Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!

Van egy kis időm, benézek. Pannika alszik, remélem, jó sokat, hogy bírja az estét. Laci kivitte a cuccainkat a Vígkend majorba, mert kint alszunk. Annyi cuccunk van, mint aki egy hétre megy....Etetőszék, utazóágy, babakocsi, plusz egy nagy sporttáska... :roll: Reggel már voltam fodrásznál, meg sminkeltetni. Aztán felöltöztettem Zsófit, nagyon szép lett. :D Most fotózni vannak, az esküvő 6-tól lesz. Az azért jó, hogy nincs 40 fok, csak eső ne legyen, bár eddig megúsztuk.

Tegnap nagyon elcseszett napunk volt. Reggel séta közben elaludt Pannika, ilyet ezer éve nem csinált, aludt egy fél órát, de az pont elég volt ahhoz, hogy délben ne aludjon.... :? Délután Anyáéknál voltunk, és hirtelen egyik percről a másikra tört rá a fáradtság, de olyan szinten, hogy csak az én ölemben volt jó. Jöttünk is haza, és öltözés közben a frászt hozta rám. Nem tudom, írtam-e már, hogy ha nagyon sír, sokszor nem vesz levegőt. Illetve most már egyre ritkábban csinálja. Na tegnap is ez volt, de sokkal hosszabb ideig, mint eddig bármikor. Épp az ölemben ült, mikor láttam, hogy nem vesz levegőt sírás közben, elkezdtem rázni, ütögetni a hátát, meg szólonagtni (ez mindig hatni szokott), de semmi, ekkor már kezdtem pánikolni, mert a szája is lilult. :( Anyukám kikapta a kezemből, és hasrafordítva ütögette a hátát, mikor végre vett egy nagy levegőt.... :( Nem kell ecsetelnem, éveket öregedtem azalatt a fél perc alatt..... :( Olyan kis buta, igazán leszokhatna már erről.... Annyira be tudja hergelni magát, általában akkor ha fáradt, vagy ha fáj neki vmi. De ez a mostani tényleg a legdurvább volt. :cry:

Na, lépek is. Bocsánat, hogy csak magunkról írtam. Majd jelentkezem képekkel, beszámolóval! :wink:

Kép
zsuzska81
 
 


Hello!!!

Andi: Milyen volt az ejszakai horgaszas??? Sok halat fogtak? nagyobbakat? Bence élvezte? Hánykor értek haza? És ti csajok miket csináltatok?

Zsuzsi: Jó szórakozást kívánok mára, biztosan nagyon szép lesz minden és jól fog sikerülni. Ez az idő is nagyon jó, csak ne essen. Emlékszem a mi esküvőnkön volt vagy 40 fok és nagyon nehezen viseltük. Hol fényképeszkedtek tesódék? Biztosan gyönyörü menyasszony! Hát igen, szép nap ez nagyon, most kicsit nosztalgiázom én is. :lol: :lol: :lol: :lol:

Pannika nagyon megijesztett ám, még én is szörnyülködve olvastam hogy miket írsz!!!!! Nem is mondtad, legalábbis én nem tudtam róla hogy ilyeneket csinál Pannika. De borzasztó lehetett. Jó hogy nem lett semmi baj. De ténleg leszokhatna erröl az ijesztgetésről. Most hogy álltok babaprojektel?

Ma egész jó idő van, még néha fázom is, de már keddre 37 fokot mondanak. Jövő hétvégere meg 38at, ugyhogy Andi mehettek pancsizni. Voltunk kint a temetőbe apósomnál.
Holnap megyünk a börzére, kimenőm lesz. :lol:

Mindenkinek kellemes hétvégét kívánok!
Krisztiék valjon miket csinálnak, biztosan jól szórakoznak, és az idő is kedvez nekik szerencsére.

Puszika
Vendég
 


Zsanna! Ne idegeskedjél az Uh miatt. Amúgy mikor voltál utoljára Uh-n? Akkor nem mondták hogy meg van mindene, általában azt már 6 hetesen meg tudják állapitani. De minden rendben lesz meglátod. Mondjuk, természetes az ilyen félelem, és sajnos végig kiséri az egész terhességet és miután megszültél, lesz más miért aggódni egyfolytába. Úgyhogy fel a fejjel.
Babacuccot még van időd beszerezni. Én is 14 hetesen kezdtem el a beszerzését, főleg turkálóbol az elején. Anyi édes jó minőségi babaruhák vannak hogy alig lehet megállni hogy ne vedd meg az összeset.
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Köszi Pintyus a bíztatást.Annyira nem parázom túl a dolgot csak néha rámjön. :) De tényleg úgy van hogy mindig valami más miatt kezd el aggódni az ember.Utoljára 7 hetesen voltam uh-n, akkor még csak 1cm volt és annyi látszott hogy szerencsére egyedül van. :D Ja és a szívhangot is hallottam, az volt a legjobb. :)
zsanna7
 
 


Zsu!
J
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pankaa 2009.07.20 13:51-kor.
pankaa
 
 


Sziasztok!

Csinálatam én is várandós vonalzót, csak nem tudom beilleszteni.Legalább is mikor a profilomba beillesztettem, akkor csak a link látszott vagy ez úgy jó?Tudtok segíteni benne hogy hogyan kellene?Elég analfabéta vagyok az ilyesmihez. :oops:
zsanna7
 
 


Hello Lányok!

Zita!
Még mindig anyuéknál vagyunk. Fiúk pénteken este 6 körül mentek horgászni. Apu hazahozta éjfélkor Bencét és már ő sem ment vissza. De Tibi, az öcsém, és férjem unokatestvére reggel 5-ig voltak, persze nem fogtak semmit. :lol: Bence fogott pár kishalat, mint mindig a nagyok meg semmit. :lol: Én ezen már csak röhögni tudok. :lol: :lol: :lol:
Szombat délelőtt piacoztunk anyu, apu , Dorka és én, hogy a fiúk hagy aludjanak. 11körül arra jöttünk haza, hogy mindenki fent van, Bence hasa megy, és fáj is neki. :cry: Gondolom valami vírust szophatott be. :cry:
Szombat délután Nyíregyházára mentünk rokonokhoz , ahol grilleztünk egy jót. Bence ott is fájlalta a hasát és ment is neki 3x. :cry: :? :(
Este felé jöttük vissza anyuékhoz.Tibivel elmentünk a kis tóba növényeket szedni egy két kanális partra. Szedtünk is nádat, sást ezt-azt.
Ma pedig grilleztünk anyuékkal, most délután meg behúzódott a család hűsölni a házba. Fiúk Forma 1-et néznek (ill. már el is aludtak tv-zés közben). Dorka pedig mesét. Szerencsére ma már nincs Bencének sem hasfájás , sem hasmenés.
Medencézni nem tudunk, mert nagyon erősen fúj a szél. És elég hűvös is ráadásul. Nem akarunk megfázni, mivel jövő hétvégén Egerbe készülünk így inkább most kihagytuk a medencézést.

Zsuzsi!
Gondoltam tegnap rátok, biztos szép volt minden.
Majd mesélj.
Pannika tényleg jól rátok ijesztett. Nekünk egyetlen alkalommal csinált ilyet Bence , de bennünk is megállt az ütő. Egy hisztiroham közepette ájult be, hirtelen elernyedtek a végtagjai, feje félreesett. Félelmetes volt. Pofozgattuk, hideg vizzel arcot mostunk neki, szerencsére magához is tért. :wink: És folytatta a hisztit. :lol:
Dorka pedig 2x félrenyelt, de az sem volt különb szitu, neki is lilult a szája és teljesen elcsendesedett. Egyszer anyuval egyszer férjemmel voltunk Dorkával, persze mind2x nekem volt lélekjelenlétem, hogy gyorsan próbáljuk ütögetni a hátát, meg rázni szinte fejjel lefelé, hagy tegyük szabaddá a légutat. Sikerült is, szerencsére. De azokat a perceket az ellenségemnek sem kívánom. És soha nem felejtem el Dorka kétségbeesett, segélykérő arckifejezését. Nagyon durva volt. Áááááá.... még rágondolni is rossz. Amikor vége volt ennek a durva eseménynek akkor tört rám a remegés és a sírás. Alig tudtam megnyugodni. :oops:

Zsanna!
Kisfiúban vagy kislányban gondolkodtok inkább? Vannak már nevek amik számításba jöhetnek?
Dolgozol vagy tanulsz? Merre laktok? Lesz fogadott orvosod vagy az ügyeletesnél akarsz szülni? Klnikán vagy Kenézyben? Mesélj!

Kép
Kép
bendor
 
 


Zsanna!
Megnéztem az én profilomban a vonalzóm elején még ez is ott van:
[url=http://www...... és a végén is az url)
Próbáld meg ezt a részt is bemásolni és akkor biztos neked is fog látszani a vonalzód. :wink:
Hajrá!!!Mi is próbálgattuk az elején míg össze nem jött. Ettől még nem nézünk analfabétának, nyugi! :lol:

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is, csak éppen nagy pakolásban vagyunk. Jövő héten költözünk az új lakásba, aztán péntekig be kéne mindent dobozolni.
Csak hát Anna mellett nem könnyű. Ráadásul elkezdődött nála a fogzás, úgyhogy eléggé szenved szegénykém. :(
Amúgy jól vagyunk, már alszik 8-9 órát éjszaka, aztán még visszaalszik 10-11-ig, úgyhogy nem panaszkodom. :)
Voltunk anyukámmal az expón. Venni akartam járókát, de gondolhattam volna, hogy ide úgyse hoznak :roll:
Zita szerintem láttalak téged kint a padoknál, de nem voltam biztos benne, hogy te vagy, úgyhogy nem mertem odamenni.
Vendég
 


Sziasztok!

Bendor!
Siker, már ott van a vonalzóm.Köszi a segítséget.A másik kódot kellett beilleszteni nem a HTML-est. :lol:
Megpróbálok minden kérdésedre válaszolni. :D Hát, hogy kisfiú vagy kislány?Nekem mindegy, csak egészséges legyen, bár nem bánnám ha fiú lenne az első.A férjem meg mindig csak azt mondja, a fiam így, a fiam úgy.Én meg mondtam neki, hogy nagyot fog nézni, ha lány lesz, mert szinte csak fiúban gondolkodik.Persze nem bánná ha lány lenne azt sem, de inkább fiút szeretne.Nevekben majd akkor gondolkozunk igazán, ha már kiderült a neme, bár már van néhány ötlet, de szerintem fog még változni.Egyébként dolgozok Debrecenbe és itt is lakunk, sajnos megint hamar eltelt a hétvége így már mehetek is holnap gályázni. :?
Magándokim van, pontosabban a magánrendelőjébe járok, de amúgy a klinikán dolgozik.Biztos ismered is, Major Tamás.Hallottam róla jót, rosszat, de én már évek óta hozzá járok, már műtött is engem és én meg vagyok vele elégedve.Szóval elvileg a klinikán fogok szülni, ha még beérek egyáltalán, mert anyukám épp hogy beért a kórházba annak idején velem is meg a tesómmal is.Ha követem a példáját akkor iparkodni kell. :D
zsanna7
 
 


Sziasztok!

Újra itthon, igaz Bence még mindig a nagyszülőknél, most sem akart hazajönni, annyira jól érzi ott magát. Persze örülök, hogy jól elvan nélkülünk is, meg tudom hogy jó helyen van.
Dorka is mondta kb. 10 percig hogy ő is maradni akar, de mikor készülődtünk haza csak meggondolta magát és jött velünk. :lol:


Lilla!
De jó, ha már költözködtök. Merre is fogtok lakni?
Szegény lánykádat is megviseli a fogzás? Az nem jó, de hátha hamar kibújik majd az a fogacska és nem lesz tovább nyűglődés vele. :wink: Az éjszakai alvására tényleg nem lehet panaszod, 8-9 óra egyhuzamban az nagyon jó. Vagy közben azért felkel cicizni?

Zsanna!
Hol dolgozol?????? Ha válaszoltál megírom miért kérdezem. :lol: :lol:
Nem ismerjük mi egymást??????? :shock: :lol: Gyanús nekem. :lol:

Kép
Kép
bendor
 
 


Szia Andi!

Lebuktam ugye?Pedig próbálkoztam... :oops:
zsanna7
 
 


Sziasztok!

Zsani!
Hát tényleg lebuktál. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Képzeljétek lányok, Zsanna (Zanett) az egyik kolleganőm. :lol: Aranyos csajszi, szeretem nagyon. És így kellett megtudnom, hogy babát vár. Persze tudtam, hogy tervbe van véve.
Zsani, gyere gyakrabban, hogy a csajok megismerhessenek. Még1x hatalmas GRATULA!!!!!!!!!!!!!!!


Zsuzsi!
Milyen volt az esküvő/lagzi????? Már olyan kiváncsi vagyok, gyere mesélj!!!!!!!!!!!

Évi!
Ígérted hogy gyakrabban jössz és írsz, ugyhogy gyere!!!

Kriszti!
Meddig vagytok Sopronban? Jó időtök van, nem lehet okotok panaszra. Remélem a gyerekek is jól bírták az autókázást. Tetszett nekik a Familipark? Merre jártatok még?

Zita!
Patrícia hányással hogy áll? Gyakran előfordul még nála?

Alíz!
Balázska otthon is ugyanolyan lelkes az öltözködést illetően mint nálunk volt? Tündéri volt ahogy húzta magára a pólót. :lol:

Anita!
Meggyógyultatok már?Gyógyulj!!!
Pocisan hogy bírod ezt a nagy meleget?

Zsebi!
Te meggyógyultál már? Gyerekek nem kapták el? Jobbulást Neked is!!!

Panka!
Emili élvezi a nagyszülőknél a nyaralást???? Meddig vagytok még náluk? Emili szobatisztasága????? Kell még pelus?

Krisztinaa!
Neked a 4 hét bentfekvésből mennyi telt már le? :shock: 2?
Hogy bírod?

Na dugulok. :lol: :lol: Tettem fel hétvégi képeket!!!!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Szia Andi!
Most már akkor bármit írhatok.Így azért könnyebb. :D
zsanna7
 
 


Sziasztok!!!

Andi,Zsanna:
Azta nem semmi hogy így megismertétek egymást. :D
Andi miből jöttél rá?

Egyébként köszönjük szépen a vendéglátást, még nem volt alkalmam megköszönni.Bocsánat nem bunkóságból ,csak nem nagyon volt időm gép eklé ülni.
A süti tényleg naygon finom volt,meg is csináltam szombaton a ,majdnem felét én ettem meg. :oops:
Aranyos volt Dorka nagyon olyan szépen eljátszottak Balázsal és milyen édesen foglalkozott Vikivel is.
Nagyon sokat nőtt mióta nem láttam.
Jja hát igen imád öltözni ,nem mindegy hogy mit vesz fel.Jja meg a Pókemberes sapkában kellett aludni. :roll: De azért levettem róla amikor elaludt. :lol:
Na meg a vetkőzés,mostanában azt csinálja hogy levetközik tök pucira az udvaron és úgy szaladgál.
Remélem nem chipandale lesz belőle. :lol: :lol:
Azt mondja a védőnő hogy ez az önállóság jele.Hát nem tudom ,lehet. :?
Jók a képek,látom megint jól telt a hétvége,a tó is egyre szebb.Ügyik vagytok.

Zsanna:
Üdv itt köztünk,most már ha lebuktál,írhatsz bármit magadról. :lol:

Pintyus:
Nagyon édes Patríciád .Dehogy haragudott Balázs,tetszett neki hogy simogatta Patríci. :lol:
A hátára mászott az már annyira nem ,de meglepődtem hogy a végén már félt tőle. :lol: :lol: De nem volt komoly mert apának mesélte és akkor már mosolygott.
Dehogy nézek ki jól ,főlehga képeken van 1-2 béna,de ezt már megszokhatátok.Azért köszi aranyos vagy.
Szerintem meg te néztél ki jól,akartam is mondani ,csak nem volt sok időnk beszélgetni,azért jó volt találkozni ,remmélem legközelebb több időnk lesz.

Most lépek mert Balázst lefektettem,Vikit meg etettem.
Puszi.

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!

Szia Alíz!
Most már nem leszek olyan titkolózós.Egyébként az úgy volt, hogy én tudtam, hogy Andi fent van a babaneten, meg a gyerekeket is ismerem, így tudtam, hogy ő a bendor.Csak a munkahelyen még nem akartam elmondani addig, amíg nem töltjük be a 3 hónapot, bár nem vagyok babonás, de akkor is.Szóval még várni szerettem volna, meg azt akartam, hogy a főnököm tőlem hallja, mert mifelénk gyorsan terjednek a hírek. :D Na, de Andi jól összerakta a dolgokat, ezért hiába nem írtam magamról konkrétat, sajnos eléggé ismer ahhoz, hogy lebukjak. :lol: Szóval ennyi a történet. :D
zsanna7
 
 


Most már jövök, amint tudok és faggatlak titeket, mint kezdő kismami. :lol:
zsanna7
 
 


Sziasztok!

Zsanna üdv köztünk, és gratulálok a babához! :wink:

Andi! Te kis Sherlock.... :lol: Ezt jól összeraktad, és lebukott Zsanna. nagyon szép a tavatok, ügyesek vagytok!

Alíz! Dehogynem nézel ki jól a képeken! Vikike olyan nagyot nőtt, régen láttam Róla képet. Olyan szép kislány, a haja meg csúcs! :D Balázska is sokat nőtt, Őt is régen láttam. Gondolom, dumál már ezerrel. :)

Az esküvő nagyon-nagyon jól sikerült! Jó idő volt, nem volt az a dög meleg, pont jó. Minden atervek szerint alakult, szuper volt a hangulat. Tesómék olyan szépek voltak! És még az anyósa is egész elviselhető volt, pedig jófej az is.... :? Pannika is jól viselte. A házasságkötőben a vége felé sírdogált egy kicsit, de csak azért, mert én voltam Zsófi tanúja, így mi kint ültünk a színpadon, és oda akart jönni hozzám, de Laci nem tette le. De nem ordított, csak nyöszörgött, aztán a végén ölbevettem, és onnantól jó volt. :D AZtán kimentünk a Vígkend majorba, Zsófiék maradtak utoljára, hogy biztosan kiérjen mindenki, mert Ők hintóval vonultak be, tök hangulatos volt. Ahogy vártuk őket, a zenészek elkezdtek játszani, Pannika táncra perdült, hát mindenki majd megzabálta. :D Finom volt a vacsi, még Pannika is evett.... :roll: Aztán fél 10 körül babakocsiban elaltattuk, mert nagyon fáradt volt, aludt fél 12-ig a zajban. :D De volt még 2 picike újszülött (az egyik az unokaesóm), mindketten ott aludtan nagy nyugisan a hangzavarban. :wink: AZtán felkelt Pannika, megint táncolt egy kicsit, amivel nagy sikert aratott, de már nem volt az igazi, nygösködött, így átöltöztettem, és Laci felajánlotta, hogy ő marad vele a szobában, én meg menjek vissza, mégiscsak az én testvérem. Ez éjfél előtt pár perccel volt, rohantam is, hogy visszaérjek a menyasszonytáncra. AZtám én 3 után mentem aludni, akkor már nem bírtam tovább, nagyon fáradt voltam. De fél 6-kor keltünk.... :? Laci már fél 7-kor kint szaladgált Pannikával a Vígkend major udvarán... :lol: Én meg próbáltam életet lehelni magamba....SZóval tökéletesen sikerült minden.Ma reggel mentek haza, holnap indulnak nászútra, Szicíliába. Kocsival mennek, így Rómában, Nápolyban is megállnak 2-3 napra, összesen 2 hetet leszenk. Tettem képeket a picasara! :wink:

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!

Alíz!
Hát tényleg összeraktam Zsaniról a babaneten adott infókat (Tudtam, hogy Majorhoz jár, hogy ő korábban már műtötte is, visszaolvastam és valóban torokgyulladása volt akkor az én kolleganőmnek is, mikor Zsanna is irta, gondoltam ennyi véletlen nincs. Ja és mikor kérdeztem merre laknak Db-ben nem válaszolt rá, holott irta hogy megpróbál sorban minden kérdésemre válaszolni. :lol: :lol: :lol: ) Egyébként meg ez a mondata:
Magándokim van, pontosabban a magánrendelőjébe járok, de amúgy a klinikán dolgozik.Biztos ismered is, Major Tamás.

Na ez az utolsó mondat... ilyen közvetlenül egy tök idegen szerintem nem fogalmaz. Ezt olvasva kedztem összerakni a dolgokat. Aztán 2 perc kellett neki, hogy tutira vegyem, hogy ő az. :lol: :lol:
Megyek másodállásban magánnyomozónak. :lol: :lol: :lol: Ezek szerint jó a szimatom. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzsi!
Örülök nagyon, hogy a lagzi, esküvő szuperül sikerült. Ezek szerint Pannika is nagyon jól bírta a bulizást, jó sokáig táncikált.
Megnéztem a képeidet is, szépek voltatok mindnyájan. Pannika igazi kis hercegnő. Csini a rucija, zoknija, frizurája, mindene. :lol:
Hugod is nagyon szép menyasszony volt. A Te ruhád is klassz lett bár nem tudsz olyan képet feltenni, amin teljes egészében látszik? És a hugodról is egy szembeni képet??? :oops: :oops: Tudom, hogy örökké telhetetlen vagyok, dehát biztos azért kekeckedem, mert öregszem. :P De tényleg kiváncsi vagyok a rucidra.

Kép
Kép
bendor
 
 


Andi! Ezek még csak a mi képeink, a fotósé még később lesz meg. Úgyhogy majd teszek fel, azok között lesz egészalakos , Zsófiról biztos, lehet rólam is, nem tudom. Amúgy ahol Zsófi a barátnőjével van, ott látszik a rucija. :wink: Igaz, nem pont szemből van.

Kép
zsuzska81
 
 


Zsuzsi!
Igen, láttam, nagyon szép a hugicád menyasszonyi ruhája, szép a csokra is. Csak úgy szemből is szerettem volna látni.... az összhang kedvéért. :lol: :lol: De sebaj, így is látszik, hogy szép menyasszony. :wink:

Kép
Kép
bendor
 
 


helló!

Andikám:
Tényleg elmehetsz magánnyomózónak,de egyébként elhiszem hogy gyanús volt ez a sok egybeesés. :lol:

Zsuszsi:
Tényleg nagyon szépek vagytok ti is és persze az ifjú pár is.
Biztos aranyos volt ahogy táncikált a csepp lábával,megnéztem volna.
Jaj olyan szép emlék az ember életében az esküvője.
teganp én is nosztalgiáztam és betettem a miénket,na Balázs végig táncolta. :lol: Annyira örült neki hogy ismerte az arcokat rajta és folyamatosan sorolta ki,kicsoda. :lol:
Igen jól gondolod,nagy dumás!megmagyarázza a dolgokat meg most már mindenre van válasza.Pl:Ma nem akart aludni ebéd után,közölte hogy:Anya majd este. :lol:
na most szólj hozzá. :D De végül elaludt.
Köszi aranyos vagy,ja és a múltkor kérdezted a Vikike ruháját hogy H&M-es igen az még Anitától kapta amikor meglátogattak minket a kórházban.

Tettem fel képeket,majd még teszek mert van egy jó pár csak most megyünk anyóshoz locsolni meg barackot szedni mert oda van a Balatonon a sógórnőmékkel.

Pá,pá

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pankaa 2009.07.20 13:51-kor.
pankaa
 
 


Sziasztok!

Alíz!
Nagyon jók az új képeid, megnéztem mindet. Balázska a huncut szemeivel , Vikike meg a csúcsszuper hajával angyon levesz a lábamról. :lol:

Panka!
Jobbulást Nektek!!!
Hétvégén volt Bencének egy hasmenéssel hasfájással járó nyavajája. Péntektől szombat estig tartott, hamar átment rajta.Szerencsére. Hátha Ti is gyorsan túlestek ezen.

Képzeljétek:
- Lányom egy hete rágja a fülem, hogy lakkozzam ki a körmeit, így tegnap este már mindenképp ki kellett, nem tudtam több kifogást felsorolni. Ugyhogy most szép rózsaszínűek a körmei. :roll: :roll:
- Na ez durvább:
Jöttünk haza a Jubileumi játsziról délután, és fényes nappal, a parkolóban jött velünk szembe egy ronda dög patkány. Azt sem tudtam merre menjek Dorkával, ő is be volt f@sva meg én is, de szerencsére irányt váltott az a rondaság. :roll: :roll: :roll: Irtózom nagyon tőle. :oops: Tavaly egy kimúlófélben levőt láttunk, most meg egy életerős dögöt. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Szerintetek hova irjak? Mert ez azért nagyon felháborító. Szerintetek? ANTSZ?? Önkormányzat????? :shock: :shock: :shock:

Ja... ha már a játszin voltunk teszek fel képeket. :lol:

Kép
Kép
bendor
 
 


Andi!
Körmök:átlátszó körömerősítő :wink: (én is kentem már ki vele eminek az egyik ujját, mikor rajtakapott a lakkozáson :lol: )
Patkány:szerintem mind2, de nem fognak tenni semmit :evil:

Teszek képet a lakásról az albmba.
http://picasaweb.google.com/fandika18/Haz#

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!!


Panka:
Köszi,de azért még van rajtam pár plussz kilo,de majd lemegy,amíg szoptatok nem foglalkozok vele. :wink:
Nagyon szépek a csempék,főleg a fürdőszobai nagyon bejön.

Andi:
Köszi a dícséretet,majd még teszek fel képeket.
Fúj , :evil: Már megint összekerültél eggyel.
Éppen írhatsz nekik,hátha tesznek ellene. :?
Akkor már kész nő ez a Dorka,lakkos köröm kérem szépen. :D

zsuzsi:
Elfelejtettem írni tegnap hogy én is kiváncsi lennék a ruhádra egész alakban. :wink: ,A színe az nagyon szép .

Ja és képzeljétek a másik sógórnőmék (mert 2 van :D )tegnap jelentették be hogy összeházasodnak,így novemberben a névnapomon lagziba megyünk.Juhé.
Egyelőre ennyi voltam megyek felteszem az ebédet amíg csend van. :wink:

Kép

Kép
aliza
 
 


Alíz!
Köszi.:)
Én is imádom a lagzikat :wink:

Már jobban vagyunk vmivel.

Andi!
Jól látom a képeken, hogy a játszón vannak új játékok???Múltkor is feltűnt.Ott hátul vannak, a régi lezárt részen?
Jajj, úgy sajnálom azt a játszót, az annyira jó, az itteniek meg sem közelítik :cry:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Panka!
Nagyon klassz lesz az új kéró, szép csempéket, parkettát választottatok, szép lesz a kádatok is. Majd várjuk a további fejleményekről is a képeket. Tudod én is hoztam, mikor a konyha és fürdőszoba felújításunk zajlott. :lol:
Örülök, hogy jobban vagytok. Épp elég a meleget elviselni, ilyenkor még egy betegség is... nagyon vacak. Persze az mindig az. :roll: :cry:
Körömerősítőm most éppen nincs ami volt elfogyott. :( Ja és egyébként is az én csajomnak rózsaszín mániája van,. így lakkban is csak az volt a jó neki. :P
Igen a Jubileumi játszin vannak új játékok, hátul ahol régebben le volt zárva azon a részen.

Alíz!
Tök jó, akkor lagziba mentek Ti is. Főleg ha jó társaság várható ott.
Ha minden igaz, mi is megyünk szeptember 12.-én, éppen a szülinapomon. :lol: Tibi unokatestvére nősül. Szeretem én is az esküvőket, lagzikat, de ez most anyós rokonságával lesz tele, ugyhogy az meg nem lesz a legjobb számomra. Így ide nem is igazán vágyom. :cry: :cry: :cry: :cry: Fehérgyarmattól nem messze egy kis faluban lesz, gyerekek nem is jönnek majd, nem tudnám őket hol altatni. Ha meg altatnom kellene (anyósnál pl. F. gyarmaton) akkor nem tudnék a lagziban lenni, így ők maradnak anyuéknál. Bár.... Dorka eléggé anyás korszakát éli ismét. Nem nagyon akar elengedni sehová. Reggelente egyből kinyílik a kis csipája amit felkelek, hogy jöjjek dolgozni. Férjem örül is gondolhatod. Ha én vagyok otthon a gyerekkel és ő megy dolgozni, akkor mi még alszunk 9-10 óráig. Ha meg ő van vele otthon akkor reggel 8 előtt ébred Dorka. :lol: :lol: És egész nap kérdezgeti mikor jön már anya. :lol:

Lehet nem is irogatok én levelet patkány ügyben hanem rácsörögk az ANTSZ-re hogy mondják meg mi ilyenkor a teendő, mert ez mégsem jó így. Közel a játszótér is..... áááá de durva. :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép
bendor
 
 


Igaz jópár telefonomba került, de elértem végre az illetékes embert a Városfejlesztési Osztályon patkány ügyben. Elvileg küldik a céget akikkel szerződésben állnak, hogy végezzék el az írtást. Remélem tényleg így lesz. :roll: :roll:
Persze hozzátette egész városszerte sok a gondjuk a patkányokkal. Több helyen is fényes nappal is kószálnak, de sötétedéskor meg csapatosan. Hát "szeretnék" legözelebb egy egész patkánycsaláddal szembekerülni, mit ne mondjak. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :evil: :evil: :evil: De persze azt is mondta, az osztályon azért vannak, hogy ilyen ügyekkel (is) foglalkozzanak, és köszönte hogy szóltam. Na nem baj, megvan a számuk, megőrzöm, és ha legközelebb is találkozom ilyen dögökkel újra hívom őket. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bendor 2009.07.14 14:41-kor.

Kép
Kép
bendor
 
 


Andi!
Szuepr hír, jó hogy nem pattintottak le egyből! :wink:
Itt is meleg van kint, de a lakásban hűvös, sőt kintre járok melegedni :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka!
Nálunk a kinti hőmérő amire rátűz a nap 39.6 fokot mér, a nappaliban meg 29.2 fokot. Nem fázunk sem kint sem bent. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ilyen hűvös van nálatok????? :shock: Téglaépület?

Kép
Kép
bendor
 
 


Igen tégla, 80-as évek beli.Bent 23 fok van, redőnyök leeresztve.Kint meg 32 árnyékban. :wink: De tudom, nálatok szauna van :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Jaja, itt tényleg az van. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Haza jöttünk, köszönjük az együttérzést.
Holnap visszamegyek babákkal Ungvárra, viszek Anyukámnak meghívólevelet vízumhoz ( velünk jött vissza Ungvárig). Aztán ide hozom magammal nyár végéig.

:cry: Mondjátok meg meddig fog még fájni????? :cry: Ez kibírhatatlan

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Szia Olgi!
Hogy meddig fog fájni????? Nagyon sokáig, sőt..... ha engem kérdezel egy családtag elvesztése fáj életünk végéig. :(
Persze most a legkegyetlenebb, mert nagyon friss még a dolog.Talán idővel kicsit jobb lesz, de jó sosem. Szerencsére az én szüleim élnek még, de bele sem tudok gondolni az elvesztésükbe. Nagyszüleimet, nagybátyáimat már elvesztettem, nincs olyan nap, hogy ne gondolnék azóta is rájuk.
Az talán , hogy nem láttad apukádat minden nap picit segít, bár, hogy segít az hülye szó....de anyukád aki vele élt, neki fog leginkább változni az élete, hisz együtt élték a mindennapjaikat.
Szívedben és gondolataidban apukád továbbra is él, ne feledd .
Azt mondják a halált el kell fogadnunk, mint az élet velejáróját. :roll: :roll: :roll: :roll: Igaz... de mégis nagyon nehéz.
Nagyon együtt érzek Veled, Veletek. :(

Kép
Kép
bendor
 
 


Drága Olgi
Hogy meddig fog fájni?Örökké . . . de idővel enyhül a fájdalom, kicsit a háttérbe szorul. Mert az élet megy tovább, és Neked - nekünk, akik hátramaradunk - az élőkkel telnek a mindennapjaink. Az anyukáddal, a férjeddel, a gyerekeiddel. De valahányszor eszedbe jut fájni fog. Vigaszt jelent talán, hogy az emlékét meg tudod őrizni nemcsak magadban, hanem a gyerekeidben is. HIsz ők ismerték, mégha nem is sokat találkoztak és ha sokat mesélsz nekik róla, akkor az picit enyhit a fájdalmon.
Sajnos mindezt félig tapasztalatból mondom, apukám 43 évesen halt meg váratlanul, idén lesz 5 éve.
Nagyon jól teszed, hogy anyukád veletek lesz, most nagyon nagy szüksége lesz rátok, könnyebb lesz igy neki, már ha lehet kicsit könnyebb. Vigyázz nagyon rá és magatokra is!
Puszi

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Olgikám:
Biztos hogy nagyon sokáig fog még sajnos fájni.De idővel könnyebb lesz biztosan,bár én még nem tapasztalatból beszélek,de együtt érzek veled, szörnyű lehet elveszíteni egy szülőt.
Jó hogy anyukádat is elhozod,így talán veletek kicsit könnyebben viseli majd a gyászt meg ti is.
Vígasztalódást kívánok neked és a családnak.

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!

Újra itthon a kánikulában. :?
Ausztriában szupppiságos idő volt végig, meleg levegő , de hűsítő folyamatos szellő (naná Alpokalja :shock: )
Andi, ha gondolod szívesen látunk fényképeket nézni, kielemezni a programokat, de odaadom a dvd-t is.
A Lutzmannsburgi fürdő, Marchenpark bámulatos és varázslatos, kihagyhatatlan élmény!
Bécs szintén, de ezt gondolom nem kell részletezni.
Puchbergben sajnos nagyon rossz idő volt, elment a Salamandra (írtó édes) vonat az orrunk előtt és lefújták a többit aznapra, mert fent a hegyen 6 fok volt és orkánszél.
Ekkor "bosszúból" fűrdőztünk a Sonnenthermben, majd vasárnap újra (én minden nap mentem volna).
L. felment a 9 emeletes csúszdára lifttel, a végén szabadeseésben jött le. Csúcs fürdő, minden a családért, a gyerekekért.
A Marchenpark egy mesevilág, minden ingyenesen használható (pár zsetonos játék van, főleg az elektromosok).
Sárkánybarlang, óriáscsúzda, traktorpálya, rengeteg minden , egész napos program!!!
A gyerekeim annyira élvezték, mi is felültünk pár adrenadin növelő játékra (a hullámvasúton azért elmúlt a vagányságunk, iszonyú, de nagyon jó).
Volt egy kis shopping Bécsben, Stephansdom , Hofburg, Parlament .
Sétahajóztunk a Fertő-tavon ( fél óra, nem nagy program), egy kőbányát is megnéztünk ( kényszermunka tábor volt, félelmetes, lélekölő).
Sopront hamar letudtuk, kis koszos város, osztrák túrista imádattal....
Az autózás ismét rémálom volt, hazafelé jövet délben adtam Nellynek chamomillát, mert Soprontól Győrig ordított szegény (L. a legtürelmesebb ember a világon, de már ő is kész volt, így vezetni csórikám).
A szállásunk nagyon klassz volt, óriási fürdővel, fenyőbútorokkal, Nem TB dolgozónak is kiadják, ha érdekel valakit!

Szép volt, jó volt, örök emlék, mindenkinek ajánlom!

Visszaolvasok, hogy képben legyek!

Puszi mindenkinek



Olgi, sajnálom a fájdalmadat, igazából akkor nő fel az ember, amikor elveszíti a szüleit.
Anyukád nem költözik haza? Ő debreceni, ugye?



Téma: debreceni kismamák- nagyerdő
Sziasztok!

Nemrég regisztráltam. Elsősorban olyan debreceni, a Nagyerdőn és környékén élő kismamákkal szeretném felvenni a kapcsolatot, akik nemsokára, 2009. október-november -december körül fognak szülni. Kialakíthatunk egy saját kismama-baba klubbbot, ami a kölcsönös segítségnyújtáson, tapasztalatcserén, illetve a kevés szabadidő hasznos és kellemes eltöltésén alapul.

Jómagam a 23.hétben járok és első babámat várom nagy örömmel !
Ha szívesen csatlakoznál, jelezz!
Üdvözlettel: Syl
syl77
 
 


Sziasztok!

Ma délután anyuéknál voltunk, végre 2.5 hét után hazahoztuk Bencét, bár még most sem angyon akart hazajönni, annyira imád anyuéknál lenni.
Így medencéztünk is egy jót.Vittünk/vettünk a kis tóba egy kis kerti szökőkutat, de inkább kis csobogóra hasonlít, de aranyos azért nagyon. :P


Kriszti!
Örülök, hogy jól sikerült a nyaralásotok és tök jó élményekkel jöttetek haza.
Már néztem pakoltál-e fel képeket, de még nem.:( Gondolom azért majd ha lesz időd fogsz. Ettől függetlenül, lehet a jövő héten valamelyik nap elugornánk hozzád Dorkával meg Bencével (ha ő egyáltalán akar menni)és megnéznénk a képeiteket, már ha felajánlottad :D :D . Na meg a lurkóidra is kiváncsiak vagyunk . :wink:
Sajnálom, hogy az utazás nem volt felemelő, tartok én is tőle, hogy fogja bírni Dorka. :cry: :cry: :cry: Nekünk még klíma sincs a kocsiban,ugyhogy "érdekes" lesz. :P :oops:
De edzünk az útra, most pénteken megyünk Egerbe és vasárnap jövünk majd haza.
Majd írd már meg Nektek melyik nap lenne jó a jövő héten hogy elmenjünk, akkor már én is szabin leszek, kedd kivételével jó bármelyik nap. :wink: :wink: :wink:

Syl!
Üdv a babaneten. Gratula a pocilakódhoz.
(A debreceni kismamák, anyukák topic egy nagy család, szerintem ezt bátran állíthatom a többiek nevében is. :P :P :P Mi is azért vagyunk hogy megosszuk a tapasztalatainkat, segítsünk egymásnak stb. )

Alíz!
Jövő héten otthon vagytok???? Lehet Hozzátok is elmennénk egy nap, de persze csak ha jó Nektek. Na meg ha a férjem nem szervez be addig valami extra programot. :wink: Majd ha gondolod skype-n egyeztethetünk. :wink: :wink: :wink:
Mindig kérdezni akarom, csak elfelejtem:
A csokis sütit sütötted meg?????
Zita épp most hívott hogy elhagyta a receptet, de meg akarja sütni. :lol:

Zita!
Remélem jól fog sikerülni (miért is ne sikerülne :P :P :P ) és jó sütizést utána. :wink:

Kép
Kép
bendor
 
 


Andi nem tudom ugyan milyen sütireceptekről van szó, de engem is érdekelne. Nem tennéd fel őket?
Köszi :-)

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!

Szia Syl!
Egyet értek bendorral, ez tényleg egy olyan kis közösség akik nagyon szívesen segítenek egymásnak.Én is nemrég csatlakoztam és nagyon jól esett, hogy rögtön mindenki segített, szóval jó kis banda, te is biztos sok tippet, tapasztalatot meg segítséget fogsz kapni tőlük.
zsanna7
 
 


Anita!
Régebben feltettem a bögrés mákos/diós receptjét, mákost ettél is nálunk.
Na ezt variáltam kicsit tovább: mák/dió helyett annyi kakaóport szórtam bele, hogy jó sötétbarna legyen és beletördeltem egy tábla étcsokit is. Ezt sütöttem a férjem miatt, mert neki az az igazi süti amiben csoki csokival van. Na ebben van csoki is, kakaó is. Ezt kóstolták nálunk a lányok, és ezek szerint nekik is bejött.
Csak az volt a sütivel kicsit a baj, hogy a csokidarabok lesüllyedtek az aljára, így mikor szeleteltem egyik másiknak ragadt az alja, mert folyt a csoki belőle. :P

Bögrés diós/mákos receptje:
1 bögre darált dió /mák
1 bögre cukor
1 bögre tej
1 bögre liszt
1 tojás
1 sütőpor

Alaposan összekeverni és kisütni kis/közepes tepsiben. Nekem 180 fokon kb. 20 perc.

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!


Tegnap kitakarítottam magam + kivasaltam egy kosár ruhát. :)
Balázst elvitték anyukámék a strandra ,így csak keten voltunk Vikikévl,ő meg reggeltől 1 óráig szinte csak aludt a jó hűvös szobában,így tudtam haladni.
Tiszta cigány már a gyerekem. :D A kertben is sokat kinnt van,meg tegnap előtt délután is kinnt voltunk a strandon miután apa hazajött.Vikike is élvezte,elnézegetett.


Andi:
Na akkor teljes a család. :D
Tegnap pancsikolhatattok ,gondolom kellemes volt a víz ebben a nagy forróságban.
Biztos jó lett a kis csobogó,az apukáméban is van,tudod ő is nagy kerti tó építő,persze csak hobby szinten,majd teszek fel képet ,azt hiszem van olyan ahol látszik.
Igen persze a csokisat sütöttem meg isteni finom lett FULL CSOKIS!!!!!!! Imádom! :D Mint írtam a felét én ettem meg,bálatok is bevágtam vagy 3 szeletet. :D Mindegy már úgy is az alakomnak. :(
Persze itthon vagyunk ,gyertek bármikor,de előtte majd úgyis megbeszéljük pontosan.


Kriszti:
De jó hogy ilyen szupi lett a nyaralás,kár hogy az utazást nem nagyon csípte Nelly. Várjuk a képeket.

Zita:
Megsütötted a sütit?

Pusszantó.

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!

Alíz!
Mi az hogy a Te alakodnak úgyis mindegy? Az a kis süti biztos nem árthatott neki. Csini vagy mint mindig.
Tényleg csak strandon vagy a hűvös szobában lehet kibírni ezt a hőséget. Már akinek ugye van hűvös szobája. :lol: Mert nekünk az sincs. :oops: :?
Oké, majd hozz képet a kis tóról, oké? Egyébként mi is csak hobbi szinten épitettük. :P :P :P :P


Zsebi!
Tavaly emlitetted Egerben azt a palacsintázót amit nem szabad kihagyni ha már ott van az ember. Konkrétabban merre van ez? Mihez van közel? Megnéznénk mindenképp. Neten is találtam rá utalást hogy érdemes kipróbálni, de hogy helyileg merre van azt nem. :(
Jajj, már annyira várom, hogy holnap reggel legyen és menjünk. Tegnap böngésztem a neten, mit nézzünk meg, hova menjünk. Szerintem a 3 nap kevés is lesz rá. :lol: :lol: :lol: Majd csinálok jó sok fényképet. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
bendor
 
 


Zsebi!
Közben mégiscsak megtaláltam a Palacsintavárat a neten. :wink:

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Andi, persze gyertek nyugodtan szívesen látunk benneteket! Szerdán jó lesz?

Syl77, szia neked is!

Te aztán feladtad nekünk a leckét! :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyerdei őszi-téli kismamik... :shock:
Az erdőről szeretnél beszélgetni? Így nehéz lesz.. :wink:
A város különböző pontjairól vagyunk, de van közös témánk! :wink:
Na jó, ne hidd, hogy kekec bunkó vagyok, csak viccelek ám!!!
Mesélj magadról, hogy jobban megismerhessünk!

Megyek fényképeket pakolni a Picasara, csak olyan lasssssssssssssú!

Puszi mindenkinek! Jöjjön már egy kis eső!!



Sziasztok!

Olgi
Hogy meddig fáj?Nem tapasztalatból mondom igaz de szerintem idővel a fájdalom enyhül de hiányozni fog örökkön örökké.De ha belenézel a tükörbe és a gyerekek szemébe akkor mindig látni fogod hogy tovább adott nektek rengeteg dolgot magából és sok-sok emléket hagyott a szívetekbe ami mindig veletek marad.
Anyukád csak a nyár végéig marad veletek?Nem jön haza végleg?

Alíz
Viki rengeteget nőtt miota nem láttam.Le sem tagadhatnák egymást Balázzsal hasonlítanak nagyon egymásra!

Lilla
Nem lehet egyszerű most a költözés.Gondolom semmire semmi időd.Valaki tud segíteni vagy csak ketten pakoltok pároddal?Vagy inkább csak te egyedül?

Zsu
Elképesztő volt Pannika ruhája az esküvőn!Nem volt féltékeny a tesód?Na jó csak vicceltem....de valóban egy kis tündérkéhez hasonlított.Hugodéknak sok boldogságot!

Zita
Patrickónak a ruhái fantasztikusak!A képeken csak ámulok hogy micsoda ruha költeményekbe van lefotózva.Igazi kis hölgy!A medecés kép is tuti.Azokat a játékokat hol vetted amivel a medencébe játszik?Nem a labdákat hanem a másikat.

Andi
Nálad annyi új kép van hogy a megnézése is külön programot jelentett számomra :-)Tudom hogy én is tartozok még képekkel nem is kevéssel de mindig van valami ami miatt elhalasztom.

Anita
Hogy érzed magad/magatokat?Nálad nem láttam uj képeket és visszaolvasni még nem volt időm.De ezt is pótolom és akkor már többet tudok majd rólatok is.

Olimami
Ugy látom nem sültetek meg a nyaralás alatt :-)De jó lenne most egy kis zima itthon is!Kalauzkisasszony nagyon tetszik!

Zsebi
Sajnos a multkori talira nem tudtunk elmenni pedig szerettünk volna!Szabika már olyan nagylegény és látom nagyon élvezi a medencézést anyával :-)

Neharagudjatok hogy csak ennyit irtam de a képeket néztem meg és a visszaolvasás még hátra van.
Mi jól vagyunk.Nagyokat játszunk és fürdünk a Szabika pancsolójába.Lassan alakul a kert is de sajnos nagyon lassan....

Pusza mindenkinek
Évi & Szasza

Kép
awe
 
 


Sziasztok!

Kriszti!
Ugye még nem próbálkoztál a képek felrakásával? Mert még nem látom, pedig vagy 3x már megnéztem. :lol:
OKés, nekünk jó a szerda. Következő kérdésem: Délelőtt vagy délután jobb Nektek???? És Kb. hány órakor mehetünk? :P

Évi!
De jó, hogy írtál.
Szasza babádról rég hoztál képet, ugyhogy ha van kis időd, léccccci pótold. :lol: :lol: :lol: :lol: Nagyon rég láttalak már Benneteket, nem voltatok Zsebinél sem a talin. Biztos sokat nőtt már a kis drága fiad. Még mindig olyan jó kisfiú? Nincs egy hangja sem? :shock: :shock: :shock:
Biztos szépen alakul a kertetek, ne légy türelmetlen, idő kell a virágoknak, fűnek is. Mondtad hogy be akarjátok füvesíteni a nagy részét, a fűre gondolsz hogy lassan nő???? Vagy virágokra, veteményre?
Hogyhogy Monaco a nyári uticélotok?????? Mesélj, jó? Nagyon kiváncsi vagyok. :lol: :P :oops:
Bocs, ha sok idő megnézegetni a képeimet.... pedig még a nyaralásaink előtt vagyunk. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Lesz több is. :P

Zsebi!
Nagyon eltűntél. :? Csak nem betegek vagytok továbbra is???Vagy túráztok valamerre???? :shock:

Zsani!
Ma mikor leléptünk a munkahelyről, nem találtalak, pedig elköszöntem volna a szabim előtt.
:oops: Mondjuk az ebédlőben nem néztelek, lehet ott voltál. Mindegy. Szép nyarat Nektek .... azért ne dolgozd magad halálra, pihenj is, és nagyon vigyázz Magadra, Magatokra. Mindenképp írd mad meg mi volt a 12 hetes UH-n, jó???? És várom a Picasás albumod elkészülését (is). :lol: :lol: :lol: Írj gyakran.
Pusz

Zita!
Cukik a legújabb képen a gyerekek. Mármint Patrícia és Anna baba. Azok az új szerkók a csajodon.... hát nem semmik. :P Látom ősszel már nem fog fázni a kabátkájában.

Anita!
Nagyon jól áll Anna babának a két kis csuri. Szépséges nagyon vele. Persze mindenhogy az. Hogy vagy(tok)? Bírod ezt a nagy meleget?

Lilla!
Hogy halad a dobozolás? Kicsikéd hagy pakolgatni?

Kép
Kép
bendor
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: