Új privát üzeneted érkezett!

Hát igen nagyon repül az idő.

Köszi Kata, jövő héten már lesz saját lábon járó gyerekem is, valamelyik nap meglátogatunk Titeket:)
Vendég
 


Judit, nekem már nagyon kellene rendelnem... én Acuvue-t használok 15 éve, nekem az bejött!

Kata, majd küldd át, hogy mit szeretnél!

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Viki,

Akkor ne várj rám, ki tudja mikor jutok el szemvizsgálatra...
15 éve???És szoktál járni szemvizsgálatra? Úgy tudom, hogy időnként váltani kell...nekem legalábbis mindig ezt mondják. Én a Surevuet használom, szerintem nekem is az Acuvue lesz a következő.
Vendég
 

 
 

Valakinek esetleg nincs meg a Miss Potter DVD-n?

Anita
putyu
 
 


Kata,

Te hogy tudtál két fényképes vonalzót feltenni? Csináltam Tamarának is egy fényképes vonalzót, de nem tudom feltenni, mert kiírja, hogy túl hosszú az aláírás:(
Vendég
 


Reni!

Miket műveltek ti is! :roll: :roll: :roll:
A rendelést vettem.

Judit!
Nagyon édes nyelv nyújtogatós! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kata!
A te rendelésed is oké!
Mónit mi is megkedveltük, remélem az azért ki tudjuk még néha csalni.

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Viki, Anita, Katus, Reni, Kata, Éva!

A rendelést elküldtem!

Remélem, más mér nem akart semmit, de csak tőleltek kaptam üzenetet.

Jó éjt!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Köszönöm Adri!
almi
 
 


Judit, ezzel én is sokat szarakodtam, mire sikerült megcsinálni. Aztán sokadik próbálkozásra rájöttem arra, hogy közvetlenül, szóköz nélkül kell egymás után bemásolni a két linket, és vagy az első végéről, vagy a második elejéről nem kell a [/[url=http//lilypie.com]. Így működik! :D

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kata,

A szóközt én is próbáltam, az úgy nem volt elég, de mindjárt akkor megpróbálom kitörölni azt is, amit írtál, köszi.
És úgy néz ki sajnos a jövő heti látogatásunk megint tolódik:( Ma visszakaptam Zorkát 10 nap után, betegen.
Tegnap mondták telefonon, hogy beteg, de csak 38,5-öt vallottak be a lázából. Ma kiderült, hogy 39,5 volt tegnap többször is:( Apósom el kezdett antibiotikumot nyomni bele, mára már csak 38.-ig ment fel. Aztán lehet, hogy feljebb is ment volna, de nem hagytam. Enni nem hajlandó. A torkát fájlalja, ami piros is, azonkívűl semmi baja, nem taknyos, nem köhög. Hát nem mondom, hogy nem vagyok ideges...nagyon rossz így látni. :( Remélem holnapra jobban lesz.
Vendég
 


Sziasztok!

Judit,
nagyon sajnálom hogy Zorkát betegen kaptad vissza, de remélem nincs nagy gáz! Tamara pofikája nagyon aranyos :-)

Reni,
mi újság? Mit mondott a Móni Atira?

Lehet, hogy majd ha legközelebb itt jár valakinél, akkor megkérem azért, hogy nézzen rá Levire is.... :roll:

Jó éjt!

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Judit, nagyon sajnálom Zorkát! Remélem mára jobban lett!!


Orsi, Móni mindent rendben talált. Szerinte is Ati óvatos, és csak ez az oka, hogy nem jár. Hozzáteszem állva táncol és kilós dobozokat simán felemel :-) Néhány hete tett néhány lépést egyedül, aminek fejenállás lett a vége a kövön. Azóta nem próbálkozik. :lol:
almi
 
 


Éjszaka virrasztottam mellette, de nem ment már fel a láza.
Egyelőre még ma sem volt lázas, sokkal jobb kedve van és még reggelizni is hajlandó volt.
Vendég
 


Judit, ha Zorka már eszik, akkor szerintem gyorsan talpra fog állni. Addig mennek a gyógypuszik!

Orsi, hívd fel nyugodtan Mónit, mert szerintem ő még ide hordja Vecsésre a kislányát az oviba, így naponta jár errefelé!

Anita, nekünk nincs meg a Miss Potter :(

Ellenben szombat este kaptunk kimenőt a nagyszülőktől, és elmentünk Péterrel nézelődni az Arena Plaza-ba, és moziztunk is! Nagyon jó volt egy kicsit kikapcsolódni, a fiúk is tök jól elvoltak itthon. Zalánnak fejtem két adagnyi tejet, szó nélkül megette vacsorára, és 9-kor már jött az sms Anyóstól, hogy mindketten alszanak, úgyhogy én is el tudtam engedni magam :). Egyébként a Másnaposok című filmet néztük meg - ha jól akartok szórakozni és jókat akartok röhögni, feltétlenül nézzétek meg! :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kata,

Jó is egy kis kimenő néha:) Azt a filmet mi is láttuk, tényleg nagyon jó!!!Köszi a gyógypuszikat, remélem hatni fognak:)
Vendég
 


Judit!
Zorkának jobbulást!

Kata!
Nem semmi kis kikapcsolódás. Azt mi is megnéztük apával és tényleg jó film.

Nekünk most jön ki a Magdi mert Taminak hétvégén volt egy jó kis fülfájása amit a Gyöngyi orvosolt :D (mi lenne velünk nélküle 8) ), Edó meg ugatva köhög.

szandrakiss
 
 


Holnap 4-6-ig várok mindenkit tupperes bemutatóra :D :D :D
csak jelezzen aki jön :wink: gyerekkel is :wink:

Anita
putyu
 
 


sziasztok!

Újra itthon vagyunk. 11 nap kórház után még az sem zavar, hogy apa nem rakott rendet :-)(viszont rakott krumplival várt :-) ) Kicsikénk ránk ijesztett. Görccsel, vérzéssel mentünk be, majd 3 nap múlva már nyíltam is :-( Újabb magnézium infúzió + antibiotikum, de szerencsére a mai vizsgálat szerint jöhettünk haza. Nem vártam meg a holnap reggelt a zárójelentésért :-)
Kicsit képet kaptam az egészségügyi ellátásból. Röviden csak annyit, hogy 11 nap alatt 4-szer kellett szólnom, hogy elfelejtették az orvos által kiírt gyógyszert beadni.

Lassan majd újra bekapcsolódok.

Anita, ez csak bemutató vagy esetleg ha tupperes dolgot szeretnénk hozzád fordulhatunk? Van egy-két dolog, ami majd érdekel.

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 



Emőke!

Jó, hogy már itthon vagy/tok! (Húúúúúúúúúúúú 11 nap :shock: ?) Épp ma emlegettünk az Adrival...
Nagyon vigyázz magatokra!

Anita!

Én lehet, hogy mennék, de nem tudom hova :roll: :wink:
Ja, és nincs semmilyen Potterünk :oops:


Kisbetegeknek jobbulást!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Judit,
mi újság? Hogy van Zorka?

Kata,
de jó lehetett Nektek, épp most beszéltük Zolival, hogy Levi már 7 és fél hónapos, de amióta megszületett mi kettesben nem voltunk sehol.... kicsit hiányzik pl egy mozi nekünk is :roll:

Szandra,
hogy vagytok? hogy lesz így megtartva Tami szülinapja, ha betegek vagytok ?!

Emőke,
remélem most már tényleg jól vagy!!! Nem is tudtam, hogy kórházban voltál. Én is pont így 18 hetesen görcsöltem be anno Levivel, nekem szerencsére csak 1 hetet kellett bent lennem, én is kaptam jó néhány Magnézium injekciót, de mivel nem használtak valamilyen gyógyszeres infúziónál kötöttünk ki + antibiotikumnál... aminek lehet hogy most isszuk meg a Levi, mert állítólag esélyes, hogy Levi fogai azért lettek fogzománc hiányosak mert a terhesség alatt pont a fogak fejlődésénél antibiotikumot szedtem - ezt mondja már 2 fogorvos is :( Bocsi, nem rémisztgetni akarlak, remélem Nálatok nem lesz ilyen gond....
Vigyázzatok magatokra!!!!


Jó éjt!

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Emőke, annyira sajnálom! Szorítok, hogy minden rendben legyen veletek!
almi
 
 


Emőke,

Reméljük most már minden rendben lesz. Tudják, hogy mitől volt ez? Amit a kórházi ellátásról írsz nem semmi, de cseppet sem vagyok meglepve. Pihengess, amennyire tudsz. Van segítséged Ábelhez?

Zorkának kutyabaja, hétfő óta teljesen jól van. Mára én taknyosodtam be, hurrá. Pedig tömtem magamba a vitamint, de úgy látszik hiába. Már most elegem van a folyamatos takonykórból, pedig csak pár napja van hideg...uuuuuutálom a telet!!!
Vendég
 


Orsi, én is bepánikoltam, amikor modták, hogy antibiotikumot kell szednem, főleg, hogy épp hétvégén kezdték adni és a dokim sehol se volt :-( És 2007 óta nem is igazán kaptam se Ábellel a terhesség alatt se utána a szoptatás alatt. A dokim megnyugtatott, hogy inkább ez, mert ha nyílik az ember hamarabb fertőződhet és nagyobb az esély a vetélésre. Hááát nem tudom mivel tettem jót, de nem tehettem és tehetek mást, meg kell bíznom a dokimban.

Judit, nem tudnak, nem mondanak semmit. Van egy miómám (most már óriási 7cm, arra gyanakodnak). Nagyon formás pofija van a kicsikéteknek a képen. A második jól látom a nyelvét nyújtja? :-)
Jobbulást Neked. Kitartás, még csak most kezdődik a tél :-(
Igen, van segítségem. Most hétvégéig anyósom van itt, hétvégén Feri és utána anyukám jön vissza, most szabadságoltuk kicsit :-)

Évi, én csak most látom Boróka? Nekem nagyon tetszik ez a név :-)

Szandra, jobbulást a leánykáknak!

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Adri, köszi!

Emôke, drukkolok nagyon, hogy most már minden rendben legyen! nem lehetett könnyû Ábelt otthon hagyni...:?

Judit, mikorra vagy kiírva? hihetetlen, hogy a 31. héten vagy! rakhatnál egy pocakos fotót, olyan kíváncsi vagyok...:oops:

Évi, nekem is nagyon tetszik a Boróka név! Zéti jól van?

Szandra, csajok jobban vannak?

Anikó, nagyon eltûntél....

Katus, Ti hogy vagytok?

Anett, kellene nekem 2 db nagy Amway folttisztító spray. mikorra tudnád megrendelni? mennyibe kerül? köszi elôre is.

Este lehet töltök képeket, ha nem alszom be dr. House után. :)

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Kukucs :D

Betegeknek gyógyulást! Gyorsat!

Szandra,
már csak 2 nap, jól tudom? ;)

Emőke,
szegénykém, de fő, hogy most jól vagytok. HA bármiben tudunk segíteni, kérlek szólj.

Viki,
jól vagyunk, csak a szokásos havazódás. Ma voltam cukorterhelésen, szétreped a fejem, ezért is nem dolgozom, pihenőperceket tartok, mert nem bírok koncentrálni :S

Orsi,
sajnálom, hogy Levinek ilyen baja van a kis fogaival. De hidd el, jobb, hogy most itt szenvedtek ezzel, mintha esetleg nem adtak volna antibigyót és valami nagyobb gond lett volna a babavárás alatt.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Viki,

A kedvedért csináltam két fotót a telefonommal:) Itt vagyunk:)
Igen, nekem is hihetetlen, hogy már itt tartok. Nagyon repül az idő. Hétvégén neki is állunk a csaj szobájának végre. Na meg börzézek egyet szombaton:)
Dec.17 a célidő, de a doki szerint már a Mikulás meghozza:) Remélem:)

Kép
Kép
Vendég
 


Azt hiszem, Judit, Vikivel vállvetve mondhatjuk, hogy a Mikulás klassz csajokat hoz :D Nemde? ;)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Emőke,
tudom mit érzel, nekem sem volt más válsztásom, de Nálatok biztosan minden rendben lesz!!!! Meg közben nálunk az is kiderült, hogy Anyukám öccsének voltak ilyenek a fogai, mikor kicsi volt, így én érzek ebben egy kis genetikát is....
Pihenjetek sokat!

Anita,
mi szívesen mentünk volna a bemutatóra, Levinek ilyenkor van az alvás ideje :roll:

Judit,
nagyon jó kis pocakod van :wink:

Katus,
Te is tehetnél lassan fel egy képet pocidról :)
Tényleg nálatok van már név????

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


CSAJOK!!!
SOS SOS SOS

Valaki küldje el nekem Magdi számát léccci! Nincs nagy baj (remélem, csak belázasodott Ancsi, viszont nincs velem a telefonszáma)

KÖSZI!!!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Köszi, Judit! Nagyon csinos vagy még macinaciban is! :D
és csak csatlakozni tudok Katushoz! :)

nekem nincs pocakom, vagyis van, de nincs benne senki, de azért töltök pár képet, hogy milyen nagy már Eszter...
bilibe pisil/kakil (néha :))
Kép
egyedül vesz fel a cipőjét
Kép
nagy ágyban alszik
Kép
iszik
Kép
bulizik
Kép
és pasizik
Kép

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Köszi, Judit! Nagyon csinos vagy még macinaciban is! :D
és csak csatlakozni tudok Katushoz! :)

nekem nincs pocakom, vagyis van, de nincs benne senki, de azért töltök pár képet, hogy milyen nagy már Eszter...
bilibe pisil/kakil (néha :))
Kép
egyedül vesz fel a cipőjét
Kép
nagy ágyban alszik
Kép
iszik
Kép
bulizik
Kép
és pasizik
Kép

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


nem elég, hogy egy csomó kép, azt is 2x. :oops: :oops: :oops:

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Köszönöm, Viki a számot!!! Örök hálám üldözni fog (csak győzz szaladni előle!)

NAgyon édes Eszti, és tényleg, mekkora!!! ;) A huncut vigyorát nagyon csípem :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Ancsinak tüszősmandula gyulladása van. 4 napja az orrát sem dugta ki a lakásból. Mennyi ennek a cuccnak a lappangási ideje? NA mindegy, egyelőre jól viseli...

Puszi Nektek

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus,

Szuper :? Jobbulást a pici lánynak!!!És vigyázz Magadra, lehetőség szerint ne kapd el!

Viki,

Hát ez a csaj nem semmi. A legjobb, hogy pasizik...:)))Tényleg nagyon nagy lett mióta nem láttam!!!A csizmás kép csak nem újságban lesz?:)
Vendég
 


Ja, ezt el kell mesélnem. Férjem azt álmodta múlt éjjel, hogy épp a Tescoban vásároltunk amikor én közöltem, hogy szülni fogok. Kimentünk a wcre, Miki orvosolt, én kettőt nyomtam és kint volt a gyerek. A pénztárosnő elvágta a köldökzsinórt és a zöldség-mérlegen megmérte Tamarát, 3,3 kg volt:))
Mert ez már csak így megy:)))
Vendég
 


Judit!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Nagyon rendes lenne Tami, ha tényleg ilyen gyorsan kibújna!

Viki!
Hatalmas már a lányzó! A pasizós képe haláli! :lol: :lol:

Minden kis és nagy betegeskedőnek jobbulást!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Judit, nagyon jót nevettem. :-)

Viki, Eszter nagyon édes. A csizmás képtől el vagyok halva :-)
Igen, nagyon nehéz volt Ábelt itthon hagyni. Nagyon féltem, hogy mi lesz, de mivel anyukám már hónapok óta velünk volt így meglepő módon jól viselte a helyzetet. Nem nyafogott, ha a kórházból mentek tőlem integetett, örült ha látott de nem sírt utána. Persze voltak jelek, a bóbita könyvből senki más nem olvashatott addig neki :-) És most jön ki, nagyon sokat bújik hozzám, percekig mellettem marad napközben ami az örökmozgó fiacskámra nem jellemző.

Katus, aranyos vagy, köszi. Jobbulást Ancsikának és vigyázzatok magatokra!

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Isten éltesse az 5 éves Tamarát :D

Kép

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Kedves Tamara!

Nagyon BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!

Kép
Vendég
 


Köszönjük Köszönjük!!!!!!!!!!

Már hoztam is képeket: (olyan jó, hogy nincs oviban igaz azért mert beteg volt de ez így szuper!!!)

Kép
A bicaj :D

Kép
Hazajöttünk a macitömésről (Köszi Anett) és itthon várta a meglepi :D

Kép
A csokimáz nem sikerült túl szépen (ez volt az első kísérletem de az íze isteni finom volt ennek a sacher tortának)

Kép
Ezzel krosszozik itthon a lakásban (azt mondta, hogy ezt most már soha többet ne vigyük le mert itthon tudja használni :D )

Kép
Édes :D :D :D

Olyan jó!!!!!!!!!!!!!!!

Most meg együtt készítik el (apa a főszakács) Tami kedvenc ebédjét MAKARÓÓÓÓÓNIIIIIII. :lol:
Bevezettük ezt, hogy annak a kedvenc ételét készítjük akinek a szülinapja van.
Igaz Edó is makarónit kért majd ha neki lesz a szülinapja :lol:

szandrakiss
 
 


Szandra,
változatos lesz akkor az ünnepi menü :D
Nagyon szép a csaj, jó volt végre (legalább képen) látni. Ugye jól van már?

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Tamara, nagyon boldog születésnapot kívánunk!

Viki és Eszter

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Szandra,

Nem semmi milyen nagylány lett Tami!Kész nő a képeken:) És látom nagy volt az öröm:)

Katus,

Ancsi hogy van?
Vendég
 


Judit,
tegnap nagyon lázas volt, éjjel is csillapítani kellett, reggel egész jól volt, kíváncsi vagyok, a mai napot hogy vészelik át anyósommal.
Szépen beszedi a gyógyszereket és naponta többször közli, hogy ő most beteg :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Nagyon boldog születésnapot kívánunk mi is Taminak! :-)
Csak ismételni tudom a többieket, nagyon szép leányka :-)

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Szandra!
Nagyon szuper a biciklit kapott, és nagyon helyes ahogy ül rajta.

Tami!
Boldog szülinapot!
Kép

Katus!
További jobbulást!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Drága Tamara!

Isten éltessen! Nagyon-nagyon szép szülinapot kívánunk!

Sok puszi!

Tami, Szonjabori, Anett és Zoli
kállai
 
 


Nagyon jók a képek Szandra! :wink: :P
kállai
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?