Új privát üzeneted érkezett!

Hali

Bocsi hogy nem nagyon irok, csak igen nagyon zajlik az elet, az elmult napokban nagy roham volt a boltban, plusz Danny fiam szokja az ovit.Tobb-kevesebb sikerrel.:):(
Estenkent olyan faradt vagyok, mint a fene....

Gyongyi

Van gumicsizma, 33-as tuti, 24-est megnezem, mert nagyon sok elment a heten... (ugye Barbi? :) Angi is nagyon cuki volt benne...:) ) De a jovo heten tuti hozok meg.

Verus

Nyugi, meg el van teve a piros balerina, megvarlak.:)

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


épp akartam írni, hogy kedves elsőovizók mamái írhatnának az élményekről!

Ágota! hazafelé menet minden egyes pocsolyában fel is avattuk :lol: (merthogy képzeljétek csajok Angi annyira beleszeretett élete első gumicsizmájába, hogy nem volt hajlandó levenni miután felpróbáltuk a boltban :lol: ).

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Verus:
örülök, hogy jól alakulnak az oviügyek!!!! :)

Barbara, Gyöngyi:
Igen, végül felvették Dorinát ide Felsőgödre
Azért így könnyebb lesz, bár sajnálom a másik ovit is, de nagyon klassz csoportba került, úgyhogy remélem szuper lesz itt is!!
Még nincs ovis élmény, mert hétfőn fogjuk kezdeni!

Sara, Gyöngyi:
Ausztriában és Olaszországban, Lignano-ban voltunk a tengerparton.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 

 
 

Kép


Kép

Kép

Kép

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok!

Tünde!
Nagyon jók a képek :) Melyik csoportba került Dorina?

Barbara!
Bocsi de kicsit elszámítottam magam és a napok nem úgy jöttek ki :oops:

Gyöngyi!
Szia! Épp múltkor jutottál eszembe mi lehet Veletek :) Elméletileg szeptember 25-re vagyok kiírva ,de már szülhetnék hangulatom van :) S fiú még mindig Milán a neve( de még minden lehet :) )

Nekünk még jó a tavaszal vásárolt gumicsizmánk (Ágota :) ) és olyan boldogan mentünk és jöttünk az óviból minden pocsolyát végig ugrált Míra :) Sajna ő csak félnapos lehet mivel Én szülni fogok :( Szegénykém meg is kérdezi napi szinten h. ő miért nem aludhat ott :) Mondjuk nekünk könnyű a beszoktatás a bölcsi miatt :) állítólag lányok között ő a legaktívabb :) Még nem ismerik :)

pusz

ja és Barbara :) kapsz smst ha véletlenül szülnék :)

KépKép
viranka
 
 


Tünde! nagyon tutik a képek, lerí róluk, hogy nagyon jó volt!
Nyuszika! Nagyon köszi!:)
És mindenkinek kössz, aki velem örül!!!!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Tünde! első kép naaaaaagyon tetszik! :lol: Dorina az egyberészes fürdőruciban oooooolyan nagylánynak néz ki!!! A huncutsapkás is nagyon rulez! S bizti szuper lesz neki az ovi (beszámolót akkor hétfőtől kérem számon :wink: :mrgreen: ) Bettus meg így úszik egyedül? wow! gratula! Patrícia meg látom el lett havazva/homokozva :lol: Apjuk a kép készítése után vízbeesett? :mrgreen: :lol:

Vera! félnapos? :shock: ezt a lükeséget!!! mellesleg én azt hittem, hogy akinek otthon van anyuja picivel azt abszolút nem engedik oviba.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Tünde! Nagyon szuper helyen voltatok. Annyira jók ezek a fotók!!!!
Egyből mondtam Apának, hogy mi mikor megyünk már el egy kicsit kikapcsolni.
Nekünk sajnos idén nem jött össze a nyaralás. :(

Vera: De jó! Én meg szept. 24-re voltam kiírva Gergővel 2004-ben és 19-én megszületett. :)
Nem is gondoltam, hogy előbb fog jönni és még aznap
nagybevásároltunk az Auchanban, este meg mentünk szülni.

Nyuszika: Köszi szépen! Melyik nap nézzünk át gumicsizma ügyben?
Megint egész hétre esőt mondanak. :( :cry:

Kép
Kép
kgyöngyi
 
 


Sziasztok!

Barbara!
Mikor volt a jelentkezés Apával mentek,még akkor javában dolgoztam+bölcsis volt:) Szerintem az utóbbi miatt vették fel :) A csoportban van egy anyuka akinek 3 hónapos a kisebbik gyereke :) Logika szerintem nincs benne h. kit vesznek fel :)
Pár dolgot összeraktam Anginak,amint Míra meggyógyul eljuttatom vhogy :)

Gyöngyi!
Ez jó :) Hátha én is hamarabb szülök :) Élvezném :)

megyek mert rajzolnom kell :) ilyenkor sajnálom h. Apuka nincs itthon :)

Vera

KépKép
viranka
 
 


Vera! áhá! :?: :shock:
rucikat előre is nagyon köszönjük :lol: !!!

Gyöngyi! nem lehet semmi nagybevásárlás után szülni 8)

Saara! mikor jöttök?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


www.kismamaberlet.hu

szerintem kellene... 8)
gödibarbi
 
 


Vera, huu, hat neked lehet mar drukkolni!!
Volt nalunk a kalyhas nem rég, mokas ficko! Még egyszer köszi, csokit nem felejtettem am el :wink:!

Barbi, nem tudom mikor megyünk, majd hivlak elötte mindenképp. Az az igazsag, h voltak kissebb-nagyobb gondok a melosokkal ugyhogy most igyekszünk egy csomo mindent magunk megcsinalni. Most pl. fugazas az aktualis :).
Egy gond van, hogy kevés idönk van (férjem ugye dolgozik) és ha van is egyböl rohanunk a hazhoz, h tudjunk haladni. Még a masodik baba elött szeretnénk kiköltözni, szoval bele kell huzni!
No ezzel azt akarom mondani, hogy valszeg nem tudunk ott maradni, ha megyünk a könyvért, csak beugranank megint, ha nem gond. V-t viszont igyekszem hozni, h talalkozhasson végre Angival :)
Ha mar ott lakunk akar minden nap lehet teadélutanozni, na? :lol:

Télen amugy szoktatok talalkozni?

Yuta, lehet, hogy titeket hallottunk a mulkor mikor Anna szülinapja volt. Egy csomo gyerekhangot lehetett hallani egész délutan, örjöngtek, kiabaltak, röhögtek, vicces volt :)

Tünde, jo kis nyaralas lehetett! :)

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Vera

Huu, ez mar nagyon izgi!:)
Jon-megy ez a sok hidegfront....

Gyongyi

Barmelyik nap jothettek, minden nap 18,00-ig nyitva vagyok.:)
Pl. holnap egesz nap en leszek. Csak szoljal ram, mert nem biztos hogy megismerlek.
Multkor Leovica-t sem ismertem volna meg, ha nem kerdez ram.:)

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Sziasztok!

Tünde, de gyönyörű képek! Micsoda hangulatok! Jól jön ebben az időben!!

Barbi, már jó rég írtam Neked privit. Lehet, h nem kaptad meg? Esetleg küldd el nekem priviben a címedet, hátha úgy összejön.

Nyuszika, azóta is örömmel használjuk a cuccokat. (Gyakorlatilag mindenből vettünk egyet, amit a boltban kapni lehet...)
leovica
 
 


Sziasztok,

Tünde szuper lehetett a nyaralás, nagyon jók a képek :)
Gondolom kocsival voltatok , hogy bírták a lányok az utazást ? tudtak aludni útközben ?

Leovica, hogy tetszett a babauszi ? mikor jártok ? Az elmúlt szerdán láttam pár anyukát pici babával az öltözőben . Lehet ,hogy ti is ott voltatok ? :wink:
Szerintem nem lesz gond az oktató váltással , bár a Borit mi is nagyon szeretjük . :lol:
Egyébként nálunk Zsófi jobban ragaszkodik a kis uszis barátokhoz , mint az oktatóhoz. Látni rajta , ahogy örül amikor megpillant egy másik picit az öltözőben Tuti felismeri már őket....

Barbara sajnálom a zenebölcsit ,( különösen mert mehetnénk együtt bringával ), de a szerda így már tényleg nagyon zsúfolt lenne. Azért néha lehet, hogy megpróbálunk eljutni.

Huha Vera , most látom hogy már csak két hét ..... megy a drukk :lol:

Verus , örülök , hogy rendeződtek a dolgok az ovi körül . :)
A kastélyovi a dunaparton van ?

Saara szurkolok nektek a mielöbbi beköltözéshez ...

KépKép
trapista
 
 


sziasztok!!! Kastély ovi a parton van, igen, alsógödön!
Volnaegy kérdésem: Nem tudtok véletlenül olyan valakiket, akiket érdekelne ingyenes bioptron lámpa kezelés??? Idősek, és fiatalok, és gyerekek is, egy kis összejövetelen lenne ilyen lehetőség, és folytatása is lenne a megkezdett kezelésnek! Ha valakit érdekel, írjon privátot!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok!

Saara!
Én nagyon bírom Norbiékat :) Az egész család imádnivaló :)

Barbara!
Inkább jövő hét legyen mert a héten MÍra itthon,bár szerintem már semmi baja,de ha Angit meglátná :)

Verus!
Körbekérdezek :)

Vera

KépKép
viranka
 
 


Barbara!

Angi baba hogy van?

még mindig egyben :)

KépKép
viranka
 
 


Vera:
Dorina a Napocska vegyes csoportba került, ide is szerettük volna eredetileg
Mennek a drukkok Neked!!! :D

Gyöngyi:
mi is csak úgy tudtunk elmenni, hogy közvetlenül egy olasz irodával foglaltuk le a szállást

Egyébként ha itthon fogaltuk volna a szállást, akkor 3-szor annyiba került volna... :shock:

Trapista:
nagyon jól viselték a csajok az utazást, ha álmosak voltak, akkor aludtak, egyébként sokszor megálltunk pihenni
Persze, kocsival voltunk, amit szoktál látni azzal :D

Érdekes volt bepakolni ötünket a csomagokkal együtt a 3 ajtós kocsiba (2 babakocsi, utazóágy, csónak, ruhák, cipők, kaják, törölközők ágyneműhuzat, pelenkák, játékok...) :lol:

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Tunde

AKkor egy folyoson vagyunk...:) Mi meg jobbra a sarokban, a Mokus csoportban.:)
Huu mi nem mertunk hosszabb utra elindulni veluk amig kicsik voltak. Marmint autoutra,csak belfoldon nyaraltunk. Eleg evente ketszer az anyosomekhoz kiszenvedni magunkat.:)

Barbi

Megneztem a pohartartot, sajna nem ehhez a kocsihoz valo. Az esovedo meg el van szakadva, ugyhogy azt kapsz majd egy ujat, ha eljutok venni.:)

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Tünde! hát azok alapján amit leírtál egy kisteherautóval kellett mennetek :lol: :shock:

Vera egyben :D ! hát Angi idáig legkeményebb betegségén esett át. 39,5 felszökött, s kénytelen voltam gyógyszerekhez nyúlni, mert semmi nem vitte le a lázát, s megijedtem. a dokinéniknek viszont adtam sok plussz pontot (hallod Trapista??!!! :wink: :D ) mostanában.

Nyuszika! tündér vagy :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Nyuszika! Szánom bánom, és ne haragúdj, de nem direkt nem mentem vissza a cipiért...kicsit anyagi csőd van, apa közökte, nincs vásár, és még örülhetek ha eljutok csizmiért és sportcipiért egyszer! Ne tedd el nekem a cipit, majd ha tudok menni, és még meglesz, nagyon boldog leszek, ha nem majd lesz másik! és tényleg ne haragudj!
Most folyton kórházazunk megint a fiammal, nagy élmény, még mindig a beli nem jók, nem megy a kakilás....Remélem kiderítik már mi a gond!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Verus

Sebaj, semmi gond.:)
Jobbulast a nagyfiunak!

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Sziasztok!

Nyuszika: Ne haragudj, hogy múlt héten nem mentem a csizmikért.:oops:
Végül lesz 33-as méretünk?
Nem sürgős, mert ezen a héten sem 100%, hogy átjutok, de megpróbálok.
Dani jó hogy elkezdte a sulit, már itthon van.
Reggelre hőemelkedése lett, fáj az arca és elég náthás.
Szerintem ráment az arcára, úgyhogy most infrázom őt ezerrel.
Hogy fogjuk bepótolni az egész hetet nem tudom, mert a 2. osztály már nem olyan egyszerű.
Gergő ma megkapta a 3 éves oltást.
Olyan aranyos volt. Nem sírt egyáltalán, csak utána közölte a doki bácsival, hogy ő nem kért ilyen szurit. :D

Vera: egyben még? most már tényleg bármikor :):):)

Barbi: Jobbulást Anginak!!! Olyan rossz mikor ilyen betegek. :( :(
Dani is olyan kis bágyadt tud lenni, meg bújós, pedig ő már lassan 9 éves lesz.

Jó éjt mindenkinek! Kép

Kép
Kép
kgyöngyi
 
 


Gyongyi

Van csizmam 33-as is...:)
Jobbulast a nagyfiunak!
Enyim gyerekek is csak 2 hetet birtak ki, Eminek horghurutja van es zorog a tudeje is, Danny jart egy hetet, aztan hanyas-hasmenes, jart 3 napot, aztan tiszta takony. Szoval tegnap meg ma mindketto itthon. Holnap talan mar viszem Dannyt.

Ma megyek be a regi cegemhez leszamolni. Minden szabim, ilyesmi lejart es kezdodik a 2 honapos felmondasi ido. Kicsit izgulok, pedig igazan nincs miert.:)

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Jobbulást a kis betegeknek!!!!!
Dorina orra is folyt a múlt héten 2 napig, de azóta semmi, remélem ellenálló a szervezete :!:

Verus:
kitartás!!! Remélem kicsi fiadnál is kiderül mi a gond!
Hova jártok vizsgálatra?

Gyöngyi:
nálunk Patrícia is folyton bújik ha beteg, úgyhogy ez marad még jó darabig :)

Ágota:
biztos azért nem találkoztunk, mert Dorina 13-kor hazajön, reggel meg Peti viszi. Danny-nek tetszik az ovis élet?

Eddig Dorina reggel 9-10 körülkelt, amióta ovi, már fél 8-kor fent van és nagyon várja, hogy induljon az oviba :D , remélem így marad!!

Barbara:
melyik lázcsillapítót adtad?

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Tunde

Hat szereti is, meg nem is. Meg meg nem sokat jart, egy het utan hanyos-fosi virus, aztan 2 nap ovi, aztan tegnap meg ma nem, mert vasarnapra tiszta takony lett. Holnap mar azt hiszem beviszem. O mar ketszer ott aludt. Reggel csinalja a musort, nyafi meg minden, sajna hozza van szokva, hogy vagy a noverevel, vagy velunk jatszik es most ugye csupa tokmaggal van korulveve.... szoval meg nem annyira talalja fel magat. De ovoneni szerint a reggeli nyafi utan azert elvan. Sajna az ebed utani alvas sem tetszik neki, mert itthon sosem alszik. Pedig raferne.
Ez tok jo, hogy Dorinanak ennyire tetszik. Nem furcsa otthon kettesben a kicsivel?:)

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


hajlihóta!

Gyöngyi! dokibácsinak Gergő beszólása: :lol: :lol: :lol:

Tök jó hogy Dorinának így tetszik az ovi :lol: . Azt hittem gondok lesznek az ébredéssel.

Ugyan láz már nincs, de Angi bepöttyöződött (dokinéni azt mondta teljesen normális, ilyenkor így megy ki a baci). de a vizeletében vért talált, s vinni kell a Váci H-ba mintát. kiscsaj egyébként határozottan javul, de még nincs meg a régi étvágya, energiája, s sokat szopizik. az én lelkem meg darabokban. még nem vagyok elég edzett.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


sziasztok! Tegnap igen behalt az internetem, nem tom miért, és írtam szép hosszú mindent, ami elszállt, nincs kedvem megint leírni, csak nagyvonalakban....
Tünde:Madarászba járunk, és meg is lett az eredmény...A kis bele annyira megnyúlt, kacskaringós, és tág, hogy ki fogják iktatni kb. egy hónap múlva...Tiszta zizi vagyok, és nem kis műtét lesz..Addig minden nap beöntés, egy rahedli paraffinolaj kajálás, és talán nem lesz bélcsavarodás, de a sok beöntés voissza se jön szegény gyerekből.Hát így állunk.
Minden betegedős gyereknek: (nem azért mert eladni akarok) Nekünk nagyon bevált, a bélproblémát leszámítva az előzző években minden évben kórházaztunk kruppal, és tüdőproblémákkal, mindig betegek voltaka gyerekek, és alig jártak oviba-bölcsibe...Tavaly ősszel kezdtünk Aloe gélt és Cvitamint enni(előtte Béres cseppeztünk) azóta semmi bajuk kis náthát leszámítva. Andris februártól áprilisig kórházazott a pocak miatt, átmosták a belét rendesen, ette nagyobb dózisban a löttyöt, és semmit nem kapott el. Járt oviba, a fél csoport folyton beteg volt, még az ovónő is csodálkozott, hogy mi nem.Én nagyon bízok a gélben, nem jó íze van, de megszokható, nálunk már szeretik, kérik ha elfelejtem....Iszonyatosan jó immunerősítő. Most a műtétre is ezzel készülünk fel. Csak ajánlani tudom. Aki még nem próbálta szívesen adok kostolót, hogy próbálják a picik. Újszülött kortól is lehet adni, meg kismamának...És ez nem a reklám helye, csak gondoltam segítek, mert mi nagyon szenvedtünk a folytonos betegségektől, főleg a légutiaktól, aki megpróbálta, csak köszönte mert jó volt, viszont rendszeresen enni kell. Árakról meg annyit, hogy a béres és centrum vitaminok drágábbak, és kémiai vitaminok, nem természetesek...

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


mégis hosszú lett.....:)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


sziasztok!

Barbara :) sok +++++++++++++++++++++ Anginak :)
Kicsi lelkednek is ++++++++++++++++++++++

Verus!
Mi tavaly Lenkeit használtuk a bölcsibe az is jó volt :) Az aloét én ittam hű de régen :) Andris hogy viseli ezeket a procedurákat?

tegnap meg Tündével találkoztunk :) s Virággal és Botival is összefutottam :)

még mindig egyben :)

KépKép
viranka
 
 


Viranka! köszi :lol:

Nyuszika! kőceid már meggyógyultak?

Tünde! panadol baby-t

Verus! egy ismerősünknél (kisfiú) csináltak hasonló műtétet. azóta minden rendben. megkérdezhetem hogy konkrétan hol a gond?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok!

Verus: nem semmi amin keresztülmentek. :(
Szegény Andris. kitartás és szorítunk nektek, hogy minden rendben legyen.
Aloét én is iszom, mert nekem meg vastagbél-gyulladásom van és arra is nagyon jó!
Úgyhogy én is csak ajánlani tudom mindenkinek! :wink:

Tünde: De jó, hogy Dorinának ennyire tetszik az ovi!
Mi is elkezdünk már jövőhéten járogatni, aztán októbertől már szeretném én is otthagyni Gergőt.
Dani már jobban van, de nehezen akar múlni ez a nátha.

Ágota: Félre tudnád nekünk tenni a csizmiket, ha szépen megkérlek?
Jövőhéten már megyünk suliba és akkor Gergővel átugrunk egyik délelőtt értük.
Köszönöm szépen előre is!

Vera: Úgy néz ki akkor nem lesz egynapon a szülinap, mert mi ma vagyunk 3 évesek. :D
Elvileg már csak 5 napotok van hátra! :lol: :lol:
Míra várja már a kistesót?

Barbi: Jobban van már Angi? Küldök neki egy kis micimacit! Kép

Nem csinálunk mostanában találkát csajok?
Mi még nem találkoztunk veletek egyszer sem.
:( :( :(

Persze csak ha már mindenki meggyógyult! :)

Kép
Kép
kgyöngyi
 
 


Gödibarbi: A sigma belet kell eltávolítani, ott a gond, valószínüleg a doki szerint születési probléma, csak nem vették észre sehol.Pedig évek óta jártunk mindenhova(János kh, Budai kh...)Most Madarász, itt nam pszichológushoz küldtek, hanem megvizsgáltak...Mondjuk magándoki küldött be, és nem magunktól mentünk. Annak a kisfiúnak mi volt a gond? Nagyon gázos a műtét? Én nagyon izgulok.
Andris egyébként hihetetlenül jól viseli, de már nagyon unja, és nagyon szeretne oviba járni, és úgy kakilni mint a többi gyerek, és nem ezzel foglalkozni minden nap...Bízunk benne, hogy egyszer megoldódik(hamar).

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Verus! van nekem egy füzetecském amiben le vannak írva betegségek lelki okai (én hiszem, hogy mindennek oka van). ott a bélproblémákra azt írták, hogy a szükségtelen dolgokat nehezen engedi el.
ismerősünk kisfiának sokáig voltak kakilási problémái, s végül levágtak vmennyit a bélből. nem tudom, hogy ez ugyanaz-e.

Gyöngyi! nagyon aranyos vagy! holnap meg is mutatom Anginak! :lol:
GERGŐNEK BOLDOG SZÜLINAPOT!!! :lol: :lol: :lol:
gödibarbi
 
 


Gödibarbi! Valószínüleg ugyanazt fogják nekünk is csinálni, remélem nekünk is megoldódik minden, én is úgy gondolom, hogy mindennek oka van, és tényleg nehezen engedi el a dolgokat, biztos pszichésen is gond ez neki...ha megszűnika fizikai ok, remélem ez is rendbe jön. És köszönöm.

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi!
Boldog szülinapot :) Én 21-ét néztem ki magunknak,de szerintem semmi nem lesz belőle. Mondjuk hétvégére egyben kéne maradnom mert Míra wc kiállításra szeretne menni,látta múlt héten a híradóban s azóta meg van kattanva :)

MA meg megmagyarázta h. miért nem ette meg az óviban a kelkáposztafőzeléket :) Szerinte sok olyan anyag van benne ami ártalmas a fogainak :) Imádom :)

végeztek afürcsivel pusszantás mindenkinek :)
Vera

KépKép
viranka
 
 


Szisztok

Barbi

Emi meg itthon, dokibacsi nem engedte egesz heten. Danny a hos, egyedul jar oviba.:)Vagyis viszem.:)

Verus

En is vettem Aloet, mert mar sokan dicsertek. Hogy kell gyereknek adagolni?
Szegeny kis hos, nem semmi, hogy miken megy keresztul...

Gyongyi

33-as es 24-es???
Boldog szulinapot!!!!

Vera

Mira dumaja... :)

na pusz, rohanok Dannyvel oviba, aztan meg a boltba

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Verus! bevallom én a fordítva gondolom=ha megszűnik a pszichés utána megszűnik a fizikai. a lényeg, hogy meggyógyuljon mielőbb a legény! :wink:

Vera! csajod dumái :lol: :lol: :lol: wc kiállítás :shock: majd mesélj, képek nem fontosak :mrgreen:

Nyuszika! Gratula a hős ovisnak és bulást a nagyovisodnak!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


gödibarbi: Pszichés dolgokkal már régóta foglalkoztunk, a pszichologus szerint normális volt mindig, és nem jött rá semmi extra problémára, és nem használt, mert születési mechanikai okok voltak(vannak még) a háttérben, a mostani pszichés állapo ehez társult, mert már nagyon unja, mint ahogy mi is.....de lesz műtét hamarabb, okt. közepén, és talán az megold mindent!most jól van
nyuszika: Aloe adagolás gyereknek napi egy evőkanál, kb. 10ml, lehet 2 részletben, és én kis gyógyszeradagolós pohárkában szoktam velük itatni, mintha felest nyomák le reggelente....főleg a berry-t szeretik, meg azt ajánlom légutis betegedőseknek!Abba alapból sok a cvitamin, és az íze is jobb, mert édes.(áfonya és alma van benne.)A naturt nehezen isszák. Fiamnak azt kell, mert az alma fog, ami a berryben van. Meg van őszbarackos is, de az nem izlett a gyerkeknek, mert sok nagy darab van benne......az íze jó

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Verus

AMit en vettem az TTS Aloe a Biopharma Kft forgalmazza. Az van rairva, hogy 99.7% tiszta , az elobb megkostoltam es szinte semmi ize nincs. Enyhen savanykas. Akkor ebbol 1 evokanal nekik naponta? Majd beleteszem az italukba.

Barbi

Esovedot bevittem a boltba. Johettek erte.:)

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Kedves Anyukák és Kismamák!!!!!!


A Tappancs bababolt ,és a benne lévő lakberendezési rész,vár titeket sok szeretettel!!!!Nézzetek be hozzánk ha arra jártok!!!Van minden mi babának vagy gyerköcnek kell,hamarosan érkeznek öszi rucik!!!!Nyári rucikból 20% kedvezmény!!!!

Címümk:Ady Endre ut 18!!!!!

Kellemes estét nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Kép
nyunyi82
Békéscsaba
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a köszöntést mindenkinek.
Ma tortáztunk a családdal.

Nyuszika: igen 24-es és 33-as kéne.
Megpróbálunk a holnap kezdődő héten átmenni érte. Köszönjük szépen!

Vera: egyben még????
WC-kiállítás érdekes lehet, én is láttam a tv-ben.
Mírának jó dumája van :lol: :lol: :lol:
Az ember nem is hinné, hogy mennyire jár a kis agyuk. :D

Megyek feküdni, mert leragad a szemem.
Jó éjt mindenkinek! Kép

Kép
Kép
kgyöngyi
 
 


Sziasztok!

Még egyben :)
Wc kiállítás elmaradt mert a hülye agyammal azt hittem h. már 24-ei hét van :) szóval a héten megyünk vmelyik nap :) Szegény Mírát úgy sajnáltam, a kerti wcbwn rajzolhatott a falra és most ott van wc kiállítás :)

Barbara!
Pedig képen jól néznek ki a wc-k :) :)

pusz

KépKép
viranka
 
 


csak kapkodva, mert itt ebédel a lányom az ölemben... :D

Vera, most már nagyon izgi Nálatok! Vagány vagy, h még wc-kiállításra készülsz! tudtok vmi linket berakni, h mi ez? én még csak bilikiállításon voltam Münchenben, az szép volt! :D
Jó lehet a kerti-wc-kiállítás is!

Verus, sok bátorságot és erőt Nektek a műtéthez, biztos nagyon jó lesz, ha végre rendben megy majd minden! Majd írok a privire is választ, csak kicsit lassúak vagyunk.

Babaúszásra melyikőtök is jár? Minket biztosan láttatok az öltözőben, mert sokáig ott voltunk.
Nagy kár, h épp szerdán van az, különben elnéznénk néha a babaklubba!
leovica
 
 


Nyuszika! Nekem nem olyan van, nem is tudtam hogy a biopharma is gyártja. Nekem forever livinges van annak nem jó az íze, és az is 99,7v.8%Legalábbis nekem nem jön be, és rostos, (és szerintem az az igazi) Nem tudom abból mennyi kell, de gondolom ugyanannyi, ha az is tiszta aloe.

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok!

Bocs, h ilyen ritkan jövök.... :oops:

Barbi, hm, könyv... Hat most sem tudom mikor megyünk el érte, mostmar nem is olyan sürgös... Rajöttem, h hülyeség most a szobatisztasagra gyurni költözés és kisteso elött...
Férjem sajnos allandoan melozik, sokszor hétvégén is ugyhogy épitkezés nem halad, nem tom mi lesz :(
Irok privit mindjart!

Vera, szerdan telihold van, hajra...! :D

Verus, remélem a mütét rendben lesz és utana el lesz felejtve ez az egész egy életre...

Mi most nem vagyunk tul jol, Vincére megint rajött az asztma, remélem hamar elmulik :(

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Gyongyi

Ok, gyertek csak, holnap (kedden) nem vagyok bent, de a tobbi napokon delutanonkent igen.(ha kozbe nem jon valami)

Saara

Vincenek jobbulast!

Enyemek most mindketten jarnak megint, kivi vagyok meddig. ALoe Vera-t elkezdem adni nekik.

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Köszi mindenkinek a biztatást! Mi is reméljük, hogy elfelejtjük!
Andris most kezd nagyon mérgelődős lenni, szerintem fél hogy mi lesz vele, olyan nehéz megmagyarázni, hogy jó lesz utána, és ne féljen, mert nem hiszi el, nem volt jó márc.ban se a "műtét" után...Nem kívánom senkinek!Bizalom igen elvesztődött.De azért vidám, és jár az oviba! Jó egészséget mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Saara!
Vincének +++++++++++++++
sajna rám nem hatottak az eféle dolgok,mint telihold,meg frontok... :(
Lány vagy fiú lesz a kistesó?

Verus!
Mikor lesz a műtét? NAgyon drukkolok Andrisnak h. végre meggyógyuljon :)

v.

KépKép
viranka
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: