Új privát üzeneted érkezett!

Hello!

Gabi, látom már a 37. hetet is betöltötted, bizti nem lesz semmi baj! irigyellek, hogy nemsokára szülsz.:)

Nekem sem volt könnyű mikor Mati még 2 éves sem volt és itthon voltam vele nagy pocakkal, ráadásul állandóan a hasamon ugrált,mikor ledöltem volna pihenni.:( Szegénykém, akkor én is türelmetlenebb voltam, jópárszor kapott a seggére, szerencsére ma már értelmesebb és jobban meg lehet vele beszélni, hogy mit miért nem szabad. Szerintem így könnyeb lesz, ha itt lesz a pici is!

Iszom egy kávét aztán lépek, mert holnapra még egy csomó összepakolni való van! Hurrá nyaralunk...

Judit

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Végre van netem itthon.:)

Csatolok képeket a házunkról...ezek az átadás napján készültek.

bejáratból..
Kép

nappali:
Kép

Kép

Kép

lépcső-feljáró..melette kamra hely:
Kép

konyha:
Kép

Kép

fürdő:

Kép

Kép
sziszike1000
 
 


képek még rólunk:

Kép

Kép

Kép


Olyan hihetetlen...Bence már 5és fél hónapos! Rohan az idő!!!

puszi lányok: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 

 
 

Sziasztok!

Pangás van nagyon.

Végre Reninek is itt a nyár. Lazitunk ezerrel.

Sziszi! Csoda szép a ház. És a srácok is. Tényleg szalad az idő.

Gabi?? Egybe?

Puszika!

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


sziasztok
[/b][/i][/u][/quote][/url]
kovacsicsandi
 
 


sziasztok.
kovacsicsandi
 
 


bocsi még kezdö vagyok
kovacsicsandi
 
 


Sziasztok! Hogy bírjátok ezt a meleget?

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Sziasztok!

Nehezen, mert ilyen melegben kell dolgoznunk.:)

Csiszolás, földterítés, eddiig 14 köbméternél tartunk...s kell még.
Ma festek is, s mindezt persze a legnagyobb melegben, mert ilyenkor van nyugi.
Kellene strandolni, de nem vállalom a 3gyerekkel be. Illetve nekik itt a medence, irigylem is őket ezért.

Te, hogy bírod a meleget?

A lakásban meg kellene egy légkondi, de most nagyon kiköltekeztünk, sztem jövőévi projekt lesz.

Kellene egy talit szervezni, mit szóltok??

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Én is próbálom kerülni a meleget. A lakásban ugyan 30körüli a hőmérséklet de az el megy ha csak pihikézek. Reggel gyors főzés, mosás stb.. Aztán csak játék a gyerekkel. A ház előtt a játszón vannak nagy árnyas fák és mindig kellemesen fujdogál a szél. Ott szoktunk ücsörögni. Bius elég rendes gyerek megérti, hogy nem szabad kimenni a napra, elszaladni, mert anya nem tud utánna menni. Alvás után szintén lent csücsülünk a hüsibe. Közbe meg be-be ugrunk a zuhany alá.

Tali: Jó lenne. Én már többször felvetettem de nem nagy az érdeklődés.

Többiek???

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Hello!

Tali: Én szülésig ráérek!

Sziszike: Szép a házatok! Gondolom van vele munka rendesen! Nagyon gyorsan elszaladt ez a majdnem fél év, hihetetlen!

Meleg: Kipurcanok! 1 hétig a Balcsin voltunk az klassz volt, fincsi medence...semmivel nem kellett foglalkozni...most meg mennem kéne porszívóni, már a 4. mosás megy...brrrr, kaja sehol, dinnyét ettünk reggelire, meg 1-1 fél szendvicset...

Most feltámadt a szél :) Ez így kellemesebb!

Többiek? Bea, veletek mi újság? Ildikó, mentek vmerre nyaralni? Gabi, várjuk a híreket!

Judit

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Sziszike:Tényleg gyönyörű a házatok!Na, és a gyerekekről már ne is beszéljek!Hamar eltelt ez a fél év!


Mi még mindig egyben vagyunk!A doki úgy ráijesztett manócskára 1 hónapja, hogy ki se akar bújni.Állítólag irtó jó a fekvése, ami nekem azt jelenti, hogy az első apró jelre rohannom kell a kórházba.Kiváncsi vagyok, ebből mennyi jön be neki majd.

Fannit ma először elvitték anyósomék pár napra, úgy, hogy kb.1 hónapja nem találkoztak.Az első 10 percben, szinte semmi mást nem tudtak mondani a kislánynak, csak azt, hogy milyen szép.Fanni meg irtóra örült nekik.
Ha nekem vki minden alkalommal így örülne, akkor nem lennék képes így elhanyagolni, föleg úgy, hogy hetente szinte a kapunk előtt mennek el.
De már most nagyon hiányzik a kisasszony.Nem tudom, mi lesz este, de sejtésem szerint, pár könnycsepp biztos hullani fog a zsebkendömbe.

Szép napot mindenkinek!
Gabi

Kép

Kép
taga
 
 


Sziasztok!

Olyan jó, hogy itt vagytok!

Gabi: még van 9napod a nagy napig. Jön az, ne izgulj.
Zsolti 8napot, Anna 16napot, Bence 14 napot késett nekem...tudom milyenek az utolsó hetek is.
Gondolunk rátok!

Kinak van, akkor kedve talizni?
Mi szinte bármikor ráérünk.

Majd rakok még fel képeket...vmikor.

puszi lányok, kellemes estét.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!
Gondoltam rátok, voltam is itt, de nem volt miről írni, most viszont megvolt a 2. tárgyalás. A kriminálpszichológus véleménye szerint a gyerek állítása nem élményszerű, nem életképes, a levél írásában is valaki a segítségére volt, tehát az volt a cél, hogy a házasságunkat tönkretegye, és esetleg újra az apjával, de ne a Zolival legyek, és a Lilire is féltékeny. Én mint anya nem haragszom rá. Valamilyen szinten megértem az érzéseit, de ha nem derült volna ki az igazság mások számára is, ártatlanul elvihették volna a Zolit. :x Köszönet érte a gyerekem hülye és primitív apjának. Mert miután hazahozta, rá 5 percre állította ezt a baromságot, ezt a gyerek egyedül nem találhatta ki. Ez csak egy ilyen elmebeteg agyából származhat, mint a Gyula.Na lényeg, hogy kiderült, de ez a Buzi még mindíg nem engedi haza a gyereket és továbbra is ideiglenesen nála akarja elhelyeztetni, tehát megyünk még egy párszor a bíróságra. Én még így embert nem utáltam mint ezt a férget. Nézzétek meg az iwiwen az ismerőseim között, G. Gyula, nehogy Tökölön vagy itt Miklóson baráti körötökbe kerüljön, mert bármire képes. Kimérgelődtem magam, bocsi, legközelebb remélem vidámabban jövök.
Sziszike, szép a családod, a házatok, örülök neki. Gabi, nemsokára találkozhatsz a Manócskáddal! Bea
bey78
 
 


Gabi!
Aranyos a csíkod... Tényleg, lehet, hogy ma születik? Ki tudja? :wink: Bea
bey78
 
 


Sziasztok!

Még mindig egyben vagyunk.Talán a hidegfronttal manócska is meg fog érkezni.Nagyon rossz már ez a várakozás.Fanni anno 2 héttel korábban érkezett teljesen váratlanul, minden előjel nélkül.Az úgy tökéletes volt.Most állandóan lesem, hogy van-e vmi jel.Ez így nagyon nem jó.

Fanni szerencsésen átvészelte a "nyaralást".Az első éjszakája szörnyű volt, másfél órán keresztül sírt és haza akart jönni.Lehet, hogy a vihar is közrejátszott, de utána minden rendben volt vele.Mondjuk, a vihar engem is megviselt.A gyönyörű barackfánk kettétört, rá a kerítésre.Eléggé be voltam tojva, de jöttek a szomszédok segíteni.

Bea: a csíkon a szöveg magától változik, én hozzá se nyúlok, így én is mindig kiváncsian lesem, hogy írnak-e vmi újat.
Várhatóan mikor mehet haza a nagylányod?Nagyon megviselte ez a herce hurca?

Szép napot!
Gabi

Kép

Kép
taga
 
 


Sziasztok!
Látom, mindenkinél zajlik az élet! Olyan szívesen elmennék nyaralni... az egyik barátunk megkérdezte, bevállalom-e 1 hónapos babával majd Horvátországot...csak jelzem, gyermektelen férfi az illető... :lol: :lol:
Múlt héten voltam dokinál, csináltak ultrahangot is. Kisasszonyka teljesen korának megfelelő, bár nekem kicsit súlyosnak tűnik, mert 2900 gr-ra tippelték. Ez normális súly? :oops: Mondjuk én sem pehelysúllyal születtem (4550 gr).
Hitelünk még mindig folyamatban van, párom munkahelye megszűnőfélben, a második fürdőszobát még mindig nem kezdték megcsinálni, és a gyerekszobában még csak az üres kiságy van... Remélem Laura minimum fizetésig bentmarad lubickolni!!!
Holnaptól hűs idő vár ránk, már alig várom!

Tudtok itt a közelben valahol homeopátiás orvost? Van egy két bogyó, amiről hallottam, hogy segít, és szeretnék erről többet tudni!
Ki a gyermekorvosotok? Hogy megy a hozzá történő bejelentkezés? Automatikus vagy a védőnő/háziorvos utal be hozzá?

További szép napot nektek! :)

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Helló!
JÁZMIN:Mi a Gyurkó Zsuzsa dr.nőhöz járunk mindkét gyerekkel, nagyon korrekt és jó orvos, kijött a Lilihez is, amint hazajöttünk.Be be kell jelentened, a gyerekorvosnak, akit szeretnél, hogy kisbabád fog születni, szeretnéd ha Ő lenne az orvosa. Jó még a Lakos Piroska dr.nő, Ők egymás váltótársai, ő homeopátiás is, de azt hiszem ő nincs minden nap. A Gere pék utcájában vannak a faluban. Többieket nem ismerem. Minden kismamának mondom, hogy nekem szülés előtt 2-3 héttel tanácsolták, hogy igyak málnalevél teát, és jobban felpuhul a gát, könnyebben tágul, és nekem bevált. Kérdezzétek meg a védőnőt, de nekem a szülésznő is javasolta, a gátvédelem miatt is. A pici súlya szerintem teljesen jó, és várható is hogy nem lesz kis baba, ha Te sem voltál az. :wink: Szép napot mindenkinek! Bea
bey78
 
 


Hello!

Bea: Azért ez jó eredmény! :)

Jazmin: Szülésnél akarod használni a bogyókat? Én fogok, pont most tervezem megvenni. A városházánál a körforgalom elött lévő patikában vannak homeos szerek, de a csepeli plázában is lehet kapni.

http://www.homeopathya.hu/
http://www.mimnet.hu/0100_hun/index.asp ... ew/&pid=18
http://www.hoxa.hu/?p1=cikk&p2=898
Nézd meg ezeket az oldalakat!
Sajnos én nem ismerek miklóson gyerekorvost... mi bizti Tökölre fogunk járni 1 ideig, itt meg 1 gyerekorvos van csak!:) De kérdezz rá a védőnőtől, hogy kit ajánl és keresd meg elötte szerintem!

Igen a málnalevél tea is nagyon jó!!!!Azt mindenképpen inni kell, szerintem is sokat segít!

Judit

mamiblue
 
 


Ez kimaradt: Sziszike, nagyon szépek vagytok! Milyen jó lehet nektek az új házban, nekünk sajna még várnunk kell pár hónapot!
mamiblue
 
 


Sziasztok!

Annyira jó it!
De nagyon sok pénz elment már a házra, főleg most a kertre, s még nincsen vége, pedig mindent megpróbáltunk SK csinálni....

De idővel, majd miden jobb lesz.

Nekem van egy homeos füzetem, majd előkeresem, szüléstől az iskoláskor végéig szól. Nagyon jó!

Most rohanok, mert Anna felkelt.

Kép
sziszike1000
 
 


Hello!

Jazmin: a Melissa patikában be tudtam szerezni a homeos gyógyszereket, egyébként én is ezekről az oldalakról szedtem a nevüket. El is kezdtem szedni azt amelyiket a szülés előkészítésre már 6 héttel szülés elött el lehet kezdeni! Állítólag ez jó arra is ha nem jól fekszik a baba!

Judit

mamiblue
 
 


Sziasztok!!
Nagyon köszönöm a sok segítséget mind homeós (az oldalakat beraktam kedvencnek), mind pedig gyerekdoki ügyben! :) :)
Pont ehhez kapcsolódik, hogy voltam a kórházban, megcsinálták az első nst-t és végre eloszlathattam a paráimat a szülőszobával meg a kórtermekkel kapcsolatban... :oops:
Még soha nem voltam kórházban, és teljesen más kép élt bennem, mint amit ma láttam. Olyan szépek a szobák, nem zsúfoltak, és a sok híreszteléssel szemben tiszták... Jó a fürdőszobákat nem láttam, de az sem lehet rossz. És ami a fő: az összes bába elvégzett egy homeós tanfolyamot, így mindenki tudja, hogy mikor, mit érdemes/lehet... A jövő héten találkozom majd egy olyan bábával, aki minden kérdésemre választ ad majd... Úgyhogy beszámolok a tapasztalataimról, hátha segít még valakinek! :)
úgyhogy röviden ennyi történt ma velem.
Óóó, elfelejtettem, hogy ma kellett volna védőnénihez mennem... :(
Gyorsan felhívom...
Köszönöm mégegyszer!!!
Sziasztok

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Hello!

Jazmin, akkor most hol is szülsz? Shöpf M-ben?

J.

mamiblue
 
 


Halihó :)
Imádom ezt az időt!!! :P :P
Igen, a Schöpf-be megyek szülni. Nagyon sokat hallottam róla, hogy a megmaradt kórházak szülészetén nagyon nagy a tumultus, szinte hazazavarják a mamákat szülés után, meg nincs hova fektetni őket, a személyzet túl van hajszolva stb. stb. úgyhogy a férjemmel megbeszéltük, hogy akkor inkább - első baba lévén - olyan helyen szüljek, ahol van idő, türelem és szakértelem ránk. És azt hiszem a tegnapi tapasztalatok csak megerősítettek ebben. Húzós pénz lesz, de én nem bánom. Remélem nem is fogom... :oops: :oops:
Jajj, legszivesebben kitárnám az összes ablakot, hogy jöjjön ez a finom idő befelé... csak akkor a bogarak és a legyek is jönnének...
További szép napot nektek!

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Sziasztok!

Csütörtökön, cirka 2 óra leforgása alatt megszületett manócska 3450g-mal és 58 cm-rel.Ma jöttünk haza a kórházból, ahol tényleg tumultus volt /Szent Imre/, de a dokik és a személyzet még mindig jók.Mindenek ellenére türelmesek, igaz, túlhajszoltak.Elég nagy a szervezetlenség.De végül is elégedett vagyok, és van egy tündéri kisfiúnk, aki már elég intenzíven jelzi jelenlétét.Most is.
Üdv.
Gabi

Kép

Kép
taga
 
 


Gabi!
Nogyon sok boldogságot a kicsihez, neki jó egézséget kívánunk! !!
Látod, minden a lehető legjobban alakult, picit kár volt aggódni, de ez tudom természetes ilyenkor. Megnyitottad a sort, a többi kismamának is hasonlóan jó szülést kívánok! Bea
bey78
 
 


Hello!

Gabi: Gratulálunk! Nagyon ügyes voltál...lehet lemaradtam valamiről, de már bent feküdtél? Vagy hogy értetek be 2 óra alatt, úgy hogy még mindenre volt idő? Vagy a magzatvíz elfolyásától számoltad a 2 órát???
Szóval, ha kicsi fiad engedi, akkor kérünk majd egy beszámolót!:)

Bea: Igen ,így utólag az ember már nem aggódik semmin! Én pont az ellenkezőjén aggódom, hogy túlhordom a picurt!:( Mentek valamerre nyaralni?

Judit

mamiblue
 
 


Kedves Gabi,
mindkettőtöknek jó egészséget kívánok! Gratulálok!
Bárcsak én is 2 óra alatt.... :)

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Sziasztok!

Én is gartulálok!!!! És gyere minnél előbb beszámolózni. Ja és képeket is kérünk.

Puszika! Ma megint dög meleg van a lakásba.

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Sziasztok!

Köszi a gratulációkat!Én is minden kismamának ilyen szülést kívánok.
Reggel 6 körül még kávét főztem a férjemnek minden előjel nélkül.Ő negyed 7 körül indult dolgozni /főnökével megegyezett, hogy a köv.két hétben belföldezni fog, remélhetőleg ez idő alatt megszülök majd./, akkor éreztem fájást, de még az előző napi kajszinak tulajdonítottam mindent, mivel akkor már egy "nagydolgon" túlvoltam.így utólag már tudom, hogy azok gyenge tolófájások voltak.
De mivel nem akart múlni a fájás, felhívtam, hogy ez bizony más lesz, és jobb lenne bemennem a kórházba.Amíg ő visszaért, én Fannit felöltöztettem és összekészítettem neki pár dolgot és ő rögtön vitte is a szomszédba, én pedig megfogtam az 1 hónapja összekészített motyómat, és ültem a kocsiba.Fél 8-ra értünk a kórházba, és akkorra már 3 ujjnyira voltam tágulva, mire a szülőszobába értünk és jött a doki, már eltünt a méhszáj és készen álltam a szülésre.Beöntést már nem tudtak adni, de még a papirokat se tudták kitölteni.8-kor burkot repesztettek ill.reped szinte magától és fél 9-kor már rajtam pihegett a kismanó.
Szóval, ezt jelenti a 2 óra alatti szülés nálam.Mára már meghaladta a picur súlya a születési súlyát.Roham tempoban gyarapszik.Az esti vacsija 100g szopi volt.Igaz, ennek a temponak az eredménye a már előjövő hasfájása.
Fanni egyfolytában puszilgatja.Ha sír már rohan.
Képeket majd megpróbálok felrakni, de nekem ezzel gondjaim szoktak lenni.

Jó éjszakát mindenkinek!
Gabi

Kép

Kép
taga
 
 


Hello!

Gabi: Tényleg igazad van, ez álom szülés volt! :) Nagyon ügyesek vagytok! Úgy irigyellek!

Nem baj, nemsokára mi is babázunk!:) Ki is jön most? Bebi neked mikor csinálják meg a császárt 10-én? Vagy elöbb?
Jázmin, Te is előrébb vagy mint én.:)

Ildikó: Veletek mi van? Dokinál voltál már? Nyaralás? Írj majd légyszi, ha van időd!

Üdv: Judit

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Gabikám: Én is nagyon-nagyon gratulálok neked!!! Még engem is túl szárnyaltál, mert én a vajúdással és a korházba éréssel egyűtt 3 óra alatt szűltem meg Kittikémet! Még egyszer sok-sok boldogságot kívánunk! Ha majd letellik az a bizonyos 6 hét akkor ha engeded akkor szeretnénk majd látógatóba menni felétek!!

Először is mi is itt vagyunk, olvasgatlak benneteket folyamatosan. Csak annyira ősszejőttek megint a dolgok nállunk. Elkezdték a garázst illetve a kisházat építeni nállunk az udvaron. Közben Kittikét elküldték egy korafejlesztő közponba kivizsgálásra. Nincsenek vele megelégedve, a Dévény Anna féle masszázson már nem tudnak vele mit csinálni, így tovább küldtek bennünket.
16-ra kaptunk időpontot egy állapot felmérésre és akkor okosabbak leszünk. Végre a szakdolgozatommal is kész lettem így most már semmi halaszhatatlan dolgom nincs. 30-án megyünk Káptalanfűredre 1 hétre már nagyon várjuk.

Na megyek, minden kismamának még kitartást!!

Barbara
kutasi kitti
 
 


Hello!

Barbi: Jó nyaralást! És pihizd ki magad rendesen!:)

Jázmin: Te egyben vagy még?:D

judit

mamiblue
 
 


Sziasztok! :)
Annyira imádtam ezt a hideget, hogy el nem tudom mondani... Erre tessék, a hétvégére 34-35 fokot mondanak, keddig további melegedéssel... :(:( Nem tudom, hogy fogjuk bírni. A kisasszony mostanában észrevehetően kevesebbet mozog, de ha megmoccan, akkor aztán kiesik minden a kezemből. :oops: :oops: Doki szerint augusztusi gyerkőc lesz - mit ne mondjak, engem is megnyugtatna, ha még az augusztusi fizetést megvárná... :)
Amúgy köszönöm, jól vagyok, Laura lubickol - még egyben :)
Ja, és ma elmentem a Felicitas csomagért, volt benne egy avent cumisüveg 125ml-s, meg egy játszócumi, meg prospektusok... :)
A hitelt úgy néz ki, hogy jövő héten folyósítják, úgyhogy egy gonddal kevesebb. Rólunk röviden ennyi.

Veletek mi a helyzet? Jól vagytok?
Kitartás az utolsó hetekhez, na meg persze az elsőkhöz is :)

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Sziasztok!
Beust ideiglenesen az apjához helyezték el, amíg le nem zárul a nyomozás. A bíró arra hivatkozott, h a gyerek annyira kitart az álláspontja mellett, hogy még az osztálytársainak is elmondta. Persze, h elmondta, miután a primitív apja minden szülőt megállított, h hallotta-e, otthon meg a gyerek kérdez.Egyébként nyakamat rá, hogy be van fenyítve a gyerek hogy ha egyszer is elszólja magát, hogy ők tervelték ki, apucit viszik el a rendőrök. Bár így lenne. Ja és meséltem, h ki vannak kapcsolva a telefonok, ha meg fölveszi a nagyanyja, nem hívja telefonhoz a gyereket. Na most begívtak a gyerekjólétisek, hogy az apuka panaszkodott, hogy nem keresem a Beust. :x Ha valaki lelőné esetleg, annak örökké hálás lennék.. :roll:
Jázmin, mi a csomagban csak újságot kaptunk meg egy műanyag kanalat :roll: ti jobban jártatok. :wink:
Üdv, Bea
bey78
 
 


Sziasztok!

Nagy a pangás!!!
Útálom, hogy jön a meleg. Nagyon várom már a végét.

Bea! Nagyon sajnálom ami veletek tőrténi. Én biztosan nem bírnám ki ép ésszel.

Üdv! Írjatok!

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Hello!

Bea: Sajnálom, hogy megint rossz hírekkel tudsz csak jönni!:( Ezek szerint nem is tudtatok megegyezni a láthatásról? mert nem úgy szokott lenni, hogy ezt leírják, és akkor láthatod?

Bebi: Te a játszótérről ismered Jucu-t, az augusztusi topikból? Jó lenne valamelyikőtőkkel összefutni a kórházban!

Jázmin: Neked már tényleg nagyon kevés van hátra! Gyors és könnyű szülést :) . És várjuk majd a híreket!

Én most számiztikáztam egy kicsit!
Matilda: 2002.01.14-én született páros-páratlan-páros
Tamara: 2003.12.27-én páratlan-páros-páratlan
Sebi: 2007.08. XX Ezek szerint páros hónap páratlan napján fogk szülni!:D
Na jó, nem fárasztok senkit tovább!

Judit

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Remélem nem főt még meg senki. Mindenki hűsöl a medencébe mi. Ugye-ugye akinek nincs kertje???

Judit! Juci és én egy házban lakunk. Így már évek óta ismerjük egymást. Én a Jánosba szülök, így nem hiszem, hogy összefuthatnánk. De én már annyiszór javasoltam a tali. Sőt mindenkit meghívtam már magunkhoz de ezeddig senki nem élt vele. Pedig lettem volna szívesen talis házigazda.

Üdv!

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Bebi: ja tényleg! Erre nem is gondoltam, vhogy az volt a logikus, hogy Te is ott szülsz ahol mi!
Tali, tali...kéne, csak most dög meleg van! Engem ez visszatart.Azonkivül kocsim sme jó, de remélem péntekre megjavítják, mert megyek a kórházba!

J.

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Új vagyok itt nálatok, szeretnék csatlakozni, ha befogadtok :lol:
Mi márciusban költöztünk ide Miklósra a Buckába, van egy 14 hónapos gyönyörű kisfiam, Levente. Szeretnék megismerkedni miklósi mamikkal, mert a szomszédokon kívül még nem nagyon ismerek senkit :cry:
Lenne is egy pár kérdésem, ha tudnátok segíteni! Van itt Miklóson baba-mama klub, esetleg játszóház, ahova elvihetném Levit?Tudtok a Buckához közel jó játszóteret, hamarosan ez is aktuális lesz!
Köszi a segítséget!
Szép napot! Kata Kép Levi
katinka78
 
 


hello!

Kata: Üdv! Nem járunk erre túl sokan mostanában...
Baba-mama klub a sárgaházban van, de fogalmam sincs milyen, mert még soha nem voltam. nekem már nagyobbak a lányzóim, illetve még most születik majd a kistesójuk!
Merre laktok a buckában? Mi egyenlőre csak építkezünk a Madarász utcában, de remélem novemberre beköltözünk!

Játszóteret nem nagyon tudok.:( A lakótelepen a panel hzak között van több is...de a buckában még nem találkoztam vele! Talán közvetlenül a dunaparton az Ádám Jneő sétányon mintha lenne egy hinta meg egy mászóka, de az csak erős túlzással játszótér!

Gabi: Dobsz majd képeket picurkádról?
Jázmin: Még mindig egyben???

Judit

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Kati, szia itt!
Judit: jaja, de magam sem tudom, mennék-e már szülni vagy sem... :oops: :oops: :oops:

Eldurran az agyam!!! :twisted: A bank 3 hete folyamatosan igérget minket (mi pedig a kivitelezőt), hogy holnap már folyósítják a hitelünket... Erre (de mit is várhattam volna) ma is szólnak, hogy hát bocsi, de még mindig nincs rendben valamilyen papír (annak ellenére hogy a szerződést már 5-én aláírtuk), tehát még mindig nem folyósítanak... :twisted: :twisted:

Ebben csak az a legszomorúbb, hogy a férjem igazából nem is tud örülni annak, hogy nemsokára hárman leszünk, mert ez a k.rva bank nem folyósít, a tgyás amit kapni fogunk, az lótúró, az ő munkahelye pedig megszűnőfélben van, mi pedig már 3 hónapja a házban lakunk és havi 100000 ft foglalót fizetünk azért, hogy ne rakjanak ki minket... Ráadásul azt a pénzt máshova is tudnánk tenni így baba előtt...
Nagyon depi vagyok, de ebben biztosan a meleg is sokat számít...

Na megyek, szép és remélhetőleg hűvösebb hétvégét mindenkinek!

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Sziasztok!
Szia Kata, üdvözöllek közöttünk! Aranyos a Leventéd. Nekünk Lilink van, (a kisebbik) ő 16 hónapos.
Jázmin, hát nem irigyellek titeket. Mi is szívtunk a bankokkal, tudom milyen szemetek tudnak lenni. Pont nem kéne idegeskedned, de ugye nem hagyhatod figyelmen kívül ha egyszer benne vagy egy kényszerhelyzetbe. Azért valahogy majdcsak mostmár alakul a dolog....
Beus múlt szombaton volt itthon. 5 hónapja először. :roll:
Azóta kissé változott a hozzáállása a dologhoz, megpróbálom röviden, hogy ne legyen uncsi. Apja , kezében az ideiglenes elhelyezéssel, már nem tartja magát a megállapodásukhoz, mégsem engedi a gyereket akármikor haza, csak szombaton 9-18-ig. Anyuhoz sem mehet, nincs msn, egy órára sem hozhatom el pluszba. Szidnak továbbra is mint a bokrot, a gyerek próbál megvédeni, de sokszor kiborulva, titokba hív föl, hogy haza akar jönni. Tudom h ezt ő főzte magának, de sajnálom szegényt, az apja vitte bele a hazugságba. :( Remélem lesz mersze egyszer elmondani az igazságot amíg nem véglegesen helyezik az apjához. Judit, most nem voltam annyira negatív, nem? :wink: Egyébként a Posta közben is találkozhatnánk, ahol a védőnők vannak. az ovi mellet, ott is van egy zártabb tér. Mondjuk egyik délelőtt.
Üdv: Bea
bey78
 
 


Sziasztok!

Judit! Köszi az infókat. A Buckában a Kamilla közben lakunk, igazából még nincs is hivatalos neve, csak az elműsök nevezték el, amikor kötötték a villanyt. Szóval a Kamilla utcából nyílik, egy kis utca, ikerházban lakunk. A Madarász utca merre van?
Az Ádám Jenő sétányt ismerem, de az elég messze van tőlünk. Most a Narancsliget magánovit ajánlották, szeptembertől szeretném kipróbálni, van ott játszóház meg Ficánka torna is.
A harmadik babát tudjátok már, fiú vagy kislány lesz?Gratulálok!!!!

A Sárgaházban jár (járt) valaki Baba-Mama klubba?

Jázmin!Neked is gratula!!Látom már csak pár nap van hátra. Kitartás! :lol:

Van még valaki a Buckából?

üdv, Kata
katinka78
 
 


Hello!

Bea: Igen, most jó hírekkel jöttél!:) Azért van még remény, hogy nálatok lesz még Beus!:)

Jazmin: Próbálj most a babára koncentrálni, bár gondolom nem könnyű. Remélem hamar megoldódik a pénz gondotok. Mikor mi ezt a lakást vettük beköltözhettünk előre 2 hónappal, mondjuk mi is fizettünk 500 e foglalót, de legalább volt hol laknunk, mivel a bank nekünk is azt igérte, hogy utal, felmondtuk az albérletet és nem lett volna hová mennünk hacsak nem keresünk egy másikat!

Nem tudom hol vannak a védőnők, bár lehet nem ártana kicsit tudnom ezeket a dolgokat, mivel apa kitalálta, hogy novemberben legkésőbb költözünk!

Kata: Úgy néz ki kisfiunk lesz! Sebestyén lesz a neve! Csak jönne már!:)

Üdv: Judit

mamiblue
 
 


Sziasztok!
Judit: Miklóson a CBA- val szemben van egy üzletsor. Bajcsy Zsilinszki úton. Zeke pékség, butik, rétesbolt, könyvesbolt, Csikesz étterem, Baba bolt, hentes stb., és az épület mögött, gyógyszertár stb. van egy tér. Ott van 2 ovi is és ott van a Post köz.
Barbara? Bebi? Többiek? Nektek mi a véleményetek? Bea
bey78
 
 


Ok, így már tudom! Régen ott vettünk sokszor pizzát!:)

J.

mamiblue
 
 


Sziasztok!


Itt vagyunk mi is csak elég gyorsan zajlanak nállunk is a napok. A konzulens tanáromnak valami nem tetszik a szakdolgozatomba így mehetek be hozzá megint a Lehel térre. Pont itt van a szomszédba! :( Akkor Kittikém a héten 4 napot nélkülem nyaralt a Balatonon és egyáltalan nem hiányoztunk neki, legalább is a keresztanyja szerint nem :D

Katinka: Üdv köztünk! Tényleg aranyos Levi babád!

Bea: Úgy látszik Beus sem bírja tovább a sok hazugságot! Szegény csodálom, hogy eddig is bírta.

Jázmin: Sajnos nállunk is szarakodtak a banknál! Nekünk is folyton újabb és újabb papírt kértek be, de nállunk azért volt fontos, hogy még a tavalyi évbe aláírjuk a szerződést mert álítólag ettől az évtől eltörölték a szocpolnak azt a részét, hogy a még nem szűletett gyerekre nem lehet felvenni a pénzt. És mi aláírtuk a második babát is. Reméljük nektek is most már a végére érnek ezek a dolgok.

Judit: Hogy bírod ezt a nagy meleget? Valami borzasztó érzés ez az időjárás.

Tali: A Posta közt még mi is tudjuk merre van. Igaz az egy kicsit húzosabb séta nekünk de ha nincs 40 fok akkor szívesen benne vagyunk egy találkozóba! Mikorra gondoltátok?

Most megyek alidni, mindenkinek jó éjszakát! Barbara
kutasi kitti
 
 


Hello!

Kata: A Madarász utca a csépi út legvégén van! Van ott annyi kis zsákutca, hogy nekünk is jó időbe fog telni mire megismerjük a környéket!

Barbara: Részvétem a szakdolgozat miatt, gondolom jó sokat dolgoztál vele és örültél, hogy túl vagy rajta! Szerintem tök jó, hogyha így elvan nélkületek Kitt, mi a csajokat még csak 2 napra tudtuk itthon hagyni,mikor kiugrottunk Horváthországba, de mással még nem is mentek sehová, pedig néha nem bánnám!
Az a rossz ebben a melegben, hogy még a játszótérre sem merek lemenni velük! félek ,hogy kidőlök, ugyhogy itthon ülünk, de azt egész jól bírják...

J.

mamiblue
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: