Új privát üzeneted érkezett!

Szia!

Én kicsit tartok a lagzitól. A duna parton van az étterem, ráadásul az étterembe van egy tó is. Meg jó sokan is lesznek.

Végül is nem mentünk ki az Oázisba, az eső miatt. De köszi az infokat.
Szerdán lesz a csepp tv-ben 18kor a jazz balett évzáró. Igaz Kingáék még nem léptek fel, de nagyon jó volt az évzáró. Ha esetleg érdekel. Jövőre már állítólag ők is fellépnek évvégén.

A melóhelyemről még mindig nem hívtak, pénteken lejár az egy hónap. Egyre jobban izgulok mostmár, hogy mi lesz.

Hogy vagytok, miket csináltok ebben a melegben? Én egyre nehezebben bírom.

Viki
iviki
 
 


Szia!

Ne izgulj tuti nagyon jó lesz. Én továbbra is irigykedem a buli miatt.

Még nem biztos hogy vissza vesznek? Hol dolgoztál? Mit csináltál?

Melegbe pancsizunk anyóséknál a medencébe. Bius nagyon élvezi.

Holnap fodrászhoz megyek. Amúgy játszóterezünk meg csavargunk amikor hűvösebb az idő este felé.

pusz!
Vendég
 


 
 

KISMAMABARÁT
képzési projektünkbe jelentkezni lehet!
Képzést indítunk:
IRODAVEZETŐ (OKJ)
(részvételi feltétel: angol nyelvismeret és érettségi)

PÉNZÜGYI ÉS SZÁMVITELI ÜGYINTÉZŐ (OKJ)
(részvételi feltétel: érettségi)

SZÁMÍTÓGÉP KEZELŐ (OKJ)
(részvételi feltétel: befejezett 8 általános iskolai osztály)
A projekt leendő résztvevőinek képzési költségét fizetjük, a képzés idejére díjmentes gyermekmegőrzést biztosítunk.

6 hónaposnál idősebb, de 6 évesnél fiatalabb gyereket nevelő kismamák vehetnek részt, akik GYÁS, GYES, GYED –et kapnak vagy regisztrált munkanélküliek.

A képzés 2006. szeptemberétől 2007. januárig illetve 2007. májusig tart. A képzés helyszíne: Budapest XXI. kerület

Jelentkezését várjuk az alábbi telefonok valamelyikén:
Fővárosi Közhasznú Foglalkoztatási Szolgálat Kht. csepeli kirendeltség:
278-2717/117-es telefonszámon
Rákóczi Zsuzsannánál
dec8
 
 


Sziasztok!

Merre vagytok? Mindenki jól van?
Vendég
 


Szia!
Megvagyunk, jól vagyunk. Én kissé fáradtan. Kidőltem az esküvőm, pedig nem is voltunk olyan sokáig. Nem sikeredett valami jóra, de a lányok élvezték. Bár Anikó egyfolytába mászkált, táncolni akart, meg kimenni a kertbe a teknősőket nézni. Nem győztünk vele mászkálni. A lábam nagyon megfájdult abban a cipőben. A héten voltunk állatkertben is.
Ti jól vagytok? Meleget bírjátok? Biust beírattad végül bölcsibe? A játszótér még mindig nincs kész ám.

Viki
iviki
 
 


Nem tudom a babafalváson miért marad le a kép, pedig már nagyon picire csökkentettem.
iviki
 
 


Szia!

Minden rendben. Kár, hogy nem tudunk mostanában találkozni. Két hetet fogok melózni. Jól jön az a kis bevétel. Amúgy bölcsibe nem írattam be. Nem tudom, hogy mi lesz majd. Az uramnak keresünk munkát, hátha megoldódnak a gondok. A ted mivel foglakozik?
Vendég
 


Szia Anikó!

Mit fogsz dolgozni? Az én párom költöztetőnél dolgozik, hol sofőr, hol rakodó.
Képzeld el ma Anikó nem pisilt be a bugyiba. Mindig szólt hogy bili, és oda is ment. Ez az első ilyen nap. Tegnap simán bepisilt, nem figyelt oda. Ma meg délelőtt is és délután is ment neki. De volt, hogy 10percen belül kétszer is elkérte, először azt hittem szórakozni fog, de nem, tényleg pisilt. Remélem tényleg alakulóban van a dolog.
Párod milyen melót keres?

Viki
iviki
 
 


Szia!

A szomszéd lány helyett megyek dolgozni. Ő egy bicikli alkatrész boltban dolgozik. Egyszemélyes bolt így nincs aki helyettesítse. Csak akkor mehet szabira ha valakit beszervez maga helyett. Most én lettem az a valaki. Nekem meg jól is jön egy kis extra lóvé. Bár így a picinek anyósomnál kell lennie egy hetet egy hetet meg anyuval lesz. Nagyon fog hiányozni.

A férjem is fuvarozik. Most jelen pihhanatban ebédet. Jobban fizető hasonló meló kéne neki. Mechanikai műszerész a szakmája. Kitörölheti vele a sejhaját.

Garatula a pisihez. Bius is egész nap bugyiba van de nem hajlandó bilizni. Csak miután bepisilt akkor űl rá. Édi nem?
Vendég
 


Szia!

Biztos furcsa lesz a gyerekek nélkül. Én el se tudom képzelni, hogy mi lesz ha megyek dolgozni. Egész nap tutti rájuk fogok gondolni. Biztos nehéz lesz.
Melyik ebédszállítónál van? Az én párom meg oda akart átmenni, de kellett volna saját autó, az meg nincs. Itt a költözésnél ingadozó a munka. Télen nem sokan költöznek.
Anikó is úgy kezdte a bilizést, hogy akkor szólt mikor már csurgott. Aztán egy pár napja volt olyan is, hogy becsurgott egy pici, de visszatartotta a többit és azt már a bilibe nyomta. De nem probáltam neki mindennap. Aztán tegnap meg nem is pisilt be. Ma odavoltunk a dédinél, ott először bepisilt, de utána ott is ment neki. De a nagy dolgát nem akarja nagyon bilibe még. De gondolom majd ez is kialakul. Érdekes, mert Kinga meg pont a nagy dolgát tanulta meg először bilibe. Na persze nem vagyunk egyformák.
Jó munkát.

Viki
iviki
 
 


Szia!

Bocsi, hogy nem vagyok de a meló maitt nem nagyon ülök ide, inkább a gyerekekkel vagyok délután.
Food Express-nél van az uram.
Gartula Anikónak a bilizéshez, Bius még tuvábbra sem hajlandó belepisikélni.
Majd jövőhéten bővebb leszek. Akkor remélem talizunk is. Mondjuk csütörtökön. Aztán a férjem szabin lesz 10 napot.

Pusz!
Vendég
 


Szia Anikó!

A héten nyitott a mikkamakka, voltunk is, a lányok nagyon élvezték és nem is voltak sokan.
Most aug-ban csak csütörtökönként van 9-13ig. Szerintem megyünk jövőhét csütörtökön is, ott találkozhatnánk.

Viki
iviki
 
 



Sziasztok!

Oké! Akkor csütörtökön a mikka makkába. Főleg ha ilyen marad az idő akkor kimondottan jó ötlet. Jövőhéten a férjem szabin lesz. Lehet, hogy leugrunk a balcsira.
Vendég
 


Sziasztok!

Anikó!

Voltatok orvosnál? Mi van Biussal?

Viki
iviki
 
 


Szia!

Voltunk orvosnál. Semmi komoly, meleg kiütés. Valami agresszív fajta vagy keveredik egy kis alergiával. Kapott rá krémet, egy hétig kell vele kenni aztán ha nem múlik akkor kap valami erősebbet. Szerintem most már egy kicsit szebb. Amúgy sejtettem, hogy meleg kiütés. Eleinte még el is múlogatott neki de most már nagyon csúnya volt és nincs is olyan meleg. Tisztára olyan volt a háta mint ha grízes lenne és estére mindig nagyon piros lett. Szerintem viszketett is neki. Szegénykém nagyon érzékeny bőre van. És olyan izzadós.

Ti, hogy vagytok? Most a párom itthon van de majd jövő hét végén már talizhatunk. Pár napra lemegyünk a Balcsira is ha olyan lesz az idő. Nálad mi a helyzet meló ügyben? Mikor kezdesz?

Puszka!
Vendég
 


Szia!

Még semmit se tudok. Majd szept kell érdeklődnőm a melóhelyen. A bölcsit se akarom addig hívni.

Elmúltak Bius pötyei? Jól vagytok? Milyen volt a balcsin?

Viki
iviki
 
 



Sziasztok!

hahó Anikó!!!

Vera voltunk ma az AMK játszótérnél. Hát nagyon szuper játékok vannak, csak kár, hogy ott van.

Ugy éreztem magam, mintha a VIII.ker-ben mentem volna játszótére, hogy finoman fogalmazzak. Kissé ki is voltunk nézve onnan. Nem sűrűn fogunk oda menni az biztos.
De nem jósolok hosszú jövöt ennek a játszótérnek. Talán ha máshol lenne.
Persze a gyerekek nagyon élvezték.

Viki
iviki
 
 


Sziasztok!

Meg jöttünk. Az idő remek volt a balcsi hideg. Igazán jól szórakoztunk, teljes kikapcsolodás, igaz csak négy nap. Megkezdődtek a szürke hétköznapok.

Egy jó játszótér ide sem ártana hozzánk. Az amk-t valamikor megnézzük. A bölcsibe szeretünk járni játszani. Arra felé van valahol az új játszó? Nem vagyok arra ismerős.

Viki! Talizunk csütörtökön az MM-kba??? A pöttyök nem múltak el valamikor vissza kell vinnem Biust. Amikor kenegetem minden nap akkor jó de amint nem újra előjön. Hétfőn lázas volta kicsi kedden meg lázkiütéses lett. Nehezen múlik de amúgy jól vagyunk.

Monazsu! Én nem tudom megnyitni a dokumentumodat. Pedig szívesen segítenék ha tudok. Vagyis megnézném milyen a kérdőív ha elküldenéd nekem e-mailba.

Vera! Van már géped? Nem írsz valami sűrűn. Srácok? Hogy vannak?

Pusz mindenkinek.
Vendég
 


Szia Anikó!

29-én lesz mikkamakka a jöv.héten. Mert csütörtökön nevelői értekezlet van az oviban és akkor elmarad. Mi biztosan megyünk, mert a lányok nagyon élvezték, Kinga meg nagyon várja az ovit már. Monazsu-nak én meg nem tudtam elküldeni, mert nincs megadva email cim.
Az új játszó ott van az ÁMk bölcsinél, az emeletes házak közt, a tiz emeletes felé.

Viki
iviki
 
 


29-én lesz mikkamakka a jöv.héten. Mert csütörtökön nevelői értekezlet van az oviban és akkor elmarad.

Ezt itt nem értem. Akkor most kedden lesz? És ti mentek? Akkor mi is megyünk.

Ma nincs valami fényes idő pedig kiakartam biciklizni az Amk-hoz a játszóra. Ha holnap is ilyaen ramaty idő lesz akkor jobb is ha játszóházba megyünk.

Cd-ket írtál nekem? Mennyi pénzt vigyek?

Puszika
Vendég
 


Szia!

Igen holnap lesz (kedden) mikkamakka. Mi biztos megyünk, mert megígértük Kinga kis barátnőjének.

Két Cd-t vettem át, a maszkabált és a halász juditot. A kolompos kölcsönbe van, és majd csak az oviban kapom vissza, bocsi.
120/ft volt egy cd.

Akkor holnap.

Viki
iviki
 
 


Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni a szakdolgozatomhoz! A magán és állami óvodák összehasonlításáról írom az Általános Vállalkozási Főiskola nonprofit szakán. Ha valakinek lenne kedve és egy kis ideje, hogy egy kérdőívet kitöltsön, és visszaküldjön emailen, azzal nagyon sokat segítene! Kérésem csak annyi, hogy ha vállaljátok írjatok az email címemre, hogy most van ovis gyermeketek, vagy csak lesz a közeljövőben!

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdvözlök mindenkit:
Hajduné Bilász Ildi
bmano@invitel.hu
dikó1
 
 


Sziasztok!

Anikó!
Hogy tetszett a mikkamakka? Meddig maradtatok? Mi általában ugy szoktunk, hogy 9körül és 11után nem sokkal elmegyünk, mert akkor már nagyon sokan vannak, mint láthattad.
Fogtok még menni?

Cd-k tetszenek?
Belehallgatattok?

Remélem viszi.

Viki
iviki
 
 


Szia Viki!

Nagyon de nagyon tetszett. Nem gondoltam volna, hogy még Reni is talál magának elfoglatságot. Rengeteg játék, és tényleg sokan voltak. De miután ti elmentetek lassan fogyott a tömeg. Mi általában 9-12 ig szoktunk ilyen helyen időzni, hogy alvása haza érjünk. Máskor is megyünk majd és feliratkoztam a foglakozásra is. Most már teli leszek programokkal heti egy mikkakmakka egy Rákóczi kert két angol pusz még a suli és néha becsúszik egy-egy munka is. Ja és tuti, hogy megyünk még a bölcsibe is játsazani mert az is jó és kevesebben is vannak.

A cd-k nagyon teszenek.

Izelítő a képekből:
Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Szia Anikó!

Nagyon tetszenek a képek. Aranyos ahogy Biussal ülnek egymás mellett. Szerintem mi is fogunk járni, amig nem megyek vissza dolgozni, meg ha nem lesz beteg. Tavaly sokat nem voltunk a betegség miatt.
Reninek utolag is nagyon boldog születésnapot kívánok!!!
Te jársz angolra vagy a gyerekeket viszed?
Mi délben fekszünk azért indultunk el. Meg még elkellett menni
a művházhoz megnézni a tánc csoportbeosztást is. Jövőhéten az is folytatodik. Már heti 2órája lesz Kingának. Szeretném angolra járatni az oviban, remélem mehet majd és nem fog ütközni a tánccal.

Viki
iviki
 
 


Sziasztok!

Elnézést a zavarásért, de szeretném figyelmetekbe ajánlani honlapunkat,mely reményeink szerint elnyeri tetszéseteket!
Köszönettel: H. Anikó

Dekorációs falfestés nem csak gyerekeknek!

http://www.dekofalfestes.atw.hu/

Kép
falfestolanyok
 
 


Szia!

Én járok angolra. Vagyis tavaly jártam remélem az idén is lesz és mehetek ugyanahhoz a tanárhoz.

Láttam az Amk-s játszót, amikor mentünk az Amk bölcsibe játszani csütörtökön. Tényleg nagyon jó de még nincs kész. Vagyis olyan félkésznek látszott.

Te hogy találtál emebereket akikkel spanyolul levelezel? Nekem is jól jönne egy kis angol gyakorlat.

Pusz!
Vendég
 


Szia Anikó!

AZ Ámk-nál lévő játszó készen van, mi is voltunk.
Én a spanyolt ugy gyakorlom, hogy regisztráltam egy spanyol nyelvű chat oldalon. És inkább chatelgetek, mint levelezek.

Jól vagytok?
Kinga olyan örömmel ment ma oviba. Kiváncsi vagyok mi lesz mikor megyek érte. Mert sokszor még egy órát ott vagyunk Anikóval, mire elindulunk. Anikó szépen bement a csoportba, mig Kingával kipakkoltuk a cuccát. Felment a galériára is. Bár ott egyenes a lépcső, nem mint a mikkamakkába.

Viki
iviki
 
 


Egyenlőre Reni is imád suliba járni. Kíváncsi leszek délután mit mond. Nem nagyon érzi még át, hogy felsőben sokat kell majd tanulni.

No de hogy találtad azt az oldalt? Sokat tudsz spanyolul? Érted amiket írnak?

Olyan szeszélyes idő van ma. Hol esik hol fúj hol meg lerohad rólam a gatya olyan meleg van.

Mondtam már, hogy megy Biusnak a bilizés. Mármint néha.

Puszka!
Vendég
 


Szia!

Azt az oldalt ugy találtam, hogy keresgettem chateket spanyolul. És egyikre sikerült regisztrálnom. Nem mindig értettem mit kell megadni. Nem mindig értem mit írnak, de olyan segítőkészek, akkor megfogalmazzák máshogy, meg a szótárt is böngészem. Igy gyorsan megy.

Találtál valami angol nyelvűt?
Hogy vagytok? Voltatok azóta mikkába? Hívtak már az előkészítő miatt? Október elején indul úgy néz ki, de még nincs eldöntve kik mehetnek. Most készül.

Mi 9-én kezdjük a bölcsit.

Viki
iviki
 
 


Szia!

Azt hittem már elvesztetek. Nem voltunk azóta mikkamakkázni. Elég jó az idő ezért inkább még kint vagyunk.

Nem kerestem chetelős oldalt. Egész nyáron elő sem vettem az angolt. Nagyon pofáras fogok esni ha elkezdődik a tanfolyam.

Szegény ti. Visszavettek a melóhelyedre?

Remélem felhívnak az oviból ha kezdődik az előkészítő. Bius rengeteget beszél biztos, hogy jót tenne neki. Meg elfoglatságnak sem utolsó.

Eddig sem találkoztunk túl sűrűn de ezután meg már pláne nem is tudunk majd. Mit fog melózni? Milyen időbeosztással?

Kicsit zavarosan írtam, Bocsi.

Puszika!
Vendég
 


Halihó!!!

Viki!!!! Mikor kezdődik a mikkamakka előkészítő??? Tudsz már valamit? Mikor lehet menni játszani? Beindult már teljesen? Lehet menni minden nap???
Vendég
 


Sziasztok!

Én is Csepelen lakom, és örülök, h rátaláltam erre a topicra.
A kisfiam, Samu 6 és fél hónapos, nagyon aktív kissrác. Március 7-én született a jahnferencben.
Tudtok esetleg ajánlani babás-mamás programokat Csepelen vagy a környéken?

Köszi!
Üdv:
Éva

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!

Viki! Felhívtak a mk-ból, pénteken megyünk. Írj mi van veletek!!!

Üdv. Éva! Ilyen pici babáknak még nem nagyon tudok programot ajánlani de jövőre már mehet játszóházba. Van az Amk-ban meg a Festő utcai óviban és van zenei foglakozás a Rákóczikerten. Addig meg maradnak a nagy séták. Merre felé laktok????
Vendég
 


Szia Anikó!
Köszi a gyors választ! Sajnálom, hogy ilyen piciknek nincs prg Csepelen. Gondoltam babaúszásra - majd keresek másutt, illetve azt hallottam, hogy valahol tücsökzene van még ilyen piciknek.

Már hallottam az amk-ról, de persze fogalmam sincs mi az :( Bár már 3 éve élek Csepelen, de a gyerköc születése előtt nem nagyon jártam ide, csak aludni.

Egyébként a Kiss János altábornagy utcában lakunk a piac közelében. Ti merre?
Üdv:
Éva

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!

Anikó, engem még nem hívtak a mikkából. De én szerdai csoportba kértem magunkat. Nektek pénteken lesz? Egyébként játszóház kedd és csüt van 9-12ig, és 15-19ig.
Megvagyunk, intézem a papírokat, rohangálok. A bölcsi meg közeleg. Kicsit félek tőle.

Éva!

Gratulálok a picihez. A tücsökzene úgy tudom, a rákóczi kertben van. Illetve Zöldalma egyesületnek a mondokás klubja.
Ilyen piciknek én se tudok programot. De a mikkamakkába szoktak vinni kisebb babákat is. Bár igazán akkor fogja élvezni ha már nagyobb picit.

Üdv

Viki
iviki
 
 


Sziasztok!

Viki! Szerdán megyünk a rákóczi kertbe a mondókásba, így csak a péntek lesz jó. Igaz az sem túlságosan, mert megyek délután suliba, de majd bezsúfolom valahogy.

Éva! Mi a majorban lakunk. Ide járunk le a játszótérre általában. Délelőtt elég kevesen vannaki itt. Ha van kedved sétálj el erre, gondolog egyeztethetünk is időpontot.
Vendég
 


Sziasztok!


Az jutott eszembe az éjjel, hogy:
Baba úszás van a Canponában és a Kispesti usziban is.
Vendég
 


Sziasztok!

Igen a Camponában van Babaúszás, én is odajárok a lányommal aki most 7 hónapos. És szerencsére nagyon tetszik neki. http://www.hofeherfoka.hu/-itt meg tudod nézni. Én most zenés baba-mama tornát vagy ilyesmit keresnék, ha tudnátok ebben segíteni. Természetesen itt Csepelen vagy a környéken.

Reni
reniii
 
 


Szia Reni!

Tudnál mesélni kicsit bővebben a babaúszásról? Az én fiam 6 és fél hónapos. Ti mióta jártok? Hogy néz ki egy foglalkozás? Átlagosan hányan vannak egy csoportban? Mennyibe kerül? Milyen vízben vannak a babák? (azaz mivel fertőtlenítik - állítólag a klór nem jó a babáknak, és van valami más anyag, amit általában a babauszodák használnak)- Ilyenek egyáltalán nem derülnek ki a honlapról :( Meg egyébként is kicsit fura az a honlap...

Anikó! Szívesen összefutnék veled, csak kicsit segíts! :) Hol találom az említett játszóteret? - Hol van a Major - tényleg nem nagyon ismerem Csepelt :)
Üdv:
Éva

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Szia Éva!

Még mi is kezdők vagyunk. Első alkalommal mi is csak odamentünk és végignéztünk egy foglalkozást és csak azt követő alkalommal vittük be a babát. 4 alkalom kerül 6000Ft-ba ( egy baba és két felnőt), kb. 6-7 baba van (legalábbis amikor mi voltunk kb. ennyien voltak) , de nagyon kedvesek az oktatók , külön -külön foglalkoznak mindegyik babával. Az első alkalommal csak lefröcskölik vízzel meg háton lebegtetik és egyszer viszik csak teljesen víz alá . Ill. , hát a szülő csinálja mindezt kivéve a víz alá vitelt , mert azt első alkalommal az oktató , hogy megnézze,hogy müködik-e a búvárreflex. De számomra az egész uszoda és a személyzet is nagyon szimpatikus . Hogy mivel fettőtlenítenek azt sajnos nem tudom , de nem hinném ,hogy káros lenne a babákra. Mindenesetre én csak ajánlani tudom , persze csak akkor ha a picurkád szereti a vizet. De multkor volt ott egy másfél hónapos kislány is , bár én olyan korán azért még nem mertem vinni, de mindenki maga dönti el ,hogy mikor kezdi.
Remélem tudtam segíteni. Nekem nem tudnátok ezzel a baba-mama tornával kapcsolatban ? Ott a Camponánál ugyan van ilyen is , de csak 16.30-tól , az nekünk pont nem jó, mert kb. alvás időbe esik :( és mást még nem találtam itt a környéken .

Üdv. : Reni
reniii
 
 


Azt elfelejtettem írni, hogy a babának a ott helyben lehet, úszónadrágot venni ami alá nem kell pelus.

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
reniii
 
 


.......

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
reniii
 
 


Bocsi , csak ezt a vonalzót próbáltam,de nekem nem jön össze! Segítsetek , hogy kell???

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
reniii
 
 


Szia!

Én sajnos a környéken nem tudok babamama tornát - pedig én is szívesen mennék ilyenre is. Az úszást mindenképp kipróbáljuk hamarosan (bár most hétvégén elutazunk)... Ti mikor jártok? És apa is megy?

Vonalzó: Én úgy csináltam, hogy a babafalván előállítottam a vonalzót - ezt úgy láttam, hogy már te is megcsináltad (szolgáltatás menüponton belül található) . Aztán a PHPBB kódot (nem a html-t) bemásoltam itt a babaneten a profilnál található aláírás helyre. És aztán szintén a profilon belül be kell ixelni, h mindig csatolja az aláírást.
Nekem ez működött... De van vonalzó más honlapokon is. pl. www.lilypie.com - bár ezt még nem próbáltam.
Üdv:
Éva

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!

Reni! Én sem nagyon tudok itt baba-mama tornát. Egyszer voltam a Szent Imre térnél a Lidó egészség centrumba. Délalőttönként tarják kb három anyuka fér el egyszerre. Nekem nem jött be mert a babám állandóan elmászott.

Évi! A majori lakótelep lent van a duna parton. Ha a piactól elindulsz a József Attila utcán, akkor előb utóbb itt Lyukadsz ki. Kb 10 perc babakocsival. Nagy sárga és piros házak vannak itt. A lakótelep egyik szélén a tűzoltóság, a másik szélén a Plusz Abc, mögötte meg a duna. Kb fél úton van a Rákóczi kert, ahol sok kismama szokott lenni a babájával délelőtt is meg délután is.
Vendég
 


Sziasztok!

Ma is voltunk úszni, hát egyre jobban élvezi a kiscsajszi :)
Ha ráér az apukája, akkor ő is szokott jönni velünk , de ha nem akkor természetesen kettesben megyünk. Meg vannak ahol csak az apuka jön a babával meg olyan is ahol csak az anyuka. Itt ebben az uszodában csak szombatonként van a babáknak foglalkozás reggel 8-tól 17h ig, így ki tudod választani,hogy mikor nem alszik , eszik a baba. Nekünk eddig a du. 13h jött be, de lehet változtatni, ha a babának más az alvás szükséglete.
Megcsináltam a vonalzót , remélem sikerült. :)
Én a tornát nem kifejezettem a mozgás miatt keresem , hanem Laura nagyon élvezi a gyerekek társaságát csak az ő korabelieknek még nincs sok választás más foglalkozások közt. Bár lehet csak én nem vagyok kellően tájékozott. :?

Üdv. :Reni

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
reniii
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: