Új privát üzeneted érkezett!

Pénteken (hát ugye hétvége előtt) elkezdett Timi orra folyni. Elkezdetem Sterimarral fújni és szívni. Láza nincs és nem is köhög de étvágya sincs. Szerencsére szopni szopik. A torka nem piros. Ma reggel elvittem a dokihoz mert nem javult. Orrcseppet és szemcseppet írt fel, ez utóbbit is az orrába. Remélem rendbe jön mert olyan rossz hallani h alig kap levegőt. :cry: Az étvágy kezd megjönni, reggel megevett egy fél üveg bébikaját. Anyósom rögtön megállapította h fogyott, mert az anyatej már nem elég neki. :? Persze azután látta, mikor közöltem vele h 3 napja csak szopik. Ha ezt nem mondtam volna észre se veszi. Ő ilyen különleges tehetség szemmel megállapítja (felöltözött gyereken) h fogyott egy pár dekát. Minden elismerésem az övé. :wink:

Mi még el se kezdtük a karácsonyi vásárlást. Hétköznap apa késő esteig dolgozik, hétvégén meg betegek lettünk. Remélem csütörtök-péntek környékén már mehetünk.

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Jobbulást a kis Timikének!
Ezek az anyósok meg már csak ilyenek! :wink: Ők mindíg mindent jobban tudnak!!Ne aggódj az a lényeg,hogy legalább szopizik!
Vendég
 


sziasztok.

Voltunk kontrollon a fülészeten-elvileg javultak,de még melegíteni kell nekik.

TIMIKÉNEK jobbulást.Próbáld ki a Baby Luuf balzsamot-ettől könnyebben kap levegőt. De hülyeség ez a fogyás dolog.tuti nem lehet észrevenni pár dkg-ot,még 0,5kg-at is esetleg ha meztelen vannak :lol: .Na de az anyós-szemek azok mindíg tökéletesek :twisted:
Nekem sem könnyű ez a vásárlás dolog,de már túlvagyok a nehezén.nálunk is Apa estig doli,napközben meg a Mama egyedül nem meri elvállalni a két lurkót.

Karácsony.én még mamuszt keresek Sziszinek,de vagy kisebbek vannak vagy nagyobbak.még teszek azért egy-két kört.

Még egy kérdés.
Most mobilos internetem van,de váltani készülök.melyikre érdemes szerintetek.kábeles kizárva,mert az nincs felénk.


Megyek,a gyerekekkel rendezzük és takarítjuk a konyhaszekrényt,De már ők neki is kezdtek :P
sziasztok.

KépKép
KépKép
cleo27
 
 

 
 

Petri!
Jobbulást Timinek! Utálatos ez az orrfolyás. Annyit tudnak tőle szenvedni a picik... :?
Hát én is nehezen viseltem, mikor állandóan osztották a kéretlen tanácsokat. Mikor az embernek egyébként is annyi gondja van, kimerült, fáradt, próbálja a legjobbat adni a gyerekének, jönnek azzal, mit hogy kéne csinálnia... Nekem meg kimerülten más se kellett... Az ember agya meg fáradtan egyébként is másként működik. Én ilyenkor mindig azt éreztem, hogy ha nem úgy csinálom, mint ahogy mások mondják, akkor rossz anya vagyok. Persze, most már, hogy én is pihentebb vagyok, nem veszem fel úgy a dologokat, de akkor nagyon megkeserítette a mindennapjaimat. A lényeg!! Pontosan tudom, min mész most keresztül. :( Nem könnyű dolog... Tanácsot meg nem akarok adni, mert ez nem rajtad vagy a te hozzállásodon múlik egyedül... , s mint mindenhez, az efféle problémák megoldásához se elegendő csak egy ember...


Manó!

Nagyon imádta Levente tavaly a karácsonyfát! :lol: Ott csücsült alatta és csak bámulta azokkal a nagy szemeivel. Tutira nagy élmény lesz nálatok is az első karácsony! Hihetetlen nagy boldogság az embernek a saját gyermekével ünnepelni!! :D
szilbee
 
 


Kép
Vendég
 


Kép
Sziasztok Lányok!

Nincs valakinek IWIW meghívója?Mert szeretnék bejelentkezni de csak meghívóval lehet. :cry: Ha van valakinek fölösleges küldje már el nekem légyszi! :) Előre is köszönöm!!

Kép
Vendég
 


Mano!
Dobj egy emil címet pü-ben és átküldök egy meghívót!
szilbee
 
 


Kép

KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK MINDENKINEK!!!

KépKép
diÁcska
 
 


Sziasztok!!!

Végre megint van internetünk, úgyhogy visszatérhettem ide :)
Örülök, hogy megint tudlak olvasni titeket.
Először is üdvözlet az újonnan érkezőknek!
Mindenkinek köszönöm szépen Marcika nevében is a szülinapi jókívánságokat, nagyon aranyosak vagytok!
Mi kb 3 hete költöztünk, nagyon klassz a lakás, és Marci is hamar megszokta az új helyét. Pont az utóbbi hetekben kezdett járni önállóan. Olyan édes, ahogy koncentrál.

Kép

Cleo! Nekünk most Dunawebes internetünk van, adsl, mert itt se lehetett kábeles. De eddig úgy tűnik, ez is van olyan jó. Mi magunk raktuk össze.
Petri! Timinek én is jobbulást kívánok. Ez az orrszívás is elég utálatos dolog. Még szerencse, hogy van étvágya a picinek.

Mindegyik baba olyan édes, akiről feltettetek képet!
Íme egy pár Marcika szülinapjáról, ahogy a tortájával küzdött:
(Először csak ismerkedett vele, aztán kapott egy szeletet)

Kép

Kép
Kép
judit_79
 
 


Szilbee!
Küldtem az email címet pü-be.
Nagyon nagyon köszönöm előre is! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Manó!
Elküldtem a meghívót! Nincs mit!!
szilbee
 
 


Szilbee!

Nem kaptam meg! :cry: :cry:
Vendég
 


PEdig erre a címre küldtem el:
domanhajnalka@citromail.hu
szilbee
 
 


Szilbee!

Jó címre küldted! Semmi baj! Azt mondják nem mindíg érkezik meg rögtön! Kép

Azért köszönöm!! :)
Vendég
 


Manó!
Hát remélem, hogy csak ennyi! Azért szólj, ha megérkezik!! Bár úgyis látom majd, az iwiw-en ha átvetted a mehívót! Max. január 4-én elküldöm megint, ugyanis addig érvényes és ha addig senki sem használja fel, akkor visszaszáll a küldőre.
szilbee
 
 


Szilbee!
Köszönöm szépen nagyon aranyos vagy! :) Ha közben megérkezik fogom jelezni neked!

Judit!
Nagyon aranyos a kis Marci a képeken,de az első meg az utolsó,na az a kedvencem lett. Jól kikente magát a tortával. :) Mi lett volna ha nem csak egy szeletet kap? :lol:

Lányok!
Minenkinek
NAGYON BOLDOG,ÉS BÉKÉS KARÁCSONYT KÍVÁNOK!!! Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Ha nem jönnék egy darabig ... :)
Kép
... és sok havat kívánok Mindenkinek!! :D
Kép
szilbee
 
 


Szilbee!

Megkaptam a meghívót! :lol: Nagyon szépen köszönöm mégegyszer! :lol: :lol:

Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Mindenkinek nagyon Boldog Karácsonyt kívánok, és sok ajándékot a babáknak és az anyukáknak! :)
Judit

Kép
judit_79
 
 


Mindenkinek Boldog Karácsonyt kivánok!



Kép

Kép
Kép
mongi
 
 


ÉN IS KÍVÁNOK MINDENKINEK KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET!

Kép Kép Kép

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Kép

Már csak 1-et kell aludni és jön a Jézuska! :lol:

BOLDOG KARÁCSONYT!

KépKép

Kép

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


sziasztok

[color=violet][color=darkblue][color=blue]Én is szeretnék mindenkinek Bolgog Békés Karácsonyt kívánni.Teljen úgy a szeretet ünnepe,ahogyan szeretnétek.
Piciknek is puszi.
[/color][/color][/color]

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Sziasztok!
Remélem mindenkinél örömökben gazdagon telt a karácsony.Most meg itt a szilveszter a nyakunkon,megy valaki valahová?

Kép Kép Kép

KépKép
diÁcska
 
 


Hello Mindenkinek! :lol:

Az ünnepek nálunk gyorsan elteltek..
24.-én itthon volt a kis családunk-hármasban- A karifa nem annyira jött be Timinek, mint azt gondoltam. Az ajándékoknak azért örült (bébi taxi, golyótologató, rucik) de legjobban a masnik hozták lázba és a ruhák címkéi. :?
Másnap a nagyszülőknél voltunk, harmadnap újra itthon akkor a nagyszülők jöttek.
Sajnos ma a dokinál voltunk, mert reggelre 39fokos láza lett Timinek. :cry: A doki szerint a múlt heti takonykor utózengéje..jobb oldali középfülgyulladás. :cry: Kapott antibigyót,kapja a lázkúpot és ismét orrcseppezünk-pedig éppen h csak szipog, van szép fülmelegítős sapink és felszúrták a fülét is. :cry: Ja fogzunk is. :cry: Akinek van ebben tapasztalata attól kérdezném h szúrás után mindig folyik trutyi? Mert Timinél nem jön semmi.
Röviden ennyi rólunk.

Szilveszterkor mi itthon maradunk. _Timi még éjjel is szopizik ezért nem is tudnám másra hagyni.

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


sziasztok

Pircsi.

Gyógypuszám Timikének.Nem tudom említettem-e múltkor,hogy az én két lurkómnak is felszúrták a fülét akkor.és nekik folyt is a trutyi 2napig,de kb a felszúrás után 1/2 - 1nappal kezdődött.én is melegítettem nekik folyton és arra kell odafigyelni,hogy a fájós fülére fektesd-így a váladék is ki tud folyni.
hogy egy picit megnyugtassalak nekünk így felszúrás után sokkal gyorsabban rendbejött a fülük,mint anélkül (már egy éve úgy is átvészeltük).
Mikor mentek kontrollra és hová? Nekem az sztk-ban szimpibbek a dokik és nem annyira szúrkálósak. :roll:

Mi is itthon leszünk Szilveszterkor.de nem bánom.lesz ígyis ramazuri :lol: -remélem

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Sziasztok!
Azt hittem, már sose találtok ide vissza! Nagy itt a szünidei pangás....
Lilcsim rá-rá csodálkozik, mi az a világító zöldség? 1-2 díszt is leamortizált már.
És egyenlőre aránylag érdeklődő a kapott játékok iránt! Nem csak a csomagolásuk az érdekes, mint máskor.
És 1 hét kúszás után most már egyre sebesebben mászik, és ma FELÁLLT!! Olyan édes volt ahogy nézett ránk büszkén!
Többiek?

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Elin :lol:
Gratulálok Lilinek az álláshoz!!! Nagyon ügyes h már ilyen korán felállt.

Cleo :D
Köszi a füles tapasztalatot.
Eddig azon "nyafogtam" hogy nem folyik a füle...akkor minek kellett szúrni..
Estére -igazad volt, kb fél nap múlva- elkezdett folyni. Most meg azon aggódom milyen csúnyaság folyik.. :oops:
A csajom még nem volt beteg és most ez új helyzet, sajnálom szegénykémet.
Szolnokon voltunk az SZTK-ba és oda is kell visszamennünk jan.2.-án. Egy fiatal szimpi doki volt de kontrollra valami nőhöz kell mennünk. (bocs a neveket nem tudom)
Lehet h nem szúrkálósak az sztk-ba de nálunk rögtön szúrt
Itt T-miklóson is van fül orr gégészet csak most a két ünnep között nem rendel. Nem tudom itt milyen a doki.
Itt Miklóson 4 gyerekdoki van -4 körzet- erre ma csak 1 rendelt. Mindenkinek oda kellett menni. Több mint egy órát vártunk.

menni kéne már aludni..
sziasztok

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Elin! :D
Gratula a felálláshoz!! :lol:

Petri! :(
Gyors gyógyulást Timinek!! Egyébként hogy viselte a leányzó?

Szilveszter:
Mi maradunk idehaza. Nem is vágyom kimozdulni. Úgyis a törpén járna állandóan az eszem... :roll: :oops:

Karácsonyfa:
Leventét sem hatotta meg elsőre a fa, de most már jön és mutogatja, hogy mi hol van, arról nem is beszélve, hogy legeli a mézeskalácsot a fáról. :lol:


Más!

Levente két hónappal ezelőtti eredményei negatívak lettek, így nincs felszívódási zavara. Ja és időközben 18 fogú lett... :)

Puszi! Mindenkinek!
szilbee
 
 


Sziasztok!

Sajnos nem úgy telnek az ünnepek nálunk, ahogy elterveztük.
Antónia karácsony elött belázasodott vittük gyorsan az ügyeletre,szegénynek a torka begyulladt. Most már nem lázás, de nagyon csúnyán köhög és folyik az orra.
Sikerült elkapnom töle, most már én is lázas vagyok.
Jó lenne szilveszterre meggyógyulni, igaz nem megyünk sehova, nem is kivánkozok.

A karácsonyfa nagy sikert aratott, a diszeket lekéri a kisasszony a fáról úgy nézegeti/nem törékenyek/ öket.

Szilbee! örülök, hogy minden oké Leventével.


Petri! Jobbulást kívánok Timi babának.

Elin! Én is gratulálok Lilcsinek.

Sziasztok

Kép
Kép
mongi
 
 


Sziasztok lányok!

Örülük,hogy lassan együtt a csipet-csapat,tényleg nagy volt a pangás! :)

Minden kisbetegnek mielőbbi jobbulást kívánok!

Elin!Gratulálok Lilcsinek a felálláshoz,mi még csak az ülésnél tartunk! :D

Nálunk jól telt a karácsony,itthon voltunk szűk családi körben ünnepeltünk,másnap pedig átjöttek a nagyszülők! Franciska rácsodálkozott a fára,szerette volna lebontani,de mivel ezt nem lehetett nem is érdekelte tovább! Az ajándékokban pedig a csomagolópapír volt érdekes, csörgött és szines volt,természetesen meg akarta enni!

Szilvesztert is itthon töltjük,nem megyünk sehova, a picúr még szopizik,de amúgy sem hagynánk szivesen másra! Folyton arra gondolnánk mi van vele!

Puszi mindenkinek!
KépKép
Vendég
 


KépKép
MINDENKINEK BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!
Vendég
 


Sziasztok.

Nóri.gratula Lilcsinek a felálláshoz,nemsoká futhatsz utána :lol:

Mongi.jobbulást nektek.gyógyuljatok meg gyorsan.Meglátod az új évet már jól fogjátok kezdeni. :)

Pircsi. Ne idegeskedj, had jöjjön ki az a trutyi,az a jó.sziszinek is irtó csúnya jött.én is megilyedtem először,de ez így normális.melegítsd neki és szívd az orrát és oké lesz,bár még az első kontrollra nem szoktak helyrejönni-ezt csak azért írom mert én mindíg reménykedtem,hogy a kontrollra már rendben lesznek és szinte mindíg azt kaptam,hogy romlott.paff. (igaz mi csak ekkor kaptunk antibiot).

Mindenkinek:

BUÉK

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Sziasztok!

A múltkori hosszú kihagyás után megint csak sokáig elmaradtam :oops: nem is tudom emlékeztek e még rám :wink:

most biztos fogok jelentkezni gyakrabban, mivel szeretnék kérdezni tőletek pár dolgot :oops:

1: Zsófi 4+1/2 hónapos és 2 hete szinte alig eszik, pedig eddig nagyevő volt a drága, mindig pukkadásig ette magát ~160 gr átlaggal, most meg örülök a 100 gr-nak. igaz sűrűn szopizik, szinte 2 óránként éjjel-nappal. tejcsi lenne pedig. elkezd szopizni, majd elengedi és sír. szinte csak addig eszik, amíg spriccel a tejcsi :-(

híg a kakája, kicsit nyáladzik is, és nagyon sok nyálat bukizik, gyakran nyűgi meg felsír.

2: kezd rákapni, hogy mellettem aludjon. néha amikor éjszaka felkel, akkor nem is szopizik, csak lerakom az ágyunkba, rámnéz és már csukja is be a szemét és onnantól alszik reggelig. nemtom jó e rákapatni erre. ráadásul nem túl nagy az ágyunk és nekem nagyon kényelmetlen így, pedig imádok vele aludni :oops:
mostanában már napközben is úgy alszik el hipsz hopsz, ha lefekszem mellé, vagy a karomban.

most rontom el? :shock:

Gyógyulást a beteg kicsiknek!

BUÉK Mindenkinek!!!

puszi Ewa
ewa
 
 


BOLDOG ÚJ ÉVET!!!

KépKép

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


BABÁZÁSBAN ÉS FÓRUMOZÁSBAN GAZDAG BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK MINDENKINEK!!
Kép

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Mégegyszer mindenkinek BUÉK!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

A mi szilveszterünk telhetett volna jobban is. :cry:

A csajom 100x felébredt. Amióta elköltöztünk azóta betegeskedik.
Csütörtökön ugyebár felszúrták a fülét és kapott antibigyót is Cedax baby-t. Tegnap kiderült h allergiás rá. A háta csupa pötty és már kezd a mellkasa is olyan lenni. Természetesen a hasa is megy tőle. Elkezdett köhögni is, szerintem ez is attól van :? ha elalszik akkor jön rá, mint egy rossz bagós :cry: és a krákogásra felébredt. Éjfélkor még jött a harangozás (szemben van a templom) és a durrogások.
Szegénykémnak még a foga se bújt ki, pedig nagyon brutál már az ínye. Legalább az kijönne.
Holnap reggel a gyerekorvosnál kezdjük a napot, majd megyünk tovább a fül orr gégészetre kontrollra.
Cleo
Jó h felkészítettél h nem biztos azt fogom ott hallani amit várok. Hogy minden oké. De még bizakodom.

Ewa
1.Szerintem Zsófi most csak egy kicsit "fogyózik"
Nálunk is volt olyan h nem evett egy pár napig annyit amennyit elvárnánk töle.
Ahogy nőnek a hízásuk is lassul.

2.HA neked kényeletlen akkor szerintem most rontod el. Nehéz lesz visszaszokatni a kiságyba. Legalábbis én ezt hallottam.
A TV2 honlapján megvan a babavilág műsor. Az első adás foglalkozott az alvással. Nézd meg.

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


kényeletlen=kényelmetlen :oops:

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


B.U.É.K Mindenkinek! :D

Ewa!
Ez teljesen természetes dolog. Levente ugyan ezt csinálta. Ha jobban belegondolunk, teljesen logikus, hogy a jól evő babák egy idő után kevesebbet kívánnak. Ugyanis, ha ugyanazt a gyarapodási ütemet folytatnák, mint korábban frankón elhíznának.
A második dilemmádra nem tudok megfelelő választ adni, csak azt, hogy én mit csinálnék, de nem biztos, hogy az lenne a helyes, így inkább mellőzöm a válaszadást, ha nem gond.

Petri!
Hát nektek ez most nagyon összejött! :( Ha tudsz, számolj be róla, hogy javul e Timi. Egyébként így most hogy csillapítod a köhögését?

Szilveszter:
Nekünk teljesen eseménytelen volt az éjszaka. Levente 8:30-kor elaludt és reggel szintén 8:30-kor kelt. Pedig itt is volt nagy durrogtatás meg minden.
szilbee
 
 


Szilbee

Lehet h nem az antibiotikumtól, köhög Timi ezt csak én gondolom, mert pont azóta van.
Elég furin is csinálja. Ha felvan szinte egyáltalán nem de ha alszik akkor egyből rákezd.
Sinecod cseppeket adtam neki. Ezt múltkor írta fel a dokink arra az esetre ha elkezdene köhögni. Ő már előre látó volt. Talán tud valamit? :wink:

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


A lényeg lemaradt...

Timi ma ment 3-4 lépést egyedül!!! :lol: Kb 10 centit haladhatott előre de olyan kis aranyosan koncentrált. És a cd tokot megtanulta kinyitni. :x
Az ál(l)amat meg olyan erősen tudja harapni h bekékült.

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Sziasztok!

Boldog Új Évet!!!

Szegény Timi, elég rosszul kezdődik ez az év :-( reméljük holnap azért mond a doki valami bíztatót!

Szilbee, titeket irigyellek :wink:

Ha csak az alakjára vigyáz, hát rendben, csak ez a 2 óránként szopizás fárasztó. Tegnap is 4szer keltünk az éjszaka :shock:
Kép
Kép

puszi
Ewa
ewa
 
 


Ewa!
Ez azért van, mert a gyomra még most áll át a kevesebb tejcsire. Ezért éhezik meg gyakrabban. Mihelyst átáll a cici a kevesebb, de zsírosabb, laktatóbb tejcsi "gyártására" meg fog ritkulni a szopizási igénye Zsófinak is. Legalábbis Leventénél így volt. Beletelt vagy 2 hétbe... Egyébként tényleg nagyon fárasztó a gyakori szopi. Az embernek még egy kis alvásra sincs ilyenkor esélye.
szilbee
 
 


:?: Lányok! :?:
Akik már elhagyták az utolsó szopit is saját elhatározásból vagy külső, kényszerítő tényező hatására, miként csinálták az esti szopi kiváltását??
Előre is köszi a válaszokat!!
szilbee
 
 


Lemaradt....

Timinek nagy Gratula az elinduláshoz!!! :D
szilbee
 
 


Szilbee!

Ma voltunk tanácsadáson, megkaptuk a 4 hónapos szurit is. Kicsit reménykedtem, hogy hátha a foga jön és amiatt ez a kavarodás Zsófinál, de a doktornő se látott semmi fogacskára utaló nyomot, duzzadtabb ínyt.. Minden esetre, ha mégis a foga fájdogálna neki, adnunk kell neki Panadolt + esetleges hascsikarás ellen a túl sok szopi miatt Infacolt és nem szabad 3 óránál sűrűbben szoptatnom. Ha mindezek után jövő hétre nincs változás, akkor vinni kell vérvételre, hogy biztos nincs e valami baja :-( Olyan jó lenne, ha csak az lenne amitt írtál. Eddig volt, hogy fel-fel is sírt ezért is aludtunk együtt, de ez egy pár napja megszűnt.
Akkor ne is fejjem a maradék tejet? Nem fog így elapadni?

Eddig egy állandóan mosolygós, vidám, beszédes kiscsaj volt, most meg szinte mindig panaszkodik és csak kézben hajlandó meglenni :cry: Ott viszont jól érzi magát, mindent szétborogat a konyhában és a fürdőszobában :-)

Ahogy nő egyre nehezebb ez a gyereknevelés :oops:
ewa
 
 


Ewa!
Hát remélem, hogy tényleg nincs semmi a háttérben!!
Hát a fejésről megoszlanak a vélemények! :? Én csak az első időszakban fejtem, hogy ne legyen olyan feszes a cici, amikor "rácsatlakozik" a csemete. SZVSZ (szerény véleményem szerint) fölösleges a fejés, hiszem a kereslet-kínálat fügvényében termelődik a tej és ha tényleg csak arról van szó, hogy át akarja állítani a tejtermelést zsírosabb tejcsire, akkor a fejés pont nem segít... épp ellenkezőleg. Nagyon sokan úgy gondolják, hogy ha nem fejnek, akkor elapad a tejcsi, de hát azért ez nem így van. A tej nagyon lassan apad el... hosszú hetekbe telik. S ha olyan érzete is lesz az embernek, hogy kevesebb a teje , (mert mondjuk tényleg kevesebb), az csak azt jelenti, hogy zsírosabb, energiadúsabb tejcsije van már. Erre pedig nagy szüksége van a csemetének, lévén, hogy egyre mozgékonyabb és kell neki a plusz energia. Mondjuk ettől még nem feltétlen vagyok az igény szerinti szoptatás híve, sokkal inkább azt mondom, hogy úgy kell csinálni, hogy mind a babánal, mind a mamának jó legyen. No de eltértem a témától. Sz'al nem apad el a tejed, ha nem fejsz. Szerintem bízd rá nyugodtan Zsófira a dolgot! :wink: Ő majd gondoskodik róla, hogy olyan tejet kapjon és annyit, amennyit ő szeretne. :)
Egyébként, mikor ébren van, nyugodt baba? Kiegyensúlyozott? Jókedélyű?

Más! A tábliba megadnád az adataitokat?


Kép Tábli!
szilbee
 
 


Timinek sok sikert a hosszabbnál hosszabb sétákhoz! :lol: :lol:

Szilbee, nekem a dr. néni mondta, hogyadjak neki főzeléket este is. Ezt nem a szopi/tápi lecserélésére, hanem mellé. Gondolom szopi helyett is jó fokozatosan, de hát nem tudom... :roll: Úgyhogy először mindig egy kis főzeléket adok neki, utána meg a tejet (már nem tápszerezem :oops: )

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Szilbee,
asszem tényleg elpakolom a mellszívót és csak akkor veszem újra elő megint, ha újra hosszú esték lesznek és reggelre már nagyon tele lenne a cici. Most este már "csak" 2szer keltünk, és csak 3és fél óránként szopizik :-) Hát lehet tényleg én etettem túl :oops:

Eddig jókedélyű, energikus baba volt. Most is az, csak utál feküdni, mert úgy kevesebbet ér el a világból. Ő pedig mindent meg akar fogni, rágni, felborítani, úgyhogy folyamatosan vinnük kell.. :roll: Hasra fordulni esze ágában sincs és utál is úgy. Felhúzza a lábát a hasa alá és löki előre magát, csak a kezével nem csinál semmit, így hatalmas ordítás a vége.

Igaz jó sokat is foglalkozunk vele, szerintem túlzás is már, így nem akar már egyedül játszani. Most is fekszik a játékai között, püföli igaz őket, de közben folyamatosan panaszkodik. Egyre hangosabban, úgyhogy megyek..
ewa
 
 


Sziasztok Lányok!
Rakok pár képet megint. :)

Kép
Kép Kép
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: