Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Zita én is megnéztem a fotókat, nagyon jó időtök volt, tényleg jó szinetek van. Patricia nagyon csini abban a kendőben, a fotókról is látszik élvezte a nyaralást.

Panka
Örülök, hogy minden ok a házzal. Hát a bankok már csak ilyenek, sajnos. Én már csak tudom, ott dolgoztam. Valóban már csak egy székletminta hiányzik nekik az életünkből egy-egy hitelhez. Ha dolgozol akkor Emili jól van, ez mindenképp jó hir.
Maxi Cosi Tobi ülést vettünk. Abból nem lóg le a lába, a hordozó meg forditva van ugye bekötve és nem az első ülést rugdossa, hanem a hátsó ülés háttámláját, és amiatt nem tudta már kinyújtani a lábát. Most amig nem lesz 9 kg addig az én kocsimba a hordozót fogjuk használni, azzal úgyis csak városon belül rövid úton közlekedünk, hogy ne kelljen állandóan átpakolgatni az új ülést. Az meg lesz az István kocsijába, hétvégén, meg ha együtt megyünk vhova mindig azt használjuk. Na meg a hosszabb utakon is. Ja én amúgy még hátul ülök Annával, főleg ha nem csak 5 perc az út.
Hát igen, jobb lett volna ha még a régi fajta a fesztivál na meg ha jobb az idő, de nem igy volt. Amúgy az volt a baj, hogy a végén nagyon kanyargós és rossz volt az út, még nekem is hányingerem volt, szóval ezért hányt Anna. Felkavarodott szegénykémnek a gyomra és nem maradt bent a tápi. Pedig akkor már 2 óra is eltelt az evéstől. De pont mielőtt hányt már én is elkezdtem mélyeket lélegezni olyan rosszul voltam.
Egyébként inkább leszedni volt nehéz igy elsőre, kimosni nem, de már megszáradt és vissza is tettük. Azért jót nevettem amikor a használatiba olvastam, hogy már az ülés megvételekor javasolják vegyünk póthuzatot, ha mosni kell, legyen másik :-)))) Bár gondolom az ülés árához képest már elenyésző lehet a huzat ára. Vagy nem?

Andi
Elfelejtettem hogy szombaton Nyiregyen vagytok, de örülök, hogy anyós nem zavart be és jól éreztétek magatokat.

Ja és Zita nem tudom hova ment az a pár kiló, valószinű elhagytad útközben hazafelé, mert rajtad nem maradt az tuti :-)))
És várjuk a beszámolót!!!

Puszi

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Anita!
Na széklet mintát azt kaphatnak :twisted: :lol: , főleg a fejükre, csak még egy ilyen húzás... :wink:
Jaj, tényleg ez nem is jutott eszembe, hogy a hordozó háttal van bekötve :oops: :D
Én is néztem azt az ülést, nagyon jók voltak a tesztjei, de az ára is! :( Én is mellette ülök, még rövid úton is, mert elöl nagyon rossz hátranyúlkálni!
Egyébként a póthuzat is nagyon drága :evil:

Ma állatkertben volt, sokat tudnék mesélni, akit érdekel az a blogban olvashat róla.Csináltam pár képet is, de mire kattintanék Emili már 10 méterrel odább van, így nem sokat fényképeztem, de majd teszek egy párat.

Jó éjt!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka
Igen, valóban nem a legolcsóbb, mondjuk volt ennél is drágább, akciósan vettük most 59ért. Inkább az a gáz, hogy ebből is kell majd másik a kis korkülönbség miatt.
Olvastam az állatkertes blogot, nagyon élvezhette Emili. Már várom, hogy Anna is igy élje meg, de az még odébb lesz. Tegyél majd fel fotókat! Mi ez a rossz alvás mostanában? Vagy régebben is ilyen nehezen aludt el? Éjszaka már nem ébred?

Mindenkinek szép napot!

Kép

Kép
lolita_78
 
 

 
 

Sziasztok!

Anita! OK, nem mondom, hogy ne hozzál semmit a talira, de legalább rád bízom, hogy sósat, vagy édeset szeretnél :wink: .
A babakocsit szívesen odaadom, mi még úgysem használjuk.
Tudsz varrni? Mert ha igen, szerintem nem nagy művészet huzatot varrni az ülésre: http://avarazsollo.blog.hu/2009/06/04/p1162623
bár még én sem próbáltam, de kacérkodom vele :wink: .

Tegnap nagyon jó volt a Vekerin az osztálybuli, Szabi kézről kézre járt :) . A gyerekek elmentek vizibiciklizni, és a két hatosztályosba menő lányt a fiúk "elbúcsúztatták", belelökték őket a vízbe. Szerencsére az a kisfiú, akit itt nálunk dobtak ruhástól a vízbe, most hozta vissza a ruhát, amit adtunk neki, úgyhogy legalább át tudott Bogi öltözni, csak hát a Vekeri vize ... enyhén szólva nem steril. Na, mindegy, jó buli volt! :?

zsebi_baba
 
 


Tényleg, erre az ülésátpakolgatásra én nem is gondoltam. Amikor a nagyok kicsik voltak, még csak egy kocsink volt, eddig meg a hordozót úgyis mindíg kivettük a gyerekkel együtt. Az üléssel macerásabb lesz. :(

zsebi_baba
 
 


Sziasztok!

Zsebi!
El is hiszem, hogy a kis Szabi kézről kézre járt, hisz tündéri baba. És amilyen kis nyugis gondolom ellenvetése sem volt . :wink:
Örülök, hogy jól sikerült az osztálynak a főzőcskézés.
Ja, a talival kapcsolatban azt már most előre tudom: Bencének jövő héten focitábor van, ugyhogy ha mi megyünk is Dorkával, Bence biztos nem tud jönni. :?

Anita!
Szép ára volt a gyerekülésnek, na de ha jó és biztonságos akkor nyilván megéri . Szegény Anna baba jól felavatta, de ha tényleg döcis volt az út akkor nem is csoda. :roll: Sajnálom, hogy a cseresznyefesztivál nem olyan volt mint amire számítottatok. :?
Igen, szombaton Nyíregyházán voltunk férjem unokatestvérééknél, estefelé mentünk Szakolyba anyuékhoz, náluk is aludtunk. Szakoly egyébként Db-től 33 km-re van, Hajdúsámson, Nyíradony felé kell menni, és Nyíradonytól még 5-6 km.
Tegnap anyuéknál bográcsoztunk, slambucot és halászlevet készített a férjem.
Szerencsére szupi idő volt, igaz a medence vize reggel még csak 20 fokos volt, de vettünk egy vízmelegítőt és azzal 25 fokra sikerült feltornázni, így kicsit tudtunk pancsolni. Igaz nem akartam hogy Dorka megfázzon így ő csak gumicsónakázott, vagy max. térdig tettük a vízbe. De nagyon élvezte, és modnanom sem kell, ő is bele akart mászni mindenáron a vízbe. :roll:
Szóval jól sikerült nagyon a hétvégénk, soha rosszabbat.

Zita!
Megnézegettem a balcsis képeiteket, nagyon jók. Látszik hogy jól éreztétek magatokat, a kis Patrici is jól eljátszadozott a homokban, fűben, kis medencéjében stb. Ha kicsit ki tudtatok kapcsolódni már nem mentetek hiába. De majd azért gyere és mesélj részletesebben. :wink:

Panka!
Még nem olvastam a blogot, de mindjárt megteszem.
Örülök, hogy a papírok rendben, és sínen vagytok. A bank ha "csak " ennyi akadályt gördített az utatokba akkor még összetehetitek a kezeteket, mert néha akadékoskodóbbak. Persze ennek a papírnak a beszerzése is tudom hogy bosszúság, meg utánajárás. :roll: :roll: De ha ennyi hiányzott a boldogságukhoz ám legyen. :P

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

csak pár hozzászólást olvastam el, igyeksztem pótolni.

Anita, sajnálom Annát és a fesztivált is!Pedig jó programnak hangzott..
Nekünk is Maxi Cosink van, csak Priori. Néztem rá a nyári huzatot, újonnan 15 e ft. :? :? :evil:
Noszvajon a kemencés napokon jártunk így, mint ti. Fél 11-kor már semmi kaja nem volt , így virslit ettünk. :roll: :roll:

Panka, érdekes a fésülős sztori, nem könnyű az biztos...
Tudod nekem Olivér minden nap sírva ment-jött a bölcsiből és senki nem látott soha semmit... :roll: :roll: :shock:

Sajnos a mi hétvégénk cudarul sikerült, ugyanis csütörtök éjfélkor arra keltünk, hogy Nelly nyögdécselve fuldoklik.
Berohantunk az ügyeletre, egyből vitték osztályra, majd az intenzívre , mert olyan pici vénái vannak, hogy csak a koraszülött branült sikerült feltenni. Azt senkinek nem kívánom....
A két csuklója, kéz- és lábfeje, könyökhajlata összeszúrva, majdnem a nyakába tették, de az nagyon veszélyes. Szerencsére sikerült a kezébe tenni, addig mi kint hallgattuk ahogy ordít. :cry:
Genetikailag szűkek a hörgői, beszívni be tudja a levegőt, kifújni nem. Az egész mellkasa felpuffadva, áááá iszonyat.
A diaphylintől teljesen felpörgött, végül nyugtatót kellett neki adni. ettől aludt fél órát, de utána már nem verte magát.
Az első éjszakát egy széken töltöttem, mert tele volt az osztály, másnap lett ágyunk (együtt aludtunk).
Szerencsére a fulladás elmúlt, de nagyon hörög, így folyamatosan gyógyszerezni kell, amíg ki nem növi.
:shock: :shock:
Szombat este jöttünk el saját felelőségre , mert már nem bírtuk a anyjuk után síró gyerekeket hallgatni...
Fizikai aktivitás 0 kellett volna, hogy legyen, de egy egyéves gyereket lehetetlenség ágyban tartani. Egyébként is akkora kiváncsi vénasszony Nelly, hogy állandóaan ült az ajtóban, hogy "gyeje, gyeje".
Plusz megkértek, hogy ne mászkáljunk a folyosón, mert hányós-hasmenéses vírus van, csak a mi kórtermünkben tünetmentesek a gyerekek.
Na ekkor hívtuk az ügyeletvezetőt és közöltük, hogy hazavisszük a gyereket.
Szerencsére nem vislelte meg, de Olivért nagyon. Sírós, bújós lett.

Bocsi, ennyi , mert ébred, majd még jövök.



Kriszti!
Jajj, ez nagyon szörnyű.
El tudom képzelni min mentetek keresztül. Az ilyet az ember az ellenségének sem kívánja. Nagyon remélem Nellyke nem hozza rátok még 1x a frászt és nem lesz már ilyen ijedelem többé.
Jobbulást mindenesetre, illetve tünetmentességet, vagy gyors betegségkinövést, vagy nem is tudom mit kívánjak.
Pussszancs neki !!!! És Olivérnek is.

Szombati képeink:
http://picasaweb.google.hu/andidocsa/Ny ... a20090613#
(kicsit sok, de a rokonok miatt szinte mindet feltettem, hogy ők is meg tudják nézni)

Vasárnapi képeink:
http://picasaweb.google.hu/andidocsa/Szakoly20090614#

Kép
Kép
bendor
 
 



Lányok!!! Tüncike végre elindult!!!!!!! Azt hittem, hogy sosem jön el ez a nap :lol: Már egy egész szobán keresztül megy, néha popsira ül, de azonnal feláll és az egész nagy móka neki, kacag közben :lol: Olyan boldog vagyok :roll:
Most csak ennyi.
Puszika

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Kriszti nagyon sajnálom, hogy ilyen borzalmakon mentetek keresztül, kivánom, hogy ne legyen többé ilyen és hogy Nelly hamar kinője ezt a problémát!!!!!És Olivér is remélem hamar megnyugszik, elhiszem hogy szegényke megijedt, borzasztó ez még egy felnőttnek is. És jól tettétek hogy hazajöttetek!

Olgi
Gratulálok ennek a nagy lánynak, nagyon ügyes. Remélem ti is jöttök Zsebiék jövő héten és megnézhetjük Tüncsike hogy kavar :-)))

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!!!

Gratulálunk Tücsinek! Ezzel vége a babakornak , kisember lett a becses kis nőszemély!! :lol: :lol:

Anita, köszönjük a jókíváságokat! A pulmonológus szerint 2-3 éves korra megoldódik, addig folyamatosan gyógyszerezni kell.
Inhalálót kaptunk, ha befulladna, de minden nap gyógyszert kell szednie, amihez keresünk


BABYHALER-T!!!


Lányok, ha van valakinek elfekvő db, akkor átvenném!!

Köszi



Mi az a babyhaler?

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!

Olgi!
Tüncsikének hatalmas gratula a totyogáshoz!!!!!! Valóban kisbabából kisleány lett. :wink: Mostmár szaladhatsz utána. :wink:

Kriszti!
Szakorvos receptre felirja a babyhalert, gyógyszertárban 1000 párszáz Ft-ért lehet venni.
Bencét mi is gyógyszereztük 2 évig egyik ősztől másik év nyár elejéig. Megérte, mert kinőtte a betegségét. Szerencsére mi nem fulladtunk, csak az állandó köhögés ment az idegeinkre. De kinőttük, ugyhogy kitartás Nektek is!!!!!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Andi, kiírta a doki, de az az 1000 Ft sajnos 6000 Ft, mert nem támogatott... :evil:
Hírdettek a Teszveszen 2 e-ért , de lecsúsztam róla.
Ezért gondoltam, hátha lenne valakinek.

Anita, a babyhaler egy elektromos készülék csővel, maszkkal, elporlasztja a gyógyszert és a kicsi belélegzi .

Plusz kaptunk egy inhalálót, ami 40 e Ft, de receptre 5000 e, de ezt csak fulladás esetén kell használni vasgy megfázáskor sóoldatot inhalálni.

Többiek esetleg? A családban valakinek?



Kriszti!
Bocsi, én a babyhalert összekevertem a nebuhalerrel, mert nekünk az volt. Az tényleg "csak" 1000 Ft körül van. Itt agyaltam hogy hívták azt a herkentyűt de már beugrott hogy nebuhaler.De ez a babyhaler tényleg borsos árban van. :? :? :?
Milyen aeroszolokat és gyógyszert kell Nelly babának adni?
Bence Flixotide-ot és Ventolint kapott aeroszolban (Nebuhaleren keresztül), és Singulair Mini-t, majd később Singulair Juniort tablettában. Hatottak. Biztos nálatok is fognak a szerek, ha rendszeresen kapja Nelly baba. :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
bendor
 
 


Lányom ma gumicsizmát próbált a boltban, (és még nem tetszett neki hogy nem vettük meg most 30 fokban :roll: :roll: ):
http://picasaweb.google.hu/andidocsa/Gy ... 8349350146

És szexizett is:
http://picasaweb.google.hu/andidocsa/Gy ... 2752495714

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Andikám, igen ezeket kapja Nelly is, kivéve a Singulairt, azt Bogyó szedi.
Fulladásra Spiroprent, Rectodelt, majd végszükség esetlén Berodual.
Igazából nem vág földhöz a 6 e Ft, de mostanában olyan anyagias lettem...
Bár most eléggé kiköltekeztem az új babakocsival...
Mindegy, találtam egyet a Teszveszen 2e-ért,megvettem.
Azért ne gondoljátok ám, hogy fontosabb a babkocsi Nelly egészségénél, okszencs? :wink: :wink: :wink:
Hétfőn Olivért haza kellett hozni az oviból, mert hányt és fáj a hasa, a torka. Szerencsére nem komoly, csak valami kis vírusfertőzés, ami a pocijára mnet.Tegnap délután mindhárman 3 órát aludtunk, ránk fért.
Utána úgy beebédeltek a drágák, hogy öröm, volt nézni.

Dorka nőci tuti manöken lesz vagy fotómodell! És Andi te fogod fotózni, ok?
Még mindig rosszul eszik Dorka? Vagy javított valamit rajta a bölcsi?


Lányok, úgy eltűnt mindenki..
:cry: :cry:

Encike, Krisztinaa És a többiek is hol vagytok??????



Sziasztok!

Kriszti! Még olvasni is rossz volt, mit éltetek át.... :cry: Mit mondanak, milyen eséllyel növi ki Nelly? Gyógyszereket könnyen beveszi? Szegénykém... :( Reméljük, nem lesz több ilyen!

Andi! örülök, hogy anyósod nem tudta elrontani a hétvégéteket! :wink: Édes a gumicsizmás, szexi manökened! :D

Tündikének hatalmas gratula a totyogáshoz!!!! :wink: :D Kis drága, hogy élvezi! :D

Panka! Emike jó kis riadalmat okozott a bölcsis sztorival. Utálja a fésülködést? Biztos azért élte meg bántásként.... :)

Pannika kiborít a nemevésével..... Lényegében tápszeren él. :( Tegnap nagy kínlódva megette a főzelék felét, de tartott fél óráig, meg trükköztem össze-viszsa. :roll: Eddig a vacsival nem volt gond, azt eheti egyedül. De tegnap csak a virslit ette meg, kenyeret egy falatot sem. Utána kapott croissant-t, morzsákra szedte, de egy falatot sem volt hajlandó enni belőle.... Gondoltam, mutatom neki, hogy rakosgatom a saját számba. EZt jó mókának találta, de ő is az én számba pakolta.... :? Mostanában sokszor a gyümölccsel is baj van, pedig az mindigiis nagyon csúszott. A cseresznyét pl nagyon kétkedve fogadta, meg persze ő is egyben akarta enni, mint én, de hát a magot is megenné, úgyhogy ő kimagozva kapja, de úgy már nem olyan az alakja....vááááááá, néha a hajamat tépem. :shock: Amúgy szerencsére nem nagyon látszik rajta, hogy ilyen kínlódva eszik. Az arca pufi még mindig :D , néha a hasán mondjuk látszik, hogy lapos.... Csak hát akkor sem jó, hogy értékes dolgokat nem nagyon tudok belediktálni.... :?

Szombaton végre kimenőm van, akkor lesz a tesóm lánybúcsúja, már úgy várom!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!

Húúú olyan régen irtam már...lemaradtam ugy látom nagyon sok mindenről :roll:
De nagyon zűrös napjaink voltak nekünk is, igazábol nem is nagyon sokat vok gép előtt, mert hogy bejött a jobb idő, sokat vagyunk a nagyszülőknél itt debiben is és volt, hogy folyamatosan 1 hetet voltunk Miskolcon.
Kamilla is sokat nőtt, már 8 hónaposak vagyunk, 7600 g és 70 cm körül vagyunk. Már szinte minte mindent eszik, ebédre egy üveg főzeléket teljesen bever aztán még van hogy több is kellene neki. Gyümölcsöt is nagyon szereti, ivólevet és a pürét is.
Fogunk még nincs, pedig sokszor azt hiszem:)
Kúsztunk és mostmár mászunk is. És ujdonság a tapsolás, ha mondom neki, hogy "tapsi-tapsi Kamilla"
akkor mosolyogva elkezd tapsolni, nagyon édes, majd megfalom érte. Tényleg nem gondoltam volna, hogy ahogy nő egyre több "baj" van vele ha nő, de tényleg mert sokkal többet igényel engem.
Egyenlőre rólunk ennyit.

Zsebi!
Ha még áll a meghívásod, akkor mi is szivesen elmennénk a talira! nekünk is jó a keddi nap. :wink:

Aliz!
Remélem már nincs köztünk harag, én már nem haragszom, tanultam az esetből, jobb előbb mint utóbb.
Minden gyerek eleven, lehet az enyém is olyan lesz, ezekután körültekintőbb leszek.

Lilla!
Milyen nagyot nőtt már a kislányod! nagyon aranyos, alig várom h lássam! :wink:

Anita!
Nagyon nagy gratula kisfiatok fogantatásához! annyira jó, hogy ujra kismama vagy! :wink:
Problémamentes kismamiságot kívánok!

Kriszti!
Szegény Nelly, borzasztóak a klinikai körülmények, nem is tudtam, hogy ilyen problémával küszködtök!?
Jobbulást kivánunk!

Olgi!
Tüncsinek gratula a járáshoz! nagyon édes lehet! :wink:

Andi!
Aranyos lehetett nyáron Dorka a gumicsizmában :wink:

Ne haragudjatok, hogy nem irtam mindenkinek, most mennem kell, megyünk sétálni.

Képeket még nem volt időm megnézni, de majd pótolom
a 7 végénket valszeg ismét Miskolcon töltjük, ugyh majd hétfőn jövök legközelebb.
Pussz mindenkinek!!!!

Kép
dinaedo
 
 


Sziasztok!

Ma délelőtt megyünk az Aquaticumba, nem jön még valaki?????? :shock: :shock: :shock: :shock:
10-12 között biztos ott leszünk. :wink: :wink: :wink:

Kriszti!
Hát.... fogalmam sincs mi lesz a csajunkból, de ha látnád hogy tudja riszálni a fenekét... egész elképesztő. Ilyenkor mindig eszembe jut, remélem nem egy rudon akar majd táncolni ha felnő. :lol: :lol: :P :P :P
Kérdezted Dorka evését, nem evését. Kopp-kopp-kopp..... mostanában sokkal jobban eszik mint régen. Ami fogára való abból egész jó kis mennyiségeket tud enni, viszont ami nem ahhoz hozzá sem kezd. :roll: :roll: :roll: Sokáig (majdnem egy teljes évig )12.5 kg volt, azt hittem már sose lendül ezen túl, :roll: de az utóbbi 1-2 hónapban már 14.5 kg. (És 95 cm)

Zsuzsi!
Szomorúan olvastam, hogy Pannika is a nem evős korszakát éli. Nagyon bosszantó tud lenni, tudom.
:? Tudod én többször is vittem ezzel a problémával a dokinkhoz, de szerintem ugy istenigazából az idő múlása segített, a csodaszerek nem. Pedig nagyon kétségbe voltam esve, hiába készítettem a kedvenc ételeit, hiába rohangáltam utána, hiába tereltem el a figyelmét, semmi nem vált be. :roll:
Ugyhogy kitartás Nektek is. Védőnőm mondta hogy több korszak is lehetséges a gyerekek életében amikor csak nyammognak az étellel, ezek általában 1-2-3 hónapon belül elmúlnak. Háááát.... nálunk ez is tovább tartott, de ma már nem panaszkodom.
Biztos jól fog sikerülni hugod lánybúcsúja, jó bulizást Nektek!!!!! Sokan lesztek????

Panka!
Elolvastam végre én is az állatkertes sztoritokat. Élménydúsra sikerült az a nap is, Emili nagyon élvezhette. :wink:

Edina!
Már azt hittem elfelejtetted a babanetet, hisz nagyon rég nem irtál.
Örülök, hogy jól vagytok, Kamilla is szépen fejlődik. Megnézegettem a honlapján a képeket is, szép a csajszikád nagyon.

Jajj, lányok, még nem is irtam:
Kedden itt volt anyós, :evil: :evil: :evil: :roll: :roll: de kb. 2 mondat erejéig bírtam, inkább kivonultam a dolgomat végezni a konyhába. Férjemnek 11.-én volt a szülinapja, igaz aznap telefonon felhívta az anyja,, de kedden személyesen még 2 puszit sem adott neki, nemhogy vett volna valamit is. Milyen anya az ilyen??? Sz@r az biztos. Bezzeg a huga fiának szeptemberi esküvőjére már készül, leadta a sztorit, hogy szörnyű, hogy csak 40-50 ezer Ft-os kosztümöt fog magára találni, olcsóbbat nem. Na ez kiverte a biztosítékot nálam, elvonultam, hozzá sem szóltam. Hát akármilyen esküvő lenne nekem a saját gyerekem megköszöntése mindig is előbbre való lenne, de persze nála nem, és sosem volt így eddig sem.
Rájöttünk arra is miért nem jött szombaton a nyiregyi rokonokhoz: a kisbabát még nem ment el meglátogatni, csak ígérgeti, holott a gyerek lassan már 1 éves. És mivel most ők is ott voltak, nem akart rájuk pénzt pazarolni, tuti hogy csak ezért nem ette oda a fene. Ugyhogy ez a bunkósága most nekünk kapóra jött. :P

Kép
Kép
bendor
 
 


Jó reggelt!

Edina! Végre, hogy jöttél. örülök, hogy jól vagytok! :)

Andi! Jó szórakozást Nektek az Aquaticumban! Szabin vagytok? Gyerekeknek mikor van szünet az oviban, bölcsiben? Anyósod no comment ismét..... :twisted: :twisted: :twisted: Ő sem lesz már soha normális, akár az én anyósom.... Ő is alakít mostanában megint minden hétvégén, még ha nem találkozunk, nálam akkor is kicsapja a biztosítékot.... :twisted: Igen, tudom, hogy sokat küzdöttetek az evéssel. Igazság szerint már kb január óta rosszul ezsik, csak mostanábak extra rossszul. De a legrosszabb, hogy kiszámíthatatlan. Hiába adok neki ebédre olyat, amit pl a múlt héten jóízűen megevett, lehet hogy most meg sem kóstolja.... Lassan már gyomorideggel ülök le etetni, és ez olyan rossz. :( tegnap mondjuk egész jól evett egész nap, de lehet ma megint kínlódunk. Egy dologhoz ragaszkodok, csak az etetőszékben eszik, nem akarom rázoktatni, hogy a lakásban itt-ott egy falat, mert csak magamat szívatom meg vele. Ez mondjuk itthonra vonatkozik, mert ha máshol vagyunk, nyilván nem kivitelezhető. tesómék esküvőjére is kénytelenek vagyunk vinni az etetőszéket, mert ott csak egy magasított szék van, és abból Pannika egy pillanat alatt kiugrik, leesik, stb.... :roll: Úgyhogy ha nem akarunk vacsi alatt is utána szaladgálni, akkor odacuccolunk, mint a menekültek.... :) Lánybúcsú: nem is tudom, 15-20-an leszünk, de nem én szervezem. Én leszek a legöregebb .... :? :roll:

Kép
zsuzska81
 
 


Zsuzsi!
Igen, tudom én is, hogy kutyából nem lesz szalonna, és ahogy öregszik egyre sz@rabb lesz a viszony , illetve a helyzet anyóssal, de nem tudom ezt meddig lehet még fokozni. Az idiótája nem veszi észre hogy ki nem állhatjuk. :roll: :roll:
Ami a gyerkőc kajálását illeti, valóban nálunk is voltak fokozatok, a rossz evés és nagyon-nagyon rossz evés között. :(
Na Te nagy öreg lánybúcsúztató!!!! Méghogy öreg vagy. Ugyan már. :roll: :roll: :roll:
Mikor lesz az esküvő???? Jövő hétvégén, vagy utána?
Igen, a mai napra vettünk ki szabit, régóta ígérgetjük már a gyerekeknek az élményfürdőzést, végre most összejön (remélem).
Egyébként Bencének ovi még a jövő héten lenne, de focitábor is éppen akkor van és oda megy.
Dorkának is van bölcsi még jövő héten és utána hétfőn, kedden. Jövő pénteken lesz a bölcsis évzáró. Még szerencse, hogy délután, mert délelőttre kardiológia kontrollra van időpontunk.
Oyan édesen mondja a csajom itthon az évzárós versikét, öröm hallgatni. Megdobogtatja nagyon a szívünket vele. :P :wink:

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok,

Zsuzsi
Tökéletesen átérzem ezt a nemevést, Anna is most kb egy hete alig eszik megint vmit. Illetve tápszert eszik, de azon kivül semmi, max mindenből csak 1-2 kanál. Na meg a kenyér, az bármilyen mennyiségben. Itt van egy csomó finom, friss gyümölcs és azokat is úgy kell beletuszkolni, már amikor éppen sikerül. Totál el vagyok keseredve. Mit lehet ilyenkor csinálni?Szóljak a védőnőnek, vagy várjam meg hátha elmúlik magától. Az tuti hogy most megint bántja a foga, éjszaka is nyugtalanabbul alszik. Nem kel fel, de sokat felsir, be se kell menjek hozzá, magától abbahagyja, csak gondolom belenyilall neki a fájdalom. Már alig várom megtanuljon beszélni vagy bármilyen módon kommunikálni és megmondja ha éhes és hogy mit enne!!!

De jó neked, hogy lánybúcsúba és lagziba mész. Nálunk is férjhez mehetne vagy nősülhetne már vki:-)))És hol vagy te még az öregtől??? :-)

Andi biztos klassz volt az élményfürdő, mi mentünk volna szivesen, de ma délelőttre már be voltunk jelentkezve babanézőbe egy volt osztálytársamhoz. Délben értünk haza, Anna azóta alszik, remélem kellően megéhezett reggel óta és most fog enni. Bárcsak.
Anyósokhoz nem tudok hozzászólni, borzasztó hogy mik vannak, nem irigyellek benneteket lányok.

Délután mi is pancsolunk, vagyis Anna, de csak kint a teraszon, neki még az is élmény :-))) ki tudja holnap már milyen idő lesz. Megint hétvégére mondják az esőt, de remélem csak éjszaka. Este meg lehet megyünk hármasban pizzázni, vagyis bocsánat négyesben:-) Tegnap voltam a klinikán a dokimnál és ő is megerősitette hogy kisfiúnk lesz. Ja lehet még nem irtam, de a tavalyi szülésznő mellett most lesz orvosunk is, méghozzá az aki Annánál volt az egyik ügyeletes orvos. Nagyon meg voltunk vele elégedve és most valszeg megkérjük legyen bent a szülésnél.

Andi ti tudtok akkor jönni kedden Zsebihez?

Pussz

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Andi! Akkor ez még nem a hosszú szabitok. Milyen volt az Aquaticum? Esküvő júl. 11., még 3 hét, de hogy nincs itthon Zsófi, csak ritkán jön, így a lánybúcsú hamarabb lesz. Nem vagyok öreg, csak ott a legöregebb, na de sebaj! :D

Anita! Úgy látom, nemevésben kezet foghatunk.... :( Foga tényleg bánthatja, hátha akkor hamar megoldódik, ha kibújik a kis foga! Tényleg, Anna szopizik még? Pannika se tudja még megmondani, ha éhes.... :( Meg aztán magától nem is jelzi, nem tudom, meddig lenne el kaja nélkül, ha nem szorgalmaznám az evést.... :roll: Ó, újabb megerősítés, hogy kisfiú, de jó! :D AZért nem semmi, hogy a kisfiúkat mennyivel hamarabb látják! :lol: Ki a dokid? POcid biztos jól látszik már, na majd jövő héten meglátjuk mi is! :wink:

Azért jó dolog is van, nem csak a nemevés. 3-4 hete Pannika hatalmasakat alszik! 3-3,5 óra, ez így szuper mindkettőnknek. :D Utána délután olyan kis jókedvű. :)

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan annyi, hogy holnap elutazunk a hétvégére, a közös címünkre fölírom a címemet és a telefonszámomat, de hétfőn még jövök! Kedden pedig szeretettel várok mindenkit 10 óra körül.

zsebi_baba
 
 


Zsuzska már kb 2 hete hogy nem szopizik egyáltalán Anna. Annyira megszerette és megszokta a tápit, hogy egy idő után elfogadta éjszaka is. Igy azóta csak egyszer van fent éjjel, mivel a tápival jól lakik, tejcsi pedig már nagyon kevés volt. És azóta nem is sir éjjel sem a szopcsi után, meglepően hamar leszokott.
Annát Dr. Kozma Bencénél szültem Óvári mellett, mert akkor ő volt az ügyeletvezető és a legvégén őt hivták, amikor már majdnem műtőbe toltak. De Bence vart és ő szedte a varratot is, meg lejött hozzám az osztályra is megnézni rendben vagyok-e.

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!

Nagyon élveztük ma az élményfürdőzést, kellően el is fáradtunk, pedig "csak" 2.5 órát voltunk bent. Bence és a férjem már nem először voltak, csak mi csajok. Dorkának is nagyon tetszett, mondta menjünk máskor is, és most is maradni szeretett volna még. Én is mint nagy gyerek kipróbáltam az összes csúszdát többször . :lol: :lol: :lol: :P :P Dorka egyik csúszásnál a családi csúszdáról leérkezve sajnos lemerült a víz alá, picit sírt, :cry: de hamar megvigasztalódott, csak éppen ezután nem volt hajlandó többé rajta csúszni. Igaz egyszer még ment később,mert nem akartuk, hogy rossz élménnyel jöjjön el a piros csúszdától, szerencsére rá tudtuk venni. De a kis "baleset" után csak 1x. Reméljük köv. alkalomra már el is felejti. :wink:
Délután családi alvás volt, estefelé meg elmentünk fagyizni a Szőkébe. :wink:
Ez egy jól sikerült nap volt. :wink:
Mai képeink:
http://picasaweb.google.hu/andidocsa/Aq ... n20090618#

Zsuzsi!
Ez még nem a nagy nyári szabadság része volt, sajnos. Az majd július közepén kezdődik nekünk. Addig a gyerekek anyuéknél lesznek. Vagy majd a férjem lesz velük ha nem maradna Dorka anyuéknál. Épp ma ültünk le a nyári szabadságot megszervezni, mikor ki legyen a gyerekekkel, mert sajnos 6-8 hét szabadságot egyikőnk sem tud kivenni, így kell hogy váltva legyünk a kicsikkel, na meg anyuék is besegítenek. És még így is augusztusban 1-1.5 hetet visszamennek a bölcsibe, oviba. Hát ez van, ill. lesz.
Nagyon jól alszik Pannika,erre tényleg nem lehet panasz. Na de ha már nem jól eszik legalább jól aludjon. :lol: :lol: :lol:

Anita!
Sezgény Anna baba is a fogzással, és a nem evéssel. :( :( :( :(
Sajnálom, hogy ma nem tudtatok jönni, pedig jó lett volna összefutni. Persze a babanézés is jó progi.
Szóval mostmár egyre biztosabb hogy kisfiatok lesz? Szuper.
Egy szoknya , egy nadrág :lol: lesz a felállás. :wink:
Ezek szerint most lesz fogadott orvosod. Persze ha elégedett voltál Anna baba születésekor az ügyis dokival, és el is vállalt akkor miért ne. Jó tudni, hogy végig számíthatsz rá , a problémáiddal is fordulhatsz hozzá. Biztos ismét jó kezekben leszel és elégedett leszel decemberben is vele. :wink: :wink:
Kérdezted tudunk-e menni Zsebiékhez. Hát ez még mindig nagyon jó kérdés, mert fogalmam sincs. Az a baj, hogy Dorkáéknak már fél 12kor ebéd van a bölcsiben,ugyhogy mire a talira érnénk már fordulhatunk is vissza. Az meg hogy egész nap ne menjek dolgozni , Dorkát ne vigyem bölcsibe, nem biztos hogy kivitelezhető. :? :cry: Meglátjuk, mert nagyon szeretnénk menni. :D


Többiek merre vagytok ?????
Alíz ? Zita ? Évi ? Márti ? Cilamila ? Krisztina ?........... Nagyon eltűntetek. :? :cry:

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, ma reggel megszületett a kis unokatesóm. :D nem elírás, tényleg az! Apukám huga szült. Van már egy nagylánya, 18 éves. Második házasság, késői baba :D , de összejött nekik szerencsére! Kisfiú, de nem tudjuk a nevét.... :shock: Apukámat hívta a nagynéném férje, de nem mondta, csak azt, hogy mekkora......ehhhh, férfiak.... :shock: Amúgy 3300 g és 51 cm, császárra készültek, gondolom, az is lett. De jó, mehetünk babanézőbe! :D


Anita! Ha tavaly ilyen elégedett voltál a dokival, akkor most is nyilván az leszel! Szopi jobb is így, mintha el kellett volna válazstani, nem? Bár hallottam már olyat, hogy vki akár szülésig szoptat, de az jó kis meló lehet..... Na, meg utána 2 gyereket szoptatni? :shock:

Andi! De jó kis napotok volt tegnap! Jók a képek! Szegény Dorka, elmerült? 6-8 hét szünet van az oviban-bölcsiben???? :shock: Basszus, mi lesz velünk, ha odajutunk..... :shock: :?

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi, üdv az új kis Földlakónak! Végül is név minek? Nem fontos dolgok ezek , PASIIIIK, hihi!
Pannikának próbáltál turmixot adni? Olivér mindig azt itta, gyümölcsösen natúr joghurttal.
Van egy könyvem az Ebadta kölyke sorozatból, a Nem eszik. Szivesen kölcsönadom , ha kéred.
Jó szórakozást a lánybúcsúhoz, te legöregebb csaj! Esküvő, de szép is az, jó lenne egyre elmenni....
Háááát, telik az idő (ezt most magamra értem :wink: ), hirtelen olyan fiatal lett mindenki ahová nézek..
Na jó, azért van pár öreg is... :lol: :lol:
Ruháddal mi újság? Szín, fazon, mikor lezs kész? Tetszik? Teszel fel képet?

Anita, mi lesz a kisfiatok neve? Vagy csak majd a végén derül ki? :lol: :lol:
Amúgy a Moira honnan jött anno?(nekem nagyon tetszett ám, olyan szép különleges és jól ment a Madai-hoz..)

Edina, nahát megérezted, hogy hiányoltunk!
Gratula Kaminak a mászáshoz, nagyon ügyes csaszika!
A Klinikával kapcsolatban nekem nem volt rossz érzésem, mert a Pulmonológia szépen fel van újjítva, 3 ágyas kórtermekkel (egy a ciguknak külön).
A széken éjszakázás nem tetszett, bár nem voltam álmos, dolgozik ilyenkor az adrenalin, de ezt te is tudod.
A pszichés része annál inkább megviselt, mert volt egy 9 hónapos baba, akit akkor hozott be a nagyapja, amikor mi mentünk és szombatig senki, de SENKI meg nem látogatta. Tovább nem tudom, mert eljöttünk.
Megszakadt a szívem, ahogy hívta az anyját a rácsos ágyban sírva...
A nővérkék lelkiismeretesen hurcolták, babusgatták, de nekik is ezer dolguk van. Milyen anya az ilyen, aki magára hagyja a kórházban a gyermekét....... :evil:

Zsebi, sajnos mi most nem megyünk a talira, mert tegnapelőtt Nelly belázasodott , antibogyót szed, Olivér is itthon maradt, mert hányt, fájt a hasa (bár ez a probléma már keddre megoldodótt..).
Mikor mentek a Wörthi-tóhoz? vettél végül bicikliülést Szabinak?

Évám, hogy sikerült a keresztelő? Mikor teszel fel képet?

Zita, nektek lesz keresztelő?
Megnéztem a képeket, éééééééééés vágyok a Balatonra.
:oops: :oops: :oops:
Patrickó gyönyörű pucin is!A vízbe bevittétek?

Andikám, mit szólsz a holnapi hideghez? Mindig gondolok rátok, meg a jó kis medencétekre..
Lehet mi is élményezünk holnap, ha borús lesz az idő. Nelly még nem is volt.

A pesti Állatkert Dzsungel Meseparkjába (3-12 éves korig) van két belépőm, ha kéri valaki.

Képzeljétek, kaptunk Sziamiaút! Azt mondta a kasszás hölgy, hogy kérni kell és kitapogatják!


Krisztinaa, hol vagy? Befeküdtél már megfigyelésre? Minden rendben?!

Írj, ha tudsz! Tudjátok már a kicsi nemét?


Lányok, van egy Brendon kuponom 150 e Ft értékben korlátlan ideig levásárolható, átadnám valakinek jutányos áron!

Megyek csicsikálok kicsit, amíg alszanak a törpék!

Csókica



Kriszti! Jobbulást a gyerkőcöknek! És sajnálom, hogy nem találkozunk.... :(
Képzeljétek, hogy panaszkodtam Pannikára, mintha kicsit jobban enne.... (kop-kop) De nem akarom elkiabálni. Viszont az tuti, hogy kis parasztgyomrú! Tegnap este tejbegrízt csináltam neki, az édességet úgyis szereti. Erre nem kellett, kb 2 kanállal evett. Az apja evett szárazkolbászt, na azt tömte be jóízűen. :lol: :lol: Még a fülébe is rakott kolbászt. :shock:
Ruhám készül, még hétfőn lesz az első próba. Az anyag zöldes, egy kis óaranyos beütéssel, pontosan nem is tudom, milyen szín. A fazonja pedig: csípőig karcsúsított, onnan pedig megszabva, hogy szép esése legyen, és térd alá ér, de nem földig. Kiegészítők megvannak, csak a ruhára várok. na, meg a szandált kell betörnöm. :D Pannika kollekciója is megvan, miután vettem neki egy kis bugyit, nehogy leszedje nekem ott a pelenkáját..... :shock: :lol: Mert kitelik tőle. :lol: Remélem, engedi a haját is begumizni majd. Bár ma is be tudtam, csak ordított, de nem szedi ki. :D Laci nem kap új ruhát, csak inget kapott, mert kinőtte a nyári elegáns ingét.... :lol:

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!

Kriszti!
Jobbulást a lurkóidnak, remélem már Nelly baba jobban van és nem lázas, és Olivér is teljesen rendbe jött.
Jajj, ne is mondd, ez a hétvégenkénti hüvösebb idő engem a sírba tesz. :roll: :roll: :roll: :roll: A rohadt életbe hogy mindig ekkor van a lehülés nehogy élvezzük a vizet. Ááááá.... kiakadok, esküszöm.
Egyébként ma megyünk anyuékhoz, a fürdőrucikat is bepakoltam, biztos ami biztos, bár szerintem csak megszellőztetjük őket.
Fiúk (Bence, Tibi, apu, öcsém) holnap horgászni mennek , etükben először, így persze fogásra nem számítunk. :lol: :lol: :lol: :lol: Mi csajok addig anyuéknál leszünk, majd kitalálunk valami programot mi is.
Majd csak vasárnap jövünk vissza .
Úgy tudom 2 napja már nem adnak törpöket az Intersparban, vége a törpös heteknek.
150 ezres Brendon utalványod van????? :shock: Nyerted??? :lol: :lol: Jó nagy összeg, bár tudom én, hogy szemrebbenés nélkül el lehet ezt is költeni.

Anita!
Engem is érdekelne,van már kisfiú nevetek???? Vagy legalább esélyes nevek????

Zsuzsi!
Biztos szép lesz a ruhád, majd várjuk a képet róla. Vagy majd csak esküvőit hozol???
Na de jó ha legalább kolbásszal belakmározott Pannika, akkor mégsincs minden veszve. :lol: :lol: :lol: :lol:
Igazából a bölcsikben és az ovikban 4-5 hét szünet van csak, és nekünk most szerencsénk is van, hogy mindkét helyen egyszerre, júliusban van a zárás. De mivel mindkét gyerek új helyre, új közösségbe megy azt javasolták hogy a kezdés előtti utolsó 1-2 héten már ne vigyük a gyerekeket az előző helyre.
Mi ráadásul Sopronban augusztus 3.-ig leszünk, keddi nap jövünk majd haza, nyilván azon a héten már nem mennek oviba, bölcsibe. De a 10.-ei héttől sajnos igen és lehet hogy az augusztus 20.-ai hét 3 munkanapján is, de azt még meglátjuk. Sajnos csak 31 nap szabim van, most nyároon kiveszek 20-at, de a többi kell a téli szünetre. Ugyhogy ügyesen kell gazdálkodnom a kevéske nappal.
De hogy jövőre mindezt hogyan oldjuk meg arról gőzöm sincs, mert a suli bezár június közepén és csak szeptemberben kezdődik újra. Anyós kilőve, anyuval kell majd egyezkednem, de persze ez még nagyon messze van. NYári hónapokban az ovikban bölcsikben egyébként csoportösszevonások is vannak, mert nyilván kevesebb gyerek jár. Bölcsikben a megszokott gondozónéni ha nincs ott az gondot jelenthet a gyereknek, főleg hogy előtte egyébként is a családdal volt a kicsi.Előfordulhatnak sírós napok a szünet után, főleg ha az ismerős arcok is hiányoznak. :( :( :( Nem tudom nálunk ez hogy fog alakulni.

Akárhogy agyalok, egyre valószínűbb, hogy Zsebiékhez nem tudunk menni, amit végteloenül sajnálok. De a jövő héten már így is két nap is kell 1-2 órára "lógnom" a munkahelyről. Csütörtökön délben viszek Dorkának a bölcsibe tortát, akkor fogják a szülinapját ünnepelni. Pénteken délelőtt pedig a kardiológiára megyünk, akkor meg azért kell eljönnöm hamarabb. Ha kedden is lelépnék fél napra az már sok lenne, biztos nem néznék jó szemmel. De ha éppen pangás lesz aznap akkor kocsiba ülök és elmegyek én egyedül megnézni Benneteket fél-egy óra erejéig. :wink:

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok,

Zsuzska engem is nagyon érdekel a ruhád, igy a leirás alapján nagyon nagyon szép leszel. És biztos vagyok benne, hogy Pannika is. Édes ez a peluslevétel, de a bugyi jó megoldás ellene :-))
Gratulálok az unokatesódhoz, milyen szuper, újabb kisbaba a családban :-)

Jaj Kriszti, Andi nagyon sajnálom. Hogy nem tudtok jönni és hogy Nelly, Olivér beteg:-(((Remélem hamar rendbejönnek!!!!!Sok-sok gyógypuszit küldök.

Most elég zavart vagyok, igy majd később folytatom inkább.

Aliz ti jöttök, ugye?Lszi, lszi, lszi!!!!!!!

Ja és még nincs nevünk, és aki ismer tudja is, hogy ez a 8. hónap előtt nem is várható tőlünk :-)))

Jó éjt!

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!Nem tüntem el,olvasgatlak benneteket,csak dolgozok és fáradt vagyok.Patrinak multhéten 2x is felszurtak a fülét.Már bánom hogy engettem de bevolt gyulladva.A szivem szakadt meg. :cry: szegény ugy sirt.
Látom itt zajlik az élet.Na megyek mert most jöttem a munkábol ,igérem mostantol majd sürübben leszek ha csak 1 mondat erejéig is.
cilamila
Debrecen
 
 




Sziasztok!!!
Zsebi: mennyire könnyű megközelíteni Titeket busszal? Van mellettetek megálló? Szívesen mennénk, csak az autó foglat... Várom a válaszodat!!!

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok!!!


Régen nem írtam már,de nem sok időm van a két baba mellett,még olvasni sem olvastalak benneteket vagy 2 hete.
Tegnap du. olvasgattam amíg aludtak a kicsik,de írni csak most tudok.
A múlt héten odavoltunk ballagáson a sógórnőméknél Katalinpusztán,meg még maradtunk pár napot,jó volt egy kicsit kimozdulni ,majd teszek fel képeket.
Egyébként jól vagyunk viki baba most már többet fent van napközben,de az éjszakát továbbra is átalussza,sokat mosolyog meg gőgicsél.
Balázs a hisztis korszakát éli,így most kicsit nehéz vele,próbálok minnél több időt vele tölteni.De a jó hír hogy kb. másfél hónapja mát teljesen szobatiszta lett,éjszakára sem kell már a pelus. :D
A kaka is a Wc-be megy már.

Zsebi:
Nagyon köszi a meghívást,nagyon szeretnék menni ,de nem 100%hogy eljutunk,mert fogorvoshoz vagyok bejelentkezve mert letört egy darab a fogamból.Esetleg utánna ,meglátom hogy eltudunk e menni.Majd rád csörgök,ha mégsem.
A múltkor kérdezted csak még nem válaszoltam , Balázs ide a tégláskerti oviba fog járni,itt van tőlünk 3 percre így erre esett a választásunk.De nagyon kedves családias a környezet az ovónénik is aranyosak.
Nálunk itt a suliban is akkor volt a gyereknap amikor nálatok,olvastam a szórólapon hogy nálatok is lesz ,Gondoltam is rád hogy biztos mentek.Látom a képeken Szabika is nagyon élvezte a bábelőadást.Baláézst is nagyon lekötötte szépen ült a széken. :shock: Még meg is lepődtem. :D

Anita:
Szívből gratulálok a a kis fütyishez. :wink:
Aranyos vagy hogy ennyire vársz a talira de nem biztos hogy tudunk menni. :(

Edina:
Örülök hogy belátod nem a kisgyereket kell hibáztatni ,nekünk felnőteknek kell figyelnünk.
Én is mindig készenlétben állok mert kitudja mi fordul meg a kis fejében ,megeteti stb.
Egy gyerek meg inkább eleven legyen mint beteg szerintem.

Andi:
Nagyon jók a képeid mint mindig.
Látom ti is voltatok a Jubileumi új részén,Balázsnak nagyon bejön,de a képek alapján a te gyerkőceidnek is. :wink:
Az aquaticumban nálunk is megmerült Balázs a piros csúzdán,még mondta pár nap múlva is ,de szerencsére még lecsúszott utánna ő is még egy párszor. :D

Kriszti:
Szegény Nelly és persze ti amiken keresztül mentettek:(
Nagyon sajnálom,kívánom hogy minnél előbb kinője.
Szegények most meg betegek.Jobbulást nekik,mennek a gyógypuszik.
Akkor most már szépek a virágaid hogy eltünt a nyuszi??? :D

Zsu:
Pannika ennyire nem eszik?Biztos nagyon rossz neked,de majd változik ne aggódj(tudom ezt könnyű írni) ,de ahogy Andi is írta hogy vannak ilyen korszakok.
Milyen volt a lánybúcsú?

Zita :
Látom a képeken jól sikerült a nyaralás.
Jól éreztétek magatokat.Patrícia nagyon drága minden képen.
Egyébként hol voltatok?Lehet hogy már írtad akkor sorry..... :? :D

Olgi:
Jaj de jó!!!Tündi babád elindult.
Nagy gratula neki.

Ennyi egyelőre mert Balázzsal kirakózunk,
Sziasztok.
Ha még sem tudnánk menni holnap akkor Jó szórakozást nektek.

Kép

Kép
aliza
 
 


sziasztok-!!!!
Ne haragudjatok rám, megint eltüntem, tudjátok most vöolt a keresztelő tegnap, és egész héten erre készültünk, lene mit meséljek, de sajnos most se érek rá mert uncsimék itt vannak nálunk, holnap reggel utaznak haza.

Minden nagyon jól sikerült, szép és meghitt volt, a pap gyönyörüen beszélt mindannyian meghatódtunk.

De sajnos van egy rossz hírem is. Nem tudunk menni a talira. :cry: :cry: :cry: :cry: Pedig tudjátok hogy menyire szerettem volna. Patrícia köhög már egy hete, de azt hittük hogy csak a sok nyál miatt. És főleg akkor köhög erősen mikor eszik. Tegnap sikerült az étteremben is összehánynia magát anyira köhögött. Ma reggel meg a tejcsit is kihányta. :cry: :cry: :cry: Nem tudjuk mi a baja, de a fülét is nyomkodja, félek nehogy arcüreg gyulladása legyen. :shock: 3ra megyunk a dokihoz és kérünk beutalót fül-orr gégére holnapra.
Emiatt se tudnánk menni, meg nem is szeretnék senkit megfertőzni, bár még nem tudom mi baja.

Nagyon nagyon sajnálom.

Aliz!! Örvendek hogy írtál!!!!!! És hogy jól vagytok, a fogadat leszámitva.
Vendég
 


Sziasztok!

Olik! Busszal a nagyállomástól a 8-assal tudtok jönni, és a 3. megállónál kell leszállni (Helikernél), és onnan visszafelé jönni, az első utca balra (visszafelé nézetből) nem messze van, talán 100 m.

Kriszti, Zita, nagyon sajnálom, hogy nem tudtok jönni, Andi, Aliz, remélem, hogy ti mégis!!!!!!

Remélem, az eső nem fog esni, addig halogattam ezt a talit, hogy mégis rossz idő lett :(

Nekünk nagyon jól sikerült a hétvégi kirándulás, majd részletesebben mesélek, csak most fő az ebéd, ma még itthon van mindenki :) .

zsebi_baba
 
 


Sziasztok!!!

Szeretnék tőletek tanácsot kérni!!! Most döntöttem úgy, hogy inkább a klinikán szeretnék szülni, nem a kórházban, csak ott nem ismerek senkit. Tudnátok jó orvost ajánlani??? Most vagyok 5+2. :lol: :lol: Köszönöm előre is segítségeteket!!! Veronika

Kép
Kép
ronci
 
 


Sziasztok Lányok!

Zsebi!
Holnap délelőtt úgy néz ki én is el tudok menni Hozzátok, igaz Dorka nélkül, mert őt macerás lenne elhozni bölcsiből és rohanni vele vissza ebédre. Ugyhogy érdekes lesz számomra a babatali a gyerekeim nélkül, dehát szeretnélek már látni Benneteket, ugyhogy kis időre elmegyek.
Na meg az az igazság, a drága fiam is küldött mindenképp, mert neki nagyon fontos lenne a Sziamiau a Vásárlótörpért. Ugyhogy viszem azt is. :wink:

Anita!
Neked meg viszem Törpapát, az Okoskáért, okés???
Ja meg ha nem gond vinném azokat a ruhákat is amikhez odaírtad a neved. (ujjatlan bodyk, szoknyás nadrág, kesztyű, Angel-es felső, 74-es kék naci) AZ az igazság, hogy a gyerekszobát előbb-utóbb felújítjuk, mindent ki kell pakolnunk és minél hamarabb szeretném elpasszolni azokat a holmikat amiknek akad gazdája.
Persze megnézed majd, és ha holnap is úgy látod hogy kellenek, csak akkor. :wink:
Oké, akkor őszig nem is nyaggatlak a fiúnevekkel. :lol: :lol: :lol:

Edina!
Vinném Neked is a kis rózsaszínű gitáros nadrágot, okés? Megnézed és megmondod kell-e. :wink:

Ja és lányok, hétvégén anyuéktól behoztuk a Dorkáról maradt pelusokat.
Felesleges pelenkáink:
- 16 db Pampers Total care Junior 5-ös méretű (11-25 kg-is)
- 5 db 4-es méretű Babydream pelenka (Maxi, 9-18 kg)
- 6 db úszópelenka 7-12 kg-ig
Ha valakit érdekel, szóljon!


Zita!
Jobbulást Patríciának!!!! Remélem semmi komoly.

Zsuzsi!
Milyen volt a lánybúcsú?

Márti!
Neked nagyon boldog születésnapot kívánok!!!!!!!

Cilamila!
Jajj, ez a fülfelszúrás elég durva, főleg ha többször is kell. Jobbulást Patriknak!!!!

Kriszti!
Ti jobban vagytok már?

Alíz!
Gratula Balázska szobatisztaságához!!!!! Nagyon örülök neki. Mostmár igazi ovis ő is. :wink: :wink: :wink:
Ezek szerint nem csak az én lányom nyelt a családi csúszdáról lecsúszva??? Gondolom Balázskának sem esett jól, ahogy Dorkának sem, dehát előfordulnak ilyen kis balesetek. :wink:

Veronika!
Gratula a pocibabádhoz!!!
Kérdezted a klinikai szülész-nőgyógyászokat.
Köztünk többen dr. Fekete Istvánhoz, Dr. Jakab Attilához, Dr. Sápy Tamáshoz, Dr. Zatik Jánoshoz járnak, mind elégedettek. Én Dr. Póka Róbert doktorhoz, és én is az vagyok. :wink:
Kérdezz bátran konkrétabban, szívesen válaszolunk. :wink:

Kép
Kép
bendor
 
 


Andi! De örülök! Az úszó pelus engem érdekel!

zsebi_baba
 
 


Zsebi!
Okés, akkor viszem azokat is.
Lassan már bőrönddel megyek. :wink: Ja, meg fényképezőgéppel. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Zsebi! megyünk mi is mindenkép!!! :D

Most csak ennyi, mert egyedül vagyunk, megyek vacsiztatni.

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!!! Köszönöm a gyors választ...
Igazából olyasmi érdekelne, hogy magánrendelőbe jártok vagy a klinikára..ha magánba akkor mennyibe kerülnek..ha nem magánba akkor Ti mennyit adtatok nekik../ezt a vizsgálatokra is értem/
szóval még nagyon kezdő vagyok / :lol: :lol: / ugyhogy nem tudom, hogy mennek ezek a dolgok.. Ja és még valami: hogy jelentkeztek be..főleg mivel engem nem is fog egyik sem ismerni..
Előre is köszönöm... :lol:
Amúgy én már jó régen olvaslak titeket, de ide még nem írtam, csak a 2010-re tervezzük a babát topikba..
De ha nem bánjátok, majd néha kérdeznék pár dolgot..hogy mi hol található és hol a legjobb stb...
sziasztok!

Kép
Kép
ronci
 
 


Veronika!
Semmi gond, mindenki kezdőként kezdi. :lol: :lol: :lol: :lol:
Gyere bátran, gyakran.
Én személy szerint a klnikára a terhesambulanciára jártam, mert az én dokim Nyíregyházáról jár át és nincs magánrendelése. Ha lett volna neki , mindenképp odajártam volna. AKkor megspóroltam volna jó sok várakozási időt, mert gyakran volt műtőben.
Árakról inkább priviben , ha gondolod. Bár ha nagyon visszaolvasol, összegekről is volt régebben itt szó.
Ja egyébként nekem munkatársam ajánlotta a z orvost, rá hivatkoztam mikor először mentem hozzá. De szó nélkül elvállalt és sosem kellett csalódnom benne. Persze akkor én még nem pocisan hanem csak rákszűrésre mentem. Aztán le is ragadtam nála. Két gyerekkel két császáron vagyok túl. :wink: :wink:
Magánrendelés témában én nem tudok segíteni, bocsi. :?

Kép
Kép
bendor
 
 


Bendor!!!
Neked ki az orvosod??? És jöhet priviben az infó!!! :lol: :lol:
Köszönöm a kedves fogadtatást!!!

Kép
Kép
ronci
 
 


Hello
Voltunk ma orvosnál, nem kell menjünk fül-orr gégére, mert kiderült hogy mi abaja. Nagyon piros a torka, garatgyulladása van. Valakitől elkaphatta, most sok gyerekkel volt dolgunk vagy egyszerüen csak hideget ivott evett. Ki tudja. A lényeg hogy tudjuk mitől van a sok köhögés. Kaptunk Amoxicilint, enyhe antibio, szerencsére nem olyan súlyos. És Rinathiol köptetőt. Csütörtökön kell vissza menni. Így már biztosan nem megyünk a talira sajnos. Nem szeretnépnk senkit megfertőzni. :lol: :lol: Pedig anyira jó lett volna találkozni.

A súlya: 8900 gr., és 71 cm.

Andi: Ténleg egy bőrönddel fogsz menni a talira. Nekem is van egy pár ruhám eltéve nálad, a héten felszaladok értük, hogy ne terheljem velük a szobátokat. És kéne nekem a 16 db Pampers Total care Junior 5-ös méretű (11-25 kg-is.)

Puszika
Vendég
 


Zita!
Szegény Patrici baba. De legalább tudjátok mi a baja, és orvosolható, hamar meg fog gyógyulni. Mennek a gyógypuszik!!!
Oké, összeszedem Neked is a rucikat és félrerakom a pelenkákat.
Várjuk a fényképes élménybeszámolót a keresztelőről!!!!
Húúúú... szép paraméterei vannak a lányodnak, gratula hozzá!!!


Veronika!
Okés, majd írok privit.
Ki a dokim??? :shock: 1 órája írtam a nevét. :lol: :lol: :lol: Egyébként Póka Róbert. :wink:

Kép
Kép
bendor
 
 


bendor!!! Jézusom, pedig még el is olvastam a páromnak és egyedül őt ismerte a dokik közül... :oops: :oops: ez ciki, bocsi!!!!
Várom a privit!!! :lol: :lol: /most röhögök magamon.../

Kép
Kép
ronci
 
 


Veronika!
Semmi gond.
Ment a privi!
Írj Magatokról, szívesen olvasunk .
Debreceni vagy? Dolgozol vagy tanulsz? Babuci körül minden okés? Hogy viseled a terhességed????

Kép
Kép
bendor
 
 


bendor!!!
Én 31éves vagyok, párom 38. Első babánk. A terv kivitelezésének 2hónapjában fogant meg.. Eddig minden okés vele, néha vagyok nagyon szédelgős, de gondolom a java még majd most jön!
Dolgozok, tavaly szereztem a 2.diplomámat, de azóta nem tanulok, sajna./majd még szeretnék egyet./ :lol: :lol:
Hát nagyon röviden ennyi..de biztos fogok bővebben is fecsegni, ha többet járok erre!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
ronci
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: