Új privát üzeneted érkezett!

Marika!
csodálatos babátokhoz gratulálok!
tabaanpepa
 
 


Dodus!
Épp a napokban láttam ilyet, amit (másik) Éva leírt, de sehol se találom. Szórul szóra így kellett azt is.Kép
Éva
neva
 
 


hmm...lányok, asszem lemaradtam, vagy elveszettem a fonalt...Rita babája is megszületett? Marikák ok, de Ritát nem lelem sehol, csak néhány gratulációt...

PankaKép

Küldj már el nekem lécci emilben néhány tuti külföldi oldal linkjét, ahonnan szívesen vásárolsz...ja csak angélust, azon értekKép
Köszi!

Fény
fény
 
 

 
 

Feketemaris
Megvan meg a babakocsi, ha jol tudom. Majd Cat-tol visszakerem az adatokat, mert nem tudom, en hova irtam fel.

Angelika
angelika27
 
 


Sziasztok.

Panka.
Látom neked is chellos az e-mail cimed.
Neked nem állitottak át valamit?Nekem valami új táblázat van,a régi levelek eltüntek,most meg nem kapom meg őket!!
Mit csináljak??

ancsi26
 
 


Dodus!
Az okmányirodába neten kért időpont nagyjából OK, nem kell sokat várakozni, kb. két héttel későbbi időpontot lehet a neten kérni( ezt onnan tudom, mert az egyik új kollégám most jött át az okmányirodából).
Jobbulást neked!!!

Marika!
Csak csatlakozni tudok a többiekhez: GYÖNYÖRÛÛÛÛÛÛ!

Emese

Üdv: Emese
mse173
 
 


Sziasztok!

FényKép
Itt találod Rita bébijét:
http://www.babanet.hu/cgi-bin/discus4/show.cgi?tpc=69090&post=869098#POST869098
Mindjárt küldöm a mailt.Kép

AncsiKép
Nem vettem észre semmi változást, de én nem a chello oldalát használom, hanem az outlookot.

Mse, DodusKép
Ha személyesen kérsz időpontot, akkor is kb. 2 hét múlvára adnak.Kép

Gyöngyöskéről nincs valakinek valami infója?

Puszi, Panka

panka
 
 


Neva!
Jobbulást neked, és ezt olvasd el.

KépBika - Jáde (IV. 21.–V. 20.)
A jáde jó szerencsét hoz, ráadásul megjövendöli a tárgyalások kimenetelét. Használhatod kertmágiához, idővarázsláshoz, balesetek elleni védekezéshez, a jin és jang erők kiegyensúlyozásához. A jáde nyaklánc megtisztítja a vesét a vesehomoktól, és szétporlasztja a vesekövet.

Emese

Üdv: Emese
mse173
 
 


Feketemaris
A totalcaros cimed el meg? Atkuldenem a testverkocsis telefonszamot.

Angelika
angelika27
 
 


Tegnap irtam egy csomót de nem küldte el.
Gyöngyöske már biztosan babázik. Ki a soron következő kismama? Zsuzsa júniusban, vagy valaki hamarabb.
Panka!
Tudnál nekem segiteni abban, hogy vajon miért nem sikerül képet beszúrnom ide, pedig régen tudtam. LE is tudom kicsinyiteni a gond azzal van, hogy hiába kattintok rá a melléklet feltöltésére nem reagál rá. Ezt már régebben irtam de választ még nem kaptam rá. Mindenki tud képet felrakni csak nekem nem megy. Van valami ötleted vagy esetleg valaki másnak?
A börze megint a Hermannban lesz? 300ft a belépő, igaz?
Dodus!
Mi annak a jó orrcseppnek a neve? Mert annyi féle van hogy már nem is tud az ember választani.
Április 15én lesz itt a házunk előtt Diósgyőrben az új játszótér megnyitója. NAgy gőzerővel folyik az épitkezés a választásokig akarták átadni de az időjárás közbeszólt.
Kellemes napot ebben a ködös szomorkás időben!
Csak jönne már a jó idő!

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Emese!Kép
Köszi, ha ilyen helyen járok fogok venni. Sose tudni...Ha hiszünk benne akkor talán működik is.
neva
 
 


Köszi PankaKép
Persze, már emlékszem Ritáékra...csak annyi minden forog a fejemben, leginkább a konyhabútorunk. Kép
fény
 
 


Sziasztok!

Gyorsan kell írnom, mert már nyöszörög Dalma.
Ma három hetes, teszek fel 2 képet.
Egyre jobban belejövünk a 3 gyerekes családok életébe, ígyekszünk minden gyerek igényét kielégíteni, ami persze nem túl egyszerű.

Dalm, Luca jó kislány, szopik szépen, már ma sétálni is voltunk. Küzdünk néha ahasfájással.
Sír, ennyi volt: Rita

Kép

Kép

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Ritaa!

Jaj de drága!! Nagyon szép kiscsajszi!
Vendég
 


Rita!

Ha majd jobb idő lesz, élőben is megnézem ezt az édes csöpit,ha sétáltok. olyan gyönyörű, és aprócska, élvezd ki minden percét!
üdv eva
tabaanpepa
 
 


Sziasztok.

Rita.
Nagyon szép ez a kiscsaj!Az a rózsaszin gatyó...!!KépKép

Valaki tud nekem segiteni?
A párom rakott a gépre valami új progit és ha az asztalon rákattintok az e-mailre nem az jön elő ami volt,hanem az outlook.Nekem meg a chello volt.Annyit tudott a párom csinálni,hogy rárakta a chellot az asztalra,de igy mindig kéri a felhasználónevet meg a jelszót.Előtte ez nem volt,csak rákattintottam az e-mailre és rögtön előjött.
Hú lehet kicsit zavaros,de talán érthető mi a gondom.

ancsi26
 
 


Ancsi...nem lehet, hogy a párod a chellos emiljeidet az outlookba irányította? Nálam mindig így volt, mert csak megnyitom és szépen letöltődik minden levelem, nem kellett jelszót pötyögnöm. Az outlook egy levelező program, lényegében bármilyen emilcímedre érkező leveleket le tudsz rajta keresztül tölteni, ha a fiókok jól be vannak állítva.

RitaKép

Nagyon édes kisbabátok van, tündéri a rózsaszínű gatyóbanKép

FOlyan morcos idő van..képzeljétek, mindhárman fél 10-ig aludutunk!!! Ilyen még sosem fordult elő...
Fény
fény
 
 


Akinek a chellos címe van beállítva az outlookban az konzultálhatna velem. Egy újratelepítés óta nem tudom beállítani én sem.
Biztos én vagyok a béna, de ha valaki megnézné nekem a beállításokat, akkor talán. Kép
köszi
Éva
neva
 
 


Lányok.
Szoktatok muffint sütni?Nekem mindig beleragad a papirba.Mit kell tenni,hogy ne ragadjon bele?És ha papir nélkül sütöm lisztezzem meg a formákat?

ancsi26
 
 


Köszi mindenkinek a gyerkőc dicséretet!

Marika!
A Tietek is írtóra cuki!!!

Mikor lesz a babaörze??? És hol? A Hermannban?

Mindenkinek üdv:
Rita

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Ancsi 26!
Nekem 12 db-os a muffin sütőm és én csak vajjal kenem ki és simán ki tudom szedni belőle.-
Ivett
zlotika
 
 


Sziasztok!

Hú lányok, hogy milyen hideg lett mára. Megint elő kellett venni a télikabátot. Mikor lesz már jó idő?... Na majd nyáron meg az lesz a bajom, hogy milyen meleg vanKép

BúzaszemKép
Próbáltad már a képfeltöltést úgy ahogy a mailben írtam?
Börze a Hermanban lesz, azt nem tudom, hogy most mennyibe fog kerülni a belépő. Az asztaljegy drágább mint az ősszel voltKép.

FényKép
És milyen lesz a konyhabútor?Kép

RitaKép
Nagyon édes, és milyen piciKép Tejcsid van elég?
Börze: vasárnap, 9-15, Hermann

AncsiKép
Az outlookban ha beállítod a beállítanivalókat, akkor megint csak klikkelni kell majd.Kép
Muffin: én mindig papírral sütöm, van olyan fajta, amiről szépen lejön a papír, meg van amelyiket úgy kell kirágniKép A csokisok általában beleragadnak.

NevaKép
Beállítások:
Eszközök, fiókok
Levelezés, tulajdonságok, kiszolgálók
A beérkező levelek kiszolgálója POP3
POP3 pop.chello.hu
SMTP mail.chello.hu
Fióknév: a chellos mail címed
Jelszó: a chellos jelszavad
jelszó tárolása kipipálni
Elvileg ezután kéne, hogy működjön.


A börzéről látott valaki valahol hirdetést?

Puszi, Panka

panka
 
 


Sziasztok!

Panka!
Én láttam az oviba menet. Megnézzem jobban?

Rita!
Nagyon aranyos babád van!

Marika!
Mail megy! Csak megint behavazódtam.

Betti

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Börze belépő 300 Ft.
neva
 
 


Ancsi, várd meg, amíg kihűl a muffin, úgy szebben le lehet húzni a papírt róla. De én rajta szoktam hagyni, kínlódjon vele az, aki esziKép

PankaKép

Még nem tudom, elég pici a konyha, és tárolásra alig van hely..úgyhogy ügyeskedünk az asztalossal. május elejére kész kell, hogy legyen, különben válok!!!Kép
fény
 
 


Már megszületett Zalán, de nem tudtam beszélni Gyöngyöske férjével, mert nem volt gépközelben.
De láttam a nagy hírt, hogy megérkezett Kép
Szívből gratulálok nekik!
neva
 
 


Sziasztok!

Gyönyöske
Mi is gratulálunk és jó egészséget, sok tejcsit kívánunk!

Holnapra nagyon jó időt jósolnak, mindenkinek szép napot!!!

Sziasztok

Zsuzsa
nzsuzsa
 
 


Lányok..hogy lehet a kötényhast eltüntetni? Császár után nemhogy nem húzódódott vissza a hasam, de teljesen lefittyen...12 cm-rel több a derékbőségem, mint a csipő...nem tudok normális nadrágot venni, már előre félek, hogy mi lesz, ha jön a jóidőKép
Ma elment turkálni egyedül, és teljesen letargiába esve jöttem haza, hogy szinte bármit próbáltam, minden szűk volt, alsók-felsők.
Felpróbáltam egy fürdőruhát, és rögtön lemondtam arról, hogy úszni menjek, akkora a hasam. Folyamatosan terhesnek néznek, ma is egy néni a házban rákérdezett, hogy már jön a következő baba?
Teljesen kész vagyokKép
Van valami ötletetek? Vagy marad a szike?

Fény
fény
 
 


Kedves Barkai család!

Gratulálunk Zalán születéséhez,kívánunk sok örömet,boldogságot és persze sok tejecskét!
Kép

Anita és családja
kacajka
 
 


Gyöngyöske!

A kis Zalán érkezéséhez gratulálok! Sok boldogságot kívánok!

Kép

Rita

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Gyöngyöske!

Gratulálunk a kis Zalán megszületéséhez, jó egészséget és sok tejcsit kívánunk!!!

Cat és családja

Kata/Cat
Kép
Kép
Kép
cat26
 
 


Gyöngyöske és Kedves Családja!
Szívből gratulálok a kis Zalán érkezéséhez!
Kép

Fény!
Ha a hasad alatt zsír réteg is van, akkor sajnos csak töménytelen hasizom gyakorlattal lehet eltüntetni (persze a szikét kivéve), viszont számos szer van ami segíti a torna gyakorlatok hatékonyságát. Az egyik ilyen az L-Carnitine táplálékkiegészítő szer, ami segíti a zsírok lebomlását, illetve gátolja az izomláz kialakulását az edzések során. A kinyúlt bőr és kötőszövetréteg még ennél is nehezebb dolog, mert az csak nagyon kicsit korrigálódik magától. Amivel lehet egy kicsit korrigálni az az, hogy az edzések során speciális nadrágot viselsz, ami ízzaszt (olyan mint a búvárruha), illetve vannak olyan csípős hatású krémek, amik a véráramlás fokozásával segítenek.
Sajnos én is szenvedek ilyen problémától. Kép

Csajok!
Csak megjött a jó idő!!!! Kop-kop-kop

Emese

Üdv: Emese
mse173
 
 


Gyöngyöske!
Szívből gratulálunk a kicsi Zalán érkezéséhez. Sok boldogságot, egészséget és tejecskét kívánunk.

Marika és családjaKép

marika
 
 


Sziasztok!

Gyöngyöske!
Szívből gratulálunk a kis Zalán érkezéséhez! Sok boldogságot Nektek, a kicsinek pedig sok tejcsit!

Marika!
Tündéri kisfiad van!Kép

Dodus!
Én interneten kértem időpontot az okámányirodába (F.zsolca), az "ügyfélkapunk" keresztül. Elvileg 10 perctől többet nem várathatnak ha így kérsz időpontot. Én útlevelet újíttattam a nyaralásra, de 10 perccel előtte voltam ott. Mivel a beléptető kapun ilyen opciót nem láttam, hát megkérdeztem egy ott dolgozót. Azonnal behívtak. Vagyis amire az időpontom szólt, már végeztem is.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Gyöngyöske, mi is gratulálunk Zalán érkezéséhez! Jó egészséget mindannyiótoknak! És persze sok boldogságot!

Kata, én is oda kértem az időpontot, úgy látom szerencsém volt, mert kedden kértem és hétfőre kaptam. Kép Nagyon kecsegtető, amit írtál az ügyintézésről. Kép Jól vagytok?

Fény, nekem meg a gyomromnál irtó nagy a hasam. Kép Emesének igaza lehet: torna, torna, torna...

Az orrcsepp neve Novorin és 0,1 %-os, de van 0,05 %-os is, gyerekeknek, 4 hónapos kortól.

Ó, lányok, tegnap valami nagyon finomat ettem! A férjem császárkalácsot hozott! Ha láttok ilyet a boltban, vegyétek meg, próbáljátok ki, mert isteni! Mondjuk nem túl olcsó, mert egy 45 dekás kb. 360 Ft, de egyszer kipróbálni mindenképpen megéri. És! Megnéztem a kalóriatartalmát, (csak úgy kíváncsiságból Kép) kevesebb van benne, mint a puffasztott rizsben! Ha-ha-ha KépKép

Jó éjt!
Dodus

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Gyöngyöcske!

Gratulálunk a kis Zalán érkezéséhez, nagyon sok boldogságot nektek, és persze sok-sok tejcsit a fiúcskánakKép

Hát a torna nekem korábban azt eredményezte, még a terhességem előtt, hogy jól megvastagodott a hasizmom. Egy centi sem ment le, viszont bekeményedett. Gyomrom is van, és az alhasam meg lóg. Asszem tényleg rá kell segítenem valamilyen zsírégetővel. Próbáltátok már azokat a kapszulaszerű izéket? Nem jut eszembe a neve, többféle van belőlük, és rostokat kell melléjük szedni. Lényeg, hogy én szedtem azokat, és avas zsír-ízt büfögtem tőleKép Borzalmas volt. Valami telítetlen zsírsavat tartalmazott...de állítólag az is segít a fogyásban. Bár ha a hasamból lemenne, nem lenne bajom, mert a lábam, karom vékony.

fény
fény
 
 


Gyöngyöske
Gratulalunk kisfiad erkezesehez, jo egeszseget, sok boldogsagot kivanunk es persze sok-sok tejecsket.

Feny
Probaltal mar hasleszoritos harisnyat vagy bugyit hordani? Az ugyan nem szunteti mega problemat, de esztetikailag mindenkeppen segit.

Angelika
angelika27
 
 


Angelika!

Próbáltam, de felnyomódik a hasam a gyomromba, és így meg fenn van egy dudor.

Lányok!

Én Pierre Cardin esernyőbabakocsit keresek, kislánynak valót, lehetőleg megkímélt állapotban. Tudtok valakit, akinél van eladó?

Voltatok a bababörzén? Mi kimentünk, Hanna végig aludt, az apukája kinn sétált veleKép Így csak én futottam körbe. Nem voltam még ilyenen, így nincs öszehasonlítási alapom. De szerintem elég sok mindent lehetett kapni.

Fény
fény
 
 


Sziasztok!

GyöngyöskeKép
Mi is gratulálunk! Sok-sok tejcsit, jó egészséget kívánunkKép

ZsuzsaKép
Holnap MM?

FényKép
Én azt olvastam, hogy a kötényhasra csak egy megoldás van, a szikeKép
Volt is erről régen itt egy fórum

DodusKép
Császárkalács nálunk is nagy kedvencKép Csak ne lenne olyan drága. Laci már töri a fejét, hogy hogy lehetne itthon ilyet sütniKép

BeaKép
Remélem Bius már jobban van.

Mit szóltok, milyen szép idő volt ma.Kép Már szinte túl meleg voltKép Csak sajna megint mondanak egy lehülést.
Délelőtt én is kimentem a börzére, szupi tavaszi sapikat vettem. Délután meg kirándultunk egyet a Vadasparkba, Beni nagyon élvezte, vittünk az állatoknak "zöldeket", a végén még a tigrist is meg akarta vele etetniKép

Puszi mindenkinek, Panka

panka
 
 


Panka,küldtem emilt
fény
 
 


Sziasztok.

Csak egy gyors bekukk,mert Meli szombat óta nincs valami jól.Tegnap elvittem az ügyeletre meg a fülészetre,de hál istennek nem találtak semmit.Ma még elviszem a mi dokinkhoz is.

Tudtok olyanba segiteni,hogy hol lehetne csináltatni anyáknapjára olyan fényképet csináltatni,ami szép keretbe van és rá van irva hogy anyák napjára.Nagyjából értitek mire gondolok?
Vagy valakinek valami jó kis ötlete nincs??

Gyöngyöske.
Sok boldogságot és egészséget kivánunk a kis Zalánhoz!!Kép

ancsi26
 
 


Sziasztok!

Van valkinek tapasztalat hordozókendővel?
Délelőttönként a lányom szinte csak kézben hajladó elmaradni. Így nem tudok tőle csinálni semmit.

Rita

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


HaliKép

AncsiKép
Csak egy jó képszerkesztőprogi kell hozzá Kép

RitaKép
Nekem van kendő, nagyon szeretem.

Puszi, Panka

panka
 
 


Sziasztok!

Rita
Nekem is van szerencsére kendő, most, hogy Roli nagyon nyűgi volt, szinte egész nap benne volt, ráadásul ő az a tipus akit ölben kell elaltatni (vagy mi szoktattuk így Kép ?)Van amikor kendőbe teszem és úgy altatom, ha a nagyobbikkal együtt alszanak, akkor közben Vivinek is énekelek, és így könnyebb elaltani őket egyszerre.
Itt is találsz infót:http://www.babakozelben.hu/hordozok/tipusok.htm
Nekem most nagyon megtetszett a kötős kenguru ráadásul le van írva, hogyan kell megcsinálni, lehet, hogy megvarratom.

Panka!
Mint biztos észrevetted sajna nem mentünk a börzére, Vivi is belázasodott, 40 fokos láza lett. Rolinak pedig kibújt az első foga. Ha ez volt az oka a sírásának akkor jaj nekünk Kép Kép Kép

Kata/Cat
Kép
Kép
Kép
cat26
 
 


Sziasztok!

Gyöngyöske!
Mi is gratulálunk a kisfiadhoz! Az én Zalánom is gratulálna a druszájának biztos, ha már tudna!!! Ti miért választottátok ezt a nevet?
Andrea
ania62
 
 


Panka.
Én nagyon nem értek ezekhez a dolgokhoz.
Honnan lehet ilyen progit szerezni?

ancsi26
 
 


Egy gyors kérdés.
Valaki kapja közületek az adókedvezményt?
Én mikor igényeltem a gyedet bekellett x-ni,hogy kérem.Az OEP küldött egy visszaigazolást 12ezer valhány forintról,de a gyeddel nem utalták.
Valaki ért ehhez?
Hű,úgy látszik én semmihez sem értek.Kép

ancsi26
 
 


Sziasztok,

Angelika 27, igen él a totalcar-os címem arra írhatsz. Köszi előre is.

Ancsi26, Te hogyan kapsz 12ezer valhány forint adókedvezményt. Én úgy tudtam, hogy max. 9E Ft/hó lehet.

Képzeljétek Virág, igaz már a múlt hétfőn volt 1. éves, de még csak mostanság kezdett el mászni és járni egyszerre. Halálos csajszi, semmi pihenőt nem engedélyez, állandóan sétálni kell. Ma vettünk neki a Corában egy kis triciglit, alig akarta hagyni berakni a csomagtartóba, úgy gondolta azzal megyünk hazáig.

puszi Mindenkinek
Maris

Maris
feketemaris
 
 


Lányok!

Tud valamelyikőtök ajánlani egy jó gyerekpszichológust? Nem igazán tudom, hogyan kezeljük Hannánál ezt a többi babától való félelmet. Pontosabban nem a babáktól fél, hanem a hangjuktól! Amíg meg nem szólalnak, nincs gond, és ha nagyobb közösségben van, akkor sem sír. De Kebi feljött Lackóval tegnapelőtt, és amint Lackó rikkantott egyet, az én lányomnál eltört a mécses, és addig abba sem hagyta a sírást, ordítást, amig el nem mentek. Szegényeket elüldözte. Tegnap az utcán szintén egy kisbabával együtt volt, dettó. Tehát nem a lakásunkban nem tűri őket, hanem a hangjuktól kezd el sírni. Sehol nem találok erről a jelenségről szakirodalmat, és mivel 10 és fél hónapos, ideje lenne már szerintem kideríteni, hogy miként kezeljük ezt a problémát. Ha nem viszem más kisbabához, sosem szokja meg, de ha viszem, akkor meg nem lehet vele semmit csinálni, csak ordít. Kell, hogy legyen valami kiút...szerintetek?

Fény
fény
 
 


Fény!
Türelem a kiút. Elmúlik.
Azt hiszem félelemről regényeket tudnék neked, sőt ha jól hiszem Marika is tudna erről mesélni.
Különböző korokban különböző formában de elő fog jönni. Lényeg, hogy ott vagy, rád számíthat. És meg fog nyugodni. De ha ilyen, akkor mindig is érzékenyebb lesz.
Éva
neva
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?