Új privát üzeneted érkezett!

Hello!
Kriszta!
Én is láttam azt a betétet a Kígyó patikában.Melyik a Medicina??

Indul Gödöllőn baba-jóga,egyik ismerősöm a tanár(szakképzett oktató).Szerdánként reggel 9-től fél11-ig van a 8 hónapos korig,fél11-től fél12-ig pedig a 8 hós fölötti korosztály.A Petőfi udvarban a Bagoly könyves bolt mellett.Ha érdekel valakit,szeretettel várják!!

Egyébként a Szolgálatban olvastam hogy ugyanott indul baba-mama klub is ,csak pont csütörtökönként mint a másik.Most próbálok írni a megadott e-mail címre hogy talán szerencsésebb lenne nem aznapra tenni,hanem máskorra.

Susuka!
A burokrepesztés tényleg nem olyan nagy beavatkozás,ne aggódj!KépMeg tudlak érteni mert én is minden beav.nélkül akartam szülni,de az még jót is tesz ha nem akarnak jönni a fájások.
Mégegyszer drukk!!Kép

Susi!
Hát a Márti ma erő répákat reggelizett szerinted???!!KépElég keményre sikeredett a mai torna,vagy csak én látom így?! De nem hiszem,mert többen szóvátették hogy csutakosok lettek,pedig nem szoktak.Azért jól esett,nem azt mondom...

Hello,Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni!
A bab-joga felkeltette az érdeklődésemet. Kata ugyanis nagyon lusti baba. Talán ez segítene. Jövő héten szívesen kipróbálnám.

Márti elemében volt, de nekem most nagyon jól esett. Szombaton egyébként többek között azért nem mentem mert rettentő izomlázam volt. (nameg az Imre nap miatt is!)
ssusi
 
 


úőőp
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:14-kor.
vas
 
 

 
 

Sziasztok csajok! Tegnap feldagadt az arcom (főleg az alsó állkapcsom), uram szerint vmilyen ödémaKép Reggelre lejjebb ment, de zsibbad az egész bal arcom. Reggel azonnali konzílium a kórházban - a neurológián kell jelentkeznemKép Betojtam most rendesenKépKépKép
Ildikó: az a fotó, igen, de még 2 sokkal jobbat tettem fel, nem értem miért ezt választották... Majd teszek fel a profilomba egy újat - ha lesz időm még ide jönniKép Gondoljatok rám...

cicó
 
 


Sziasztok!

Cicó! Reméljük semmi komoly! Jobbulást és persze hogy gondolunk rád!
Én nem találtam meg a képeket, Ildikó megírod merre találtad meg pontosan? KösziKép

Panni, a Medicina patika a Dózsa GY. és a Kossuth u. sarkán van. Később majd lehet, hogy engem is érdekelne a baba-jóga. Milyen korban lehet kezdeni? Ssusi, ha elmentek Katával számolj be légyszi!

Hú, én ma pihenés címén egy kicsit kerítést festettem, sajna már érzem is a derekamban. Most már csak bent fogok ténykedni, itt is mindig van elég tennivaló, főleg hogy közeleg az évvége.

Ádám egész jól viseli, hogy nélkülem indulnak el reggelente. Kicsit féltünk, hogy hogyan fog reagálni.

Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Hello!
Kriszta!
Azt hiszem láttalak szerdán.Most hogy így írtad hogy kerítést festettél,így eszembe jutott hogy mentem a tesómhoz(Présház u.13)és ahogy indultunk a kocsival ott láttalak ecsettel a kezedbenKép
De nem árt neked most a festékszag??

Én is ilyen buzgó vagyok,a mi kerítésünet is én festettem le egyedül most az ősszel.

Pontosan nem tudom hány hóstól lehet baba-jógára járni,megkérdezem!!

Cicó!
Remélem már jobban vagy!!Gondolunk rád ezerrel!!!++++++++++++++++++++++++++KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
Én is megtaláltam a képeket,nem tudtam a pontos nevet,de én is az októberesre tippeltem.Nagyon klassz kis srác!Kép

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


úőp
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:15-kor.
vas
 
 


úú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:15-kor.
vas
 
 


Hello!
Én jöttem csak senki nem írt...
Holnap vizsgázom pénzügybőlKépés most tanulok ezerrel...Gyerekeim a nagyinál,jó csönd van a házban...

Tényleg,Susuka már tuti babázik!!De jó!KépKépKép

Ildi!
És te hogy vagy?Növöget a pocak?


Lesz vasárnap délután a Műv.házban a Kolompos együttes rendezésében egy bábszínház(azt hiszem Furulyás Palkó címmel)Ez a Kolomos együttes egyébként általában havonta egyszer eljön a Műv.házban gyerektáncházot tartani és nagyon jó szokott lenni.Nekem nagyon fontos hogy a gyerekeimet muzikálisnak "nevelem"és persze nem utolsó szempont hogy itt népi,hagyományörző dalokat hallgathatnak,népi játékokkal az ő szintjükön.Szóval ajánlom a kicsit nagyobb gyerkőcöknek(úgy 2-3 éves kor körül).

Na sziasztok,megyek tovább nyüstölni a tananyagot....fúj-fújKépKépKép
Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Hello4
Bocsi rosszul írtam,a bábszínház nov.27-én lesz(jövő vasárnap és délelőtt 11 óra) Következő Kolompos táncház pedig dec.11(vasárnap du.16 óra,előtte 15 órától játszóház).
Egyébként a www.muvelodesikozpont.hu-n minden rajta van.
Hello,Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!
Bizony, bizony Susukával mi lehet?
Panny! Holnap van a baba-jóga , amiről beszéltünk. A gondom csak az, hogy az autóm vizsgázik. Szóval számomra helybetopi van.
A vizsga miatt szorítok neked. Hajrá! Még gyorsan átfutod... Aztán mindent bele! Hasonló cipőben járok én is. Én Üzemtanból dec.4én.Itt púposkodom, de még csak lájtosan. Gondolom , akkor ma azért nem jöttél tornázni. Ja, és akkor a babajóga is stornó!! De hülye vagyok!
Végre én is megtaláltam a fotópályázat nyerteseit. Tényleg jó a Cicó kisfiáról készült kép. Aztán belemerültem a többi kép nézegetésébe is. Van benne egy két aranyos kép.
Ildi! Levente jobban van már? Jól kijut mostanában szegénykének. Remélem azért megúszod. Én legutóbb 4x voltam beteg a terhességem alatt. Mindig elkaptam valakitől a családban. A pupom tele volt és aggódtam.
A mai este olyan "giccses" volt, hogy muszály leírnom. Vacsi után a papa és apa nézte a Híradót , a gyerekek pedig letelepedtek a pokróc szélére Kata mellé és beszélgettek (Béke volt közöttük!) Én közben masszíroztam Tomi hátát (én is a pokrócon ültem) . Aztán meg ő az enyémet. Kata pedig iszonyúan élvezte a családot maga körül . Szépen csendesen játszadozott. Nagyon békés , idilli helyzet volt. Egyébként Kata mellől ma egész nap nem lehetett elmozdulni, mert rögtön csérogott.
Most megyek tanulni. Pussz, Susi
ssusi
 
 


Sziasztok!

Én jöttem volna de sajnos pár napra kipurcant a gépünk. De most újra jó!

Panni! Akkor biztos engem láttál, mert a 13-as majdnem szembe van velünk. Azóta lefestettem impregnálóval a burkolatot is e kerítésen, de ezzel egyenlőre befejeztem ilyen irányú ténykedésemet! Most már csak ablaküvegre szeretnék festeni!Kép

Ildikó!
Megtaláltam már a képeket, köszi!Kép Itthonlétet élvezem és a 32. hetet taposom már! MIndenki azt mondja, hogy jó nagy a pocakom.

Ma menős napom volt, bementem Apáékkal reggel a bölcsibe (Pestre), fodrásznál voltam, vettem Ádámnak ajándékokat (egy hét múlva 3 éves!), aztán bementem a munkahelyemre, majd onnan mentünk meglátogatni egy volt kolléganőt és 1/2 7 körül értünk haza. Na, majd holnap pihizek!

Mi lehet Cicóval?

Sziasztok, Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Panni!
Hogy sikerült a vizsga?
Kriszta! Ha jól értem az ablakra , valamilyen dekorációra gondoltál? Kreatív anyuka vagy? Én mostanában érzek kedvet hozzá , hogy valamit szöszögjek. Jön a télapó , arra gondoltam, hogy adventi naptárat csinálok a gyerekeknek. Kis zsákocskák vagy ilyesmi és benne kis meglepik. Már a karácsora is gondolkozom. Mindenféle ötletem van.
Rohanok, mert Kata felsírt..
ssusi
 
 


úú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:15-kor.
vas
 
 


Sildi, Te is hova tűntél??????
KépKépKép
vas
 
 


Sziasztok!

Tegnap elfelejtettem írni, hogy van egy ingyenes belépőm a szombati babaruhabörzére (BNV), ha valakit érdekel, szívesen átadom!

Ma csináltam két hóembert az ablakra, még Télapót is szeretnék. Idén hozzánk jön a baráti Télapó, jó sokan leszünk!Kép
Én is szeretnék ajándékba is csinálni a családtagoknak üvegfestett képeket, ajándékot vásárolni csak a gyerekeknek fogunk a tervek szerint.
Na megyek, vége a fürdetésnek!
Sziasztok, Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Hello!
Na túl vagyok a vizsgán,és 4-es lett!
Kezdhetem a következőt,tegnap volt a konzultáció,dec.14 vizsga.Ja és le akarok tenni kettőt hogy karácsonykor ne kelljen tanulnom(jan.4-én lenne,így meg dec 16.)Na jó nem fárasztalak titeket ezekkel...

Susi!
Hát igen én se tudtam menni a baba-jógára de egy-két barátnőm volt, és azt mondták tetszett nekik.Legközelebb valószínű megyünk.Még egy hónapig a kisebb csoportba kerülünk,utána veletek lennénk.
Na akkor neked is jó tanulást!!:Kép

Kriszta!
Én is szeretnék üvegfestett képeket ajándékba,(ennyit még bevállalok)hol van nagy választék?Eddig csak állatos figurákat találtam.Jó lenne az ablakra is Mikulás,hóember meg ilyenek.Tudsz ajánlani helyet?

Ildi!
Nagyon szalad az idő,már csak 4 hónapod van hátra??!!Kép

Mi is szoktunk ilyen"Pesti"napot tartani.Általában kéthetente összegyűjtöm a Pesti elintézni valókat,vásárlás stb és nekiindulok a gyerekekkel.IKEA-nak minig bebnne kell lenni mert Márk imád ott játszani,na meg a "sokat emlegetett egészségtelen" Mc Donald's is ilyenkor helyet kap az étkezésünkben...:


Tényleg mi lehet Susukával?Tuti már babázik!!Kép

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Cicó, írok mailt a paramétereinkkel!Kép

Panni, én a legtöbb figurát úgy kaptam, az egyik kolléganőm nagyon sok üvegfestést készít és összagyűjtötte nekem a karácsonyi képeket. Van hóemberem, Mikulásom, csengettyűm stb. Ha érdekel, csengess be egyszer amikor a nővéredhez jössz! Kép Egész héten itthon vagyok. Venni a Tescoban vettem egy füzetet, abban is van hóember meg Mikulás, de a többi kép vegyes.

Sziasztok
Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Panni, elfelejtemm gratulálni a vizsgához! KépKép

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Sziasztok!
Panni! Gratula!! Ügyike vagy!
Én meg lusta. Valahogy nem haladok. :-(
A baba-jóga pedig nincs elfelejtve. Nagyon kíváncsi vagyok már rá.
Jelenleg egy kicsit taknyos Kata baba. Sokszor porszívózunk. Remélem nem durvul be a dolog. Már egy hete tart, de kb két napja érzem úgy, hogy ez már náthaszerűség, addig ugyanis csak reggelente tapasztaltam egy kis szrutyogást.

Nagyon jó ajándék ötlet (szerintem) mézbe aszalt gyümiket, diót , mogyorót , stb tenni és szép kis üvegecskébe rakni, tetejére karácsonyi anyagból "szoknyát "kötni. Tavaly ilyeneket adtam ajiba, vagy házilag készített fűszerolaj is hasonló és mutatós ajándék.
Nekem helybetopi van a héten, mert az autószerelő csak ígérgeti, hogy holnap és hogy holnap és hogy holnap, de még nincs kész a kocsi. Ma elmentem hozzá és azt mondta, hogy hétfőn. Erre én elhoztam az autóm, hogy majd akkor vasárnap visszaviszem , mert nekem kell. Nagyon rendes pasi, de sokat bevállal és elcsúszik. Kedvelem, de most egy kissé neheztelek rá. Majd elmúlik.
Susi
ssusi
 
 


Sziasztok!

Alig van időm írni, de örömmel jelentem, hogy Flórácska nov. 12-én 15.33kor megszületett. Mindketten jól vagyunk. Sajnos kicsit tovább kellett maradnunk, mert tejbelövelésnél 39 fokos lázam volt és úgy nem engedtek haza. Tegnap végre viszont megjöttünk, az első éjszakánk is egész jól telt!

Amint lesz egy kicsivel több időm teszek fel képeket!
Addig is legyetek jók!

Puszi,
Susuka
Vendég
 


Susuka!
Gratulálok Flórácskához! Teljen benne nagyon sok örömötök !Legyen boldog és egészséges felnőtt!
Ha tudsz , majd még írj a részletekről is.

Susi
ssusi
 
 


úúúú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:16-kor.
vas
 
 


Hello!
Susuka!
Gratulálok a picikétekhez,jó egészséget és minden jót kínánunk!!!!!......KépKépKépKépKépKép
Sokat gondoltunk ám rád,remélem érezted?!
Ha tényleg lesz egy kis szusszanásnyi időd akkor írj le mindent!!

Kriszta!
Köszi aranyos vagy,lehet hogy élek a felajánlásoddal.

Susi!
Jól tetted hogy elhoztad kocsit,minek álljon ott hétvégén potyára...
Remélem jobban van már a Kata-babaKép
Jó ötleteket adtál,köszi!


Márk teljesen bezsongott a tegnapi havazástól.Olyan édes volt ahogy tágra nyílt szemekkel nézte,én meg közben meséltem neki, hogy ilyenkor rázza a Mikulás a szakállát...Teljesen a közelgő ünnep büvöletében él..A röpke három éve alatt, szerintem most tudatosul benne igazán ez az egész,most fogja élvezni a legjobban.Kép

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Küldök képeket a fiacskáimról!
Panni
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok! Éljen a kicsi Flóra!!!Kép Gratulálok Susuka, a legjobbakat kívánom kicsi családotoknak a jövőre. Közel lakom hozzátok, úh. ha bármi van, szólj, ha tudok segítekKép
Kriszta, köszi még 1x a belépőt. Iszonyat t9meg volt, nem vettünk túl sok mindent, úh. enélkül tiszta ráfizetés lett volna... De legalább jól éreztük magunkat. úúúúgy szeretem az ilyen hármasban eltöltött napokatKép
Panni, édesek a fiaid így együttKép Minden tiszteletem a tiéd, nem tudom mit kezdenék 2 fiúvalKép Bár lehet, h. még megtudom egyszer... Ha tudok, még jövök, de most 2 napig suliban leszek, csütörtökön jönnek egy barátnőmék, pénteken meg "pesti nap" lesz nekünk isKép Sziasztok!

cicó
 
 


Sziasztok!
Susuka! Gratulálok Flóra babához és jó egészséget, sok boldogságot kívánok! Kép

Panni! Aranyosak a fiúk! Kép Én ma gyártottam Mikulást az ablakra. Ádám tavaly is élvezte a Mikulásozást, Õ volt a legbátrabb, pedig vannak nagyobbak is a társaságban. Most néztem, hogy még a tavalyi Télapós kép van a profilban, nem vagyok túl naprakész...

Cicó! Örülök, hogy hasznát vettétek a jegynek! KépHát igen álltalában nagy a tömeg!
Sziasztok
Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Hello!
Kriszta!
Voltam tegnap a Gulliverben és képzeld kaptam ott egy csomó sablont űvegfestésre.
Letudtam a játkvásárlást a család,ismerős összes gyerereknek még idejében.Karácsony előtt szintén vizsgázom úgyhogy nem lesz időm vásárolgatni.

Cicó!
Jól vagy már??

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Panny! Van kártyád a Guliverbe? Én is szerettem volna elmenni vásárolni, de nem tudok.

Cicó! láttalak benneteket a szülinapi ünnepségen. egyből megismertem a kisfiadat. kedvenc képeim egyike volt.
vhelga
 
 


Sziasztok!
Panni, jó festegetést! Örülök, hogy találtál jósablonokat!Kép Én most elkezdtem keresztszemest is hímezni (Garfield, Ádámnak), utoljára az előző terhességem alatt volt rá időm.
Nekünk még a vásárlás részben hátra van, de én sem akarom az utolsó pillanatra hagyni.

Hétfőn megyek védőnőhöz, bár csak táppénz-papírért. Ildikó, Te mikor szoktál menni?

Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Hello!
Na szia Helga!!!Örülök hogy te is itt vagy köztünk!
A Guliveres projectről priviben.


Kriszta!
Nagyon ügyi vagy hogy ilyen sok kézműveskedésre szánod el magad.

Holnap 11-kor Kolompos bábszínház a műv.házban!!KépKép

Hello,Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Helga!
Mi is a mail címed,elfelejtettem.
pany@freemail.hu

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!
Én is tanulgatok, mert vasárnap vizsga, de még elég gyengén haladok. Nem igazán veszi le a vállamról a család a napi gondokat. Tegnap már bőgtem is, aki ismer az biztos nehezen hiszi el rólam. Ma reggelre kialudtam a nyűgösségemet és bekaptam egy "lesz@rom" tablettát .
Panni! Cicó! Ti hogy csináljátok?
Mi is készülődgetünk a karácsonyra. Panni irigyellek, hogy túl vagy az ajándék vásárláson. Nekem még vannak hiányosságaim itt is. A kocsim sincs még kész, amitől én kész vagyok! Talán ma levizsgázik. Ha nem , akkor este elhozom és átviszem egy másik szerelőhöz. Ma a sarkamra állok.
Helga! Itt még nem emlékszem , hogy találkoztunk volna,, de azt hiszem , hogy én is ismerlek téged. Ugye te is jártál a Mártihoz és az Nagy Andiék felé laktok? Bocs, ha tévedtem.

Kastélyban és a Pálmaházban is rengeteg karácsonyi program + ajándék készítés van!
Üdv mindenkinek!
Susi
ssusi
 
 


Hello!
Susi!
Hogy hogy csinálom a tanulást....???Néha én is kibukom mint amit te meséltél...de utána én is megrázom magam és csinálom tovább.Már jópárszor akartam így abbahagyni de aztán mégse...Mostmár valszeg nem is fogom.
Ha megengeded válaszolok én,talán nem orrol meg a Helga,igen ő az a Helga akire te gondolsz.

Voltam ma végre baba-mama jógán.Klassz volt!!Ti nem jöttök?Kép


Igen nagyon jó idén is a Kastélyban levő program felhozatala!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Susi!
Igen én vagyok az. Most a Brigihez járok tornázni a végállomásra. Akkor azt is tudod, hogy nekem is van egy kisfiam aki április 12-én született. Én is ismerlek téged? Andi barátnője vagy? Kistarcsán szültél a Várkonyinál? Mert,akkor tudom ki vagy.

Jövőhéten mi is szeretnénk menni jógára,de ma nem tudtunk,mert a Kikában voltunk vásárolni.A kiscsoportba v. a nagycsoportba jártok? És mit kell vinni? A kisfiad jógázott?
Hétköznap is van program a Kastélyban v. csak hétvégén?

Sziasztok
Helga
vhelga
 
 


Sziasztok!

Jó olvasni, hogy nagyjából mindenkinél minden rendben van!
Mi holnap leszünk 3 hetesek! El se hiszem, hogy már ilyen nagy az én "kislányom"! Szerettem volna mellékelni képet, de túl nagynak bizonyult! Nem tudjátok, hogy tudnám megoldani a problémát? Szivesen megosztanám veletek Flóra látványát!

Mi amúgy nagyon jól megvagyunk, Flóra nagyon nyugodt baba, sírni csak esténként szokott néha, amikor szopi előtt fürdetjük és már alig bírja kivárni, hogy ehessen... Napközben elég sokat fent van, ilyenkor beszélgetünk, zenét hallgatunk, táncolunk és a babamasszázst is el szeretném kezdeni vele...
Tejem szerencsére van elég, Flóra minden szopinál min. 100 g-t eszik. Nálunk a távfűtés miatt elég meleg van, úgyhogy néha vízet is kap két szopi között, ha megszomjazik a nagy melegben.

Na mennem kell, mert eljött a köv. szopi ideje!

Legyetek jók!

Puszi,
Susu
Vendég
 


úú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:09-kor.
vas
 
 


Sziasztok!
Susuka!
De jó, hogy jól vagytok! Kép Képügyben én sem vagyok nagy szakértő, de azt hiszem nekünk a fényképező szoftveréhez tartozik olyan program, ahol lehet a képet kicsinyíteni. Tényleg jó lenne látni Flórát! Kép

Hopp, megyek, mert megjöttek a fiúk, később próbálom folytatni.
Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Na, itt vagyok újra!

Megszemléltem a kocsink hátulját, ugyanis reggel belecsúszott egy másik autó Pesten. Szerencsére Ádámnak és apának semmi baja nem lett, és elöl sem tört össze a kocsi (egy teherautó mögött álltak). De a jövő héten kicsit macerás lesz a bejárás, Ádám valószínűleg itthon marad majd velem, amíg szervízben lesz a kocsi.
SSusi, a Te kocsid elkészült végre?

Ildikó!
Eddig munka mellett én sem vittem túlzásba a védőnőhöz járást, de most muszáj a táppénz miatt. De már csak 1x akarok menni, még kell kérnem az utlosó laborra beutalót. Én is utálom ott a várakozást és hogy fél óráig könyvelgetnek 3 adatot Kép. A saját dokimhoz úgyis jártam rendesen, éppen tegnap is voltam. Legközelebb két hét múlva már CTG-re megyek, jól elszaladt az idő!Kép

Ádám a héten megkapta a 3 éves oltást, nagyon hősiesen viselte!Kép
Na megyek, segítek Apának pakolni, mert holnap disznóvágáson kell segédkeznie a nagynénjééknél és még ma este elutazik.
Mindenkinek kellemes hétvégét! (Hozzánk vasárnap jön a Télapó és kb. 10 gyerkőc + 16 szülő, remélem elférünk majd!Kép)

Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Sziasztok!

Na, remélem így meg tudjátok majd nézni a képeket Flórácskáról!

http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=14646


Puszi,

Susu
Vendég
 


Sziasztok!

Susuka!
Megnéztem a képeket, nagyon aranyos baba Flóra Kép és óriási! Még egyszer gratulálok!

Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Susuka! Édi kis babód van!!!!
Kriszta! Tegnap, tehát több, mint egy hónap múlva lett kész! ÁÁÁÁÁÁÁ! Már csak legyintek, mert már mérges sem vagyok.
Olvasom, hogy törték az autótokat. Olyan szerelőt kívánok, aki gyors és persze ügyes.
Helga! Képben vagyok. Valóban szeretnék én is jógára járni, de mostanában nem jön ki a lépés (lsd. nincs autóm) most pedig a vizsgák. Szerintem januárban eljutunk. Mi a nagycsoportba fogunk járni. És ti?
Panni! Ti melyikbe mentek? Eldőlt már? És mit csináltatok? Kristóf élvezte? Egyébként köszi a bátorító szavakat. Én is sokszor a ...-ba kívánom az egészet, de csinálni kell és kész!

Ildi! CTG-re a végén már hetente kell menni a védőnőkhöz. Nem akarlak elkeseríteni... ;-) bele fogsz jönni . Natasa nagyon tetszik. Emili ?Nekem nem rémlik, hogy az Emílián kívül hallottam volna ilyen névről. Vagy Emília lett volna? De ez már mellékes gondolom, hiszen most a Natasa a nyerő. Nagyon jól hangzik: Vas Szonja ... :-)
Rohanok tanulni...
ssusi
 
 


úúő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:09-kor.
vas
 
 


Hello!
Megörülök már másodszor száll el minden amit írok..KépKépKép
Megkísérlem harmadszor is...

Susuka!
Nagyon édi Flórácska,jó nagy!!KépÉs ügyes csajszi ahogy írod,"jól viselkedik".
Egyébként úgy tudsz ide is képeket felrekni hogy letöltesz a netről egy Thumb Creator nevű kép-programot és azzal tudsz képe kicsinyíteni.Nme tudom pontosan honnan,majd a férjem este megkérdezem(én ezekhez hülye vagyok..Kép)

Ildi!
Kár hogy leszevazott a család,nekem is nagyon tetszik az Emili,de a Natasa is szuper!!KépHogy szalad az idő,nemrég újságoltad a hírt és mostmár csak 16 heted van!

Kriszta!
Neked meg már végképp nemsok van hátra..
Kocsitokkal mi lett tényleg?
Ádám jól viselte a szuri következményeit?Márk anno sántikált...Tényleg milyen volt a Mikulás-party?
Nálunk tegnap jött a Mikulás,apa személyében(persze ezt a gyerekek nem tudták).Átjött a szomszéd kislány meg a nővérem kislánya is itt volt és így hármasban lesték az emeletről a Mikut ahogy ő a teraszon sétálgat.Neme mertük túl közel csináni a dolgot nehogy Márk felismerje az apját, na meg nehogy megijedjenek.De végül lerohantak a gyrekek és a teraszajtón is kimerészkedtek amikor a Miku beadogatta nekik az ajándékokat.Mondanom se kell hogy tágra nyílt szemekkel nézték a Mikut és teljesen odavoltak.Persze az én drága Márk fiam félt a legjobban,olyan kis félős típus,a lányok vagányabbak voltak,közelebb settenkedtek.Nagyon jól sikerült,nagy élmény volt nekik.


Helga!
Mi még a kiscsoportban voltunk de valszeg már a nagyba kéne mert Kristóf elég izgága volt.8 hóstól van a nagy és mi úgyis 10 nap múlva 8 hósak leszünk.Nekem tetszett az egész,végüli nem csak baba-jóga hanem baba-mama egyszerre és külön-külön is.Volt benne baba masszázs,mama jóga,közöz jóga és a végén egy relaxálás egy szép veres hallagatásával a halvány fénynél.Nkem ez azért is tetszett mert én elég pörgös vagyok,ilyen életet is élek és jól esett az ilyen, efajta,teljesen más mint amit eddig ismertem és csináltam.Jó volt egy kis ellazulás,pihi.Szerintem próbáljátok ki és eldöntöd hogy nektek bejön-e.Én eleve melegítőben mentem de volt aki ott öltözött át.Ma sajna nem tudtam menni,tanulok itthon,gyerekek anyunál.

Susi!
A lényeget a jógáról leírtam a Helgának,szreintem ti is próbáljátok kis és meglátod hogy tetszik-e.Valszeg én is csak jan-tól jutok el megint és a nagycsopotban,úgyhogy mehetünk együtt,meg a Helgáék is ha van kedvük.

Nem semmi hogy a szerelőd egy hónapig "szenvedett" a kocsiddal..Kép

Nekem is tanulnom kell,jövő hét szerda,csüt. vizsgaKép

Jó tanulást neked is....(fúj-fúj)

Cicó!
Mi újság veletek??

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!
Kezdem újra, Ádám kitörölte amit írtam, amíg kiszaladtam a konyhába Kép
Szóval a kocsink tegnap óta szervízben, jövő hét elejére kész lesz, egyben az éves szervízt is letudjuk (januárban lett volna). Apának most kicsit macerás a bejárás, Ádám viszont itthon van velem.

Mikulás buli nagyon jól sikerült, a gyerekek és felnőttek is egyaránt élvezték. 10 gyerkőc volt 1,5 és 5 éves között (9 fiú, 1 lány!) + 14 felnőtt velünk együtt. Ádám nagyon eleven meg bátor volt (hazai pálya előnye)Kép. Hát a derekam estére kipurcant, de most 2 nap pihi után egész jó már. Majd teszek fel képet, csak még nem tettük fel a gépre őket. Tegnap pedig a bölcsiben is volt Mikulás.

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


folytatásKép

CTG-re én sem a védőnőkhöz fogok járni, hanem a saját dokimhoz, amikor egyébként is megyek vizsgálatra. A védőnő erősködött, hogy azért ha tudok, hozzájuk is menjek még, de sztem tök felesleges. Súlyt és vérnyomást mérnek a dokinál is és vizeletet is néz az asszisztens.

Na megyek, mert odaég arizsem, rizsfelfújtat csinálok. Só- és fűszerszegény diétán kell lennem a védőnő szerint, mert Õ pici fehérjét lát a vizeletben Kép Na, majd a jövő heti laborkontrollon kiderül, igaz-e? De nagyon rossz így főzni!

Sziasztok
Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Na még egyszer, Panninak:
Ádám jól bírta a szurit, a karjába kapta, picit fájlalta, de csak este. Az oltás napján volt minimális hőemelkedése.

Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


úúú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:10-kor.
vas
 
 


Hello!
Kriszta!
Lehet hogy már írtad,de kihagy az agyam,szóval melyik kórházban szülsz?
Nálam is pont ez volt,erősködött a védőnő hogy menjek ctg-re hozzájuk is,hát én engedtem neki(még a Márknál több időm volt)és akárhányszor elmentem rossz volt a gép és órákig tartott egy alkalom.Szóval Kristófkámmal már egyszer sem voltam hajlandó,a kórházban úgyis megcsinálták.

Ildi!
És te melyik kórházban szülsz majd?

Tényleg klassz volt apa mint Télapó!!Kép
Akkor a te férjed is gyakorlott Miku.Melyik oviba is jár Levi?Még Pestre?

Annyira utálom...tanulnom kéne ezerrel de nincs kedvem.
Képzeljétek már megvan az összes ajándék,megvéve és elkészítve is,és már be is vannak csomagolva.Ilyen talán még sosem volt...

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Nagyon édes Flóra-baba! Ja bocsi, sziasztok!Kép Panny te zseni vagy! Én még az ötletelésnél tartokKép Majd írok többet de most nem tudok. Ildikó, igyekszem összehozni neked egy emailt...

cicó
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: