Új privát üzeneted érkezett!

A bűvészdoboz klassz ötlet, biztosan örülni fog majd az ajándékoknak.
Én szivesen mennék Eger, Szilvásvárad felé, de akár Miskolc irányába is mehetünk. Nem tudom, igazából csak egy kritérium van, hogy max 1,5 órányira legyen, máskülönben nincs sok értelme.
Gondolom, hogy a gyerkőcök miatt mentek. Ha majd nekünk is ennyi idősek lesznek mi is kimegyünk, de addig inkább kerülöm. Főleg ekkora pocakkal + egy ekkora gyerekkel.

Épp most döntöttem el, hogy részemről Benedek. István még kóstolgatja, és holnap ő is beleássa magát ismét a nevekbe azt mondja.

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!

Anita!
Jól ellevelezgetünk itt. :lol:
A Benedek nagyon aranyos név, hátha a férjed is végérvényesen rábólint, vagy találtok olyat ami mindkettőtöknek tényleg bejön. :P
Nálunk igazából nem is mi választottunk, nekünk Bence mondta ő kislánytesót szeretne és őt hívják majd Dorkának. Ennyi. :lol: Megkapta.
Persze mi is igazából a gyerekeknek (is) akarunk élményeket szerezni, azért vagyunk gyakran úton velük, ezért is megyünk ki a karneválra is. Most hogy nagyobbak már tudják élvezni. Dorka még így is ha fáradtabb nyöszörög, Sopronban is volt olyan hogy naponta többször is mondta menjünk inkább haza. De ekkor tényleg fáradt volt. Itthon meg gyakran kérdezi mikor megyünk vissza. Az én kis örök elégedetlen csajom ilyen. :lol: :lol: :lol:

Többiek merre vagytok?????

Zsebi!
Jobban vagytok?

Zsuzsi!
És Ti? Gyógyuljatok mihamarabb .

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok Lányok!

Jelentkezem már én is. Igazából nincs semmi különös, csak nem nagyon volt kedvem írni, bocsánat... :oops:

Jól vagyunk, ill. én még betegen, arcüreggyulladásom van, és a fülem is nagyon fáj, de azon nem látott semmit az orvos. :? Pannika is taknyos volt múlt héten, meg hőemelkedése volt, de szerencsére már jól van! Ma voltunk a bőrklinikán, mert a száraz foltjai megint előjöttek, és most el sem múltak arra a testápolóra, ami eddig mindig bejött. ÍGy a dokinéni adott beutalót a bőrgyógyászatra. Írtak szteroidos krémet, ha nem javul, vigyem vissza. :? Meg amúgy vissza kell térnünk a hidrofiles fürdetőhöz, meg gyógyszertári testápolózni. Hétvégén végre festettünk, ill. csak Laci, én csak takarítottam. Pannika anyukáméknál aludt, semmi gond nem volt, szerencsére! :D Pannika beszéde nagyon beindult vagy 2 hete. Naponta mond több új szót, és 2 szavas kis mondatokat is, pl. fáj a láb (amúgy nem fáj neki, de mióta megtanulta, hogy fáj, azóta színészkedik.... :lol: ), baba le szett (=leesett, ezt naponta 100-szor hallja, mikor szaladgál az ágyon... :roll: ). Tud egy csomó új állatot, és ha pl tv-ben vagy könyvbe lát egy számára ismeretlent, akkor hasonlítja vmi ismerthez. Pl a szarvas, kecske az ló, a tigris, oroszlán az cica (nem is téved nagyot :)), a pingvin pipi :lol: Bilire viszont változatlanul nem ül rá, fél tőle.... :? AMinek örülök, hogy kezd agyerekekkel barátságosabb lenni, eddig pl. sok nála nagyobb babától félt, de már alakul. A kicsikkel eddig sem volt gond. Mostanában többször találkozott a kis unokatesómmal, már lassan 2 hónapos a kislegény. Pannika odáig van érte, simogatja, beszél neki, és ha sír Ábel, akkor teljesen kétségbe van esve, hogy mi a baj.... :) És olyan kis óvatosan nyúl hozzá. Nekem meg a szívem szakad meg, hogy látom, mennyire örülne egy kistesónak... :( Csak hát ilyen szerencsétlen anyja van, aki még teherbeesni sem tud.... :cry: Na, mindegy. Már beletörődtem, hogy bölcsi és munka lesz januártól a programunk. Aug. végén megyek bölcsihelyet keresni Pannikának, aztán meg beszélek a főnökömmel. nagyon bízom benne, hogy visszavesznek, és nem kell nekem is melót keresni.... :?

Ja, igen, még Gyuláról sem írtam.... Nagyon jó volt, jól éreztük magunkat. Minden reggel borúsan indult, aztán már délelőtt kiderült, így minden nap tudtunk strandolni. Pannika a ygerekmedencénél sokkal jobban szereti a hideg mély vizet.... :shock: Mondjuk a gyerekmedencében megbotlott, és elmerült egy pillanatra, de persze ott voltunk, kikaptuk rögtön, de így utána félt. :( Képek sajna nincsenek, mert kölcsönadtuk a gépet a tesóméknak.

Kép
zsuzska81
 
 

 
 

Sziasztok!

Anita!
(Most már tanulom a keresztneveket :D )A Benedek tényleg aranyos, mostanában sokan adják, de egy csomóféle képpen lehet becézni.Nálunk most a Gergő a befutó, bár ezt is csak nagy nehezen fogadta el a férjem.Neki az Ádám tetszik, én meg nem akarok kitolni a gyerekkel, hogy karácsonykor legyen a névnapja.Eddig kb. 15 fiúnevet soroltam fel, egyik se tetszett.A Balázsba megegyeztünk, de akkortájt fog születni, megint csak kitolás lenne, úgyhogy most a Gergőnél tartunk, bár még nem tudjuk, hogy fiú lesz-e vagy kislány.A férjem csak fiút szeretne, bár azt mondja jó lesz a lány is.Én most már azért is remélem, hogy lány lesz és akkor Lili és kész. :D :D :D
zsanna7
 
 


VÁÁÁÁÁÁÁÁ, most szállt el egy hosszú irományom, és nincs már időm újraírni, ne haragudjatok.... :( Pedig írtam mindenkinek. :twisted:

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok,

Andi én is kérdezgetem Annát hogy mi legyen a kistesó neve, de sose mond semmit :-))) Ja azt el is felejtettem irni, hogy már 6 fogunk van, múlt csütörtökön matattam a szájában és fent kijött még két foga.

Zsuzsi annyira rossz olvasni amiket irsz. Én tényleg tiszta szivből sajnálom, hogy igy alakult az életetek, és még mindig reménykedek vmiféle csodában, hogy teherbeesel és anyagilag is rendeződnek a dolgaitok.

Zsanna7
Igazából ez az egy nem szempont nálunk, hogy mennyire sokan adják. Az Anna is nagyon felkapott az utóbbi években, de ha még ezt is szem előtt tartjuk akkor tényleg nem lenne szegénykémnek neve:-)) Nekem a Benedek úgy tetszik ahogy van, minden becézés nélkül.

Kép

Kép
lolita_78
 
 



Sziasztok!!!

Én is valószínűleg dolgozom januártól, mert férjem most munkanélküli, vállalkozni fog, de arra sok idő kell, hogy meglássuk bejön-e, a tandíjam pedig 1 000 000ft/év :? ( persze még beszélek a rektorral majd az ügyemben nem-e tudnak enyhíteni picit az árán...) Csak ha dolgozok, akkor lehet ebből valami. Tüncsike meg a nagyszülőkkel lesz. Nálam az a jó, hogy általában 8-14ig volnék bent, ha meg nem jön diák haza mehetek. Este is lehet koncert, ez alól nem tudnék kibújni. Aztán ha tanév véget ér majdnem egész nyáron szabin vagyok, csak diplomák meg felvételi vizsgák lesznek, ami nem sűrű. Remélem jövő szeptembertől már anyukám is átjön, könnyebb lesz. 3 évtől meg ovis lesz.

Lányok:Gyertek egyszerre, ha jó nektek. Szombaton Anyukám már haza megy, legyen HÉTFŐ? Várom a válaszotokat.

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok!

Tegnap mi is megérkeztünk, nagyon szuper hétvége volt!
Jókat fürödtünk, ettünk , :lol: :lol: :lol: (biztos híztunk :cry: :cry:).
Voltunk Szilvásváradon vonatozni, vasárnap pedig a Salgó-várban, ahol

Nelly elindult!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, nem ám a füves talajon, hanem a sziklákon!!Apja lánya....
1x csak fogta magát és indulás, ment 10 lépést, sőt oldalmanőver is volt egy kő miatt. Stabilon, megingás nélkül. Meg se mertünk szólani, csak néztük. Olyan drága volt!


Zsuzsi, úgy sajnálom, ami történt, de ne edd magad, te nem tehetsz semmiről...
Látod Pannika is megfogant, lesz kistesó is. Nehéz kivárni, de megéri.

Olgi, nekünk jó a hétfő, ha jó a lányoknak is. A többit majd személyesen, mert farkasüvöltés van. :shock: :shock:

Edina, ne haragudj, nagyon ciki, de a pink Next felsőt elvitték még múlt héten a Vaterán, elfelejtettem levenni a Picasaról. A csíkos Zara még megvan meg a dzseki is, válassz a felső helyett valamit ajándékba engesztelésképp. :oops: :oops: :oops: :oops:

Képeket majd teszek fel, de Nelly ordít, áááááá :evil: :evil: :evil:

puszi



Sziasztok!

Tettem még fel rucikat.

K.



Sziasztok!

Kriszti! De jó nektek, hogy ilyen sok helyre mentetek nyáron! Hol volt a szállásotok?

Olgi! Szerintem nekünk is jó a hétfő.

Tegnap jó kis családi napunk volt. Itt voltak anyósomék a két amerikai uncsitesóval, sajnos már jövő héten utaznak haza. A gyerekek medencéztek, játszottak, Szabi nagyon élvezte a gyerektársaságot. Apósommal viszont nincs kibékülve. Mindíg sírvafakad, ha meglátja Confused
Délután grilleztünk, fini-fini volt, majd este fölmentünk a Főtérre, a Fenyő Miklós koncertre. Nagyon jó volt, Szabi is élvezte, csak amikor mentünk, elaludt a kocsiban, aludt egy fél órát, és ez úgy megzavarta, hogy utána alig tudtam elaltatni. Volt fél 11, hogy elaludt, ami nála nem nagyon szokott előfordulni, úgyhogy még most is alszik. (Gergő is Smile )

Szabi egyébként már jobban van, láza már szombat óta nincs, viszont szombat este bepöttyösödött. Én először csak melegkiütésre gondoltam, mert úgy nézett ki, de nem múlt el vasárnap sem. Mivel tegnap jöttek hozzánk az uncsitesók, inkább elvittük Szabit az ügyeletre, nehogy valami fertőző legyen (párom internetes DR bácsiként rózsahimlőre gyanakodott :? ). De végülis csak 3 napos láz. Még most is pöttyös, de úgy tűnik, nem zavarja.

zsebi_baba
 
 


Kriszti!!!
Gratulálok Nelly első lépéseihez!!! Látod csak eljött ez a nap is, csak kellett neki egy érdekesebb, újabb hely amit felfedezhet! Mostmár rohangálhatsz utánna. :lol: :lol: :lol:
Képeket várjuk a kirándulásról!!!
Mikor mehetnénk a rucikért??? Még stopiztam egy párat.

Zsuzsi: annyira nagyon nagyon sajnálom hogy így alakultak a dolgaitok és még le is betegedtetek! De minden rossz után csaj jó jöhet, Bízunk benne hogy hamarosan jóra fordul minden.

Olgi, sajnálom hogy anyukádnak már vissza kell menni, még eléggé távol van a jövő szeptember. És hogy vissza kell menned dolgozni. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Anyira elszomoritó ez az ország! Komolyan mondom, siralmas a helyzet.

Anita: Nagyon szép név a Benedek, nekem nagyon tetszik!!!!
Akkor ma beugorhatunk Annához egy percre "a zsák puszival"???????

Mi jól vagyunk, uganyúgy mint eddig, egész nap kint, játszunk. Készülünk a szülinapra. 20-án megünnepeljünk Patríciát a keresztszülőknél grillezéssel, és sütök neki joghurtos sárgadinnye tortat, hogy ő is ehessen belőle.
25-én anyósnál tartjuk a kerti partyt, dekorációval meg tortákkal.
21-én ki megyünk a Piac u. megnézni a virágkocsikat Patríciával mert imádja a hapci virágokat!!!

Kb. enyiből áll ki az ünnep nálunk.

Puszika
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Tegnap nem jöttem, tele volt a napom kisebb bosszúságokkal, ugyhogy morci voltam.
- Nincs a városban olyan szőnyegbolt, ahol 2 db egyforma kis szőnyeget vehetnék a gyerekek ágya elé. :roll:
- Tegnap kész lett a függöny, már mostam volna ki , de előtte megmutattam a férjemnek , nézze meg milyen a minta benne. Hát felül a méhecskék és virágok egy része el van mosódva, hibás a festése. Visszavittem, igaz elnézést kértek, első körben azt ajánlották fel, hogy engedményt adnak rá. Mondtam nekem nem engedmény, hanem normális függöny kell. Letekerték az ugyanolyan anyagot, még jópár méteren ugyanolyan hibás volt, de szerencsére volt olyan rész is amiből le tudtak vágni annyit amennyi kell és meg is varratják, csakhát így jövő keddre lesz kész. :roll:
- Bencének vettem a tanévnyitóra a Szuperben fekete nadrágot és fehér inget. Otthon próbálja, a nadrrág kicsi, az ingből nem vették ki a mágneses vackot (csodálom, hogy nem sípolt mikor kihoztam :roll: ),ugyhogy ma a reggel a Szuperben kezdtem, nadrágcsere és mágnesleszedés miatt.
Tegnap este mindezek után "kirúgtam a hámból" elmentem este az Első Emelet koncertre a Nagytemplom elé. Végre ismét tininek érezhettem magam. :lol: Michael Jackson és az Első Emelet zenéjén nőttem fel, ugyhogy jó volt ismét nosztalgiázni. Mire kiértem már megkezdődött az első szám, de így is a 2. sorig előre tudtam araszolni. Jajj, nagyon szuper volt. Utána autogramosztás is volt. Tényleg 14 évesnek éreztem magam. :lol: :lol: :lol: :lol:
Majd lehet teszek fel pár képet, mert naná, hogy fényképezőt is vittem. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ma utolsó nap Dorkának a bölcsiben, Bencének az oviban. Jövő héten megvesszülk a könyveket, Dorkának ovis szülői értekezletre megyek, persze napközben a 2 gyerekkel leszek otthon, szabit vettem ki. Mókuskerék beindulása előtt még együtt lehetek velük huzamosabb ideig, ez nagyon jó lesz.

Kriszti!
Gratula Nelly babád egyedüli totyogásához!
Na látod, eljött ez az idő is. És milyen ügyes, hogy ismeretlen terepen idnult neki a nagy világnak.
Várjuk a képeidet.

Zita!
Megnéztem a Ti új képeiteket. Patrici tünemény mint mindig.

Olgi!
Jajj, ez a fránya pénz, mindenkinél közbeszól. :roll:
Anyukád gondolom szívesen maradna még unokázni, kár hogy mennie kell vissza.
Milyen vállalkozásotok lesz?
Zolcsika várja már az ovit?

Lépnem kell, meló van....

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Gyors leszek, mert jönnek anyósomék... :evil:

Olgi!

Valszeg nekünk is jó a hétfő, csak majd küldj már nekem priviben egy cimet, mert én még nem voltam nálatok!
Vendég
 


Sziasztok!

Ma voltam a védőnőnél és a dokinál a vérvételi eredményeimért.Minden rendben van szerencsére.Egy kis vérképzőt írt fel, mert a babuci már kezdi felérni a raktárt. :D
Hétfőn ott kezdek AFP-vel és kedden is mennem kell a belgyógy-ra.
Én nem gondoltam volna, hogy ennyit kell mászkálni egy terhesgondozás miatt.Hát ahogy Móricka elképzelte... :?

Andi!
Ma már sajnos nem tudtam visszamenni, ma is 3-kor végeztem, úgyhogy felhívtam Bettit, hogy kapcsoljon le mindent helyettem.Aztán hazajöttem és szó szerint sírógörcsöt kaptam, hogy vár a mosatlan, a vasalnivaló meg persze a nagytakarítás.A férjecském persze tegnap és ma is egész nap itthon volt, dehát ez van... :evil: Én meg már nem bírok annyit, mint korábban.Van erre valami jó megoldás vagy ez már csak rosszabb lesz?Na, jó nem nyafogok, valahogy megoldom.Jövőhétre sok sikert neked az ügyintézésekhez, remélem találsz már végre két egyforma szőnyeget. :D

Mindenkinek kellemes hosszú hétvégét.
zsanna7
 
 


Sziasztok!

Andi! Én is voltam tegnap a Főtéren, Bogi osztálytársaival és az anyukáikkal. Mi az ABBA showra mentünk, de még maradtunk volna az Első emeleten is, hiszen én is nagy rajongójuk voltam tini koromban, de a két program között hazatelefonáltam, hogy mi újság, és a párom közölte, hogy jó lenne, ha igyekeznék, mert Szabit fürdetni kellene. :? Azt hittem, megoldják ketten Gergővel, délután ugyanis azt mondta, hogy maradjak, ameddig akarok. Úgyhogy hazajöttünk. :( Ő bezzeg ma ment K1-re. Ezért most kicsit morci vagyok. Nem azért, hogy ő ment, csak én is szerettem volna tegnap még maradni. Na, mindegy!

zsebi_baba
 
 


Sziasztok!

Zsebi!
Ó, tényleg sajnálhatod, nagyon jó volt az Első Emelet koncert. Nálunk szerencsére bevállalta egyedül a gyerekeket a férjem, egy szót sem szólt hogy elmentem. Na persze ő meg rendszeresen jár meccsre. Jövő szerdán Pestre is felmegy. :P

Zsani!
Na azért ne sírj, egy házimunka sem ér annyit. :P Szép lassan csinálgasd csak ameddig érzed hogy nem megterhelő.
A terhesgondozás miatti rohangálás tényleg fárasztó tud lenni, nagyon untam már én is, hogy mindig menni kell valahova. Ezt akármilyen munkahely mellett nem is lehet csinálni, hisz állandóan lógásra kényszerül az ember.
Szerdáig már nem hiszem, hogy talákozunk, de száz kalappal Neked a forgalomban! Biztos ügyes leszel. :wink: :wink: :wink:

Ja, a hétvégi programunk szombati része ugrott, nem tudunk menni anyuék+nyiregyi rokonok+ mi horgászni és szalonnát sütni. Szombaton jön haza New York-ból a nagynéném. Apunak elé kell menni az állomásra, na meg akkor már anyu sem szalonnát süt hanem várja, így apuék kocsijával nem tudunk a horgászók (öcsém+ Tibi) után menni . Na mindegy, majd máskor.

Lassan elindulunk virágos kocsikat nézni, pápá.

Kép
Kép
bendor
 
 


SZIASZTOK!

Ha valaki nem jutott ki a karneválra, megnézheti a virágos kocsik nagy részét. Az első 4 db kocsit mi sem láttuk, későn mentünk ki. :(

http://picasaweb.google.hu/andidocsa/De ... l20090820#

Kép
Kép
bendor
 
 



Sziasztok!!!

Picassara megadom a cimemet- akkor ruci nezo hetfon- akit erdekel mindenkit varunk szeretettel!
Andi - Zozi mar nagyon ovizhatna, majd meglatjuk. Kisse le vagyok maradva az ovis cuccokkal, de mar varrogatom. Vallalkozason meg gondolkozunk, nincs meg konkret otlet, illetve volna, csak meg nem dontottunk.

Bocsi az ekezetekert, orosz bill. maradt bekapcsolva :oops:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok!

Andi!
Végre valahára eljutottam odáig, hogy csináljak egy picasás albumot.Tettem fel pár képet, de biztos bővül majd még. :D

www.picasaweb.google.hu/mzsanett82
zsanna7
 
 


Miért nem látszik a kis macis vonalzóm... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
zsanna7
 
 


Bencének kívánunk nagyon sok Boldog Névnapot!!!!!!

Kép Kép Kép

Patrícia és Zita
Vendég
 


Sziasztok!

Bencének sok boldog névnapot kívánunk!

zsebi_baba
 
 


Sziasztok!

Köszi lányok a köszöntést aranyosak vagytok. Átadtam Bencének, illetve megmutattam neki és elolvasta mit irtatok és Zita a Scooby-s és a többi képeiteket is megnézte, tetzsik neki.

Zsani!
Jó a picasád, megnéztem az összes képedet. Pécs nagyon szép, én még sosem jártam ott. :( Egyszer szeretnék végre én is eljutni.
Néha nem szokott látszani a vonalzó, nyugi majd fog az később.
Van mikor a nagyonbaba-s vonalzok, van mikor a babafalva-sok nem látszanak.

Még anyuéknál vagyunk, este megyünk haza, majd jelentkezem bővebben.

Addig is puszi

Kép
Kép
bendor
 
 


Andikám!

Bencének küldünk egy cuppanósat és szeretettel öleljük névnapja alkalmából!

Lányok, veletek holnap talizunk Olginál.


Mindenkinek szép napot( :? :? )!!!



Bencének nagyon boldog névnapot kívánunk!!!!! :D

Kép
zsuzska81
 
 



Sziasztok!!!
Bence nagyfiúnak nagyon Boldog Névnapot kívánunk!!!!!!!


Holnap 10.00 től várunk benneteket, minden esetre megadom a számomat a picassara, ha mégsem talál ide valaki :wink:

Puszi

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok!

Holnapra jó turizást és szórakozást nektek. Mi is mentünk volna, szivesen találkoztunk volna veletek, Olgi benneteket olyan régen láttalak. De mi most nem akarunk rucikat, és készülődünk a nagy napra. Sütés, főzés. Nagyon kiváncsi vagyok milyen lesz az első szülinapja a kis hercegnőnknek.

Anyunál vagyunk, itt is alszunk, de sajnos ma nem tudtunk olyan sokat kint lenni, minden vizes. De legalább becsomagoltam az ajándékokat mig aludt.

Andi: Ünnepeltetek? Bence örvendett az ajándéknak.
Olyan rossz hogy egy napon van Patríciának a névnapja és születésnapja is. Senkinek nem jut eszibe, mindenki a szülinapjára koncentrál. :cry: Át fogjuk pakolni az ünneplését márc. 17-re, Patrikkal együtt.

Kriszti!! Mikor mehetnénk a rucikért????
Sok puszika nektek.
Vendég
 


Sziasztok!


Bencének NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT KIVÁNUNK!!!!

Olgi!
Sajnos mi nem tudunk elmenni hozzátok, mert betegek vagyunk már 1 hete, Kami orrát porszivózzuk és mind a 2en köhögünk :(
Már nagyon készek vagyunk, ezért is nem jöttem most a babanetre sem.

Mindenkinek kellemes talizást! Érezzétek jol magatokat! :wink:

Kép
dinaedo
 
 


Sziasztok,

Bencének kivánunk mi is nagyon sok boldog névnapot!!!!!!

Zsanett
Mi is Mallorcán voltunk nászúton 2006-ban. És tervben van, hogyha már mindkét gyerek elég nagy lesz akkor visszamegyünk majd négyesben.

Olgi
Mi sajnos holnap nem tudunk menni, de ha lesz esetleg egy esőnap és marad is még vmi akkor máskor elmennénk szivesen. De ha nem az sem tragédia. Lányok akik ott lesztek mindenkinek jó turizást.

Nálunk nagy dolgok történtek a hétvégén. Anna szombaton elindult, megtett 2-3-4 lépést kettőnk között, és mindezt telitalpon, nagyon ügyes volt. Még bátortalan ugyan, de amúgy nagyon ügyesen csinálta. Ma próbáltuk játékosan erőltetni, hátha elhiszi már tud járni,és képzeljétek ma már egész hosszan ment egyedül. Itthon - aki járt nálunk tudja ez mit jelent - végigment a folyosón, egészen a bejárattól - bevette egyedül a kanyart is - a konyháig. Anyósoméknál pedig még hosszabban és még a küszöböt is átlépi. Persze ott vagyunk mögötte folyamatosan, de csak a biztonság kedvéért, nem fogjuk. A másik nagy esemény, hogy tegnap lagziban voltunk és Anna anyukámnál aludt. Délben vittük ki, elláttam anyukámat mindenféle utasitással, tanáccsal, hogy miként mennek itthon a dolgok az alvással, vacsival és fürdéssel kapcsolatban és persze félóránként lestem a telefont, hogy mikor hiv hogy menjünk haza. Anna fél9kor gond nélkül elaludt és az egész éjszaka ugyanúgy telt mint itthon. Igy fél12-ig maradtunk a lagziban, aztán hazamentünk és reggel ébredés és reggeli után mentünk csak Annáért. Épp reggelizett és legnagyobb örömömre nagyon örült nekünk, ugrott a nyakamba is puszilgatott, édes volt nagyon. Ő jobban viselte ezt az egészet mint mi a szülei. Mikor hazajöttünk a lagziból fájó szivvel néztük az üres kiságyat, szobát és olyan rossz volt nélküle ébredni. Na de ezen is túl kell esni, nem láncolhatjuk magunkhoz. És persze nagyon büszkék vagyunk rá, hogy már ennyire felnőtt. Azért ez fontos nekünk is, hiszen ha jön a kis Benedek akkor 1-2szer lehet jól fog esni, ha a nagyszülőknél tölt egy-egy napot.

Készen vannak a babafotók, már láttuk őket egy privát oldalon a fotós honlapján, nagyon klasszak lettek. Sztem a jövő héten megkapjuk cd-n és akkor majd teszek fel a legjobbakból.

Jó éjt

Kép

Kép
lolita_78
 
 



Sziasztok!!!
Most pakoltam ki a cuccikat, sosem gondoltam, hogy ennyi ruha volt nekik :lol: És ez csak egy része :lol:

Kár, hogy sokan nem jöttök, csajok :( , természetesen nem a rucik miatt, mert turi -ez csak ürügy, hogy talizzunk :wink: De azért aki még szeretne talizni velünk, csak úgy - gyertek!!! Puszi

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok!

Köszöntéseket továbbra is köszönjük Mindenkinek.
Jobbulást a betegeknek!!!
Nagyon jól telt a hosszú hétvégénk, pénteken nyiregyházi rokonoknál bográcsban nyúlpörköltet csináltunk, szombaton fiúk horgászni mentek, és mi is utánuk mentünk.
Este Bence névnapot tartottunk, ma pedig édes semmittevés volt és jöttünk haza anyuéktól.
http://picasaweb.google.hu/andidocsa/Gy ... Augusztus#

Zita!
Hát... mi "tudományosan" választottunk nevet a gyerekeknek, épp úgy mint Zsaniék . Hogy a szüli és névnap még csak véletlenül se essen egy időszakra. Illetve ez Bencénél ment, de Bence által óhajtott Dorka névnap is távol van a szülinaptól így jöhetett. :lol: Na de hogy egy napra is esik a két ünnep a lánykádnak, az azért tényleg ritkaság. Helyedben én is áttenném a névnapi ünneplést márciusra. És ezért később hálás is lesz Patrici, ez tuti.
Bence nagyon örült a névnapi ajándékainak és a tortájának is, tettem fel hétvégi képeket, köztük névnapi képeket is. A drágám most azt mondja, ha nagy lesz bűvész lesz. :lol:
Jó szüli- és névnapozást Nektek! Mjad várjuk a beszámolódat.

Anita!
Gratula, a kis Menőmanód teljesítményéhez!!!!
Milyen ügyes, ha ilyen nagy távokat is megtesz egyik pillanatról a másikra teljesen egyedül. És hogy szépen elvolt anyukádéknál míg ti mulattatok. Igen,nagyon rossz üres kiságyra hazamenni/ébredni, de jó helyen volt a lánykátok.
Benedek a végleges? Látom a vonalzódon is Benedek van már kiirva. Férjed is 100%-osan is rábólintott?
Várjuk mi is a profi képeiteket, biztos tényleg nagyon szépek lettek.

Jó turizást és talizást Mindenkinek holnapra. Mi nem tudunk menni, jön be apu és a nagynéném, és elintéznivalóink is akadnak bőven még sulikezdésig. :?

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Anita, gratulálok Annának az első lépésekhez! Kis ügyes!
A Benedek édes név, a jelentése különösen :) .

Zita, jó ötlet a márciusi névnap. :wink:
A Nelly benne sincs a naptárban és nem bírják a rokonok megjegyezni. :shock: :shock: :?
Mit kap Patricia, sikerült ajándékot venni?Írtad a menüt?

Edina, jobbulást nektek! Hol fáztatok meg?

Ezek szerint egyedül mi megyünk Olgihoz? :cry: :cry: :cry:
Jó lett volna talizni..

Hozzám a héten is tudtok jönni szerdán vagy csütörtökön, vagy a jövő héten kedd és szerda kivételével.
Elsejétől keddenként Csiribiri tornára , szerdánként pedig zenebölcsibe fogunk járni Nellyvel. Annyira imádja a zenét, biztos tetszeni fog neki.
Már nagyon ügyesen megy (Fut!!!!), gödröt , küszöböt átlép, kanyarodni még nem nagyon tud, amolyan "Jacko"-san fordul (kinyúlunk rajta). Lefőzi magát, 9-kor kidől.
Sokat változott, nagylány lett. Szót fogad, elpakolja a játékait a helyére (kosárba, dobozba), venné fel a zokniját, pulcsiját. Megmutatja hol a lába, pocija, hol lakik a pisi, jelzi, ha kakilt :shock:.
A 15 hónapos oltáson túl vagyunk, várjuk a tüneteket. 78 cm és 11 kg.

Egy hét és vége a szünidőnek, hogy fog nekem Olivér hiányozni. :cry: :cry: :cry:

Sziasztok, megyek Andi képeket nézni!

Puszi mindenkinek!



Sziasztok!

Andi!
Bencének így utólag is Boldog Névnapot!Milyen sikere volt a bűvészdoboznak? :D

Anita!
Mallorca tényleg nagyon szép, de nekünk annyira rossz tapasztalatunk volt az all inclusive szállással meg a kajával, hogy teljesen elment a kedvünk.Viszont Olaszországba tuti visszamegyünk egyszer.Tavaly ott voltunk és nagyon tetszett.De az is biztos hogy az ilyen hosszú nyaralás egy időre ki van lőve. :?
zsanna7
 
 


Zsanett
Sajnálom, hogy pont a nászútotokon volt rossz tapasztalat. Hol voltatok pontosan?Mi playa de palma-n voltunk, ez s'arenal-tól kicsit feljebb volt, palma a főváros fele. Az eleje amúgy nekünk is rosszul indult, mert a reptéren - éjszaka érkeztünk - közölte velünk az idegenvezető - akivel végig nem voltunk amúgy megelégedve - hogy az általunk választott szállodában nincs hely - megjegyzem, hogy 3 hónappal előre le volt foglalva és kifizetve az utunk - ezért egy másikba visznek. Na erre rendesen bepöccetünk. Másnap közölte, hogy kárpótlásul all inclusive ellátást kapunk - eredetileg mi csak félpanziót kértünk, nem vagyunk nagy fogyasztók. Ez amúgy nem nagyon tetszett mivel mi nem az ár miatt nem kértünk ilyet eredetileg, hanem mert tudjuk hogy nekünk nem éri meg. Na de ezután gondolhatjátok, hogy naponta 10 koktélt megittunk :-))) Ettől függetlenül nekünk nagyon szép emlék maradt. Béreltünk 2 napra egy fekete kabriót és azzal körbejártuk a szigetet. Nagyon klassz volt. Persze gyerekekkel nyilván már nem ilyen lesz, na meg anyagilag is kisebb lesz a keret, de azért vissza akarunk menni.

Lányok majd várjuk a beszámolót és fotókat a taliról.

Ma már egyedül is ment Anna. Itt ültem a gép előtt és látom, hogy ahol elfogyott a kapaszkodó - bútorok stb - ott gond nélkül lépkedett tovább egyedül :-)))) Nagyon beindult, úgy örülök !!!!

Szép napot mindenkinek!

Kép

Kép
lolita_78
 
 



Lilla: ment privi

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 



Krisztiék nemrég mentek el, nagyon jó volt látni őket, Olivér már nagy legény, Nelka meg gyönyörű kishölgy :wink: És milyen ügyesen jár!!! Jól eltologatták itt a babkocsikat Tüncivel :lol:

Itthon vagyunk, bármikor be lehet hozzánk tévedni 8)
Puszi

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok!

Anita!
Igazából, azért nem hagytuk, hogy nagyon rányomja a bélyegét az ellátás a nászútra, sokat kirándultunk a szervezett programokkal, az kárpótolt minket.De a többi magyar is panaszkodott az ellátásra aki all inclusivet kért.Nem volt olyan nagy választék és nem is volt finom.Na, mindegy azért nem haltunk éhen.Volt azért aki rosszabbul járt mint mi, volt akinek nem indult itthonról a gép és ez a reptéren derült ki.Volt aki a tengerre néző helyett a pincébe kapott szobát, szóval még a kaja dolgot meg lehet oldani de a többit... :D Egyébként s'Arenalba voltunk, az közel van ahhoz ahol ti voltatok, szerintem átutazóban ott is voltunk.Hát igen gyerekekkel biztosan egészen más, nem tud annyira szabadon mozogni az ember.Mi a Balaton környékét néztük ki jövőre.Az egyik barátnőmék most voltak Badacsonytomajon és nagyon tetszett nekünk a szállásuk.Egy családi ház, teljesen rendben, felszerelve és csak 3000 Ft/fő/éj a teljes ház nem csak egy szoba mint máshol.Még egy kis udvara is van minijátszival. :D
zsanna7
 
 


Sziasztok!

Zsani!
Ma voltál AFP-n, igaz?
Ma voltam itt a Gyergyó uti papírboltban. Láttam dekorgumit, amilyet szeretnél venni. A4-es méretűek voltak, 2 mm vastagságúak 91 Ft/db áron. Volt fehér, rózsaszín, citromsárga, narancssárga, mélyzöld és kék. Piros... az nem tuti.
A bűvészdoboz nagyon bejött. Be van nyújtva az újabb igény: bűvészruha, bűvészasztal. :roll: :roll:

Kriszti!
Az okés, hogy Te megnézted az én képeimet, de én mikor láthatom a Ti képeiteket? :lol: :lol:
Gondolom jó volt ma a tali, gyerekek jól elvoltak. Sikerült találnod Olgi kollekcióban megfelelő darabot ?

Anita!
Nagyon cuki a kis világfelfedeződ a képeken. Csodaszép ez a kislány. :wink:
Profi képek? Jaj, már én is izgatott vagyok. :lol: :lol:

Nagyon gáz, hogy olyan sokszor átvágják az embert nyaralások alkalmával. Ígérnek fűt-fát, aztán a valóság sokszor nagyon lehangoló. Mi Horvátországban jártunk hasonlóan. A szállodában amit nekünk akartak adni szobát az egy putri volt (na jó ez azért túlzás) ,de kiharcoltunk egy normális(abb)at. Takarítottak ott mindennap, de látszantja sosem volt. :twisted: Kaja viszont finom volt. 3 napig szuper időnk volt, utána már az idő sem kedvezett, ugyhogy hazavágytunk. Azóta sem vágyunk vissza Horváto.-ba. :P

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Szia Andi!
Már a neten én is nézegettem, hogy hol lehet dekorgumit kapni, de még odáig nem jutottam, hogy vegyek, végül is még van időm.De köszi, azt a boltot nem ismertem.Ma vettem egy nagy habszivacsot, meg anyagot hozzá, hogy csináljak falvédőt a kiságy mellé, mert onnan eléggé jönne a hideg.Világoskékes szürke lesz az egész.(ezt most jól megmondtam)Na, mindegy és az egész egyhatalmas akvárium lesz, tele színes halakkal,amit persze én festek majd rá.Ez a terv.
Ma megmutatta Béla a gyaxibeosztást.2-2 csoportunk lesz.Én Czikuval meg Kiss Andival leszek, te meg Bélával meg Bálinttal.Andi kérdezte tőlem, hogy van-e kedvem az egészhez én meg mondtam, hogy azt kell csinálni amit mondanak.Nem akartam mondani, hogy persze nagyon boldog vagyok, hogy egy rakás csürhét terelgethetek, hogy ne gyújtsák felé a labort.Na, mindegy, gondolom ezzel te is valahogy így vagy.
zsanna7
 
 


Andi!
El is felejtettem válaszolni a kérdésedre. :oops: Bocsi.Ma voltam AFP-n és persze megint vártam 1,5 órát egy vérvételre, legközelebb hamarabb megyek az a múltkor is bejött.Nagyon sokan voltak meg még mindig helyettesítések vannak így lassan halad a tanácsadás is.Arra most szerencsére nem kellett mennem.Holnap viszont megint megyek délután a belgyógyászati vizsgálatra.Én nem gondoltam, hogy ez ilyen lesz, de mindegy ki lehet bírni, csak annyira utálok várni.A következő az a terheléses cukor lesz, már egy csajszi felkészített, hogy az meg 1,5 óráig tart, mert ott kell ülni a szirup megivása után annyit.Arra már legalább felkészülök, viszek inni meg olvasnivalót :D
zsanna7
 
 


Sziasztok!

Mivel holnap nem leszek gép előtt igy előre szeretnénk

Patricinek
NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNNI,
ISTEN ÉLTESSE SOKÁIG ELSŐ SZÜLETÉSNAPJA ALKALMÁBÓL!!!!



Kép Kép

Zita!
Majd várjuk a képeket, remélem minden jol fog sikerülni, jó bulizást Nektek!

Kép
dinaedo
 
 


Anita!
Köszönöm a tricikli tippet! Én is szeretnék venni Kaminak, de lehet hamarabb megkapja mint a szülinapja, mert addig legalább tudnánk használni, mert azért októberben már hűvösebb lesz.
Meg azt olvastam róla, h 3 éves korig tudják használni, ugyh valszeg még jövöre is jó lesz vagy akkor már inkább 2 kerekűt szeretnének?
Andi szerinted?

Kriszti!
Tulképpen valszeg a strandon fáztunk meg, mert Berekfürdőn voltunk 3 napra a 20.-a előtti 7végén, nagyon jol éreztük magunkkat de lehet meghültünk vagyis inkább Kami , mert szerintem én később tőle Kaphattam el, de remélem már nem tart sokáig mert már 1 hete benne vagyunk.

Most megyünk fürödni, mindenkinek pussz.

Kép
dinaedo
 
 


Zsanett
A terheléses vércukor után nem kell ott ülnöd. Leveszik a vért, megiszod a cukros teát és 2 óra múlva kell visszamenned. Szóval addig nyugodtan sétálhatsz, nézelődhetsz a városban, vagy ha nem laksz messze, akár haza is mehetsz. Egyébként tényleg rossz a várakozás, meg ez a sok vizsgálat, főleg másodjára, de muszáj, nincs más választásunk.

Ma mi is voltunk 4d-n. Minden a legnagyobb rendben van, az uh becslése szerint 630 gr a kicsi súlya. Az arcát nem nagyon akarta megmutatni, mindig oda tette a két kis kezét, de azért egyszer sikerült lefotózni. Egy kicsit láttuk mosolyogni is. Teljesen más arca van mint Annának volt a pocakban. 4 hét múlva újra próbálkozunk, addigra Hajni szerint már nem lesz annyi helye, hogy mozogjon és talán jobban látjuk majd az arcát :-))

A Benedek még nem végleges név, csak tegnap olyan kedvem volt, hogy beirtam. Részemről végleges, de csak akkor lehet hivatalosan is az, ha István is rábólint és nem hozakodik elő másik névvel.

Szép álmokat

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!

Zita!
Patricinek nagyon sok boldog születésnapot, és névnapot kívánok!:)

Andi!
Bencének is kívánok boldog névnapot!

Anita!
Nagyon ügyes Anna, mind a járással, mind az ottalvással!:)

Mi most ki sem látszunk a tennivalókból, már csak a papírról tudom követni magam :oops: , fel vannak írva a teendők, vásárolni valók.
Kitakarítottuk a lakást is, itt volt anya majd egy hetet, jó segítség volt, kicsit fellélegezhettünk mi is:)
És már megint késő van, megyek aludni, 6kor csörög a vekker :?
pankaa
 
 


Sziasztok!

Köszi a köszöntéseket Mindenkinek.

Zita!
Édes lányodnak nagyon boldog névnapot és nagyon-nagyon boldog első születésnapot kívánunk!!!!!!!! Pusziljuk a kis drágát!
Kép Kép Kép KépKép
Majd várjuk a fényképes élménybeszámolót.

Panka!
Nagyon a finishben vagytok, mikor tudtok költözködni?

Edina!
Jobbulást Nektek!
Nekünk nem volt triciklink egyik gyereknek sem, hanem egyből két kerék+két levehető oldalkerékkel inditottunk. Előtte csak kismotorunk volt. Bölcsiben motoroznak a gyerekek, köztük Dorka is nagyon szeret(te), de anyuéknál Bence 2 + 2 kerekűjével teker.
Neked kell eldöntened milyet szeretnél venni. :wink:

Zsani!
Gyakszik: no comment. :roll:
Hát ja, ennyit kell rohangálni egy kismaminak. Ha nincs semmi panaszod akkor még hagyján, de ha itt fáj(na), ott fáj(na) akkor nagyon gázos lenne úgy rohangálni, ill. döcögni :lol: , sőt a vizsgálatok száma is nőne. Ugyhogy még a lightosabb verzió amit átélsz. De mondjuk egy trombózisveszély, cukorbetegség stb. csak növelné a vizsgálatok gyakoriságát, vele együtt a várakozásokat.
Terheléses cukorvizsgálatnál én sem maradtam a váróban, addig mentem intézni más dolgomat. Lényeg hogy mire kell visszaérj. :wink:

Anita!
Nagy élmény lehetett látni a kicsi fiatokat. Huncut csibe ha nem nagyon akarta megmutatni a kis pofiját. De majd legközelebb. :wink:
Elnézve az újabb képeidet ismét nagyot nőtt a pocid mióta nem taliztunk. :wink:

Alíz, Zsuzsi, Évi!
Merre vagytok? :shock: :shock:

Jóéjt!

Kép
Kép
bendor
 
 


Patríciának nagyon boldog első szülinapot és boldog névnapot kívánunk!!!!!!! :D
Pannika és Zsuzsi

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!

Anita!
Ez megnyugtatott, így annyira nem gáz, ha el lehet onnan menni a következő vérvételig.Az egyik ismerősömék is nem rég voltak 4d-n, nekik se akarta annyira mutatni az arcát, már bevetették, hogy cukorkát ettek, aztán vártak egy kicsit, meg séta után, de nem akarta megmutatni teljesen magát.Állítólag nem szeretik az ultrahangot, mert érzik a rezgéseket vagy valami ilyesmi.Nem fáj nekik csak nem kellemes.Ezt egy ultrahangos dokitól hallottam, lehet van benne valami.

Andi!
Hát, igen még szerencsésnek mondhatom magam, csak mostanában egyre jobban fáradok, de ez természetes, most épp azt próbálom kitalálni, hogy hogyan kellene aludnom,mert hason szoktam, csak mindig arra ébredek, hogy megfájdul a hasam.Gondolom nem nyomódik össze a babóca, de azért biztos nem kellemes neki sem. :D
zsanna7
 
 


Szeretettel puszikáljuk első szülinapján a kis ciriptücsök nőcikét!
Névnapja alkalmából pedig küldünk egy gindzsolós nagy ölelést!


Fogadd szeretttel:
http://www.youtube.com/watch?v=whPYqCbkfuI


Kép

Kép

Kriszti



Patríciának szülinapja és névnapja alkalmából sok-sok puszit küldünk!

Edina! Nálunk is így egy éves kor körül a kismotor volt a sláger, Boginak nem is volt 3 kerekűje, hanem a kismotor után a 2 kerekű pótkerekekkel. Gergőnek volt egy csomó járműje, kisautó, nagy teherautó, amire rá lehet ülni, neki volt 3 kerekűje is. Tényleg kb 3 éves kor körül jött a 2 kerekű, de akkor párhuzamosan használta az összeset. :? Még jó, hogy nagy az udvarunk. :)

zsebi_baba
 
 


Sziasztok!

Homokoznak a porontyok, ide settenkedtem.
Olgi, köszi mindent , sok szép rucit találtam nálad!

Tücsi nagyon édes, tényleg olyan drágán sétltatták a babákat. :lol:
Zolcsi igazi nagy komoly fickó.
Olivér még este is mondogatta,hogy mikor jösztök hozzánk?
Szvesen látunk benneteket bármikor és a többieket is.

Zita, Anita, Edina mikorra vagytok várhatóak?
Nekünk csak a kedd és a szerda nem alkalmas, a hét többi napja ok..

Andikám, kicsim megkönnyeztem az utolsó bölcsis-ovis képeket. :cry:
Jó lenne néha megállítani az időt. :cry:
Szép színe lett a falnak!
A függönyös bosszúságot ne is mondd, ha elkezdeném sorolni a múltheti termést ááááááááááá, volt bőven.

Edina,jobbulást nektek!
Mocihoz nem tudok hozzászólni, nekem mindkét gyerekem teljesen más. Olivér 2,5 évesen kezdte a motorozást, Nelly már 1 évesen "hajtotta".
Most a névnapjára kapott egy tolókaros bébitaxit, ha rövid távra megyünk pl. játszira.
Még nem tud addig elsétálni, ebbe csak beteszem, ha elfárad és mégsem a babakocsi lett hookos, koszos stb.
Itt a képe:

Kép

Lábtartós, bizt. öves, hintafunkciós stb. Zenél is, de minek? :shock:


Ennyi voltam síkit Nelly.

Puszi


Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: