulva, remélem a mostani alaposabb piszkálás hatásos lesz és szombaton tényleg szülünk. Én erre készülök és már szóltam a dokinak, szülésznőnek is :-)

Andi
Dorka meggyógyult?Akkor már dolgozol?Nagy káosz fogadott a mhelyen?

Olgi nagyon sok boldog szülinapot kivánok én is !!!!!!Aranyosak a gyerekek a fotókon, és tényleg Tüncsi már milyen nagylány.

Krisztinaa
Próbáld meg sűrűbben cicire tenni Annát illetve minden szopi után még fejjél is, de a sűrűbb szopi a legjobb. Ezen kivül próbálj minél több folyadékot, levest inni, és ihatsz tejserkentő teát is. Addig meg szoptass nyugodtan mindkét ciciből. És főleg ne idegeskedj, azzal csak ártassz!!

Puszi

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Edina! Akkor kezdenénk, ha megvan kb 4 fő. Több nem nagyon fér, de kevesebbel meg nem olyan jó a hangulat. Természetesen lehetne utána kondizni és infraszaunázni is, ha írsz egy e-mail címet, átküldöm neked azt a leírást, amit összeállítottam az infraszaunáról. Egyébként nem tudatlanság, én sem ismertem eddig, én is csak olyan hagyományosban voltam még.

Anita:én meg futni nem szeretek, de hát ízlések és pofonok.... :D
Drukkolok neked szombatra!!!!

zsebi_baba
 
 


Sziasztok!!!!!!!!



Húú de régen voltam már. :oops:
De hát mindig van valami,az egyik gyerek meggyógyul,pár napra lebetegszik a másik. :roll: Így nem unatkozom.
Sajnos...

Olgi:
Én is kívánok neked nagyon sok boldog születésnapot!!!!!
Tényleg jók a képek. :wink:

Andi:
Köszönöm szépen a névnapi köszöntésedet itt és telefonon is,aranyos vagy nagyon.
Igen jól sikerült a lagzi nagyon jól éreztük magunkat,én kitáncoltam magam rendesen.
Na meg Balázs ,állandóan táncolt ő volt a tánc parkett ördöge. :D
Jók az új képek,édes Dorka ahogy pózól,kész nő.
Örülök hogy meggyógyult Dorka,Bence hogy van?
Balázs is beteg. :cry: Pedig itt örültem hogy már 1 hónapja nem volt beteg, de szombatra belázasodott meg ugatva köhög,ma elvittem a dokihoz,mondta hogy most ez a vírus terjed.Kicsit jobban volt ma,de most estére pillanatok alatt felment a láza megint 39 fokra.Szegény olyan bágyadt,el is aludt.


Anita:
Addig-addig még tényleg megszülsz szombaton ahogy szeretnéd.Szorítok neked hogy minden rendben legyen,és majd ha úgy érzed akkor meglátogatnálak majd a kórházban,de ha nem akkor majd otthon.


Zita:
Csodaszép a házatok,csak ámulok és bámulok.
Gratulálok hozzá,nagyon jó ízlésetek van.

Lilla:
Meggyógyult már Anna?
Viki is két hete volt először nagyon beteg ,napokig 38-39 volt aláza,szegény egész nap aludt,Úgy sajnálom őket ilyenkor. :cry:

Zsuzsi:
Jaj nagyon örülök hogy sikerül az állás.Persze nem kiabálom el,csak halkan szorítok.
Néztem a képeidet és hogy Pannika mennyit nőtt!!! :shock:
Kész nagy csaj!

Kriszti:
Hogy vagytok?
Meggyógyult már Nellyd?

na puszi nektek,próbálok jönni,csak nem nagyon van időm,annyira eltelik a napom ,meg minden napra jut valami elintézni való.
Jók legyetek és vigyázaztok magatokra és babókra!

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!

Anita!
Én is nagyon drukkolok nektek szombatra,ha valóban szombat lesz a nagy nap.Már a karácsonyfa alatt ténylegesen eggyel többen lesztek.Tök jó.
zsanna7
 
 


Sziasztok,

Köszi lányok a drukkot. Zita majd tudósit, sztem neki fogok szólni ha valóban itt az idő.
Sajna már látogatási tilalom van a klinika teljes területén, szóval nem tudtok bejönni. De jobb is igy, a dokim azt mondta, hogy január közepéig próbáljuk minimalizálni a látogatókat, akkorra vége a járványnak. De utána sok szeretettel várjuk a látogatókat:-)

Puszi

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!

Anita , Zita jó volt talizni, jöhetnétek sűrűbben is :lol: :lol: :lol:
Mármint dumcsizni :wink: :wink:
És természetesen igaz ez a többiekre is!!!

Anita, kár hogy nem hiszed el milyen csini kismami vagy :cry:
Pedig nagyon.
teszel fel majd képeket a sapis Annáról?
Találtam neked egy tuti lábzsákot, ha még nem vettél:

http://www.teszvesz.hu/item824159562_sz ... azsak.html

Drukkolok neked szombatra, bár ha nem akar jönni Benedek, akkor nincs mit tenni..
A vizsgálat hozott vmi eredmény?
Anna nemevése javult?


Zita, tetszettek Patrickónak a ruhák? Mi már megbeszéltük, de újfent gratula a csodaszép házhoz!
Látszik a sok befektetett munkaóra! Nagyon profi lett, a gardróbod szíven ütött erősen...

Alízka, te is ritkán jössz , de milyen körültekintően írsz!
Sajnálom a kicsiket, szörnyű ez a téli "hőség", vesszenek már a bacik!!!
Vikike miket csinál már? Még ott járok, hogy kúszik.

Zsebi, csak ámulok, hogy ti milyen ügyesek vagytok, több lábon álltok!
Az infraszaunáért sárgulok (persze nem gonoszan), sokkal jobb, mint a finn vagy a gőz.
És egészen a csonttól méregtelenít, nagyon hatásos.
Jártam egy időben az aquafitness után, simult is a sok "narancs", de abbahyagtam és visszajött.
Aerobik, jó lenne.....

Zsuzsi, a háttérből szorítunk! Reméljük a 2010 zerencsés év lesz, minden szempontból. :lol:
Nálatok mi újság evés téren?

Olgi, neked nagyon boldog 18. szülinapot kívánok! :wink:

Éva, hol jársz? Mi van veletek?

Andi , te sem nagyon íírsz, pedig az nagy szó..
Hogy megy a tanítás?
Mikor mentek síelni?
Képzeld a kétrészes nadrágja olyan hosszú, hogy húzza Nelly a földön, a kabát pont jó.
Csak azért írom, mert Dorka is kb. ennyi idősen kezdte hordani,ugye? Neki biztos hosszabb a lába.
Találtál szőnyeget?
Bence még mindig lelkes a suliban? Gondolom Dorka meg segít neki a háziban, hihi

Zsanna, hogy telnek otthon a napok? Alkottál vmi szépet?
Hanyadik hétben is vagy? Sajnos olyan gyorsan eltelik..

Krisztinaa, szoptass sokat, lehet, hogy csak fejlődési ugrás van.
Amúgy nincs semmi gond a két mellből szoptatással sem. Olyan pici még Anna, alakulnak még a dolgok.
A szoptatós tea néhány babát meg tud kínozni rendesen (nem csak hajtja, hanem csinálja is a pukit), nekem az Ultica Urens CH 5 jobban bevált. 24 óra alatt látványosan megnövekedett a "hozam".
Ott volt Jakab a szülésnél? Nem akkor utazott el? Én rákszűrésre akartam menni, de azt mondta nem lesz .
Kérünk szépen szüléstörténetet! Részletesen ám!
Kovács Judittal találkoztál?

Panka, gratulálok Emikének a cumi elhagyásához!
Én szoktalak olvasni a blogban benneteket.
Hogy bírja ezt a nyálas időt? Ti milyen gyógyikat kaptok?
Azért kérdem, mert azzal nyugtat a pullmonológus, hogy 2 éves kortól van vmi tuti gyógyi, ami elvágja az asztmát, hörgőszűköletet, de ugye Nelly még nem kaphatja.

Lilla, jobbulást Annának, ilyen pici baba lázasan, szegénykém!

Edina, Kami miket csinál? Szétszedi a lakást?


Mi elvagyunk, még mindig betegek (ez nem újság), megy oda-vissza.
Nelly végre eszeget még így betegen is, bár a sok steroidtól hízik is....
Megtartottuk Olivér névnapját, szerencsére nem volt balhé, bár az ellenséggel nem találkoztam....
A Karácsonytól már előre rosszul vagyok, de most megfogadtam, hogy jó kislány leszek és kedves leszek azzal is, akit utálok, hátha kicsit változik a helyzet.
Nagyon arrogáns lettem és érzm is a környezetem visszajelzéseiből. No ennek vetek véget.
Hétvégén felmegyünk a Mártába, hátha tisztul vmit a gyerekek tüdeje.
A téli kettesben nyaralásról lemondtunk, nem merem itt hagyni Nellyt. Mit csinál vele Anyu, ha befullad???

Lányok, a férjek mit kapnak karácsonya?????? Ötletem 0...


Ébred a banda, csóki mindenkinek!



Hello,

Köszi Kriszti, megnéztem, de már elvileg vettem egyet, csak még nem kaptam meg. Remélem jó lesz. A sapi még vizes, szárad, utána teszek fel fotót :-)Ügyes vagyok mert tegnap elfelejtettem utalni, de most épp benne vagyok, szóval szerdára a számládon lesz, bocsi.

Anna nem mondhatnám, hogy sokat eszik, de épp eleget. Valami minimálisat hizik, a lényeg hogy nem fogy. Sztem sosem lesz nagyobb étkű. Inkább az én hozzáállásom változott kicsit, próbáltam beletörődni, vmennyire sikerült is, igy most nem gyötröm magam egész nap azzal, hogy mennyit is evett. Ebédre próbálok minél több kaját beletömni, emellett eszik gyümölcsöt, kenyeret,kalácsot, joghurtot vagy krémtúrót. Ez utóbbi nagy kedvence:-)

Sztem hatásos volt a tegnapi méhszájvizsgálat, egész délután voltak fájásaim, estére olyan 7 percesek lettek. István már menni akart szülni, de mondtam neki, hogy nyugi, szombat lesz a nagy nap :-) Remélem tágulok rendesen és nem lesz olyan nehéz mint Annával.

Na megyek, mára van egy csomó minden amit csinálni akarok. Este meg megyünk haza, anyukám ma 50 éves:-)

Puszi

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!!!

Gyors leszek mert mára már Viki is lázas lett. :cry:
Most alszik.
Kriszti:
Gyógyulást a gyerkőcöknek,nálatok is megy a vírus egyik gyerekről a másikra. :cry:
Sajna nem nagyon jutok odáig hogy írjak,van hogy 1 hétig nem is olvaslak benneteket. :cry: De azért próbálok jönni sűrűbben.
Áááá nem kúszik már ,mászik meg ahol tud felkapaszkodik, és persze rámol. :roll: még 8 hónapos sem volt mikor felállt először a járókában.
Csak úgy kotor négykézláb,ő is kis örökmozgó lesz mint Balázs.
csak győzzem utolérni. :D
Érezzétek jól magatokat a Mátrában,biztos jót tesz nekik,meg persze nektek is a kis kikapcsolódás.
Egyelőre nekem sincs ötletem hogy mit kapjon a férjem karácsonyra.

Anita:
Perzse tényleg tilalom van,.ez kimnet a fejemből,akkor majd ha nagyobb lesz ,megnézzünk benneteket.

Krisztina:
Én is gratulálok a kis hajas babádhoz!
Nekem segített a tejserkentésben még a kecskerutafű tea ,amit Kriszti ajánlott.


Na lépek mert felébredt.
Puszó.

Kép

Kép
aliza
 
 


Anita:
Isten éltesse anyukádat!
Szorítok neked szombatra.

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!

Kriszti! Köszönjük a vendéglátást, nagyon jó volt kicsit dumcsizni, megismételhetnénk!
A rucik mind jók, az overállt nem bántam meg, tökéletes, és lehet rajta állitani is. Teszek fel képeket a sajátomra. Patrícia mindent felpróbált és nézegette magát a tükörbe, igazi nőci!
Nellykének jobbulást, úgy sajnáltam tegnap. De nagyon kis okos édes csajszi!
Jó hétvégét a Mátrába nektek, biztosan jót fog tenni a gyerekeknek!

Anita!
Persze hogy közvetitek, már alig várom, figyelni fogom a telefonomat éjjel nappal, de szombatig még húzzátok ki, holnap tudjatok eljönni hozzánk. tegyél fel képet a betükről is.

Olgi!
Utólag én is kívánok nagyon sok boldog születésnapit neked!

Aliz! De jó hogy írtál! Jobbulást a kis betegeidnek! Sajnos ez egy ilyen időszak, nem lehet könnyü. Nagyon ügyes Vikike hogy már feláll. Hány foga van? Balázs játszik vele?

Andi! Hogy vagytok? Rég írtál, nagyon el lehetsz foglalva!

Karácsonyi ajándékok, nekünk még csak egy pár van megvéve, de az idén mindenki csak jelképeset kap, ki futottunk a keretből. :roll:

Na megyek én is, mert vendégeink jönnek délután és főznöm kell.

Puszika
Vendég
 


Sziasztok!

Olgi! utólag nagyon boldog szülinapot Neked!

Anita! Drukkolok szombatra, ha már ilyen jól lezsíroztad a kisfiaddal! :) AZ jó, hogy így segített a vizsgálat! ;)

Zita! gyönyörű lett a házatok! Jó ízlésre vall a berendezés igazán! :wink:

Alíz! Sajnálom a betegeskedést. :( Gondolom, Balázska az oviból viszi haza a bacikat. Szegénykék, jó magas lázuk van, ez már magában is ijesztő.... :(

Kriszti! nektek is jobbulást! A Mátra biztos szuper lesz! Azt én is tanusíthatom, hogy Anita csinos kismama, bárhogy is mondja az ellenkezőjét! :wink:

Andi! Dorka alvós képén , na és a munkahelyes hölgyön olyan jót nevettem! :lol: :lol: :lol: Bence ugye nem lett beteg?

Én sajna nem kaptam meg a múlt heti állást. Úgy látszik, már azt sem tudom megítélni, hogy vmi jól sikerül vagy sem. :? De csüt-ön megint megyek. ha Pannika nem lenne, már rég összeomlottam volna, az tuti. De miatta muszáj tartanom magam, neki nem egy idegroncsra van szüksége. :( De fogytán az erőm, ezt nagyon érzem.....

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!

Kriszti!
Az az igazság, hogy itthon sokkal gyorsabban telnek a napok, mint mikor még dolgoztam.Mindig találok itthon is valami elfoglaltságot.Meg a dokihoz is úgy kell járnom, hogy egyik héten a tp papírért, másik héten gondozásra, nehogy már egy időbe essen. :? Most már beléptünk a 30. hétbe.Szombaton fogjuk betölteni.Csütörtökön megyek majd uh-ra, kíváncsi vagyok mekkora már.Eléggé aktív egyébként.Nem tudom, hogy befészkelte-e már magát fejjel lefelé, de ahogy szokott nyomakodni a hasamba, úgy érzem, hogy már egy pozícióba van és nem nagyon tud forogni, csak rugdosódni meg kicsit mocorogni.Amikor voltunk a 25. héten a 4d-n akkor ondta az uh-s hölgy hogy mostanra már be kellene fordulnia, persze még a végén is megteheti, ha lesz helye, mert eddig végig farral volt lefelé.Hát majd csütörtökön kiderül.Most amúgy nem alkottam semmit, mindent megvettünk már, csak a kozmetikai cuccok kellenek.De egy nagyobb játszószőnyeget akarok csinálni, de szerintem majd januárba.Megint el akarom kezdeni a spanyolt, mert aennyit anno haladtam azt már elfelejtettem, hát nem unatkozom. :D
zsanna7
 
 


Sziasztok,

Zsuzsi sajnálom, hogy nem Te kaptad az állást. Megértem, ha fogy az erőd, de kitartás. Mi mindig itt vagyunk, nekünk bármikor kiöntheted a szived és tudod segitünk is ott ahol tudunk. Ne add fel!!!Meglátod minden jóra fordul.

Puszi

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!

A klinikán az ottani hálócuccot kell felvenni vagy vinni kell.Nem tudom eldönteni hogy melyik a jobb a pizsi vagy a hálóing.Szerintetek?
zsanna7
 
 


Zsanett
Tavaly adtak benti hálóruhát, én abban voltam, jobb azt összeizzadni, vérezni, mint a sajátodat, legalábbis én igy voltam ezzel. Nem tudom most adnak e sztem azóta nem változott. De ha inkább sajátot szeretnél akkor sztem jobb a hálóing, mert hidd el épp elég a bugyi alulra, ráadásul ha császár akkor meg gondolom még kevésbé kényelmes a nadrág.
Többiek??

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Zsani: lehet vinni is, de adnak is. Én egyébként pizsamapárti vagyok, de szülés után praktikusabb a hálóing. Én vittem be, de az első két napban a bentit használtam. Egyrészt jó kis szellős, vékony hálóing, és nagyon meleg van bent, másrészt, ha átvérzel, ne a sajátot kend össze.

zsebi_baba
 
 


Sziasztok!

Köszi lányok a tippeket.Én is úgy gondoltam, hogy jobb az ottani.Feleslegesen meg nem akartam venni, mert itthon nem hordanám.
zsanna7
 
 


Sziasztok!

Alíz, tényleg a kecskerutafű tea is nagyon jó. Az Ultrica beindítja ( már a megfigyelőben elkezdhető), a tea fennartja a tejtermelést.
Hiába na , szita az agyam.. :lol: :lol:

Zsanna, én sem hordok pizsit, hálóinget itthon sem, a kórházban is normál ruhában voltam (fekete, pamut kényelmes nadrág , lehetőleg gumis derekú és pamut felső).
Viszont szoptatós melltartót, érdemes vinni, hogy ne kelljen sokat vetkőzni.
Izzadni nem izzadtam (de sokan igen , így távozik a felhalmozódott víz), vérezni se nagyon (elég volt a benti betét).
Olivérrel Tena inkontinencia betétet kellett hozatni, olyan sok volt a vér. Tehát ez emberenként, szülésenként változó.
Az viszont tényleg igaz, hogy a lochiát képtelenség normálisan kimosni. :? Meg tejfoltok stb., nem szívesen adnám másnak a szennyesemet, apuka meg tutira nem mossa ki..
Bugyit sem vittem eldobhatót, hanem 5 db feketét, nem látszott rajta semmi.
Régen nem lehetett bugyit egyáltalán felvenni, most csak annyi megkötés van, hogy a császáros sebet ne szorítsa ( no de ez neked úgy se lesz)

Egy vagy kétágyas szobában szeretnél lenni?
Nem árt közölni a dokival a szülőszobán, nehogy betegyenek egy 4 ágyasba. Ott kb. 50 éves ágyak vannak, süppedős matraccal, fúú nagyon gáz...
Az alapítványihoz és a kétágyashoz van saját fürdő, wc, nem kell közösködni a cigukkal.


Zita, nagggyon vagány a csajod az új szerkójában!!!!



Zsani, Anita! Van egy csomó megmaradt óriásbetétem, ha kell valamelyikőtöknek, szívesen odaadom!

zsebi_baba
 
 


Sziasztok!

Zsebi!
Köszi, már kaptam én is ilyesmit.

Kriszti!
Köszi a sok hasznos infot.Hát még szép, hogy a kétágyasba szeretnék lenni, én se akarok mindenféle emberrel együtt lenni.Úgyhogy jó hogy mondtad, bár ha már közeledik az idő biztos rákérdez a doki is.A szopis melltartót már most is hordom, mert a csíkjaim eléggé fájnak ha valami dörzsöli, meg előtejem is van néha főleg este.Holnap megyek az otiba, most derül ki, hogy milyen az ellenanyagszintem az rh miatt.
zsanna7
 
 


Kedves Mindenki!

Olvassátok el Ti is, milyen vicces történetek kapcsolódnak a Mikuláshoz, és szavazzatok a legjobban tetszőkre!

http://koloknet.hu/975-mikulsok-innen-o ... zaszolasok

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Zsanett
Küldtem neked egy privit.

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!

Anita!
Köszi a privit.Biztos, hogy nagyon hasznos lesz, nem is gondoltam volna, hogy ennyi minden kell. :D
zsanna7
 
 


Sziasztok Lányok!

Aranyosak vagytok, hogy hiányoltok. Minden nap olvasok, igaz nem írok. Néha annyira nagy itt a csend, magamat meg másképp is tudom szórakoztatni. :lol:

Köszi, jól vagyunk, a héten már Dorka is jár oviba, Bence sem betegedett le, szerencsére. Igaz náluk 6 hiányzó van, Dorkáéknál 11. :( Sosem lehet tudni, mikor mit szedünk össze, tényleg jöhetne már egy kis hideg, hagy pusztítsa a bacikat, vírusokat. :?
Bencének továbbra is klasszul megy a suli, esténként szorgalmi feladatokat old(unk) meg, mert ugye azokra is lehet piros pontokat szerezni. Írják a felméréseket, a héten a környezet és a matek is 98%-os lett neki. De az az 1-1 db hiba mindkettőben is csak kekeckedés miatt lett. De ez legyen a legnagyobb bajunk.
Dorka egyre többet és egyre ügyesebben rajzol, most is az oviban ki van rakva egy külön táblára az ő rajza, leajzolta saját magát. Nagyon édes lett.
Tettem fel pár új képet a picasára. Ha megnézitek, láthatjátok, Dorka az asztal tetején különböző pózokban lett megörökítve. Egyetlenegy beállított kép sincs, mindet magától találja ki, hihetetlen kiscsaj. Kis modellem. :lol: :lol: :lol:
Fogászatra továbbra is szorgalmasan járok, sosem lesz vége. :roll:
Belgyógyászati kivizsgálásom is a végét rúgja szerencsére.Nyaki és hasi UH-n minden oké, a vizeletvizsgálat eredmnye is hihetetlenül gyorsan meglett, minden hormonszintem rendben van. Dec. 21.-ére van szív UH-ra időpontom, remélem ott sem találnak semmi eltérést. Ja meg még a szemészeti vizsgálatot kellene valamikor beiktatnom.
Munkahelyen viszonylag nyugi várt, két rendes kolleganőm segített a múlt heti lemaradásaimban utolérni magam.
Na hirtelen most ennyi, majd még jövök .

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Most voltunk uh-n.Minden rendben van.Már megfordult fejjel lefelé.1672g jelenleg kb.Minden mérete jó a combcsontja rövidebb, tehát picurka lesz, ha tovább így nő, akkor tömör gyönyör. :D Tegnap meg az otiba voltunk az rh ellenanyagom is negatív, de azért majd megismétlik a 36. héten.Csak most a kis drága a fejét teljesen lenyomta és nem látszorr csak az álla, így nem tudjuk, hogy mennyi haja van. :( 4 hét múlva nst, hú már nagyon telik az idő. :shock: :shock: :shock:
zsanna7
 
 


Sziasztok,

Egy nagyon kedves barátnőm elkezdett mindenfélét árulni a vaterán - játék, cipő, táska, ruha, természetesen mind gyerek - akit érdekel nézegesse és ha valami megtetszik akkor szólok az érdeketekben illetve lehet még a postaktg-et is meg tudjuk spórolni. Retroauto néven van fent, most kezdte, még csak 3 terméke van fent. Nem akarok senkire semmit rátukmálni, csak nekünk nagyon sok klassz dolgot szokott nagyon olcsón turizni.

Puszi

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Zsebi!

Szabi babának nagyon sok boldog születésnapot kivánok!!!
Vendég
 


Te jó ég!!!!
Máris 1 éves?Hogy eltelt az idő!!!

Nagyon sok boldog szülinapot kivánok én is Szabinak:-)))

Várjuk a fotókat, beszámolót.

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok !

Zsebi!
Én is nagyon boldog születésnapot kívánok a kis ünnepeltnek!!!!!!
Puszi a kis buksijára.


Anita!
Ezek szerint mégsem szültél szombaton?
Várjuk a nagy eseményről az infót mihamarabb!!!
Hogy érzed magad?

Kriszti!
Mesélj, milyen volt a Mátrában? Képeket hozol nekünk?
Eleinte Dorkára is nagy volt a sicucc, de mikor vettem még a dzseki és a nadrág is az volt. De aztán egyszerre nőttünk bele mindkettőbe. :wink:
Már kérdezni akartalak, Olivért mikor adjátok suliba? Ha betöltötte a 6. évet, vagy ha csak a 7.-et? Kardos továbbra is a kiszemelt suli?
Dorkán azt veszem észre nem akar semmiben lemaradni Bencétől, így ha Bence arról mesél pl. hány piros pontot kapott a suliban, akkor Dorka is elkezd halandzsázni, hogy náluk az oviban is adnak, ő is kapott stb. Ha Bence leül szorgalmi feladatokat csinálni, akkor általában Dorka is leül színezni, vagy rajzolni. :lol: :lol: :lol: Nagyon haláli tud lenni az utánzásával.
:lol: :lol: :lol:

Zsuzsi!
Kitartás továbbra is!!!!!!!!!
Következő már biztosan sokkal szebb lesz Nektek!!!!
Állásügyben valami? (Ezt már félve kérdezem csak, :? gondolom csak jeleznél ha lenne valami )
Dorka egyre kevesebb alkalommal alszik el extrém pózokban, de azért néha sikerül még most is neki.
:lol: :lol: Lefényképezem ilyenkor, megmutatom neki, és ő is csak mosolyog saját magán. :P

Alízka!
Meggyógyultatok már? Jobbulást Nektek!
Hozz majd esküvőről képeket!!! Hogy sikerült?
Balázska gondolom nagyon élvezte.

Olgi!
Nektek összejött a vállalkozás? Régebben írtad, hogy abban gondolkodtok.
Doktori sulid elkezdődött már?

Puszi Mindenkinek, jó éjt!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Zsuzsi!
Következő év.... akart az előbb lenni. :P

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Szabi bébit utólag is Isten éltesse első szülinapján!!!

Kívánok Örömet,
derűt boldogságot
Otthonodba békét,kertedbe virágot...
...Fejed fölé napot,csillag-tengereket
Köréd tiszta szívű,igaz emebereket..!!
Lábad alá utat,biztosan járhatót...
Szívedbe éneket,magasba szárnyalót
...Ajkad köré mosolyt,lélekmelengetőt
Múltat,jelent.jövőt,-egyként szerethetőt...
...Szemedbe sugaras szívárvány fényeket
Melyek meglátják a rejtett lényeget...
...Újult erőt adó,örömteli perceket
Kívánok egy áldott-éltető életet...!!!

Boldog születésnapot kívánok!!!


Kép



Nem voltunk a Mátrában :cry: :cry: :cry:
Csütörtökön a gyerekek rosszul lettek, így lemondtuk. Persze pénteken már semmi bajuk sem volt, de nem akartunk kockáztatni.
Szombaton én jöttem, kötőhártyagyuszim van. Szuper látvány vagyok. A Fórumban ebédeltünk vasárnap, egy kisfiú rám mosolygott, majd amikor odafordítottam a fejem (csak az egyik szemem vörös és dagadt) sírni kezdett.... :shock: :shock:

No mindegy, csak kellemetlen, nem fáj.
Bosszúból mézeskalácsot sütöttünk, feldíszítettük a házat, olyan szép és meghitt lett minden. Szólt a karácsonyi zene, a 18 fok ellenére egészen hangulatba kerültünk.

Olyan jó dolog történt ma velem!
Reggel megláttam a Disney Hófehérke házat a Cora katalógusban 5990 Ft-ért!
Kirohantunk, megvettem az egyetlen darabot, a miénket meghírdettem a Vaterán 9e -ért. Meg is vették rögtön, nem csoda, mert kb. 20 eFt újonnan.
Még a régi áron volt a gépben, de pont jött vmi osztályvezető és mondta, hogy engedélyt ad a főpénztárosnak, hogy elvigyük akciós áron! :lol: :lol: :lol: :lol:
Hogy elírás volt-e a Corás azt nem tudom, de érdemes megnézni hátha még lesz!
L.-nek is sikerült ajándékot vennem, így minden kész végre, jöhet a Jézuska!

Anita, melyik szombatra gyúrsz?
:lol: :lol:
Nagyon jó választás volt az usanka, bűbájos benne Anna.
A jegesmacis sapiban pedig tutira nem fog fázni!

Zita, adventi koszorút tehetsz az ajtóra?
:wink: :wink: :wink:



Andi, ez a Dorka az alvási pózaival!!!!!!
:lol: :lol: :lol:
Extrém a csaj, arany pofám! Kis "majmika"!
Megtanul Bencével írni , olvasni. Nem vicc ám, volt már rá példa, csak éppen fordítva írt a kicsi, mert ő úgy látta. :lol: :lol:
Olivér majd 7 évesen megy suliba, annyira kis kölyökkutya még, kell neki a plusz idő.

Képzeljétek Nelly egyre többet dumál, de persze csak ha kedve van.
Enyém, Én isz (Én is), Így ni ( ezért összepuszilom, olyan kis takarosan mondja), hagy'né (hadd nézzem pl. fényképekre, újságra).
Ha ott hagyunk egy bögrét, tányért viszi a mosogatóhoz vagy ha nyitva van a mosogatógépbe.

Ennyi voltam, indítom a nagyfiamat úszni.

Puszi



Zsebi!

Szabikának NAGYON BOLDOG 1. SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!!!!!!!

Kép
dinaedo
 
 


Sziasztok!

Köszi a szülinapi köszöntéseket!
Vasárnap volt a buli. 10-en voltunk, ebédre jöttek a vendégek. Marhahúsleves volt, egyben sült karaj, mézes mustáros csirkecomb, krumplipüré, rizibizi, krémes és a vakondtúrástorta. Szabi nagyon jó ajándékokat kapott, kivéve a mi ajándékokat kapott, kivéve a mi ajándékunkat, mert attól sírva fakadt Ez egy golyócsúszda, és már amikor megvettük bele az elemet és kipróbáltuk, én mondtam, hogy szerintem ettől Szabi sírni fog, olyan zajos... és be is jött. Tegnap viszont már megbarárkozott vele, kacagva kapkodta belőle a labdákat.
Fényképeket teszek a közösre.

zsebi_baba
 
 


Zsebi!
Én is kívánok Szabikának boldog születésnapot!Képeket mindjárt nézem.
Tényleg rohan az idő, még csak most voltunk bent látogatni Titeket!:)

Mi egint itthon, Emili ismét asztmás:(Remélem 7főn már mehet bölcsibe, meggyógyul addigra!
pankaa
 
 



Sziasztok!
Zsebi: Szabikának nagyon-nagyon boldog 1 szülinapocskát kívánok!!!

Andi: Köszi a kérdésed: a férjem most is megy állás megbeszélésre, de mind csak formalítás, megvan mindenütt az emberük :(
Amúgy meg készíti saját maga babaházakat világítással és teszvesz-en meg vateran elviszik őket :D

Mi is túl vagyunk egy köhögéses orrfújásos izén, Zolcsika 2 hétig itthon volt, de most már újra "dolgozik" :lol:
Hamr (30-án) jön Anyukám, már alíg várom!!!
Puszika

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok Lányok!

Szerintem kicsit hosszú leszek, ezt már most előre bocsájtom, de régebben Alíz megkérdezte a véleményemet a H1N1 oltásról, akkor elregéltem neki miért nem oltatjuk a gyerekeket és miért nem oltatom magamat.
Azóta eltelt pár hét, és általam végigidegeskedett nap,szinte gyomorfájásig idegesítem magam a mai napig is, vajon mivel teszek a gyerekeimnek és magamnak a legjobbat, ha vállalom az oltás szövődményeivel járó kockázatot, és oltatok, vagy ha hagyom hogy az immunrendszerünk győzze le ezt a csúnya vírust. Pro és kontra kavarog a fejemben a mai napig is, nem tudom melyik a jobb választás. Igazán elkötelezett egyik mellett sem vagyok, és azt hiszem nem is leszek, megértem mindenki álláspontját, bárhogyan is dönt. Nehét okosnak lenni, mert ez tényleg nehéz döntés. Nyilván mindenki a legjobbat akarja saját magának és hozzátartozóinak, de melyik a jobb választás? A média nagyon torz képet fest sajnos az egészről, és az üzleti fogás is jócskán benne van a pakliban. A legyártott oltóanyagokat el kell adni, nyilván ez is cél. De igazán ez a cél, vagy hogy egészségesek maradjanak az emberek? Miért nem emlegeti a média a szezonális influenzában is kb ugyanekkora a halálozási arány? Miért nem említik hogy az európai 5 millió oltottból 1.5 millió magyar? Ez azért elég nagy arány, elgondolkodtató az üzleti érdek. Az oltás előállítására és tesztelésére nagyon kevés idő állt rendelkezésre, az oltóanyag higanyt tartalmaz, ezek azért igencsak ellene szólnak.
Nincs pánikhangulat Olaszországban, Angliában. Magyarországon viszont van. Az orvosok véleménye teljesen eltérő, igazából ők sem tudnak sokkal többet mint egy alaposan utánaolvasott átlagember. Mindenki saját felelősségre vállalja az oltást. Mert senki nem vállalja a garanciát. Dönthet az ember, de hogyan döntsön mikor cikkáznak a különböző infók, vélemények, aminek útvesztőjében elég nehéz kiigazodni?
Persze nem elhanyagolható az egyre több bekövetkező haláleset, amit a H1N1 fertőzéssel hoznak összefüggésbe. Nagyon megrettenti az embert, így engem is. Féltem a családomat, féltem magamat.
Rengeteget olvastam már a H1N1-ről, lassan ott tartok hogy csak az utcán sétáló embereket nem kérdeztem még meg, hogyan döntenek és miért. Mindenféle véleményt hallottam, egyiktől sem lettem sem okosabb, sem nyugodtabb. Látom hogy sokan ugyanolyan tanácstalanok mint jómagam.
Ha viszont arra gondolok, hogy a kötelező védőoltásokat is mind megkaptuk, mert választásunk ugysem volt, és a szövődmények mellett a hatása mégiscsak elhanyagolhatatlan, akkor talán ettől az oltástól sem lesz bajunk. Ha egy valóban nagyon súlyos világjárvány előtt állunk akkor az oltás adta lehetőséget sem szabad kihagyni, emberéletek múlhatnak rajta. Nem akarok nagy szavakat használni, de sajnos szembe lehet állítani a szövődménytől való félelmet a halálesetekkel szembeni félelmekkel. Melyik a nagyobb? Ki melyik kockázatot meri vállalni?
Őszintén szólva nem szívesen lennék most kismami, nagyon para helyzet van, én is kapkodom a fejem, hogy most akkor egyik nap inkább oltassanak , másik nap nem akik babát várnak. Nagyon kibogozhatatlan az egész.
Én döntöttem:
Ma beoltattam magamat, ha a gyerekek nem betegednek le akkor kedden ők is be lesznek oltva. Férjem pedig már rég be van.

Inkább legyen egy felesleges oltásunk mint oltás nélküli nagy baj.
Aki nem ezen a véleményen van azt is megértem , mert ugyis csak utólag derül ki, ki döntött okosabban és ki nem.

Lányok , nem szónokolni akartam, csak leirtam ami már kezd megőrjíteni az utóbbi napok történéseit is beleértve. Oltatunk, de nem 100%-os meggyőződéssel. Viszont a közvetlen környezetemben is egyre több emberen tapastalom hogy a kezdeti ellenállás megszűnt az oltással kapcsolatban és inkább oltatnak.
Nehéz döntés, senkit nem akarok befolyásolni, nem ez a szándékom. Félre ne értsetek. Nem kampányolok egyik fél mellett és ellen sem.

Alíz!
Igazából Neked szántam az előbbi szómenésemet, mert tudom hogy kíváncsi voltál pár hete is a véleményemre. Tudom okosabb nem lettél, de a döntésünket legalább tudod.

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok,

Andi szivemből szóltál. Szerintem nagyon sok ember megy keresztül most ezen, amin Te és mi is. Nekem, mivel már túl közeli a szülés, nem kérdés, hogy nem oltatok, de az eddigi meggyőződésemet feladtam és ha most nem a 9. hónapban lennék kismami valszeg mégis beoltatnám magam. Nálunk végül István beoltatta magát hétfőn - túl sok emberrel találkozik a munkája során, köztük sok külföldi, meg orvoslátogató, akik szintén mindenfelé megfordulnak. Annát egyenlőre nem oltatjuk be, de ez főleg annak köszönhető, hogy nem jár oviba, bölcsibe, ha járna akkor lehet ő is megkapná a szurit.
Szóval én sem akarok senkit meggyőzni, minden álláspontot megértek, de ugyanazt érzem amit Te.

Ja és amint látjátok még mindig egyben vagyok :-(( de ami késik nem múlik, mint tudjuk :)

Puszi

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!

A H1N1 engem is kiakaszt, de veled Andi ezt már tárgyaltuk valamelyik nap.Van hogy én is elbizonytalanodom, de még tartom magam, nem oltatok.Bízok a szervezetemben és persze mindent megteszünk hogy elkerüljük a betegséget.Az oltást az eu nem fogadta el, mert nem felelt meg a követelményeknek ami a tesztelést illeti.Nekünk is már csak 8-9 hét van hátra és ilyenkor már nem javasolt.Legalább is az egyik percben.Nem tudom melyiktől félek jobban az oltástól vagy a fertőzéstől.Nehéz az biztos.Lehet ha nem hallanék ennyit könnyebb lenne az életem?Ki tudja.Egyébként a kórházba került kismamikról és a picikről is kiderült, legalább is néhányról, hogy nem kerültek időben megfelelő ellátáshoz és orvoshoz.Saját vagy a háziorvosuk hibájából.Tényleg nem lehet okos az ember.
zsanna7
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: