Új privát üzeneted érkezett!

[size=24]Tami![/size] Kép

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 



Drága nagy lány Tami!

Nagyon boldog szülinapot!

Kép

Anita
putyu
 
 

 
 

Taminak mi is nagyon sok boldog szülinapot kívánunk! Nagyon szuper bicót kapott :-)

Judit! Nagyon csinos vagy! Nagyszerű álmod volt! Készülj gyorsra, és megeshet, hogy tényleg az lesz :-) A kilóknál ez nem hiszem, hogy bejön. Zorka is szép nagy babócának született :-) Ja, és ne sétálj túl sokat a Tescoban... elég fura néhány pénztáros :lol:

Jobbulást minden betegeskedőnek!
almi
 
 


Kép

Ati kapott Adri révén néhány játékot :-) Na persze egyszerre csak egyet adunk oda neki, a többi még a kamrában van.... Este fürdés előtt totál fáradtan a kíváncsiság mindenen felül kerekedett :-)

Ahogy a képen is jól látszik, nő a foga. Az első rágó.
2-3 napja összeszedte a bátorságot, és 1-2 lépésre is hajlandó egyedül. Erre az ágyra a nappaliban ma tudott először egyedül felmászni. :-) És már nagyon-nagy fiú... főleg az én kezemben :-) Néhány gramm és 10 kilós sózsák. Ügyesen alszik éjszaka, nappal inkább virgonckodik, de azért beiktat 1-2 órát. Szóval jól vagyunk, csak hiányzik a társaság ebben a trutyi időben :?
almi
 
 


Adri! Remélem jobban vagy! Akartalak kérdezni, hogy Dóri hogy viselte a bárányhimlős oltást???

Na, látszik, hogy alszik Ati! Mintha időmilliomos lennék :-)
almi
 
 


Reni,

Elvégre Ati is szülinapos ma:)))Olyan játéka egyébként ZOrkának is van:) Mai napig imádja:)
Vendég
 


Reni!
Ma egy kicsivel már jobb a nyakam, és vállam, és ezen felbuzdulva neki álltam takarítani, aminek a tisztaság mellett, az lett a vége, hogy megint jól meghuztam a nyakam.
Dóri a bárányhimlő elleni oltást nagyon jól viselte, nem volt semmi gond. November elején kapja a másodikat.

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

TAMINAK NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!!! És nagyon vagyány bringát kapott :wink:
Meggyógyultatok már?

Katus,
Ti hogy vagytok?

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Szandra, Tami gyönyörű, a bringa nagyon szép, a képek pedig nagyon klasszak! :lol:

Egyébként a csajok meggyógyultak?

És Ancsi, Zorka?

Mi Győrben vagyunk a héten. A hétvégét és a nagyszülők lelkes segítségét megint maximálisan kihasználtuk, jöttünk-mentünk, szombat este megint moziztunk (a Julie&Julia-t mindenkinek ajánlom, nagyon aranyos film). Az Uram ma megint elrepült külföldre, így a héten mi itt maradunk, de a jövő héten jó lenne egy bandázást összehozni!

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!

Köszi a kérdést, Tami már gyógyultnak mondható (utolsó stádium a takony és gennyes mandula után, tisztulás folyamata, hál istennek már semmi egyéb tünet mint fújja a legvégét a trutyinak) de nem merem oviba vinni mert ott úgysem figyelnek rá, hogy kifújja az orrát (ez volt múltkor is) és akkor megint vissza esne pedig négy és fél hét alatt csak 4 napot volt oviban és a jövőhéten sem megyünk mert őszi szünet lesz így 5 és fél hetet van/lesz itthon. Kész nyári szünet a sz@r időben.

Edó még köhög de neki közel sem annyira masszív a betegsége mint a Taminak. Egyszer már csak vége lesz.

Tényleg össze kéne már hozni valamikor egy találkozót!!!

szandrakiss
 
 


Mi is teljesen gyógyultak vagyunk (kopp-kopp), úgyhogy mi is benne vagyunk minden jóban:)

Szandra,

Van valami infod arról, hogy mikor költözik le Edóék csoportja a Brunszvikból? Zorka addig nem kezdi az ovit, amíg oda kéne vinni. Január előtt ez esélytelen tudom, de januárra lesz valami szerinted?
Vendég
 



Sziasztok!

Jelentem, Ancsi szombat óta láztalan, csak pöttyös a torka még. Ma a nagyapja (apósom) is itt van anyóssal, remek napja lesz :D Ő az igazi szerelem.

Én ezt most hála Istennek, nem kaptam el,, csak iszonyatosan allergiás vagyok még mindig, gondolom porra, mert kint semmi bajom, de lakásban azonnal tüsszögök. Homeos bogyókra enyhül.

Ma voltam UH-n, kicsi buddhám van, csücsül és még mindig lány. Csodaszép :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 



Szandra,

Ancsi így mondja: Bijjő. :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 



Te értesz Ancsiul??? :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 



Annyira nincs kedvem dolgozni, egy gányos ügyem van. POnt olyan, mint az idő. bloáááá

Szandra,
remélem jó omen ;) Atti mindenesetre maaarha büszke, hogy két lányt hozott össze :D Eddig is biztosnak mondta a 18. heti UH alapján a doki, de ma én is láttam, feketén-fehéren.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 



Sziasztok!

Mi is élünk... A találkozóra nagyon szívesen mennénk, sőt akár nálunk is lehetne. :-)

Fősulin 3-an voltunk barátnők, ma már van hét gyerekünk, akiket néha össze is eresztünk. Hétvégén Halloween-eztünk Esztergomba.(a mikulás nálunk lesz)

Kép

Kép

Kép

Kép

anett
kállai
 
 


Szép a Villő név... :P
kállai
 
 


Anett, az amway folttisztítós kérdésemet vetted?
A 3. kép nagyon édes!

Katus, tényleg szép név! :) Ancsi akkor ma tuti meggyógyul...
Én éppen FisherPrice+Brendon katalógust csinálok, remélem a FP ma leadjuk végre! :roll:

Kata, Adri, köszi mégegyszer!

csizmás kép Eszterrôl: nem újságba készült (nem szerepelt még semmilyen újságban! :lol: ), csak esküvôre mentünk és mondtam Neki, hogy vegye fel a cipôjét! szerinte a gumicsizma pont jó lett volna (bár hozzáteszem a templomi szertartásról ki kellett jönnünk, mert olyanokat mondott, hogy szétröhögtük magunkat :oops: , úgyhogy a játszótéren kötöttünk ki!)

A Ribizli játszodában volt már valaki?

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Viki!
Nagyon szívesen máskor is!

Szandra, Anett!
Egy taliban mi is benne lemnénk, bár ez a hetünk kissé zsúfolt lett. De hátha összejönne, mert már olyan rég találkoztunk!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Szandra,

Igen pont én is tegnap láttam, hogy nem látok semmit...:(
Majd beszélek akkor az Andival, hátha tud valamit. Nem tudom megoldani onnan az elhozatalát. Reggel még csak-csak menne, de délután abszolút nem.
Vendég
 


Sziasztok!

Katus,
a Villő aranyos név, bár ha nem tudtam volna hogy pici lány van a pocakodban, akkor gondban lettem volna a nemével...

Anett,
nagyon helyesek a kis boszik :-)

Viki,
ezek az akciók már karácsonyra lesznek? A játékokra majd kíváncsi leszek :roll:


Végre ma eljutottunk odáig, hogy Levit újra beöltöztettük a keresztelő ruhájába, hogy legyen róla kép...


Kép

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Sziasztok!

Viki!

vettem, 2 db-ot kértél igaz? Grafikusként dolgozol?


Valaki kér még valamit az Amway-től?

anett
kállai
 
 


Nagyon csinos Levi! :wink:
kállai
 
 


Sziasztok!

Anett,
köszi :lol:

Ma ezt a képet csináltam, kinagyítottam az arcát, mert látszik rajta már 4 foga, a 6-ból!!!

Kép

Kép

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Orsi!
Tényleg nagyon csini Levi! és milyen nagy már :)

Anett!
Ti meg egyenesen félelmetesen szépek vagytok :), csajok néztek nagyot itthon, hogy a Tamit meg Szonjut ilyen szerkóban is lehet látni :D , rajtad nem csodálkoztak :lol:

Én most a sulira csináltam 3 képet:

Kép

Kép

Kép
ez a kedvencem (ez igazi alvós kép)

szandrakiss
 
 



Sziasztok!

Orsi!! Boldog névnapot kívánok!
Kép

Tüneményes Levi a képeken!! :lol:

Szandra!

Húúú, nem semmik a képek!! :shock: :shock: Mi világít?? :oops: :?

Anett!!

Jók vagytok!! :lol: :lol: (bár én beöltözés nélkül is ilyen vagyok :lol: )

Mindenkinek sok puszi -megyek dolgozni :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Orsi, boldog névnapot! :D
LEvi nagyon nagy!!! :D

Szandra, nekem is nagyon tetszik az utolsó, a középső ijesztő és az első meg nagyon aranyos, ahogy bekukucskál az az izé. Bár, ha belegondolok, nekem ez mindig nagyon félelmetes, hogy egyszercsk valaki benéz az ablakon.... :S :D

Gyöngyi,
jó látni, hogy léteztek még, csak te is dolgozol...

Ancsi jövő hétre meggyógyul, és én is csak szerda-csütörtök dolgozom, mi is benne vagyunk egy taliban ;)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Orsi, boldog névnapot kívánuk mi is! Levi tényleg nagyon helyes nagylegény :-)

Katus, a Villő nekem is tetszik. Csupa klassz leányneveket választottatok, gondolok itt a decembertől induló kislány áradatra :-) 90%, hogy nekünk is lányneveket kell keresnünk :-)

Szandra, nagyon klasszak a képek.

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Orsi, Boldog névnapot!
Tényleg csini Levi :)
Kép

Anett, jól néztetek ki :wink:

Szandra, mi az a világító izé? :shock: :D

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a köszötést :D

Szandra,
nagyon jók a képek, de mik világítanak????

Gyöngyi,
jó hogy újra írtál!!!!

Emőke,
hogy vagy? szívesen meglátogatnánk egyszer, ha nem zavarunk!

Katus,
veletek is egyeztetjük majd a találkozót, ha már meggyógyultatok...

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Reni!

Otthon vagytok ma délelőtt???
Mert ha , igen, akkor elsétálunk arra felétek, ha nem zavarunk...

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 



Szandra!
És a másik kezeddel gyorsan fotóztad! :lol: :lol: :lol:
Jók lettek nagyon!

Anett!
Még ilyen jelmezben is gyönyörűek vagytok!

Anita!
Ha neked is jó hétvégén, valamikor odaadom a cuccokat! Hívj, és egyeztetünk!

Katus!
Nagyon szép, és különleges nevet választottatok! Mennyi kislánykánk lesz nem sokára! :lol: :lol: :lol:

Gyöngyi!
Remélem a szünet neked is az, és találkozunk, vagy legalább írsz magatokról egy kicsit.

Judit!
Így lehet, hogy Zorka, csak jövő szeptembertől megy oviba? Mert ahogy ezek a közbeszerzési dolgok folynak, szerintem, jó, ha addigra kész lesz az ovi. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:


Néhány kép a csajsziról, hogy mennyire rámenős lett, és hogy hogyan nyúlt le ma este egy esgész sült csirkecombot, míg elmentem egy pillanatra az asztaltól:

Kép Itt Zéti lett az áldozat, pár pillanat múlva, már tejesen ki is túrta Zétit, aki okosan átült inkább egy másikra. :oops: :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép Közel egy óra múlva pedig az apjától csórta el a csirkemellet.

Úgy látszik csirkét kellene csirkével adnom neki, akkor biztosan nem kellene küzdenünk négy-öt falat után! :lol: :lol: :lol:

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 



Drága Gyöngyi!
Bár tegnapra, de annál nagyobb szertetettel kívánunk: Boldog névnapot! :D Kép

Anita
putyu
 
 


Anita! Drága vagy! Köszönöm szépen! :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Gyöngyi!

Mi is kívánunk neked nagyon boldog névnapot!

Kép

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Gyöngyi,

nagyon boldog névnapot kívánunk Neked mi is :-)

Kép

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Gyöngyi!
Aki ilyen jeles napon ünnepli a névnapját :D Mi is, megkésve bár, de törve nem kívánunk boldog névnapot :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Gyöngyi, mi is nagyon boldog névnapot kívánunk!

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 



Drága Gyöngyi!

Nagyon boldog névnapot!

Kállaiak
kállai
 
 


Hűha vannak elmaradásaim...

Orsi,
Kép

Nagyon Boldog Névnapot!

Gyöngyi,

Nagyon Boldog Névnapot!

Kép
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?