Új privát üzeneted érkezett!

Zsanna: GRATULÁLOK!!!! Látod meglett ez is. Ügyes vagy. Legalább jól kezdted a napot. Én még mindig félek ettől a jogsitól! :?

Andi: Megnéztem a képeket. Nagyon édesek a gyerekek, és Dorka is már élvezi az ovit. Mesél otthon róla? Édes a poncsóba nagyon jól áll neki!
Bence nagyon komoly pasi az edzésen, látszik hogy nagyon komolyan veszi, ő az egyedüli aki igazi focimezbe van.
Szép volt a tortás, és te nagyon nagyon jól néztél ki, az a kis smink nagyon jól áll, mint már mondtk És a hajad is szuper!
Az esküvő is szép volt, enyi képet egy fényképész se csinál!!!!! :lol: :lol: Ki volt a rokon itt??

Puszika
Vendég
 


Sziasztok!
Ma eladtuk a Puntot, meg is sirattam szegénykét, annyira a szívünkhöz nőtt. De holnap meglesz az új kocsink, hurrrrrrááááá....

Zita!
JA, na azér', túl szépek lettek volna ezek a fürdőszobák, meg is lepődtem miért akarjátok szétverni. Az utolsó két képen gondoltam hogy hasnló a csempénk. De majd ha kész lesztek akkor megnézzük milyen is a tietek. El is hiszem, hogy a dobozolás feldob, végre eljutottatok idáig. Innen már remélhetőleg felgyorsulnak az események. :lol: Hipp-hopp és már be is költöztök.
Az esküvőn a vőlegény a férjem unokatestvére . Anyós volt a tanuja, ő egyébként a keresztanyja is a vőlegénynek. Vőlegény anyja az anyós huga. Érthető valamennyire? :lol:
Zita, Te is azt mondtad augusztusban elkezded a kreszt, elkezdted végül????? Bár ha félsz tőle akkor nem hiszem. pedig biztos menne ha nagyon akarnád. :wink:

Zsani!
Ezúton is hatalmas gratula a forgalom vizsgádhoz, ügyi vagy!!!!
Nem is kérdeztem ma , a védőnői vizit milyen volt?

Kép
Kép
bendor
 
 


Andi!
Úgy volt hogy elkezdem a Sanyíi unokahugával, de meggondoltam magam és inkább egyedül megyek, nem kell nekem a versengés. És október lesz belőle, valamenyire essünk túl ezen a nagy költözésen mert minden egyszerre nem műkődik, nem is lenne időm, még Patrícia mellett is.

Pár cuccot sikerült elpakolnom Patríci mellett, inkább mig aludt, de azt se sokat mert sírva ébredt délelött is egy óra alvás után, és délútán is. Tiszta nyál volt a párnája, és a keze egyfolytába a szájában, tocsog a nyála, zsimbes, nyügös, hisztis. Csak a fogára tippelek, ideje lenne már. Nem is gondoltam volna hogy enyi lom és apróság gyűlik össze egy ilyen kis lakásba egy év alatt is.

Milyen kocsit vesztek, elkerülte a figyelmemet. Hát igen, hozzá nő az emberhez a kis családtag autó, sok szép helyre elvitt benneteket.

Pusza
Vendég
 

 
 

Sziasztok,

Zita, jaj de jó, hogy már itt tartotok. Milyen dátummal mondtátok fel az albit?Októberben már nem ott lesztek?Kell még keresztapum árajánlata, vagy már a másik asztalos mellett döntöttetek?Ha igen, akkor szólj és holnap felhivom emiatt.
Sajnálom hogy Patrici szenved, sajnos most mi is, és mivel a változatosság gyönyörködtet ezért újabb tünettel fogzunk. Most semmi szilárdat nem eszik Anna, csak tápszert, azt sem túl sokat, de éjszaka is kétszer és hig a széklete, mindent vesz a szájába, rág. De úgy látom nagyon nem fáj neki, max csak kellemetlen, mert sirni nem sir miatta. Mostmár csak kétlábon hajlandó közlekedni, már ügyesen tanul felállni egyedül, de ha épp nem sikerül akkor odamegy a legközelebbi kapaszkodóhoz és állva megy tovább. Ügyesen esik, mert persze esik, hisz mindig rohan és sosem néz a lába elé :-)) Beszélni továbbra sem akar, de már beletörődtem, hogy egyenlőre marad a pantomim.

Zsanett gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jó gyakorlást innentől, meglátod hamar belejössz és nagyon fogod élvezni a vezetést.

Sajnos nekünk elég zsufi a szerdánk. István megint Pesten lesz, most csak egy napra, de legalább 6ig tart a megbeszélés, szóval későn jön és ha ez nem lenne elég épp aznap lesz lakógyűlésünk, amin muszáj ott lennem. Anyukám jön Annára vigyázni, 6tól lesz, de meglátom lehet 4re odamegyünk Andi ha nektek nincs túl korán és akkor egy órát tudunk mi is ott lenni. Jó lenne már talizni, ráadásul Anna is biztos élvezné a gyerektársaságot.

Kriszti hogy vagytok?Nelly jól van már?Melyik napokon mentek a zenebölcsibe?

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Zita!
Opel Astra Classic II-t veszünk. Erősebb a motoja, nagyobb a csomagtere, klimás, és tágasabb is, szóval ideálisabb ha cuccolunk. Mert nekünk aztán állandóan fullos a csomagtartó. Ha meg nyaralni, telelni megyünk akkor még Puntonál a tetőbox is tele volt. Őrület. Reméljük ebben kényelmesebben el fogunk férni. De a Punto egy kis arany kocsi volt, nagyon keveset fogyasztott és megbízható kocsi, sosem hagyott cserben.
Szegény Patrici, kibújhatna már végre az a fogacska.

Anita!
Nekünk jó a szerda 4 óra, sietünk haza, gyertek nyugodtan, várunk. Tényleg rég taliztunk már. (Krisztiéknél és Alízéknál utoljára)

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Köszi a gratulációkat, már az is jó hogy egy tehertől megszabadultam és nem kell járnom vezetni, mert sokszor oda volt az egész délutánom.

Andi!

Volt nálunk a védőnő, beszélgettünk vagy 20 percig.Rendes egyébként, mondta hogy hogy működik a terhestorna a Baby Center fölött, meg adott pár tippet.Szerencsére nem járta körbe a lakást, úgyhogy nem volt vészes.
zsanna7
 
 


Szisztok!!!

Ma reggelre belázasodott Patrícia! :( Éjjel nagyon rosszul aludt, 11kor üvöltve ébredt, fájt a foga. Reggelre taknyos is lett, ma szívtuk párszor az orrát. Láza már nincsen szerencsére, a kzérzete is tökéletes, játszik, rosszalkodik. Az étvágya nem az igazi.
Szerintem megfázhatott egyik éjjel, nyitva volt az ablak. Remélem hamar túl esünk rajta mert ez az orrszívás borzasztó. Anyira utálja, már a porszivótól fél ha meglátja.

Megint pakoltam egy adagot, már szinte ki sem látszunk a zsákoktól és még mindig tele a ház. Október 10-től fel van mondva az albérlet. Még mindig nem adták át a kulcsot, mert nem kapták meg a lakhatásit az új házukra. :roll:
Úgy néz ki hogy csak lesz konyhabútorom, Anita asztalosa jó ajánlatot adott, ma megyünk megnézni a tervet.

Andi: írtam skypon is hogy valszeg nem tudunk menni, nem akarom picit se taknyosan oda vinni, nehogy valaki elkapja. Nagyon sajnálom, de úgy látszik mindig ilyen nehéz összeegyeztetni ezeket a dolgokat, kiszámithatatlan dolgok miatt. De ha Anitáék mennek és elhozzák a cuccokat azt megköszönném. Krisztihez meg ki tudja mikor jutunk el, mire elhozzuk, kinövi őket.
Újonnan veszitek a kocsit? milyen színű lesz? Már megkaptátok?
Na megyek lefektetni a csajszit.
Vendég
 


Sziasztok,

csak gyors bekukk.

Andi!
NAGYON SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!!!!


Képzeljétek mi is meg vagyunk fázva ujra, mindketten Kamival
orrszivás, köhögés, de nagyon durván.
2hétig voltunk benne majd 1 hétig nem, aztán most 7végétől ujra, borzasztó, nem sikerült még az előzőből kigyógyulni ugyh megmaradt még az utolja most azt szenvedjük.
Itt vagyunk most is Miskolcon anyuméknál, mert igy legalább tud segiteni, vigyázni Kamira mert engem is ágynak döntött ez a durva megfázás, párom pedig otthon dolgozik.
Most csak ennyi voltam mert fáradok

Pussz

Kép
dinaedo
 
 


Sziasztok!

Először is kis és nagy betegeinknek mielőbbi gyógyulást, mennek a gyógypuszik.

Edina!
Köszi a köszöntést Neked is.

Zita!
Tettem fel képet az új verdáról a szeptemberi képeink között megtalálod.
Sajnálom, hogy holnap nem tudtok jönni, na de majd legközelebb. :wink:

Kriszti!
Ti jöttök holnap? Nem jeleztél eddig.

Anita!
Várunk Benneteket! :wink:

Meg Mindenki mást is aki jönni szeretne. :wink:

(Sajnos túl nagy vendéglátásra ne számítsatok :oops: :oops: :oops: :( , mert rohanás minden napom, semmi házit nem tudtam készíteni. :? :cry: Tudom ciki, de sajnos ez van. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: )

Kép
Kép
bendor
 
 


Hello,

Andi igyekszünk menni, de még mindig nem tudom 100%-ra igérni. A vendéglátást meg felejtsd el, senki nem azért megy!!!!!

Kriszti ti is ott lesztek?Ha igen és nem gond akkor nem hoznád el a rucikat, Zitáékét is?Mert ahogy mostanában telnek a napok egyre kevésbé látom mikor jutunk el hozzátok és Zitáék is kinövik őket. De ha nem tudod elhozni vagy nem jöttök, akkor megpróbálunk majd vmelyik napra egyeztetni és elszaladok értük.

Zsuzsi ti is jöttök igaz?

Puszi

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!

Mi is megyünk Andiékhoz 4-fél 5 körül.
Anita, bocsi, de bringával megyünk, nem cipelném.
Amúgy van még itt vagy 150 rucika, overallok is, pulóverek.
Át kellene nézni őket, mert tele a Nelly szobája. :shock: :wink:
Esetleg pénteken ? Nekünk a szerda és csütörtök kivételével minden nap jó.
Kedves többiek ti is mondjátok mikor érnétek rá, mert ha mindenkinek jó csinálnánk egy őszi talit nálunk! Nem csak turizni lehet ám jönni hozzánk...
:wink: :wink:

Puszi mindenkinek, a többit majd délután



Sziasztok!

Ma voltunk uh-n, minden rendben van és kisfiú.
zsanna7
 
 


Zsanna! Gratulálok a kisfiúhoz!

Sajnos Szabi is betaknyosodott, úgyhogy a tali nálunk ettől függ, hogy mikor jó. Szerettem volna ma is menni, de most így nem megyünk. :(
Andi! Az a világoskék overál megvan még, és ha igen mekkora az pontosan? Mert az lehet, hogy érdekelne.

zsebi_baba
 
 


Sziasztok!

Jó talizást csajok mára!!!!
Sajnálom hogy nem tudunk menni. Nincsen láza, semmi más baja, csak taknyos, szívjuk az orrát, biztosan csak egy kis nátha.
Kriszti, ha a taliig nem jön helyre a kicsim akkor elmegyek nélküle, legalább egy kicsit beszélgetünk és turizok is, 80-as overál kellene, ha lenne.

Gyógyulást a kis betegeinknek, ez az idő már csak ilyen. Puszika
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Kriszti, Anita!
Jó volt ma veletek talizni még ha kevés idő erejéig is. A lányaitok kis tünemények továbbra is. És milyen stabilan kotornak már.

Anita!
Nem tudom végül fog-e majd kelleni az overál, a Picasán egyelőre töröltem a neved mellőle. Ha mégis kellene majd írd vissza légyszi. :lol:
Most vettem észre hogy egy pizsama mellé is odaírtad régebben a nevedet, amit most elő sem szedtem. Másik kupacban van ugyanis. :roll: Bocsi, kell még egyáltalán? :shock:

Zsebi!
Melyik kék overálra gondoltál? Anita a vastagabbat nézegette itt Annának. Egyébként megvan mindkettő még. Ird meg melyik érdekel és lemérem Neked pontosan.
Jobbulást Szabikádnak .


Lányok!
Senkit nem akarok sürgetni, de.....
Azokat az őszi/téli ruhákat amelyek mellé senki nem ír nevet, összeszedem és jövő héten beviszem a turiba. Egyszerűen nem férünk a kinőtt ruháktól. :roll:

Puszi

Kép
Kép
bendor
 
 


Andi, Kriszti
Jó volt látni benneteket és Kriszti komolyan gondoltam, hogy jól nézel ki, Nelly pedig egy kis tündérke. Dorka aranyos volt ahogy rögtön játékokat kezdett Annának keresni. Sajnálom, hogy csak ilyen villámlátogatásra volt időnk, de azért ez is jó volt.
Andi már nem emlékszem a pizsire, de épp hétfőn találtam egy klasszat, szóval törölheted a nevem. Ha kell Zsebinek vagy másnak az overál akkor nyugodtan add el nekik, én még szétnézek, meg várok kicsit vele, hátha addig még nő.
És köszi az összes rucit. Élőben még jobban tetszik a gyerekek szobája.

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Lányok a Krisztináról nem tud vki vmit?Amióta be kellett mennie a kórházba nem hallatott magáról . . . minden rendben van velük?

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Andi! Én is a vastagabbra gondoltam, oda is írtam a nevem mellé, csak utána láttam, hogy a másik fényképen Anita is odaírta. Viszont ha nem kellett, mérd már le légyszi!

zsebi_baba
 
 


Zsanna: GRATULÁLOK KIS FÜTYISHEZ!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a gratulációt, holnap el is megyünk valahova ebédelni, hogy megünnepeljük.
Én is jobbulást kívánok minden betegeskedőnek.Én is felfedeztem a mandulámon néhány tüszőt, pedig már a múltkor eltüntettem, de úgy látszik elég volt tegnap a váróterembe ülni egy órát a klímába és újra megjelentek. :evil:
zsanna7
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Zsanett gratulálok a kis fütyishez:-))Név?
Van egy hosszú kismamanadrágom eladó, nem érdekel esetleg?Sötétbarna, kényelmes. Van halászgatyóm is, de gondolom azt már nem akarsz venni, meg egy szoknya-felső együttesem. De ezeket sztem beadom a bizibe. Úgy döntöttem nem tartogatom ezeket a darabokat, mivel már több babánk úgysem lesz, tesómnak meg sógornőmnek pedig valszeg úgysem lenne jó.

Kriszti ha holnap terhesgondozás után elszaladok megnézhetem a turidat?Ez olyan dél körüli időpontot jelentene.

Kellemes napot mindenkinek
remélem azért még kisüt a napocska:-)

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Jaj kicsit összekavartam a dolgokat, holnap nem is tg-re megyek, hanem csak fodrászhoz, de annak is kb 12kor van vége. Utána jó lenne neked?Vagy ne ebédidőben menjek inkább?

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Anita!

Köszi, de a múltkor már vettem magamnak gatyókat, olyat is ami még nagy, de vastagabb, úgyhogy jó lesz télre.A neve már megvolt előre nagy egyezkedések árán, így maradtunk a Gergőnél.
zsanna7
 
 


Csajok!

Viszont ha valakinek van eladó téli fiús bébicucca, arra lehet vevők vagyunk.Ha tesztek a picasára ott meg tudom nézni.
zsanna7
 
 


Zsanna! Mivel Szabi novemberben született, nekem sok fiús bébicuccom van, és mind eladó, néhányat tettem föl a picassára is, de ha gondolod, inkább gyere el valamikor turizni! :)

zsebi_baba
 
 


Sziasztok!

Anita, köszönöm, kedves vagy.
Gyertek nyugodtan holnap, nem baj, ha dél körül, amikor ideértek. Nincs semmi dolgunk, Nelly ha álmos leteszem aludni és kész.
Legalább nem szedi szét a ruhakupacokat...
Pintyuska, gyere te is.
Mondani akartam én is, hogy esetleg a picid nélkül szaladj el, csak vmiért olyan hülyén hangzott, így inkább mégsem említettem.

Andi, köszi mindent, ha majd lesz egy kis időd küldj álmodj meg egy árat.


Puszi mindenkinek, ma szabin vagyok, nyakamba veszem a várost!



Sziasztok!

Írtátok egy páran, hogy inkább menjek el hozzátok és nézzem meg a rucikat.Sort kerítünk rá jövőhéten vagy az után. :D És persze köszi mindenkinek.
zsanna7
 
 


Sziasztok!!!

Jobban vagyunk, az orrát még mindig szívjuk sajnos, de ez szerintem el is fog még egy ideig tartani, pedig nagyon szörnyü.
Most nem akar aludni délután, már egy órája küzdök vele, de inkább játszik.

Andi! Köszi a rucikat, megkaptam őket. Az autó csodaszép. Hogy hogy pont ezt választottátok? Gyerekek is beleszóltak?
Gondolom nagyon élvezik. Hova vezet majd az első hosszabb út vele?

Kriszti: Már megbeszéltük Anitával hogy együtt mennénk, épp jókor írtad, de mondhattad volna elötte is, nem hangzik hülyén. Ha egyszer beteg a kicsi akkor ez van, nyílván nem akarok senkit megfertőzni. De attól én még el tudok menni egyedül is.
Akkor holnap jövünk Naitával ahogy végez a fodrásznál.

Zsanna! GRATULÁLOK Gergőhöz!!!!!

Most megyek rendet rakni!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Jobbulást továbbra is minden betegünknek, gyógyuljatok gyorsan.

Zita!
Hát... négyféle kocsi jött számításba, ezeket tudjuk megfizetni, illetve ennek a törlesztőrészletét.(Fiat, Skoda,, Opel, és max. a Suzuki, bár azt nem akartunk) így ebben a sorrendben néztük meg őket hogy mik vannak a palettán. Opel mellett döntöttünk. A színt pedig én választottam, a kis család minden tagja pedig rábólintott. Hát így történt. Gyerekeknek nagyon tetszik, azt mondják jobb mint a Punto volt. Pedig azt is megszerettük nagyon mindannyian, iszonyatosan sajnáltuk eladni. Dehát ez van.
Holnap megyünk haza anyuékhoz, még ők nem látták csak fényképről és már nagyon kiváncsiak rá. Első hosszabb utunk? Be van fizetve a sieléshez a szállás, ugyhogy decemberben a téli szünetben Donovalyba készülünk , szerintem addig már nem megyünk telelni, nyaralni, messzebb sehova. Bár azt sosem lehet tudni, de tényleg nem hinném.
Ja Puntival 6 év alatt egyszer fizettünk büntetést, mert mint kiderült tilosban parkoltunk (nem is tudtuk, míg meg nem büntettek) . Azt Astrával sikerült első nap. A Darabos úton míg mentünk megvenni az üléshuzatot (kb. 10 perc volt) elfelejtettünk a hatalmas rohanásban, kapkodásban parkolójegyet venni. :roll: Naná, hogy várt a szélvédőn a piros "szeretetcsomag", 4500 FT-os csekkel. :roll: Már be is fizettem, de nagyon remélem az elkövetkező 6 évben már nem lesz több ilyen. :P :P :P

Zsebi!
Lemértem a kért cuccokat.
Overál:
- Belső lábszár hossza (ülepétől lefelé): 25 cm
- Hónaljtól lefelé a lábszár végéig: 50 cm
- Hónapjtól a kézfejig: 18 cm
- Nyaktól az ülepéig: 42-43 cm
- Teljes hossz (nyaktól a lábszárig): 65 cm
- derék (elől mértem meg csak): 35 cm

Nadrág:
- Belső lábszár hossza (ülepétől lefelé): 32.5 cm
- Teljes hossz: 49 cm
- derék (elől mértem csak): 22 cm
- derék, ha a gumi teljesen ki van húzva 29-30 cm

Kriszti!
2500 Ft. Ok?

Zsani!
Jobbulást Neked!!!!
Hova mentek ünnepelni?

Kép
Kép
bendor
 
 


Andi!

Még nem tudom, hogy hova megyünk.Én a Playpubot szeretem, de lehet kipróbáljuk a Pálmát, ott még nem voltam.
zsanna7
 
 


Zsani!
Egyébként a kis Gergő nemének kiderülését és a jogsidat is ünneplitek egyben?
A Playpub merre van? :shock: Sosem hallottam még róla. :oops:
A Pálmában még nem jártam mióta át van alakítva, pedig ez már megtörtént jópár éve. Tibi viszont többször is volt ott munkavacsorán a főnökkel és a külföldi vendégekkel. Neki tetszik a hely, meg is ígérte elvisz bennünket is. (Csak győzzem kivárni. :roll: )
Paripát, Calicot és a Fandangot is tudom ajánlani. :wink:
Igaz a Fandangoban akkor voltam utoljára mikor megünnepeltük az államvizsgámat, és az nem most volt. :lol: A Calicoban sem tegnap voltunk. :oops:

Kép
Kép
bendor
 
 


Andi!

Végül a Gardába megyünk, ott se voltunk még.A múltkor volt bent egy pasi az árult kuponokat, persze nem vettem, azért annyit nem járunk étterembe, hogy megérje, tetszett az étlap.A Calicot én nem szeretem, a Fandango meg olyan mintha a szomszédba mennénk. :D .Amúgy mind a kettőt ünnepeljük, tegnap voltam a városházán, úgyhogy két hét és on the road again... :twisted:
zsanna7
 
 


Sziasztok!

Andi! Ha lenne 86-os, esetleg 92-es overál, az engem érdekelne. És ha 2 részes lenne, az maga lenne a tökély.... :lol: :wink: Ezt vadászok már mióta, használtan, mert nem akarnék tizenezret adni érte.... :roll:

Kép
zsuzska81
 
 


Hali!!!

Remélem mindenki jól van,már nagyon rég jártam nálatok.
Látom már nem egyedül vagyok kismami.Bár még egy pár hét és én is anyuci leszek.

Mi jól vagyunk,tegnap töltöttük a 33. hetet :D :D :D :D :D
Pocak szépen nő,már nem sörhas :D
Szerencsére semmi kényelmetlenséget nem okoz,édes teher.

Üdv
Krisztina

Kép

Kép
krisztinaa
 
 


Szüléssel kapcsolatban:
Milyen tapasztalatotok van a epidurális érzéstelenítéssel kapcsolatban???
Eddig határozottan úgy gondoltam nem kell,de most nem tudom eldönteni.

Kép

Kép
krisztinaa
 
 


Sziasztok,

Krisztina örülök, hogy minden rendben van veletek. Nagyon!!
Nekem volt érzéstelenités és csak jót tudok mondani erről. Volt szülésznőm, ő intézte, hogy mikor adják be és nem fájt, hatott is, és Benedeket is igy akarom szülni.
Miért gondoltad eddig hogy nem akarsz?

Kriszti köszi a vendéglátást, meg a rucikat. Nyithatnál egy saját turkálót is :-)) Sajna mindkét overál túl nagy, sztem télre sem növünk bele, a cipő is nagy még, de azt megtartom, mert végül is tavasszal is jó lesz majd, vagy ha enyhébb a tél akkor is, abba beleszerettem. A sapik jók, úgyhogy a két sapira még mondj egy árat és vmikor arra megyünk, beadom a lóvét meg az overállokat.

Zsuzsi én is hasonlót keresek csak kisebb méretben, voltál már biziben megnézni?A cegléd utcán is nyilt egy, bár amikor én voltam nem volt ilyesmi még, de sok cucc ki sem volt pakolva. Gondoltam megnézem kint a mikepércsin is majd, ha látok nektek vmit akkor szólok. De ha te látsz vhol ránkvalót akkor szólnál te is?

Puszi

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi!
Kriszti elvitte Dorka kinőtt síoverálját és sidzsekijét, tudod azt a két részes rózsaszínűt. Az 92-es méret. Másikkal sajnos nem szolgálhatok. :?
Hogy vagytok? Voltál már bent a munkahelyeden? Mit szóltak?


Krisztina!
Örülök, hogy hírt adtál Magatokról és hogy minden rendben van. Csak így tovább. Lassan kezedben tarthatod a kicsi kincsedet. :wink:

Kép
Kép
bendor
 
 


Anita! Én turikban néztem, meg a teszveszen. Cegléd u-n én is voltam bent néhány hete, akkor még nem volt overál. Köszi, ha szólsz! Annára hanyas kell? 74? vagy 80? Szólok én is, ha látok vhol!

Kép
zsuzska81
 
 


Andi! Igen, voltam, és nem tudnak visszavenni.... Azt hiszem, nem kell részleteznem.... Gőzöm sincs, mi lesz velünk, majd szép lassan totál tönkremegyünk....

Kép
zsuzska81
 
 


Zsuzsi!
Ne keseredj el, csak pozitívan. Tudom nehéz annak maradni, főleg ha csőstül jönnek a bajok. De tényleg minden rossz után jó következik, nálatok sem tart már szerintem sokáig ez a kedvezőtlen széria. Hisz a bölcsi probléma is megoldódott, meg fog a többi is, meglátod.
Még jó, hogy ma adtál itt hírt magatokról, mert már épp hiányolni akartalak, hisz nagyon rég írtál, régebben sokkal többször jöttél.
Van egy bababizományi a Kölcsey Központtal szemben , pont a sarkon, én valszeg oda viszem majd be a felesleges rucijainkat, esetleg megnézhetem vannak-e már overálok és mekkorák. Szerintem a jövő héten sort kerítek a bizilátogatásra.

Kép
Kép
bendor
 
 


Zsuzska
Jaj, nagyon sajnálom. Gondolom ha vissza akarsz menni vhova betennének egy időre, hisz nem küldhetnek el a törvény szerint, de akkor rövid időn belül találnának okot, hogy kirúgjanak?Mit mondott pontosan a főnököd?
Ne keseredj el nagyon, tuti minden jóra fog fordulni. Férjed gyorsan talál vmi jó munkát és akkor belevághattok a második babaprojektbe, sehova sem kell visszamenned. Vagy vmi más szerencsés fordulat következik. Férjed szülei azóta sem változtattak a véleményükön?Ők nem látják hogy milyen helyzetbe kerültetek?

Kriszti hétvégén vmikor még Zita megnézi a 2 overált Patriciának és akkor jövő héten hétfőn beugrok és visszaviszem ami nem kell, ok?

Ja Zsuzska nekünk sztem a 74-es kell, de azért szólhatsz ha 80-ast is látsz, sosem lehet tudni. Nem minden a méret.

Jó éjt!

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!!!!!


Kicsit eltüntem ,de nems ok időm van,mert Viki nem sokat alszik napközben,inkább csak éjszaka.
Képzeljétek Ma FELÜLT a lányom, :D nagyon aranyos volt ahogy mosolygott,nagyon tetszett neki,Persze azért még eldől egy kis idő után,de majd megerősödik.

Andi:
Gratulálok az autóhoz és balaset mentes közlekedést kívánok nektek.
Sajnálom a büntetést. :(
Figyi! Most úgyis benne vagy a rucik pakolásában. :D
Kérdésem:Balázsra való overállod 104-110-es méretben esetleg van-e?Vagy azt még Dorkára rá tudod adni?Ja és van a rucik között 2 dzseki egy v.kék és egy fehér azok milyen méretűek?Dorkára jók még?Mert ha igen akkor Balázsra is jó valószínűleg.
Mizu az oviban/isiben?
A héten volt egy kis pityergés amikor eszébe jutottam,meg nem akart enni ebédnél egyedül ,persze otthon tömte befelé az uzsonnát.Kérdezte is az óvónő hogy szokott otthon enni egyedül?Mondom neki hogy persze már másfél-kétéves kora óta.
De ma már azzal fogadtak hogy szépen evett,meg sokat is ,de a túró rudit meg a kiflit azért még megette lefekvés előtt. :D
Amúgy úgy veszem észre jól érzi magát az oviban.
De mondták szerdán a szülőin hogy ne aggódjak majd belejön.


Zsanna:
Hatalmas gratula a jogsihoz és aGergőhöz. :D

Zsuzsi:
Sajnálom . :cry: :cry:
De most már a sok rossz után jónak kell következni,ne kenődj el,
tudom könnyű mondani.

Krisztina:
Jó hogy írtál és örülök hogy jól vagytok.
Már nemsok van hátra.

Zita:
Remélem hamar rendbe jön a kicsid.
Akkor szép lassan össze lesztek pakolva.De jó már nemsokára az új kecóban lesztek.
Gondolom nagyon boldog vagy!Örülök hogy sikerült végre megtalálnotok a megfelelőt.

Most már búcsúzom,puszi mindenkinek.

Kép

Kép
aliza
 
 


Hali!!

Anita,igazából nem volt ok amiért nem akarok érzéstelenítést,egyszerüen ha megy nélküle is miért ne.Így gondoltam :)

Képzeljétek Nyíregyházán le van zárva a szülészet az infulenza miatt.
Se ki,se be!!!Az egyik ismerősünk most szült és apa sem mehet be megnézni a picikéjét.Ettől eléggé rettegek nehogy ide is elérjen akkorára,nem bírnám ki az x napot ha senki nem jöhetne be :(
Most ezerrel elkezdtem úgy bepakolni,hogy picinek is legyen minden,ha esetleg nem lehet arra számítani hogy majd hoznak.

Popsikrémet adnak vagy vinni kell???A törlőt azt tudom hogy vinni kell.

Kép

Kép
krisztinaa
 
 


Andi! Az overál méretei picit nagynak tűnnek, de ha még tudod tartogatni egy kicsit, ha meggyógyulok, lehet, hogy felpróbálnánk! A melegítő pedig még nagyobb. Kár.
Anita! Ti nektek is nagy volt, ugye? Ti most hanyas ruhát hordtok?

zsebi_baba
 
 


Kriszti
Egy éve még nem adtam popsitörlőrkrémet sem. Gyakorlatilag csak pelenkát kaptunk bent a kórházban, meg ruhát természetesen.
Nekem 2 éve itt a debreceni klinikán szült egy rokonom, januárban, akkor is épp influenzajárvány miatt nem lehetett látogatni, de mivel volt orvosuk elintézte, hogy az apuka a szülésnél bent lehetett és látogathatott is. De csak ő, más rokon nem mehetett be.

Zsebi mire vonatkozik a kérdés, mi volt nekünk nagy?Mi még csak 74-80-as ruhákat hordunk. Anna most 74 cm és 8 kg :-)

Puszi

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!

Andi, ok, elszaladok a pénzzel vmelyik nap. Hívlak mielőtt megyek.

Alízka, gratulálok az ügyes nagylányodhoz!
Már fél éves ő is, jujjjj, nagyon telik az idő.

Anita, Zita, jó volt kicsit dumcsizni!
Anita, ráérsz az overallokkal, mondtam én , hogy nagy lesz..
Esetleg vidd el felpróbálni a pirosat és a rózsaszín királylányosat, ha tetszik.
Olyan csalókák ezek a gyerekruhák, tényleg próbálni kell.

Zsuzsi, nem tudok mit mondani, ezek után azt hiszem már csak jó jöhet...

Krisztina, igaz mi szoktunk dumcsizni, csak ide is írok neked.
Nekünk adtak vattát a Klinikán. Meleg vízzel megnedvesítettem, szerintem annál jobban semmi sem hozza le a meconiumot. Plusz mindkét gyerekem allergiás volt a legtöbb popsitörlőre, kivéve a Níveát.
Popsikrémet a babacsomagban kapsz majd( Sudocremet), a 2.-3. napon.


Képzeljétek a Csórában vadiúj kiscipőt vettem nellynek 980 Ft-ért, Olivérnek 1000-ért és 1600 Ft-ért őszre.
Teljesen ledöbbentem. Vadi újak, nem használtak, címkével.

A gyermekeim rögtön felébrednek, amint ideülök, hihetetlen... :shock:



Anita! A kérdés a kék overalra vonatkozott. :) Merthogy mi is 74-80-as ruhákat hordunk, ezért gondoltam, hogy ha nektek nagy volt, nekünk is az. De a legjobb lesz fölpróbálni.

zsebi_baba
 
 


Sziasztok!
Most teljesen nem ide vágó kérdésem lesz: kell valakinek szedd magad akcióban szölő 50 ft/ kg-ért? Még kb 200kg maradt ( olyan 2 sor.) Sárándon van családnak szölő, annyi van, hogy nincs hová rakni. Minden hordó tele van. Annyi mustot iszunk minden nap, hogy ez már nem egészséges :lol:
Puszi

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Andi!

Holnap Peti elvisz dolgozni kocsival, úgyhogy reggel el tudjuk vinni a papírokat, csak csörögj rám agy írj, hogy kb mikor lesztek a sulinál.
zsanna7
 
 


Sziasztok!

Zsani!
Reggel fél 8-kor a sulinál vagyunk, akkor van Bencééknek a becsengetés, azt meg szoktuk várni. De rád csörgök mindenképp. Előre is köszi.

Kép
Kép
bendor
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: