Új privát üzeneted érkezett!

menjetek helyett mentetek :?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Jóreggelt Lányok!)

Sikerült ma regelre is programot csinálnom:(
Ismét fél 6 kor keltem,már túl vagyok 2 kávén és az ünneplő vasaláson,cipőtisztításon...
Ünnepély lesz a suliban...

Nekem is jól esett a séta,nagyon cukik a gyerekek és zép volt a tó is,még befagyva is:)
Örülök h igy összevreődtünk és elfoglaltuk az utat:)
Kár h Nem tudtatok jönni Kia és Nika!
NYáron mindenképp számítunk Rátok!(nika)

Nekem most picit még dolgoznom kell,míg nyugi van...

Ma szerintem én nem csatlakozom,mert ebéd után már jön haza a fiam.

Boszi,Viki...Amit tegnap vettem Vanish multit(tudjátok amit a mosóporhoz kell adagolni)..Hát nagyon szuper!Hófehérek lettek apelusok meg a bodyk,az előkék tisztaságáróll már nem is áradozok:))

Ezt ki kell próbálnotok!!
Tényleg fantasztikus!Sehol egy kajafolt!
És nem vagyok a Vanish reklámembere:D
trécsi
 
 


Sziasztok!

7 óta én is fent vagyok már,Gabika most kelt és már teli a pocakja is! :wink:
Hát ma lehet nem lesz vmi jó idő,ahogy elnézem,mert akkora a köd! :shock:
9re megyünk tanácsadásra,majd jövök utána a friss adatokkal! :P

Trécsi Vanisht nekem is már sokan dícsérték,de mindig sajnáltam rá a manit. :roll: Lehet majd kipróbálom,bár én minden babaruhát kézzel mosok még,nem géppel.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

 
 

Szia Boszi!

Eddig én is sajnáltam rá,de most rászántam és nem bántam meg..Elvégre nem járhatunk foltos ruhákba:))

Kézzel mosol?: :shock: Az igen!Nemsemmi vagy!)

Várjuk a fejleményeket!

Én még mindig dolgozom..phuúúú..Rengeteg a cucc!
trécsi
 
 


Mi is fent vagyunk:):9

én nekem wanis szappanom van ha olyan a folt amit úgy gondolok hogy nem jön ki simán bekenem vele kicsit dörzsizem és igy teszem be a géppe és szép tiszta lesz :)

nika70
Salgótarján
 
 


Szia Nika!

Én nem vagyok az a dörzsölős típus:))

A vanish szappannal én azt tettem,h lereszeltem nagylyukú sajtreszelőn és ugy szórtam a gépbe:)))
De sajnos nem volt tökéletes hatás:)

Mit főztök ma?

Kéne egy jó kis tésztás recept!)

De nem lehet benne fehérje és keményítő.
Ja és a káposztástészta kizárva:))
trécsi
 
 


Boszi tanácsadáson...

Többiek?Merre vagytok?
trécsi
 
 


Sziasztok! :wink:

Voltunk tanácsadáson,9-re mentünk.

Nem semmi hideg volt akkor még,vagy 2 fok lehetett,majd lefagyott a kezem. :roll:

Gabika már 9800gr és 75cm,és jön a bal alsó fogunk,kocant a kanál,mikor a dokinéni megnézte a torkát. :lol:

A fogzástól gombás a popsija és ezért más popsikrémet kaptunk,ami ma 14 után lesz kész majd. Érzékeny nagyon a bőre,ezért popsitörlőt nem szabad egy ideig használnunk,csak folyó vízzel kell majd lemosni. száraz még mindig a bőre kicsit,továbbra is kenni kell nagyon. :wink:

És a dokinéni mondta,hogy vegyek neki DANONE AKTIVIA-t,próbáljuk ki,tehetek bele gyümölcsöt is. Figyeljük,hogy nem -e csapja ki a joghurt a tej miatt. :wink:

Volt ott egy kislány baba,7 hónapos,akit Gabika nagyon kinézett,oda akart mászni hozzá! :lol:

Az agyhártyagyulladás elleni oltást felírattam neki,majd március elején kell kiváltanom,és március 26án,ha megyünk legközelebb akkor meg is kapja!
:wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Viki? Kia? Helga ? Merre vagytok lányok???

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Jön ma vki sétálni lányok? :roll:

Ki mit vesz a párjának holnapra? :P
Én tortát akarok sütni+vettem neki I LOVE MILKÁT! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Csak most tudtam jönni. Reggel rám jött a dili, és kitakaritottam az egész lakást. Ágyat húztam, Fanni ágyát is, porszivózás, portörlés, fürdőszoba, konyha. Most hulla vagyok :? Ja, még megy a mosógép. Mindezt úgy csináltam, hogy Fanni közben folyamatosan a lábamon lógott...

Ma sajna nem tudunk menni sétálni, mert tegnap késő este jött értünk apa, és már nem bibelődtünk a babakocsival és ott maradt anyuéknál :( Majd délután megyek érte. De amúgyis úgy elfáradtam, hogy most jól esik egy kicsit ülni.

Boszi: szerintem tök ideális méretei vannak Gabikának! Majd számolj be mit szólt a joghurthoz! Fannival majd 27-én megyünk.

Trécsi: mi volt tegnap a suliban? sikerült beszélned a tanárnővel? milyen ünnepély van febr. közepén a suliban?
A Vanisht szerintem akkor kipróbálom....

Kia! Legközelebb feltétlen gyere, tök jó kis séta volt tegnap is! Szerinem jövő héten megint megyünk, nem lányok? Most úgyis hideg időket mondanak, de jövő hét elejétől megint felmelegedés lesz!
Én még soha nem adtam a dokinéninek pénzt :shock:

Nika! Veled meg nyáron biztos talcsizunk! Csak gyertek minél hamarabb!

Képzeljétek ma a reggeli ködben a tesóm összetörte a kocsiját. Egy idős házaspárral karambolozott, senkinek nem lett semmi baja, csak a kocsiknak. Mindkettő hibás volt, így mindkettőjük ellen indult eljárás, vagy mi (Kia ezt jobban tudja :wink: ) A kocsiján kb. 100ezres kár van... és ha ő is hibás akkor nem fizet ugye a biztosító, cascója meg nincs...

horvviki
 
 


Viki nem semmi vagy,ne munatkoztál akkor! :lol:
Én csak a fürdöszobacsempéket és a kádat mostam le,a többit apa szokta. Ővé a fürdő és a konyha,sütő tísztitás is,ha már mindig könyörög érte! :lol: Nem tiltom meg,sőt jó,mert addig is tudok mást csinálni! :wink:

Én sem adtam még a dokinéninek manit?! :shock:

Trécsi mi volt a suliban?

Helga sétáltok vagy ebédeltek,hogy nem voltál még ma? :roll:

Kia igen gyere te is a jövő héten sétálni,ha tudsz majd,olyan jó volt! A sok babakocsi egymás után! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Viki sajnálom a tesód kocsiját,de ebben a csúnya időben nem is csoda... :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!


Delelott nagyot setaltunk! Elmentunk a Csillagvarba, a bababoltot es jatekboltot neztem meg. A bababoltban szerettem volna venni valami szep unneplos ruhat Aronnak, mert marc. 9-en lesz majd a kereszteloje meg a szulinapja, de persze nem volt, illetve nagyon vekonyak :(
A jatekbolt nagyon jo, de eleg draga szerintem! Pl az FP szerszampad 9500 ft volt :evil: Nagyon banom mar, hogy Karacsonykor lemaradtam az Auchanosrol, mert ott csak 5500ft lett volna. Azert vettem Aronnak most egy epitokocka-kincsesladat :) (ures kezzel megsem johettem el) :wink:

Boszi,
Gabikanak nagyon szep meretei vannak! Kozel egy kiloval tobb, mint Aron, viszont Aron a magasabb 2 cm-rel :wink:
Sajnalom,hogy nem jott be a folyekony mosopor, en nagyon meg vagyok vele elegedve, szerintem mindent kihoz. Na jo, a textil pelenkabol a gyumolcs foltot nem vette ki, arra valoszinuleg kell valami erossebb is, ahogy Trecsi is irta, pl vanish.

Viki,
Tesod :(
Gyorsan hajtottak??? Mi volt a gond?

Trecsi,
Mi volt a suliban??

KépKépKépKép
thelga
 
 


Oltas: Aron is megkapta az agyhartya-gyulladas elleni vedooltast, a meningitecet. O 2x kapott, mert egy eves kora elott adattam be.

Aron is kapott mar joghurtot, sajtot, turot. A joghurt nagyon nem izlett neki, meg gyumolccsel sem :( De a sajt meg a turo az igen :)

KépKépKépKép
thelga
 
 


Viki: nem semmi a koccanás az a lényeg hogy nem trtént semmi komolyabb gond:)
Nálunk a gyümi joghurt nagyon menő imádja:)

Nálunk ma paprikáskrumpli volt apának mi meg krumplis tésztát ettünk Gegével :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika majd javítsd ki a táblában: mától 2 FOGUNK VAN :lol:

Baleset: mindketten hibásak voltak, szabálytalanul parkoló autó miatt az idős házaspár átment a tesóm sávjába, aki szembe jött velük. A tesóm viszont pont kanyarodott ki egy utcából és nem látta őket. A rendőr szerint észre kellett volna vennie a házaspárt, de viszont ők is hibásak, mert ők meg átmentek a másik sávba. Szóval közösen okozták a bajt. Tesóm most már megnyugodott, és megérdeklődte, és tényleg kb. 100ezer lesz a javítás. A házaspár viszont egy 60 év körüli mozgássérült pár volt, ők nagyon megijedtek...

Helga: azt hiszem a corában láttam FP szerszámpadot, de nem emlékszem mennyi volt... A Csillagvár játékboltja tényleg nagyon jó, bár szerintem is drága.

horvviki
 
 


Csajok, láttátok az új Auchan katalógust? Péntektől 4 darabos hosszú újjú body 800 Ft! Nem tudom milyen minőség lehet, másnem otthonra jó lehet :wink: (A képen sima egyszinű)
És a Hipp gyümölcslevek 200 Ft lesz, bár én abból Kecskemétit szoktam venni.

horvviki
 
 


nekünk van auchanos bodynk és jó minőség szokott lenni:):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Képzeljétek anyuéknál van egy mintás szék... nahát annak Fanni mindig nagyon vigyorog. De azt látni kéne! Meglátja a széket és tiszta lázba jön, mosolyog, vigyorog. Tesóm kitalálta, hogy biztos ül a széken valaki, VALAKI, akit csak Fanni lát. Lehet egy tündérke??? Szóval most van egy tündérkénk... Tényleg valaki hisz ilyenben, hogy a babák olyat is látnak, amit mi felnőttek nem? (Na ezt csak viccből kérdezem, azért még nem hülyültem meg) :lol: :lol: :lol:

horvviki
 
 


Sziasztok! :wink:

Helga akkor tartalmas napotok volt. Nem semmi ára van akkor a szerszámpadnak ott! :shock:
Gyümölcsfolt nekem mindig kijön,ha rögötn áztatom,mosom. :wink:

Na megkostoltuk a DANONE AKTIVIA natúr joghurtot. Hát azokat az arcokat! :lol: Majd lesz videó+képek is! :P

Viki gratula a fogacskához! :P Nekünk még épphogy látszik! :wink:

Láttam én is az Auchanas újságot,de szerintem mostanában nem megyek ki,mert sok ruhánk van! :)

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok Lányok:)

Itt a baglyotok:))

Jelentem a 2 kávénál tartok:)

Aranyosak vagytok,h érdeklődtök..
Voltam a suliban,beszéltem a tanárnővel..elmondtam neki a problémám,h én megcsináltatom a gyerekkel a leckét,de ha nincs beírva v vejelölve nem tudom számonkérni Tőle.
Azt mondta mielött beírta volna a figyelmeztetőt,első dolga volt h megnézze a leckefüzetet és Ő sem találta és zet Armandnak szánta figyelmezetetésnek,mert ugy látta a strigulák már nincsenek hatással rá.Megkértem h legalább szúrópróba szerűen ellenőrizze,h beírja e..Azt mondta h megteszi.Tényleg teljesen korrektül állt hozzá és állítólag ezen kívúl más gond nincs vele,csak h lassú és mindig elvan kalandozva..

A suli szülinapja volt(ünnepély)

Viki nagyon sajnálom a tesódat,de annak örüljünk h nem esett bajuk!

Boszi,Gabika szerintem is nagyon szépen fejlődik.Ügyes az anyukája!:)

valentin nap--én megleptem a párom egy helyes képeslappal meg egy olyan szives cserépbe ültetett növénnyel..Most nem jut eszembe mi a neve,tudjátok,igy körbe vannak szálanként rakva,van olyan is aminek olyna girbgurba spirálos a vége..

A reggeli kávé mellé várta a konyhába..Cserébe én is kaptam kávét:)

A tegnapi napom is elég hosszú volt..Este 10re végeztem a jelmezzel,mindjárt rakom a képet,szerintem egész jó lett:)
Aztán meg elmosogattam,rendet raktam..Ugy fél1re ágyba is kerültem..De ma megint korán kelllett kelnem,mert még maradt munkám.Ezután kezdem,míg fel nem kellnek.
trécsi
 
 


Kép A jelmez
trécsi
 
 


Nem nagy szám,de arra a fél órára megteszi..és ahhoz képest marha sok munka volt vele..

Tegnap láttam egy helyet,asszem babaszoba.hu-n voltam,ahol ha beregelsz,akkor mindig nyomon tudod követni a csemetéd fejlődését..Amolyan fejlődékövető:)

Jaj Gratulálok az új fogacskákhoz!!!!

Apropó!Bár én se vagyok megszállott ebben a témában,de Milán mindig a plafonra vigyorgott és mi is azt hallottuk,h van amit csak ők látnak...Ki tudja?
trécsi
 
 


Még mindig sehol senki? :shock:
trécsi
 
 


Sziasztok! :wink:

Már jó ideje fent vagyok,csak tettem vettem,mint mindig! :lol: Gabika 7:40kor kelt,és 9kor már vissza is aludt! :shock: Nem semmi a pasi! :P

Tegnap fürdéskor szegényk isfiam megint belebukott a vízbe,mert persze 1 percig nem marad meg a seggén,és mindig fel akar állni! Volt ám sírás,meg le is horzsolta a szemöldökét,most szép lila neki! Még hány ilyen baleset lesz! :roll:

Apjuknak most tettem be a sütőbe a tortát sütni,ha kész akkor vasalni fogok.
Ahogy elnézem,ma sem lesz vmi jó idő sajnos! :roll:

Trécsi nagyon jó lett jelmez szerintem,nekem tetszik nagyon. Nem kevés munkád lehet benne! :)
Ennek örömére hoztam magamról kiskori farsangos képet! :lol:

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


És akkor következenek a joghurtos evős képek és természetesen a videó! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Videó itt:

http://www.youtube.com/watch?v=01UVPI5KPJM

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Trécsi jó lett a jelmez:)
Az tök jó hogy a tanárnő ilyen készséges volt csak aztán tényleg be is tartsa.Főleg ha a strigulák nem használnak a beírás szerintem mégannyira sem fog. szerintem le kéne ülnöd a gyerekkel megbeszélni hogy most is a gond nála persze akkor ha erre fogékony és ő is akarja mert különben úgysem lesz együttmüködő.és türelem kitartás ezekre lesz most szükséged.

Babaszobán én is fent vagyok és még a súlyát is tudom követni meg mindent amit csinál első fogak első lépések stb nézz körül mindig nagyon jókat írnak :) és a www.netbaby.hu ott is mindig naponta új cikkek vanna ababamagazinból meg az anyáklapjából meg a babapatikából a babapatika minden hónapban ingyenes és nagyon jó dolgok vannak benne én is most fedeztem fel.

Most töltök fel én is egy videót gegéről nagyon édes kapott egy zenélő gépet és kapcsolgatja elkezd táncolni mikor lejár a zene odamegy bekapcsolja a zenét és táncol tovább nagyon édi :) ha feltötööte akkor felteszem ide is :)

nika70
Salgótarján
 
 


Jó reggelt!

Most nem volt szuper éjszakánk. Fanni hajnali 4-6-ig fent volt. Nem volt álmos :? Én viszont most annál inkább.

Apa elment fodrászhoz, meg egy-két dolgot elintézni, úgy 2 óra fele jön haza. Aztán 6 órára megyünk moziba :lol: :lol: :lol: Már várom, jó lesz kicsit kettesben. És végre ma én is befestem a hajam. A mamámat is kihozta anyu az otthonból, mert orvoshoz kellett vinni reggel, és majd ebéd körül ide jönnek együtt. Kiváncsi vagyok, hogy mama megismeri-e majd Fannit (na meg engem :shock: )

Trécsi: végülis akkor egész segítőkésznek tűnik a tanárnő. A jelmez is jó lett, Armand is meg van elégedve? :lol:

Boszi: hát csúcs boszorkány voltál :lol: Nagyon tetszik! Komolyan :lol:
Még csak natúr joghurtot lehet adni Gabikának? Mert nem csodálom, hogy fintorog neki, én sem szeretem a sima natúrt! :wink:

Fanni kedvenc játéka napok óta az apja fülhallgatójának a zsinórja. Imádja rágni, jó lehet az ínyjének :wink:

horvviki
 
 



nika70
Salgótarján
 
 


Nika! Ez csúcs! :lol: :lol: :lol:

horvviki
 
 


Képzeljétek apától kaptam egy nagy csokor vörös rózsát és egy óriási lufi szívet. :lol: Fanni is kapott egy kicsi lufi szívet :lol: Olyan aranyos volt most apa :lol:

Hol van mindenki? Valentin-napoztok? :wink:

horvviki
 
 


hát nekünk nem ünnep a valentin nap:) de kaptam egy háttérképet a számítógépre:)
Kép

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! :wink:

Hát délután nem volt vmi nagy mozgás itt látom.

Nika nagyon klassz a kép! :P Milyen progival készült,ha megkérdezhetem?! :wink:

Viki remélem jól sikerült a mozis kiruccanás,és biztos csini lettél hajfestés után! :P

Én csináltam apának Fekete Erdő tortát+kapott egy I love milkát.
Én kaptam 1 szál vörös rózsát,kis szíves lufit,törpe kis rózsát és egy orhideát! :P Apa nagyon kitett magárt,de nagyon jól esett! :lol:

Torta
Kép
Kép

Megjelzem mikor apa meglátta,rögtön mondta,hogy ha ilyen szuper ügyes vagyok,akkor ne rendeljünk tortát,hanem én süssem Gabika tortáját! :P Hát még gondolkozom rajta,majd meglátjuk milyen formákat kapok először is!

Én kaptam
Kép

Gabika a lufival Kép
Kép

Apa hentes sapijában
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!


Nika,
Csucs a video! Hihetetlen ugyi Gege! Az a kar, hogy nem latszik a zenegep, amit kapcsolgatott Gege! :lol: A ferjem egesz delutan ezt a dallamot futyulgette :)

Trecsi,
Jo, hogy ilyen rendes a tanarno, remeljuk, komolyan mondta, amit mondott! A jelmez tok jo, ugyes vagy!

Boszi,
Felelmetes boszorkany voltal :)
Gabika rendesen fintorgott a joghurttol : )
Gyumit nem raktal bele? Hatha ugy jobban megeszi.
Szepen megunnepeltetek a Valentin Napot :)
Mi sem tartjuk komolyan, de vegulis a boltban a csokik mellett elmenve nem birtam ki, hogy ne vegyek apanak egy etcsokit, az a kedvence. :)
Aztan persze en is kaptam a kedvenc deszertemet :)

Viki,
Remelem, jo volt a mozi! En nagyon szeretnem megnezni a Szerelem a kolera idejen-t, olvastam, es nagyon kivancsi vagyok ra. De csak max egyedul tudnek menni, sajnos nincs ki vigyazzon Aronra.

Szerintem is latnak dolgokat a babak. Nekem olyan erzesem volt, mikor meg Aron par honapos volt es nem ram, hanem folem, mogem nezett, hogy biztos az auramat nezi :) Allitolag a babak latjak :)

Aronnak kibujt a 3. fogacskaja, az egyik also :)
szepen gyarapodik a fogak szama :)

KépKépKépKép
thelga
 
 


Megjöttünk a moziból. Nagyon jó film! Legalábbis nekem nagyon tetszett :lol:

Nika: jó a kép :lol:

Boszi: Fanni is ilyen kis szivet kapott apától :lol:

Helga: grat a foghoz. Ti nem szenvedtek vele?
Az aura látást már mások is mondták nekemm.

Na megyek, mert Fanni már fáradt, fürdetjük.

horvviki
 
 


Wondershare Photo Collage Studio ez a neve:)

talán ezen a képen látszik a legjobban :)
Kép

nika70
Salgótarján
 
 


ami nem látszik rajta a talpára lehet állítani és 5 szines gomb van rajta és az zenél :)na ezeket nyomogatja Gergő

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! :wink:

Nika jópofa a zenélő játék! :P Ez a program nekem is megvolt,csak letöröltem,mert,amikor a cracket feltettem hozzá nem akart müködni. :( Nektek van hozzá crack?
Azért jó,ha fent van,mert akkor nem lesz rajta az a szöveg,hogy milyen progival készült. Kolleganőmnek müködik szuperül,nálunk meg nem akar,pedig mindent jól csinálunk! :roll: Nem tudom mi lehet az oka???

Helga? Kia? Viki? Trécsi?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi majd megkérdezem aopát hogy csinálta mert ő ügyködött :) eleinte nekünk is volt reklám benne majd szólok neki de most elment dolgozni végre valami mégha csak egy nap is de lassan meg annyit fog dolgozni ha beindul a szezon hogy alig fogom látni :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika köszike előre is! :wink:
Én már megcsináltam a 7végi takarítást! A mosógép megy,tegnap egy rakatt ruhát vasaltam ki,felporszívoztam,felmostam,mosogattam,tehát mindenhol szép tisztaság van most! Ebédre szerintem rendelek vmit,mert persze most vettem észre,hogy elfogyott az olaj itthon és nem tudok sütni semmit! :roll: Na majd vesszünk délután,de addig is enni kell vmit. Még jó,hogy van itthon meleg utalvány! :P

Jajj csajok azt hittem rosszul látok ma:

Gabika elvolt a kiságyban,gondoltam gyorsa elviszem a szemetet a ledoboba. Hát gyanús volt,hogy nehezen nyílik,aztán mikor látom,hogy egy részeg ott fekszik,úgy jöttem el,mint akit puskából lőttek ki! :shock: Nem hittem,hogy ilyen itt is lehetséges! Több,mint 2 éve lakunk itt,de még nem tapasztaltam ilyet! Még a lábaim is remegtek még utána is! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Helga helyett gyors beteszem :lol:

Pénteken nyugaton több, keleten kevesebb napsütés várható. A keleti tájakon a gyakran erősen megnövekvő felhőzetből szórványosan alakulhat ki hózápor, esetleg hózivatar. A délkeleti tájakon kisebb havazás sem kizárt, néhány cm-nyi friss hó is hullhat. Az északi szél erős lesz, néhol viharos széllökésekre is számítani kell. A hőmérséklet délután +2 fok körül alakul.

Szombaton hasonló kettősség jellemezheti hazánk időjárását, keleten gyakran fordulhat elő hózápor, nyugaton csak elszórtan lehet számítani csapadékra. Hideg lesz, többfelé a délutáni órákban is fagyni fog. A továbbra is erős északi szél tovább rontja majd hőérzetünket. Vasárnap reggelre kemény fagyokra, többfelé -10 fok alatti értékre számíthatunk, a levegő délutánra is csak 0 fok köré melegszik. Friss, tiszta idő várható, sok napsütéssel.

Hétfőn már enyhe levegő érkezik, emelkedő hőmérséklet, szórványosan vegyes csapadék jellemezheti a jövő hét első napjának időjárását. A folytatásban további enyhülés, tavaszias idő valószínű.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Kia?Trécsi?Viki?Helga?Merre vagytok lányok???

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Későn keltünk ma, jót aludtunk. Apa ma is itthon van. Menni kell ma kontaktlencsét rendelni nekem (Duna Plaza - Vision Express), meg megyünk vásárolni, és be szeretnék menni a Scontoba is. Az Árpád-hídi bezár, és végkiárusítás van. Nekünk meg még nagyon sok minden hiányzik a lakásból, hátha látunk valamit, de én annyira nem bízok benne.

Nika: már tegnap is írni akartam, hogy fantasztikus Gege mosolya :lol:

Boszi: hát tuti én is halálra rémültem volna a részeg láttán... és mi lett vele?

Jövő hét elején mehetünk sétálni!

horvviki
 
 


Trécsi fiának ma nincs iskola, szerintem vele van, ma nem nagyon fog jönni :lol:

horvviki
 
 


Viki nem tudom mi van a pasival,én ma nem megyek a szemétledobó közelébe,lehet oda is rókázott! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi sajnálom
nem lehet zárni a lenti kaput? nálunk nem volt ilyen mert csak kulccsal lehettte bemenni a házba:)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika nálunk is csak úgy lehet bejönni,ha beütöd a kapukódot,de mikor vki ki-vagy bejön,és nem csukja be maga után,előfordul,hogy nyitva marad,lehete úgy jött be! :roll: Vagy a házban lakna? :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


legközelebb ha ilyen van szerintem csöngess be egy szopmszédhoz és egyesült erővel rakjátok ki a házból persze ha nem ott lakik :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Hát igen,ha nem itt lakik,mert irtó sok embert nem is ismerek,aztán több,mint 2 éve itt lakok! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: