Új privát üzeneted érkezett!

Kép

el voltam kicsit :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Ma viszonylag jol aludtunk, csak 7-kor ebredt Aron es csak 2x kelt az ejjel. Ma is voltunk kint 2x is, de majd megveszett az Isten hidege.
Holnap elutazunk Hevesre, a ferjem anyukajahoz latogatoba, ismet autoval megyunk, a ferjem vezet! Remelem, ugyes lesz.

Nika,
Koszi a zenegeprol a fotot :) Nagyon ugyes Gege, ahogy kezeli :)
Aranyos a Valenti napi foto.

Viki,
Mit neztetek a moziban?

Boszi,
Hat nem csoda, hogy megijedtel! Egyszer en is talaltam a szemetledobonal 2 hajlektalant (egy ferfit es egy not), es iszonyu nagyon orditottam, annyira megijedtem, de aztan elnezest kertem, es ok is probaltak csititani, hogy nyugodjak meg :) aztan kidobtam a szemetet es eljottem. Nem volt szivem kizavarni oket (valoszinuleg nem is tudtam volna).

KépKépKépKép
thelga
 
 


Sziasztok!

Holnap jövök... és írok.

Viki
Mit vettetek a Sconto-ban?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 

 
 

Jó reggelt!

Ma korán keltünk :?

Moziban a 9 és fél randit néztük meg, aranyos kis film volt, pont Valentin napra való :wink:

Scontoban nem találtunk semmit, de tényleg minden le van árazva, de elég szedett-vetett cuccok maradtak már csak. Elég üres volt már.

A tescoban nem volt a meghirdetett 7 darabos body 1325 Ft-ért, viszont az Auchanban sikerült venni a 800 Ft-osból. Igaz ez 3 darabos és szines. A 4 darabos az sima fehér volt, azt nem akartam venni.

Ma meg holnap apa délutános, egész hétvégén nem fogjuk látni. :( Ma munka után ráadásul szülinapi buliba hivatalos és elengedtem :) Így ma Fannival anyuéknál alszunk, hogy mi se maradjunk egyedül. Az én osztálytalálkozomat viszont áttették jövő péntekre, mert sokaknak nem volt jó a mai nap.

Helga! Jó utat nektek!

Többiek? Ki mit csinál a hétvégén?

horvviki
 
 


Sziasztok!

Viki az nagyon ari kis film,mi is meg akarjuk nézni. Most az SOS Szerelmet néztük meg DVD-n! :wink:

Fanninak nagyon boldog 6. hónapos fordulót! :P
Kép
Nálunk apa mától keddig itthon van,pihenünk! :lol:
Ma hurkát sütök ebédre Norbi ajánlásával! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Anyuéknál brassói van :lol:
Köszönjük a köszöntést.
Az S.O.S. szerelmet is láttuk, nagyon szeretem a Fenyő Iván és a Csányi Sándor filmeket :lol:

horvviki
 
 


Fanni baba Boldog fél éves szülinapot

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! :wink:

Hát itt nem volt vmi nagy forgalom ma lányok. Gondolom mindenki pihizett és babázott! :P

Mi délután DVd-t néztünk,Gabika is nagyon jó baba volt,aludt sokat és el volt a járókában is,nem lehet rá semmi panaszom!

Nem semmi hideg volt ma nálunk. Apjuk ment le reggel a boltba és azt mondta,hogy kb. -8 - -10fok lehetett,olyan hideg volt! :roll: Nem is mentünk le sétálni ilyen időben!

Képzeljétek a párom mesélte bent,hogy mi történt szegény mamával,és erre egy "OKOS" kollegája azt ,hogy anyukámnak minden nap 24 órájában anyu mellett kellene lenni a munkája helyett! :evil: Normális??? Ha feladja az állását,akkor azt hiszi,majd a 29.000Ftos ápolási díjből meg lehet élni! Bírom az ilyeneket! Akkor ilyen nagy a szájuk,míg nem kerülnek ők is ilyen helyzetbe! Ja és azt is mondta,hogy 1000Ftos órabér teljesen reális a néninek,aki ápolja! :evil: Na persze napi 8000et fizet majd anyukám nem??? Lehet ő ki tudná fizetni,de szerintem akkor is rengeteg annyi!
Nem szeretem az ilyen okoskodó alakokat! :evil:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Kia, Helga baba névnapot szeretnék mert nem egy van az évben és nem tudom hogy melyiket tartjátok majd.

És anyukák saját szülinap csak hónap nappal ne kerüljön be?

nika70
Salgótarján
 
 


Nika felőlem felteheted,tetszik az ötlet! :lol:

Névnapom: július 26
Születésnapom: október 18

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi: tényleg nagyon hideg volt ma, mi sem mentünk le. Remélem jövő héten tényleg melegebb lesz.
Az 1000 Ft-os órabér nagyon nagyon sok! Aki ennyiért vállalja el, az csak kihasznál titeket szerintem... Legalább szívvel-lélekkel csinálja???
Anyuék egész nap otthonokat néztek az én mamámnak. Hát nem semmi díjak vannak. Ahol most van (de ez csak átmeneti hely) ott a nyugdíjának a 60%-át kell fizetni. Végleges helyeken viszont általában van bekerülési díj, ami 500ezer-több millió Ft között van, attól függ milyen a hely. De 500ezer volt eddig a legkisebb amit találtak. És ezenkívül van havi díj is, ami min. 100ezer Ft körül mozog. Ráadásul anyuék megnéztek pár helyet, és anyu szerint mindegyik nagyon lepusztult! Nem tudja, hogy hova és mire költik a rengeteg pénzt...

Nika: szülinapom szept. 13. (és természetesen minden évben a 18.-at ünneplem :lol: )
Névnap: dec. 23.

Kia! Tegnap mondtad, hogy ma jössz... :wink:

Trécsi: hogy telik a hétvége? vagy csak hétfőn tudsz jönni?

horvviki
 
 


Ja, és most jó dolgom van! Anyu altatja Fannit én ma szabadnapos vagyok :lol: :lol: :lol:

horvviki
 
 


Viki anyum nem fizet 1000Ftos órabért,csak 500at! :wink:
Ezért is lettem mérges,mikor Gabi kollegája helyeselte! :evil:
Hát nem semmi árak vannak otthonokban? Fél milla,hogy bekerüljön? :shock: + min.havi. 100.000? Ezt mi nem is bírnánk szerintem,jobb is otthon a mamának!
És akkor még le is pusztultak,ahogy írod,hát nem semmi! :roll:
Remélem azért majd csak rendeződik a dolog!

Helga? Kia? Trécsi?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Mi sokmindent csináltunk...
Holnap jövök :lol:

Boldog "fél éves szülinapot" Fanninak!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok! :wink:

Ma talán nem lesz olyan hideg,és le tudunk majd délután menni sétálni Gabi babával. Jó lenne egy kis levegő! :wink:

Fő a levesem,meg majd rántott húsi és köret,meg hirtelen sült lesz,de azt még ráérek kisütni! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Nagy Fogyást láttátok?
Nagyon durva,hogy István és Péter is mennyit lefogytak nem? :shock:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Jó reggelt!

Negyed 10-kor keltem :lol: Fannival anyu foglalkozott addig. Végre jó volt egy kicsit rendesen pihenni, lustálkodni :lol:

Boszi, mára is nagyon hideget mondtak, de remélem már kezdődik a jó idő.

Ma délután jönnek vendégek, anyut még ki kell vinnem a Corába vásárolni délelőtt. Legalább én is szétnézek. Apu meg figyel Fannira addig.

Nagy fogyás: szerintem is nagyon durva. Azért kiváncsi lennék a bőrükre hogy az hogy néz ki most. Mindenük elég durván lóghat... De szerintem azért ez már nem volt egészséges fogyás. Azóta hallottam Istvánról is meg Milánról is hogy egészségügyi problémáik vannak. Biztos hallunk még róluk. Mindenesetre elismerésem a kitartásukért.

Kia! ma már tényleg gyere!

Köszönjük a köszöntéseket mindenkinek! Állítólag 6 hónapos korban csökken a nappali alvás igény és nő az éjszakai. Nahát Fanninál még csak a nappali csökkent de az éjszakai nem akar nőni :?

horvviki
 
 


Voltunk a Corában.
Helga: megnéztem 6990 Ft-ért van a FP szerszámpad, de azt hiszem már csak 2 darab volt!

Boszi: nagyon hideg van lent! Fannit nem viszem ma le, mert csipős szél van.

Nika, Kia, Trécsi? Helga ma jöttök haza?

horvviki
 
 


Viki hát mi voltunk lent,de nem sokat! :roll: Persze sapka nélkül mentem le és vékonyabb kabátban,mert a napsütés bezavart,és azt hittem,hogy nagyon jó idő lesz majd! :roll:
A Duna parti séta elmaradt,csak itt a környéken levegőztünk kicsit. Azért tényleg durva már ez a hideg! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Vagyok csajok csak nálunk vasárnap anyósnál van most jöttünk haza vagyis kettőkor de még elpakoltam a húst amit tegnap vettünk meg hajat mostam elmosogattam stb. most egy kicsit ideértem.:)
Nagyfogyás szerintem sem egészséges hogy 90 kg-t fogyott meg 66-t fél év alatt. tuti azért nem nadrágban méreckedtek mert a müsorbán már látszott hogy lóg a bőrük most nem akarták elrettenteni a nézőket :):):)

A tábla:) ha valami nem jó szóljatok mert még tegnap ügyködtem vele. Akik nem írtátok szüli névnapot anyukák azokat előre is bocsika az iwiwen kikuksiztam.

Trécsi rájöttem hogy kell sorttörni az excelben igy a nagyfiadat is betettem :):):):):):):):):):)

Kép

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok :lol:

Boszi
Nagyon "szép" boszi voltál... jó a jelmez!
A joghurtos videó is tetszik :wink:
A torta biztos finom volt...

I love Milka - nekem is van :P

Nika
Gege nagyon aranyosan táncol :lol:
Megnéztük Apával :P

Névnap...
Most gyorsan döntöttük el..
Jún. 28.
Egy évben 5x lehetne... :lol:

A hideg...
Ma akartunk egy kicsit sétálni, de tényleg nagyon hideg van, így pihengetünk..

Tegnap sok munkát végeztünk el.
Főztünk, leengedtük a hűtőt (ezért volt jó a hideg :wink: - kiraktunk mindent az erkélyre), takarítgattunk, stb...
Apa vásárolt, sajna most nem mentünk vele.
Ő is vett body-kat az Auchanban.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Ez lemaradt :lol:
A duci... :lol:
Kép
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


..és a szerdai UH-on minden rendben volt.

Jó gyorsan végzett vele a dokinő :?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia LEvi manó nagyon édes kis husis baba! :lol:

Képzeljétek Gabika ma délután 14-16:40ig aludt! :P Nem semmi kis pasi!

Én meg úgy érzem náthás leszek,lehet nem volt jó a mai nap lemenni sétálni! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Nika! Mi már 6 hónaposak és egy naposak vagyunk! :lol:
És mi számit állásnak? Mert Fanni kapaszkodva most már mindenhol fel tud állni! Pl. asztal, ágy széle, szék, lábamon felhúzza magát. De egyedül persze még nem áll meg. Szóval a felállás számit vagy az egyedüli állás? :lol:

Kia! Milyen szép Levi bőre. Emlékszem én az első 3 hónapban szenvedtem vele, sok piros pöttye volt Fanninak. Doki szerint az én étkezésem miatt, kerülnöm kellett a tejtermékeket.
Kiváncsi lennék, ha egymás mellé raknánk Fannit és Levit, mennyi lenne a különbség... Én Fannimat is kb. ekkorának látom :lol: De hát Levi fiú, úgy hogy természetes, hogy ő nagyobb.
Az UH-s nő velünk is nagyon gyorsan végzett. Remélem azért alapos volt... :shock:

horvviki
 
 


Köszi :wink:

Boszi
Ma Levi is sokat alszik...
Ennyit nem szokott.

Viki
Alapos volt szerintem...
Néztem én is mindent.
Láttuk, ahogy jön vissza a tej :?

Levi felavatta a helyet - pisilt :lol:

Tejtermékek..
Nekem épp a gyerekdoki mondta , hogy napi fél liter tejet igyak...
Nem iszok ennyit. :wink:

Nektek volt olyan, hogy sírt álmában???...de nagyon... :cry:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Viki a napokat nem írom ha nem gond :):):):):):):):):):):)Szerintem mikor magát felhúzva kapaszkodva áll:) legalábbis igy gondolom akkor 6 hónapra ezt is beírom:):):):)

Levi baba nagyon kis kerek pasi:):):) de Gege is ilyen kis husi volt három hónaposan aztán mióta megy meg sokat mozog azóta már nem annyira husika szálkásodik a szentem:)

nika70
Salgótarján
 
 


Kia a csípő ultrahangon Gege is megszentelte a helyet :):):):):)

Álmában még nem sírt :(

nika70
Salgótarján
 
 


Ma mértük ismét...
Rengeteget hízott.
430 g-ot.
Így már 6450 gramm :shock:
Csodálkozok, hogy nem bírom tartani néha :lol:

Jó éjt!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia!
Álmában még nem sírt Fanni...
6450 gramm? Hát nem semmi :lol: Mi 5 és fél hónaposan voltunk ennyiek. Legközelebb febr. 27-én megyünk mérésre, biztos hízott Fanni, mert érzem a karomon én is :lol: De szerintem max. 7 kiló lehet most. De az biztos, amit Nika is ír, hogy ha majd elkezd mozogni, akkor leadja, és nem fog ennyit hízni.
Tej: nekem meg direkt felhivta a doki a figyelmemet, hogy ne egyek tejtermékeket, mert attól lesz Fanni bőre pöttyös. Gondolom, ha nektek nincs a bőrével gond, akkor nem kell ezt betartani. Mellesleg én se nagyon tudtam betartani :oops:

Nika: a napot én se gondoltam komolyan :lol:

Apa holnap itthon van, ha lesz séta akkor nekünk a kedd-szerda jó!

horvviki
 
 


Csajok még azt gondoltam hogy súlyt cm-t ne írjak? vagy az már sok?

nika70
Salgótarján
 
 


Nika: szerintem az is mehet. Aktuálisat sajna nem tudok, 5 hós adatok: 6420 gramm és 67 cm

horvviki
 
 


Sziasztok!


Tegnap megerkeztunk Hevesrol! Nagyon jo volt! A nagyszulok agyonajnaroztak Aront :)

Nika,
Aron nevnapja aprl 2
az en nevnapom okt 3 (de azt mar latom, beirtad) :)
az en szulinapom okt 12

A suly es a hossz szerintem is mehet, 10,5 hos ertekeink vannak: 8810g es 77cm

Viki,
Fanni mar all! Ha mar kapaszkodassal felhuzza magat, akkor O mar all. Egyebkent Aron is itt tart. Illetve O vissza is tud ulni :)

Kia,
Levi nagyon aranyos kis husis baba. Szerintem se aggodj, majd ha kuszik-maszik, nem hizik majd ilyen utemben, es szepen elszakastja az izmait :)

KépKépKépKép
thelga
 
 


ja es Fanninak boldog hofordulot!

KépKépKépKép
thelga
 
 


Jó reggelt!

Helga: gondolom Neked is jó dolgod volt, hogy egész nap foglalkoztak Áronnal :wink:
Állás: azért mi még nem állunk olyan biztosan... Feláll, de pár perc után összerogyik, ha szerencsém van vissza térdelőhelyzetbe, de állandóan résen kell lennem, hogy nem dől-e el... :? És a legújabb, hogy feláll, aztán egyik kezét elengedi és lenyúl a játékáért... Igen ám, de egy kézzel még labilisabban áll...

Vajon ma jobb idő van/lesz??? Egész hétvégén nem voltunk lent sétálni... :(

Csajok! Nincs kedvetek egy olyan talihoz, ahol a babákat is össze tudnánk ereszteni??? :wink: Kiváncsi lennék mit művelnének egymással. Fanni még nem nagyon volt nagyjából hasonló korú babákkal együtt. Egyáltalán érdekelnék egymást? Gondolom Gabika és Áron érdeklődő lenne, Fanni és Milán még nem. Vagy ki tudja. Levi Manó meg még csak csendes szemlélődő lenne :lol: Én felajánlom a nappalinkat. Elég nagy, és eléggé üres is :lol: Alig van benne valami, viszont jó nagy felüleleten van lerakva habtapi, amin eljátszhatnának. Na mit szóltok? Ez csak egy ötlet volt, ha nincs kedvetek hozzá, akkor semmi gond. A héten jó lenne a holnap, csütörtök és péntek. Bár csütörtökön apa itthon van, de nem zavarna minket. Jövő hetet még nem tudom biztosra. Aztán én még egy hetet vagyok itthon, és 10-én meló :(

horvviki
 
 


Sziasztok! :wink:

Viki nekem tetszik az ötled nagyon! :lol: Ma nekem se jó,mert apjuk itthon van,és vele vagyok! :wink:

Mi jól vagyunk.Képzeljétek Gabika eszi a tapétát! :shock: Leszedett egy darabot a kiságya melett,és ette! Sikerült kivenni a szájából,ami persze nem tetszett neki! :?

Én dögrováson vagyok,kúrálom magam. :? Tegnap lehet nem kellett volna abban a hidegben lemenni sétálni,mert ma már fáj a torkom,folyik az orrom,meg minden bajom van! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Nika szerintem is mehet a súly és hossz a tábliba:

9800gr és 75cm! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hoztam képeket is:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Látom Gabika nem csak a tapétát eszi :lol: Fanni az újságot szokta megrágni... :lol:

Boszi, akkor már csak időpontot kéne fixálnunk... Többiek? Jönnétek?

horvviki
 
 


Sziasztok!)

Bocsi h nem jöttem,de levoltam terhelve rendesen...

Most gondoltam benézek,de Milán pont ébredt..én meg most végeztem csak a melóval...

Etetek,aztán jövök ahogy tudok!

Még vissza is kell olvasnom a 3 nap eseményeit..
trécsi
 
 


Sziasztok!

Viki
Lassan már itt a 10.-e :(

A tali ötlete jó...
Apa, ha minden igaz egész héten melózik..
Ma 06-18 -ig, holnap 12-17 -ig, aztán dokihoz megy... a többit nem tudom.
Ha nincs itt, akkor mi ráérünk :lol:

Boszi
Jobbulást!
Tapéta? Pedig az biztos nem olyan finom :P
De látom a fa is finom :lol:

A "magasságunk" 59 cm volt 1 hete. - Nika

Helga
Örülök, hogy jó volt az út és a hétvége.

Már én is úgy mennék haza :( Jönnek havonta a szülők, de az nem olyan...
De Apa márciusban biztos nem tud , ha lesznek jó kis tüntetések.
:cry:

Milyenek a hóhelyhek?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Most pedig süt a nap :shock:

Szellőztünk..
Főznöm kellene, ha nem kel fel Manó..

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


alszik
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Nekünk tali szempontjából jó lenne a holnap! Apa délben indul, megy dolgozni. Boszinak gondolom jó, Kiának is. Trécsi, Helga?
Egy-kettő fele jöhetnétek :wink: Akkor alvás időre mindenki hazaér. Ma is olyan hideg van :(

horvviki
 
 


Sziasztok!


Viki,
Nagyon aranyos vagy, hogy igy felajanlod a lakasotokat egy kis talira :) Mi is szivesen csatlakoznank, annyira ossze-vissza alszik Aron, hogy nem hiszem, hogy pont 1-2 ora fele aludna el...
pl ma is del korul volt egy rovid, fel oras alvas, es most alszik(17 ora fele), pedig 5:30-kor kelt! :evil:
Koszi a CORA-s FP szerszampad infot, pont ma jartam az Auchanban olcso bodykert, es kiderult van FP szerszampadjuk is 6490ft-ert. Ugyhogy vettem :) Szulinapi ajandek kilove :)
Mar ismerkedtunk vele, kivancsi voltam, tetszik-e neki, es ugy lattam, igen :) de majd csak 9-en kapja meg.

Kia,
Nagyon aranyosan alukal Levi :)
Mi Aron 3honapos koraban mentunk eloszor haza Szegedre, megpedig vonattal! Ugyhogy autoval szerintem mar Ti is bevallalhatjatok! Remelhetoleg az egesz utat vegig fogja aludni :)

KépKépKépKép
thelga
 
 


Ok akkor Viki meg trécsitől várok még utsó méret adatokat :):):):): A többit beírtam :)

Mi 3 hónaposan vittük Gegét anyu temetésésre:( kocsival odafelé nagyon élvezte hazafelé viszont már elég nyügös volt :):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika! Én már irtam. 5 hós adatok: 6450 gramm és 67 cm. 6 hós csak febr. 27-én lesz. :wink:

Csajok! Akkor mi legyen? Jöttök holnap hozzánk? Még reggelig megbeszélhetjük, vagy délelőtt. Szeretettel várok bárkit! Csak szóljatok!

horvviki
 
 


Sziasztok! :wink:

Viki,ha nem haragszol én lemondom a talit,mert nagyon beteg vagyok,és nem akarok bacikat osztani! :( Nem akarok javulni,de remélem majd,ha lassan rendbe jövök! Lázam nincs,de torokfájás,orrfolyás van,és a fejem is le akar szakadni,semmihez sincs kedvem,minden olyan nehéznek tünik! :?
Hétvégére rendbe kell jönnöm,mert vasárnapra anyósékhoz vagyunk hivatalosak ebédre,és akkor lesz a sógornőm kislányának a születésnapja is megtartva! :P

Voltunk ma lent,mert kellett boltba és gyógyszertárba is menni,de hát nagyon hideg volt,bár holnaptól már enyhébb időket mondanak.

Képzeljétek anyu ma vitte a mamámat varratszedésre Fonyódra a unokatesója ismerőséhez,mert a házi doki nem szedte ki. A háziorvos rendelt mentőt,mert kocsival nem lehet még szállítani,csak fekve mentőben. Hát de mindent rosszul adott le az a hülye liba!
:evil:
Először is pénteken 11kor megjelent a mentő,hogy jöttek a mamáért!Anyu teljesen kikelt magából,hogy ez milyen ügyintézés! Azt akarták ő intézze el a mentőt,de erőszakos volt,és megmondta,hogy intézzék csak el,mert ez nem az ő dolga!
Ma meg 7:30ra volt a mentő kérve,mert anyu mától már nincs szabin,és a mentő persze 11:30ra volt csak ott,mert a háziorvos megint mindent összekevert! :evil: A sebésznél soron kivül bemehetett,nagyon kedves volt. A fele varratot szedte csak ki,1 hét múlva a többit!

Helga
akkor szerencsére nektek is van már szerszámpad! :lol: Gabika is kap azt többek közt,és nálunk is 9-én lesz az ünneplés! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Viki mi legyen a talival?
Helga Te mész?
Trécsi?

Viki a címet sem tudom/tudjuk...
(ha lesz tali írd meg üziben)

Boszi
Milyen "kedves" dokik :?

Utazás...
Sajna nem megyünk még, Apa nem fog tudni elszakadni a munkahelyről - márciusban biztos nem :cry:
Manó mindig alszik a kocsiban - szerintem akkor is aludna végig :lol:

Jó éjt!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Boszi
JOBBULÁST!!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: