Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Mellszívó: barátnőm annak idején azt mondta, hogy "ha sok tejed lesz, azért kell, ha kevés tejed lesz, akkor meg azért". És szerintem így is van. Én is Aventet vettem, de a Chicconak is van egy nagyon hasonlója. Nekem 2 időszakban volt rá igazán szükségem: 1, szülés utáni 1-2 hónapban, 2, amikor már javarészt átaludta a gyerkőc az éjszakát, és reggelre mindkét mellem szó szerint csordultig megtelt (ő meg ugyebár csak az egyiket rendezte le).

Szoptatós melltartó: tényleg nagy a szórás. Szerintem nem jobb a drágább. A Triumph boltban pl egész reális áron lehet kapni. Másik a Quelle.hu-n a Baba & mama oldalra kattintva Kedvencek címszó alatt is megrendelhető 2db 4000 forinttól (amelyik lejjebb van, 1 fehér, 1 mintás egy csomagban vagy 2 fehér, tiszta pamut). Én most ilyet vettem, nekem az "ablakos" fazon vált be, mert szoptatás közben is tart, nem vész el a pánt stb.

Pelus: nem tudom pontosan milyenre gondolsz, én próbáltam néhány nevenincs fajtát, meg a DMeset, de nálunk nem vált be. Amennyivel olcsóbb, annyival többet használtunk belőle. Első időkre én a Pamperst ajánlom, az még az újszülött-kakit is beszívja, utána vagy Pampers, vagy Libero vagy Hugies (ebből pl kisebb méreteknél is van gumis derekú, a másikaknál viszont nincs), kinek mi tetszik, illetve mit kíván a baba alkata.

Jut eszembe: DM. Ugye láttátok a Bababónusz akciót? Csak egy regisztrációs lapot kell kitölteni és beadni a bébi születési anyakönyvi kivonat másolatát, és küldenek egy kuponfüzetet (pl mindhárom pelusfajtához 1-1 kedvezményes kupont, DMes próbacsomaghoz, szoptatós teához... ingyen kupont stb). Én még most is kaptam tőlük levelet, olyan aranyosak, anyák napjára. És egy 21%os kedvezményre jogosító szelvényt. Nagyon megéri!!! És áraiban is jó, én majdnem mindig ott vásárolok pelust, bébiételt, babateát meg mást is.

Indulok szülésfelkészítőre. Holnap talán eljutok tornázni is...

Melinda

Kép
Kép
melissza
 
 


Lányok ezt a szülésfelkészítőt kitől kell kérni??? Mármint kell jelezni a dokinak vagy másutt, vagy csak ott vagyok és hallgatom?????
Ill. ha én aug.10én töltöm a 30at, akkor már aug-ban nem is mehetek??? Mert apának a szeptember már nem lesz jó :? Meg én is jobban bírnám még most. SZóval hogyan is megy ez????

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Van egy kis időm.Látom vannak kérdések.Nekem pl.nem jó az Aventos mellszivó,túl nagy a mellem hozzá,mármint a bimbóudvar,ugyhogy elöb azt ajánlom kérjen kölcsön egyet az aki szeretne venni,h.prbálja ki,jó-e neki,nem ám kidobni egy csomó péznt az balakon potyára.Mert nem olcsó ám.Én szerencsére kaptam egyet a barátnömtől,igy sikerült nem kidobni azt a pénzt az ablakon.A korházba 2x kifejte a mellem Borsika,aztán vettünk egy hagyományos ezer valamennyis mellszivót,üvegeset,nevesincset,h.azzal talán emnni fog,de sajna az sem vált be.Szerencsére rengeteg a tejem,és Atticy mindig megkönnyebiti őket,mikor eszik.Egyébként nem használok semmi féle mellszivót és nem is fejem magam.És minden ok.Van tej,bőven.Meg ja amit nagyon ajánlo,van az Aventől,meg a Chicotol,tejfelfogó,ami múanyag és szilokon-ból van,nem tudom,h.magyarázzam,na nekem az bejött.Nem kell igy vennem egy csomó melltartóbetétett.Abba beleömlik a tejcsi,csak ki kell önteni és berakni a fagyóba,ha kell.Szoval nekem nagyon bejött.Persze mindig minden 6 óra után ki kell főzni.Én ugy csinálom,h.ami abba meggyűlt,kiöntöm,beteszem a fagyóba és mikor friss beleöntök egy picit a kanálba és azzal adom be neki a vitamint.Szoval nagyon praktikus. 8) :D

Szoptatós melltartó-nekem az a véleményem,h.tök mind1,milyen a márkája,az olcsó is megteszi.De venni kell,mert szuper.Én már a korházba elkeztem hordani,mert muszáj volt,nagyon fojt a tejcsi. :oops: :lol:

Pelus-én kipróbáltam a Sleep and play-t a Pampersből de nem jött be.Egyedül,ami jó az 1-es Pampers,azzal ha lehet minnél tovább ki kell húzni az időt,mert egyik pelenka se szivja föl annyira a nedveket,mint az 1-es.

Hát kb.ennyit.

Most szombaton utazunk haza.Az államvizsgám,szerdán,18-án és csütörtökön 19-én lesz.

Puszi neketek!!!!Jó babázást és babavárást! :wink:


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 

 
 

ennn: szülésfelkészítő: Nem kell bejelentkezni, csak elmész és kész. Július 30-án indul a következő. Az UH várótermébe kell menni 14.00-ra. Az előadásokat a Miklós Márta (szülésznő) tartja. Az első két alkalom a szülésről, szoptatásról szól, a harmadik meg szülőszobalátogatás.
Egyébként nem ellenőrízték, hogy ki hány hetes, úgyhogy szerintem nyugodtan elmehetsz már a július végi időpontban...
Az azutáni meg aug.27-én kezdődik.

timcike:örülök, hogy jól vagytok! Nagy kalappal az államvizsgához! és ha lesz időd, akkor tegyél fel képeket még Atticyről!

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziasztok!

Timcike, örülök, hogy jól vagytok és hogy van bőven tejed! A vizsgára meg drukkolunk majd nagyon!!!!!
Köszi a tapasztalatokat mellszívóval, pelussal kapcsolatban. Fura, hogy azon parázunk legyen-e vagy sem, és még a márkája sem mindegy, mert valami pici eltérés mindegyiknél van. De ezeket tényleg csak szülés után tapasztalja meg az ember...
Ha lesz időd, várjuk a képeket Atticyről! :)

Ennn, szerintem is menj el nyugodtan a júl 30-án indulóra! A 30 hét lehet hogy csak azért van, hogy ne egyszerre legyen nagyon sok kismama-kispapa. :) Illetve innentől kezdve foglalkoztat bennünket jobban a szülés és minden ezzel járó dolog. 20 hetesen még nem is gondoltam arra, hogy milyen betétet és bugyit vegyek a szülés utáni napokra... :lol:

Manófalvi

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Kepek. Most csak ennyire tellett az idombol.

Kép Kép
Kép Kép Kép Kép Kép

Kép Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Koszi a jokivansagokat.Es szivesen a tanacskokat!

afalva.hu]Kép[/url]

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci: nem semmi, hogy már több, mint egy hónapos a kisfiad... olyan mintha tegnap született volna... hát asszem nemsokára eljön a mi időnk is... Egyébként sokat változott Atticy, kerekebb lett a pofija... és azok a nagy szemek!!! Nagyon aranyos!

Kép

Kép
falevel2
 
 


Timcike!

Köszönjük a tanácsokat!

Még egy kérdés, ráérsz válaszolni államvizsga után. :-) Az 56-os méretet meddig használta a kisfiad?

És tényleg gyönyörű!!! A két első fotó a kedvencem! :-)))))))) Meg a békás fenekű! :-))))))))))))))))

Manófalvi, Falevél!

Jó volt újra látni Benneteket! :-)

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Linácska!

Kerestelek az előbb otthon csak úgy fecserészni! :-) Ha van időd, csörrenj rám, megbeszélhetnénk egy randit!

Pusz!
N.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


falevel-hát igen,nő,mint a fű :lol: ,neked is hamarosan az öledben lesz a picike.Meglásd nagyon hamar eljön a te idöd is,észre sem veszed,ugy repül az idő. :wink:

Noémi-azt hiszem,h.két és fél hétig.Nem tudom pontosan... :oops: :roll:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


TImci, Atticy hihetetlen mennyit nőtt azóta! Tényleg olyan, mintha csak a múlt héten született volna... Olyan gyorsan nő... :)
Még mindig csoda aranyos baba!!!!!!! :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Köszönöm, Timcike! :-)

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


üd minden kismamának.
először is elnézés hogy csak igy irok,de hátha valakit érdekel.
Én szegedi vagyok,kismama,és pelusokat forgalmazok.
Esetleg ha valakit érdekel itt egy rövid leirás:Vannak ujszülöttöl-junior méretig normál és biopelusaim is.A biopelusok ekcémás börü kisbabáknak főleg nagyon ajánlottak,mert természetes uton készitik őket,vegyszermentessen,és tealevéllel bélelt.Minden pelus légáteresztő,jo nedvszivo,és gumirozott.A mini-mini és a mini 33ft,midi 36ft,maxi 38ft,junior 39ft.Vannak up end Go bugyipelusaim maxitol-junior pluszig már 45ft-48ft-os árban.Valamint babylove uszopelusom midi,maxi,junior méretben csak 100ft/db.Várom jelentkezéseteket:macko1983@gmai.com e-mail cimre.

nekem van egy aranyos 14-honapos pici fiam:-)
macko1983
 
 


Sziasztok!

Timci: Drukk az államvizsgához!!!!! Nagyon édes a kisfiad, rengeteget változott.

A kismamiknak kitartás, főleg a jövőhét nagy melegéhez.

Mi jól vagyunk!

Pár kép:
Kép

Végig aludta a drágám a keresztelőt
Kép

Reggeli kelésünk általában így történik, vagy még tovább fordulva:
Kép

ELSŐ UH: aug.31.

KépKép
Kép
Kép
b.lin
 
 


Sziasztok!
Kismamaruha ügyben kérek segítséget, itt Kméten az Alföldön, és a piacon kívül van még vhol kismamabolt?

Kép
kkriszti77
 
 


kriszti: a kuti butikkal szemben/mellett is van egy kismamaruhabolt.

Kép

Kép
falevel2
 
 


Linda: aranyos a kislányod! Látom nagyon jó az alvókája...

Kép

Kép
falevel2
 
 


Lányok!
van néhány kuponom, ami nekem nem kell, de szívesen odaadom valakinek, nem akarom kidobni:

DM : érv: aug.31.
Avent tanulóüveg szett (cumisüveg, etetőcumi, cseppmentes itatófej): 300.- kedvezmény

Rossmann: érvényes: szept.30.

Babydream testápoló tej : 60.- kedvezmény
Baby Nova kiskanál(5db): 130.-kedvezmény
Babydream terhességi csíkok elleni olaj: 200.- kedvezmény
Babydream melltartóbetét: 100.- kedvezmény
Helene D'arcy tusfürdő: 60.- kedvezmény
Dove dekoltázs szérum : 300.- kedvezmény
Dove anti cellulit gél-krém: 300.- kedvezmény
Lactacyd femina intim mosakodó gél: 100.- kedvezmény

Kép

Kép
falevel2
 
 


Lányok!

Egy off - kérdés!

Szombaton esküvőre és lagzira megyünk. Baráti pár. Pénzt kértek nászajándékba. Mennyit adjunk? Mi olyan 20-25-re gondoltunk, de nem tudjuk, végül is mennyi legyen. 20 vagy 25. Szerintetek?

Köszönöm a segítséget!

Noémi

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok!

Egy hétig nem leszek, mert elmegyünk nyaralni a Dunakanyarba... és ott nem lesz net...

Mindenkinek szép hetet kívánok és vigyázzatok magatokra!

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziasztok!

Egyelőre csak röviden, nagyon köszönöm a gratulációkat!!! Aranyosak vagytok! A priviket is köszönöm majd írok, de most még pörgünk ezerrel a baba körül és nem sok időt hagy az alvásra. Majd képeket is teszek fel ha kicsit ki tudom végre pihenni magam, mert gyártjuk őket rendesen. Kispotykánk egyébként nagyon imádnivaló baba. A korházban babás szobába mentünk, és nem bántam meg, a kiskópé evett és aludt, most meg eszik, néha alszik, de amint kinyitja a szemét követel bennünket, nagyon társasági emberke, nem szeret egyedül.

Jó éjt Mindenkinek! Remélem nemsokára kicsit hosszasabban is sikerül jönni!

Kép
potykamanó
 
 


b.lin-ahoz képest,h.csak 3 hónapos a kislányod,jó fejlett baba.Biztos te is anyatejjel táplálod,gondolom... :roll: Nagyon édi. :wink: Mi is most 21-én odahaza fogunk keresztelni,remélem,nem lesz semmi baj,mármint a sirásra gondolok... :roll: :lol: Nőjjetek nagyra. :wink:

pálfinóémi-én is kellett menjek és én is kérdezősködtem és pont ezeket az összegeket hallottam,h.2o-25... :wink: Jó bulizást!

Mi ma este indulunk haza.Jövőhéten vasárnap meg jövünk vissza,ugyanis a páromnak dolgoznia kell...sajnos...ennyi lesz a nyári nyaralás... :cry: Ez van.

Mindenkit puszilunk és vigyázzatok magatokra!


KépKép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci: Igen anyatejet kap.
Köszönöm a dicséreteket!

ELSŐ UH: aug.31.

KépKép
Kép
Kép
b.lin
 
 


Sziasztok!

Teszem a friss képeket!

Kép
potykamanó
 
 


[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1184496859.67.jpg[/img] szopi után [/img]

Kép
potykamanó
 
 


[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1184496909.61.jpg[/img] 1 [/img]

Kép
potykamanó
 
 


[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1184496983.24.jpg[/img] nyújtózkodunk [/img]

Kép
potykamanó
 
 


[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1184497041.26.jpg[/img] az egyik kedvencem-imádnivaló [/img]

Kép
potykamanó
 
 


[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1184497107.06.jpg[/img] és végül egy kis avent reklám [/img]

Kép
potykamanó
 
 


Nagyon édesek a babócák :D Szegények, hpgy bírják ezt a meleget. Remélem mindenki hűsöl valamerre.
Velünk minden ok.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Potykamanó!

Tündéri édes, aranyos kisbabád van! Még egyszer nagy szeretettel gratulálok hozzá! :-)

Noémi

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Lányok!

A héten, vagy lehet, hogy a meleg miatt a jövő héten tervezem intézni a gyerekorvost!
Nem a körzetileg kirendelthez szeretnék menni. Szerintetek már a "bemutatkozó-látogatásra" is vigyek pénzt?

Lányok! Aki nem a körzetileg kirendelthez ment, az hogy csinálta?

Köszönöm!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok!

Lányok, nagyon édesek a babák! :D :D

Mindenki elment hűvösebb éghajlatra??? :lol: Mert ez itt nem fehér embernek való... Én is itthon ülök a teljesen besötétített szobában. Így ki lehet bírni. A picur babák hogy bírják ezt a meleget????

Noémi, nem tudom, hogy működik, mi is beszéltünk már erről a védőnővel, hogy válasszak orvost. De szerintem mi maradunk a körzelinél, és ha nem jön be, akkor később is lehet váltani. De ez most legalább itt van a közelben. És eddig jókat hallottam róla. (ez sem utolsó szempont). :) Szerintem kérdezd meg a védőnőt, hátha tud segíteni.
Voltunk tegnap a felkészítőn. Jövő héten vigyél vizet és valami kis törülközőt/pelust, amit nedvesen a tarkódra tudsz teríteni. Iszonyú idő van most odabenn... Szegény kismamák és babák... :shock:

Legyetek jók és hűsöljetek valahol... :D

Manófalvi

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Kedves Manófalvi!

Nagyon köszönöm a tanácsot! Viszek hűsítőt jövő héten! :-)))

Orvos-ügyben beszéltem már a védőnővel, elmondta, amit tud, nagyon segítőkész volt. Pénzt elfelejtettem kérdezni. Én azért választanék mást, mint a körzeti, mert a másik kijön házhoz is, a körzeti meg nem. Nekem ez fontos egy kicsi babával. Távolságra ugyanaz a kettő. És én is jókat hallottam a választandóról. Meg normális, modern, tiszta rendelője van. A körzetié valami alagsorszerűségben van...

Szóval, ha esetleg valakinek mégis van ötlete a bemutatkozó-látogatás és a pénz összefüggéséről azt szívesen fogadom! :-) Köszönöm! :lol:

Tusoljatok sokat, hátha úgy könnyebb lesz ez a pár nap!

Noémi

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Manófalvi!

Meddig tartott ez a 3. alkalom?

Köszönöm!
N.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi, kb 20 percet késett a nő, és ezzel a késéssel együtt kb 1,5 óra volt az egész. Volt egy film a szülésről, utána meg körbejártuk a szülészetet.
A dokiválasztáshoz meg sok sikert! :)

Manófalvi

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Köszönöm szépen az infot!

Noémi

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok!

Kispotyka nagyon nyűgös ebben a melegben! És én is!!!! :twisted: Ez már undorító! Jó hogy legalább nem most szülök. :wink:

Noémi - Köszönöm a bókot Potykamanóci nevében, és a gratulációt! ha aktuális még a kérdésed szerintem a bemutatkozó látogatásra vigyél pénzt, egy ismerősöm ment másik dokihoz mint ahova tartozik, szintén kijárás miatt, és vitt lovettát és bár a doktorbácsi már eléggé tele van, és nem nagyon vállal új beteget de így elvállalta! Egyébként rendes, mert első pár alkalommal minden kimenetelkor 5000-et adtak kérdezés nélkül, aztán a dokibá mondta hogy 2000-ért szokott ám kijárni, elég lesz ám annyi! Nnnna, ilyen rendes emberekkel is lehet találkozni. :)
Kit szemeltetek ki magánban is írhatod ha ide nem szeretnéd. Szerintem is fontos gyermekügyben, hogy kimenjen az orvos házhoz. Egyelőre mi is maradtunk a körzet szerinti dokinál, de elég csalódottak voltunk, már két rossz pontot is begyüjtött. :roll: Talán adunk még egy esélyt, aztán lehet hogy váltani fogunk. Pedig ajánlgattak egy nagyon jót, de ezt most elpuskáztuk egyelőre.

Szerintetek ha szülést követően először megy haza az ember a babával, ugye a háziorvos köteles kimenni. De olyankor kellene fizetni, mert mi aztán annyira bambák voltunk, hogy el is felejtettük a nagy izgalomban megkérdezni, hogy mivel tartozunk, :oops: :shock: lehet, hogy ezért is volt legközelebb olyan amilyen?

Melissza - szia itt a topikban is!!!! :lol: Mizujs Veletek? Hogy bírod ezt a hőséget a nagy pocival?

Kép
potykamanó
 
 


Sziasztok!!!

olyan kérdésem volna,hogy apás szülést szeretnénk és kell -e a leendő apukának el jönnie a szülés felkészitőre?
Holnap megyek a 30 hetes ultrahangra azt hisszem egy csöppet meleg lesz a kórházban is. :oops: és majd pirulunk
mogyoland
 
 


Nagyon szépek a babák mindenkinek gratula a csöpséghez!
Tegnap voltunk 4 dimenzión és nagyon sokat nőtt már a babám először a 22 hetesen láttam akkor kis "vézna" volt még most meg már jól kivan kerekedve :D
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Potykamanó, sajnálom, hogy megszenveditek ezt a meleget. Ezt mi, felnőttek is nehezen bírjuk, egy babának még nehezebb lehet. Bár, ha a méhben eltöltött hőmérsékletre gondolok, még akár közelíthet is hozzá... :wink:

Mogyoland, szerintem Apával menjetek a felkészítőre. Az apás szüléshez nekünk is ajánlották. Persze elméletileg bevihetsz magaddal valakit, akár voltatok felkészítőn, akár nem. De azért vannak hasznos infók!
Mogyoland, teszel fel képet?

Falevél, hazaértetek már? Mesélj, milyen volt a kiruccanás? Én lusta voltam, és még a medencés tornáig sem jutottam el a héten. Egyszerűen nem bírtam volna 2-kor elsétálni... :(

Manófalvi

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok!

Potykamanó!
Még egyszer gratula! Nem csodálom, hogy a Kicsi nem bírja!!! Őrült meleg van! Hajnalban én sem voltam jól. Azt hittem, kiugrik a helyéről a "vekkerem"!
Köszi a tanácsot gyerekorvos-ügyben! Először is felhívom, aztán majd meglátom, hogy milyen a stílusa. Barátaink is hozzá viszik a most már 4 hónapos kislányukat, nem vittek a bemutatkozóra pénzt, pedig nem tartoznak körzetbe. De ha kimegy a doki, akkor adnak neki. Megírom pü-ben a nevét.

Mogyoland!
Ajánlott Apukával menni szülésfelkészítőre. Akkor talán őt sem érik annyira váratlanul bizonyos dolgok. Meg szerintem nagyon hasznos volt.


Ma voltam cukorgondozóban és annyira jó az eredményem, hogy csak 3(!) hét múlva kell visszamennem, és ha akkor is minden rendben, akkor nem is kell többet menni! Teljesen fel vagyok dobódva! :-))))))

Szép napot!
Noémi

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok!

Pokoli ez a meleg. Biztos nehezen bírja minden pici baba és persze a kismamik. Kismamák nagyon vigyázzatok magatokra, nehogy véletlen hamarabb jöjjenek azok a babák. Sok víz és pihenés.

Mi még aránylag jól bírjuk. Talán még a pici lány jobban mint én. Ebben a melegben egyfolytábban alszik, de mikor felébred csorog róla víz, mikor meg fent van szerencsére vigyorog, fordul. Ja már mind a két oldara tudunk hátrol hasra fordulni. Vissza még próbálgatjuk.


Kitartás mindenkinek!!!

ELSŐ UH: aug.31.

KépKép
Kép
Kép
b.lin
 
 


oké!

akkor viszem apát is a fel készítőre!

Hát mi tagadás nagyon nehezen bírom én is a meleget nem is mentem be ma a kórházba az ultrahangra majd jövő héten .

Próbálok majd rakni fel képet !
mogyoland
 
 


Köszi,h.szoritotatok,megvan az eredménye.8,3o-as lett az államvizsga diplomám.Csak ezért ugrottam föl,h.eláruljam nektek.Egyébként jol vagyunk,csak nagyon nagy a hőség,amit Attify ki nem állhat,de mi sem.Sajna ez van...Puszi mindenkinek!


KépKép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike: gratula az államvizsgához!!!!!!! Nagyon ügyes vagy, hogy a baba mellett megcsináltad...

Pálfinoémi: hát ez jó hír!!! remélem továbbra is rendben lesz a vércukrod...

Manófalvi:
jó volt a nyaralás, egy dunaparti házikót béreltünk... Zebegnyben könnyebb volt ezt a meleget is elviselni... bár a Dunában nem mertem fürödni...

Pálfinoémi, Manófalvi
: Tényleg, ti nem vizesedtek? Nekem 3 napja dagad a bokám és a lábfejem... hideg vízzel meg felpolcolással sikerül helyrehoznom általában, de amint ülök vhol egyhelyben fél órát, máris elkezd dagadni...

Egyébként más problémám nincs, nem fáj semmim. Csütörtökön jön hozzánk a védőnő "terepszemlére".

Holnap meg megyünk a szülőszobanézőbe... ebben a kánikulában embertelen lesz...

Teszek fel pocakos képet:
Kép

Kép

Kép

Kép
falevel2
 
 


Köszönöm szépen a gratulát!Gyönyörű pocid van. :wink: Nem nehéz terhesnek lenni ebbe a dög melegbe? :roll:

KépKép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Falevél!

Úristen, mekkora pocid van már!!! :-))) Hihetetlen! :-) Gyönyörű!

Én nem vizesedek, de valószínűleg ez a cukordiéta miatt is van. Van rajtam összesen a terhesség eleje óta 5 kiló. 8 hónaposan ez nem túl sok! :-))))) Hál'istennek!

Mi is ma megyünk a 3. alkalomra!

Timcike!

Gratulálok! ügyi vagy!

Szép napot!
Noémi

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: