Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Két hete nyitottunk egy bababoltot, ahol mindent megtaláltok, amire csak szüksége van a babának!Olcsóbban, mint máshol, hisz mi direkt a forgalmazótól vesszük.A székhely Nagykőrösön van, de postázunk is.

Nézzetek be hozzánk, nem bánjátok meg!

http://atibababoltpelenkadiskont.hupont.hu

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!!!!


Na kicsit leülök már a géphez a lányom elaludt.
Ja nem is írtam hogy van már 2 foga a kis drágámnak. :wink:

Kriszti:
Köszi :wink:
Ú tényleg jól kifogtad a cipőket, ügyes vagy.
Régen én is találtam ott mindig jó cipőket magamra,de mióta iotthon vagyok nem is voltam egy Csóra cipő boltban sem. :(
Tényleg neked esetleg nincs Balázsra való kis alkalmi ruhád (tudod kismellény,elegáns nadrág ilyesmi)???Olyan 104-es kellene elvileg de amint ti is tudjátok a méretre nincs mit adni.
esetleg Andi ,Olgi nektek?

Elöre is köszönöm szépen.

Andi:
Nagyon jók a képek és csodaszép az autó.
Milyen vezetni?
Nem szokatlan?


Képzeljétek a múltkor voltam 15 éves általános iskolai osztály találkozón.
először nem akartam menni,de a férjem unszolására csak elmentem.
De nagyon szupi volt.
:D Igaz nem voltunk sokan csak 14-en a 34-ből.De a KRÉMJE ott volt. :lol:
Azt mondta az o.főnököm hogy én semmit nem változtam ugyan oylan lecsi-focsi vagyok. :lol: :lol: :lol: Ez van.

A hétvégén meg kimentünk anyukámékkal meg a 2 gyerekkel az Állatkertbe és a Vidámparkba,én nem voltam már vagy 15 éve.De tényleg szépen emg avn csinálva,de aVidámpark pár játékot leszámítva semmit nem változott.Apukámmal (2 örök gyerek)mi is felültünk a hullám vasút szerüségre.Balázsnak is rettentően tetszett az állatok már annyira nem érdekelték a vége felé mert már azt sorolta mire fog felülni,mert anyuékkal már volt kinnt régebben.Az elvarázsolt kastélyban először félt,ahol sötét van,de utánna estig azt hajtotta hogy:Ez tetszik legközelebb is oda menjünk. :lol:

Majd teszek fel képeket,csak anyukámék gépén van ,de apu a héten majd biztos elhozza és akkor felteszem mindenképp.
Mert a miénket elvitte aférjem ugyanis ő ismét Olaszországban van,de most 1 hétre mnetek 26 fő,ilyen csere nyaralás az Olasz szakszervezettel.

na ennyi voltam megyek vasalni.

Puszi.

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!

Szavazásra bíztatlak benneteket babakocsi ügyben, úgyanis én azt se tudom mit kell konkrétan nézni rajta, vagy mi az amit semmiképp ne vegyünk.Az tuti, hogy többfunkciósat szeretnénk.Írjátok már le a számát annak, amelyik ránézésre jó.

http://www.babaholmiolcson.hu/index.php

Köszi
zsanna7
 
 

 
 

Hello,

Aliz mikor voltatok az állatkertben?Mi is voltunk, szombat délután. Mostmár jobban élvezte Anna:-)

Zsanett
Én igy kép alapján nem tudok tanácsot adni, de sztem nagyon fontosak a következők elöször is:
- fogtok e sokat utazni vele, mert ha igen, akkor szempont a mérete, hogy mekkorára lehet összecsukni és milyen könnyen, ez tárolásnál is fontos lehet, mi pl az előszobában tartjuk, ezért sem lehet túl nagy kinyitva sem
- emeletre fogod e cipelni, ha igen, akkor nem mindegy milyen a súlya, nekünk az egyik legkönnyebb van, peg perego, mi használtan vettük tavaly a börzén
- kis vagy nagykerék ill. bolygósitható, bár én keveset használom bolygósan, az itteni rossz utakon engem akadályozott, de pl egy bev.központban hasznos
- van akinek fontos, hogy állitható legyen hogy előre vagy feléd nézzen, az enyémnek ez az egy "hibája" van úgymond, de engem ez nem zavart sosem.
Érdemes boltokba elmenni és kipróbálni, tologatni, még akkor is ha eszed ágában sincs ott vagy azt megvenni.
Tudom, hogy pláne első babánál szeret az ember újat venni, de véleményem szerint egy nem lestrapált, jó fajta. használt babakocsi is éppúgy megteszi. Mi tavaly, Anna érkezése előtt a peg perego-t néztük ki, de az új ára hordozóval és mózessel 150-170ezer volt. Ennyit semmiképp nem akartunk adni érte, és olyan szerencsénk volt, hogy a db-i börzén találtunk egy használt sportkocsit 35ezerért, ehhez vettünk egy mózest újonnan - a brendon outletjében, ahol leértékelve vannak a már "divatjamúlt" dolgok - 30ezerért és 5ezerért egy nania hordozót. Igy gyakorlatilag féláron megúsztuk a babakocsiszettet. Én azóta is nagyon meg vagyok elégedve ezzel a kocsival. Mondjuk mi a hordozót tényleg csak a kocsiban használtuk, kb 9-10 hónapos koráig, illetve az én autómban még most is, hisz még mindig nincs Anna 9 kg. A mózest kb 6 hónaposan hagytuk el, azóta csak a sportkocsi van használatban. Mikor megvettük karcos volt a műanyag része, de sztem az mostanra már akkor is olyan lenne, ha újat veszünk.
Egy a lényeg, neked kényelmes legyen és lásd élőben mielőtt megveszed.

Pusz

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Zsanett,mi Cam Combi babakocsit vettünk,könnyü,van hozzá mózes,hordozó és sport rész,árban elérhető,a Baby Centerben 90.000.Mi sokat megyünk kocsival és nekem fő szempont volt hogy könnyü és kishelyen elférjen.
Használatban még nem tudom,de hamarosan kiderül.


http://bababolt.echt.hu/babakocsi/cam?cid=59493

Kép

Kép
krisztinaa
 
 


Sziasztok!

Anita,Kriszti!
Köszi a tippeket, ezek nagyon hasznosak.Igazából már Debrecenbe is mindenhol voltunk, nézegettük, hogy milyen a felhozatal, de ezt az üzletet a barátnőm ajánlotta.Neki a sógornője vett ott mindent.A barátnőmék meg Pesten laknak és már készülünk hozzájuk egy ideje, és ezt is útba ejtjük, legalább annyira, hogy megnézzük, mert szerintem egész jó árban vannak a többihez képest.Használtat mi is néztünk, de ezek annyira nem drágák, ezért lehet, hogy innen vesszük, de ez még érdeklődés, meg rá is érünk.Csak nem a tél közepére akarom hagyni az ilyesmit.Nekünk is olyan kell, amivel lehet utazni, mert sokat autózunk, úgyhogy használom a tippeket biztos. :D
zsanna7
 
 


Sziasztok!

tettem a picasara pár hasznos holnit pl. légzésfigyelő, bundazsák, lábzsák.

Kukk meg!

Később remélem idejutok írni... :?

kriszti



Sziasztok!

Én is előszedtem az összes téli eladósorba került cuccot, vannak benne lányruccok is, pl egy 80-as rózsaszín kantáros overal nadrág. Most mosom, aztán megy a Picassára!

zsebi_baba
 
 


Sziasztok,

Kriszti köszi a rucikat, amiket a nevemmel tettél fel, de már sikerült overalt vennem. Ráadásul olyat amilyet Zsuzsi is keres, 2 részes, kantáros gatyó+kabát. Voltam Józsán egy nagyon jó kis bizományiban, ahol találtam egy klassz állapotban levő őszi siesta cipőt is Annának, kis rózsaszin, 2000-ért vettem meg.
Zsuzsi néztem nektek is overalt, de nem volt olyan nagy, főleg kétrészes nem:-((( Most milyen terveitek vannak?Elkezdesz munkát keresni te is?

Judit
Csak a magam nevében tudok nyilatkozni. Mi itt egymás között most nagyon jól elkereskedünk a ruhákkal, ami még hiányzik azt a helyi bizományikba szerzem be. Azt nem mondom, hogy néha-néha nem mennék el egy ilyen börzére, de állandó vásárló sem lennék. Jelenleg is van évente kétszer Debrecenben börze, azon sem vagyok ott mindig. Eladóként nem jöhetek számitásba, minden holmit elteszek tesómnak és sógornőmnek.

Puszi

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Szép estét!


Anita:
Mi olyan fél 3 körül mentünk ki ,kár hogy nem találkoztunk. :(
Bár néha nagyon bamba tudok lenni ha nem köszönnek rám ,van úgy hogy nem látok a szememtől. :D

Andi:
Nagyon el vagy tünve!!!!! :shock: Mi újság?


Ennyi voltam.

Jó éjt!

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!

Anita, hol ez a bizi? A Fekete pillangó a Tescoval szemben?
Van még egy gyerekruha bizi az Egyetem sugárúton is (Füredi sarok) a Karát, Gyógyszertár mellett. Baby szalon.

Zsanna, használt babakocsiban gondolkodtatok? Szerintem érdemesebb jobb minőségű drágábbat venni, mint valami új nevenincs kocsit, hiába olcsó.
Teszveszen, Vaterán nézted már?
Ha még nagyon az elején vagy érdemes lenne elmenni bababoltokba szétnézni, kipróbálni.
pl. nekem minden kocsi alacsony, görnyedni kell, nagyon kényelmetlen hosszú távon.
Nem utolsó sorban egy Perego-t, Bébé confortot, Quinny-t mindig el lehet adni, ha nem jön be.
Sokan úgy veszik, hogy a másodiknak is jó lesz, de ez nem biztos, hogy így lesz, meglátsz egy másikat, amibe beleszeretsz (szebb a huzat, a forma), de lehet, hogy csak én vagyok mániás. :lol:
Viszont tényleg fontos, hogy vízszintesig dönthető legyen, mert hordozóba újszülött csak 1-2 órát lehet.
Sok sportkocsit hírdetnek, hogy "újszülött kortól használható", de ez félig igaz, mert 160 fok alá nem dönthető a háttámla, külön kell mózest venni.
A mózes egy jó dolog, védettebb a pici, hason is alhat. Nekem mindkét gyerekem májusi, de olyan szél volt és hűvös, hogy be kellett bugyolálni őket. Van amelyik mózes kocsiba is köthető (nem mind, vagy kell hozzá adapter).
A hordozók típusszámát is figyelni kell, az új előírás szerint. Nem árt, ha a babakocsival kompatibilis, így rá tudod tenni a vázra (pl. elalszik útközben), csak rápattintod és kész , nem ébred fel a picuri.
Bolygókerék, hm. Ez jó dolog, bár én sokszor utálom. Tény, hogy könnyebb vele közlekedni.
Átfordítható tolókar. Ezt is szempontnak szokták venni, nekünk sosem okozott gondot. Textilpelus mindig volt nálunk, rátettem a kupolára és kész.
Más most nem jut eszembe.

Alízom, ilyen kicsi fiúruháink nincsenek.
Jó lehetett a talákozó. :lol: :lol:
Nekünk még egy sem volt. :cry: :cry:
Vikinek nem kell overáll? Van egy piros 74-es, lábfejes.



Kicsijuci!
Börzekérdés, hűha.
Egyszer voltam, majd megfogatam, hogy soha többet!
Tömegnyomor, rengeteg bolt, babakocsival nem tudsz bemenni. Igaz, én Apára hagytam a kicsiket, de nem mindenki tudja ezt megtenni.

A lényeg:

Évszakonként jó lenne
Árulni nem hiszem, hogy mennék, de vásárolni igen
Eladni nem tudok menni, a lányok kimazsolázzák, a többi megy a bizományiba
Nagyobb hely kellene, képtelenség átnézni, az asztalokon ömlesztett áru (mint egy nagy turkáló)
Kevesebb bolt legyen, hiszen ez egy börze, anyukák adnák a kinőtt rucikat,megunt játékokat, boltba el lehet menni bármikor.
Asztaljegy, fogalmam sincs, 1000 Ft körül, annál többet nem hiszem, hogy érdemes érte fizetni

Igazából Panka (te nem ismered) tudna erről nyilatkozni, meg is kérdezem mitől volt jobb a Pesti börze , ahol ő volt
Ja, igen. A nyíregyházi börzére inkább megyünk ( igaz barátlátogatással egybekötve), a nyomor ua., de a belépőjegyhez kaptunk Hipp bébiitalt, bébiételt, nem Libero kupont. :? :? :? Jól esett.
Esetleg pelus-, popsitörlőminta?

Később jövök

Kriszti



Sziasztok!

Köszi Kriszti neked is az ötleteket.Mi is gondolkoztunk használtaba, már néztem a teszveszen meg a vaterán is meg üzletekbe nézegettük.Sok mindent kinéztem ebbe az üzletbe aminek a linkjét küldtem, szóval tuti megyünk oda is mert a barátnőmékhez úgyis megyünk Pestre.Aztán majd meglátjuk, hogy megvesszük-e vagy nem.A barátnőm sógornője mindent ott vett és nekik bevált, meg egy másik fórumon egy csajszi is, aztán majd meglátjuk.

Pusszantás mindenkinek.
zsanna7
 
 


Hali!!

Csajok megint egy hülye kérdés :D :D :D

Ha esetleg mentővel kell bemennem a kórházba,megkérdezi a mentős,hogy hol fogok szülni?Vagy oda visz ahová akar :shock: :shock: :shock: ???
Ezen már hetek óta gondolkodom,mert én a klinikára akarok mindenképpen menni.

Kép

Kép
krisztinaa
 
 


Zsanna ,a babakocsival mi is nagyon megszenvedtünk,úgyis akkor derül ki ha használatba vesszük.

Kép

Kép
krisztinaa
 
 


Sziasztok Lányok!

Alíz!
Gratula Vikike csodaügyes teljesítményéhez és a fogacskáihoz!!! Még csak most született és már itt tart a kis drága, hihetetlen.
Ovi még mindig bejön Balázskának?
Való igaz kicsit eltüntem,de mindig van valami teendőm. (Héten volt szülői munkaközösségi megbeszélés is egy délután, tegnap a gyerekek szobájába a falvédőket tettük fel, meg főznöm is kellett... tényleg néha azt sem tudom hol a fejem. Hétvégenként míg jó idő van általában anyuéknál vagyunk, így a takarítás és miegymás mindig hétközben-re sürüsödik)
Tettem fel új cuccokat a picasára, a nadrágok Balázskára valók szerintem, esetleg nézd meg.
Fehér és kék kabátot kérdeztél tőlem. Melyik fehérre gondolsz? Nem tudom. :? Van egy szürke aminek bal mellrészén van egy kismajom, arra gondoltál? Mert az 128-as, a kék kabát meg 116-os.
De tettem fel szürke dzsekit is, kettő is van belőle, az egyik 104-es, a másik 110-es.
Alkalmi, ünneplő szerelésünk nincs, Bence igazán nem volt olyan helyen ovis korában ahova kellett volna. Ovis ünnepségekre megtette egy kevésbé elegáns naci és hozzá fehér vagy valamilyen ing. Most az iskolában kellett először fekete nadrág fekete cipő, fehér ing.
Jövő szerdán ha ráértek gyertek el mazsolázgatni.

Zsebi!
Nektek is szól, ha még érdekelne az overál.
Fiúk akkor fociedzésen vannak , fél 6 után jönnek haza, ugyhogy valamennyire nyugisan tudnátok nézegetni. 4 órára esünk haza Dorkával, ugyhogy ha jó az időpont gyertek. :wink:

Zita!
Láttam tettél fel képeket a házikóról és a kertről.
Hát ez csodaszép, nagyon jól néz ki. Nem csodálom, hogy ez végre Sanyinak is megfelelt. :lol:
Hol tartasz a dobozolással? Mikor cuccoltok át? Megkezdődtek már az átalakítási munkálatok? Bár ha okt. 10.-ig avgytok albérletben akkor gondolom jól haladnak a dolgaitok.

Krisztina!
Szerintem a mentős mindenképp megkérdezi hogy hova vigyen, hisz tudja hogy két helyen is lehet Db-ben szülni. Ha nem kérdezi, akkor meg mondjad majd neki. :lol: :lol: Nehogy már rossz helyre vigyen.

Zsani!
Megnézem majd én is a belinkelt bababoltot ha már mondtad hogy érdemes megnézni. Csak legyen rá időm. :roll:
Megnézem milyen járgányokat árulnak.
Hogy sikerült a múlt pénteki ünnepi ebéd? Ezt mindig elfelejtem megkérdezni.

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Andi!
Jó volt az ebéd, bár nálam még mindig a Playpub jön be.A Gardaba voltunk amúgy.Majd holnap úgyis beszélünk.Tegnap megjött a jogsim, pedig még egy hét se telt el, de még nem mentünk kipróbálni a tehetségemet, majd talán holnap.

Annyit mocorog már a gyerkőc, hogy néha fájdalmas vagy kellemetlenül feszítő, ha pont elől van és hosszába.Ez normális szerintetek?
zsanna7
 
 


Sziasztok!

Krisztina, lehet rosszul tudom, de a debrecenieknek "körzetes" szülészete a Klinika.
Amúgy biztos megkérdezik, választott orvos stb.

Holnap jövök, puszi mindenkinek



Lányok!
A jövő kedd is jó nekünk "turizási időpontnak", férjem megy Pestre a meccsre. :lol:

Zita!
Látom már jó Patricire a kis zöld-piros-fehér almás együttes. Nagyon cuki benne. És az overáljában is.

Zsani!
Szerintem tök normális hogy a kis ficánkolód néha annyira mocorog hogy az neked akár lehet kellemetlen is. Nekem is volt ilyen. MI lesz még a 40.-ik hétig?!


Jóéjt!!!!! Pussssz

Kép
Kép
bendor
 
 


Andi! Köszi a szerdai meghívást, remélhetőleg addigra teljesen meggyógyulunk, és akkor megyünk. Teszek föl én is pár dolgot, hátha érdekel Dorkára!

zsebi_baba
 
 


Sziasztok! :P Olvasgattalak benneteket.Igaán szépen cseperednek a csemeték.Sajna nem igazán tudok mostanában irni.Patri beteg ezért vagyok kicsit itthon.No nem tp-en csak szabadnap.Azért mindennap történik valami érdekes dolog itt veletek. :lol: Nem tudom mit kezdje Patrikkal.Nem tudok vele sehova elmenni mert sehol nem tud megülni. szaladgál fetreng a földön,stb.Nagyon hisztis mostanába és akaratos.Na és ujabban köpköd.Ettöl a falra mászok.Szerintetek?Na ennyi volt mert már itt log a gépen.
Sziasztok.
cilamila
Debrecen
 
 


Sziasztok!

Nagy itt a pangás.. :cry:

Van valakinek különleges 56-62-es kislányruhája, sapkája? A legjobb vmi fidres-fodros lenne.
Vettem Nellynek egy édes babát, de olyan béna a ruhája, a játék babaruhák meg kicsik.
Adnék érte 74-80-as rucikát.

Edina, Lilla mikor vagytok várhatóak? Nem akarlak sürgetni, csak bevinném az összes rucit a bizibe, ne foglalja itt a helyet.
Szombaton néztem Nellynek csere overallt, de köpedelem volt a felhozatal a Kishegyesin.

Nelly tegnap nagyon beszédes kedvében volt, szépen ejtette a szavakat pl. szia, mennünt (menjünk), maci.
"Mit mond a maci? Mac-mac baba.", áll a tükör előtt halál komoly fejjel mondja magának "bábocsi vad (vagy)",lefekszik mondja "Aja, á-á", meg ilyenek. Édes.
Ma meg csak mutogat.


Zita, látom Patríciát kinevezted próbababának!Arany pofa, ahogy tűri, manöken lesz, tuti.
Jó lett a csizma?

Ennyi voltam, puszi



Sziasztok!

Kriszti!
Nincs olyan pirinyó babaruhám a babátokra amilyet szeretnél. :?
Édes a lányod ahogy mondja a magáét, jó érzés lehet hallani. Egy anyuka szívét az ilyesmi nagyon meg tudja dobogtatni.

Zsebi!
Remélem jobban vagytok már.
Tegnap kezdtem magam ramatyul érezni, hőemelkedésem is volt, nem tudom holnapig hogy leszek, de nem szeretnék semmit rátok ragasztani. Ugyhogy ha jó Nektek is, halasszuk már el egy héttel a talit ok? Remélem egyébként hogy semmi komoly, pár nap és eldől,de nem szeretnék beteg lenni, terjeszteni meg szintén nem.
Lányomnak megmutatom majd amiket feltettél a picasára, tetszik-e neki valami. Mert nálunk már csak így megy. Ami neki nem kell azt én hiába próbálom ráerőltetni, teljesen lehetetlen. Aztán majd ha jöttök hozd már el és megnézzük , felpróbáljuk. De tudod mit? Majd hozz el minden rávalót (104-110-116-os méret) és eldönti a kisasszony mi megfelelő neki. :lol: :lol: :lol: :lol:

Lányok!
Nem tudjátok mikor lesz a Mihály-napi vásár? Most hétvégén vagy a következőn??? :shock: :shock: :shock:

Cilamila!
Jobbulást Nektek is.
Hiszti ellen nem is tudom mi a legjobb megoldás. Próbál a gyerek zsarolni vele, gondolom. De még a hisztik ellenére se engedj meg mindig mindent neki, mert akkor rájön hogy ezzel úgyis bármit elérhet. Rafkósak ám a gyerekek nagyon. Persze mondani könnyű, hagyni hogy hisztizzen mondjuk egy bevásárlóközpontban. :lol: Mikor már mindenki benneteket néz az kicsit kellemetlen tud lenni. Próbáld valahogy neki elmagyarázni, többre jut ha szépen viselkedik, mert akkor esetleg megkapja amit nagyon szeretne. Nálunk ez bevált. Ha van hiszti akkor nincs csoki, nincs matrica, meg amiket éppen összeszedne Dorka a boltban magának. Ha okos gyerek módjára viselkedik akkor ugyis kap valamit, illetve választhat, de nem mindig mindent akkor sem. Persze ez újabb hisztire adhat okot :lol: :lol: :lol: :lol: , de ha ezt beveti akkor még az előzőleg kosárba tett kincs is kikerül. Így nálunk megy a kompromisszum, szerencsére.

Kép
Kép
bendor
 
 


Hali!!!

Pénteken voltunk dokinál,minden rendben van,picur tökéletes :D :D
2600g körül tartunk :D
Nagyon lent van a feje,a doki szerint bármikor jöhet,még nem ékelődött be,de nagyon nagyon lent van.
Nagyon boldog vagyok!!!!

Kép

Kép
krisztinaa
 
 


Sziasztok!

Kriszti!
Ruhaügyben, mi a tesco melletti turiba vettünk néhány cuccot a csemeténknek és ott vannak kis fodros ruhák, nem drágák, igaz darabárasok, de most gyerekcuccok is vannak kilora, úgy talán olcsóbb.

A betegeskedőknek jobbulást.Tegnap voltam a terhestanfolyamon a Babycenter fölött.Nem rossz, igazábol az utána levő torna az ami inkább vonz, de biztos lesznek érdekesebb témák is, mert tegnap csak az életmódról volt szó, hát elég nagyvonalakba.
zsanna7
 
 


Andi! Nekünk jó lesz előreláthatólag a jövő hét is. Neked jobbulást! Mi már egész jól vagyunk, bár reggelente még szívom a Szabi orrát, de napközben már csak akkor kell, ha sokat sír valamiért.
Tegnap óta tapsikol, olyan édes!!! És tegnap már egész sokat mászott, bár ha "siet" valahova, akkor inkább még kúszik.

Hogy ne unatkozzunk, ismét átalakításba kezdtünk, most a vendégházat bővítjük kicsit. A ház teljes egészében alá van pincézve, és három részre van osztva. Az egyik része garázs, de a másik kettőt eddig csak lomtárnak használtuk. Azokat csináltatjuk meg, az egyikben konditerem és ping-pong asztal lesz, a másikban pedig infraszauna zuhanyzóval. Persze mi is akarjuk majd használni, de remélem, az őszi-téli szezonban még vonzóbbá teszi a vendégek számára is a vendégházat.

zsebi_baba
 
 


Zsanna! Hozzánk is jöhetsz bármikor turizni!
Anita! Te mikor tudsz eljönni a babaerszényért?

zsebi_baba
 
 


Zsebi
Mennyiért adod az erszényt?

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Anita! Az új ára 5000 volt, én 2500-at gondoltam érte.

zsebi_baba
 
 


Zsebi
Ok, ez nekem is megfelel. Jövő héten vmikor vagy elmegyek érte, vagy ha mész Andihoz akkor lehet összekötjük azzal, jó?Hét elején majd egyeztetünk még, ok?

Krisztinaa
Örülök nagyon hogy minden rendben van. Mostmár tényleg csak pár hét és a karjaidban tarthatod Annát :-))))

Betegeknek jobbulást!!!

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!

Zsebi!
Micsoda ötleteitek vannak, hogy emelhetnétek a vendégház népszerűségén. Nagyon jól kitaláltátok, ügyesek vagytok.

Krisztina!
Örülök, hogy minden rendben körülötettek. Már tényleg nem kell sokat várni és kezedben tarthatod Anna babádat. Nagyon izgisek ezek az utolsó hetek, napok. Drukkolok egy gyors és komplikációmentes szüléshez és egy egészséges, szépséges kislánykához!!!!

Olgi!
Zolcsikának az ovi tetszik továbbra is, szeret járni????

Alíz!
Ti is gyógyuljatok!!!!!!

Zsuzsi, Panka, Évi, Lilla, Edina!
Merre vagytok?

Zita! Gondolom Te a házikót csinosítgatod.

Kép
Kép
bendor
 
 


Zsebi!

A rózsaszín kabátot nyugodtan add oda Andinak , ha jó Dorkára. Nekünk még biztos nagy.
Legfeljebb, ha nem kérik megnézem én is, úgyis majd csak jövőre (vagy utána) lesz jó.


kriszti



Köszi csajok,tényleg izgis és várakozással teli napjaim vannak.
Valahogy az egyedüllétet is nehezebben bírom mint eddig.

Kép

Kép
krisztinaa
 
 


Sziasztok!

Na végre én is idejutottam!
Jól vagyunk, csak 1 hónapja megint éjszakázunk Annával, de már kezdek hozzászokni. :)
Épp ma voltunk 6 hós kontrollon: 8150gr és 72 cm.
Amúgy egy kis tündér, egész nap mosolyog, játszik, bár mostanában elkezdett hisztizni. :)
Szabadidőm szinte semmi mellette, nagyon igényli, hogy egész nap vele foglalkozzak.
Esténként meg mindig a szomszédban lógunk vagy kint beszélgetünk a szomszédokkal. Már elvetettük a füvet is, szépen keleget, csak locsolni kéne minden nap. :roll:
Na jövök még, csak felkelt a kisasszony.
Vendég
 


Jó reggelt!!!

Csajok ma töltöm a 35. hetet :D :D :D :D

Ma este első NST!!!!

Kép

Kép
krisztinaa
 
 


Sziasztok!

Kriszta!
Hát már tényleg finisbe vagy. :D Van választott dokid?Hihetetlen, hogy tényleg most hogy mi is túl vagyunk a felén, csak úgy repül az idő... :D
zsanna7
 
 


Zsanna,Jakab dokihoz járok.
Ti is haladtok szépen előre,minden nap ajándék ezzel a kis csodával :) :)
Neked van dokid?

Kép

Kép
krisztinaa
 
 


Sziasztok!

Szia Kriszti!
Igen van, Majorhoz járok, bár mostanában nem hallottam valami jókat róla.Annyira nem hiszek a pletykáknak, de remélem engem nem fog cserben hagyni.
zsanna7
 
 


Sziasztok Lányok!

Mi is megvagyunk, csak most ismét Miskolcon voltunk a nagyszülőknél, igy elment a hét előtte me betegek voltunk.
Kamilla is szépen fejlődik, mostmár integet "pá-pá"-t is , mutogatja, h ott a "vau-vau", egyszerre nő felül 4 fogunk amiből csak az egyik bújt elő picit reszelve.
És ami nagyon nagy ujdonság, hogy imád járkálni (persze csak ugy hogyha fogjuk a kezét), de ugy látom, h nagyon szeretne már egyedül is, ami késik nem múlik.

Andi!
Jobbulást Neked is! Vagy már jobban vagy?
Én is szeretnék majd elmenni hozzátok a lakk cipőért, mert Kami 15-én 1 éves lesz, és arra szeretnénk felvenni.

most ennyi, mert hiányolnak...

Pussz

Kép
dinaedo
 
 


Sziasztok!

Megtaláltam az 1 éves fotómat, szerintem Kami kicsit hasonlit rám, ha nem is most akkor anno, és ezért szeretném ha az 1 éves szülinapján ő is hasonlo ruciban lenne.
Segitsetek ebben, hogyha van vkinek a ruhatárában hasonló akkor vevő lennék rá, vagy ha nem adná el akkor esetleg kölcsönző.
Nagyon köszönöm előre is.

Ez voltam én :P
Kép

Kép
dinaedo
 
 


Sziasztok!!!

Nem jöttem mostanában mert mind a két gyerek beteg . :roll:
Vagyis már Balázs nem,csak Vikinál tetőzik.De remélem ő is hamarosan rendbe jön.


Kriszti:
Köszi szépen de van 2 overálom is Vikire, egyébként néztem azt az irhát jaj nagyon édes,csak hát most vegyek egy harmadikat. :roll:
Aranyos lehet Nellyd ahogy ejti a szavakat.Biztos édes pofa.
:D

Andi:
Na mizu?Lebetegedtél?Remélem nem.
Láttam a képeket,csúcs amikor Bence leviszi a pályáról Dorkát. :lol: :lol: :lol:

Zsebi:
Tök jó lesz a kisház ,nagyon jó ötlet.
Gratula Szabika tapsikálásához. :D
Akkor a padló feltörlés nálatok is meg van. :?
Na nálunk is Viki is most már kúszik az egész házban,csak úgy húzza magát a kis karjaival.Mi erő van benne.
Még csak a fenekét lötyögteti ,de majd rájön hogy mászva gyorsabb.:D


OLGI:
A jövő héten elugrok valamelyik nap,de előtte megcsöröglek.

Na megyek elteszem magam holnapra.

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!

Régen írtam már! De a házzal voltam elfoglalva, szinte mindennap ott voltam reggeltől délutánig, a kertet csinositgattam, egy csomó gaz volt amivel kínlódtam, de most beültettem árvácskával és nagyon szép lett. Sövényt nyírtam, leveleket szedtem össze. Ha már bent nem lehet még dolgozni akkor legalább az udvar legyen szép. Egyik nap elvittem a laptopot és ott fordítottam az üres nappaliban, olyan jó volt. :lol: Szomszédokat már megismertük, nagyon rendesek és normálisnak tünnek, remélem így is marad! :roll: :roll: :wink: :wink: Kivertük a falakat amiket akartunk, és a konyhát, elhordtuk a felét a törmeléknek. Asztalosnál megvan rendelve a konyha, a nappali bútor, a vitrines komód, a könyvespolc és a gardróbszekrény. 12-én jön a gáz-víz szerelő, 2-3 nap alatt megcsinálják amit kell, aztán jöhet a kőmüves, utánna a burkoló és sínen is leszünk. jövő héten a villanyszerelő végzi munkáját.

Jövök vissza mindjárt és folytatom. Patríciát fürdetjük.
Vendég
 


Tegnap estefelé Patríciával történt egy kis baleset. :cry: Én a háznál voltam, vártam Sanyit, Patrícia anyámmal itthon. Jöttek be a házba jobban felöltözni és a lépcsőn anyám fogta a kezét, de rosszul lépett fel és megcsúszott a lába és kifordult anyum kezéből és elég csúnyán meghorzsolta a homlokától az arcáig, de ami a legcsúnyább az a szemhéja, az véraláfutásos lett és lehorzsolódott. Hát mondhatom hogy mikor anyum felhívott majd megállt az ütő bennem. Mikor megláttam elsírtam magam. Teljesen be dgadt és piros volt. Nagyon csúnya. De nem sírt, és nem is érte ütés. Tettek rá borogatást, vagyis próbáltak de nem engedte. Reggelre alig tudta kinyitni a kis szemét anyira bedagadt. Alig aludtam valamit. Reggel 8kor már a klinikán voltunk a szemészeten
hogy nehogy valami komylabb baja esett volna. de Hála Istennek semmi baja. Csak egyszerüen csúnya és megijdedtünk.

Kriszti: Ezer elnézést hogy nem vittem vissza az overállt, hétfőn ha jó neked igérem elviszem. Nincsen valami átmeneti kabát Patríciára való? Ma döbbentem rá hogy nincsenek csak vékonyabb kardigánjaink és téli kabátok. És ma olyan hideg volt már 7kor hogy elment volna símán egy kabátka.

Aliz: Megnéztem az Olaszorsz. képeket. Nagyon klassz helyeken járt a férjed. Csodás műemlékek na meg a szállás se volt semmi. Gyerkőcökről is tegyél képeket. Nagyon ügyes Vikike hogy már kúszik, lassan mindenhova elmászik, bagyon nőnek. Balázs szereti az ovit? Nem furcsa hogy nincsen otthon veled egész nap? Bár Vikike lefoglal.

Andi: Én lemaradtam valamiről. Jártok korizni??? Nagyon jók a képek, Bence olyan nagyfiú már, látszik rajta hogy sulis, Dorka meg igazi hölgy mint mindig. Megfáztál?

Edina: Gratula Kamilla fejlődédéhez, ő is mindjárt elindúl. Húú már 1 éves lesz ő is???!!! Hogy eltelt. Már 20-as cipőt hord????????????? Nagy buli lesz?

Holnap szüretelünk, iszunk mustot, azt már nagyon várom.
Jó éjszakát, puszika mindenkinek.
Vendég
 


Sziasztok!


megnyomtam vmit és elszállt, amit írtam... :evil: :evil: :evil: :evil:
Nincs türelmem újra írni, a lényeg

Zita, itthon vagyunk, gyertek, Olivér beteg ( bár péntek óta semmi jele a betegségnek).
Van egy kis csokoládébarna hímzett plüss-bársony kabátom, majd megnézed.
Ne felejtsd az overallt, eladtam a Vaterán, igaz még nem utalták át a pénzt.
Puszi a kis sebesültnek!

Edina, találtam egy bordó bársonyruhát, ujjatlan, de egy kerek nyakú fehér bodyval csinos lehet.
Nellynek gondoltam karácsonyra, de van másik ünneplős.
Nem annyira elegáns, mint az Olgié, de azért szép.
Jó a kis Edina kép! Örök emlék!

Krisztina, hajrá, hajrá!!!!!Most már bármikor megszülethet a királylány!


Lilla, elfelejtettem odaadni egy térdvédőt neked, majd említsd már meg,ha jössz.
Jók lettek az overallok?

Alíz, jobbulást a csemetéknek!


Ennyire futotta, puszi mindenkinek, szép őszi hétvégét!



Sziasztok Lányok!

Köszönöm szépen jól vagyok, szerintem a kocsiban a klíma ártott meg kicsit, de már rendbejöttem.
Gyerekek is jól vannak (kopp-kopp), remélem ez így is marad.

Kriszti!
Jobbulást Olivérnek!!!

Alízka!
Örülök, hogy Balázska már meggyógyult, de Vikikének továbbra is gyors gyógyulást kívánunk. Mennek a gyógypuszik a pici pofijára.
Megnéztem férjed olasz képeit, nagyon-nagyon szépek. Kedvet kaptam én is egy hétvégi kiruccanáshoz. :lol: Már mondtam is Tibinek, hogy egy hétvégén lepasszolhatnánk anyuékhoz a gyerekeket és elmehetnénk Velencébe. :lol: Jó lenne kettesben kicsit romantikázni. Na meg a gyerekek a városnézést, műemlékeket nem igazán értékelik még, velük ettől "látványosabb" helyre kell menni. De egy ilyen hétvége nagyon bejönne nekem. De persze hogy mikor lesz ebből valami azt a jóég tudja. :P

Zita!
Gondoltam én, hogy a házikó miatt avgy leginkább eltünve, de jó hogy hírt adtál a fejleményekről. Szépen alakultok, hipp-hopp kész is lesz minden.
Ó, szegény Patrici jól megjárta azzal a rossz lépéssel a kis drága. De szerencse, hogy azért nincs komolyabb baj. Persze most a látvány, meg az ijedelem is éppen elég.
Nem, nem maradtál le semmiről, 2x már valóban elmentünk korizni a Jégcsarnokba , de semmi több. :lol: Próbálunk hangolódni a sieléshez a Jégcsarnokbeli hideggel és a mozgással (is). :lol:
Ma meg elmentünk a Hortobágyra, olyan szép idő volt, és a gyerekek is nagyon élvezték a játszóteret, állatsimogatót, madarakat. Majd teszek fel képeket. :wink:

Zsebi!
Tényleg klassz a hortobágyi állatpark. Jó, hogy megnéztük. De nagyon tetszett a gyerekeinknek a madárkórház és a hozzá tartozó játszótér is.

Edina!
Oké, előkeresem a kis lakkcipőt. Megvan, csak a gyerekszoba átalakításakor mindent olyan tuti jó helyre pakoltam, hogy azóta soha semmit nem találok. De keresem.
Mikor tudtok jönni?

Szerda továbbra is jó nekünk, kikre számíthatunk?
Zsebi? Edina? Alíz?.....

Képzeljétek, ma ahogy jöttünk hazafelé Hortobágyról, férjem nem tudott megelőzni egy kocsit,(szemben is jöttek) így utána "döcögtünk". Kb. 95-100-zal. Erre megszólalt hátul Dorka:
-Hát , apa, kujva jassan megyünk.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
bendor
 
 


Képek:

Pintyusnak kabát

Kép


Edinának ruha

Kép

Kép




Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Vendég
 


Sziasztok!

Gyorsan leírom, mert most jutott eszembe.Szülésznőt tudtok ajánlani?
zsanna7
 
 


Zsanett
Nekem Panka ajánlott szülésznőt, akit fel is kértem, nagyon meg voltam vele elégedve. Annával nem volt fogadott orvosom csak a szülésznő. Most lesz orvosom, de ott lesz a szülésznő is. Mindenben segitett az elejétől egészen a szobáig, hogy kihez tegyenek be. Másodjára sem akarom nélküle csinálni. Éjszakás lett volna, de miattam már délben bejött a kórházba, amikor én bementem. Egy viszonylag fiatal lány, még nincs gyereke, ami engem meglepett, de érti a dolgát és emberileg is nagyon szimpatikus. Ha gondolod megadom a nevét számát priviben. De Évának is volt pl szülésznője, és ő is nagyon dicsérte. Mondjuk ő azért ment ahhoz mert az ő esete nagyon különleges volt a lába miatt is.

Zsebi
Ha holnap mész Andiékhoz akkor elvinnéd a kendőt és beugrok érte.

Andi mikor is lehet menni?Úgy mint a múltkor?

Mindenki meggyógyult már?Remélem. Olyan rossz ez az időjárás most, reggel-este még hideg van, napközben meg nagyon meleg, könnyen megfázik az ember. Minket szerencsére még elkerült, remélem megússzuk.

Hétvégén láttuk Zitáék új otthonát, nagyon helyes kis házikó és már látom milyen otthonossá fogják alakitani. Még nagyon sok meló van vele, de megéri, hisz utána végre tényleg a sajátjukba fognak lakni és nem utolsó sorban az hogy végre együtt mindannyian.

Most megyek, Anna ébredezik.

Puszi

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!

Anita!
Köszi.Megadhatod a nevét és a számát, én senkit nem ismerek, úgyhogy biztos segítség lesz.És most már beszéltél vele?Vagy mikor kell egyáltalán felkeresni?
zsanna7
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: