Új privát üzeneted érkezett!

Sehol senki??

zsebi_baba
 
 


Sziasztok!

Tényleg nagy itt a pangás.

Andi!
Szerintem rád fér a szabi.Csütörtökön megyek be, szerintem beugrok hozzád is.
zsanna7
 
 


Sziasztok!
Most csak annyit, hogy VAN MÉG VALAKINEK CSERÉLNI VALÓ FÖLÖSLEGES TÖRPIKE? Az én babáim most ébredtek rá :lol:

Hókuszpók és tornázósat cserélném el cicára meg mondjuk cipelősre, vagy amilyen van :roll:
Puszika

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 

 
 

Meg trombitásból is van kettő :wink:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok!

Lehet már tudjátok, a plaza-ban legofigurák vannak kiállítva, lent egy nagyobb részen fent meg elszórva.Olyanok mint ami volt a modemben tavasszal.Van Mikulás is bele lehet a ygerekeket ültetni az ölébe.
Egyébként hová tűnt mindenki?Mi ez a nagy pangás vagy csak nekem van túl sok időm a táppénz miatt. :D

Andi!
Ma voltam bent, de úgy szakadt az eső, hogy nem volt lelki erőm átmenni hozzád.Mi újság veletek?
zsanna7
 
 


Sziasztok!

Zsani!
Hogy vagy???
Reggel mikor felkeltem és megláttam milyen takony idő van , már akkor tudtam hogy nem fogsz jönni.
Egyébként semmi extra, leszámítva hogy meló ezerrel, mellette pedig járom a fogászatot + belgyógyászatot.
Gyerekek jól vannak, bár Dorkáék ovijában ki van írva, hogy vannak bárányhimlős megbetegedések, igaz nem az ő csoportjában, de innen már csak egy lépés összeszednünk. :roll:
Bence ügyeskedik a suliban, olvasás felmérő 102%-os lett :lol: (plusz feladattal), írás felmérő 98% (egy helyen a t betűt nem húzta át, mert már sietett) , matek felmérő pedig 100%. Soha rosszabbat, én azt mondom.
Legokiállítás, köszi, láttam, meg fogjuk nézni.
Apropó, fogsz mostanában könyvet rendelni? Én nézelődtem, van pár új könyv ami érdekel, de ha beindulok simán megvan a 10 ezer egyedül is.

Kriszti! Zsebi! Olgi !
Oltatjátok a gyerekeiteket influenza elleni védőoltással? Azért kérdezlek Benneteket, mert nektek 3 évnél nagyobb gyerekeitek vannak,gondolom alatta nem igazán oltat senki.
Mi nem, Bencéék sulijában 28 gyerekből 3-an kértek összesen. Dorkáék ovijában még most írják össze, kíváncsi leszek rá.

Anita!
Neked hogy telnek a napok így lassan a finish-hez közelítve?

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Jó hírrel jövök ebben az undok időben!
Krisztinaaa üzente:

" Megérkezett pci kincsünk Anna baba, 2009.11.05. 15 óra 13 perckor 3670 g és 52 cm."

Innen is kívánok minden szép és jót, nagyon boldog életet és sok-sok tejcsit!


Andi, mi biztos nem oltatjuk be egyik gyereket sem és magunkat sem! Szemét üzleti fogás ez az egész!!!!

Gratulálok Bencének az iskolai sikerekhez!


Jövök később írni, csak Nelly annyira fullad, hogy naponta 3x inhalálunk, éjjel állandóan azt hallgatom kap-e levegőt.
Olyan fáradt vagyok... :cry:

Kriszti



Sziasztok!

Krisztinának gratula a babához!!!

Andi: mi beoltatjuk magunkat és a nagyokat is. Én nem tudom, hányan kérik a suliban, csak azt tudom, hogy egyre többembertől, akik eddig nagyon ellene voltak, hallom, hogy mégiscsak beadatják.
Az ellenpropagandáról nem akarok itt véleményt mondani, mi így döntöttünk.

Szabi kicsit taknyos, de nem vészesen szerencsére.

Többiek??????

zsebi_baba
 
 


Sziasztok!

Krisztinára már én is gondoltam, hogy biztos megszületett a pici.Tök jó.Gratu neki és minden jót neki ha valaki beszél vele.

Andi!
Köszi jól vagyok.Bár a fáradtság ugyanúgy jelen van és nem bírok annyit, meg nem is alszok olyan jól.A védőnő volt nálunk kedden,azt mondta sétáljak minden nap egy kicsit az eddig segített az alvásban.Meg mondott jó dolgokat az öltözködéssel kapcsolatba, hogy mit kell még beszereznem, megmutattam a rucikat, szóval sokat segít és tartott egy 15 perces kiselőadást arról, hogy az apukát is vonjam be a vásárlásba meg majd a babával kapcsolatos dolgokba és amíg lehet csináljunk közös programokat, mert különben a fiatal kis titkárnőnél fog kikötni. :D Hát na, ez is egy jó tanács volt. :D Voltunk azóta vásárolgatni, már alig kell egy pár apróság.
Dorka nem is baj ha túl esik rajta, lehet észre se venné, persze nem lenne jó neked meg utána jönne Bence a bárányhimlővel, nálunk is így volt.De Bence nagyon ügyes, gondolom ez azért jobban inspirálja a tanulásra.
Ja, könyvet nem fogok rendelni.
Volt már rajtad a vérnyomásmérő?Mit mondtak eddig?Most is te tartod a gyaxit?
zsanna7
 
 


Ja, ismét van egy jó kérdésem. :D Olyan orrszívót vettünk ami porszívós és én nem tudom miért, de nekem nem esett le, hogy az porszívóval működik. :oops: :oops: :oops: Nem fogja az kiszívni a gyerkőc agyvelejét?Tudom, hogy hülyén hangzik, de nem igazán tudom elképzelni, hogy hogy működik, csak nem gondolkoztam. :D :D :D
zsanna7
 
 


Sziasztok,

Én is sokszor gondoltam a napokban Krisztinára. Örülök, hogy minden rendben ment és jól vannak, sok-sok puszi nekik!!!!!!!

Jaj Kriszti nagyon sajnálom:-((( Szegény Nelly!! Ez normális, hogy ennyire fullad éjszaka?? Elhiszem, hogy el vagy fáradva.

Mi sem oltatjuk be magunkat. Én nagyon ellene vagyok, de én sem akarok belemenni a részletekbe. Sztem ezt mindenkinek magának kell eldönteni és nem nyomás hatására oltatni vagy nem oltatni.

Voltunk kedden a sajtkukac játszóházban meg a zenebölcsiben. Anna nagyon élvezte mindkettőt. Ma elmentünk a csiri-biri tornára is, de az nekem annyira nem jött be, bár ebben nagy szerepet játszik, hogy rajtunk kivül csak egy baba volt, és igy nem volt olyan élvezetes. De mivel emelgetni is kellett, igy úgy gondolom ez már lehet nem annyira nekem való, igy marad a zenebölcsi. Na meg a játszóház, bár már a csúszdászás is nehezen megy nekem :-))) De majd legközelebb visszük Zitáékat is, és akkor ő csúszik majd helyettem :-))

Zsanett
A porszivós orrszivótól nem kell félni. Főleg mert a legtöbb porszivón állitható a teljesitmény, igy tudod szabályozni, hogy milyen erősen szivjon. De majd nyugodtan próbáld ki magadon és rájössz nem tudja kiszivni az agyadat :-))) Mi egyébként még Anna születése előtt vettünk egy elekrtomosat is, de az őszintén szart sem ér, úgyhogy én csak ajánlani tudom a porszivósat. Bár kivánom, hogy ne kelljen sokat használnotok, úgy mint nekünk.

Andi gratula Bencének, igazán ügyes fiú, reméljük megmarad későbbre is ez a lelkesedés. Miért is jársz a belgyógyra?Fogad hogy van?

Zita a Te fogad?Nem is kérdeztem reggel, még nem ébredtem fel rendesen . . . bocsi. Lehet hogy nem ma mennénk, hanem holnap, nektek az is jó lenne?Még semmi sem biztos.

Puszi

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Zsani: a porszívóstól nem kell félni, sajnos Zolcsika pár napos volt, amikor már kellett neki :( Az van ráírva, hogy a porszívó erőssége nem szabájozza a szívás erejét! Csak a porszívó nagy hangját lehet csökkenteni a porszívó kisebb tejesítményével. Víszont nagyon natékonyan kiszívja, nem szabad, hogy bent maradjon a váladék.

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Tényleg ez van ráirva?Én nem is olvastam, bár ritkán olvasok el használat előtt bármit is :-))
De az én tapasztalatom az hogy a porszivó erőssége igenis befolyásolja a szivás erősségét, legalábbis a mi porszivónk és orrszivónk együtt igy működnek. De én kipróbáltam magamon max fokozaton és még úgy sem vészes.

Tényleg nagy itt a csend mostanában . . .

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Most látom, hogy írtam a szabályt :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Kép Kép


Csak 2 gyors kép, majd jövök, csak Anna az ölemben ül... :)
Vendég
 


Sziasztok Lányok![/size]

Itt vagyok már én is.
Ma egész bulis napunk volt. Elkeveredtünk a Fórumba, ahol megtudtuk, hogy ma ünneplik az első szülinapot, így mindenféle program volt. Fiúkat nem igazán hozta lázba, de mi Dorkával az első sorból élveztük a Jóban rosszban szereplőinek zenés műsorát. Dorka tapsolt, táncolt, nagyon bulizott. Sőt, JR-os kvízjátéknál csokit is nyert. Mind a 8 , Fórumban megjelent szereplőtől a saját nevére dedikált képet is kapott, nagyon tetszett neki, hogy mindenkitől sikerült szereznie. :P A Crystal koncertnek csak az elejét láttuk, láttam rajta hogy nagyon fárad, így inkább hazasétáltunk.
Sajna fényképező nem volt nálunk, nem tudtuk hogy ekkora buli van a Fórumban ma.

Anita!
Fogászaton már "csak" töméscserék lesznek, remélem tényleg így lesz, úgyhogy azok nem annyira vészesek.
Fájt a fejem, magas vérnyomást mértem, így elmentem a belgyógyászatra ismerőshöz, aki meg is kezdte a kivizsgálásomat, ezért járok a belgyógyászatra.

Zsani!
Megvolt a 24 órás vérnyomásmérésem (szörnyű volt az az éjszaka, fél óránként mérte a vérnyomásomat a készülék, de nem ám csak finoman, hanem totál elszorítva a kart, így minden fél órában fent voltam. ) Eredmény: 140-150-ig napjában 2-3 alkalommal felmegy a vérnyomásom,éppen ezért kezdődő magas vérnyomást diagnosztizáltak első nekifutásra. De mivel ez még nem vészes, nem akarnak gyógyszeresen kezelni, aminek nagyon örülök is. :roll: Vérvételemnek jó lett az eredménye, az EKG-m is rendben. Még lesz szív UH, hasi UH, Color-Doppleres vizsgálat, . szemészeti vizsgálat, és vizeletből minden lehetségest meg fognak nézni. Szóval még párszor mennem kell, mire mindezt lejárom. :?
Gyakorlatot pénteken is egyedül nyomtam a csoportodnak, de meglepően hamar végeztünk mindkét csoporttal.

Lilla!
Szépséges a kislányod nagyon.
Cuki a harisnyával a fején.

Krisztina!
Szívből gratulálok kicsi lányod születéséhez, sok boldogságot, jó egészséget, sok tejcsit kívánok Nektek!!!


Kriszti!

Jobbulást Nellykének!!! Remélem napról napra jobban van a leányzód.

Zsebi!
Szabikának is!!!!

Köszi lányok hogy leirtátok az oltásról a tömör véleményeteket!

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Az orrszívós megnyugatásokat köszönöm szépen, végül is nem találták volna ki ha olyan vészes lenne, csak már eléggé közeledik az idő, úgyhogy kezd egyre több parám lenni, hogy mindent jól fogok-e csinálni, persze ez átmeneti, de gondolom mindenki így van ezzel az első bébinél.Meg hát semmi segítségem nem lesz, úgyhogy jól fel kell készülnöm, már ha lehet egyáltalán.Na, mindegy.

Andi!
Téged aztán jól kivizsgálnak, de jó is az időnként.Meg az is hogy még nem kell gyógyszert szedni.A szabival kapcsolatba hogy állsz?Nem veszed ki?Ja, a tel.számom megváltozott.Évikénél felírtuk, ha kell ott megtalálod.
zsanna7
 
 


Sziasztok!

Zsani!
Szabadság?????
AZ nekem nincs, illetve ami van 10 nap azt majd az ünnepek alatt akarom kivenni.
Tudod, Bencének téli szünet, megyünk sielni, kellenek a napok akkorra. Na meg dobnának egy hátast ha most mennék szabira az oktatás kellős közepén. :lol: :lol: :lol:
Írok itt Neked privit, olvasd majd el.

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!!

Húúú, azt hittem csak én hiányzom innen, de sajnos látom nem nagy a forgalom. Mivel vagytok így elfoglalva???

Én ezerrel a háznál vagyok, reggeltől estig, Patríciát is alig látom, mamákkal van egész nap, dehát muszály így megoldani.
Vasárnap már ott alszunk!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Majdnem mindennel készen állunk, még az asztalos fickónknak van egy csomó munkája de azt akkor is tudja csinálni ha ott lakunk már. A lépcső felújitása van még hátra, a spájz polcok, az oszlopok köré szegély lécet gyártani, ilyenek.
Na meg ágyunk sincsen, meg kanapé, szőnyeg, egy komód, és a kazánnak szekrény ami eltakarja. De ezeket majd útközben, addig éldegélünk ahogy tudunk. Konyha készen áll és gyönyörü. :lol: :lol:
Ja meg a zuhanyajtónk hiányzik még, mert a fickó sza.... rá visszahívni már 2 napja. :evil: :evil: :evil: :evil: pedig állitólag készen van az is csak fel kéne szerelni.

most ezerrel takaritok, szombaton készen lesz a nappaliba a 3 függöny, jövő hétvégére a sötétitő. Egyelőre csak oda lesz függöny. :?

Tettem fel pár képet a közösre, de ezek még tegnapelöttiek, azóta sokat fejlődtünk. Frisseket majd holnap csinálok. Ma fejezték be a lámpáink felszerelését. Az utóbbi napokban egyfolytába szaladgáltunk csillárokért, lámpákért, mire végre sikerült mindent beszerezni 3 helyről.

Patrícia betaknyosodott a héten, tudja fújni az orrát, és mondja a nevét: Pat :lol: :lol: :lol:

Andi: sajnálom hogy enyi kivizsgáláson kell átesned, de r eméljük semmi komoly nem lesz.

Puszika
Vendég
 


Sziasztok,

Hol van mindenki?

Kriszti hogy vagytok?Nelly drága még mindig fullad?Hogy telnek az éjszakák?

Zsuzsi voltatok a héten zenebölcsiben?Mi a tanácsadás miatt nem voltunk. És lehet már nem is tudunk menni, mostmár olyan nehezen mozgok. De lehet még azért megpróbálkozunk vele, mert Annának szüksége van a programokra. Majd meglátjuk. Azóta semmi hir munkával kapcsolatban?Férjednek?Tudunk vmiben segiteni esetleg?Bármiben . . .

Ha Anna felkelt és megebédelt akkor átmegyünk Zitáék meglessük a kérót, már nagyon kiváncsi vagyok. Múlt héten voltunk és már akkor is nagyon szép volt, pedig még sok hija volt.

Andi jársz még vizsgálatra?Eredmény?

Hétfőn már én is megyek nst-re, de remélem már nem sokáig. 28-án már szeretnék szülni, addig még van dolgom, de aznap déltől már jó :-)))

Krisztináról tudunk már vmit?Esetleg fotó???

Puszi

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok Lányok!!!

Alízkám!

Nagyon-nagyon boldog névnapot kívánok Neked, puszillak!!!!

Jó mulatást Nektek ma lagziban.


Zita!
Nagyon szuperül megcsináltátok a házatokat, csodás lett.
Már ott is aludtatok???

Anita!
Lassan Neked is eljön a szülés ideje, ez nagyon izgis.
Áááá, nem mennek ezek a vizsgálatok olyan gyorsan mint ahogy azt mi gondoljuk.
Hétfőn viszek vizeletet, aminek kb. 3 hónap múlva van meg az eredménye. legalábbis ezt mondják, hivatalosan. Protekciósan is 1 hónap múlva. :roll: Hasi Uh-ra és Color Dopleres vizsgálatra csütörtökön fogok menni, akkora adtak időpontot.
Krisztinának az iwiwen láttam fent képeket a kislányáról. Ha gondolod skype-n megadom a teljes nevét és megnézheted az ismerőseim közt. De én sem tudok róluk semmi újat.

Zsebi!
Ígértél képeket, de azóta sem tettél fel. :(

Zsani!
Minden okés Veletek? Pihengetsz?

Tettem fel a picasánkra pár új képet, megnéztetitek.

Lilla!
Nagyon édes Anna babátok, örülök, hogy összefutottunk. Képeket feltettem.

Firefox alatt nem igazán tudok színes betűket ide varázsolni, csak Explorer alatt ment. Legközelebb majd azzal indítok ha babanetezni akarok. :)

Szép hétvégét Mindenkinek!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Zita!
Nagyon szép lett a házikótok.Ugye milyen jó, hogy a végén jártok már és ott alhattok?Most már gondolom csak apró csinoítgatások lesznek.

Anita!
Jól betábláztad a szülés idejét a naptáradba. :) Most már tényleg repül a vége.Én is csak úgy kapkodom a fejem, hogy már megint eltelt egy hét.

Andi!
Pont csütörtökön akartam bemenni, akkor nem is leszel ott?Vnni akarok neked kupakokat is, meg dumálni.Kicst kezd fájni a torkom, mert Peti itthon volt betegen a héten egy kis náthával, lehet elpaktam tőle, pedig külön aludtunk egy hétig meg mindent megtettünk, de lehet nem volt teljesen elég.De neki sem volt vészes, meg én se köhögök, néha tüsszentek meg egy kicsit fáj, de ennyi.Ez még gondolom nem árt?Te mondtad, hogy Bencével egész télen szinte beteg voltál, nem?Csak lázam ne legyen az a lényeg, nem?Az msn-t próbálom letölteni, de mind a ketten olyan analfabéták vagyunk hozzá.Nem sikerül.Letöltöttünk egy verziót, de nem enged regisztrálni meg bejelentkezni se a hotmail-es e-mail címemmel.Majd valamit kitalálunk, csak jó lenne már használni.

Vettünk még néhány babacuccot, már csak nagyon kevés kell, meg a babakencék.Azt javasolták, hogy gyógyszertárba szerezzük be azokat.Szerintetek?Én is teszek fel a picasára néhány képet a kiságyról, igaz még csak lomosként használjuk, nincs berendezve, de legalább bele tudtam pakolno, nem itt van össze-vissza minden.
zsanna7
 
 


Ja Andi!
Most láttam csak a privit.Hamarosan túl leszel a gyaxikon is.Még járok tg-re, most a tp papírért kell mennem, aztán megyek megint tg-re.Czikuról tudsz valamit?Már ők is a finisbe vannak.
zsanna7
 
 


Sziasztok!

Ha szeretnétek a gyereknek egy remek mesekönyvcsomagot nyerni, gyorsan ragadjatok billentyűzetet, és írjatok egy Mikulás-történetet - lehet megtörtént is, a családi legendáriumból, esetleg kitalált is.

További információ a Kölökneten:

http://koloknet.hu/949-mindennapi-trtneteink

A könyvcsomagban remek illusztrátorok és írók munkái találhatók meg, ráadásul még odaérhet Télapóig!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Zsani!
A héten tp-en vagyok Dorkával, légcsőhurutja van, iszonyatosan rondán köhög. Tegnap este adtunk neki kúpot a doki javaslatára és valóban nyugisan telt az éjszaka. De azt mondta csak egyet adjunk neki, ugyhogy kiváncsi leszek ma milyen éjszakánk lesz.
Tegnap reggel persze nem tudtam hova tenni, Tibi hajnalban ment itthonról mert ismét zh-t irattak. Így elvittük Bencét suliba, majd jött velem Dorka a belgyógyászatra (K@rvára hiányzott most ez neki) aztán a munkahelyre, ott reggel még kiraktam a gyakorlatokhoz mindent amit frissen kellett. Most Farkas Andi helyettesít, de tartok tőle, hogy a jövő héten nekem 4 nap édes kevés lesz a következő 2 gyakszi előkészítésére. :roll:
Meglátjuk.
Délután Tibi itthon javította a dolgozatokat, így közben tudott Dorkára vigyázni, én pedig mehettem fogászatra ha már volt időpontom.
Cziku már pénteken volt gyakorlaton jól ki is kérdeztem az ausztrál nyaralásáról. Szép színe van, látszik hogy nem itthon a munkahelyen töltötte az időt. Képeket is fog majd mutatni, de mivel a héten nem vagyok,utána meg ki sem fogok látszani a munkából, nem tudom mikor.
Míg ő nyaralt, a felesége megkérdezte a baba nemét. :lol: Kislányuk lesz, Luca. :wink: Egyébként jól vannak, minden oké velük, várják a pici lány érkezését.

Megnéztem a képeidet, tényleg szépen alakul már a kis Gergő kuckója. :P :P Miket kell még venned?
A kenceficék valóban jó ha az első időkben gyógyszertáriak, mert azok nem tartalmaznak semmilyen allergént. Biztos hogy nem lesz tőle kiütéses, vagy piros vagy semmi más baja a baba bőrének. Bár... ha belegondolunk.... a klinikán Johnsons termékkel fürdetik őket ami köztudottan nem a legjobb ugyhogy már az első pillanattól edzve lesz a bőrük. :roll: :roll: :roll: :roll:
Skype-tok van? Nekem van msn is, skype is, de skype-on mindig be vagyok jelentezve, sokkal több ismerős van fent azon. Legalábbis nekem. :oops: :P
Ha tudjátok töltsétek le és izgitsátok be. Nem tudom mennyire nehéz, nálunk Tibi csinálta én csak skype-olok rajta. :lol:

Alíz!
Milyen volt a lagzi? Meddig maradtatok? Balázska élvezte?


Többiek merre vagytok??
Hogy álltok a karácsonyi ajándékokkal???
Tudom Kriszti , nálatok már akár holnap is lehetne ünnep, minden megvan. :lol:
Többieknél?
Nálunk is alakulnak, Mikulás ajándék megvan a gyerekeknek, a karácsonyinak is a nagy része.
Bence pókerkészletet kap (tőlünk), Casio karórát (anyuéktól), Gazdálkodj okosan társast (öcsémtől) a sok apróság mellett, Dorka pedig egy táncoló szőnyeget (tőlünk) , "józsaszín Hejcegnős laptopot" (anyuéktól) :lol: , egy 36 cm-es Malacka plüsst (öcsémtől).
Persze lesz még Pókemberes gatya, zokni, Hercegnős bugyi, pizsama, hajgumik, dvd-k , mesekönyvek és miegymás. :lol:

Irjatok!!!!!!!!!!!!!
Mindenki eltűnt????? :shock: :( :(

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Andi!
Nincs se skype-om, se msn-em.Én abszolút nem értek hozzá, Peti se nagyon.Az msn is szerintem használható lenne, csak a gépen kell beállítani valamit, mert a hotmailen be tudok jelentkezni a messemgerre, csak a kis felúgró ablakba ha bejelentkezek, akkor mindig kidob.Most vasárnap elvileg megyünk haza és akkor majd tesóm segít.A skype-ot is megpróbálom csak utána a beállításoknál akadunk el.(Persze a játékokat le tudja tölteni)
Jól össze jött neked most minden, te is a dokit járod, meg Dorkával is otthon kell lenned, hát a gyaxival nem foglalkozz, szerintem aki a következőt előkészítette anno, biztos segít neked most ha visszamész.Én is elkaptam Petitől a megfázást, de csak 3 napig tartott, pedig én csak a házipraktikákat vetettem be, ő meg egy hétig beteg volt antibiotikumokkal. :D
Hát így nem tudom mikor találkozunk, de két hét múlva is megyek be a tp-s papírral, akkor hátha bent leszel.
Én mondtam Czikunak hogy szerintem lánya lesz, aztán majd kapkodhatja a fejét, olyan 15 év után. :D
gergőnek már csak vagy 2 vastagabb felső kell, ami az overáll alá kell majd, meg néhány hosszú ujjú body éjszakára.Más nem kell, már van amiből több is van mint kellene, de nem baj, inkább legyen több.Vettünk most még egy ágyneműt, hogy tudjam cserélni, nekem kell még egy pelusos táska meg egy pizsi ami nagyobb mert azt kapok anyukámtól karira.Csak még nem találtam jót.
zsanna7
 
 


Sziasztok!

Tettem fel pár rucit a Picasara, kukkantsátok meg.

Később jövök, csak szekrényt ürítek.

Csókica



Hali!!!

Mostmár én is anyuci vagyok!!!!!!!!!!!!
Nov.5.-én,3670g és 52cm-el megszületett Anna baba.
Éppen a kiírt napon!!!!Nagyon gyors szülés volt,fél kettőkor bementünk 10 perces fájásokkal,mire beértünk 5 percesek lettek,és 3-ra kibújt a kis picurkám.
Anna nagyon jó baba,eszik ,alszik.Kis éhenkórász állandóan,pedig 70ml az alap amit szopcsizik egyszerre.Szerencsére tejcsi van.
Mikor hazajöttünk eléggé eluralkodott rajtam a pánik,hogy most mi lesz,mit fogok vele csinálni,de mostmár alakulnak a dolgok.
A köldöke akart nagyon nehezen leesni,még mindig sebes egy kicsit.
Nem sír,csak pellusozáskor és fürcsikor,de akkor is szerintem azért mert sokat alszik és már nagyon éhesen ébred,kis türelmetlen.
Remélem itt is jól van mindenki.
Majd írok még.
Ja,és megpróbálok képet felrakni.

Kép

Kép
krisztinaa
 
 


Kép 1 órásan

Kép itthon

Kép

Kép
krisztinaa
 
 


Kép majdenm két hetesen

Kép

Kép
krisztinaa
 
 


Sziasztok!

Krisztina! Még egyszer gratulálok! Micsoda hajasbaba!

Kicsit én is eltűntem, de mostanában valahogy alig van időm bármire. Szabinak a pakolós korszaka van, úgyhogy nem győzök pakolni utána, persze így sincs rend, csak legalább ne essek hasra a szétpakolt cucokban. Ezen kívül nagyon anyás, teljesen ól eljátszik mellettem, ha mondjuk főzök, de ha már 2 lépésnél többet akarok arrébb menni, elkezd ordítani.

Andi: fölteszem az elmaradt képeket!

Elkészültünk a vendégház aljával, szupi lett a tornaterem és az infraszauna is. Tegnap fölraktam a honlapunkra is, mostmár csak az kell, hogy a vendégek fölfedezzék. Lehet, hogy fogok heti 2 aerobikot is tartani 3-4 embernek, de ez még nem biztos. Sajnos többen nem férünk el.

Zita! Már az új házban laktok? Milyen érzés? Nagyon szép lett!

zsebi_baba
 
 


Sziasztok!

Krisztina!
Gratulálok.Nagyon szép baba.Szerencsés vagy hogy van tejcsid és a szüés is ilyen gyors volt.Nem lehet ezeket megrendelni valahol? :D Én is ilyet szeretnék majd. :D Jó egészséget nektek.

Andi!
Írtam privit.
zsanna7
 
 


Most olvastam vissza,köszi a gratulációkat!

Kép

Kép
krisztinaa
 
 


SZiazstok!

Krisztina! Gratulálok a kislányodhoz! Gyönyörű baba! És szuper, hogy ilyen jól ment minden! :wink:

Andi! Jobban van Dorka? És Te? Kivizsgálásod hogy áll? Tényleg 3 hónap egy vizeletvizsgálat????? :shock:

Zita! Nagyon szép lett a házatok! Legyen sok-sok örömötök benne!!!! :wink:

Zsebi! nagyon klasz a wellness-részleg! Szabi egyem meg, szeparációs szorong? :(

Anita! Hogy elrepült az idő, lassan megérkezik Benedek. :) Voltatok zenebölcsiben? Nst-re jársz már, ugye?

Andi! Kérdezted az ajándékokat. Nálunk gyurmakészlet, nagyméretű lego (mega blocks szerűség), könyv és pisilős baba lesz, ez elosztva karácsonyra és szülinapjára. Anyukáméktól kabátot, meg kisebbeket, pl. harisnyákat kap. Hugoméktól mesefigurás törölközőt (mert kinőtte a babakifogót :lol: ). Öcsémtől nem tudom, de azt úgyis én veszem meg :lol: . Anyósom meg sose kérdezi mit vegyen, most se....

Lacival meg megbeszéltük, hogy magunknak egy nagy babzsákfotelt veszünk, ez lesz az ajándékunk egymásnak karácsonyra. :D

Írtam a közösre!

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!


Krisztina!
Gyönyörűséges a kislányotok, szívből gratulálok hozzá!
Hú, milyen gyors szülésed volt, tényleg szerencsés lenne mindenki ha ilyen gyorsan születne meg a kisbabája.
Élvezd az anyaság minden percét, bár ha ennyire áldott jó a babátok akkor ez teljesen egyértelmű is.
Mindenkinek új helyzet ha hazaviszi az első babáját a kórházból és ott áll egyedül a kicsivel. Van aki pánikol, van aki izgul, hogy mindent jól fog-e csinálni, de előbb-utóbb mindenki belerázódik az anyuka szerepbe.

Zsani!
Nem kaptam Tőled privit. :(

Zsebi!
Tényleg ügyesek vagytok, hogy már meg is valósítottátok a kis fitnes részleget a vendégházban. Meg is nézem mindjárt a képeket .
Szabika édes lehet amint pakolászik.

Kép
Kép
bendor
 
 


Andi!
Elvileg most már elküldte.
zsanna7
 
 


Szorítsatok nekem légyszi holnap! Állásinterjúra megyek. Hátha megtörik a jég..... :wink:

Kép
zsuzska81
 
 


ZSU: DRUKK+++++++++++++++++++ :)

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is végre..

Zsuzsi!

Drukkok mennek. Majd irj, hogy milyen volt!

Krisztina!


Gratula a kis hajas babához! Nagyon szép!

Andi!

Köszi szépen, megkaptam a képeket! Nagyon aranyos Dorka Annával.

Zsebi!

Pont valamelyik nap gondoltam rátok. Eszembe jutott, amikor még tavaly bementem hozzád szülés után. Most meg mindjárt 1 éves Szabika! :)
Lesz nagy szülinapi buli?
Én eljárnék aerobicozni néha hozzád. :)

Hát rólunk pár szó: Anna beteg lett. Első komoly betegsége, mióta megszületett. Tegnap belázasodott estére, meg ma is az volt.
Reggel elvittük orvoshoz, de nem talált semmit! :roll:
Szóval megbeszéltük, hogy holnap megyünk vissza, ha ma is lázas lesz éjszaka, és kitaláljuk mitől lehet. Remélem nem ez a hülye H1N1
Na lépek is aludni, a tegnp éjszakánk katasztrófa volt...
Vendég
 


Fecsegő és Tipegő
MAGÁNBÖLCSŐDE és Családi napközi
DEBRECENBEN!!
Kedves Szülők és kedves Gyerekek!

Sok szeretettel vár benneteket a hamarosan nyíló Fecsegő és Tipegő
MAGÁNBÖLCSŐDE, ÓVÓDA,
CSALÁDI NAPKÖZI,JÁTSZÓHÁZ

Elérhetőség: Vadai Mónika
Telefon: 0670-7037912
E-mail: vadaimoni@gmail.com

Vadai Mónika
vadaimoni
 
 


Sziasztok!

Hamarosan itt a Mikulás, Karácsony!

Ennek kapcsán szeretnélek tájékoztatni titeket, hogy hamarosan megnyílik webáruházam, melyben rengeteg különböző árut fogok értékesíteni elérhető áron.

Addig is szeretném felmérni az igényeket, hogy mire lenne szükség, és most főleg az ünnepi díszítésre, ajándékokra specializálódva.
A termékeket még most a közös picasan tudjátok megtekinteni, amíg nincs kész az oldal.

Viszont már nyakunkon az ünnep, ezért gondolom már mindenki elkezdett készülődni, bevásárolni, ezért is ajánlanám először itt őket.

Tettem fel pár dekorációs terméket, és mást is., ezek db száma véges, ugyh légyszi miharabb szóljatok vissza!
A termékpaletta folyamatosan és IGÉNY SZERINT bővül!!!!!!!

http://picasaweb.google.hu/debreceniek/ ... p_qwan0aw#

Hogyha esetleg szükségetek lenne valamire, legyen az játék, dekoráció, csomagolóanyag, műanyag termék, szóljatok meglátom mit tehetek és beszerzem nektek a lehető legolcsóbb áron!!!

Köszönettel
Edina

Kép
dinaedo
 
 


Sziasztok!

Köszi szépen mindenkinek a drukkokat és a kedves szavakat. Anita tud nekem segíteni, amiért - itt is elmondom - nagyon-nagyon hálás vagyok!!!! Óriási kő esett le a szívemről. :)

Voltam interjún. Szerintem jól sikerült, de ugye tudjuk, hogy ez nem minden, majd meglátjuk. Néhány nap múlva ígérték, hogy értesítenek. Bizakodom..... :wink:

Olgi! Nagyon jók a profi képek a gyerkőcökről!!! :D

Lilla! Remélem, Anna jobban van, azt meg pláne, hogy nem h1n1..... :( Már akartam kérdezni, SZövetes doktornőhöz jártok? Mert még terhes voltál, mikor hozzá készültél menni.

Kép
zsuzska81
 
 


Zsuzska!
Nagyon örülök, hogy tudott Anita segiteni.
Ügyes voltál az interjún is! Ott mikor kéne kezdened, ha felvesznek?
Igen, Szövetes doktornőhöz járunk. Nagyon szeretjük.
Ma megyünk vissza, mert Anna nincs jól. Éjszaka csak hőemelkedése volt, viszont nagyon nyűgös, és éjszaka se aludtunk megint. :(
Nem tudom, meddig fogom 3-4 óra alvással birni... :?
Vendég
 


Lilla! kérdezték, mikor tudok kezdeni, mondtam, hogy rögtön. Ennek örültek. :wink: örülök, hogy Te is ilyen jó véleménnyel vagy Szövetes doktornőről. Mi is szeretjük, ill. Pannika nem annyira.....Pedig igazán nem járunk gyakran szerencsére! Jobbulást Annának!!!!

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!!!

Zsuzsi!!! Örülök hogy Anita segitsége bevált, remélem jó lesz minden és hamarosan dolgozni fogsz, és kicsit egyenesbe kerülnek a dolgaitok!
Nagyon megérdemlitek!!

Olgi!! Édesek a profi képek, nagyon jól sikerültek, igazi kis müvészfotók!

Krisztinaa! Gratulálok a kis Annához! Micsoda hajkoronája van!

Lilla! Sajnálom hogy lebetegedtetek, de ez se tart olyan sokáig, csak annak tünik, én is azt hittem mikor Picur beteg volt már árszor hogy ez az állapot sose ér már végett. Most is folyt az orra 2 hétig, szerencsére semmi komolyabb nem volt, se láz se köhögés, kapja a Cebion 2x multit és ez segített rajta, így csak orrfolyása lett.
És megtanulta kifújni egyedül az orrát, így szívni se kelett neki. Mert azt utálja.

Hétfő óta itt lakunk, lassan haladunk a pakolással, mert Patríci mellett eléggé nehézkés, főleg mikor elindul a lépcsőn fel meg le, egész ügyesen megtanulta, négykézláb közlekedik, de azért mindig oda rohanok, nehogy egyszer mégis leessen. Persze sose ott akar játszani ahol éppen dolgom van. Pedig már mindenhol van egy doboz játék, de neki mindig eszébe jut hogy más kellene éppen. :lol: :lol:
Tele van a garázs meg a ház dobozzal, már nagyon unom, estére hulla vagyok. A fogam még mindig kínoz, azt mondta a doki hogy ejjel dunsztoljam hogy jöjjön ki a genny, de nem akar semmi kijönni. Hétfőn megyek vissza lehet vágni kell. :cry: :cry: :cry:

Nagyon szeretünk itt lakni, bár még nem érezzük teljesen a magunkénak, mintha nyaralnánk egyenlőre, és a nappaliba alszunk, mert ágyunk még nincsen. patrícia is egyből megszokta, nem volt vvele semmi baj, első perctől jól aludt és élvezi a nagy tereket, pakol egyfolytába én meg utánna, nagy rendet nem tudok így tartani. :wink: :oops: :oops:

NA enyi voltam most, teszek fel képeket is, ma menni akartunk a városba de olyan ködös nyálkás szar idő van hogy nem kivánkozom ki.

Panka! Nagyon szépen be rendezkedtetek. menyiért vettétek a lépcsőszönyeget??A kert is nagyon szép lett, majd tavasszal parkosithatsz.

Andi! Hogy vagytok? Meggyógyultatok már?
Puszika
Vendég
 


Sziasztok,

Kriszti hétfőn esetleg az nst után beugorhatok megnézni a rucikat? Persze csak ha nem zavarok . . .

Puszi

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Kriszti!

én is mennék amikor Anita ha nem gond, és esetleg ha még vannak más rucik is azt is megnézném.
Vendég
 


Sziasztok!

Zsuzsi!
Örülök, hogy alakulnak a dolgaitok, remélem az állás is összejön már végre. És akkor a hullámvölgyes éveteket jól fogjátok tudni zárni. Drukkolok, hogy így legyen.
Szép ajándékokat fog kapni Pannika, biztos örülni fog nekik.
A babzsákfotelt rendelitek valahonnan, vagy itt Debrecenben is lehet készen venni? Tudsz közelítő árat mondani? Férjem is nagyon akarna egyet, persze nálunk már egy gombostűt sem lehet leejteni, annyi hely sincs. :roll: :roll: :roll: :roll:

Zita!
Köszi, gyógyulgatunk, hétfőn már megy Dorka oviba, igaz kicsit még köhög, meg folyik az orra, de hétvégén is azon leszek hogy kúráljam ezerrel. A változatosság kedvéért most Bence kezdett el ugyanolyan rondán köhögni mint ahogy Dorka is kezdte. Ma ment azért suliba, remélem ha hazajön sem lesz rosszabb állapotban. Kapja a Mebucaint, köptetőt, inhaláltunk kamilla teával, kap vitaminokat, remélem nem lesz rosszabb az állapota.
Nyugi, a dobozok is szép lassan eltűnnek a házikótokból és minden a helyére kerül előbb-utóbb. Gondolom ebben segít Patrícia is. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hamar megszokjátok majd a szép új helyeteket, hisz a jót mindig könnyű megszokni. :wink:

Lilla!
Sajnálom hogy beteg a leányzó, gyúgyuljatok mihamarabb.
Éjszakák még mindig húzósak?

Zsebi!
Megnéztem a képeidet, a kis Szabi baba nagyon jól érezheti magát a felnőttek társaságában, legalábbis ez jön le a Galyatetős képekről. Éjszakai túrázásra indult mint a nagyok, hát ez nagyon jóóóóó. :lol: Tetszik . :lol:
A kis edzőterem is csúcsszuper lett sokkal tutibb mint amire első nekifutásra gondoltam volna. Nagyon ügyesek vagytok. És ti használjátok rendszeresena gépeket és az infraszaunát?

Anita!
Már szép nagy lehet a pocid, nem tudnál pocakfotót hozni, hogy mi is megnézhessünk?

Olgi!
Én is megnéztem a gyerekeid műtermi fotóit, nagyon jók.Nagyon ldesek rajta mindketten.


Puszi Mindenkinek!!!! Szép hétvégét!!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Csajok most ismét kétségbe estem,Annának nem elég egy cici egy evésre.Kevés lesz a tejem???Mit csináljak hogy több legyen??

Köszi mindenkienk a dícséreteket.

Kép

Kép
krisztinaa
 
 


Andi! Babzsákfotelt teszveszen licitáltam, rendelésre készíti a csaj. 15 ezer + postaköltség, ami 1500 körül lesz. De ez eléggé nagy méretű. Én néztem debreceni boltok honlapján is, az ilyen nagy 25-30 ezer, ezért néztem meg a teszen is. :)

Kép
zsuzska81
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: