Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!!!!

Most véletlenül mind a ketten alszanak,így tudok írni egy kicsit.
Viki baba meg csak délelőtt szokott inkább aludni meg éjszaka is alszik szerencsére,de délután már nem,így nem sok szabadidőm marad,persze nem panaszkodom,csak mentegetőzöm miért nem tudtam jönni. :oops:
Köszi Andi a hiányolást.
Megvagyunk csak sok miden összejött mostanában jövünk-megyünk állandóan.
Ma voltunk bennt az oviban,mert még nem tudtuk melyik óvónénihez fog tartozni,meg magkapta a jelét ,autó lesz.
Először nem nagyon akart szóba állni senkivel,de utánna már szépen eljátszott amíg beszéltem az óvónővvel.A végén meg már haza sem akart jönni,azt mondta ő ott marad.
Majd meglátjuk 2 hét múlva is megmarad a lelkesedése.
7-én kezdjük a szokatást,úgy volt hogy 1-én,de 4.-re kaptunk időpontot a gyereksebészetre,mert a múltkor voltunk a 3 éves státuszon és a dokinő adott beutalót,mert úgy néz ki hogy fityma túéltengése van Balázskának és megnézik.
Igaz én már bele vagyok betegedve,mert gondolom nem lesz valami kellemes szegénynek,már előre sajnálom.
meg azt mondta a védőnő hogy még pár napig szokta csípni ha pisil.
Hát meglátjuk.
Tényleg Olgi:Zolika hogy viselte?

Zita:
[color=red]Pici lányodnak kívánunk Sok boldodogságot névnapja és 1. születésnapja alkalmából.[/color]

Andi:
Megnéztem a képeket,egy délutáni program volt,annyi van. :lol: :lol: Persze nem baj,szeretjük nézegetni Balázzsal.
Nagyon jók,és tök jó lett a gyerekek szobája.



Na ennyit tudtam írni mert Vikike ébred.Puszi.

Kép

Kép
aliza
 
 



Halihó!!!

DRÁGA PATRICIA BABÓNAK BOLDOGSÁGOS 1 SZÜLINAPOCSKÁT ÉS NEVENAPOCSKÁT KÍVÁNUNK!!!

Kriszti: nagyon szívesen :wink: Meglátjuk a talit, attól függ, hogy mikor.

Anita, Zsebi: ment privi.


Puszika mindenkinek, nagyon hosszú napom volt.

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok Lányok!

Zita! Várjuk a képeket a buliról! :wink:

Olgi, Kriszti! Ti nem csináltatok képeket a minitaliról?

Anita! nagyot nőtt a pocakod, mióta utoljára tettél képet! Anna édes kis mosolybaba, mint mindig.

Andi! Izgulnak a gyerkőcök a sok újdonság miatt?

Nálunk semmi különös. Ma elmentünk a Honvéd u-i bölcsibe, hogy várólistára vetessem Pannikát, hát várólista nincs. :? Azt mondta a vezetőnő, hogy nov-ben már fogja tudni, hogy januártól megy-e el vki oviba, és akkor lesz hely. Ha nem, akkor nem.... :? Holnap megyünk a Varga u-iba, és ha ott sem bíztatnak semmi jóval, akkor Anyukám fog protekciót kérni. Sajna ilyen világ ez, tisztelet a kivételnek... Alapból nem lenne gond, ha később derül ki. Csak ugye annyi a bizonytalan tényező. Amíg nincs bölcsis hely, addig nem tudok beszélni a főnökömmel, hogy visszavesznek-e. De ha meg nem vesznek vissza, akkor el kell kezdenem munkát kresni, mert az úgyse 1-2 hét, mire találok. Most még lenne időm, mert dolgozni csak februártól tudnék menni úgyis. Szóval ez egy ördögi kör, mert hiába van munkám, ha nincs helye Pannikának.... Mit nem adnék érte, ha Anyukám nyugdíjas lenne.... :roll:

Beszédügyileg beindult a drágám nagyon! Naponta mond új szavakat most már. És ügyesen kombinál is. Pl. a kaktuszra mondtuk neki, hogy óvatosan, mert szúr. AZtán könyvet nézegettünk, ott volt egy süni, és mutat rá, hogy szúr. Pedig ezt senki nem mondta. :) A múltkor hisztizett öltözés közben :roll: , és mondtam, hogy ne rugdosson, erre megszólal, hogy fáj. :D És még egy aranyos: kérdezem tőle, hol van anya órája, erre rámutat az orromra.... :lol: :lol: :lol:

Kép
zsuzska81
 
 

 
 

Sziasztok!

Megbuktam a forgalomvizsgán. :( :( :(
Számítottam rá, mert annyira még nem vagyok magabiztos, persze jó lett volna túl lenni rajta, de tényleg nem állok kész arra, hogy akár egyedül menjek a forgalomba.Ez van.Remélem másodszorra már sikerül. :D
zsanna7
 
 


Sziasztok!

Zsanna, ne keseredj el, több, mint 50 % megbukik....
Tudod, kell a lóvé. :evil: :evil: A Kresz hibapont nélkül sikerült.
Nekem is mondták "vegyen még 10 órát", de én magabiztos voltam (hihetetlen , de tényleg ez az igazság, amíg nem volt jogsim szívesen vezettem, de ez psssszt info).
Nem vettem, meg is húztak. Olyan ez, mit a nyelvvizsga, kell a %.
A Nagyerdei körútról kanyarodtam a Hadházira, és a stoptáblánál nem álltam elég ideig. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Gonosz, vörös szakállas vizsgabiztos volt.
Vettem még 10 órát, csont nélkül átmentem. Igaz, szimpi volt a vizsgáztató is.
Más kérdés, hogy azóta nem szivesen vezetek...

Zsuzsi, kevés ideig voltunk, nem fényképeztünk. No, de várunk mindenkit szeretettel, ha sikerül eldönteni mikor is legyen a tali...

ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉs végre elkészült Nelly szobája!!
Nem kapkodtuk el, ugye?
Szép lett, holnap jövök képpel, csak már sötét van.
Az egri képeket is felteszem már, csak megint új a program, képtelenség kicsinyíteni.ááááááááá. :evil: :evil:

Szép álmokat mindenkinek!



Kriszti!
Köszi a bíztatást.Én vettem plusz órákat, de kevés volt, eleve féltem a vezetéstől és az a fő bajom, hogy nem vagyok elég magabiztos.A bukás konkrét oka az volt, hogy amikor be kell sorolnom az autók közé, akkor amikor szétnézek, már kezdem húzni a kormányt, persze csak addig, hogy még vissza tudjak menni, ha gáz van, csak hát ezzel ráijesztek a másikra.Nem érzem azt hogy mikor kezdhetek átmenni, ezt megcsináltam 3x és elég volt a bukáshoz, de igaza volt, ezt a hibát én is tudtam előre.
Ez van, most veszek még órákat aztán olyan 2-3 hét múlva lesz újra időpont.
zsanna7
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a véleményeteket járgány ügyben, ugy látszik megoszlanak a vélemények kismotor, tricikli, bicikli ügyben, valszeg ez is gyerek, szülő és pénztárca függő próbálkozni kell.
Az a lényeg, hogy mikor kimegyünk sétálni Kami abból 90%-ban ugysem fog elaludni, és mindig jönne ki a kocsiból. Egy 9 kg-os gyereket pedig végig cipelni sem könnyű feladat ezért gondolkoztam már vmi járgányon ami biztonságos és élvezhető is számára.

Kriszti, te mennyiért vetted az a kismotor félét? milyen fajta?
Valszeg a jövő7re már teljesen meggyógyulunk, ugyh hamarabb nem is leszünk várhatóak, ma megyünk még vissza a dokihoz.

Most csak ennyi voltam megyünk enni Kamival,
pussz

Kép
dinaedo
 
 


Hello,

Zsanett sajnálom, de ne keseredj el, legközelebb majd sikerülni fog biztosan.

Most teszek fel műtermi fotókat.

Kriszti mi a héten biztosan nem érünk rá, a jövő hetet még nem tudom.

Puszi

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!

Anita!

Nagyon jók lettek a képek! tündéri kis mosolygós a lányod!

Zita!

Megnéztem a szülinapos képeket! Látom jól éreztétek magatokat! Figyelj csak, nem a Markovits lányok vannak néhány képen?

Olgi!

Lehet holnap beszaladok, ha otthon lesztek!
Vendég
 


Sziasztok!

Zsuzsi!
Ez most tényleg ördögi kör, bölcsi-munkába visszaállás. Egyik a másik nélkül nem megy. Hátha sikerrel jártok bölcsi ügyben, a többi meg már remélhetőleg megy magától. Férjed még nem talált melót?

Alíz!
Igen, reméljük, hogy a gyerekeink lelkesedése később is megmarad az ovi, iskola iránt.
Tegnap megvettük a tankönyveit Bencémnek, csupán másfél óráig álltunk érte sorba. 13 db könyvük van. Most jön a feladatom, be is kell fedni őket. :?

Zsani!
Ne bánkódj, legközelebb összejön a vizsga. Ez nem a világ vége. És valóban sokszor olyan hülye dolgokba kötnek bele a vizsgabiztosok. Nekem is 2. alkalommal jött össze a forgalom. Én a Miklós utcáról fordultam ki jobbra a Piac utcára. Ott van zebra és Stop tábla is. Balról még a gyalogosok a zebrára sem léptek le a járdáról , gondoltam én bőven el tudok menni jobbra, hát szépen meg is húztak. Stop tábla miatt nem kapcsoltam vissza 1-esbe, ez volt a bűnöm. :evil: Mikro leállitottak azt sem tudtam miért, ekkor mondta el a vizsgabiztos hogy mi a bukás oka. :roll: :twisted: Na mindegy, megjegyeztem , szabályosan Stop táblánál vissza 1-esbe és kész. Persze a gyakorlat totál más, főleg ha se kocsi, se gyalogos nincs a környéken.....

Anita!
Nagyon szépek a műtermi képeitek, szépek vagytok rajta. Lányod egy tündérke. Neked pedig szépen kerekedik a pocid.

Zita!
Nagyon meg volt szervezve a kicsi lányotok 1. szülinapja ez látszik a képeken is. Minden részletre gondoltatok.
Sok szép ajándékot kapott a kis ünnepelt, és csodaszép ruciban tündökölt ő is. Melyik ajándék tetszett neki leginkább? Gondolom a bőség zavara miatt azt sem tudta mivel foglalatoskodjon hamarabb.

Végre megvan a gyerekek szobájába a függöny, ki is mostam, ki is vasaltam, fel is raktam. Falvédők hétfőn lesznek kész. De nagyon béna lett volna ha Bencének 190 cm-es falvédőt varratok, Dorkának meg 140 cm-est, épp mint az ágyuk. Később , ágycserénél varrathattam volna újat. Így úgy döntöttünk eladjuk Dorka kiságyát most és veszünk neki is normál méretű heverőt.

Lányok!
Ha valakit tudtok akinek szüksége lenne babaágyra, légyszi szóljatok:
70x 140 cm-es fenyő , heverővé alakitható rácsos babaágy, ágyneműtartóval, bele való kókuszmatraccal együtt eladó.

Kép
Kép
bendor
 
 



Lilla: ment privi.

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Kriszti!
Mit újítottatok Nelly baba szobáján? nekem már eddig is késznek tűnt. :P

Tegnap az iskolás nagyfiam levelet kapott az iskolájától, mondanom sem kell alig bírtam megállni pityergés nélkül, annyira meghatott.Ez állt benne:
Kép Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Tettem fel pár új képet, köztük a függönyről is:
http://picasaweb.google.hu/andidocsa/Gy ... Augusztus#

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Zita! Képek alapján szuper lehetett a szülinapi buli. A kis ünnepelt meg nagyon csini! :wink:

Anita! De jók ezek a profi képek! Szépek vagytok rajta nagyon!!! :D

Andi! Végre, hogy minden kész a szobában! Ez ugyanolyan mintájú függöny, mint ami rossz volt először? Szőnyeget kaptál már? Ma sem jártunk sikerrel a bölcsiben, sőt, itt még annyival sem biztattak, mint tegmnap... :? Úgyhogy jövő héten anyukám próbálkozik. lacinak sincs még melója, és a régi helyen is tartoznak, mit ne mondjak jól jön.... :(

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!

Andi!
Gratulálok a függőnyhöz, enniy utána járás után már végre a helyén van. :D Szőnyeget találtatok már?
A forgalmira visszatérve, nem bánkódok rajta mert tényleg nem érdemeltem volna még meg, hogy sikerüljön, van rajtam kívül elég pancser vezető, aki már jogsival közlekedik sajnos... :?
POnt ma beszélgettem Évikével, hogy már Katika is 4-es lesz, meg a Pista unokája is, hihetetlen, hogy tényleg mennyire telik az idő...Dorka is már olyan nagylány.El is hiszem, hogy elpityeregted magad majdnem, végül is mind a kettőjüknél egy korszak lezárult.
Holnap bejössz reggel a megbeszélésre?Béla már nagyon be van sózva... :D
zsanna7
 
 


Sziasztok,

Köszi a sok dicséretet. Akit érdekel a fotós annak itt lesznek az elérhetőségeik. A honlapon vannak fent referencia anyagok is, érdemes megnézni. Nagyon ügyesek szerintem, és igényesek.


Kép

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!

Andi!
Szép lett a szoba, a függöny is:)
tényleg nagyon megható az isis levél, aranyos tőlük:)

Anita!
Naggyon szuperek lettek a képek, olyan mint egy reklámfotó!!!:)Anna a fekete háttérben ahogy kacag...hááát...zabálni való!Nagyon csini vagy Te is, szépen növöget a pocak:)

Zsanna!
Ne búsulj, én elsőre átmentem, és azóta sem vezettem :lol: :lol: :oops:

Bocsi,most megint csak ennyi, leragad a szemem...
Jó éjt!
pankaa
 
 


Sziasztok!

Nem vesztem el én sem, csak ezen a héten azt sem tudom, hol áll a fejem. Szerdán Olgiéknál is csak villámlátogatást tettünk (Olgi, bocsi ezúton is!) De köszönjük a vendéglátást és a rucikat, őszre felruháztam Szabit! :)

Jövő hét már szerintem lazább lesz, Kriszti, ha lesz turi-tali, mi is mennénk, ha nem is turizni, csak úgy.

A rohanásom fő oka egyébként, hogy a munkahelyen lesz holnap egy családi nap, amit a párom szervez egy másik sráccal, így én is kiveszem a részem a szervezésből, és még arcot is fogok festeni! Remélem jól sikerül!

Meg még iskolakezdés is.... Boginak már megvannak a könyvei, csak be kellene fedni, a Gergőét majd az évnyitón adják.

Anita! Gyönyörűek a képek!

Zsanna! Ne búsúlj, sokan megbuknak az elsőn! Nekem ugyan sikerült valami csoda folytán, de azt mondta a vizsgabiztos, hogy "egyedül azért még ne vezessen" köszi!!! Ezt úgy megfogadtam, hogy vagy 15 évig egyáltalán nemis vezettem. Most meg el sem tudnám képzelni nélküle!

zsebi_baba
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi!
Igen, ezt a függönyt választották a gyerekek, de első nekifutásra amit megvarrtak abban a festett méhecskék és virágok egy sávban el voltak csúszva, ill. le voltak kopva. Visszamentem és kerestünk ugyanabból az anyagból akkora , nem hibás részt amekkora nekem kellett , jól átnéztük és így megvarrták újra.
Szőnyeg még mindig nincs. :roll: Ami méretben és színben is jó és tetszik is, azokból sehol nincs 2 db egyforma. De nem adom fel. :lol:

Évi!
Nem csuklottál ma délelőtt? Gondoltam ám Rád nagyon. Most tudtam meg , hogy egyik munkatársunk saját akaratán kívül kommandós akció résztvevője volt. Épp ott volt a Perényi úton mikor a kommandósok lecsaptak a romagyilkosság feltételezett elkövetőjére. Nem volt egy leányálom nekik sem átélni amit át kellett. Fegyvert fogtak rájuk, le a földre stb..... Jujjj... nagyon durva lehetett. :evil:

Kép
Kép
bendor
 
 



Lilla: vártalak, de most már el kell mennünk. Ha gondolod, hívjál fel, a számomat priviben is elküldtem Neked, meg Picassara is. Megbeszéljük.
Olgi


Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Olgi!

Ne haragudj, hogy nem mentünk, de iszonyatos éjszakán vagyunk túl! Anna egész éjszaka nyűglődött, meg sirt, úgyhogy szinte semmit nem aludtunk. :(
Nem tudom, mi lehetett vele!

Zsuzsi!

Ma én is elmentem bölcsit nézni, hát nem sok jóval kecsegtettek.
Ráadásul az egyik helyen nagyon sir egy kisfiú az anyukája után, hát mondanom se kell, hogy végigbőgtem hazafele az utat, mert azonnal az jutott eszembe, hogy Annácskám is ezt fogja csinálni!
Olyan szemétség és igazságtalanság, hogy rá vagyunk erre kényszeritve :cry:
Vendég
 


Lilla! Mikortól akarod bölcsibe adni Annát?

zsebi_baba
 
 


Zsebi!

Hát meg akartam várni a 2 évet, de mivel szeptembertől van általában mindenhol a beszoktatás, lehet, hogy már másfél évesen be kell adnom :cry:
Viszont azt nagyon nem szeretném, mert még olyan picike lesz, úgyhogy próbálok vmit kitalálni, csak előbb legyen helyünk valahol :roll:
Vendég
 


Lányok!

Az én gyerekeim az Ősz utcai bölcsibe jártak. Bencém januárban töltötte a 2. évet, és én januárban is kezdtem el szokatni. Igaz már szeptembertől be volt iratva, de rendesek voltak és bennünket hagytak utolsó beszokónak. Azt mondták a január még határeset, éppen belefér. Igaz a beiratkozás előtt egy évvel mentünk és listára vetettük magunkat. Itt ugyanis van/volt várólista. De már egy évvel korábban bennünket is sokadiknak irtak fel a kis füzetbe, de még épp befértünk.
Tudom csekély vigasz, de 2. gyereknél már könnyebb lesz, lesz kitaposott út, feltéve ha előzőleg elégedettek voltatok. Testvérgyerekeket szinte automatikusan felveszik. :wink:
Ja visszakanyarodva a kicsi bölcsis baba témára:
Bencémmel egy csoportban volt egy 6-7 hónapos kislány is. Na őt aztán én is tudtam sajnálni, annyira picike volt még szegény.Direkt neki rácsos ágyat állítottak be, nagyon sokszor volt ölben, hisz még nem tudott egyedül közlekedni. De aztán szépen felcseperedett a többi gyerek mellett. Ráadásul a nővérkéje is abba a csoportba járt. Legalább napközben ismerős arc is volt szegénykének. A pici baba volt a 3. kislány a családban. Amikor meghallottam, hogy a 4. babát is lehet bevállalják, akkor már én is érdekesen néztem rájuk, hisz a 3. gyerekkel sem igazán tudtak foglalkozni. Lehet az anyagiak miatt, nem tudom, de ha igen, akkor 4. gyerekre hogy tudtak még gondolni is? Persze biztos a szívük diktálta volna, de azt is tudom azóta is "csak" 3 kislányuk van.

Zsuzsi!
Anyukád egyébként ma mire jutott? Van remény?

Gyerekekkel anyuméknál vagyunk, ma mindkét gyerekkel fodrásznál is voltunk. Bencém haját csinosíttattuk inkább sulikezdésre, Dorkának csak a szokásos frufruvágás volt.
Férjem Debrecenben, hisz ő holnap is dolgozik. :? (Ma én is dolgoztam, addig szintén anyuéknál voltak a lurkók), és míg Db-ben voltam meg is rendeltem Dorka új heverőjét, kb. 2 hét múlva lesz meg. :wink:

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Andi! Nem beszélt még Anyukám vele, jövő héten. Na, meg azért igyekszünk minden lehetőséget számbavenni, muszáj.... De ovinál előrelátó lezsek! Lehet már most ősszel, de legkésőbb jövő év elején előjegyeztetem Pannikát 2011. szept-re, vagy januárra, ha nem lesz bölcsi.... :?

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!

Írtam a közösre egy levelet:)
pankaa
 
 


Sziasztok!

Tudna nekem valaki Dr. Zatik jánosról információt adni?
Olyanok érdekelnének, hogy vállal e még szüléseket? Mindenkinek, vagy csak a régen hozzájáróknak? Ki számit régen hozzájárónak?
Mennyi a tarifája?
Elég e a magánrendelésére járni, vagy meg kell jelenni a Klinikán is?
Köszönöm a segitségeteket.
drnn
 
 


Sziasztok!

Most jöttünk haza a családi napról, nagyon jól sikerült, de nagyon elfáradtunk, majd teszek föl képeket a "műveimről".

Továbbítottam a közösre egy levelet, ha valakit érdekel pelus jó áron.

zsebi_baba
 
 


Zsebi engem érdekelne a pelus, a megadott email cimre irhatok vagy rajtad keresztül kell rendelni?

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Anita! Írj a megadott címre! Van neki más is a peluson kívül, törlőkendő, babakozmetikumok.

zsebi_baba
 
 


Hello lányok!!!

Régen írtam, tartozom egy pár beszámolvóal.De most lassan haladok az írással, félkézzel....ugyanis történt gy kis balesetem. véletlenül megcsúszott egy hegyes késem és bele a bal tenyerembe. kilyukasztotta elég szépen, a hús is kifordult, de szerencsére nem talált eret, így nem vérzik, csak csúnya és zsibbad. Sanyi Pesten, Patrícia alszik, szerencsére anyám itt van. Már 1 órája várom a sógoromat, tudjátok a háziorvost, de még nem jelent meg...... :evil: :evil: Nem tudom hogy össze kell-e varrni.

A party jól sikrült, minden nagyon finom volt, tortánk micimackós meg katicás. Sok ajándék.Patrícia nagyon élvezte a rengeteg lufit meg dekorációt.
Vendég
 


Zsebi! Anita!

Irtam a csajnak, csak közben kiderült, hogy pesti. Szóval nem tudom, hogy jut el hozzánk a pelenka :roll:
Vendég
 


Hello

Kenézybe voltam, összevarrtak, tetanuszt is kaptam, 2 nap mulva vizsgálat és kötés csere. 1 hét mulva varratszedés. :cry: :cry:

Kicsit le vagyok bénulva emiatt, nem érheti víz, terhelés. Költözünk anyuhoz. Vagy Sanyi veszi át a munkámat. :roll: :roll: :roll:

Köszönjük mindenkinek a köszöntéseket, képeket, videókat. Mindegyiket megmutattam lányomnak.

Patrícia egyre ügyesebb, mondikál szavakat, mosolyog egész nap, kacag, játszik mindennel, szaladgál, mindent ért, csinál amit mondunk neki. Tudja hol a keze, lába, füle, szeme, hova való a cipő, vetkőzik ha mondjuk neki. Utánozz sok állatot. Továbbra is a kutya a kedvenc.

Tegnap voltunk Miskolcon rokonoknál, nagyon jól viselte. Oda fele aludt, ott volt egy kutya, azután rohangált és vihogott, egyfolytába mondta hogy wau-wau.

Mindent eszik, imádja a pociját, a babájával sokat játszik, eteti, itatja, tologatja, énekel neki, hintáztatja. Mindjárt vissza olvasok.

Puszika
Vendég
 


Sziasztok!

Lilla! Csomagban elküldi, egyszerre 3 nagy csomagot tud küldeni, de szerintem így is megéri. (így a 3 nagy csomag pelusra még 900 Ft postaktsg jut).

Zita! Jaj, mit írsz! Vigyázz magadra!

Mi tegnap még visszamentünk este bulizni, mert a párom, mint főszervező, nem jött haza velünk, mert még pakoltak, ki kellett fizetni az ugrálóvárast, ilyesmiket, aztán 6 óra körül hívott, hogy nem megyünk-e vissza, mert páran még maradtak, beszélgetnek, iszogatnak, még táncolnak is. Persze nekem sem kellett kétszer mondani, visszamentünk, és még 8-ig tartott a buli. Egyébként nagyon jó volt, volt óriáscsúszda, ugrálóvár, kutyás és íjász bemutató, állatsimogató, tűzoltóbemutató, kézműves foglalkozás, és rengeteg kaja.

Most még pihenőnap, aztán holnap Boginak fecskenap, Gergőnek évnyitó, és kedden kezdődik a suli.

zsebi_baba
 
 


Lilla: ment privi 8)

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Zsebi,Lilla
Igen, én is most kaptam választ, hogy pesten átvehetem. Nekem nem irta még ugyan a postát, de a mostani dm, rossmann 15%-os kuponárral számolva nekem nem éri meg rendelni. Én csak pelust akartam uis, fürdetője nincs olyan amit mi használunk, váltani meg nem akarok, ez már bevált.

Olgi
Sajnos nagyon nagy még nekünk a szandi, igy majd ha talizunk vmikor visszaadom. De a többi rucit nagyon köszi!!

Zsebi majd vmikor elhozom tőletek is a kendőt. Más már lehet nem fog egyenlőre kelleni, most úgy néz ki hogy az első 3 hónapra tuti megvan minden ruhánk. Későbbre pedig nem akarok előre vásárolni, majd csak ha már aktuális lesz. De ha neked még akkor is lesznek eladó cuccaid Szabiról akkor vevő leszek rájuk:-))

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!

Zita!
Jóég! Jól megjártad.Még rágondolni is rossz, mennyire megvághattad magad ha varrni is kellett. Jujjjj..... Mielőbbi gyógyulást Neked!
Patrickó ügyes csajszika, napról napra egyre inkább fedezi fel a világot maga körül na és persze saját magát is. Édes ez a korszak (is), napról napra okosabbak, ügyesebbek, egyre érthetőbben fejezik ki magukat. Egyszerűen imádniavalók úgy ahogy vannak.

Zsebi!
Tényleg jól sikerült a buli ha még visszamentetek, és táncikáltatok is. Sok jó program volt, mindenki megtalálhatta a számára legizgalmasabbat. Gyerekeknek arcfestést csináltál?
Várjuk a képeket mindenképp. Biztos ügyes voltál.
Bizony beindul a gyerekeinknek a mókuskerék ismét. Holnap nekünk is évnyitó ünnepség lesz. Csak bírjam könnyek nélkül. :oops: :P

Évi!
Bevállaljátok a nagy utat?

Épp ma mondtam a férjemnek, olyan jó lenne ha csak most kezdődne a nyár. Ahhhhh..... álmodozom. :lol: :lol:

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!


Pannikának van bölcsis hely!!!!!!!! A Gáborjáni Szabó u-i bölcsibe, januártól. Anyukám intézte, és még beszél a bölcsivezetővel, hogy mikor menjünk be megbeszélni a dolgokat. Nagy kő esett le a szívemről.... :D

Zita! Jaj, rémes, hogy hogy elvágtad a kezed.... :( Gondolom, fáj is rendesen. Vigyázz Magadra!

Zsebi! De jó lehetett a szombati napotok! Képeket várjuk!

Andi! Bizony, nagy esemény, hogy iskolás lett a nagyfiad! Készülj zsepivel! :wink: :) Ruhát tudtál venni?

Pannika ma alakított a cipőboltban.... :? Neki vettünk őszi cipőt, és ahogy ráadtam, nem volt hajlandó lábraállni, csuklott össze, persze direkt.... :twisted: de rendes volt a csajszi, mert mondta, ha véletlen mégsem lenne jó a méret, kicserélik. Itthon mág járkált benne, és jó is rá, hálistennek. :roll:

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!

Zita!
Jobbulást neked, nagyon szörnyű lehet, hogy ennyire elvágtad.Én egyszer a talpammal jártam így, mert beleléptem futás közben egy ág kiálló fadarabjába és cipőn keresztül állt bele a lábamba.Igaz ez még gyerekkoromba volt, de tudom milyen szörnyű.Szóval gyógyulj meg minél hamarabb.

Andi!
Sok sikert holnap a sulikezdéshez, majd úgyis mesélsz, nagy már az izgalom.

Én nagyon jól haladok a kis falvédőmmel, ha kész lesz teszek fel képet és megnézhetitek.Szerintem nagyon jó lesz. :D
zsanna7
 
 


Sziasztok!!!

Már jobban vagyok!!! Írogatni is tudok két kézzel. Csak megerőltetni nem szabad. fogni nem tudok, Patríciát se nagyon tudom ellátni, pelenkázni, öltöztetni meg ilyenek. Felemelni is csak félkézzel. itt lakunk anyámnál most, ő segít mindenbe.

Megvettük múlt héten a mosogatógépet, és tűzhelyet, teljesen beépithetőek, szerdán le mérjük a házat és megrendeljük a konyhabútort , a csempét és parkettát. Már nagyon várom.

Zsebi: Szuper lehetett a buli ha még vissza is mentetek, Szabika kész party srác! Már most nagyon jol bírja. Mi az a fecskenap?

Andi! Biztos szép és érdekeslesz az évnyitó mindegyikőtök szmára, egy új korszak kezdődik. Suli, ovi. Milyen nagyok a gyerekek már! Zsepit mindenképp vigyél! :lol: :lol: És várjuk a képeket és beszámolót.

Zsuzsi!!! Grat a bölcsihez, nagyon jó hogy találtatok helyet, így legalább egy dolog biztos, most csak a munkahlyedre kell vissza menni, ami nem olyan jó de hátha hamarosan jön a tesó, férjednek lesz állás és minden újra a régi lesz. Ténleg, férjed hogy áll az állás kereséssel???
Pannika szép műsort csinált a cipőboltba, majd kérünk képet a cipőröl.

Lilla: Milyen falvédőt csinálsz? Nagyon szépek vagytok a képeken, szép esküvőtök volt, és a nászút is na meg Pécs is. Hogy állsz a vezetéssel? Én is októbertől fogok járni, kicsit parázok, de muszály legyen jogsim.
Húúú, talpas baleset még rosszabb lehetett, még járni se tudtál. Hát ilyenkor tudja meg az ember mit jelent az ép egészség, enélkül nem élet az élet.

Puszika
Vendég
 


Zita! Jaj, nagyon rossz ez, mikor nem tudod a babád ellátni. :( Még jó, hogy Anyukád tud segíteni! Fáj is a kezed? Én tavaly ősszel feküdtem 2 napig 39-40 közti lázzal, semmit nem tudtam Pannikával csinálni.... :( De jó, hogy már vásárolgattok! Kulcsotok megvan már? Képeket kapunk? :wink: Laci sok helyre pályázott, pályázik folyamatosan, néhány interjún volt is, de egyelőre semmi. Mondjuk azt sejtettük, hogy a nyár nem épp az álláskeresés szezonja, reméljük most ősszel jobb lesz

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!

Zita!
Gondolom a Lillás üzi nekem szól, csak véletlenül elírtad. :D :D :D Egy nagy falvédő lesz a kiságy mellé, mert ott nagyon hideg a fal, mondjuk ez az egész lakásra jellemző, mert földszinten lakunk, de igyekszünk melegen tartani, na mindegy szóval a falvédő habszivacs lesz, amire varrtam egy világoskék anyagot és halakat meg vizi világot fogok rá festeni textilfestékkel.Szerintem ma kész lesz, teszek majd fel képet a picasámra.
A jogsival most az a helyzet, hogy pénteken megyek először vezetni a bukás óta, de nagyon kevés ideje van az oktatómnak, meg szerintem annyira nem szívesen tanít már mert most sok a tanulója, végül is ő vállalta.Kb.3-4 órát tudok még venni és 14-én megyek vizsgázni másodszor.Remélem már sikerülni fog, mert már nekem is nyűg a nyakamon.Melyik sulinál fogod elkezdeni a jogsit?
zsanna7
 
 


Sziasztok!

Elkészült a remekmű. :D www.picasaweb.google.hu/mzsanett82
Sajnos már csak lámpafénynél tudtam lefoózni, de amúgy az egész valamivel világosabb.
zsanna7
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!



Mostanában nem írtam ,mert benyaltam egy fránya vírust és belázasodtam ,a torkom fáj,meg majd kiszakad a tüdőm annyira köhögök. :( :(
Ez az én formám egész telet megúszom betegség nélkül.
Na mindegy ez van!Remélem a gyerekek megússzák.
Egyébként most ketten vagyunk itthon Vikivel mert apa Rómában van nemzetközi szemináriumon,majd csüt.-ön jön haza.
Balázst meg elvitték anyukámék hogy kicsit tudjak pihenni,ott is alszik majd holnap dél körül hozza apukám haza.
Beszéltem vele skypEon nagyon jól érzi magárt mutatta milyen fogkefét és fogkrémet vett mama neki mert az övé itthon maradt. :D Édes pofa,annyit beszél.be nem áll a szája egész nap. :lol:
Vikikém meg már 7 óta alszik mert egész nap aludt 3-szor fél órát,így már nagyon fáradt volt.
Már nagyon kis figyelmes minden érdekli,egész nap forog jobbra-balra járókában,meg hangosan kacag,nagyon aranyos.

Sajnos a nyaralós képeinket a férjem nagyszerűen letörölte a gépről mert kiírta lemezre,de valahogy mégsem került rá,ő meg kitörölte,így nincs meg. :cry: :cry: :cry:
Mondanom sem kell milyen mérges voltam,de hát ez van. :roll:

Zita:
Jaj te szegény jól megjártad,szerencse hogy anyukád ott van és tud segíteni.Remélem hamar meggyógyul.
Édes a képeken Patríciád,nagyon jó kis bulija volt úgy látom.
Ú már megy a beszerzés ezerrel,nemsokára már költözhettek az új otthonotokba.
Tök jó!!!

Anita:
Szépek vagytok a képeken,gyönyörű kis család vagytok!
Annád cuki mosolygós baba mint mindig.

Zsanna:
Tök jó a falvédő,ügyi vagy! :wink:
Biztos sikerülni fog a következő vizsga nyugi,engem is meghúztak egyszer amiért átmentem a sárgán meg hozzáértem a útpatkához. :roll: :roll: állítólag minden 10-ből 1-et engednek át.
Lehet van benne valami.
De úgyis ha majd rendszeresen vezetsz akkor tanulod majd meg,nekem is így volt,apukám ült mellettem ,mindig utánna amikor megismertem a férjem ,vezettem az ő autóját,volt hogy egyedül is, és az volt az igazi .

Andi:
Szép lett a függöny,aranyos lett a szobájuk nagyon a gyerekeknek.
Dorkának is holnap indul az ovi ,vagy ő már ma is ment?
Mi majd jövőhéten kezdjük.
Szerintem én jobban izgulok,olyan szokatlan lesz hogy nem lesz itthon Balázs,de hát ez az élet rendje,nagyfiú lett az én kicsikém.

Na búcsozom,mert már húzz az ágy.

jó éjt!

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!

Ma csak most tudok jönni először, mert egész nap a sz.gép sem volt bekapcsolva. Délelőtt a könyvfedéssel szórakoztam, mit ne mondjak leizzadtam mire kész lett. Ráadásul közben elfogyott a fólia is, ugyhogy munkából hazafelé jövet vett Tibi utánpótlást. Hiába mentünk ma a gyerekekkel a Corába, ott már nem kaptunk. :roll: Délután vasaltam kb. 2 óra hosszát, gyerekeknek pakolgattam a holnapi ovis, iskolás cuccokat és a maradék könyveket befedtem.
Este pedig megvolt a tanévnyitó.
Hát, zsepi tényleg kellett. :oops: :P
Mentünk az osztályterembe, ahol az ajtóban fogadott minden gyereket és szülőt az osztályfőnök és a napközis tanító néni. Bence mivel B osztályos így kapott egy szalagon csüngő Brumit, hogy tudja B-s . (A-sok nyakában alma lógott, később láttuk) Majd mondta Bencének hogy nézzen nyugodtan körbe, keressen magának szimpatikus padot és üljön le. Mi szülők pedig menjünk le az udvarra hogy ne leghátra kerüljünk, majd lássunk is valamit az évnyitóból. Na ez a hirtelen elszakadás kissé zokon esett. Láttam Bencének is nagyon új volt , de nekünk is.Persze nem fértünk volna tömegesen az osztályteremben, ugyhogy igaza is volt a tanító néninek, aki egyébként eddig szimpi, reméljük az is marad. Csakhát az anyai szív... Dorka is elkezdett sírni, hogy Bencét ne hagyjuk itt, én is nyeltem a könnyeimet. :? Maga az évnyitó aranyos volt, ott már nem érzékenyültem el. Vakáció zászlót feltekerték a gyerekek és a Hajrá új tanév! zászlót/transzparenst lengették. Ünnepség után felmentünk az osztályterembe ahol elmondta az ofő a főbb instrukciókat holnapra, de este ugyis szülői, majd ott a továbbiakat ugyis elmondja. Gyerekek újabb ajándékot kaptak, egy füzetet és ceruzát. :wink: Bencének eddig tetszik a suli, reméljük ez így is marad. Tettem fel képeket a picasámra az augusztusi képek közé.
Dorka is vágyik oviba, reméljük nem lesz gond vele sem.
Velük együtt én is annyira izgulok, hogy nem is tudom fogok-e tudni aludni. :roll:

Zsuzsi!
De jó, van bölcsi, örülök neki.
Cuki lehetett Pannika a cipőboltban.
Ruhaügyben nem haladtam semmit, majd szombaton akarok menni Nyíregyházára. Remélem kapok valamit mert ha nem, nagyon morci leszek. :roll: :twisted:

Zita!
Beindulnak a ház körüli események nálatok egykettőre, csak húzzanak el belőle az előző tulajdonosok.
Tényleg jól megjártad a kezeddel, még jó, hogy anyukádra számíthatsz.

Zsani!
Biztos sikerül majd a forgalom vizsgád, nyugi. Ha ügyelsz a sávváltásoknál arra amire most háklisak voltak, akkor nem lesz ott gond. :wink:
Nagyon szuper lett a falvédőd, én nem is tudtam hogy ennyire kreatív vagy. Nem csodálom, hogy gumidekorból készült dekorokon is gondolkodol. Hát én nem vagyok ennyire ügyes. :? :(
Nekünk is kész lett ma a falvédő, ugyanabból az anyagból díszpárnák is lettek a gyerkőcök ágyára. Tetszik nekik. Nincs még róla fotó, mert nincs még feltéve, lécet kell venni hozzá, még az sincs meg.
Ja, ma is néztem szőnyeget, ismét semmi. :roll:
Szombaton Nyíregyházán is megnézem, talán majd ott. :P

Kép
Kép
bendor
 
 


Alízkám!
Míg én pötyögtem, Te is írtál.
Jobbulást Neked, tényleg jól benyaltad azt a fránya vírust. Remélhetőleg a kicsik és a férjed nem fogják elkapni.
Cuki lehet Balázska ahogy mondja a magáét. Hát ne is mondd, én is szinte lelkibeteg vagyok az iskolától úgy izgulok, lehet jobban mint Bence. Bár ő is gyakran kérdezgeti szerintem milyen lesz, ugyhogy nagyon kiváncsi már rá. De tudom, mikor bölcsibe mentek, mindig tiszta para voltam,mert a sírásukkal annyira padlóra tudnak küldeni. Persze Bence már nagyfiú, ilyen gond gondolom most nem lesz (ovinál sem volt) ,inkább Dorkánál lesz. Neki meg talán az a szerencséje hogy ismeri már Bence lévén az ovit, óvónőket, csoportszobát, udvart, annyira nem lesz minden idegen neki. Persze új helyzet új emberek közt, biztos fog kicsit pityeregni. :?
Ja, kérdezted, de már biztos kiderült számodta , holnap kezdi Dorka is az ovit.
Hát nem semmi , de jó helyen van most a férjed, jó most neki. Én is szívesen elmennék Rómába. :P
A nyaralós képek kitörlése....vááááá...... én is téptem volna a hajam a helyedben. :lol: :lol: :lol: De jár így néha az ember. :?

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a bíztatást a forgalmival kapcsolatban, n is érzem, hogy nem kell már sok és jól fog menni minden.Örülök, hogy tetszett a falvédő.

Andi!
Azt hittem, te tudod, hogy szoktam rajzolgatni meg ilyenek.

Alíz!
Először is jobbulást, másodszor az egyik barátnőm járt így a képekkel egyszer.Az ő férje valami nagy számítógépes guru és vissza tudta hozni a kitörölt képeket a kártyáról.Ezt már mástól is hallottam nem csak tőle, persze szerintem csak akkor működik, ha nem lett újraformázva a kártya.Egy próbát megér. :D
zsanna7
 
 


Sziasztok!

Bencének nagyon vidám iskolakezdést, Dorkának pedig még vidámabb ovikezdést kívánok!!!!

Nálunk is elindult mindenki. Gergő fölkelt rendes időben, aztán visszafeküdt, hogy ő még ráér. :? Úgy kellett kiugrasztanom, hogy dehogy ér rá!! :) Tegnap neki is megvolt az évnyitó, jó hosszúra sikerült, mert az idén lesz 60 éves az iskola (nekem már apukám is ide járt), itt volt Halász D, meg hosszabb műsor volt, mit szokott. Mi most kaptuk meg a könyveket, ma még nem kellett vinni semmit, én ma fogom befedni őket. Most legalább nem egyszerre kell a két gyerekét.

Zita! A fecskenap egy olyan ismerkedési délután, ahol az új kossuthosok megismerkedhetnek még az évnyitó előtt az osztálytársakkal és az osztályfőnökkel. (akik az egyetemen a gólyák, a gimiben a fecskék) Lesz majd később fecskehét is, amikor egész héten buliznak :?
Bogi rettenetesen izgult, nagyon föl volt pörögve, de aztán nagyon jó benyomásokkal jött haza. Szimpatikus az osztályfőnök és az osztálytársak is. Volt egy olyan feladat, hogy el kellett mutogatni, hogy ki mit sportol. 3 gyerek kivételével mindenki sportol az osztályban! (tesitanár az ofő :) ) Ma kapják meg az órarendet, de azt tudja, hogy szerdán 7 órájuk lesz!

zsebi_baba
 
 


Sziasztok!

Iskolásoknak, ovisoknak vidám évkezdést!!!! :D

Zsani! Tök szuper ez a falvédő, ügyi vagy! :wink:

Alíz! gyógyulj meg mielőbb! Képeket sajnálom, nagyon bosszantó.... :(

Zsebi! De jó, hogy Bogi ilyen lelkes, és pozitív dolgok érték! Jó dolog kossuthosnak lenni, én szerettem nagyon! :) Ki az osztályfőnöke?

Kép
zsuzska81
 
 


Zsuzska! Jó bizony, én is szerettem!! Az osztályfőnöke Ökrös Móni ( velem egy évfolyamba járt, tesi szakos), a többi tanárra is nagyon kíváncsi vagyok, de azokat még nem tudjuk.

zsebi_baba
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: