Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Kedves Kata! Jó lehet az arcmemóriád, mert szerintem én, azaz mi voltunk azok a szomszéd szobában a Klinikán. Pécsen szültem augusztus 16-án, az Édesanyák útján. Nagyon kíváncsi vagyok, vajon én Rád ismernék-e Kép (baromi rossz az arcmemóriám...) Ha van kedved tegyél fel ide fotót magatokról, vagy küldd el e-mailben biro-ildiko@freemail.hu

Anita! Katára gondoltál, aki itt volt nálunk is a talin? (csak mert Andit írtál... Kép )
Papa itt van már, tegnap jött. Ma szinte egész délelőtt vele volt Olikám. Mi meg elmentünk a Dózsa György úti csempecentrumba (lehet nem így nevezik...) fürdőszobát tervezni, aztán pedig bevásároltunk.

Amíg itt van apu nem hozzuk a menüt, hanem én főzök, háááát már elegem van a főzőcskézésből, mosogatásból Kép Kép A múltkor nyavalyogtam, hogy unom a Fondüs kaját, de most azt hiszem meg is gondoltam magam főzés ügyileg.

Évi! Amióta jó idő van, azóta Oli is nagyon jól viselkedik, egész nap csak röhög, eszik, alszik. Remélem így is marad Kép

Holnap mi is akkor tudunk menni, ha felébred a gyerkőc a délutáni alvásból. Ilyenkor általában nem szokott aludni, de ma mormotázik, mert 12 óra után is aludt több mint egy órát és most is alszik... Majd meglátjuk holnap hogy lesz kedve. Alvás nélkül biztos nem indulunk el, mert akkor fél óra múlva gyagyás lesz Kép

Anita! Még azt szerettem volna megkérdezni, hogy van-e a házatok előtt parkoló? Nem vagyok egy nagy sofőr, nekem mindig gondot okoz a parkolás Kép Kép

Kép
vrucsincá
 
 


Igen van parkoló.De velünk szemben van egy nagy placc is.Igen a Katára gondoltam.Bocsi,de elfelejtettem a nevét ezek szerint.

Katus 78:Szerintem én is ismerlek téged.Nekem is küldhetnél képet,ha nem akarod felrakni.Anita7909@citromail.hu
Modellezőbe véletlen nem osztálytársak voltunk?És ti ketten voltatok Pécsiek az Anitával.Rosszul emlékszem talán?
Anita

Csajok várunk benneteket holnap.Aki tud jöjjön.
Sütök málnás muffint.

Kép


Anita & Dávid
szeszike
 
 


Igen Kata már elolvastam,hogy te vagy az akire gondoltam.
Milyen kicsi a világ.
Írj magadról egy kicsit mi van veled?
Most eszembe jutott ,mikor Pécsen egyszer együtt buliztunk.Pompásan éreztem magam.

Kép


Anita & Dávid
szeszike
 
 

 
 

Szevasz Anita!

Hu hát ez szuper, teljesen oda vagyok.
Most nincs időm írni, de fogok!
Nagyon örülök!!!!!!!!!!KépKépKép

Anita 2 éve San Franciscóban van.
Holnap írok neked!!! Képet is küldök, mert nem tudom feltenniKépbéna vagyok.

katus78
 
 


Az én cimem:
katus.t@freemail.hu

katus78
 
 


Évi:ha nem kaptad meg az e-mailem,akkor leírom,hogy az 5-ös gombot nyomd majd.

Kép


Anita & Dávid
szeszike
 
 


Sziasztok!

Anita! Köszönjük a vendéglátást! A málnás muffin nagyon fincsi volt Kép
A képeket még nem volt időm lekicsinyíteni, majd holnap átküldöm mailben neked és Évinek, és ide is teszek fel Kép
Most megyek aludni,mert hulla fáradt vagyok.
Jó éjt!
Azért írjatok ám csajok holnap!!!

Kép
vrucsincá
 
 


Sziasztok!

A tegnapi képekből egy pár:

Kép

Kép

Kép

Kép
vrucsincá
 
 


Sziasztok!

Sajnos most nem érek rá, ezért gyors leszek.
Anita: köszönjük a vendéglátást, a muffin tényleg isteni volt, leírnád a receptjét, megpróbálkozok vele én is. Egyébként hol lehet venni a muffinsütőbe való kis papír formákat?
Csajok, vagyis inkább Ildi, mert Anita íméljeit valamilyen rejtélyes oknál fogva nem kapom meg: küldd át légyszi a képeket nekem is! Köszönöm!
Megyek, mert ezer dolgom van, holnap Pécs, juhéj (mondaná Virágom) Kép
Teszek gyors egy képet:
Kép
Évianyu
 
 


Szia Anita!

Megkaptad az e-mailomat?
Én a tiédet igen.Kép

katus78
 
 


Sziasztok!
Majd leírom a receptet,de én nem papírral szoktam hanem kivajazom.Úgy is tök jól kijön.
Egyébként én egyszer az írószerbe vettem,csak tudom,hogy mocskos drága volt.

Kati:Én nem kaptam meg az e-mailedet.Próbáld meg akkor a pároméra elküldeni,hátha arra sikerül:keszeg@tvnetwork.hu
Pedig már vártam a fotót.

Évi:Lehet hogy én is majd legközelebb ha küldök,akkor a Tibiére fogom.

Szilvi,Angi:Kár hogy nem tudtatok jönni.Majd legközelebb remélem találkozunk.

Nálunk nem tudom mi volt éjszaka,de valami katasztrófa volt a helyzet.
Dávid este elaludt a nagyágyba,viszem át a szobájába leraktam,és elkezdett üvölteni.Hagytam tíz percig,nem hallgatott el.Magam mellé raktam megint.És ezt éjszaka 3-szor eljátszottuk.Úgyhogy velünk aludt először és UTOLJÁRA.Én ugyebár alig aludtam.

A szokásához híven most is csak nyűglődik a szobájába.Egyszerűen nem tudom,hogy mit csináljak vele,hogy aludjon napközbe.Most is az autóba aludt délelőtt egy órát.

Na megyek sziasztok.Kati várom az e-mailed.

Kép


Anita & Dávid
szeszike
 
 


Sziasztok!

Anita,
Elküldtem az e-mailt, remélem, most megkaptad.

Ildi,
Te megkaptad a levelem?

Nagyon aranyossak a gyerekek, jók a képek!Kép
Szép hétvégét nektek, arra a muffin receptre én is kíváncsi vagyokKép
Nekem van egy jó banános, ha valakit érdekel.

Sziasztok

Kata

katus78
 
 


Kata:Még nem kaptam meg

Málnás joghurtos muffin:
2 tojás
15 dkg kristálycukor
1 van.cukor
15 dkg ráma
másfél doboz málnás joghurt
25 dkg liszt
1 csmg.sütőpor
20 dkg málna

A tojásokat felverrni,bele a cukrot.Ha felvertük bele a rámát meg a joghurtot,majd lassan hozzáadni a lisztet.A legvégén kanállal belekeverni a málnát.Kivajazott formába önteni,és 170 fokos sütőbe 20 percet sütni./Én hőlégkeverésesre szoktam állítani./
Jó étvágyat!Én ma is csináltam egy adaggal.

Kép


Anita & Dávid
szeszike
 
 


Szia Anita!

Most elküldtem újra, képek nélkül, azokat külön küldöm utánna, mert nagy formátúmuak.
Írd meg légyszi ha megkaptad.

katus78
 
 


Évi:Most a Tibiére írtam .Megkaptátok?Tudom te csak este leszel gépközelbe.Majd számolj be a csavargásotokról.

Szilvi:Kipakoltatok?Nagyon magas a víz,pont tegnap voltunk megnézni.És még mekkora lesz?

Ildi:Papa hazament vagy még itt van nálatok?

Angi:Hogy álltok?Van még meló?

Úgy látom,hogy itt a jóidő,és kihal a topik.
Dávidot elvitte az apja egy kicsit csavarogni.Nem tudom mi van vele,de 2 napja nagyon nyűgös.Lehet hogy jön az 5.foga.
Éjszaka szerencsére már jól aludt./a helyén/

Írjatok csajok!!!
Kata:megkaptam a képet.Nagyon édi a fiatok!

Kép


Anita & Dávid
szeszike
 
 


Anita!

Köszi, most már fel tudom rakni a képet, nagyon rendi vagy, hogy leírtad.Kép
Később írok mailt is.
Nagyon aranyos a Dávid.KépKépKép

Kép

katus78
 
 


Sziasztok!

A mai nap szenzációja: Ákos egyedül felült! Hasalásból négykézlábra állt, és onnan feltolta magát. Kétszer csinálta meg, de talán most már menni fog neki többször is. Meg megkezdte a mászás tudományát, két lépést tett lábbal-kézzel.
Szóval Pécs. Jó volt egy kicsit kimozdulni. Tibi megnézte Virággal a Bambi2-t, én addig körbenéztem a plázában, hogy van-e valami jó akció. Hát nem volt. Aztán néztem Virágnak cipőt, van ott két üzlet is, ahol lehet venni BabyBell tornacipőt. Nekünk Virág 1 éves kora óta olyanok vannak, nem túl drága és nagyon jók, szerettük mindig. Szóval egy olyat vettünk. Aztán ebéd a mekiben és irány a kölyök park nevű ugra-bugra hely. Virág 3/4 órát ugrált-csúszdázott-hintázott, aztán vizes hajjal megjelent, hogy szomjas. Ekkor már 2 óra elmúlt, úgyhogy még bementünk a Metroba, mielőtt elindultunk haza.
Hát a Metro az teljes csalódás volt. Nem vettem semmit. Igaz akkor voltam ott utoljára, mikor Virág ennyi idős volt, mint most Ákos. Mindig vettünk olcsón pelust, popsitörlőt és egy csomó féle bébiétel közül lehetett választani, tálcaszámra vettük a Hippet. Most meg! Bébiétel alig, az is Univer, a pelenka meg a DM-ben olcsóbb, mint ott. Jól felhúztam magam és vásárlás nélkül hazajöttünk. Úgyhogy Ildi hétfőn ha jöttök, visszaadom a Metros kártyát.
Anyu egyébként jól elvolt Mákival, azt mondta, nem volt vele semmi gond, csak állandó foglalkozást igényel. De nem sírt meg semmi, szépen evett, ivott, de látnotok kellett volna, amikor hazajöttünk és meglátott. Majd' kiugrott anyu kezéből, olyan boldog volt. Jött is hozzám rögtön, gyors megszopiztattam Kép
Egyébként úgy tervezem hétfőn, hogy megpróbálom Ákos 9-ig fenntartani, aztán babakocsival elindulok vele a szigetre úgy, hogy 10-re érjünk oda. Addig ő alszik, meg lehet, hogy még tovább is. De így legalább nem maradunk le a Hippről. Aztán ha nem alszik délelőtt sokat, akkor majd bepótolja délután (remélem).
Virágom átment a papához aludni ma estére, Ákos meg már szunyál, úgyhogy apával ketten vagyunk.
Azt tervezem, hogy levágatom a hajam. Erősen gondolkodom rajta, csak még nem állt össze a kép, hogy milyen is legyen pontosan. Majd egyszer csak meglepődtök, ha küldök képet Kép
Jó éjt mindenkinek, írjatok, mi újság?!
Évianyu
 
 


Sziasztok.
Dávidom ma egész nap csavargott.Délelőtt az apjával,délután meg a mamánál volt.Mi elmentünk grillpartira.Fél 7-kor mentünk érte.Aztán megnéztük a Dunát meg a Sugót.Jól fennt van a víz.Így nem volt vele semmi gond egész nap.Ezt szereti,a csavargást.
Most meg ismét elkezdtük az üvöltést elalvás előtt.Neki már a nagyágyba nem volt jó elaludni.Hisztizik mindenért.Hát csinálhatjuk másképp is.Beraktam az ágyába,had üvöltsön.Persze már nagyon idegesít,de akkor sem megyek be hozzá.Tanuljon egy kis rendet!!
Meg kell már nevelnem,mert nagyon kezd akaratos lenni.
Mi van veled Ildi?
Katus:Megkaptam a férjedről is a képet.Hát rád hasonlít így is.De fura vagy hosszú hajjal.
Jó éjt mindenkinek!!
Úgy hallom elhallgatott a fiam is,de lehet hogy csak egy kis időre.

Kép


Anita & Dávid
szeszike
 
 


Na sziasztok!

Az elmúlt napokban nem nagyon volt időm írni.

Kata! Megkaptam a leveledet. Természetesen felismertelek benneteket Kép Ha végre két percnél több időm akad, válaszolok is a mailedre.

Anita! Papa már péntek délelőtt hazament. Nagyon jó volt, hogy itt volt, legalább volt egy kis nyugtom.

Évi! Biztos klassz lehetett a kiruccanás.
A hajadat miért akarod levágatni? Szerintem neked tök jól áll a hosszú haj és szép is a hajad, nem olyan két szál fajta, mint az enyém Kép

Szilvi! Mi újság nálatok? Sikerült kipakolnotok a nyaralót? Tegnap mi is megnéztük a vizet, hát szépen fent van, mondhatom...

Na megyek ebédet főzni, míg Oli alszik.

Kép
vrucsincá
 
 


Sziasztok!


Kata/Kati/ hogy szólítsalak?/ üdvözöllek közöttünk. Édes a kisfiad, nagyon!

Pakolás, megvagyunk,este nyolc körül értünk haza.
Sok minden maradt lent a földszinten bakokon, és sok fent az emeleten. Azok legalább biztonságban vannak, a lenti cuccok nem biztos!

Éva! Szerintem is jól áll neked a hosszú haj. Amúgy milyenre gondoltál? Teljesen rövidre?
Ákos nagyon ügyes, innentől kezdve elkezdhetsz izgulni mégjobban.
Én szeretek a Metróba járni, de ritkán megyünk mostanában.
A játszóház az az ami belvárosban van a régi Apolló mozi helyén? Oda mi is készülünk.


Ma mi is voltunk Pécsen, kettesben Norbival.
Először a vásárban voltunk, utána pedig az Árkádba. Rengeteg jó cuccot láttam. Tudtam volna válogatni!

Jó éjt!
szelva
 
 


Csak egy gyors beköszönés, minden oké, szuper volt Pesten, Emmus is elég jól bírta a gyűrődést!
De nekem szerintem két nap is kevés lesz ennyi mászkálást kipihenni!
Mennem kell mert rohan a lakás, mindenhol táskák és szennyes, este beszámolok, addig is Pussz!
Kata!
Üdv köztünk, édes a fiad!
cipó
 
 


Sziasztok!

Én hogy szólíthatlak benneteket, mi a keresztnevetek?Kép
Köszi a dicséreteket, és azt hogy kedvesen fogadtatok.Kép
Én is megnéztem a ti gyerekeitek fotóit nagyon aranyosak.
Milyen idősek?

Õrülök, hogy így szeretitek Pécset, én is imádom.
Amióta megszületett a Máté csak 4szer voltunk otthon, de most, hogy jön a jóidő szeretnénk kéthetente menni.
Én a Magyarürögi úton nőttem fel, nem tudom, tudjátok, e merre van, az út megy Orfűre.
24évig ott éltem (ebből a 24ből 2-öt voltam Baján kollégista.)
Baját nagyon nem szerettem az elején, de aztán úgy megszerettem, hogy rossz volt eljönni, most is szép emlékként él bennem.
Gondolom rengeteget változott mióta nem voltam, 2002ben voltam a férjemmel halászléfőzőn, nagyon tetszett, előtte nem voltam soha.Kép


Évianyu!

Merre van az a játszóház, még nem hallottam róla.
Metró, már évek óta nem az igazi szerintem amióta megnyílt a többi nagy bevásárló központ, bár én előtte sem szerettem.
Ákos nagyon ügyes ő mennyi idős pontosan?Kép

Szelva!

Rólatok nem láttam képeket, vagy csak nem emlékszem, nem volt időm nagyon visszaolvasni, és már nem is szeretnék ennyi mindent elolvasni, úgyhogy légyszi dobj fel pár képet magatokról.
Katát jobban szeretem, de mindegyKép

Igazából nem akartam többet írni nektek, csak arra voltam kíváncsi, hogy tényleg Ildivel szültem-e együtt, de nagyon kedvesek vagytok.Kép

Cipó!

Te gyerekeid is nagyon aranyosakKép Õk mennyi idősek?

Ildi!

Várom az e-mailodat. Oli nagyon aranyos, miket tud már?Kép

Anita!

Írok mailt!Kép
Megcsináltam a muffint, finom lettKép
Délután leírom nektek a csokis banánost, az is szuper.Kép
Csináltam fotóalbumot, ha van kedvetek kukancsátok meg.Kép

http://www.babanet.hu/album/main.php?album=8400

Szép napot nektek!
Sziasztok

Kata

katus78
 
 


Sziasztok!

Szilvi: igen, az a kölyökpark nevű hely, ha többet szeretnétek tudni róla, akkor www.kolyokpark.hu-n meg tudjátok nézni.
Kata: nekem 2 gyermekem van, Virág 7 éves lesz májusban, nagycsoportos ovis, Ákos meg egyidős Olival, aug 16-án született Baján.
Angi: várom a beszámolót, ugyanis szombaton készülnek Nóra barátnőmék Pestre, hátha tudsz valami érdekeset számukra.
Ildi: nálam maradt a Metro kártya és a vonalkód. Teljesen elfelejtettük. Majd legközelebb odaadom. Képzeld, valaki lenyúlta a Hipp teámat. Ákos játszott vele, aztán meg eltűnt. Hát ez van.
Hajváság ügyben még kikérem a fodrászom véleményét is, de nem szeretném rövidre, hanem félhosszúra inkább, úgy, hogy valami fazonja legyen. Így csak lóg, mindig becopfozom, semmi formája stb. Tudom, hogy úgyis meg fogom bánni, de nem baj, majd újra visszanövesztem Kép
Felébredt Máki, mennem kell.
Évianyu
 
 


Hali!
Na szóval az a bizonyos "Budapest, Budapest te csodás....", igaz is meg nem is.
Nem volt tul.képpen semmi gond, csak nehezen állunk át arra, hogy egyik helyről a másikra eljutni alsó hangon 15 perc, de csakkor ha nincs forgalom.
Ebből a szempontból tul.képpen szerencsénk volt, mert alig volt olyan, hogy döcögni kellett volna.

Szóval szombaton indultunk kaja után, Hajós felé, mert a Mami természetesen főzött-sütött, nehogy véletlen is éhen haljunk a fővárosban. Meg Tesómnak is küldött egy csomó mindent. Tehát kb. 1/2 6 felé értünk fel. Szétnéztünk a lakásban (jó kis pecó, tesóm is csak bérli, a sajátját kiadta albiba, hosszú történet), szóval elfértünkm, belaktuk a lakást.
Pisi-kaki (bocsika)aztán irány az IKEA, ötleteket gyűjtöttünk, nekem kicsit drága hely, én inkább a kiegészítőket szeretem, abból jönnek a jó gondolatok.
Közben már betoppant a drága Mama is (anyós). Szerencsére csak egyszer próbálkozott, hogy mi csak menjünk nézelődni, ő majd ellesz az Emmával, de mondtam neki, hogy nem, mert még alig volt vele, nem ismeri, meg egyébként is ha fáradt, akkor addig bőg, amíg kézbe nem veszem. Szóval együtt mendegéltünk csapatban, vagyis nem mind, mert Tesóm elvitte Bodót kosarazni addig.
Az IKEA-ban ingyen bébikaját adnak (konzerv) melegítve, tök meglepődtem, tanulhatna egy-két magyar áruház is.
Ilyen szempontból Pest jó hely, mert szinte mindenhol bababarát elrendezés, berendezés, segítőkészek.
Nézelődés után vissza a lakásba, fürcsi, vacsi, alszi, persze a Megasztárt azért megnéztük, dühöngtünk is egy kicsit, mert mi nem így gondoltuk.
Folyt.köv, mert felébredt Hétalvó, ma szinte egész nap alszik, piheni a stresszes Pestet.
cipó
 
 


visszaszunnyantott, dobok pár képet.
Tesóm az Emmával, a természet kicsit megtréfált minket, nekem adhatott volna inkább ilyen sérót, most már mindegy!Kép
Kép
Kép
cipó
 
 


Szóval másnap reggel tíz órakor indulás, először is az Árkádba, merthogy az én kicsi fiam kinőtte a cipőjét (a balga anyja csak kivette a tavaszi tavalyit, gondoltam jó lesz még, tévedtem!) szóval vettünk cipit, meg Apa is egyet (kihagyhatatlan ajánlat, kívül-belül bőr 15-ről 3990-re!!!!, mert kifutó és már csak két pár volt, ezt bírom ebben a Pestben).
Aztán átbattyogtunk a Camponába, útközben útba ejtettünk egy Burger Kinget, megkajáltunk, és irány a Tropicárium. Szuper volt, mi már voltunk egyszer, de újra uolyan érdekes és szép volt minden. Természetesen a cápák vitték a prímet.
Kifelé észrevették a Pán Péter (ajánlom Virág figyelmébe) játszóházat, percenként 20 ft, ezt ugyen nem lehet kihagyni. Feszültséglevezetés után fagyi és irány a Csodák Palotája. Itt szívtunk egy kicsit, mert odaértünk és az ajtón egy szép papírka, hogy elköltözött a Millenárisba, úgyhogy irány tovább.
Az a hely az csudajó, a legkisebbeknek is van egy kis sarok elkerítve, játékokkal, amikor már Muci nyűglődött, akkor letettem a szőnyegre, nyújtózkodott, sikongatott, élvezte a progit, ott a Mama vigyázott rá, mi meg nézelődtünk. Természetesen innen is úgy tereltek ki minket záráskor. Ott is van egy szupi játszótér, de idő hiányában oda már nem mentünk, majd legközelebb.
Aztán vissza a pecóba, Mamától búcsú közben, vacsi, és irány haza, fél éjfélre voltunk itthon.
Jól tűrték az utazást, néha Emma nyüsszögött, amikor már nagyon unta a banánt, de le a kalappal előtte, hogy így viselte a hosszú utat, az idegen környezetet, az állandó ki-be (kocsiba) rakosgatást.
Azért a legjobb itthon!
Nyáron, a Bori szülinapján is felmegyünk, akkor tervezzük az állatkert, vidámpark programot, reméljük a Sziget addigra kikerül a vízből, mert most le volt zárva sajna.
Dobok még pár képet a Tropicáriumból is!
Szóval jól sikerült a kiruccanás, ajánlom mindenkinek!
KépKépkedvenceink a bohóchalak!Kép
cipó
 
 


Angi: a csodák palotájába szeretnének menni a Nóráék. Tehát nem ott van, ahol hirdetik, hanem átköltözött máshová? Mi az a Millenáris? Hol van? Ha tudod, írd meg légyszi, hogy ők ne járjanak így! Köszi!
Évianyu
 
 


Sziasztok!

Én Farkas Bogi vagyok Győrből és a győri topicból.

Hamarosan beíndítom új vállalkozásomat. Pelenkafutár és csomagküldő céget alapítok.

Ha érdekel benneteket, akkor a www.pelenkacsomagkuldo.tar.hu oldalon megnézhetitek a pelenkákat.

Ha mint munkalehetőség érdekel benneteket, akkor keresek pl. területi képviselőket is.
Jutalékos rendszerben (nem ügynöki, nem mlm munka) működne.
A munka a következő lenne:
Küldök szórólapokat annak aki foglalkozna vele, és mondjuk a terhesgondozóban, vagy forgalmasabb helyeken kiteszitek a szórólapot, amin a Ti adataitok lenne.
Aztán csak várni kellene a megrendeléseket, amit aztán Nekem adnátok le. A pelenkát én küldöm a megrendelőnek, Ti pedig jutalékot kapnátok a pelenka darabja után.
Õszintén megmondom, hogy nem egy nagy összeget lehet vele keresni, eleinte havonta csak pár ezer Ft-ot, de ebbe nem kell pénzt befektetni. Vagy esetleg a jutalékot vissza tudjátok forgatni a pelenkákba, így egy idő után akár a saját pelenkáitokat ingyen kapnátok.

Üdvözlettel: Farkas Boglárka, Győr

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Évi!
A honlapjukon már a jó cím van, a Millenáris Parkban található. Ez a Mammut üzletház mögött van, a Mammut pedig a Moszkva tér sarkán.
cipó
 
 


www.csodakpalotaja.hu
Itt mindent megtalál.
cipó
 
 


Tök jó volt ma a Kanga-klub.Dávidom is élvezte.
Az autóba mindjárt el is aludt.Elfáradt.Kisikongatta magát.
Évi ti meddig voltatok még?
Ma voltunk a doktornőnél.8.5kg és 69 cm.Mondta hogy ehetünk sajtot,túrót stb.
Angi:Emma nagyon cuki.
Kata hol a recept?Majd lefotózom neked a koleszt.
Dobok fel egy képet.Kép

Kép


Anita & Dávid
szeszike
 
 


Sehol-senki?!
Beleolvastam a másik topicba, nem kellett volna, ott írták, hogy meghalt egy fiatal kétgyermekes anyuka, val.szeg méhnyakrákban. Én meg halogatom állandóan, pedig már aktuális.
De most szentül megfogadtam, hogy jövő szerdán megyek, pont jó is az időpont a mensi miatt.
Ez szörnyű, teljesen kész vagyok!
cipó
 
 


Sziasztok!

Én is olvastam a 2004 őszieknél, hogy mi történt. Nem kellett volna beleolvasgatnom, mert potyogtak a könnyeim. Szörnyű lehet a családjának... Kép
Én rendszeresen jártam eddig is rákszűrésre. Még ha nem is kellemes dolog, de az ember saját magáért teszi...

Majd szét esik az arcom, annyira fáj Kép Két napja fájt a bölcsesség fogam, este aludni sem tudtam és reggel már alig bírtam kinyitni a számat. Elmentünk a fogorvoshoz és meg is műtötte. Lézerrel felnyitotta. Amit csinált az nem fájt egyáltalán, de amióta kiment az érzéstelenítő brutálisan fáj a képem Kép Remélem nem fog ez sokáig tartani, mert lassan a falat kapargatom.

Holnap megyünk le Jugóba vásárolni. Várom már, tavaly nyár óta nem voltam lenn. Szabadkára megyünk a piacra, ott szoktuk megvenni a sportcipőket, farmert ilyesmit. Aztán jól bekajálunk a Boss-ban. (Nagyon remélem, hogy holnapra már tudok enni rendesen) Imádom a roston sült tintahalat, amit ott csinálnak, meg a tiramisut is, meg a palacsintát, meg a somlóit meg... hmmmmm gyakorlatilag minden édességüket Kép

Kép
vrucsincá
 
 


Sziasztok!

Nagyon szar éjszakánk volt. Ákos lefekvéstől számítva 1,5-2 óránként felsírt. Igaz, hogy csak cumi, gyongyó, visszafordítás hátra és aludt tovább, de számoljátok ki, hányszor keltem fel, jöttem le, próbáltam újra elaludni. És ha ez még nem volt elég, egész délelőtt úgy ordított, mint a fábaszorult féreg. Pedig nem beteg, fogjam megint a fogára? Ami még nincs? 10 körül megpróbáltam lefektetni a kiságyába, ordított, sikított, ahogy letettem. Ez ment 1 órán keresztül. Akkor letettem a nagyágyra, melléfeküdtem, és így 1 perc alatt elaludt. Teljesen kivagyok. Nagyon szomorú vagyok, remélem, ez nem marad így.
Gondoljatok rám, hogy ma éjjel ne így legyen. És most meg ez lesz az új divat, hogy ha be akarom rakni a kiságyba, akkor ordít? De úgy ám, mint aki nem normális. Komolyan. Remélem ez csak a mai nap van így, és holnap visszaáll a rendes kerékvágásba, különben én vágom ki, az biztos.
Szóval mivel sok jót nem tudok írni, ezért inkább el is köszönök.
Remélem nem fog esni az eső és délután sétálunk egyet a kispostára. Ovi után meg lemegyünk a tescoba vásárolni.
Most megyek, megebédeltetem ezt a kis szarházit, remélem nektek jobb a napotok!
Évianyu
 
 


Jó reggelt!
Nincs nagy mozgás, látszik itt a jóidő végre.
Ma megyünk vásárolni Emmával délelőtt, Tesco, DM.
Most akartam indulni, hát mire letusoltam, visszaaludt.
Addig összepakolok, míg felébre őnagysága.
Évi, jobb éjszakátok volt? Szegény, ez nagyon kimerítő lehet mindkettőtöknek.
Szerintem a kis tudatuk egyre aktívabb, mert Emma is néha csinál olyat, mint Áki, ha beteszem az ágyba és ellépek az ágy mellől, akkor nyivákol, vagy ha valaki más kezében van, akkor addig nyifog, amíg az én kezemben köt ki, akkor pedig egy elégedett szusszantással "közli", hogy na végre, hát ezt akartam.
Hát hiába, már lassan hét hónapos Emma is. A nagy nyuginak már lőttek.
Írjatok!
Pá!
cipó
 
 


Méghogy a nyuginak lőttek, egyenest már ott tartunk, hogy ordít ma egész nap, ha nem vagyok mellette.
Tök jól eljátszik, kb. 10 egész percig, és ha észreveszi, hogy leléptem, elkezd sírni, amíg oda nem ülök mellé, de akkor már nem játszik, hanem próbál felkúszni rám.
Remélem csak átmenetileg ilyen, mert tegnap este már beígértem neki, hogy kicserélem egy türelmesebb, csöndesebb csajra.

Írjon már valaki!!!!!!!!!!
cipó
 
 


Szerintem Emma beteg lesz, ma reggel evett utoljára, fél délben próbáltam, de üvöltött, azóta meg alszik.
Asszem ez így nem frankó.
Ez a bizonytalanság kikészít!
Úgy látom itt is csak magammal beszélgetek!
cipó
 
 


Szia Angi!

Kicsit megnyugtatlak,hogy ne csak magadba beszélj.Habár nekem sincs túl sok időm,mert holnapra kész kell lennem tök sok melóval.
Dávid sem eszik mostanában úgy mint eddig.Valamikor már megevett 3/4 üveg bébiételt,most meg több mint negyedet.Azt mondta a doktornő hogy a súlyából nem vesztett,hanem kicsit hízott.Visszavett az evésből.Lehet ám hogy ez a jóidő.Nyáron mi sem eszünk annyit.
De azért ennie kell valamennyit Emmának.

Csináltam neki délbe krumplit salátával meg paradicsomlével.Kb. egy negyed bébiüvegnyit evett meg.Mondtam neki nem baj fiam holnap is ezt eszed.
Én itt pepecselek neki a kajával és alig eszik.Hát nem.

Angi:bevásároltatok?
Mi is voltunk de. a tescoba.Ma még itthon van apa,holnap már megy dolgozni.

Ildi:bevásároltatok?Oli hogy tűrte?Bekajáltál?Mi van a fogaddal?

Évi:Éjszakátok?

Csajok kicsit erőltessétek meg magatokat az írással!!
Sziasztok!

Kép


Anita & Dávid
szeszike
 
 


Na sziasztok!

Évi! Mi újság van nálatok? Hogy alakult az elmúlt éjszakátok? Azt az egyet én sem bírom, ha nem alhatok.

Angi, Anita! 1-2 hete Olinál is volt pár nap, amikor alig evett. Szopni is keveset szopizott egyszerre és a többi kajából is keveseket evett. Pár napig tartott ez nála. Most már megint "rendesen" eszik.
Ha Emma egész nap csak sír és nagyokat alszik, akkor tényleg lehet, hogy beteg lesz Kép
Nálunk Tamás van dögrováson. Én meg imádkozom, hogy mi ne kapjuk el.
Nekem épp elég a fogfájás. Nem múlt még el. Sőt... Alig bírom kinyitni a számat és a nyelés is nagyon fáj. Muszáj volt bevennem fájdalom csillapítót, mert reggel a könnyeim is fojtak, annyira fájt. Kajálás el is maradt. Nem akartam végignézni, ahogy mások kajálnak.
De legalább jól bevásároltunk. Ezért megérte lemenni.
Oli nagyon jól tűrte az utat. Kifejezetten jó kedve volt, egész úton csak rötyögött. A mamát is vittük magunkkal és amíg mi vásároltunk, addig Õ babakocsizott a gyerekkel. Mondjuk volt egy jó fél óra, amikor elkapott a gyomorideg. Ugyanis mondtam anyósomnak, hogy ne a hideg csarnokokban jöjjenek velünk a babakocsival, hanem tolja ki a csarnok elé, ott süt a nap, nincs annyi ember stb. Vásárolgattunk, majd mondtam Tamásnak, hogy nézzük meg, hogy van el a gyerek a babakocsiban. Hát sehol sem találtuk őket... Aki járt már a Szabadkai piacon az tudja, hogy jó nagy. Ráadásul anyósom nem is ismeri ki magát a csarnokok között és telefon sem volt nála. Totál idegbeteg voltam. Kb. fél óra volt, mire rájuk akadtunk. A piac előtt sétáltak a járdán...

Kép
vrucsincá
 
 


Megvagyok, nem vesztem el, este ha lesz időm írok, most nem tudok.
Évianyu
 
 


Sziasztok!

Szóval a tegnap este jó volt. Ébredés nélkül reggel 7-ig aludt Máki. Úgyhogy remélem ez csak egy "front" volt, ma már napközben is nagyon cuki volt.
Angi: nálunk is ez a helyzet, amit írtál, pedig Ákos nem beteg. Ha mellette vagyok, nagyon szépen játszik, ha elmegyek akkor kb 5-10 percig elvan, aztán jön az ordibálás. Ha meg visszamegyek, akkor mászik rám, kapaszkodik, nyavalyog, furakszik. Egyébként is ezt csinálja mostanában. Állandóan rajtam lóg, a ha meg felveszem akkor tolja, rúgja magát, a fejemre is felmászna. Ha észrevesz valamit, ki is ugrik a kezemből. Szóval nem könnyű vele mostanában. Állandóan állni akar. Ha valamihez hozzáállítom és megkapaszkodik, akkor egyedül áll akár 1 percig. Ezt azért nem visszük túlzásba, csak kipróbáltam, hogy megáll-e. Egyébként egyre jobban "mászik", inkább mint egy lábon lőtt katona, de ha valamit kinéz magának, akkor addig küzd, míg el nem éri.
Étkezés ügyileg nálunk is hasonló a helyzet, mint Anitánál. Ma főztem neki krumpli-srépa-májast. Egy kanállal evett belőle, kirázta a hideg tőle. Főztem még krumpli-répa-karalábét, hát azzal meg sem kóstoltattam ezek után, inkább elővettem egy Hipp sütőtöket, azt bezzeg ette. Holnap megpróbálom a zöldségesemet. Egész délelőtt főztem neki, sőt, még le is kellett paszíroznom mindent szitán, szóval nem kell neki a főztöm. Viszont ami jó hír, hogy turmixoltam banánt almával, átszitáztam, adtam hozzá bébi őszibarackot, azt megette. Na itt legalább tudok spórolni Kép
Ildi: miket vettetek? Hogy van a fogad? Szerintem ha holnapra sem múlik a fájás, menj vissza a dokihoz, ez nem normális szerintem, hogy így fáj.
Szilvi: tegnap voltam edzésen, vittem a DVD-ket. Nem voltál, vagy csak korábban?
Gondoljatok rám, hogy ma este is rendben legyen minden...
Holnap jövök, jó éjszakát!
Teszek képet, itt éppen krémtúrót eszik, de adtam már neki sbarackos túróhabot és danettet is, imádja mind.
Kép
Évianyu
 
 


Jó reggelt!
Éjszaka nyugi volt, nem ment feljebb Emma láza, maradt a 37, ez sztem nem vészes, bár bizti, hogy kerülgeti valami, de még nem bírtak el egymással.
De legalább már este és reggel is megette a kajáját.
Elég frankón cuccosan köhög néha, úgyhogy adom tovább neki a lándzsás utifüvet. Nekünk ez bejött.
Évi!
Áki milyen ügyesen ül, már Emma is próbálkozik, ha felültetem akkor elmatat a lábaival, de még hamar elborul, már nem sok híja van a felülésnek sem.
Mászás terén sztem visszafejlődött, mindig rákba mászik, eddig meg sikerült előrefelé, holnap jön a Vanda, kíváncsi vagyok mit mond.

Szép időnk van!
Úgy látom, ma megint maradunk négy fal közt. Legalább végzek a ruhaválogatással. Szortírozom a télit el, a nyárit be, a kinőttet külön, ilyenkor válogatok olyat is amit mi már val.szeg nem húzunk fel, azt leviszem a ruhagyűjtő konténerbe az Újvárosba, valaki még biztos örül majd neki.

Ildi!
Miket vettetek és mennyiért, ha nem gáz elmondani?!
Mi még két éve voltunk a szabadkai piacon, elég jól vásároltunk, bár melegítőt nem találtam, mert mindnek olyan nejlonos belseje volt, ami nem tetszett annak persze pamut.
Elfelejtettem szólni, hogy nézd meg, hogy mennyi a PacoRabanne Ultraviolet parfüm, ha esetleg megy valaki nézze meg!

Nem lustálkodni, tessék írni!
cipó
 
 


Sziasztok!

Hát tényleg nagyon sz@r idő van ma! Kép
Ne csodálkozzatok, ha nyűgösek a gyerekek, én is az vagyok.
Kitartás lesz még jobb időszak is.
Mi is itthon vagyunk Anna lázas volt tegnap elött, azóta sem. Doktornő adott antibiotikumot, de nem adtam még neki oda. Egyszer volt csak lázas, akkor minek adjam? Szerintetek????

Ildi! Hogy vagy? Mi lesz veled, ha nem tudsz gyógyszert bevenni?? Szerintem is látogasd meg a fogorvososd!
Miket vettél??? Nem is írod meg, csak fájdítod a szivünket?? Kép

Évi!
Ákos nagyon ügyes, a képen úgy látom, hogy nagyon biztonságosan ül!?
Voltam tegnap edzeni, fél 11 körül végzetem. Voltam eddig minden nap, ma már nem biztos! Pedig ilyenkor nem szabadna elhagyni magam, mert még képes vagyok, és abbahagyom.

Tegnap lent voltunk a nyaralónkban/nál. Siralmas.
Nagyon sajnálom azokat akiknek az otthonukat kell emiatt elhagyni. Kép
Küldök pár képet!

Kép

Kép

Kép
szelva
 
 


Sziasztok!

Ákosra ma nincs panasz. Ez is ritka. Délelőtt voltam kondiban, Szilvi vittem a DVD-ket Kép
Ákos már teljesen biztosan ül, szegénykém, már annyiszor beverte a buksiját meg a pofiját. Mivel ugye egyre többször magától felül négykézlábból, nem is tudnék vele mit csinálni az ellen, hogy ne üsse meg magát. Nem tudok mindig mellette állni. Sajna így fogja megtanulni, hogy ha hanyattesik, akkor buksi fel, ha meg előre, akkor kezeket le. Egyre ügyesebben mászik, ma már kiborogatta a szobájában lévő kukát, megtalálta a bébiőrt, a telefonzsinórt. Nagy kedvence az ajtó, a kezét egyszer már odacsukta butikám. Szóval most már az elbarrikádozott franciaágyon sincs biztonságban, már csak a földre teszem.
Egyébként elhatároztam, hogy veszek neki húsvétra bébikompot. Szerintem nem lesz tőle semmi baja, hiszen már magától ül. Annyi hátrányát mondják, hogy gátolja a szabad mozgásban, a mozgásfejlődésben. És amikor elmegyünk babakocsival 2-3 órát sétálni? Az is gátolja, nem? Úgysem abban lenne éjjel-nappal. Szóval megpróbálom, hátha bejön neki.
Szilvi, mekkora a víz! Mi ma lemegyünk autóval ovi után a Sugóhoz megnézni (ugye gyalog nem tudunk a trágya idő miatt). Mindettől függetlenül Annának nagy kaland lehet, csónak meg minden.
Ma reggel megéreztem, hogy abbahagytam a fejést. Este Ákos bealudt a cumisüvegen, így elmaradt egy szopi, reggelre már dudoros volt a cicim, mint régen. Olyan fura volt érezni Kép
Az éjszaka tűrhető volt, egyszer sírt fel Áki 3 körül, adtam neki cumit és gyongyót, visszaaludt. Tibi szerint jön az alsó két foga, én még nem látok semmit.
Na megyek, vasalok, kihasználom míg Ákos alszik, különben ott nyúmászkodik mellettem, húzogatja a vasalózsínórt és fel akar kapaszkodni a deszkába Kép Jó mi? Kép
Évianyu
 
 


Sziasztok!

A fogam már nem olyan gáz, mint tegnap tegnapelőtt. Mondjuk azt sem mondhatom, hogy nem fáj... Azért nem szaladtam rögtön vissza a fogorvoshoz, mert megmondta előre, hogy 3-4 napig fájni fog, ugyanis későn mentem el hozzá és be volt gyulladva a csonthártya is.

Hogy miket vettünk? Kép Nekem egy nagyon klassz farost, Replay (koppintás), 3000 Ft volt, nagyon tetszik, a múltkor láttam ilyet egy csajon és totál azt hittem, hogy eredeti, erre csak néztem, mikor megláttam lent a piacon Kép Meg sportcipőt, övet, fehérneműket (bugyi, zokni, melltartó) Annyiért vettem össz vissz az alsóneműket, mint itthon 1 db melltartót és nagyon jók, tiszta pamutból vannak. Gyerkőckének is vettem pár zoknikát. A gyerekruhák is jó áron voltak, hát még a gyerek cipők. El is döntöttem, hogy a cipőket ott fogom venni Olinak. Itthon néztem a Siesta cipiket, háááát majd elájultam az áruktól... Lent ugyanolyan jó minőségű gyerek cipőket láttam harmad áron. Apának egy üzletben vettünk szép bőrcipőt 8000 Ft-ért, olyan sportosan elegánsat, amit farmerhoz is lehet hordani, meg két pólót. Amin meglepődtünk, hogy most jobban megérte forintban vásárolni, mint dinárban, vagy euroban. Ezek a lökött jugók még nem fogták fel, hogy gyenge a forint és nem 250 Ft egy euro, hanem 260-265 Ft Kép

Angi! Bejön neked a PR Ultraviolet? Nekem is van, és imádom az illatát Kép Tudod hol érdemes parfümöt venni? Pesten a Józsefvárosi piacon. De nem a kínaiaktól, mert azok csak másolatok. Van 1-2 árús, akiknél eredeti parfümök vannak nagyon jó áron. Olcsóbb ott, mint Szabadkán. Az Ultraviolet azt hiszem 6500 Ft-ba került tavaly márciusban, a 80 ml-es.

Szilvi! Tényleg nagyon szomorú lehet, akinek a lakóhelyét kellett elhagynia a víz miatt...
Anna nagyon aranyos a csónakos képen. Szeret csónakázni? Én kiskoromban nagyon tojtam a csónakban Kép Kép Kép

Évi! Ákos nagyon ügyes! Ilyenkor mikor azt olvasom, hogy már miket csinál, mindig elgondolkozom, hogy biztos rendben van-e az, hogy Oli csak fekszik, hason nem marad, mert visszafordul, és még ülni sem ül rendesen. Elolvasgattam a babás könyveket, azt írják, 12 hónapos korig nem gond, ha nem mászik és nem ül, ha addig sem, akkor kell orvoshoz menni. Ne nézzetek hülyének... lehet, hogy nekem már mániám ez, de úgy vagyok vele, hogy inkább vigyem el többször orvoshoz, és nézzenek engem höyének, mint hogy későn derüljön ki, hogy gond van.

Na megyek csinálok Apának egy gyógyi teát, mire megjön a munkából. Totál beteg szegénykém.

Kép
vrucsincá
 
 


Sziasztok!

Évi! Nem voltam ma tornázni, ugye megmondtam!!!Kép
Ismerem már magam, de holnap nincs mese, MEGYEK!

Ildi! Nem baj az ha koppintás, ki tudja azt!
És megvenni az eredeti Replayt!! Hát oda kell bankszámla. Lánykoromban Kép sok márkás cuccom volt, de akkor másra sem kellett költenem.
Mozgástéma. Szerintem ez már kiskorban meglátszik, hogy ki mennyire lesz mozgékony késöbb.Ha belegondolunk a felnőttek sem egyformák. Miért kellene a gyerekeknek egyformán csinálniuk mindent bizonyos korukra?? Ez csak magánvélemény.

Puszi.
szelva
 
 


Sziasztok!

Ildi!

Nincs sok időm írni, mert szegény Máté beteg, ha lesz, írok e-mailt, csak gyorsan akartam írni neked, ne izgulj, látszik, hogy Oli és Máté egy helyen szinte egyszerre születtekKép!
Ugyan azt csinálja a Máté, is mint Oli, vagyis a forgáson kívül semmit!Kép

Kép

Anita!

Neked is írok, ha végre megint minden rendben lesz nálunk.

Sziasztok

Kata

katus78
 
 


Sziasztok!
Látod Ildi Dávid is ugyanazt csinálja mint Oli.Vagyis nem csinál sok mindent.Ha hasra fordul éppen vagy hasra fektetem 2 perc és már visszafordul.Mászással is hadilábon állunk.Ülni kezd már egyedül,de még nagyon inog.Mióta kompozik egy kicsit,azóta felélénkült.Szeret benne lenni.Már oda megy vele ahová akar.Pl:asztalterítőt lerángatja./úgyhogy nálunk az asztalon már nincs semmi.Barkát,se virágot nem tudok vázába tenni,nehogy lerántsa./A felső fiókokat is kihúzza,meg a virágaimat kezdi rendezni.De rászólok mindig és már tudja hogy rosszat csinál.
Ma a mamánál volt délután.Mikor ott akartam hagyni elkezdett üvölteni.Már tudja biztos hogy ott szoktam hagyni.Igaz nagyon fáradt volt,lehet csak azért.
Ma adtam neki danonínót.Ízlett neki.Jobban,mint a salátás,paradicsomos,krumplis,sajtos kotyvasztásom.Habár ma is kapott olyat.

Kata:Írtam az Anitának,de még nem válaszolt.Jobbulást a Máténak!Kép

Kép


Anita & Dávid
szeszike
 
 


Mostanában ezzel játszadozomKép
cipó
 
 


Sziasztok!

Mindjárt szétvet az ideg Kép Alig tudtam elaltatni a gyereket, nagy nehezen végre elaludt. Nem telt el 10 perc és a szomszédban elkezdték szétverni a konyhájukat. Most várom, hogy mikor ébred fel Oli. Ha üvöltve kel fel a gyerek, esküszöm átviszem a szomszédnak, hogy kezdjem vele amit akar, ha már felébresztették.

Szilvi! Régebben én is csak eredetit vettem mindenből. Most már inkább a gyerekre költöm a különbözetet és jó nekem a koppintás is Kép

Kata! Gyógyuljon meg gyorsan a kisfiad!!! Mi a baja?

Mozgással kapcsolatban megnyugtattatok Kép

Kép

Kép

Kép
vrucsincá
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: