Új privát üzeneted érkezett!

Hello Lányok!

Mi ez a nagy csend?
Remélem a jó idő az oka, és nem valami fránya betegség??!!


megyek én is tekeregni, egy kicsit (munkaidőben)

puszi

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Kérdés: ismer valaki jó ortopéd orvost aki fogadna minket? (Mintha nemrég valaki más is keresett volna)
Sokak által ismert, régi orvosunkhoz (Riskó) nem szívesen megyek vissza, mert nagyon nem voltam vele megelégedve. Rá se nézett a gyerekre. Viszont letelt a kihordási idő és szükség lenne új cipőre.
Aki tud, légyszi írjon.
Köszi
neva
 
 


Szia Neva!

Mi kerestünk néhány hete ortopéd orvost, mert Lóri sántított. Szerencsére egy nap múlva elmúlt. De itt valaki ajánlott egy jó doktornőt, talán Kozma Andrea? Az Andrea biztos. Sajnos elfelejtettem kiírni. Próbáld visszakeresni! A húsvét előtti héten történt, most már eszembe jutott.

Puszi

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 

 
 

Dodus!
Visszakerestem, igen úgy hívják. Köszi.
neva
 
 


Sziasztok!

Hú csajok itt megint milyen jég esik. A gyomrom teljesen görcsben van, eléggé él még bennem a két évvel ezelőtti jégeső. Molli meg anyukámnál, de szerencsére még nem hiányzik neki a cici :)
Vigyázzatok magatokra!

Puszi, Janka

panka
 
 


Hello!

Nyugi Panka, már nem is nagyon esik.Szerencsére nem volt olyan vészes.Igaz a termésnem ez épp elég.
Én csak abban reménykedem, hogy mire megyek haza eláll az eső is.
Persze most egy lélek se jön be.Sebaj, legalább van időm olvasgatni a régebbi csevegéseiteket.

Megyek is, puszi mindenkinek

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Sziasztok!

Most nálunk volt a gócpont. Mármint a jégesőnél. :( Betörte a redőnyeinket, meg tele lett az aknánk vízzel. Pedig az utcában a miénk a legnagyobb... Szerencsére nekünk más kárunk nem lett, de itt is törtek a palatetők, sajnos. Borzasztó, hogy milyen szélsőséges időjárás van az utóbbi időkben errefelé.

Zsu, ne félj, nem felejtettem el a Babazenét, csak mostanában nem nagyon érek rá. De pár napon belül küldöm. Ígérem. :lol:

Puszi

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Sziasztok!

Remélem senkinél semmi komolyabb kárt nem okozott a vihar!!!!!
Most nézem a boon-on a felvételeket.
Ez valami borzalom.

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Sziasztok Lányok!
Este 9 órakor jött az SMS, hogy 14 órányi vajúdás után megszületett Nagy Boglárka 3400 grammal és 53 centivel.

NZsuzsa!
Szívből gratulálunk Bogi érkezéséhez, sok boldogságot és jó egészséget kívánunk neki és nektek is!
Kép

Üdv: Emese
mse173
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa

Mi is gratulálunk!
Kép



LÁNYOK
HA VALAKI GYORSAN OLVASSA ÉS ESETLEG TUDJA:

MIKOR "JÓ" MENNI A GYEK SEBÉSZETRE?? --- hány óra alkalmasabb, amikor kevesebben vannak általában?

Sajnos volt egy komoly esésünk, mára hivtak varratszedésre....[/img]

delice
 
 


Dr. Kozma Andrea rendelése (a megye kórház melletti utcában van)
Szerda 16-18
Bejelentkezés ezeken a számokon: 324-694,508-422
Ha voltunk majd mesélek milyen a doktornő :D

Zsuzsa!
Szívből gratulálunk. :D
neva
 
 


Dodus!

Jajjj, hallottam, láttam micsoda idő volt felétek. :( Remélem nem történt semmi komoly...
neva
 
 


Sziasztok.

Zsuzsa.
Nagy-nagy gratula nektek.Sok boldogságot és egészséget kivánok!!

Hétfőn megyünk a Balcsira! 8) Jaj már alig várom.Igaz csak 4 napra,de az is jó lesz!

Pusszancs mindenkinek.

ancsi26
 
 


Sziasztok!

Neva!
Mi is oda "járunk" ortopédiára, a Blaskovics utcába, csak más doktornőhöz (Dr. Kocsis Ágnes). Pont akartam írni Neked. Telefonszám megegyezik, rendelési idő: csütörtök, 16-18óra. Mi is eddig mindig iőpontra mentünk. Legkeözelebb 2 hét múlva megyünk Zalánnal.

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Helló!

Sikeresen lezajlott a diplomaosztó, az ünnepség szép volt, az ebédet is sikerült megoldani. Csak nagy volt rám a sapka és elég bénán néztem ki benne. :lol: Leginkább a fülem tartotta az egészet.

Zsuzsa, nagyon sok boldogságot kívánunk nektek, jó egészséget mindnyájatoknak! Gratulálunk!

Delice, boldog születésnapot! Ha megkésve is... Mi történt a gyerkőccel? Én sajnos nem tudok segíteni időpontban.

Neva, leginkább a redőnyökön látszik a jég nyoma, egy kicsit a párkányokon és sajnos az új előtetőn is egy kicsit. Majd jönnek a biztosítótól. Bár kész röhej, ahogy ezt intézik. Azt mondták Tamásnak a telefonban, hogy becsülje meg 10.000 forintos pontossággal a kár mértékét! :( :evil: Mondta, hogy ő nem redőnyös, nem tudja. Jöjjenek ki és nézzék meg.

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Hello mindenki!


Zsuzsa!
Én is gratulálok!

Milyen szuper idő van, olyan jó lenne strandolni holnaP, de a párom dolgozik, egyedül meg hogy?

De most fel is hívom a barárnőmet, ők járnak az aug.20-ra, hátha mennek. Végül is az is jó lesz.

Ki-merre jár ebben a nagy hőségben?

Dudus!
Hát a biztosító nem egy könnyű eset. MI az erkélyen akarjuk kicserélni az üvegeket, de nem nagyon akaródzik nekik fizetni.

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Sziasztok!

Davallia, én sajnos nem tudok segíteni. De majd talán Betti, vagy valamelyik tapasztaltabb anyuka. Látom már a kistesónak is van szép csíkja. :lol:

Délelőtt voltunk kint Tapolcán. Lórinak nagyon tetszett, hogy etethette a hattyúkat és a kacsákat. Nekem a játszótér is új, még nem láttam ezt a lilás-kékes valamit és a többi új játékot. Csak azon bosszankodtunk, hogy kb. annyi időbe telt parkolóhelyet találni, mint amennyi idő alatt odaértünk. Mindenütt megállni tilos tábla van, a fizetős parkolók száma pedig elég kevés szezonban. Na és az útjavítás... :evil:

Krisztáról nem tud senki semmit? Nincs még meg a kislányuk?

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Delice, tőled már régen akarok kérdezni valamit. Áruld már el nekem, a zenében járatlan embernek, hogy mi az a blokflőte? Remélem jól írtam. :D [/b]

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Suiasztok!

Davilla!
Sajnos még doki ügyben én sem tudok segíteni.

De én is pofátlan módon segítséget szetetnék kérni Tőletek. Vagy legalább valami tippet.
Éppen virágtartót keresünk. OLyat ami egy panelban jól elfér.
Lehet fe, vagy kovácsoltvas is. Kb. 7-9 virág férjen el rajta.Ugyanis imádom a virágokat, de már nem nagyon férünk tőlük.

Én ma voltam strandon a barátnőmékkel. Avízbe ültünk, és a víz alatt úgy megégett a lábam, hogy fáj. Pedig most tényleg óvatos voltam, mert már a múlt héten is megsültem.
Na a karomon és a hátamon semmi nyoma.

De mit untatlak itt titeket?
Inkább meséljetek Ti ki merre járt a hétvégén?

Ja, az Európa parkba milyen az új játszótér? A párom mondta, hogy szuper lett, még Ő is szívesen játszana ott.
Hát arra még várni kell egy kicsit. A dokibácsim szigorúan csak a gyógyszer abbahagyása után 3 hónappal adott engedélyt .
Szóval most a türelmes várakozás, na meg a fogorvos. Szerintetek érdemes kivizsgáltatni magam. Pl. vizelet, vérvétel, vagy ilyesmi?

Na mára már abbahagyom. Puszi mindenkinek.

Zsu



Kép
bvigh
 
 


fe=fa

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Davilla!
Sajnos én sem tudok választ adni a kérdésedre, de a babaneten van orvos válaszol rovat, ha oda írsz., lehet hogy kapsz szakszerű választ.

Zsu!
A Képcsarnokban, a Széchenyin ( majdnem a Színház mellett) van olyan virágtartó, mintha egy igazi fa lenne (ágakkal, törzzsel). Nem tudom érthető e amit írtam, de már biztos láttál ilyet.


Dodus!
Krisztáékról tényleg semmi hír!!!??? Mikorra is volt Ő kiirva?

Üdv: Emese
mse173
 
 


Sziasztok!

Nálunk így telnek a hétvégék a kertben.

Kép
Kép
Kép
[/img]

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Sziasztok!

Kismamák!
Hogy bírjátok ezt a nagy meleget???

Dodus!
Volt már a biztosító? Ahogy elnézem a jégeső haladási útvonalát legközelebb Szikszón csap le. Azért reménykedem, hogy nem. Mikor mentek Szoboszlóra? Nekünk nagyon jóóóó volt. Dorka imádta, Bence nagyon jól tűrte az utat is, ott meg a jó hűsben hunyt nagyokat:) Másanp a bogácsi strandon voltunk és egész nap azt hallgattam Dorkától, hogy menjünk Szoboszlóra :D

Ditta!
Látom ti is voltatok Bogácson, csak egy nappal utánunk. Múlt vasárnap nagyon sokan voltak. Láttad tegnap a meccse??? NAgyon szurkoltam a Portugáloknak (csak a te kedvedért :P ) Bár az első félidőn majdnem elaludtam, de a második félidő.... Hű nagyon nagyon jó volt: :D

Rita!
Látom nálatok is megy a kint alvás. Bence a nap nagy részét a fa alatt tölti :D Neki az újját még nem sikerült így megtalálni, de az ökle lassan befér a szájába :wink:

Zsu!
Ezt hogy csináltad??? (mármint a lábad?) Melyik strandon voltatok? Ki a dokid? Fogorvoshoz szerintem menj el inkább most, mert pl az enyém nem akar a fogaimhoz nyúlni, amíg a nem hagy ki pár étkezést. Ja és a terhesség alatt sem csinálja meg senkinek a fogát :evil: Mondjuk nekem nem volt vele baj, de pár ismerősöm feldagadt arccal járkált :(

Davallia!
Passz. Ismerős ez az aggódós roham. Remélem nem gond.

Na ébredt kicsi manó.

Puszi,

marika
 
 



Helló!

Betti, én is boldog születésnapot kívánok Neked!

Marika, szombaton kint volt a kárfelvevő. Elég normális volt. :) Szoboszló még mindig tervben van, majd lehet, hogy dobok egy e-mailt neked, szállás ügyben.

További szép és hűvösebb napot!

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Betti és Kacajka!
Nagyon boldog szülinapot kívánok nektek!
Kép [/img]

Üdv: Emese
mse173
 
 


Sziasztok!

A szülinaposoknak én is gratulálok!

Emese!
Köszi a tippet, megnézem. Nagyon jól hangzik, ahogy leírtad.

Rita!
Nagyon irigyellek!!!!!
Ez egy családi hétvége.Erre vágyom én is. Azért ez teljesen más, mint kettecskén.Olyan édi az a picur, meg tudnám enni!

Marika!
A lábam még mindig fáj, hát én már csak ilyen ügyes vagyok!
Dokihoz a Semmelweisbe járok, Dr. Szemán Györgyhöz.
Nekem sajnos elég rosszak a fogaim, a rendszeres ápolás, és orvoshoz járás ellenére.Mondja is a doki, hogy már törzsvendég vagyok nála.(sajna), úgyhogy mindenképpen muszály hozzá mennem.

Na haza jött az uram, megyek adok neki vacsorát.
Legyetek jók, és húzódjatok valami hűvös helyre.
puszi mindenkinek

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Sziasztok!
Voltam ma bent Zsuzsánál megnéztem a picilányt. Nagyon tünemény formás kisbaba és már 80got szopott. Ez azért nagy szó, mert BEnivel nem nagyon ment a szopi de Bogival sikerülni fog. Bár az egyik csecsemős azt mondta hogy alkalmatlan a szoptatásra mert befele forduló mellbimbója van, de akkor miért tudott ma is 80at szopni baba? Meg különben is felháboritó hogy igy bátoritják a kismamákat akik szivvel lélekkel szeretnének szoptatni. Szerintem akinek beindul a teje az tud szoptatni csak ki könnyebben ki nehezebben. És ezért tudom, hogy Zsuzsának sikerülni fog. És az is szerepet játszott a tejbelövelléshez az ő esetében, hogy simán szült most , Benit meg császárral és komplikált szüléssel.
Kicsit besárgult Bogika igy lehet hogy még bent kell pár napot maradniuk, pedig már holnap jöhetnének haza.

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Sziasztok!

Gratulálok én is a kisbabához, és nem kell törődni a csecsemősökkel. Amikor Hanna nem akart szopni, csak ordított, két és fél nap után jött rá az egyik, hogy hozzon egy bimbóvédőt, mert arra jobban rá tudott harapni. Cak megvárták, amíg a gyerek fogy 25 dekát.

Még mindig nyaralunk a nagyinál, és még mindig van két vizsgám, hogy a franc álljon beléje, már nagyon unom.

Lányok, Gigi nyaka, meg a mellkasa az álla alatt tele van melegkitéssel..mit szoktatok rákenni? Kell rá egyáltalán valami? Én most éjszakára behintőproztam..sajnos megint nagyon nyáladtzik, beindultak a fogacskák. Már ideje volt, mert az első nyolc után már vagy két -három hónapja csend van.

Nem tudom, mit fogok a 2. emeleten csinélni Hannával, ha visszamegyünk Miskolcra...itt kertes házban, nagy tér, hűvös szobák, és így is meleg van, és nehezen elviselhető a hőség...
már előre félek, pedig csak hétévén megyünk vissza..
puszi
Fény
fény
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa! Nagy-nagy gratula! Senkivel és semmivel ne törődj! Jön a tejcsi magától és minden ok lesz!

Meleg van! Nagyon!

Ja! Hogy arra avgytok inkább kíváncsiak, hogy mi van velünk? :D

Gondoltam jövök, gyorsan megírom, hogy mi a helyzet. Ági /Delice mondta, hogy érdeklődtetek. Erre alig bírtam belépni!

Na jó! Nem húzom tovább.

Még egyben! :)
Elméletileg 17-ig. A tegnapi uh szerint 3400 gr Blanka.
Hajrá! hajrá!
Még nem voltam nst-n. Egy védőnői tanácsra nem ide Mályiba fogok menni, hanem Pestre. Király lesz!

Ruha, kiegészítők? Semmi! Azaz 4 body és egy kiságy. Utóbbi a keresztszülőknek hála! :D

a meleget elég rosszul viseljük! Bence is.
Már nem jár oviba, elég régen.
Most azon vagyunk, hogy mire megérkezik Pocak addigra másik házba tudjunk költörni. Nagyon rajta vagyunk a projecten! Kérek egy kis szorítást! :)

Ja! Inmáron hivatalosan is férjezett lettem! Május 13-n kimondtam, én a nagyszájú, remegő hangon az igent! Képekkel nem szolgálhatok egyenlőre! de nem is baj! :(

Legyetek jók!
Remélem az új laksában lesz netem és egy jobb gépem is!

Panka mint 1. számú forrás azonnal értesíteni fog Titeket Pocakos érkezéséről! remélem képekkel!

Pusza!

bkriszta13
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa!
Mi is gratulálunk :) !
Kép

Lányok!
Köszönöm a köszöntést! :)! Panka, ha visszatérsz a nyaralásból átírhatod 25-re:D !

Marika!
Hogy vagy? Péntek estére Matyi belázasodott és fájt a torka. Szombaton ide-oda hurcoltam a lakásban, menni se bírt.

Davallia!
Így első körben a leginvazívabb dolog valószínűleg csak egy vérvétel lenne, és persze megvizsgálják. Én nem hiszem, hogy egyéb beavatkozásokat végeznének, ha születése óta megvan és szimmetrikus.

Rita!
Én is valami hasonlót szeretnék a négy fal helyett. Nem is nagyon tudok a gyerekekkel mit kezdeni nyáron, hordom Őket a nagyszülőkhöz. Tiszta kínzás ilyenkor egy gyereket bezárni a lakásba, a sétához meleg van, a legközelebbi játszótéren nincs árnyék, a 4... fokos kocsiban pedig nem furikázhatunk egész nap.

Dodus!
Gratulálok a diplomádhoz :)! Én is megkaptam volna szombaton, ha meglenne sz egész nyelvvizsgám. Így bezárták egy fiókba. Most legalább motivációm van :D ! Megyek is mindjárt tanulni.

Zsu!
Én egy kettecskén eltöltött hétvégére vágynék... :D !

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


[quote="kbetti"]S írta:kbettiziasztok!

Zsuzsa!
Mi is gratulálunk :) !
Kép

Lányok!
Köszönöm a köszöntést! :)! Panka, ha visszatérsz a nyaralásból átírhatod 25-re :D !

Marika!
Hogy vagy? Péntek estére Matyi belázasodott és fájt a torka. Szombaton ide-oda hurcoltam a lakásban, menni se bírt.

Davallia!
Így első körben a leginvazívabb dolog valószínűleg csak egy vérvétel lenne, és persze megvizsgálják. Én nem hiszem, hogy egyéb beavatkozásokat végeznének, ha születése óta megvan és szimmetrikus.

Rita!
Én is valami hasonlót szeretnék a négy fal helyett. Nem is nagyon tudok a gyerekekkel mit kezdeni nyáron, hordom Őket a nagyszülőkhöz. Tiszta kínzás ilyenkor egy gyereket bezárni a lakásba, a sétához meleg van, a legközelebbi játszótéren nincs árnyék, a 4... fokos kocsiban pedig nem furikázhatunk egész nap.

Dodus!
Gratulálok a diplomádhoz :)! Én is megkaptam volna szombaton, ha meglenne sz egész nyelvvizsgám. Így bezárták egy fiókba. Most legalább motivációm van :D ! Megyek is mindjárt tanulni.

Zsu!
Én egy kettecskén eltöltött hétvégére vágyom... :D !

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Bocsánat. Nekem már sok volt a meleg. Régebben nem csinált ilyet :shock:

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Sziasztok!

Betti :)
Isten éltessen! Mennyi is?? De jó neked, hogy még csak most lettél 20..... :lol: :lol: :lol: Kép
Képet akartál feltenni? Mert én nem látok semmit, csak két X-et.... :(

Marika :)
Naná, hogy láttam! Képzeld, ilyet még nem csináltam, kiabáltam a tévé előtt, mint valami futball-huligán..... :lol: :lol:
Nagyon izgalmas volt, de a lényeg, hogy továbbjutottak!
Basszus, de jó lett volna találkozni Bogácson! Majd egyeztessünk már, ha mentek!! A hugom most ott dolgozik, saját készítésű karkötőket, fülbevalókat árul, hajfonatokat csinál, és sokszor elnézünk hozzá, összekötve egy kis pancsival. Héten nem jöttök??

Panka :)
Tök jó időt fogtatok ki a nyaraláshoz!!

Kriszta :)
Örülök, hogy minden oké, nemsokára babázhatsz! költözködéshez kitartás!!

Na, megyünk ki pancsolni, felkelt Ati!

Ditta
ditta76
 
 


Hi:)

Ditta!
Most van egy nyaralóm is :D Így nem vszínű. Legfeljebb hétvégén. A strand az min 2 emberes. Egy van Bencével egy Dorottyával.
Ma délután elmentünk Tapolcára erre esett az eső, így a kocsiból ki sem szálltunk... Itthon bezzeg 40 fok volt.
Ja de hozzátok készülünk :D Csütörtökön megyünk Kisgyőrbe Krisztáékhoz. Nem jösztök ki???

Betti!
Még nem az igazi, de most nem fáj, csak minta búra lenne a fejemen... :( Matyi jobban van már?

Kriszta!
Húúú nagyon szurkolok. És szívből gratulálok az IGEN-hez :D

Megyek pancsizni:)
Jó éjt

marika
 
 


Betti!
Boldog szulinapot!!! Isten eltessen sokaig!

Dodus
Gratulalok a diplomahoz!!!!!! Kisgyerek mellett nem kis teljesitmeny!

Kriszta
Kedves Ifiasszony!!! Gratulalok sok-sok szeretettel sz eskuvohoz!!!! Es hogy a gyerekek is ott voltak!

Rita
Csodaszep mar ez a babo! Mennyit nott!
Mi is annyira vagynank kertes hazba...

LANYOK!
Egy igen kedves ismerosom aug.-ban fog szulni, 3. baba, de a masik ket gyerek mar nagy, igy mindent ujra meg kell venni.
Kellene nekik kisagy, HATIHORDOZO, babakocsi (olyan tagasabb fajta). Ha esetleg tudtok szep allapotut, irjatok!
Elore is koszi!

Remelem a kismamik jol birjak a meleget...

Hol van az Europa park???

Zsu
Sztem menj el cytologiara, tudoszurore, verkepet csinaltatni.
Kivanom, hogy minel hamarabb teljesuljon a vagyatok es kisbabatok legyen.

Kepzeljetek!
A hosegre valo tekintettel 0-as geppel lenyirtuk Angelika hajat. Szegeny, nem orult neki, de az ollo lattan mar sirt, ugyhogy ez volt a gyorsabb megoldas. Gyonyoru igy is, a szemei meg nagyobbak. En csak G.I. Jane-nek becezem...

Feny
Kitartas!!!

Angelika
angelika27
 
 


Közérdekű :)
Otthon magazin előző pár éves példányai kidobásra várnak.
Aki esetleg gyűjti vagy egyéb okból szeretné, szívesen átadom. Van pár más lakberendezési lap is.
neva
 
 


Marika :)
Mikor jöttök??? Meg kéne beszélni! Csak msn-en sose látlak.... :cry:
Tényleg, kisgyőri Krisztáék még megvannak??? Olyan rég hallottam felőlük! Hogy mentek? Mind a 4-en?

D.
ditta76
 
 


Betti!

Hát igen, mindenki arra vágyik ami NINCS.

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Ditta!
Holnap nem megyünk Krisztáékhoz, majd csak hétfőn. Jól vannak most, bár őket is elkapta minden betegség :(
Hozzátok passzolok. Jelenleg 3 gyerek mellet nem sok időm marad msn-e. MAjd azért megbeszéljük :D

puszi

marika
 
 


Lányok!

A bárányhimlőnek milyen kiütése van??? Dorkán van elszórtan pár piros pötty kiemelkedő és olyan mintha viz lenne benne (átlátszó). A melegkiütés talán nem ilyen. Vagyis nem erre emlékszem. Ja és van egy kis hőemelkedése is.

marika
 
 


Zsuzsáék végre ma hazajöhettek a kórházból. Többet nem tudok róluk most biztos el van foglalva a két gyerekkel. Nem lehet könnyű. Pont beszéltük egymással hogy BEni és Hanna között is 7 hónap van és Bogi és a pocaklakóm között is 7 hónap lesz ha minden jól megy.

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Sziasztok!

Marika!
Ezek lehetnek bárányhimlő tünetek.:( Bár nekünk a dokinéni sem ismerte fel annak idején először, mert Dani fiamon csak 1 pötty jelent meg, piros, közepén vízszerű, láz nélkül. Mondta, hogy ez biztos nem az, utazzunk el nyugodtan a nagyszülőkhöz. Ott aztán két nap múlva jött a többi pötty + a láz.

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Remélem nem lesz vihar...

Tudna nekem segíteni valaki, hogy bizonyos életkorban milyen magasnak és hány kilónka "kell lennie" egy gyereknek?
A babaszobán csak 3 éves korig van kalkulátor. Már megint kezdődik a para, mert mindjárt megyünk 4 éves státuszra és 2 év alatt a gyerkőc 1,5 kg-ot hízott.... :shock: Nőni persze nőtt.
Otthon magazin nem kell senkinek, mert akkor kidobom :lol:
köszi
neva
 
 


Neva, ezt találtam neked:
http://mek.oszk.hu/00000/00056/html/020.htm
Kicsit régi :lol: Otthon újságot én is felajánlok valakinek! :lol: :lol:
És ezt is most találtam:
http://www.babafalva.hu/portal/modules. ... load&cid=4
Remélem tudod használni. De azért ne izgulj, hogyha Laura alatta van! :D

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Dodus!
Köszi :D A magassága teljesen átalgos, de a súlya épp a határon.
De hát nem is eszik. Meg folyton beteg, hogy is enne.
Most is megint fülfelszúrás volt, anitibiotikum hegyek. El vagyok keseredve...
Ja, inkább írok magánba, nem akarok itt nyafogni :shock:
neva
 
 


Sziasztok!

Tegnap reggelre már biztos lett. Bárányhimlő :( Millió és még egy pötty. Mindenhol. A feje tetején a nyelvén, a hátán szinte egybefüggő piros folt, ami most kezd dudorosodni, a tenyerén, két ujja között, a fenekén, a lábán és mindenhol ahol el lehet képzelni. És viszket és lázas (38,5) Szóval minden ami lehet és rossz. Ja a védőnő hozzászólása: azért vigyázzak Bence ne kapja el. Kössz mégis hogyan???? Egyik kezembe Bence másikkal Dorottya hátát simogatom. Valami mentolos hintőporral kell beszórni. Aminek eddig nem sok hatását látom. Valami más??? Páran mondták az Aloe First-t. Próbálta valaki? Vagy rosszat nem teszek vele, ha befújom? Kértünk kölcsön bioptron lámpát, az mehet?
Ja mindehez hozzátartozik doki szabin, így helyettesítés van kétnaponta, védőnő meg nem tud járni.
De legalább játszópajtás van :) A barátnője még nem volt és a mamája nagyon szeretné ha most elkapná, mert jövőre megy vissza dolgozni, így tegnap is és ma is itt voltak délelőtt. Viszont Dorkának csak én kellek.
Na mennem kell. Bocs hogy itt panaszkodom, de kinek másnak? Ti legalább megértitek.

Puszi

marika
 
 



Szia Marika!
Nálunk télen volt a bárányhimlő a gyerekeken.4-5 nap alatt jött ki addig igen viszkettek de utána már nem annyira ,ja és két hét alatt elmúlt a nagyon csak az után jött ki a kicsin.Nekünk azt javasolták ,hogy 10 liter vízhez egy evőkanál szódabikarbónát tegyünk és abba fürdessük vagyis locsolgassuk a kis tesét mert ez megnyugtatja a bőrét .A gyógyszertári erősebb és olcsóbb is.Van valamilyen homeós szer de nem tudom a nevét .Ilyen jó időben pucérkodhatnak, így nem dörzsölődik szét rajtuk a hólyag.Legyen meleg helyen és hamarabb jön ki az összes .Ez utóbbit nem lesz nehéz el érni.
Ivett
zlotika
 
 


Marika :)

Sajnálom! A tévé is foglalkozott vele, hogy megint járvány van!
Veronika ugyanilyen volt! Iszonyú sok volt rajta, még a fejbőrén, fenekén, sőt puniján is.... Egy nap volt azt hiszem, láza, utána már nem, és kb. 3-4 nap volt vészesebb vakarózásilag, ahogy száradt be, jobb lett. A doki csak claritine szirupot akart írni, de a gyógyszerész tanácsára vettem neki azt a fehér rázókeveréket, és az hűsítette. Bár tudom, hogy manapság ezt nagyon tiltják, nem tudom miért.... Régen jó volt? Nekünk most is használt!
A kicsin 2-3 hét múlva jelent meg, kb. 4-5 pötty, több semmi.... Úgyhogy lehet, hogy ő mégegyszer meg fogja kapni.

Akkor Kisgyőr is sztornó, gondolom....

Jobbulást Dorkának!! Kép


Ui: Lazításként nézd meg a portugál-angol meccset!! Biztos jó lesz!

Addig még van egy óra, azt hiszem valsalok ki valamennyit a 20 köbméter összegyűlt ruhából..... :lol: :lol: :lol:

Kép

Ditta
ditta76
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?