Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Isten éltesse Szasza manócskát!!!! Szeretettel pusszantjuk eme jeles napon!

Kép


Szép napot mindenkinek!


K.



Sziasztok!

Boldog szülinapot kívánok Balázskának, Szaszának és Anna babának!!!

zsebi_baba
 
 


Balázskának is nagyon boldog szülinapot kivánok!!!!!!

Kép

Kép
lolita_78
 
 

 
 

Alíz! Balázskának utólag nagyon boldog szülinapot!!!!!

Kriszti, Neked pedig boldog névnapot!!!

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!

Most értünk haza Pécsről, nagyon jól sikerült minden, csak azzal nem számoltunk, hogy a 2010-es Eu kultúrális fővárosa cím miatt felújítások vannak, vagyis nem gondoltuk, hogy az egész belváros fel van túrva, így nem láttunk mindent úgy ahogy szerettük volna, de ez van. :?
És emiatt sajnos a Vasarely kiállítás is zárva van egy fél évig. :evil:
DE azért mindent megnéztünk amit lehetett, elfáradtunk kellőképp, de jó volt.
Jövöre az Ismerjük meg kishazánkat úticélja Hévíz és a Balaton környéke. :D

Enci!
A férjem látta valamelyik nap, hogy a Kishegyesin a Heliker(most már lehet coop) mellett a 10emeletesek alatt van egy bababizományi lehet hogy az költözött oda.

Andi!
Hogy álltok a szobafelújítással?Ja és a pocilakónknak szuvenírként megvettük az első ruciját, igaz még nem tudjuk a nemét, azért sárgát vettünk, de nagyon cuki. :D
zsanna7
 
 


Sziasztok!

Évi!
Hogy sikerült a szülinapozás?

Alíz!
És Balázskának?

Zsani!
Akkor nem volt 100 %-os a hétvégétek a felújítások miatt, de gondolom így is jó volt. Majd hozz képeket!
Jajj, de jó, biztos édes a kisrucija a babátoknak. Hát igen, nagyon nehéz megállni hogy ne vegyen az ember babaholmit, főleg ha bababolt környékén jársz.
A szobafelújítás nagyjából kész, vissza is pakoltunk. Függöny, szőnyeg, ilyesmik még hiányoznak. A mai nap pakoltunk, hát mit ne mondjak, nem volt egy sétagalopp.... :roll: :roll: :roll: :roll:
Majd holnap pihenek a munkahelyen. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
bendor
 
 


Bendor!

Köszönöm! Igen idősebb lettem 1 évvel!!!


Utolag én is minden ünneplő babának sok boldogságot kivánok!

Zsanna!
Sajna az nem az, mert már eleve azt ismerem, az a Törpi bizi ott is vannak jo dolgok.


Nagyon szeretnék 3kerekű sportkocsit!
Hol kapok?
encike 2
 
 


Sziasztok,

Eltűntem egy kicsit bocsi, de nálunk is zajlik az élet. Készülünk a holnapi szülinapi bulira, de ezen kivül is mindig van valami. Voltunk a héten babafotózáson Nyiregyházán. Anna kapta a névnapjára ajándékba. Egy házaspár készitette a fotókat, vagyis főleg a csaj, de a pasi is ott volt végig, segitett Annát egy hegyben tartani. Sajnos csak a 20dika utáni héten lesznek kész a fotók, mert addig szabin vannak. Már alig várom. Ezért vannak fent a kalapos képek, uis Zitától kaptunk kölcsön kalapokat és mielőtt visszavittem én is csináltam pár fotót. Olyan klassz kalapjai vannak Patriciának :-))) Még egyszer köszi Zita! Egyébként Anna nagyon édes volt, mosolygott sokat, de ez nála nem újdonság, alapból ezt csinálja 90 %-ban:-) Készültek pocakos és családi fotók is, nagyon nagyon kiváncsi vagyok.
Tegnap Pesten voltunk, csak amolyan egynapos kirándulás. Egy talira mentünk - István netes játszótársai - a Margit-szigetre, utána meg bementünk az ikeába. Megvettük Annának azt a forgós fotelt ami Krisztiéknek van. Nagyon megtetszett mikor ott voltunk nekem és Annának is. Ez az egyik szülinapi ajándéka.
Még van egy pár dolog amit holnap délelőtt el kell intéznem, meg kell vennem a bulira, aztán tesóm - Anna keresztapja - vigyáz Annára én meg feldiszitem a nappalit. Délután 3-tól lesz a buli addigra remélem kész leszek.
A héten anyukám segitségével nagytakaritást tartottunk: ablak és függönymosás, pókhálózás, szekrénymosás . . .stb. Ma folytattam mert a fürdőszoba és a konyha kimaradt. Sajnos még mindig van pár dolog, de az már a buli utánra marad.
Már elég nagy a pocim, bár lehet csak én érzem nagynak. Picurka már nagyon sokat mozog, az utóbbi egy hétben indult be ennyire. De sajnos rá sokkal kevesebb időm jut, mint anno Annára, főleg esténként amikor Anna már alszik. De gondolom a második gyerekkel már ilyen a pocakosság. Azért úgy gondolom jól birom még igy Anna mellett is. Bár sokszor érzem úgy hogy na most jó lenne aludni egyet, de erre legtöbbször nincs lehetőség. A névről ne is kérdezzetek, sehol sem tartunk, még nem találtunk megfelelőt.

Olgi
Nagyon sajnálom ami történt, tényleg igaz, hogy csőstől jön a baj:-(( Kitartást Nektek és remélem mostmár csak jó dolgok történnek majd veletek és némileg kompenzálódtok.

Andi
Mamám sajnos már sosem lesz igazán jól. Pár éve volt egy balesete, elesett és meg kellett műteni a térdét. Azóta valahogy sokat érzi magát rosszul. Tudod a hideg, a meleg, a frontok . . . mindent megérez és sajnos van olyan hogy lábra sem tud állni. Közben pedig hiába már 70 éves még nagyon aktiv lenne, imád kertészkedni, na persze sokszor emiatt lesz rosszabbul mert megerőlteti magát. Még jó hogy anyukámék is ott laknak, igy ő sokat segit neki - esti locsolás pl - de azon a héten neki is minden nap volt munkája, ezért segitettem be én is. Sajnos tesómék ilyen téren elég lusták, tele van a kert csupa finomsággal és azt sem tudják hol keressék. Ha nincs a hűtőben akkor számukra nem is létezik:-(

Évi, Aliz
Nagyon várjuk a fotókat és élménybeszámolókat!!!!!!

Kriszti
A névnapod alkalmából volt a romantikázás vagy csak úgy?Mindkét lehetőség klassz. És mit csináltatok?Ha nem túl indiszkrét a kérdés . . . :-))

Edina
Jól vagyunk. Egyáltalán nem érzem most tehernek hogy egy egyéves mellett vagyok terhes. Biztos lesznek kemény napok, ahogy most is előfordul, de Anna nagyon szófogadó baba és igy lényegesen könnyebb nekem is.
Anna még túl kicsi ahhoz hogy igazán felfogja kistesója lesz, de majd te is fogod látni Kaminál, hogy egyévesen még nem érti meg igazán. De azért sokat mondjuk neki és sokat puszilgatja a pocakomat, meg ölelgeti. Sztem nagyon fogja szeretni a kistesót és nagyon fog örülni neki. Imádja a gyerekeket, bármilyen korosztályról legyen is szó.

Jó éjt

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!

Meg vagyunk mi is, ma jöttünk vissza anyóséktól. :?

Isten éltesse a kis szülinaposokat:Annát, Szaszát, és Balázskát! :D

Kriszti!
Boldog névnapot kívánok!

Olgi!
Jajj, miket írsz :cry: Tényleg felháborító!
Viszont az nagyon jó, hogy Tüncike ilyen kis ügyes, reméljük sokáig megtartja jó szokását!:)

Akkor leírom hogy járt apósom:100000 ft!!!-ra büntették, mert átment" a piroson:történt ugyanis, hogy a kocsi eleje még a sárgán ment át, a hátulja meg már a piroson, és persze ezt fotózták le! :evil: :x A lámpa meg olyan gyorsan váltott, hogy észbe kapni sem volt ideje, és olyan sebességnél meg sem lehet csak úgy ni állni, mert veszélyes!Ugye a kressz szerint ha már nem tudsz biztonságfgal megállni.... :? Na mind 1, tényleg a pénzre hajtanak ezzel.Mert van olyan lámpa, amelyik sokáig sárha, vagy 5 másodpercig is, és van amelyik csak 1-2 másodpercig! :twisted:

Éva!
Nem csak a kulcsot várjuk, de még a konyhát is:)
Emili nagyon is tudja hogy meiyl lesz az ő szobáha,mindig mondogatja is mikor ott vagyunk:)
Hát nehéz kérdés ez az utazás dolog, sajnálom ha nem mentek ez miatt:(Mind kettő lehetőség mellett és ellen is vannak érvek, nehéz dönteni.

Anita!
Nahát, ti is Pesten jártatok?És IKEA-ban is?Lehet hogy tudtzunk volna találkozni!
Mostanában sokan jöttök fel :wink:
Olyan forgós fotelt kapott Emili is anévnapjára:)
pankaa
 
 


Anna Hercegnőnek kívánunk nagyon sok boldog születésnapot!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Nekünk is jól telt a hétvége, szombaton itthon "nyaraltunk", medencéztünk, grilleztünk, szóval pihenős nap volt, tegnap aztán behoztuk, mert "turnusváltás" volt a vendégházban, szóval ott is kellett dolgozni, meg itthon is volt tennivaló. Szerencsére nagyon jól beindult most a vendégház, augusztusban 2 éjszaka nincs kiadva, a többi mind foglalt. Zita! Köszi még egyszer a hirdetési lehetőséget, a ti oldalatokról is több érdeklődés jött. 20.-a környékére szerintem fél Debrecent ki lehetett volna adni! Remélem, azért őszre is lesznek vendégek. Képzeljétek, szeptemberre bejelentkezett 10 napra egy 4 tagú angol orvoscsoport, akikről kiderült, hogy nagy valószínűséggel internetes csalóról van szó. Már vagy egy hónapja e-mailezünk, de most a legutóbbi levélre már nem jött válasz, miután figyelmébe ajánlottam az Interpol ilyen csalásokról szóló oldalát....
Tegnap még főztem körtelekvárt is, ami nagyon finom lett, csak nem szilárdult úgy meg, mint az eddigiek, pedig ugyanúgy csináltam. Szerintetek nem romlik meg? Vagy inkább gyorsan együk meg az egészet?:)
Gergőnek is kellett pakolni, mert ma ment a Balatonra táborba. Remélem, jó idejük lesz.
Boginak pedig edzőtábora van a héten, igaz, csak itt Debrecenben, a vénkerti suliban, de egész napos edzés. Egyébként egész augusztusban minden nap van edzésük, úgyhogy nem sokkal több ez sem. Nem is értem, hogy bírják! Ha minden igaz, október végén Ausztriába mennek versenyre, most a napokban dől el, hogy vállalja-e a csapatból minden szülő, mert kicsit húzós az ár. Ráadásul jó messze lesz, Tirolban.
Szabi előtt pedig kinyílt a világ, eddig ugyanis nem tudott átmászni a szobája küszöbén, de tegnap óta sikerül neki, úgyhogy mostmár szabad a pálya az egész lakásban :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsebi_baba 2009.08.10 07:58-kor.

zsebi_baba
 
 


Anita! Nagyon kíváncsi vagyok a fényképekre, biztosan nagyon szépek lesznek! Édes lehet Anna a pocaksimivel!
Mikor jössz hozzánk babaruhát válogatni? Van egy natúr színű lenvászon kismama halászgatyóm, amit nagyon szerettem, tavaly ilyentájt vettem, ha jó rád, szívesen odaadom még a meleg napokra!

Panka! Kicsit irigyellek a lakásért, olyan jó dolog, amikor készül-szépül az új otthon! Persze csak az élményért irigykedem, a munkáért nem :wink:

Andi! Biztos nektek is szép lett a gyerekszoba! Fénykép van már fönt? :wink:

Encike! Én a vaterán vettem 3 kerekű kocsit, nagyon jó állapotban, és nagyon szeretem!!!

Kriszti! Boldog névnapot kívánok!!!
Hogy sikerült a romantikázás?

zsebi_baba
 
 


Anna babának nagyon boldog első szülinapot kívánunk!!!!!Jó bulizást mára, és várjuk a képeket! :wink:

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!

Anna kiskirálylánykának nagyon boldog első születésnapot kívánunk!!!

Kép

Bocsánat, megint rohanok, már szégyellem!

Minden kedves babának és maminak bolog névnapot ésszületésnapot! Ne haragudjatok, ha kihagytam valakit, olyan ciki, de folyton rohannom kell... :oops: :oops: :oops:
No e L. szabin lesz a héten éééééééééééés rávetem magam a babanetnetre.

Csókicák!



Sziasztok!

Nagyon Sok Boldog Szülinapot az 1 éves babáinknak!


MÁr készülök jönni egy ideje, csak napok óta kómás vagyok.
Anna mostanában megint felébred hajnalban, de fogalmam sincs miért. Pedig már olyan szépen végigaludta az éjszakákat :(
Én meg ugye nem tudok visszaaludni, ha egyszer felébredek, szóval napok óta vegetálok :)
Na de nem panaszkodom, majd lesz jobb is :roll:
Bocsi, de megyek teregetni, amig alszik!
Vendég
 


Sziasztok!

Ma beindult ismét a munka, bölcsi, ovi. Dorka vidáman bement reggel, de az ebéd utáni alvásnál kicsit pityegett, addigra anyátlanodott el igazán. De azt mondta megy holnap is.
Bence nem vágyott reggel oviba, de az tetszett neki, hogy most ők a nagyok és délutánonként már nem kell lefeküdniük aludni. Ő már igazából az iskolára kiváncsi, amit nagyon vár.

Anita!
Édes kicsi Anna lányodnak mi is nagyon boldog születésnapot kívánunk!!!Majd várjuk a bulifotókat és az élménybeszámolódat.
Biztos nagyon szépek lesznek a profi fényképek is, nem csodálom, hogy nagyon várod már hogy láthasd őket. Mi is várjuk. :lol: :lol:
Mamád ha nagyon aktív még a térdfájása ellenére is, akkor most nagyon nehéz neki. Mert ülnie kell a fenekén és pihentetnie kellene. Szegény.
Jót nevettem, hogy a tesódéknak nem is létezik a sok zöldség-gyümölcs ha nem a hűtőben van. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsebi!
Klassz hogy Szabika is kezdi felfedezni a világot , ezentúl tényleg nem lesz akadály előtte, mindenre kiváncsi lesz. Nagyon édes korszak ez. :P
Azta... tényleg beindult a vendégház, ez nagyon jó. És még egy csaló bandát is lelepleztetek? Hát nem semmi. Hogyan sikerült?
Gergőékre nagyon jó idő volt a Balcsin ma, ha minden igaz hét közepéig ilyen is marad.
Bogid meg nagyon-nagyon kitartó, le a kalappal előtte. Még nyáron is minden nap edzésre jár, pedig ez elég fárasztó lehet. 20.-ai rendezvények valamelyik napján fellépnek?
Körtelekváradnak biztos nincs semmi baja, bár nem vagyok szakértője a dolognak.
Fénykép nincs még fent a gyerekszobáról, majd ha már dekor is lesz fent a falon, és függöny is lesz akkor teszek. Egyébként gyerekek választották a színt, jó mélypiros lett a fal, de tetszik mindenkinek.

Lilla!
Kicsi lányod ismét próbára tesz az éjszakai ébredéseivel, kár hogy nem tudsz visszaaludni, mikor ő is elalszik. Így tényleg fáradt lehetsz. Kitartás, lesz könnyebb időszak is.
Szép új lakásotokról mikor láthatunk képeket?

Kriszti!
Férjed is szabin lesz, és most fogsz gyakrabban jönni babanetre? Nem csináltok valami jó kis progit négyesben? Vagy akár kettecskén is?

Panka!
Jajj, ez a 100 ezres bünti nem igazán hangzik túl jól, nagyon bosszantó. Nemrég belinkeltem azt a haonos cikket ami szerint a sárga lámpás áthajtásért is 50 e Ft a büntetés, és mivel ő is sárgán ment át (mivel a rendszámot a kocsi elején fotózzák) , de hamar váltott a lámpa már pirosnak tekintették , szemét módon az áthajtásért így dupla tarifát szedhetnek, , és természetesen ez a céljuk. :roll: :roll: :roll:

Zsuzsi!
Milyen volt Gyulán? Remélem sikerült kicsit kikapcsolódnotok. Gyere és mesélj!

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok,

Köszi mindenkinek a köszöntést, aranyosak vagytok.
A buli jól sikerült, estére én is és Anna is rendesen elfáradtunk. A délelőtt még lázas készülődésben telt, aggódtam is hogy kész leszünk-e időben, de aztán minden rendben alakult.
Már tettem is fel képeket. A torta nagyon jól sikerült, sógornőm csinálta és nagyon finom is lett.

Mára ennyi voltam

puszi

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Anita!

Nagyon jók a képek, szépen dekoráltátok a nappalit, sok szép dolgot kapott Anna baba. A tortája pedig mesés volt. Ügyes sógornőd van nagyon.

Zsani!
Egy kis segítség a kis csapatról:

Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Anita!

Édes Anna babának NAGYON NAGYON BOLDOG 1. SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!!!!

Küldjük Kamilla kedvenc zeneszámát neki:
Alma együttes-Ma van a szülinapom
http://www.youtube.com/watch?v=hi3pbtrqy70

Kép
dinaedo
 
 


Sziasztok!

Anita!
Nagyon jók a képpek, olyan jól áll Annának ez a haj!!!Nagyon cuki:)
Szép letta dekor is, na és a katicás torta...!!!Szupi!Látom Anna is nagyon élvezi a pörgést a székben:)Szerencsére Emili már maga löki, én nézni sem bírom :lol: Persze aztán mikor kiszáll még rájátszik egy kicsit, hogy ő mennyire szédül:D

Holnap megyünk asztaloshoz konyha ügyben, mégsem IKEA-s lesz :lol:
pankaa
 
 


Sziasztok!

Köszi Andi, így már jobb lesz.Készülődök, mert megyek az OTI-ba, remélhetőleg, most már tényleg ott lesz a doki és sikerül mindent elintézni. :D
zsanna7
 
 


Sziasztok!

Enci!
A Bethlen sarkán is láttam egy bababizományit a modemmel szemben, lehet az költözött oda.Egyébként ha konkrét dolgot keresel, akkor szerintem is jó a vatera meg a teszvesz is.
zsanna7
 
 


Sziasztok!

Folyamatosan teszek fel 30-40 db rucit a Picasara, ha érdekel benneteket kukkantsátok meg.

Puszi



Sziasztok.

Ne haragudjatok hogy csak igy ismeretlenul irok, de most koltoztunk Debrecenbe es szeretnem a segitsegeteket kerni.
Tudtok ajanlani egy jo gyermek orvost?
lari
 
 



Sziasztok!!!

Szasza babának és Anna babának nagyon Boldog 1. szülinapot kívánok!!!

Lányok, aki szándékozott megnézegetni a rucikat, lehet jönni, amikor jó nektek ( persze, ha még kell...)

Zsebi: még kell a Gergőnek Hókusz figura?

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Olgi! Nem tudom, most táborben van, de ha telefonál, megkérdezem tőle.

zsebi_baba
 
 


Olgi, Kriszti!

Engem érdekelnek a cuccok, de nekem 74-80-as cuccok kellenének, ha van köztük nektek esetleg!

Edina!

Ha neked vannak ilyen méretben eladó cuccaid, akkor téged is meglátogatnálak valamikor! :)

Andi!

Teszek fel pár képet a lakásról a picasára! Csak a te kedvedért. :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon köszönjük mindenkinek a köszöntést.

Eltelt a szülinap.Nem csináltunk nagy partit mert a csalás is csak megosztva tudott jönni.Anyukámék és az egyik barátaink jöttek szombaton és anyosom és Szasza keresztapukája pedig vasárnap.
Volt egy látszat tortája Szabcsinak a fotó kedvéért és kapott egy almáspitét bioboltból amit megehetett (nem sokat hagyott belőle ).
Tetszett neki a torta tüzijáték és persze a rengeteg ajándék.
Kapott kismotort,hátizsákot,plüsskrokodilt,béka-bábot,kiskönyveket de egy képet csináltam az ajándékokrol azon majd látszik a termés :-).
Fotokat majd ma teszek fel délután.
Addig is pusza mindenkinek.

Kép
awe
 
 


Sziasztok!

Anita, nagyon tündér Anna , hogy minden képen mosolyog! Szuper a forgós fotel, az enyémek is imádják. Még Olivér kapta 2 évesen, de azóta is kedvenc. Lassan vehetek másikat, mert néha összevesznek rajta.
A katica torta gyönyörű, taps érte a "cukrásznak".


Évim, hűha akkor elhalmoztátok Szaszát. Mi tetszett neki a legjobban?

Pintyuska, nagyon csendben van, így kifáraszt Patrickó??? Már biztos fut, mint a nyuszi.
Van már ötlet a szülinapra? Kiskonyha, babakocsi babával?

Andikám, őrült egy család vagytok, az tuti! :lol: :lol: :lol:
Láttam Dorka is felült a római hullámvasútra....
Mi ott akadtunk ki előszőr, majd a pörölyön még1x.Naggyon durva volt.
Örülök, hogy jól telt a kis szabi.
No és egyből szétszedni a házat, amint hazaértetek...
Biztos szép lett, teszel majd képeket?
Hogy kérdésedre válaszoljak igen gondoltam én most netezek, ha L. itthon van, mert a gyerekektől nem tudok. Ha Nelly ébren folyamatosan rajtam csüng, ha alszik Olivér igényel.
Úgy sajnálom neki azt mondani , hogy nem érek rá, alig tudok vele foglalkozni a kis piócám miatt.

Szegény Olivér nagyon várja az ovit, de képtelen vagyok annyit és akkor játszani vele ahogy igényi.
Pedig viszem őket játszira, játszóházba, szomszédolunk is , kevés neki.
Mikor fog egyedül játszani??????

A névnap jó volt (az a 1,5 óra, amíg az ellenség megkaparintotta a gyerekeimet). Nem mentünk sehova, rendeltünk a Wasabiból, filmet néztünk, ennyi.
Kaptam egy orchideacsokrot és egy smaragdgyűrűt (ezt rendelni kellett, még nem jött meg) és megleptük magunkat egy családi wellnesshétvégével az egri Eger-Park Hotelbe. Itt van 4-5 benti medence, ha rossz idő lenne. Svédasztalos reggeli, vacsi.
Holnap megyünk, vasárnap jövünk.
L. kapott egy banánfát és egy Millenium Falcon kulcstartót (enyhén Star Wars függő....)

Olgi, engem érdekelneének a ruhák, a pöttömöm kinőtte a fél szekrényt.
Mikor nem zavarunk? Vagy együtt menjen mindenki? Neked hogy könnyebb?

Puszi, mert ébrednek a csemeték!
Szép hétvégéT mindenkinek!



Sziasztok!

Anita!
Nagyon jol sikerült a szülinapi ünnepség aképek alapján, Anna nagyon aranyos mosolygos kis hajasbaba! A torta gyönyörű volt, gratula a készitőnek! :wink:
A fotelt mennyiért vettétek? szemmel láthatóan nagyon tetszik Annának! de ugy látom a felnőttek is szeretik :wink:

Évi!
Várjuk a te képeidet is! Tőled pedig azt akartam kérdezni, hogy azt a triciklit hol vettétek Szabinak és mennyiért?

Lilla!
Megmondom őszintén, hogy mi is 74-80 as ruhákat hordunk igy sajnos nem hiszem h lenne köztük amit ilyen méretben eladnék, de ti mennyi súlyban vagytok, h már ekkora rucik kellenek?
Egyébként olyan ritkán talizunk, hogy ruhanézés nélkül is eljöhetnétek ha akartok.

Olgi!
Minket is érdekelnének a rucik, akkor majd beszéljük meg, h neked mikor jobb talizni együtt v külön -külön.

Kriszti!
Van pár ruci amit kinéztem nálad is, azok milyen méretűek? és van még több is mint mennyit feltettél, mert akkor érdemes szétnézni nálad is :wink:
Egyébként a sárga kis zipzáros pulcsit nagyon szeretjük :wink:

Kép
dinaedo
 
 


Edina!

Anna 7600 gramm és 70 cm, úgyhogy a 68-as ruhák már nem mennek fel rá. De gondolom a 74es még sokáig jó lesz rá... :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Tettem fel pár új képet Annáról!

Andi!

Régen irtál! Hova tüntél? :wink:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Lilla!
Köszi a hiányolást, megvagyok én, csak éppen sok a melóm. :twisted: Minden napra jutott eddig takarítani való helység és még a nappali mindig hátra. :roll: :roll: :roll: Meg még most mostam az utolsó adagját a nyaralós cuccainknak, tegnap kb. 2 óra hosszáig csak vasaltam, ugyhogy kissé el vagyok havazva.
De :
Feltettem a soproni képeknek a végét és a gyerekek augusztusi képeihez pár képet, köztük a gyerekszobáról is. De még nagyon puci a fal, nincs függöny, nincs szőnyeg, Dorka falvédője is csak ideiglenes. Ugyhogy kiegészítők után is járom a várost, kisebb eredménnyel. :? De függönyünket már varrják, kedden lesz kész. Gyerekek választották, fehér alapon pirosas méhecskék és virágok vannak rajta. :wink:
Megnéztem a Te képeidet is, csodaszép a lányod, sokat nőtt mióta nem taliztunk. És nagyon szép a lakásotok is. Megérte várni rá. :wink:

Évi!
Várjuk a szülinapos képeiteket. A leirtak alapján nagyon sok szép ajándékot kapott a kicsi fiatok. :wink:
Hogy döntöttetek, utaztok vagy maradtok?

Zsebi!
Milyen Gergőnek a tábor, élvezi?
Néztem a honlapotokat, szuper sok foglalástotok van a kis vendégházban. :wink: Persze ha egy üzlet egyszer beindul......... :wink: :wink: :wink:

Zsuzsi!
Milyen volt Gyulán? Képek lesznek?

Képzeljétek, Dorka már nagyon nem szeret bölcsibe menni, minden este alkudozik elalvás előtt, bölcsiben pedig az ebéd utáni alvásnál pityereg, sőt ma már játék közben is sírt. :roll: :roll: :( Oviba szeretne már menni. Bence is dünnyög, miért kell neki oviba járnia, már iskolába szeretne menni. :roll: Remélem a lelkesedésük megmarad szeptemberben és később is az új helyek után. Mindenesetre 4 napig járnak még utána 1 hét pihi és indul az új világ felfedezése számukra. :wink:

Kép
Kép
bendor
 
 


Hello,

Végre Andi hogy felőled is hallani!Már azt hittem elraboltak:-))
Megnéztem a gyerekszobát, nagyon klassz szine lett és olyan kis barátságos az egész. Nekem nagyon tetszik.

Edina
Az ikea honlapján meg tudod nézni, de amúgy 17ezer volt a fotelt (iszonyat drága, de nekünk megérte).

Zsebi
Neked mikortól eladó az a kis erszény, amit Szabinak vettél?
Nagyon jó, hogy igy beindult a vendégház. Bár tényleg az lenne az igazi, ha majd ősszel is lennének sokan, nemcsak aug-ban.

Olgi, Zsebi
Vmikor időt szakitok rá, hogy végre számbavegyem a kisfiús ruhakészletünket, összeirom mire is lenne még szükség és akkor megyek turizni. Talán jövő héten mikor István szabin lesz, lesz erre időm.

Évi
Én még nem találok fotókat!!

Jó éjt!

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!

Anita! Ha jössz a kis ruhákat megnézni, odaadom az erszényt is, már úgysem használjuk.

Olgi! Kisfiúruhák engem is érdekelnek! Egyeztessünk a többiekkel és együtt menjünk?

Andi! Na igen, ha egy üzlet... csak én mindíg attól félek, hogy majd jön az ősz, és nem jön senki. Persze sok foglalásunk az utolsó pillanatban jön, úgyhogy azért lehet ősszel is. Kár, hogy ez a szeptemberi foglalás csalás volt.
Bogi is nagyon készül már a gimire, tegnapelőtt vásároltunk sulis cucokat, aztán tegnap vett magának táskát, mert a Corában már nem volt az, amit kinéztünk, de a Hervisben vett nagyon jó Puma táskát. Már egészen rá lehet bízni a vásárlást, nagyon jó ízlése van. Mostanában edzés után mindíg megy shoppingolni :) Tiszta plaza-cica :))) Ma pedig jön 3 edzőtársa itt is alszanak.
Gergőnek nagyon tetszik a tábor, jó sok programjuk van.

Szabi tegnapelőtt belázasodott. :( Most először beteg. Először azt hittük, csak a fogától, mert azok most nagyon jönnek, de tegnap csak elvittem a doktornőhöz, nehogy hétvégére legyen betegebb, és azt mondta, hogy a torka piros. De más teendő nincs, csak a lázcsillapítás. Szerencsére egyébként nem nagyon látszik meg Szabin, eszik, játszik, nem nyűgösebb, mint máskor.

zsebi_baba
 
 


Sziasztok!

Hűha... nagyon nincs itt ma forgalom, már mindenki a hétvégi pihenését tölti? :shock:
Hozzánk nemsokára jönnek vendégek, most fejeztem be a takarítás és rendrakás végét, a kaja sül a sütőben. :wink:
Vasárnap szintén vendégeink lesznek, velük megyünk a Paripa csárdába ebédelni. Csak hogy holnap se unatkozzunk biztos kitalálunk holnapra is valami programot.
Dorkám ma már annyira nem akart bölcsibe menni, hogy az már látványosabb nem is lehetett volna. Reggel miután felöltöztettük visszafeküdt az ágyára hogy ő marad. Miután a szandiját felhúztuk , lehúzta és vissza akart szaladni a szobájába. A bölcsibe pedig csak ölben sírás közepette tudtam bevinni, nagyon szívfacsaró volt. :? De megleptük, ebéd után mentünk érte, nagyon örült neki. Gondozónők mondták, hogy azért délelőtt ma már jobb kedve volt mint tegnap. Hát ez is valami.

Zsebi!
Tényleg ügyes nagylányod van már, ha egyedül vásárolgat. Nálunk szinte a egész családnak én vásárolok, fiúk ugyanis még boltba menni is utálnak, nemhogy válogatni, próbálgatni. Persze nadrágot nem vagyok hajlandó egyedül venni, szerintem azt próbálni kell.De mást nagyjából meg tudok nekik venni.
Szabikádnak jobbulást kívánunk, gyógyuljon hamar. Ha nincs letörve , játszogat, akkor szerencsére nagyon nem viselheti meg.
:wink:

Szép hétvégét Mindenkinek!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Andi én vagyok, Anna alszik, én meg játék nézegetésben vagyok. Most az lett a mániám, hogy játékokat akarok venni Annának, pedig szegény még azt se tudja, mi az :)
Anita! Innen jutott eszembe, az egyik fényképeden láttam ilyen belebújós kis házakat, vagy nem tudom, mi annak a neve.
Azokat hol vetted?
Képzeljétek, már a tizórait sikerült kiváltanunk :)
Már másfél őszibarackot megeszik Anna! Csak az a baj, hogy hamar éhes lesz utána! Nem tudtok valamit, amivel egy kcsit töményebbé lehetne tenni neki?
Vendég
 


Helloka!

Kicsit késve, de feltettem 3 nyaralós videot, akit érdekel megnézheti:

Vizikrokizás:
http://www.myvideo.hu/watch/6809101

Hullámvasúton:
http://www.myvideo.hu/watch/6809078

Hajóhintázás:
http://www.myvideo.hu/watch/6809163

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!
Kulcsár Bogi vagyok,4.éves dietetikus hallgató.Most írom a szakdolgozatomat:Gyermekvállalás örömei és veszélyei 35év feletti várandósok körében címmel.Segítséget szeretnék kérni,hogy akinek lenne kedve kitöltené-e a kérdőívemet.Kérem olyanok írjanak,akik jelenleg várandósak.
emailben küldeném el a kérdőívet.címem:bogibogarka26@gmail.com
előre is köszönöm
bogibogarka
 
 


Sziasztok!

De eltűnt itt most mindenki. :? :cry:

Bogi!
Nem vagyok várandós és még 35 fölött sem vagyok, ugyhogy részemről kilőve a kérdőív. :wink:


Ma állatkertben voltunk, teszek fel majd pár képet.

Merre vagytok???????

Lilla!
Sűríthetsz burgonyával, babakeksszel..... én ezeket használtam. :wink: Később a gyümölcsökhöz jó lesz a joghurt, túró is.

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Tényleg nagyon eltűnt mindenki.Most végre enyém a gép egész délelőtt, úgyhogy ha minden igaz végre elkészül a picasás album. :D Azt hiszem ezen a héten kicsit lemaradtam mindennel, csütörtökön jöttem rá, hogy már nem hétfő van.Azért ez komoly, na mindegy.Kedden megyek a védőnőhöz a kiskönyvemért, aztán még a belgyogyi van hátra. :?

Bogi!
Én várandós vagyok, de nem vagyok 35, így én is ki vagyok lőve.

Andi!
Már megint nem tudom a picasás címed, de majd holnap megmutatod bent.Szerintem úgyis lesz rá időnk. :D :lol:
zsanna7
 
 


Sziasztok!

Remélem nincs harag de csak most reggel tudtam feltenni a képeket.
Sajna vagy nem sajna de nincs sok időm mert Szabika ahogy kinyitja a kis szemét és megreggelizik azonnal járkálni akar és tüzetesen megvizsgálni mindent ebben a számára most kinyíló nagy világban.
Nem tudom honnan van benne ennyi energia.Egyszer alszik már csak napközben kb 2 órát és ebbe az időbe kell besűrítenem a tennivalóin.Sajnos a babanetre nem nagyon jutok most is csak azért tudok pötyögni mert apával már kint cangáznak :shock: .
Reggel 7 körül ébred és este 9 ig ébren van.
Nem panaszkodom csak mentegetőzök hogy miért is hanyagollak titeket.
Ha majd lepaszolom nagyiékhoz majd akkor tudok jönni egy nagyobb lélegzetvételre.

Pusza mindenkinek

Kép
awe
 
 


Sziasztok Csajszik!!!!!

Csak gyors bejelenztkezésre jöttem,hogy megvagyunk ,Nagyom szupi volt a nyaralás.Pénteken jöttünk haza Kétpóról előtte Bogácson voltunk pár napot mert apósom vett ott egy házat és a villanyt krllett a férjemmnek szerelni,de az meg volt egy nap alatt a többi pihi.
Az idő nem volt túl jó derült *botult ,de szért 2-szer kimentünk a strandra.
Majd hazajöttünk múlthét pénteken,tartottunk egy kis szülinapot Balázsnak ,de most csak a nagyszülők voltak meg sütöttünk szalonnát na meg persze torta!!!!Majd teszek fel képeket.
Szombaton nagymosás meg újra pakolás mert vasárnap megint indultunk.
Nagyon szép voltb a kastély a, kiszolgálás a kaja is nagyszerű volt.
Degeszre ettük magunkat.Reggeli,ebéd és mindne este 4 fogásos vacsora. :shock: Nem merek ráállni a mérlegre. :lol:
Volt kinti medence,igaz kicsit hideg volt mert nem tudott igazán felmelegedni,de minket ez sem zavart.Gyerekeknek játszótér,kerti tó.
Bent volt pezsgőmedence,szauna,billiárd.A piciknek is volt minden.
Szóval nagyon jól éreztük magunkat.
Gyerekeseknek nagyon jó hely szerintem,de romantikázni vágyóknak is ,mert lehetett kérni gyertyfényes vaxsit az emeleti teraszra ,vagy a toronyba gyertyafényes rózsafürdőt.
DE ezt most mi kihagytuk.
A képeket majd töltöm ,csak most nem győzöm magam utol érni.


Utólag kívánok : :oops:
Anna,Szabika babáknak Nagyon-nagyon sok boldog születésnapot erőben,egészségben!!!!

Kriszti:
Neked Nagyon Sok Boldog Névnapot!!!!!

Zita:
Neked tudom még regebben volt,de azért :Isten éltessen sokáig egészségben ,boldogságban.


Köszönjük a szülinapi köszöntőket Balázska nevében .

Puszi,lépek.

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!!!

Bocsi, én is eltüntem kicsit. Nagyon sokat voltunk anyunál, ott is aludtunk párszor, Patrícia nagyon igényli a kintlétet, így egész nap kint vagyunk. Homokozunk, hintázunk, felfedezzük a kertet. paradicsomot szedünk. Patrícia imádja a paradicsomot, oda sétál és le szedi, egyből tenné is a szájába. :lol: :lol:
Nagyon ügyesen megy egyedül, szinte az egész kerten át, alig esik. Egyből feláll és megy tovább. Néha már szalad is, de akkor hamar seggre is ül. :D
Amúgy semmi különös nem történt, csak egyszerüen lefoglal a csajom. Várjuk hogy kiküöltözzenek a házból, szept. 10-ig van határidejük. Aztán kezdődik a felújitás. Szép lassan már pakolászunk itt is az albérletbe.

Megnéztem mindenkinek a képeit, nagyon ügyes édesek. Szasza olyan szép fiu lett, olyan nagyos!!! Édesen pancsizik, Éva te nagyon jól nézel ki!

Kriszti! Lestopiztam egy pár rucit, mikor tudnék értük menni?Esetleg Anitával.

Aliz: Örvendek hogy jól telt a nyaralás, és a gyerekek is élvezték, várjuk a képeket!!

Andi: nagyon jók a ti képeitek is, jó lehetett az állatkertbe.
Vendég
 


Hello,

Évi hidd el megértünk, mindenki átmegy ezen. Mi is hasonló cipőben járunk most. Anna is mostanában kezdett el naponta csak egyszer aludni, ráadásul nem is mindig olyan hosszút mint Szasza - van hogy csak 1 órát - és ő is azt igényli hogy menjünk vele mindenhova. Még mindig nem járunk, viszont tegnap óta egyedül iszik a cumisüvegből és nagyon boldog is tőle. Olyan ügyesen felemeli és iszik :-))) Nem nagyon akar beszélni, de mindent megmutat és hümmög, szóval kifejezi magát, csak nem úgy ahogy mi :-) Pár napja ha eldöntendő kérdést teszek fel neki és igen a válasz a részéről akkor hevesen rázza a fejét, zabálnivaló. Mindent megért és általában meg is csinálja, kivéve ha épp nincs kedve. Imád mindenhonnan kipakolni, de próbáljuk a rendcsinálásra is tanitani, néha már sikerült is rávenni, hogy vissza is pakoljon. Okos nagyon, mint minden ilyen korú gyerek, csak tanitani kell. Tényleg nincs az embernek másra ideje. Estére már én is hulla vagyok, sokszor nem is értem neki hogy van ennyi energiája.

Edina Évi nem válaszolt ugyan, de a rágióban lehet ilyen tricikliket kapni, Anna is kapott, kb 2 hete akció volt, 9ezerért lehetett venni. De a mienk olyan mint a Zitáéké, nem olyan figurás - teknősbékás - mint a Szaszáé.

Aliz örülök, hogy jól sikerült a nyaralás, Kétpóról eddig csak jót hallottam mástól is. Majd várjuk a fotókat, a szülinaposakat is!

Szép estét!

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!

Zsani!
http://www.picasaweb.google.hu/andidocsa
Vannak fent szombati állatkertben készült képek, és mai Paripa csárdás képek is. :wink: Ma jöttek az egri ismerőseink, velük mentünk ebédelni.
Várjuk a Ti képeiteket is. :wink:

Zsuzsi!
Örülök, hogy szombaton összefutottunk.
Pannika hogy bírta anyukádéknál? Kész vagy a takarítással a festés után? Milyen vot a kettesben töltött vacsi a férjeddel?
Lányom kérdezte este milyen színűre lett a fal festve nálatok? Mert ezt ugye elfelejtettük megkérdezni Tőled. :oops: :?

Alíz!
Örülök, hogy jól sikerült a nyaralásotok, és hogy jó kis helyen voltatok, elégedetten jöttetek haza. Várjuk majd a képeket.

Zita!
Édes lehet amint Patrici szedi a paradicsomot. Múltkor uborkát "vásárolt", most paradicsomot szed, igazi kis háziasszony lesz belőle. :lol:

Évi!
Tündéri Szasza baba az újabb képeken, sok szép ajándékot kapott. Édesek nagyon a sütievős képek, aranyosan majszol. Tényleg nagyon jó a képed ahol a kis medencében ülsz a fiaddal. :wink:

Látom az egy éves kismanóink fedezik fel a világot, totyognak, egyre több mindet produkálnak. Tavaly ilyenkor még Patrici pociban volt, Zita tűkön ült. Szasza baba és Anna baba pedig csak pár napos volt, tanultak szopizni, Anita és Évi pedig az anyaság első napjait próbálta élvezni.Emlékszem , Anitának a méhösszehúzódások, Évinek a szopi okozott fájdalmat. Ezen is túljutottatok. :wink: Ugye milyen hamar eltelt ez az egy év? Ti is így érzitek?

4 napos hosszú "hétvégére" ki mit tervez? Mit csináltok? :shock: :shock: :shock:
Mi 20.-án karneválozunk. Pénteken vagy anyuékhoz megyünk, vagy a nyiregyi rokonokhoz grillezni (vagy mindkét helyre), szombaton pedig anyuékkal és a nyiregyiekkel közösen megyünk , fiúk horgászni akarnak és mi csajok is megyünk velük szalonnát sütni.
Vasárnap pedig anyuékkal Bence névnapozunk. :wink: Legalábbis ezek a tervek, meglátjuk mi lesz belőle. Unatkozni nem fogunk ha minden összejön, az biztos. :wink:

Kép
Kép
bendor
 
 


Andi
Tényleg hihetetlen mennyit változott körülöttünk az élet egy év alatt. Tavaly ilyenkor tényleg a falat kapartam a méhösszehúzódásoktól és persze közben nagyon boldog voltam, hogy Anna már ott volt mellettem és hogy minden rendben volt velünk. Ekkorra már itthon voltunk mindketten a babáinkkal és csak szegény Zita izgult hogy Patricia mikor akar már kibújni :-)) Gyorsan eltelt ez az egy év, de annál eseménydúsabb volt. Fura, már most annyira csak a jóra emlékszik az ember. Pedig az első 3 hónapunk sok sirással telt a hasfájás miatt, mégis főleg csak a jó dolgok jutnak eszembe ha az elmúlt egy évre tekintek vissza. Az meg már csak hab a tortán, hogy nemsoká kezdődik minden előről és hamarosan egy újabb picurka lesz köztünk. Már nagyon várom, hogy milyen lesz, hogy fog kinézni, milyen tulajdonságai lesznek. Vajon mennyire fog hasonlítani Annára, mármint belsőre, vagy teljesen más lesz?Na meg hogy Anna hogy fogja fogadni. Most nagyon szereti a babákat, mindegy milyen korúak, de azért engem is nagyon szeret kisajátitani, ami később már nem lesz mindig megoldható, de azért remélem nem lesz túlzottan féltékeny. Persze tudom ezért majd nekünk is meg kell dolgozni, hogy ne érezze magát mellőzve és nehogy emiatt ne szeresse majd az öcsikéjét.
De azt hiszem ezen vagy ehhez hasonló dolgokon itt közülünk mindenki szivesen elgondolkodik. Andi, neked ott van Bence aki már iskolába megy, de gondolom az elmúlt 7 év mégis olyan mintha elröpült volna. Nem?

Évi irok privit, remélem lesz időd elolvasni.

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Anita!
Hát bizony, Bence már iskolába megy, betöltötte a 7. évet és még mindig tisztán emlékszem mikor a pocakomban volt, mennyire vártuk mi is, hogy megszülessen. Tényleg megszépülnek a hónapok, évek, a jókra emlékszünk leginkább. Pedig mi is átmentünk egy-két-három-négy :lol: zűrösebb napon, heten. :lol: Hasfájás, nem evés, hányós-köhögős-hörghurutos időszak mindkét gyereknél, Bence orrmadulaműtéte stb.
Meglátod hamarosan Te is, szép dolog kétgyerekes anyukának lenni, a szeretet duplázódik, amit kapsz a gyerekektől az felér mindennel. Persze emellett a napi megoldandó feladatok sora is nő, de a kicsik mindenért kárpótolnak. Öröm hogy egészségesek, kiegyensúlyozottak, szépen növögetnek, okosodnak napról-napra. Hipp-hopp és kis emberekből felnőttek válnak. Nagyon repül az idő.

Kép
Kép
bendor
 
 


Andi
Kérdésedre válaszolva nekünk most nemcsak hosszú hétvégénk, hanem egy egész szabad hetünk lesz. István szabin lesz a héten, illetve nem egészen, mert szerdán be kell mennie egy megbeszélés miatt, de amúgy itthon lesz végig. Kedden anyósom elvállalta Annát, igy lesz egy napunk kettesben is. 20-án mi nem tervezünk ki sem mozdulni, nem akarok a tömegbe nyomakodni, de lehet vmikor elmegyünk egy egynapos kirándulásra, még nem beszéltük meg. De ha csak itthon leszünk együtt az is nagyon jó lesz.
Nektek is klassz programotok lesz, Bencének előre is boldog névnapot kivánok, ha esetleg aznap nem irnék. Mit kap a névnapjára?
Meg is nézem a fotókat.
Jó éjt

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Anita!
Húha, nagyon jól hangzik hogy kettesben is tudtok lenni.
Egynapos kirándulásnál merre vennétek az irányt legszívesebben?
Persze biztos hogy lesz tömeg 20.-án, de a virágos kocsikat a gyerekeim meg akarják nézni, így mi kimegyünk.
Köszi átadom Bencének a köszöntést.
Tőlünk Scrabble Junior társasjátékot kap, mivel már ismeri a betűket és tud olvasni.
Anyuéktól pedig bűvészdobozt, ami segítségével trükköket tud megtanulni.
Anno nekem volt egy Rodolfo bűvésztáskám, anyuéknál megtalálta Bence és nagyon tetszik neki, csak az a baj, hogy hiányoznak belőle kellékek. Így nagyon fog örülni ha bűvészkedhet és minden meg is lesz hozzá.
Anyu süt neki tortát, a tetejére már meg is vettem a Pókemberes ostyát. :P Ugyhogy készültem időben, megvannak az ajándékok már kb. 2 hete. :lol:

Kisfiú nevekkel továbbra is korai lenne még nyaggatni Téged? :lol:

Kép
Kép
bendor
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: