Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Fény, örülök, hogy a kiscsaj jobban van!

Én nem tudom tegnap mi volt Lórival, este ugyanúgy letettem aludni, mint máskor, aztán egy perc múlva elkezdett sírni, ki kellett venni, rohangált, játszott (volnaKép), pakolt, hintázni akart, szóval esze ágában sem volt aludni. Fél 11-kor aludt el végül, sok-sok ének és vers után. Teljesen kipurcantam. Pedig napközben sem aludt sokat. De látom Fénynél is hasonló volt a helyzet.Kép

Úgy látszik ma szép napunk lesz, már süt a napocska.Kép

Képzeljétek, Lóri hétfőn talált a járdán egy kétszázast! Először azt hittem, hogy szemét, mert minden szemétnél megáll és mutatja, de nem az volt. Kedden meg megkóstolta a földet a kertben, mindkét kezébe fogott 1-1 rögöt és úgy nyomta befele. Még időben észrevettem és nem evett túl sokat, meg nem is ízlett neki, mert lökdöste ki a nyelvével.

További szép napot!

Dodus

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Sziasztok!

Marika és Viktor!

Szívből gratulálok és sok boldogságot Nektek. A kicsi Bencének pedig sok tejcsit!Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Hahó lányok.

Látom mindenki kint van a jó időben!Kép

Mi lesz a hálós rendeléssel?

ancsi26
 
 

 
 

Sziasztok!

Kedves Marika és Viktor!

Kisfiatok érkezése alkalmából nagyon sok boldogságot kívánunk.

a Danyi család
dkrisztina
 
 


Sziasztok!

MarikaKép
Itt is nagy gratula nektekKép Aztán várjuk majd a szülésstoryt.

ÁgiKép
Nekem is akkor telt be a pohár, mikor a pár ezer forintos tesz-veszes vásárlásomnál 400Ft körüli összeget kellett fizetni az utalásért. Most 40Ft-ot fizetek. Azért nem mindegy.
Üdülési csekkről itt olvashatsz bővebben: http://www.udulesicsekk.hu
Fürdőháló: láttad a babaszobán a topicban, hogy nem túl jókat írtak róla?

FényKép
Hogy van Hanna?
Szerintem azért nem minden oviban ilyen nagy a túljelentkezés. Ahol Emese volt az az egyik legfelkapottabb ovi most Miskolcon.

GyöngyöskeKép
Gratula GyöngynekKép
Látom még kihasználjátok az utolsó perceketKép
Küldesz majd egy sms-t valakinek, vagy majd a párod megírja a nagy újságot?

AnitaKép
SziaKép Már teljesen aggódtam miattatok, pláne azután, hogy a levelemre sem válaszoltálKép
A fiúk már milyen nagyokKép Hol csináltattátok ezeket a szupi tortákat?
Talira ugye eljöttök?

DittaKép
Úgy hallottam, hogy amíg tart a pénz addig adják. Én egyébként nem vártam ilyen hamar a leveletKép De van másik telefonszám is amin lehet érdeklődni.

ZsuzsaKép
Lesz MM igen, csak nem tudom, hogy van-e még hely a hétfői csoportba, ezt Krisztával kéne megbeszélni. Holnap megkérdezem majd tőle. Egyébként 9.45-től van, meg van még egy csütörtöki csoport is 9.30-tól.

BeaKép
Oltást hogy viseltétek?

MseKép
Jó, hogy már Ádám is meggyógyultKép

AncsiKép
Talira 23.-a a nyerő időpont.

DodusKép
A földkóstoláson már mi is túlvagyunk MollivalKép
MM hogy tetszett? Fogtok még jönni?

TaliKép
Akkor kihírdetem a győztestKép
Április 23. vasárnap du.

Puszi mindenkinek, Panka

panka
 
 


Sziasztok!
Végre itt a jó idő!!


Marika!
Gratulálunk a kicsi érkezéséhez! Sok boldogságot, tejcsit, erőt, egészséget és türelmet!!

Éva!
A legkisebbik lurkóink tényleg hasonlítanak külsőre is egymásra!! Peti tényleg olyan, mint Zalán, csak más színű a szeme!!

Angelika!

Köszi a hízelgő szavakat! Ha suli alatt a közös "kinzókamránkra" Kép gondolsz, akkor azt kell mondanom, hogy ezer éve nem jártam arra! Kissé meg is vagyok sértődve, mert sem a bálra, sem a F.Estre nem kaptam meghívót! Kép Én mind a kettőre szívesen elmentem volna, bár a bál idején nem voltam itthon, de akkor úgy időzítettem volna! Amúgy csak Gulyással tartom a kapcsolatot. Tudod ő olyan rendes, akkor is felhív, ha nem akar semmit, csak kíváncsi, hogy mi van velünk!
Jó lett a cipő, amit rendeltél?
Mit szólnál, ha egyszer mi is elmennénk a MMre? Pár hete voltam Székesfehérváron a barátnőmnél, és ott voltunk egy hasonló valamin, megnézném, hogy itt milyen! Mikor lesz a következő, és hol is vannak ezek? És ahogy olvastam jelentkezni is kell? Bár a kezdés időpontja nekünk nem olyan jó, mert akkor még alszik Z.

Sziasztok:
Andrea
ania62
 
 


Sziasztok!
Végre itt a jó idő!!


Marika!
Gratulálunk a kicsi érkezéséhez! Sok boldogságot, tejcsit, erőt, egészséget és türelmet!!

Éva!
A legkisebbik lurkóink tényleg hasonlítanak külsőre is egymásra!! Peti tényleg olyan, mint Zalán, csak más színű a szeme!!

Angelika!

Köszi a hízelgő szavakat! Ha suli alatt a közös "kinzókamránkra" Kép gondolsz, akkor azt kell mondanom, hogy ezer éve nem jártam arra! Kissé meg is vagyok sértődve, mert sem a bálra, sem a F.Estre nem kaptam meghívót! Kép Én mind a kettőre szívesen elmentem volna, bár a bál idején nem voltam itthon, de akkor úgy időzítettem volna! Amúgy csak Gulyással tartom a kapcsolatot. Tudod ő olyan rendes, akkor is felhív, ha nem akar semmit, csak kíváncsi, hogy mi van velünk!
Jó lett a cipő, amit rendeltél?
Mit szólnál, ha egyszer mi is elmennénk a MMre? Pár hete voltam Székesfehérváron a barátnőmnél, és ott voltunk egy hasonló valamin, megnézném, hogy itt milyen! Mikor lesz a következő, és hol is vannak ezek? És ahogy olvastam jelentkezni is kell? Bár a kezdés időpontja nekünk nem olyan jó, mert akkor még alszik Z.

Sziasztok:
Andrea
ania62
 
 


Bocs, de most látom, hogy kétszer tettem fel! Hogy ezt hogy csináltam...?!?!Kép
ania62
 
 


SZiasztok!

Ania!
Boldog névnapot Zalánnak!

Panka!
DKrisztát hívja majd a párom (meg szerintem az összes létező telszámot a telefonjáról Kép), és majd ő megírja ide Nektek.

Mondjuk a tegnapi NST-n nem akart mozogni a lurkó, de utánna a flowmetria jó volt, de ma ismételni kell...

Ezek az utolsó napok telnek a leglassabban.

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Sziasztok!

Olyan rossz, hogy ilyen változékony az idő, tudom, hogy a tavasz ilyen, de akkor isKép

ZsuzsaKép
Beszéltem Krisztával, azt mondja, hogy még befértek a hétfői csoportba, gyertek nyugodtan.

GyöngyöskeKép
Nekem soha nem akart mozogni NST-n egyik gyerkőc semKép

AniaKép
Mi is boldog névnapot kívánunkKép

Puszi, Panka

panka
 
 


PankaKép

Keresem a babaszobán a fürdőháló szapulást. de nem lelem...tudnál segítni? Ma akartam megrendelni, de előtte inkább elolvasnám a tapasztalatokat..Hanna jól van, de már szaladok is, mert ....na de tudjátokKép
Kibújt két foga alól, szerintem ez volt a magas láz oka...bár én csak hőemelkedés lehetőségéről hallottam. Úgyhogy nyóc darab fogunk vanKép
mindjárt magára borítja a fregolit....szaladok, szép napot!
Fény
Ja MM-re mi is megyünk hétfőn!
fény
 
 


Sziasztok!

Találtam a neten két húsvéti programot, ha esetleg valakit érdekel:
Matyó Húsvét
A programsorozat a nagyszombati szertartással veszi kezdetét. A Zsóry-fürdőben esti fürdőzés 20.00 órától. Vasárnap programok a Hórvölgyi víztározónál (horgász-és, halászléfőző verseny), a Zsóry-ban népművészeti bemutató. Húsvét hétfőn a Hadas városrészben húsvéti ételszentelés, kóstolás, majd egész napos folklór és kulturális programok, kézműves ajándékok, húsvéti finomságok, tojásfestés, írókázás. Gyerekeknek meglepetés, állatsimogató.
Időpont: április 15-17.
Helyszín: Mezőkövesd Hadas városrész, Hoórvölgyi víztározó, Zsóry-fürdő
Információ: 49/500-285, Matyóföldi Idegenforgalmi Egyesület


Hollókôi Húsvéti Fesztivál
2006. április 16-17.
Húsvét ünnepén a falu apraja-nagyja díszes népviseletet ölt magára, s két napon keresztül megelevenednek a falu régi húsvéti szokásai. Egész napos folklór program, népmûvészeti kirakodóvásár, kézmûves bemutatók,
gasztronómiai ínyencségek, gyermekjátékok nyújtanak gazdag programot vendégeinknek.

Puszi, Dodus, aki tegnap jól megfázott Kép

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 



Sziasztok!

PankaKép
Köszi az infót, elolvastam, és a kép engem is meggyőzött. Ajánlom mindenkinek, pillantson rá erre a linkre, amit Panka talált, mert ebbe a hálóba télleg alig fér valami. Sajnálom, mert elég jópofa. Õszintén szólva, én még soha nem rendeltem a netről semmit, mert 1. vagy kiderült, hogy gagyi, úgy mint most, 2. vagy nem mertem belevágni, fenntartásaim voltak az áruval kapcsolatban. Pedig nekem is elektronikus számlacsomagom van, amihez jár webkártya, tehát nem a netes fizetés tartott vissza. Sokszor nem lehet látni, mi mekkora, még ha a méretét oda is írják, más, mintha a maga valójában látod, fogod a kezedbe, és el tudod dönteni, megéri-e az árát vagy sem. Ráadásul, ha itt jobban körülnézel, lehet, hogy megkapod, és nem kell postaköltséget fizetni. Nektek mi a tapasztalatotok? hol érdemes válsárolni a neten?

Fény
fény
 
 


Érdemes netten vásárolni de ha nagyobb dolgot veszel akkor érdemes valahol élőbe megnézni. Itt gondolok technikai cuccra .Mi már elég sok mindent vetünk mert van hogy jóval olcsóbban ki lehet ezt azt fogni.De apróságot szerintem is jól meg kell gondolni. Én még Levinek szoktam ruhákat vásárolni de csak jó bevált helyekről ez 2 3 hely. Már én is jártam porúl így jól megnézem mit és hol rendelek.Pl könyvet is érdemes neten kersztül venni.

Más lányok a védőnömmel gondolkozunk valami klubb féleségen ahol lenne MM gyógytorna babáknak torna mamáknak stb.Érdemes ezen gondolkozni vagy hallot ügy ez Miskolcon?

levianyu
 
 


Sziasztok!

Marika és családod Kép

Kép

Sok sok örömet, jó egészséget kívánunk Mindnyájatoknak Kép !


Rebeka és Ági

delice
 
 


folyt....

Panka
De jó, hogy észrevetted , hogy mit írtak róla! Pedig tényleg jópofának tűnt, úgy elsőre.
Kép
Mindenesetre örülök, hogy nem ugrottunk bele gyorsan... Kép
Tali akkor hol lesz?

Fény
Én egyébként nagyon sok mindent vásároltam neten keresztül. Főleg a babaszobáról! És az esetek túlnyomó többségében nem csalódtam, és nem is volt semmi gáz. Csak elsőre féltem, hogy mi lesz Kép

Nálunk már lassan minden nap esik du. az eső mire Rebeka felkel Kép
pedig délelőttönként még szépséges az idő... Nálatok is ilyen?

ÁGI

delice
 
 


Sziasztok!
Bius hősiesen állta az oltást Kép teljesen szinte unottan ült amikor beadták neki(anya persze aki elájul a tűtől majd össze esettKép
Eddig jól vagyunk,egy ici-pici hőemelkedés volt csak.Viszont ezerrel jönnek a rágófogak,Biussal nem lehet birni Kép homeo nem használ már Kép adjak neki nurofent?vagy mit?a géllel nem hagyja bekenni az inét (szétharapja ujjamKép
Fény végre mi is találkozunk majd MM-en Kép
Ági-dodus ti jösztök?
Angelika! milyen volt a táncház? Kép mi is mentünk volna de a lábam az még mindig fáj Kép bár már sokkal jobb.
Vettem Biusnak egy cipit motorozni Kép 990ft-ért.Csak egy sima vászoncipő,sima talppal,de magasszárú(bár nem erősitett,de szerintem jó lesz neki Kép
Ja és lányok Bius 13.35kg Kép
na pusz bea

bea
beatron
 
 


Ági!
Mi már délelőtt járunk ki,pont emiatt Kép
pusz

bea
beatron
 
 


Sziasztok

Panka
Köszi a segítséget az MM-mel kapcsolatban. Most úgy áll a dolog, hogy április 1-től nem dolgozom már, itthon vagyok, de tegnap este telefonált a főnökasszoynom, hogy még hétfőn menjek már be. Remélem tényleg ez lesz már az utolsó. Ti is a hétfői csapatban vagytok? Mi is oda szeretnénk menni, akkor a jövő héten.

Lányok
Ma 10.00-tól gyermekműsorok lesznek az utatzási kiállítás keretében az ITC-ben, ha érdekel esetleg valakit.

Nagyon jó időnek néz ki, mi megyünk sétálni.

Mindenkinek szép napot!!!!!!!

Zsuzsa
nzsuzsa
 
 


Helló!

Bea Kép
Igen, terveim szerint mindenképp megyünk!
Hátha a ma du. más lesz. Én remélem, mert Rebeka állandóan csak kinn akar lenni. Az egy dolog, hogy délelőtt kiviszem.... Kép
Hol vetted a vászoncipőt? Rebeka egyelőre nem olyan nagy motoros, így emiatt egyelőre nem kell aggódnom.
Szerintem Bius nehezebb mint Rebeka Kép

Kép

Ági

delice
 
 



Látom ma mindenki kinn van Kép
mi már bejöttünk. egyelőre nem esik Kép és nem is borul Kép

Ezt délelőtt készítettem :

Kép eltartott egy ideig, míg ráataláltam, hogy honnan készítsem, hogy "becsillanjon" Kép




Rebeka közben :
Kép


Ági

delice
 
 


Marika!
Gyermeketek megszületéséhez nagyon sok boldogságot kivánok!
Egy kedves kis idézettel szeretnélek köszönteni titeket!
Megjöttem itt vagyok, éppen körülnézek, S egy ismerős szempárt megismerni vélek.
Hívogató élmény, érzem, hogy közeleg, Segítsetek kérlek hadd menjek közelebb.
S egy halk szavú asszony meghallván a vágyam, Apa pocakjára odafektet lágyan.
Hogy míg átöleli piciny hasonmását, boldogan hallgassam szíve dalolását.
Meleg tenyerével símogatja bőrőm, ha elszenderednék, most Õ lenne az őrőm.
Megpihen a test és ünnepel a lélek, Gondolatban Anya festett ilyen képet.
Olyan jó így együtt feküdni az ágyban, Mama pocakjában ilyen álmot láttam.
Békés biztonságban indul földi létem, Hálásan köszönöm csendes születésem

Azért mert szerettek
jöttem a világra,
Lettem új fénycsillag,
szülők boldogsága.
Szeressetek mindíg
ilyen szeretettel,
A kincsetek vagyok,
pici kincs,de ember!

Panka!
Nekem is április 23 jó időpont, de már látom, hogy el is dőlt.
Lesz áprilisban bababörze a Hermannban?

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Sziasztok!

Búzaszem!
Április 9-én lesz a Bababörze a Hermannban.

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Sziasztok!

Ezt láttátok már?
http://www.cipoexpress.hu/

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Marika!

Én is csatlakozom a gratulálók sorához. Nagyon jó egészséget, sok tejcsit kívánok a kis Bencének!


Kép

Rita és családja

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Sziasztok!

Április 9-én megy valaki a börzére?
Ami program látszott nekünk arra a 7végére,nem lesz, úgyhogy szerintem mi elnézünk.
Tavaly nagyon jó bodykat és hálóancúgot tudtam ott venni, magyar márka, de a nevlt nem tudom Kép


Gyöngyöske
Igen, én már nézelődtem azon az oldalon, de a rendelésig nem merészkedtem Kép szólj, ha kipróbálod Kép

Ági

delice
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a sok kedves gratulációt ígérem hamar írok többet. Tegnap délután megléptem, de még nem sikerült utolérni magam. Kicsit hirtelen jött a dolog, nem voltam rá felkészülve. Röviden összeszedtem vmi nyavaját hétfőn úgy földhöz vágott, hogy egész délután 38,5 volt a lázam. Kedden reggelre véreztem egy kicsit, így 8-ra már a kórházban voltunk, ahol uh, vizsgálat..., semmi gond lepény a helyén, de soha nem lehet tudni alapon maradjak a szülőszobán. Ott ugye fetrengeni mert rajtam a gép. Dög unalom, aztán inkább a császár mellett szavztak az orvosok. Így fél 2-kor bevittek a műtőbe és 2-kor kihoztakKép Ennyi tömören.
Kép

Kép

Puszika, Marika

marika
 
 


Marika!

Gyönyörű ez a pici babaKép (persze a nővére is)
A nagylányom mondta, hogy ezt feltétlenül írjam meg, nagyon tetszik neki a pici Kép

Kata/Cat
Kép
Kép
Kép
cat26
 
 


Marika!
Nagyon szép baba Bence!

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Helló!

Marika!
Ez a Baba gyönyörű Kép

Bea!
Viszem a fürdőrucit Kép

Ha még olvassátok, hozzátok már el a First-Stepes cipit megmutatni.

Köszi

Ági

delice
 
 


Sziasztok.

Delice.
Mi biztosan elsétálunk majd a börzére.Még nem voltam ilyenen,van sok minden?

Marika.
Nagy gratula ezekhez a gyönyörű gyerekekhez!Kép

Én is teszek pár képet Meliről.
A kis vagány:
Kép
Kép
Kép
Kép

ancsi26
 
 


Lányok.
Aki jár MM-re,szerintetek kipróbáljuk már Melivel?
Ha mennénk mi a teendő?

ancsi26
 
 


Sziasztok!

Ancsi Kép

édes kiscsaj Kép
én még csak egy ilyen börzén voltam, voltak jó cuccok (is) Kép
relatív, hogy sok-e.
de most megint kinézünk- reményeim szerint.
Szerintem gyertek bártan MMre, a teendő: megkérdezzük Krisztát. szerintem a börzén ottlesz Kép ok?

Ági

delice
 
 


Sziasztok!

RitaKép!
Gratulálok a kislányod születéséhez és sok boldogságot kívánok!
Kép

Betti

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Marika és ViktorKép!

Nektek is gratulálok Bence születéséhez és szintén sok boldogságot kívánok! Dorkának boldog szülinapotKép!

Kép

Betti

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Én jól lemaradtam mindenről. Alig győztem visszaolvasni az archivot.
Betegeknek jobbulástKép!

Mi is voltunk cirkuszban, Gerdát is vittük. A tigrisek után aludt el, de addig nagyon tetszett Neki.

Panka!
Írjál be minket is a talira. 3 vagy 4 fő, majd megkérdezem. Én is szerettem volna üdülési csekket igényelni, de mostanában mindenről lemaradok időhiány miatt. Gerdának még nincs is adókártyája, csak hát olyan messze van az APEH...Kép! Akkor még lesz az idén két pályázat? Mert jövőre már semmi esélyünk.

Marika!
Áruld már el, hogy sikerült meglógnod a kórházbólKép?

Ancsi!
Én Gerdát féléves korától hordtam MM-re (kisebb-nagyobb szünetekkel), szerintem érdemes már ilyen korán elkezdeni.

Neva!
Sikerült már megszülnödKép? Táncra jártok még? Emilemet megkaptad?

Fény!
Jó hogy hazajöttetek, egyszer talán mi is összefutunk MM-en. Ma voltatok? Nekünk jobb programunk akadtKép, fogorvos. Én nem nagyon szeretek neten rendelni, nekem muszáj megfogdosni, többször megnézni stb. Különben is, úúúgy szeretek vásárolni és ha neten rendelek kimarad a lényegKép!

Voltunk Gerdával két éves státuszon. Két évesen és két hónaposan 11,3 kg. Licitálja alá, aki tudjaKép! Ja, és nagyon sokat eszik. Gyakorlatilag bármikor hajlandó rá.

Betti

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Betti!
A követ? Valszeg kijött(ek) mert nagyon fájdalmas volt, plusz egyéb tünetek. De még van 2 a vesémben.
Tánc: csak a Nyilas Misi házba járunk. Az tetszik. Más irányba nem mozdultunk, az első kudarc után. Megvárjuk már ezt az évet.
Szerintem a súlyt mi képesek lennénk alullicitálni. 3 év és 7 hónap kb 98-100 cm és 13 kg.KépEgy kalkulátor szerint kórosan sovány. Már nincs több ötletem, azt se lehet, hogy állandóan vitaminokon éljen. Most csak 1 félét kapKép
Éva
neva
 
 


Mi is voltunk cirkuszban
Kép
neva
 
 


Sziasztok!

FényKép
Én elég sokmindent rendelek a netről, de legtöbbször külföldről, meg néha a babaszobáról.

LevianyuKép
Ha ilyen klubba gondolkodtok szerintem Krisztával kéne összejönnötök egy beszélgetésreKép

ÁgiKép
Vasárnap börze 9-től 15-ig van.
Tali egyenlőre úgy néz ki, hogy ott ahol az MM van. Jobb helyet még nem sikerült találni.

BeaKép
Szép súlya van Biusnak. De Molli sem panaszkodhatKép 10 hósan már triplázott.
Beni egész délután Biankát emlegette.Kép

ZsuzsaKép
Igen, mi is hétfőn járunk (meg innen a többiek is)
Na ez a "most még gyere már be" ismerős. Beninél febr.28-ig dolgoztam, márc.7.-én még felhívott a főnököm, hogy menjek már be egy kicsit, 8.-án este meg elidult Beni kifeléKép Mondták is utána, hogy még jó, hogy nem onnan mentem szülni.

BúzaszemKép
Ez az idézet nagyon szépKép

MarikaKép
Ez gyors szülés voltKép Dorka hogy fogadta Bencét? Annyira édesKép

AncsiKép
Meli is jó kis husiban vanKép Hány kg?

BettiKép
Én úgy hallottam, hogy lesz még pályázat, tavaly is volt több. De ha időd engedi érdemes már most megcsináltatni az adókártyát Gerdának, hogy ne akkor kelljen még arra is várni;)
Én csak felé tudok licitálniKép

NevaKép
Holnap megint nem tudok menni tornára, de csütörtökön megyek.
Erről a táncról írhatnál egy kicsit bővebben.Kép

Puszi mindenkinek, Panka

panka
 
 


Sziasztok!

Neva!
Ja-ja, arra gondoltamKép! Akkor még lesznek nehéz napjaidKép. Én most kétféle vitamint adok a gyerekeknek, sikerült betegség nélkül átvészelni az utóbbi pár hetet.
Lehet, hogy kórosan sovány Laura a kalkulátor szerint, de különben csodajól néz kiKép! Akkor meg nem mindegy mit mond a kalkulátor?

Panka!
Igen-igen készülök menni, de például ma is kedd van. Erről jut eszembe, még az SZJA-t se csináltam megKép! (Gábornak azt kellene beadni hozzá, lehet, hogy az ideit el se fogadnák még?)

Betti

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Sziasztok!

Árult valaki tavaly a börzén?
Azt tudom, hogy Kriszta igen, de őt nehezebb elérni, Panka te nem árultál igaz csak Krisztával voltál, vagy nem?
Lenne egy pár kérdésem ahhoz aki árult.

Sziasztok

Kata/Cat
Kép
Kép
Kép
cat26
 
 


Heeelóka..
képzeljétek, a párom nem engedi, hogy én is áruljak a bababörzén, mert fél, hogy akkor rögtön teherbe esem megint, amint mindent eladunkKép

Nem jutottunk el MM-re, mert reluxásokhoz és konyhásokhoz szaladgálunk, végre.

De a bababörzére feltétlenül kimegyünkKép

szép napot!
Fény
fény
 
 


Sziasztok.
Delice.
Hol lehet majd Krisztát megtalálni a börzén?
Hánykor is jártok innen a többiekkel MM-re?
Van a csoportba aki ilyen 7hó körüli babával jár?

Panka.
Hát van husi az biztos.
Majd most megyünk 11-e után méretkezni,de olyan 8kg körül van.Kép

ancsi26
 
 


Sziasztok!

Tegnap el kellett mennem az orvoshoz, mert egyre rosszabbul voltam. Érdekes, köhögés nem volt, csak orrdugulás (az mondjuk folyamatosanKép). De nem bántam meg, mert a dokibácsi olyan szuper orrcseppet írt fel (illetve nem is írta fel, mert recept nélkül is kapható), hogy este cseppentettem belőle 1-1-et az orromba és egész reggelig egyszer sem kellett kifújni az orromat és a dugulásnak azóta híre hamva sincs. KépKép Micsoda boldogság! Kép

Lányok, közületek kért már valaki interneten időpontot okmányirodába? Tényleg abban az időben sorra kerül az ember, amikorra az előjegyzése szól? Én most kértem, hétfőre kaptam, de kíváncsi vagyok, hogy mire számítsak. Két napi hideg élelem, vagy meglincselnek, mert betoppanok és már hívnak is be.Kép

Másik kérdésem: nem tudja valaki, hogyan lehet bojtot, pompomot készíteni? Húsvéti dekorációhoz kellene, de a neten nem találtam semmit.

Puszi, Dodus

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Sziasztok Lányok,
néha benézek én is, de ez a 2. terhesség nem olyan nyugis, mint Virággal volt. Állandó öklendezés, nagyon kiborító. Az alváskórságon már túl vagyok, olyannyira, hogy a múlt héten minden ablakot meg is pucoltam, függönyöket kimostam. Virág tegnap volt 1. éves, pedig kemény volt ez az egy év, hát még a következő?!?!?!
Angelika, elkelt már a noszvaji babakocsi, mert én még nem vettem testvért azóta sem. De lassan nézegetnem kellene komolyabban, igaz októberig még azért van egy kis időnk.
Ritaa, én anno a jégkockás zacsiba fagyasztottam le a tejet és felolvasztva semmi baja nem volt, Virág megitta, főleg babánturmixnak. Meg a bébiételes üvegeket is jól kimostam, kifőztem és abba fagyasztottam le.
Búzaszem, igen csupán 18 hónap lesz a két gyerkőc között, úgyhogy nem fogok unatkozni és remélem gyorsan lemennek majd a most gyűjtögetett kilók rólam.
Gratulálok az új kisbabáknak jó egészéget anyának babának egyaránt.
puszi
MAris

Maris
feketemaris
 
 


Sziasztok!

BettiKép
Ne is mond a bevallást, még a miénk sincs kész, Laci már szívja is miatta a vérem. Ráadásul az enyémhez meg nem is találom az egyik igazolást a MEP-től, még azt is kérni kell.

CatKép
Mire lennél kíváncsi? Tudom a részleteket;)

FényKép
Az én párom meg már adatná el velem a gyerekruhákat, mert már nem férünk tőle, de mondtam neki, hogy csak a 3. után vagyok hajlandó bármit is eladniKép

AncsiKép
Nem baj, ha válaszolok Ági helyett?
Az majd csak vasárnap derül ki, hogy Kriszta melyik részen lesz, sajna nem tudni előre.
MM-re hétfőn járunk 9.45-re. Most szerintem Molli a legkisebb gyerkőc.

DodusKép
Laci többet van az okmányirodán, mint itthon, megkérdeztem tőle, azt mondja, hogy elsőbbséged van, így hogy a neten kértél időpontot, menj oda egy kicsit hamarabb, mond meg, hogy netes vagy és elvileg behívnak. De attól is függ, hogy melyik részre mész.
Pompom: annyire emlékszem, hogy kör alakú kartonra kell feltekerni, de hogy hogyan tovább az már nem rémlik.

MEgyek nézni a sorozatomKép

Puszi, Panka

panka
 
 


Dodus!!

két db kört kivágsz, akkorát, amekkorára a pompomot kb. szeretnéd. mindkettő közepébe egy- egy másik kört rajzolsz,ami jóval kisebb a nagy körnél és kivágod őket középen. összefogod egymáshoz a két sablont, fogod a fonalat egy tűbe fűzve, vagy csak ujjal, s szépen áttekered vele jó dúsan a papirsablonokat, amikor megtelik a közepe,s már nem tudsz többet átdugni, fonál elvág, óvatosan és szorosan tartva ollóval a körök élénél a fonalat átvágod, javaslom a pengét, de jó olló is megteszi, majd egy picit kettéveszed a köröket, egy fonáldarabbal jó szorosan átkötöd középen a szabaddá vált fonalhalmot a körök között. ezután lehúzod a két végéről a papirokat, az összekötésnél jól megrázod és kész a pompon. ha színeset akarsz, akkor több színt tekerj fel. jó munkát, remélem el tudod készíteni üdv eva
tabaanpepa
 
 


dodus!! jó kemény karton kell hozzá!!!
tabaanpepa
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?