Új privát üzeneted érkezett!

Oh a fenébe....nem akartam....

Megnéztem 100 MB az össszes kép, szerintetek azt át lehet emailbe küldeni?

madiani
 
 


Sziasztok!

Én is nagyon köszönöm a tegnap délutánt, örülök, hogy végre láttalak benneteket - így végre arca is lesz az írásoknak! Andesz: nagyon fincsi volt a gulyás, és a sütik is, bárki is hozta. Mostanában egyébként is sokat ettem, de ez túltett mindenen. Nem is vacsiztam semmit, de még reggelizni sem nagyon volt kedvem ma reggel!
Tök jók lettek a képek!!!! Sajnálom, hogy én nem tudtam vinni gépet.

Képzeljétek: lehet, hogy ma délután megmozdult a pici babócánk! nem vagyok benne biztos, mert nagyon kis halványan érezem valamit és igazából el sem tudom mondani, hogy mit. Olyan volt, mint egy nagyon enyhe kis simogatás belülről. Remélem, tényleg Őt éreztem!

Jó éjszakát!

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


http://alexaa.fotoalbum.hu/index/func/d ... umid/42239

Itt vannak a fényképek.Nem sok,és ti sokkal jobbakat csináltatok! :oops:
Vendég
 

 
 

Sziasztok! :)

Gyönyörű idő van, remélem mindenki a szabadba. Kullancsokkal vigyázzatok!!!

Ma már sokkal jobban vagyok, csak köhécselek kicsit. Úgyhogy biztos csak megfázás, nem fertőzhettem meg senkit. Iszom a fincsi teát és propolisz tablettát szopogatok (fujj utálom az izét, de használ).
Olyannyira jól vagyok ma, hogy ki is takarítottam, ágyneműt törölközőt, rongyszőnyeget mostam. Kivasaltam az összes ruhánkat. Elmosogattam egy valag szennyesedényt, egyedül a porszívózás és a felmosás nem esett jól, de szép lassan azt is megcsináltam. Kicsifiamnak a wc és a fürdő puceva nem teccet, de meg tudom érteni, mert a vízkőoldó is büdi, meg görnyednem is kellet.
Apácska kérdezte minek takarítok :shock: :? ......férfiak..... hát mondom mert már annyi porcicánk van hogy nem hallom a saját hangom a nyávogásuktól. Na meg apácska allergiás minden féle porra, köztük a házira is. Na jó......igaz ami igaz: rendmániás is vagyok. :)

Viszont olvastam több helyen is hogy szülés elött, fészekrakási láz jön rá a nőkre. :wink:

Szilvi, vajon hogy lehet. Minden nap gondolok rá.

Alexa, nagyon jók lettek a te képeid is. :) Csak nem tudom letölteni :(

Na megnézem a táblikat :) aztán felrakom.

madiani
 
 


Sziasztok!

Nagyon szép idő van,apa és a Martinka délelőtt a Haleszban voltak.Én addig takarítottam,főztem,mostam.Én is elég rendmániás vagyok,úgyhogy nem vagy egyedül Ani! :wink: :D Ráadásul kaptam egy új porszívót,most állandóan porszívózhatnékom van! :lol: :lol: :P :P
Délután megint csavargunk egyet.Ani,jobbulást neked!!Szívesen elküldöm a képeket,ha megadod az "ímél" címedet! :D :wink:

Pont azon gondolkodtunk mi is,hogy be kéne adatni Martinkának a kullancs elleni oltást!!
Vendég
 


Szia Alexa :)

Már küldöm is privibe az emilcimem. :)
Örülök hogy nem vagyok egydül, egy jó pórszívó nekem se ártana.

Kullancs ellen én is be vagyok oltva, és majd Ronit is szeretném.

madiani
 
 


Andesz, postán küldöm a képeket, mert emilbe nem megy át. Ha Alexától megérkeznek az általa készített képek, akkor azt is felírom a cd-re. :)

madiani
 
 


Ani ,elküldtem!
Most megyek,mert ébredezik Martinka!
Szép délutánt mindenkinek!! :D
Vendég
 




Ildi, magánba mész Schwarczihoz? Hányra? Lehet talizunk :)
Meg fogsz ismerni, fel van dagadva a fejem, ahogy a csajok mondták a talin, mint egy felbőszült bikának olyan az orrom. :D

Holnap lesz Dorka szülinapja :)

madiani
 
 


Vicuska, most nézem valamiért a te dátumodat nem javítottam, biztos elfelejtettem rámenteni. Bocsika, javítom

Kép

madiani
 
 


Sziasztok!
:lol:

jók a talis képek, megkuksiztam ám őket :P
biztos szuperül éreztétek magatokat :D

Ani!
uccssó mensi 2008.05.11.(ma)
és kövi vizsgálat Tapolcán máj.13.(kedd):3.napos hormonvizsgálat +apácska 2. kiskatona vizsg :oops: :oops: :lol: :lol:
Vendég
 


Vicuska, szia :) :) :)
Nem akarsz tippelni, Roni baba szülinapjára és súlyára. Nagyon szupi ajándékot találtam ki. :)

madiani
 
 




Ani!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
mi az ajándék????????? :roll: :lol:

köszi a táblifrissitést(de miattam nem kéne ám bajódni vele :oops: )
Vendég
 


Sziasztok!

Jó nagy a pangás..nem csoda...:roll:
Én is csak felkukk.olyan jó kis családi hétvégénk van..séták,együttalvás,dvd-zés a nagy ágyikóban..Réka egy tündér ma 5ig aludt este 9-től..és délután mikor apával lefeküdtünk ő is aludt velünk..

Vicuska
Szia csajszi :D

Ani
Képzeld kicsit én is megfáztam..a tali utáni reggel olyan ramatyul voltam..Réka is tüsszög..remélem meggyógyulsz hamar..engem apa kezelésbe vett.. :oops:

Az ajándékoddal kapcsolatban most már előveszem a varázsgömbömet és megfejtem mikor szülsz mert nagyon érdekel :D

NA további szépet mindenkinek! :wink:
Vendég
 


:)

Vicuska, legyen meglepi :) (remélem nem csak nekem teccik majd)
Nem bajlódás!!!! És mi az hogy miattad? Irgum-burgum!!!!!

Kriszta, remélem csak nem tőlem kaptátok el. :cry: Gyógyulgassatok ti is.

madiani
 
 


Sziasztok!

Dorkának SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!!!

Martinom úgy üvölt, hogy nem tudok mit csinálni vele. Szerintem a foga lesz, mert így még nem sírt eddig.

Nekem is tetszenek a talis képek, és tényleg nagyon jó volt.

Sikerült betenni a bejárati ajtót, most aztán jöhet a nagytakarítás. Vágni kellett a betont, így akkora por lett az egész lakásba, hogy iszonyat.

Ani! Én is rendmániás vagyok, csak mostanában Martintól nem mindig tudok mindent megcsinálni. Csak óvatosan, vigyázz magatokra!

Vicuska! Szijja! Holnapra megy a drukk ezerrel!

Kata! Nekem még megvannak a dm-es pelusos kuponok, szívesen odaadom, mert mi nem olyat használunk. Majd megbeszélünk egy időpontot és összefutunk valahol. Írok privit.

Megyek, mert anyu is jön nemsokára.
Meg aztán megpróbálom megvígasztalni a drága kicsi fiamat. Már adtam neki homeos bogyót, de nem használt! :(
Vendég
 


Sziasztok,

Remélem mindenki élvezi a hosszú hétvégét. Gyönyörű időnk van ma is. Mi tegnap kirándultunk egyet Iszkára a kastélyba, már ezer éve nem voltam ott. Fiuk fociztak meg kosaraztak, mi meg Barbikával sétáltunk. Utána meg elmentünk fagyizni. Jól éreztük magunkat.

Képzeljétek a szombati pecaversenyen Bazsikám első helyezett lett egy méretes ponttyal. Kapott egy kupát meg egy felnőtt pecabotot. Nagyon büszke volt. Ja és arra is, hogy a polgármester is gratulált. Majd csinálok a kupáról képet és felteszem. (bár a matek menne így neki :lol: :lol: :lol: :lol: )

Chrissy,

Hát lehet, hogy ez már a fogacska, mert általában már 4 hónaposan indulnak az "előkészületek" és sajna eltarthat hónapokig is mire kibújik. Mondjuk a fiuk meg sem érezték, hogy kibújtak, de sokan mondják, hogy nagyon tud fájni. Lehet kapni a gyógyszertárban valami lidokainos spray-t (nem tudom mi a neve) azzal lehet neki fújni, egy kicsit lezsibbasztja neki a fogínyét.

Jó takarítást, nem irigyellek. :lol: :lol: :lol:

Tand,

Akkor majd megdumcsizunk egy sétaidőpontot.

Ani,

Én még nem tippeltem. Szerintem Roni baba végig kihúzza. Az én tippem 3650 gr és május 31. :lol: :lol: :lol:

Krixta,

Remélem jobban vagy már és hatott apa kezelése. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Barbika azóta tüsszög mióta megszületett. Furcsállom is a dolgot, de nem mondott rá semmit a doki.

Vicuska,

Holnapra mennek a drukokk. Rögtön meglesznek az eredmények vagy majd csak később???? :lol: :lol: :lol:

Alexa,

Én is idén adatta be a fiuknak a kullancs elleni oltást. Bár nem véd minden ellen, de azért nyugodtabb vagyok egy kicsit. Majd egy év mulva kapják az ismétlőt.

Én a bárányhimlő oltással kapcsolatban vagyok tanácstalan. A fiuk voltak himlősek, gond nélkül lezajlott mind a kettőnél. De olyan sok rémhírt hallottam, hogy most már mutáns fajok vannak, hogy nem tudom Barbikánál mit csináljak.

Enikő,

Gratulálok a kicsi mocorgásához. Biztos őt érezted. Szerintem a babamozgást nem lehet mással összetéveszteni. :lol: :lol: :lol:

Kata,

Lehet, hogy már írtad, de meg tudnád adni a helyet ahova ti jártok pecázni??? Apukámat nagyon érdekelné. Engedély is kell oda???

Na megyek főzök valamit. Jó pihit mára. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Ja, még annyit, hogy utólag Rékának boldog 3. hófordulót kívánunk!!!
Vendég
 


Judy! Gratulálok Bazsinak, büszke lehetsz rá!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Apa-lány békésen szundikál összebújva :D


Judy

Hatalmas gratula Bazsinak...:)Réka is tüsszög mióta megszületett nekünk is azt mondták ez normális(most kicsit többet tüsszög egyszerre 4et min.)..meg állanódan csuklik...Barbika nem?Jó lehetett a kirándulás mi szombaton veszprémben voltunk az állatkertben.. :roll:

Ani
Szerintem nem tőled kaptuk el egyszerűen kiszámíthatatlan volt az idő és valószínűleg fázott a Réka..én meg alapból fagyos "szent" vagyok :D

Eniko
Biztosan a picurkát érezted,innentől egyre jobb lesz és egyre erősebben fogod érezni...ha lefekszel és picit nyugiban vagy akkor lehet igazán érezni így az elején..legalábbis nálam így volt :roll:

Kata
Nekem is megvannak a kuponok szívesen neked adom én is..

Kriszti
Köszike..jó munkát.

Márti

Minden okés?Jól vagytok?? :D

Ha a kis családom felébredt elmegyünk csavarogni...valami várat nézünk meg...tegnap apa volt horgászni fogott egy 3kilós pontyot és szerencsére nem menekült el a szákból úgy mint pénteken :oops:

Mindenkinek szépséges napot!
Vendég
 


Kriszti
Martinnak grat és Boldog 7.hónapot!
Vendég
 


Köszi Kriszta! Aranyos vagy!!! Jó kirándulást nektek! Irigyellek! Apa még szabadnapokon is segítkezik, egyedül vagyunk itthon, vagyis anyuval.
Vendég
 


Hello csajok,

Chrissy, Krixta, megköszönöm a kuponokat, ha nektek nem kell. Írjátok majd meg légyszi a telcsiszámotokat, meg, hogy mikor lenne jó nektek, én alkalmazkodom!! Elmegyek értük bárhová! Előre is köszönöm!! :wink:

Martinkának és Rékának is boldog hófordulót! :P

Judy, de ügyes fiacskád van!! Először azt olvastam, hogy méteres pontyot fogott!! :lol: Gondolkoztam, hogy az érdekes, sok pontyot láttam már, de métereset....azt még sosem :P

A pecahely: Háromfa http://haromfa.webpeca.hu/index.php?hirek itt a linkje! mi is megyünk idén is! :wink: Most nézem, már 3500 a szállás. ja, és külön engedély nem kell, de napijegyet kell venni, 3600 Ft, 0-24 óráig, 2 botra! Itt vannak a képek a panzióról:
http://haromfa.webpeca.hu/index.php?agarev

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


sziasztok!

Nem volt időm visszaolvasni, bocsi, de linkeket azt vadásztam, szóval láttam a képeket, mind nagyon jó lett! Ani, nekem elküldheted (már ha még egyben vagy :D ) skuolfivida@gmail.com

Andesz, Gabi, köszi szépen a vendéglátást, jól éreztük magunkat! Jó volt megismerkedni a még "ismeretlenekkel", a többiekkel is jó volt találkozni!
Kata, Krixta, köszi nektek a fuvart!! Kata, Krixta párja megmutata, hogy kell a babaülést bekötni úgy, hogy benne ül a baba is... :D bocs hogy annyit bénáztam ott neked...

Nálunk most dugulás van még mindig, kedden jön csak szerelő, így érdekes napom lesz, apukám fog bevinni Tácról a csípőszűrésre, az utána következő tanácsadást meg át kell majd kérnem máskorra mert haza még nem mehetünk...neki meg jönni kell vissza tácra, mert tetőt csináltatnak és figyelni kell a melósokat. Hát remélem már nemsokára mehetünk haza, utálom hogy mindig van valami gebasz otthon ami kizökkent minket a ritmusból...mert itt ugye nincs még kiságy se, így Kisati a mózesban alszik, aztán meg majd szenvedek vele hogy nem akarja a kiságyát... :?

Meg képzeljétek, Ató babának nem elég már egfy cicim! Pont a talin kérdeztétek, hogy egy mellből szoptatok-e, pont aznap este üvöltött először vacsi után, nem értettem miért. Gondoltam biztos sűrű napja volt, az a baja, de másnap megint eljátszotta kétszer, rájöttem hogy bnemcsak nyammogni szeretne még a cicin, hanme elfogyott belőle a tej! A másikat is megkapta és dugig ette amgát, azóta csak így jó neki. Viszont már 4 óránként eszik így, éjjel meg már 5.napja 6-7 órákat alszik kb 11-től. Szerintem kiveszi a kezemből az irányítást és maga szervezi a napirendjét :D

bocsi hogy ennyit írtam magunkról, majd tájékozódom hogy kivel mizu :roll: :oops:

Ani, szerintem 3220 gramm. Ezt kifelejtettem.
Vendég
 


Márti
Hogy felfedezed ha valakinek új vonalzója van :P
Sajnálom hogy még nem mehettek haza.
Vendég
 


Kata
Küldöm a számomat provoben,szerintem letudod majd zavarni egyszerre a Krisztit is meg engem is mert közel lakunk egymáshoz..én igazodok hozzátok általában mindig ráérek...:)
Vendég
 


Sziasztok!

Dorkának nagyon de nagyon boldog szülinapot kívánok! Várjuk a képeket!

Chrissy, talán a foga jöhet. Kitartás!
Anycám is mondta hogy nála is csak addig tartott ez a nagy rendmánia amig meg nem születtem, utána nem nagyon volt rá ideje.

Judy, :) Hát ez fantasztikus! Nagyon ügyi Bazsi fiad. Nagyon büszke lehetsz rá! A matek meg olyan amilyen, nem lehet mindenből remekelni. Emlékszem édesapám is mindig mondogatta hogy mi lessz a helyesírással (én abból voltam/vagyok nagyon gyatra). Hiába vittem matekból a jó jegyeket. :( Na de csak felnőtem leéretségiztem és talán vittem is valamire. Miliomos nem hiszem hogy leszek, de boldog vagyok, megvan minden amire vágyok. (na jó a Seychelle vagy a Maldív szigetekre szívesen elmennék :D ) Beírom a tipped, bár addig nem szeretném húzni :) A bárányhimlő oltáson én is gondolkozom erősen, majd kikérem a doki véleményét, nagyon adok a szavára.

Kriszta, gratula nektek is a szép fogáshoz. Gondolom ti jobban vagytok, ha csavarogni mentek. Én sajna szenvedek, nem nagyon tudok aludni sem, de remélem hamarossan elmúlik.

Márti, ari vagy :) Még egyben vagyunk :) Sajna emilbe nem tudom elküldeni, túl nagy a méret. Ha küldesz privibe egy pontos címet szívesen elpostázom. Sajnálom hogy ennyi mizéria van és nem tudtok nyugissan egymáshoz szokni. Beírom a te tipped is :)

madiani
 
 



Réka babának és Martinkának boldog hófordulót kívánok én is.

Kata,

Köszi a linket, szupi helynek néz ki, majd továbbítom apukámnak. :lol: :lol:

Márti,

A két cici miatt ne aggódj. Barbika már hetek óta kettőből eszik, sőt a fiuk a kezdetektől kettőből ettek. Ha nekik ennyi kell, akkor ennyi kell. Nem tudsz mit tenni. :lol: :lol:

Sajnálom a dugulást, gondolom mennyire hiányzott ez neked. :evil: :evil:

Bazsi ezt kapta az első helyezésért.
Kép

Ez pedig a nyeremény.




Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 



Sziasztok!

Dorkának Boldog Szülinapot !!(tök úgy emlékeztem hogy már írtam..de úgy látszik csak akartam :oops: )

Ani
Tök csini vagy,jó ez a felső..nem nagyon tűnik úgy hogy lejjebb ment volna a pocid.. :roll:

Judy

Köszönjük szépen!Bazsi nagyon klassz dolgokat kapott,gondolom mennyire boldog te pedig milyen büszke vagy :wink:

Szép álmokat mindenkinek!
Vendég
 


Jó reggelt! :D
Dorkának,így utólag is Boldog Szülinapot! :D
Judy!
Bazsinak gratula az első helyezéshez! :D
Krixta!
Szupi a vonalzód :wink: :D ,és boldog 3.hófordulót! :D
Chrissy!
Nektek meg boldog 7.et! :D
Jaj,képzeljétek,egy csomóan megkérdezték,hogy mi volt itt nálunk :lol:
Aki szembe lakik(Ővéké a Kertész) azt mondta,hogy látott itt akkora pocakú kismamit,hogy már azt hitte,a mentő viszi majd el! :lol:
Kizárásos alapon,vagy Ani,vagy Szilvi volt,szerintem :lol:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok!

Nagyon sajnálom, hogy nem voltam ott a talin. Pénteken kettőkor eljöttem munkából, mert dokihoz kellett mennem, ugyanis teljesen elment a hangom, és majd meghaltam, annyira fájt a torkom. Azóta itthon vagyok, betegen, és majd csak jövő hétfőn mehetek dolgozni. Kaptam antibiotikumot is(augmentin 625)-) gondolhatjátok, milyen piri lehet a torkom.
A kis picurunk amúgy jól van, sokat mocorog.
Megnéztem a képeket, szuperek. A kicsik...hát majd elolvadtam. És csinik a kismamik is! Őszintén szólva mindenkit nem ismertem fel, de jó, hogy Gabi odaírta a képek alá, hogy ki van rajta. Nagyon szeretnék a következőn már én is ottlenni.

Ani! Ma este 8ra megyek Schwarczihoz. :( Így nem bizti, hogy talizunk, ha te 5re mész.
Nagyon csini vagy. Szép nagy a pocakod!!!!

Judy! Gratula Bazsinak!

Boldog hófordulót a piciknek, akiknek aktuális.
Mindenkinek puszi, a héten tudok többet jönni. :)
n.k.ildi
 
 


Kis Dorka! Boldog születésnapot!!!

Andesz! Jó lehetett a szitu!
n.k.ildi
 
 


Ildi!
Sajnálom,hogy beteg vagy,gyógyulgassál,pihenj sokat!
Ha lesz majd időd,egy pocakfotót dobhatnál majd Nekünk! :)
Ház ügyben van valami?

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Jó reggelt,

Köszönjük a gratulációkat. Remélem nagyobb korában is szeretni fog pecázni, legalább nem csavarogni akar majd a haverokkal.

Ani,

Ha ne húzod ki végig legfeljebb nem én nyerem az ajándékot, te viszont előbb nyersz egy gyönyörű kisfiucskát. :lol: :lol: :lol: :lol:

Ágica,


Dorkának BOLDOG SZÜLINAPOT kívánok.

Andesz,

Tuti a Szilvire gondolt a szomszédod, mert neki van akkora hasa, hogy majd elhúzza szegénykét. :lol: :lol: :wink: :wink:

Fiaim azt mondták, hogy "most már Iszkán is van barátunk"
Hihetetlen, hogy nekik milyen könnyen megy ez a barátkozós dolog. :lol: :lol:

Ildi,

Sajnálom a torokfájást, remélem hamar rendbejössz. Egy előnye van, hogy pihizhetsz otthon. :lol: :lol: :lol:
Drukk ma estére.

Mi ma 1-re leugrunk a védőbe, megméretem a kiscsaj súlyát és a hosszát. Nagyon kiváncsi vagyok hány cm hosszú, mert ahogy ti is mondtátok jó hosszú babóca. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Judy, gratulálok Bazsinak, nagyon ügyes lehetett!
Köszi mindenkinek a képeket, akik kattogtattak és feltették! Legalább lesznek emlékek. :D

Na, megtört a jég. Két hete már nem álltam mérlegre, ma reggel megtettem: a kezdősúlynál 2,5-3 kg-val mutatott többet (azért nem tudom pontosan, mert nem digitális). De szerintem ennek felét a hétvégén szedtem össze Andeszéknál, meg anyuéknál. Vasárnap este szalonnát/sonkát/virslit sütöttünk, meg anya csinált egy rakat sütit, mert apunak hétvégén volt a születésnapja (még jó, hogy apu cukorbeteg... :roll: ).

Ronitól már kérdeztem a talin, de azért a biztonság kedvéért megkérdezem mástól is. Kaptam Svarcitól beutalót vérvételre (vérkép+vizelet+üledék+vércukor), de dátum nincs rajta. Mindegy, hogy mikor megyek el levetetni? Mert amit a védőnénitől kaptam papírt, azon az van, hogy a 22. héten kell és arra rá van írva az is, hogy toxoplasma vizsálat, erre viszont nem kaptam beutalót.
bocs,lehet, hogy kicsit kusza voltam, de ezer a dolgom.

Puszi mindenkinek

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Valamit megint elfelejtettem.
Kaptam hétvégén kismamatorna-videókazit, Kállai Ildikós. Ismeri valaki? Milyen? (Még nem volt időm belenézni, meg szerintem a köv 1,5 hétben nem is lesz :oops: )

Tényleg puszi :wink:

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Sziasztok!

Kegyetlen volt az éjszakám. Apácskát se hagytam aludni :( Remélem bírja majd a napot. Óránként keltem fel, hol köhöghni kellett hol meg a gyomorsav marta a torkom. Amikor (3 óra felé) végre úgy tünt hogy tudok aludni akkor meg a jóslók jöttek. Már féltem is hogy betegen kialvatlanul kell szülnöm.

Köszi a poci dícséreteket. :)

Ildi, sajnálom hogy nem talizunk. Gyógyulj te is minnél elöbb.

Készülődnöm kell lassan: megyek Beához (szülésznő) aztán meg fodrászhoz (ami már nagyon nem árt). Du meg Schwarczi, kíváncsi vagyok.

madiani
 
 


Bocsi, hogy megint ezzel jövök, de most vettem észre, hogy a mai Fejér Megyei Hírlap 13. oldalán van egy cikk a szombati pecaversenyről, és Bazsi nevét is megemlítik, mint első helyezett a gyerekek között.

Még a végén híresség lesz a fiamból?????? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Ani,

Sajnálom, hogy szarul voltál éjszaka, de amint megszülsz minden fájdalom elmúlik. Én is rengeteget szenvedtem a gyomorégéssel, tucatszámra ettema Rennie-t, de szülés után rögtön elmúlt és végre mást is ihattam mint a víz. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Enikő,

Én a 20. héten vetettem le ezt a vérképet, azt hiszem Kata várt a 22. hétig. Szerintem ez a 2 hét nem oszt nem szoroz.

Toxo-t csak 2x néznek a terhesség alatt. Először a legelején, majd a 30. hét környékén. Ezért nem kaptál arra beutalót.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok :)

Andesz: Én is nagyon köszönöm a vendéglátást, minden szuper volt! :) Remélem valahogy majd tudom viszonozni. :)
És tényleg nagyon jó főzől! :)
A sütemények is isteniek voltak! Barnika is jól érezte magát.

Ennyi babát együtt csak a szülészeten lehet látni :) Édesek nagyon a Kicsik, és nagyok :)

Kriszti: Martinka még mindig tüneményke :)
Jaj! Az az ágy alatti kép! Olyan mintha beszorult volna.

Tand: De! A párom a GEO-ban dolgozik még ma is. Ott is tanult.

Ani: Hogy neked mekkora energiád van! Nekem olyen nehéz nekiállni a házimunkának. A szükésges rossz. Majd megkérdezem a párom mikor leszünk már gazdagok hogy házvezető nőnk legyen, bár egy idegen a cuccaim között... Az sem tetszene :(
Mindenesetre ügyi vagy, biztos csillog villog minden :)
Jobbulást!

Alexa: Nincs mit :) Jók lettek a képek. remélem Martinka nózija gyógyulgat szépen :) Kis nevetgélős :) Szóval te is szívesen házimunkázok?
Lányok én vagyok egyedül aki nem szereti a házimunkát? :) Ne már! :)

Judy: Bazsinak nagyon nagy gratula! Egy élmény lehetett!!! :)
Én Barnikát beoltattam bárányhimlő ellen. Anyu azt mondta hogy mi anno a tesómmal (ikertesóm) nagyon nehezen viseltük. Még a nyelvünköm is pötty volt. Velünk sírt akkor, szóval inkább beoltattam. Baja tőle nem lett :) Kulancs ellen akarom majd beoltatni még, csak nem tudom mikor vigyem szegényt böketni :( Ő már tudja hogy mi az a szuri...

Márti: Sajnálom hogy ennyi kalamajka van most nálatok, de az tök jó hogy Babócád így beállítja magának a napirendet. :) Ügyes. Az ágy miatt pedig szerintem nem aggódj. Nem lesz azzal semmi gond ilyen ügyes babánál.

Ildi: Jobbulást kívánok!

Na! Ezért nem szeretem ha fotóznak :) Már megint sikerült isteni pofikat vágnom. :) Egyébként jól sikerültek a képek!

Mi Vasárnap Szentendrén voltunk. Kerestem magunkat a híradóban de nem mutattak minket, no de sebaj. Fehérváron volt valami? Én nem láttam semmit.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Basszusz, elszállt amit írtam.... :evil:

Vicuska,
hajrá Tapolca, remélem minden oké lesz!!!

Ani,
sajnálom az éjszakát!!!! Kitartás, reméljük, hamarosan megszülsz és akkor minden megoldódik!!
Kérhetnék én is egy cd-t? Jössz ma tornára? Ma lesz apás, mi megyünk!

Judy,
óriási gratula nektek!! Ez igen!!! Nagyon tetszik a serleg!!!

Kriszta, Kriszti,
boldog hófordulót a babáknak, mindketten gyöngyörűségesek!!!

Kata,
köszi a linket, ezt a táskát már én is néztem a teszveszen, de megrémített, hogy pár használat után elszakadt... Ti újat vettetek, mennyiért??

Enikő,
én egybe kaptam mindent és a 25. héten voltam (toxo, vér, ellenanyag). Miért nem hívod fel a védőnőt? Ügyi vagy a hízással!!!

Andesz, Gabi
mókás lehtett a szomszéd!!! Sokat pakolásztatok???

Tündi,
Barninak is vannak már barátai Iszkán? Nagyon cuki a fiacskád!

Egy őszi talit én is bevállalok Csákváron, csak meg kell várni, hogy legyen korlát a teraszon (nálunk magas a terasz, és elég veszélyes).

Tegnap voltunk a Jeli arborétumban, meseszépek a rododendronok!!!! Kíváncsi vagyok, megerednek-e???
Vendég
 


Hú lányok! Most jöttem a védőből. Nagyon durva, de 11kg-t híztam a kezdősúlyomhoz képest. Sajnos diétára fogtak. Én nem érzem, hogy ennyi lennék, meg nem is látszik a pocakomon kívül, hogy "duzzadok", de ez elkeserít.
Holnap vagy csüt.ön dobok nektek majd egy képet.
Ugyhogy Enikő, Te nagyon fitt kismama vagy. A vérvételt én is a 22.héten csináltattam. Tőlem ma kérdezte a védőnő, hogy levették-e a toxo-t, aztán maga is rájött, hogy nekem az előző pozitív lett, így nem kell újra csináltatni. Majd 2 hét múlva néz vércukrot Nekem.

Na megyek, én is takarítgatok, így nem gondolok arra, hogy még 11 sincs és már éhes vagyok. :(
n.k.ildi
 
 


Nati: Barni még kimaradt az iszkai baráti körből.
Még kicsike volt hozzá, de ahogy elnéztem a kismamikkal elvolt. Az tetszett a legjobban amikor szegény nagymamát meg akarta fűzni egy jó fogócskára.

Lányok! Én már előre félek a máreckedéstől. Ha nekem azt mondják hogy fogjak vissza én nem tudom mit fogok csinálni. Végre nem eszem sem sokat sem keveset. Koplaltatni magam nem fogom, bár a védőnő azt mondta hogy szerinte 11 kg-nál többet nem fogok felszedni. Hát nem tudom.

Kérdés: Ha a főnök azt mondja hogy majd fel kéne tenni egy álláshírdetést a helyemre, akkor nem számítanak nagyon rám a szülés után, vagy csak én képzelem ezt bele?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Tündi,
kérdezd meg, hogy határozott időre keresik az utódodat?? Abból elég egyértelműen kiderül!
A fogócskás story nagyon jóóóóóóóóóóóó! Ezt nem is hallottam!!!

Ildi,
én is diétán vagyok, de Andeszék partiját leszámítva elég jól bírtam és fogytam is. Cukor helyett fruktózt (gyümi cuki) használok, széndhidrátot nagyon nem eszek (max tejbegríz, nestlé fittnes gabonapehely, heti 1-2-szer durumtészta, de sós feltéttel). Husi és zsírszegény felvágott minden mennyiségben, párolt zöldség és friss zöldség is. Kenyér, süti, csoki nuku. Napi 2 gombóc fagyi nálam még belefér, de a tölcsért Mazsinak adom :P Ja és a krumplit is kizártam, az elvileg a cukrot is nagyon emeli, illetve hizlal. Néha eszem barna rizst, de köretnek inkább zöldségeket. Az eleje egész gáz, de ha nem mész folyton vendégségbe, ki lehet bírni :wink: KITARTÁS!!!!!

Jobb már a torkod??? Jobbulást!!
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?