Új privát üzeneted érkezett!

Hoztam pár képet

Fruzsi a labdák között :D Kép
Testvéri szeretet Kép
Délutáni alvás :D Kép
Hanna baby Kép

Ne haragudjatok,ha sok voltam...

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!Én is fejek szopizás után,és ha nagyon meghúzza a köv. szopizásig,akkor is fejek belőle valamennyit.Sajnos olyan marha voltam,hogy a lefagyasztás meg se fordult a fejemben,ugyhogy ma kezdtem.Mi krémezzük pavlovic krémmel,főleg a hurkáknál,hajlatoknál.Ármin továbbra is 3-3,5óránként kel.Tegnap volt nálam a kozmetikusom,aki amugy nővér volt,és megmutatta a babatornát,a kuki tisztitását.Nem is ugy kell ahogy a babica mutatta,már rendesen bevolt rakodva,majd elájultam.Mondta,hogy ő a fiainak 6hetes koruktol kezdett adni,minden nap más gyümölcs,zöldségféle 1kiskanál lecsepegtetett levét+1kiskanál viz.És minden héten 1kiskanállal több,végül pár héten belül már üvegből lehet neki adni.Mivel egy idő után az anyatej már kevés lesz neki,ez éppen elég pótlásra,és nem kell táp.Mi még mindig hasfájósak vagyunk,most is szunyál,de tettem a pocijára melegvizes palackot,mivel a meleg oldja a görcsöket.Valamivel nyugodtabban alszik.Most azon parázok,hogy mintha meleg lenne a homloka,de meleg van bent is,meg jó betakartam.ugy félek a megfázástól.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Sziasztok.

Szintus,nagyon edesek a gyerekeid.
En napkozben nem alszom semmit sem ,Noci nagyon keveset alszik napkozben osz visz talan 4 orat de azt sem egyhuzamban.

ejszakankent kelni szokott de tok jol hozzaszoktam hogy 3oranal tobbet nem alszom ejszaka sem egyhuzamban.veled alszik vagy kisagyban?


Hanna csipojen te eszrevettel valamit otthon?

Krisztina,mondtam en hogy ez a babacica nem tul tapasztalt.
te mennyit tudsz egyszerre lefejni?
mibe fogod ahutobe rakni?
Nalunk vizeletes edenykebe van,az kicsi,van teteje es tutira steril.a parom vett par darabot megtoltom majd be a mehutobe.

En 3 honapos koraig nem adok neki csak tejet es teat,minden nap kap teat cumisuvegbol.

ha fejsz szopi elott akkor szopi utan adj neki vizet mert a tej eleje higabb es azzal oltja a baba a szomjat,ha ezt kifejed akkor szomjos lessz utanna mert a suru tejedet kapja.
ket mellbol szoptatasz?

ti hasznaltok cumisuveget?

megfazastol en is feltem nagyon,de bizom benne hogy nem fazik meg,jo ido van bennt most szepen fel is van oltoztetve,de figyelek arra nehogy melege legyen.

Kép
monyo83
 
 

 
 

Sziasztok!

Találtam egy oldalt ahol végre kapok olyan kávét, ami nem piszkálja a gyomromat, egészséges és most 1.000 Ft kedvezménnyel lehet vásárolni. Munkalehetőségként is szóba jöhet, ha gondoljátok nézzétek meg, szerintem érdemes regisztrálni,: http://www.papeva.dxn.hu

Anita
xxxxxxx
 
 


Nálunk kb 22 fok van bent.Csak fürdésre hozzámelegitek egy kicsi
gázzal h ugy 24-25 fok legyen.De én gyorsan lezavarom a pancsizást.
Ok,nyáron nem akkor majd pancsizhat tovább és nagyobb is lesz.
Lehet majd a medencébe is beleviszem egy kicsit. :wink:

Kriszta én nem okoskodni akarok,de sztem nincs másra szüksége a gyerkőcnek 4-5 hónapos koráig,mint az anyatejre,ha az nincs elég,akkor tápszer.

Én is ugy tervezem,hogy 4 hós korátol adok lassan tejpépet,majd egy egész étkezést d.u.kiváltunk azzal.Majd lassan a gyümik bevezetése,majd a főzelékek.Így csináltam a Fruzsival is.Ő 15hós koráig tápszert kapott.Hannus nem tudom meddig fog.A mi dokinénik 6 hós kortól engedélyezi a tejet.Majd látjuk.

Hanna már nagyokat mosolyog!Olan kis édi! :D
Ti babócáitok is már mosolyognak?

Monyó én igen,használok cumkósüveget.

Ugye a túl meleg sem jó a babának.Meg bölcsőhalál veszélye is fenáll ha túlsásosan melege van.
Nektek légzésfigyelőtök van?

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!Szerettem volna légzésfigyelöt,de nincs.Adok neki vizet,igényli is,de előtte csak akkor fejek,amikor tényleg jól meghúzza a szunyát,én meg már kezdek szétdurrani.Én is csak szopiztatni akarok.Remélem még sokáig birok.Cumisüvegben kapja a vizet.Én mélyhűtős zacsiba teszem a tejcit,de nem sok marad a cicikben miután bezabbant.Milyen teát adsz neki Monyó?Mind a két ciciből szoptatok,ha nem mindjárt megjelennek a csomók.Lengébb rucit adtam a kiskomára,és mindjárt jobban érezte magát.Hannus mennyit változott!Árminnak van hangos röhögése,annyira viccesen csinálja.Kinyissa a száját,és huhog.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Sziasztok.

Krisztina mit nem adnek egy nappali 3oras alvasnak,Noci keptelen elaludni tegnap ota,iszonyu nyugos mar elore felek a dokitol.Biztos sirni fog.
Most palmatexet kap,de holnaptol kapja a bililibit,baby teat nem merek neki adni,nem tudom mikortol szabad.

te mibe fogod este hozni Armint?menyivel elobb mentek?

Szintus,nincs legzesfigyelonk,nem is akartam.
te mikor megy nogyogyi kontrolra?

nalunk eleg meleg van bent,24-25fok de nem tudjuk szabajozni mert ha Noci szobajaban alacsonyabb a hofok akkor a belso szobababn megfagy a parom,cserepkalyhank van.

Noci is mosolyog es gagyog is ha jo kedve van,most nagyon nincs neki,mondjuk ertem is,ma reggel jott a hirt hogy a szomszedban lako nagymamam meghalt :cry:

igy mosolyog az en dragam,rendes nevetest meg nem sikreult elkapni.
Kép

Kép
monyo83
 
 


Monyó részvétem a nagyid miatt!Most mi is küszködünk,most nálunk nem jön a kaka.A szirupot már nem használjátok?Szokásos ünneplős szerelés+szkafander,bele a hordozóba,és betakajuk takaróval.Nem nagyon szeretnék sokkal előbb ott lenni,talán megpróbálunk ugy időziteni,hogy kb 10perccel előbb érjünk oda.Olyan szép idő van de a fránya szélnek fújnia kell!Szintus mikorra lesz kész az kis kengyel?Én ugy tünik kénytelen leszek privátul menni a dokihoz,Laci 4ig dolgozik,apuék kocsija meg bedöglött

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Monyó részvétem! :(

Krisztina ma átadtam a papirokat,majd hétfőn komisio,
szerdán kell elmenni a papir.,majd csütörtökön bevisszük leméretni a babát és utánna majd látjuk.A további lépésekekt még én sem tudom.
De azhiszem h átkell adni a gyerekkorházban és ők megcsináltatják.

Ma tényleg gyönyörű idő volt és itt még a szél sem fújt.
Elsétáltam a Hannával anyumékhoz,Fruzsit pedig a tatája vitte motoron,mert ő bizony nem volt hajlandó sétálni velem.
:roll: :lol:

Jaj Monyó hétfőn bejelentkezem és megyek is.
Ti hogy álltok a vérzéssel?Van még?Nekem van még egy ici-pici.... :roll: :?

Aranyos Nóci!!! :D :D :D

pusziiii

Kép
Kép
szintus
 
 


Meghívtak bennünket lagziba.Németországi barátnőm
férjhez megy egy szabadkai pasihoz! :D
Júni 10.-én csütörtökön!Házasságkötés majd vacsora.
Legalább eszünk egy jót!Addig most ugyis diétázom,hogy bár valamire hasonlítsak a lagziban! :D :wink: :lol:

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!Nekem kifejezett vérzés nincs már,inkább egy kevéske barnázás.Szabadulnék tőlle már nagyon.Lehet nekünk is lesz lagzink az idén,csak nem biztos,hogy elmegyünk.Majd még meglátom,vagy csak ebédre.Becsén lesz,és egy babával...Remélem gyorsan meglesz az a kengyel,minnél előbb elkezdhetitek használni,annál előbb levehetitek.Tényleg azt mondták kb meddig kell viselni?Itt megint napsütés+szél.Pedig ma azt hittem Árminnal elmehetünk a boltba bevásárolni

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Hello lányok!

Milyenek lettek a csipőuhu eredmények?

Krisztina én is várom már,hogy meglegyen ez az egész
és tudjuk hordani.De nálunk tudjátok,hogy milyen gyorsan megy minden,ami a sizen keresztül megy....
Párom onokatesójának gyereke 2 hónapig hordta.
Tényleg semmi baja a kölöknek,csak kicsit csámpás...(nem tudom ez attol lehet -e...
:lol: :roll: )

Nálatok már jönnek a rokonok/barátok babalátogatoba?

Tegnap hívott egy asszony,h mennyit adtunk a dokinak a
csasziért.Hát mondom mi semmit!Ok!
Kérdezi engem altattak?Mondom ja!Erre mongdja ő hogy mostmár az ujvidéki szülészeten mindenki gerincbe kapja,nem altatnak(bizti csak sürgős esetben)..pffff....erről is lemaradtam....pffff....

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!Csipővizsga eredmények jók lettek,1 hónap mulva kell menni ellenőrzésre,Ármin orditott szokásához hiven.Jaj,szerdán kell megint mennünk a dispanzerba,arra a fejlődéskövetéses akármire.Tegnap megmértük Ármint,ruhástól volt 4,40kg.Nálunk is voltak a szobában olyan anyukák akik gerincbe kapták az érzéstelenitést.Voltak egy páran babalátogatóban,de nem sokan.Legtöbben még várnak,de nem is bánom.Most már én is jobban érzem magam,Ármin is erősebb.Sejtem,hogy nem fognak pörögni az események Szintus,de talán 1-2héten belül meglesz.És kivánom,hogy ne kellejen sokáig hordanotok.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Sziasztok.

Szintus,csipovizsga eredmenye nalunk is okes,svedpelust tovabbra sem kell hordanunk es mi is egy ho mulva megyunk vissza ellenorzesre.

nalunk mar voltak babalatogatok,de van akit meg varok.

milyen volt a tegnapi nogyogyi kontroll?

Krisztina hogy vagytok?nalunk az elmult 3 nap katasztrofalis volt,mar nem tudtunk a kiscsajjal mit kezdeni.

lanyok ti voltatok mar egyutt a parotokkal? :oops: nalam meg nem erkezett meg az ihlet,pedig sok helyen olvasom hogy alig varjak hogy leteljen a 6het. :roll:

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!Ármin is nyügös,okés,hogy fáj a pocija,de néha rá is tesz egy csöppet.Én a szirupot nem adom,helyette hippes ánizsos teát iszik,nyeli mint kacsa a nokedlit,zörög is a pelus.Ma elaltatni alig birtam,pedig szopizásnál bealudt,a másik ciciböl nem is szivott rendesen,erre büfizésnél kinyilt a csipa,és ment az oáoáoá.Hát tudnak ilyenek is lenni.Nálunk se a páromon mullik a dolog,még én huzodozok,már szinte szűznek érzem magam :D .Már olyan régen volt...Azt mondtam neki,hogy nőgyogyi után,hát péntekre akarok bejelentkezni...Holnap megyünk a dispanzerba nyuzásra,megint főzaklatják a kis lelkét,meg az enyémet is.Időpont nincs,szóval lehet ott kell majd szopiztatnom,ha elhúzódik :evil: .[/b]

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Sziasztok!Na tuléltük a vizsgálatot.Szerencsék volt,hogy mi ugymond sürgős esetek voltunk a fejkörméret miatt,igy csupáncsak 1órát kellet várakoznunk.Fiam éppen kezdett kiakadni.Gyorsan ment a dolog,dokinő nagyon aranyos,látszik,hogy odavan a babákért.Vetkőztette Ármint,gügyögött neki,mondogadta,hogy milyen szép baba.Teljesen normális,átlagos gyerekünk van,ha doktornő nem talál megint valamit többet nem is kell mennünk.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Sziasztok!Mi zujs lányok?Monyó mi volt dokinál

Kép

Kép
krisztina29
 
 


sziasztok.

Krisztina orulok hogy arminnal minden okes,sokan voltak a dispanzerba?

tuleltem a 6hetes kontrollt.a vizsgalat nem volt valami kellemes a doki szerint beszukultem kicsit :shock:
A gatsebemen lenne mit javitani,ha gondolom akkor egy kis altatasos mutettel helyrehozza csupan le kell belole valamit nyisszantani es ket harom oltessel osszehuzni,na kossz inkabb nem ha nem muszaly.
Azt mondta nem hiszi hogy gondot fog okozni de ha megis akkor telefonaljak es megoldjuk.
kerdezte hogy szeretnenk e mostanaban babat,mondtam hogy nem akkor vedekeznunk kell,hat ezt edig is tudtam.Fogigatlot nem akarok szedni igy marad a az ovszer.
A mehem szepen helyrejott minden okes,szabad a palya apa elott,bar en meg ockodok a dologtol foleg a tegnapi vizsgalat utan.

nevetseges volt a nover,mondja nekem hogy beutallo kell,de mivel van otpusnicam es szultem es joindulatu akkor most nem kell fizetnem de ha legkozelebb a dokihoz akarok jonni akkor a dispanzerbol hozzak beutallot :lol:
Megjegyezte hogy lejart az otpusnicam,meg jo hisz 7hete szultem es a papir egy honapig ervenyes de ugye 6hetes a kontroll,szoval sehogy sem lehet ervenyes a papir,jol megvan ez csinalva.

Kép
monyo83
 
 


Ezt jól kitalálták.Én a cérnaszedéskor voltam igy,de akkor fizetnem is kellet.Nagyob sok baba volt,és hihetelenül sokat kell várni,még időpontal is.Na valaki már mocorog a takaró alatt,lassan szopizni kell.Én holnap megyek 17:45-re,visszük a pockot is.Mivel nincs Árminnak betegkönyve tegnap nekünk is fizetnünk kellet.De voltak olyan rendesek,hogy egy sima vizsgálatot számoltak be nekünk,igy 939dint fizettünk,ha ezt a fejlődéskövetéseset fizettük volna több,mint 3000din lett volna.Nem győztek elnézést kérni,hogy fizetnünk kellet,ez nem az ő hibájuk,nekem égett a bőr a képemről.Nagyon dühös vagyok a főnökre,most a Laci kerek perec kijelentette neki,hogy kell a gyereknek betegkönyv,én ma kivettem az anyakönyvit itt a faluban,hát kiváncsi vagyok...Védekezésröl,mi nap mint nap vitázunk.Laci óvszerröl hallani se akar,majd ő vigyáz,és ez a gyerek is nehezen jött össze mekkora az esélyünk,hogy ez megtörténik mégegyszer-igy érvel ő.Én meg kiakadok,hogy ez nem védekezés,hogy majd vigyázok,és mivel esélyem van a teherbeeséshez,ha talán minimális is,én nem kockáztatok.Szülni mostanában nem szeretnék,az abortuszról pedig szintéln hallani se akarok.Megismert a dokker?Most adtad neki oda a hálapénzt?Én még akkor odaadtam neki vasárnap amikor jöttem haza.Laza vasárnap volt igy elintéztem,ugy szégyenlősködött,vagy mi..?Hát Monyó azért ha zavaró lesz az együtlét,és tudom felál a hátadon a szőr,de szerintem menj bele a korrekcióba.Persze várj mert lehet elengedni se tudjuk ugy magunkat elejében,és azért is kellemetlen lesz.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Kép

Kép

Kép
Kicsit intim kép

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Kriszta nagyon aranyos Ármin! :D

Kb.egyidősek a tesók a képeken :wink: Kép Kép

Kép
Kép
szintus
 
 


Képzeljétek a 6 hetes kontrollra a 10hetesen
kaptam időpontot,elöbb nincs....
Ma pedig volt olyan nyákos izém(booccssiii),mint ami p.é,-kor
szokott lenni!Lehet hogy az volt már? :roll: :shock:
Akkor hamarosan itt a menzi is....(olyan jó volt ennyi hónapig
nélküle) :D

Nekem nem hasonlítanak Hanna és Fruzsi.
Ti tudjátok a képek alapján hogy ki melyik? :wink:

Kriszta minden okés veled(nőgyógyász.téren)?Remélem,hogy rendeződött a kis Ármin
betegkönyve!Csoda,de Hannusé 1 d.u.alatt kész lett!

A védekezés nálunk óvszerrel megy.Mondtam,hogy többet
nélküle nem.Szintén ellenzem az abortuszt,több gyereket pedig(egyenlőre,az elkövetkezendő pár évben,azután ki tudja?)nem szeretnénk.Vagyis azért a párom szeretne egy kukacost!De mi a garancia rá,hogy a harmadik az lesz,ugye?
:D

Jaaa én már átestem apával az első mmkkhhmmm.....sexen...
és jó volt csajok,mint elötte,bárt már igazán csak a vége felé tudtam elegedni magam...de nem kellett óvni a babát.... :wink: :D

Mivel készültök husvétra?Kalács,tojcsifestés?

Monyó a doki szerint az együttlétben lenne
zavaró az a dolog,amit leirtál?Mit kell lenyisszantani?(bocsesz,h nem értem)

Képeket,képeket....

Itt van az én hurkás macám...(én lefedtem az intim részét... :lol: ) Kép

Kép
Kép
szintus
 
 


sziasztok.

Szintus,szerintem sem hasonlit egymasra a ket kiscsaj,a felso Hanna az also Fruzsi :lol:

Hannanak boldog masodik hofordulot.

A doki az egyuttletnel meg ugy a mindennapokra gondolta hogy zavaro,mert tudom hogy nem olyan mint kellene.
A gatsebem a bemenetnel szetnyilt es lett ott egy kis huscafat ami nem not oda semmihez.Na azt a kis huscafatot kellene lenyiszantani es a nem jol osszenot dolgot osszeolteni.
meglatom,elegge zavar a dolog de hatha megszokom.

nagyon edik a lanyok.

mi meg nem vagyunk tul az elso kmmm nincs egy szal kedvem hozza,szerencsemre apa sem nyomul,majd.
nekem is volt nyalkas izem,basszus remelem nem pe volt,nem akarok meg menzizniiii :evil:
nalunk is ovszer lessz,Noci elott is azzal vedekeztunk.

Krisztina te vitted mar Armint a boltba?ha igen hol hagytad a babakocsit?mibe vitted be?

nagyon cuki a kislegeny es hatalmasat not,tiszta hurka :lol:

lacinak toll a fulebe,mond meg neki hogy most csak igy tudtok vedekezni es kesz,ha mar nem szoptatasz johet a fogigatlo,aztan meg kitudja hatha addigra megszokja a zoknit :lol:

mi volt a dokinal?

Kép
monyo83
 
 


hoztam en is kepeket a furdesrol.
Imad furdeni. a tietek?

Kép
nezem a kiskacsat a falon.

Kép
mindjart vege es jon az oblites

Kép
na azt a reszt utaljuk nagyon.

lanyok a ti babaitoknak hogy all az oltas a karjan(BCG)a mienk csak picit piros de alig latszik felek hogy nem fakad ki es meg kell ismetelni neki.

Kép
monyo83
 
 


Monyó telítalálat :D
Nóci továbbra is gyönyörű!Olyan szép kis pofija van
és azok a szemek! :D :D :D

Hannusnak is piros az oltás helye.Viszont Fruzsónak szinte nem is látszott,
de nem kellett megísmételni.Pedig minden tanácsadáson
rákérdeztem a dokinőre.

Megkaptuk a kengyelt,hááát nem imádja a lányom,az biztos.... :roll: :? :(

Hanna is szeret pancsizni.És annyira örül neki,amikor fürdéskor levesszük neki azt a szart!(már bocsi)

Csak a hátán feküdhet a kiscsaj ,hát nem igazán örül neki.
De most velem csicsil a nagyágyon-félek h bukik és nem hallom meg!

Kriszta merre van eltünve?

Pár kép Kép váá mi ez a szörnyeteg? :lol:

Tesók Kép

Hanna pancsizik Kép

Kép
Kép
szintus
 
 


Eltünt az első képem,de MIÉRT???????? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :?: :?: :?: :?:

Kép
Kép
szintus
 
 


Ja,visszajött,bocsi.......

Kép
Kép
szintus
 
 


Boldog hófordulót Nócinak! :D :D :D :D

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!Itt vagyok!Dokinál minden okés volt.Mondjuk rá nem igazán tetszett a vizsgálat,nem mintha máskor jól esett volna.Mindent rendben talált,megint gyönyörködött a vágásba...Majd az első menzi után kell elmennem rákszűrésre,meg erőltetett egy vérvételt is,mert nagyon sápadt vagyok.Mondtam neki,hogy csak fáradt vagyok,meg levegőn is régen voltam,meg alapban fehér a bőröm.Olyan nyálkás izém nekem is volt,de én még a tisztulás részének gondolom,mert egy kis barnázásom még mindig van,nem akarok még menzit...A vérzés még csak most mult el.Igen,Monyó voltunk boltba.Babakocsival mentünk,és betoltam a boltba.Simán elfértünk,soha nem hagynám kint.Lányok mind nagyon édik,ugylátom pancsi nagy kedvenc mindenhol.Nálunk üvöltés akkor van amikor vesszük ki a vizböl.Multkor fiam fölé vagyok hajolva,ment a kuksitisztogatás,erre elkezdett pisilni.Mi az első refleksz,elugrottam.Aztán kerestük a pisi utját,és törölgettünk.Tiszta miami helyszinelők voltunk.Mi is tulvagyunk az elsőn..Előtte volt egy próbálkozás,ami félbemaradt,rohadtul kellemetlen volt,a következő már türhetőbb.Anyuékhoz megyünk szombaton kajeszolni,én a fagyitortát csinálom majd szombat délelőtt.Kedvencem a husvéti menü!Mit tudtok a főttojásról,én ugy tudom eléggé puffaszt,mennyit lehet belőle enni..?

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Kellemes húsvéti ünnepeket kivánunk!!

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Kedves anyukák és családotok!
Kellemes Húsvéti ünnepeket kívánunk! Kép

Szinti

Kép
Kép
szintus
 
 


Hahóóóóó!

Sehol senki?

Kép
Kép
szintus
 
 


Itt vagyok!Sziasztok!Hogy mult el az ünnep?Apropó ünnep,nálatok lrsz keresztelés?Mikor gondoltátok?Mi május végén,junius legelején gondoltuk.Akkor már keresztszülőknek is könnyebb lesz fogni,meg talán szép idő lesz,és kinnt tarthatnánk.Monyó a mi vakcinánk is csak egy pici piros pont.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


sziasztok en is itt.

Nalunk lehet nem lessz keresztelo,meg vacilalunk rajta.

az unnepek elmultak szepen,sok sutit ettem meg sok sok sonkat :lol:

A kiscsajom tok nyugod lett mostanaban,ha almos es nem alszik be rogtok akkor kiveri a hisztit es nem tudunk vele mit kezdeni olyankor sehogy nem jo neki.

ti hanykor furdettek es altatok?

nalunk este 8-9kozott van a furdes,aztan szopi es megkezdodik az altatas,10orara mar altalaban alszik.
meg mindig velem alszik egy agyban kulon szobaban van api.
foggalmam sincs hogy szoktassam bele a kisagyba.

Kép
monyo83
 
 


Nálunk 8-kor fürdetés,és kb fél9-kor altatás,ami nem mindig jelenti az elalvást.Van,hogy kell egy kis dajkálgatás.Árminnak is szokott lenni raplis kedve,főleg akkor dühödök be,ha szopizás közben rapliskodik,és sehogy se megy a kajálás.Ármin nappal a bölcsőben van a nappaliban,este pedig a kiságyában.Valahogy fokozatossan próbáld meg átszoktatni,kicsit nappal is ott tentéld le.Ármin azért is szeret a bölcsiben,mert ott van ez a forgós,zenélős izé,és azt imádja.Beszélget a virágokkal,és képzeljétek nyúl értük.Most is éppen panaszkodik nekik,hogy elpalántáltam,azért törős az a bölcsi :D .Ti a héten mentek vakcinára?

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Na végre megjötettek :D

Hanna ma kapta az oltást,elég nyűgös szegénykém.
Most is ringatom a kocsiba,egykezezek
Most 3mat kapott(1 a karjába,a combjába és 1 kanállal)

Bizti izgalmas éjjel elé nézünk.Fruzsika már kidőlt...

Az ünnepek jól elmúltak,sonka,tojcsi,finom kajcsik.
Még 2 féle kalácsot is sütöttem.Persze a Béci segítségével.
De jó lett. :D Ő többet ért hozzá,mint én :oops: ,no jó a nagymamája sütőasszony volt a lagzíkba és az anyukája is finoman sütött,csak valamit megtanult.. :lol: :wink:

5050gr a kiscsaj és 58.5 cm.39 fejkörfogat(garant nem 38-al született,de mindegy :roll: )

A keresztelés majd lesz,egyszer...ha több pénzünk lesz...jövőre talán.Fruzsót is 1 évesen kereszteltük.Hanna kicsit több lesz,h jó idő legyen.
A pénz azért kell,mivel neki is szeretnénk olyant tartani,mint Fruzsinak.22en voltunk.A legközelebbiek.Bár abból már 2en nem élnek,sajnos.

Monyó sztem is fokozatosan szoktasd át a kiságyba.
Neki is jobb,ha külön alszik és nektek is apával,sztem.Ennyi összebújás,babusgatás még jár nektek is! :D :D :wink:

A fürdés nálunk is 8-9 között van.Azután pici szunya,9 körül kaja,majd éjfélkor és reggelig szunya.8-ig .(fél 9ig is néha)

Mit kaptak a gyerkők a nyuszótol?

Nálunk a Hannus bebelacot,pénzt és rucit.
Fruzsi egy sátrat,pénzt,rucit,édességet(már elvan rejtve,mert csak azt enne) és a tatátol elektromos motrot.
Egyenlőre nincs elkeveredve vele.Azthittem jobban kedveli majd,bár gondolom ha kint bir menni vele hosszabb távon,akkor majd érdekesebb lesz neki.Bent gyorsan elakad.

Én pedig menzit kaptam a nyuszitól!
:D (ma jött meg)

Ti kire hagyjátok a babát ha elszaladtok valahová?

Jó éjt,puszi

Kép
Kép
szintus
 
 


sziasztok!Az én dadusom tegnap kidőlt.Anyum eltörte a jobb kezét,faktikusan két gyerekem lett.Húzós lesz.Árminnak rucikat hozott a nyuszi,mert rohamosan növi ki őket.Milyen volt Szintus az éjszakátok?

Kép

Kép
krisztina29
 
 


megyünk csavarogni
Kép

szunyálok
Kép

öltzöködök Kép

Kép

Kép
krisztina29
 
 


sziasztok.

Nalunk a nyuszi nem hozott semmit,majd jovore.

szintus,neked olyan volt a menzid mint szules elott?mert nekem is volt egy kis barna meg ver de nem tudom ez menzinek szamit-e.
nekem anyu vigyaz Nocira ha valahova el kell szaladnom,bar nem igazan megyek sehova.

Krisztina Armin hatalmasat valtozott,szepen kikerekedett a az Urfi :lol: tok jo goncei vannak,Noci rugiban nyomja.
Sajnalom anyukadat biztos nagyon nehez lehet egy kezzel ellatnia magat.

na felkelt a kisaszony....

vagymegse.

hat ugy nez ki Noci gyuloli a kisagyat,ha belerakom sir,ha kiveszem hallgat,nem lessz egy egyszeru menet de muszaly lessz,amiota hazajott a korhazbol nem alszom rendesen,kezdek kifaradni mostmar.
Jovo hetvegen apa lekoltozik az en szobamba(jo tavol van Noci szobajatol)es megprobalom beleszoktatni,en jobban birom a sirast mint o,meghat neki reggel melo van.
Kivancsi leszek sikerul-e.

Mi jovo szerdan megyunk oltasra,mar elore felek hogy Noemi belazasodik.

Kép
monyo83
 
 


mi is 14-én megyünk szurira.én attól félek,hogy szurit nem kapunk,mert még nincs betegkönyvünk.most már napok kérdése,de nem biztos,hogy meglesz szerdáig.ugy gondoltam hétfő délután elugrok,és megbeszélem személyesen,talán többre haladok,mint telefonon keresztül.azért irok bendzsán,mert fiatalember itt szuszog a vállamon.én is kezdem érezni,hogy elértem a végkimerülés határára,néha ugy érzem éjszaka amikor fel kell kelnem hozzá,hogy képtelen vagyok rá.nappal pedig jókat szédelgek.ma takaritgatok,amikor birok,hétvége betáblázva babalátogatókkal.nekem menzis görcseim vannak,de még semmi.mi ebben a szép időben,már egész nagy sétákat teszünk,utánna alszik,mint a bunda.próbáld nócit akkor elpalántálni a kiságyba amikor már szunyál.én kedden voltam nyiratkozni,szörnyen hullik a hajam,de végig itthon járt az eszem,szörnyü volt

Kép

Kép
krisztina29
 
 


krisztina,szerintem be fogjak oltani max fizetnetek kell erte.

egyebkent ha felhivod az ambulantot es kered a gyerekosztalyt akkor tutira megmondjak hogy mi a helyzet.

neked hanyszor kel fel ejjel armin?

Kép
monyo83
 
 


Szintus,Hanna hany oltast kapott most?

krisztina ti hanyra mentek szerdan?

Kép
monyo83
 
 


Krisztina Ármin igazi legényes,nagyon helyes kiscsávó!
:D
Sztem is megkapjátok az oltást,amúgy ha 1-2 napot csúsztok vele,
az egyáltalán nem baj.(nyugodtan megvárhatjátok a betegkönyv.,
mert ha pl.beteg lenne akkor sem kapná meg,2 hetet is csúszhat akár)
Anyukádnak jobbulást!!!

Monyó igen,ez olyan rendes menzi.Ma már alig van valami(mondjuk 4 napig tartott)Mennyiségileg azért sokkal több,mint nagylánykoromban! :roll: :lol:

Hanna jól viselte az oltást,még kúp sem kellett neki,max.láza 37.3 volt.Ő a kezét fájdalta inkább,pedig borogatást is tettem rá.
De mára már az is elmúlt.

Fruzsin aggódom most,alig eszik(szinte semmit)még a muncmallot sem fogyasztotta el,pedig imádja.Remélem,hogy nem betegség lesz belőle....(bár ez a tavasz általában azt is hoz magával..)

Kép
Kép
szintus
 
 


Szépikéjeim:))))))))) Kép Kép

Kép
Kép
szintus
 
 


sziasztok.

Hat idert a rossz ido,fuuuuj.ma ki sem tudunk menni.

tegnap voltak babalatogatoink,egyszerre 8an :shock: kicsi lanykam eloszor megiletodott,majd belem bujt majd elkezdte felmerni az embereket,edes volt.jol viselkedett.

kinek hogy telt a hetvege?

krisztina ti hanykor jottok szerdan(mar ha jottok)oltasra?

Szintus aranyosak a csajok.latom Hannanak is van cumija,hany honapos koraban kell nagyobbra valtani?

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!Nálunk áll a bál,most is nyöszörög.Ma van a 3-ik napja,hogy nincs kaka,és most már nagyon rosz a kedve.Puki van,de kaki nem jön.Ha megyünk 7-re már ott leszek.Majd délután felhivom őket.Éjszaka is volt dajkálgatás,ugy sajnálom ilyenkor

Kép

Kép
krisztina29
 
 


krisztina nekunk ma volt a 4ik nap kakai nelkul de reggel betrottyolt.

ha nagyon nyuszizik probald meg a 1dl viz egy kiskanal cukor(a recept szerint ketto kiskanal kell de az nagyon edesnek talatam igy is edes) es kamilla. teat fozol kamillat csak 10mpre ragd bele a vizbe hogy eppencsak beszinezze a vizet.ehgyomorra kell meginnia.

ha nalunk gond van,ezt hasznalom.most nem kellet mert nem volt nyugos.

Kép
monyo83
 
 


köszi,megjegyzem a receptet.az előbb már volt kaki,nem rengeteg,de alakul.laci hazaér majd hivom az ambulanciát.mikor nőjjük már ki ezeket a dolgokat,igaz akkor meg lesz más.ármin most már meg-megragad dolgokat,és tart is,nem sokáig,de ügyeskedik.amikor megint szépidő lesz,sétálhatnánk együtt is.taliznánk az ernőék előtt,és fordulnánk egyet.szintus a lányok csoda cukik.fruzsi már hogy megnőtt

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Sziasztok.

megvolt az elso kiagyban alvas,nocit egyaltalan nem erdekelte hol alszik ejjel.remelem igy is marad.

Krisztina persze,majd ha jo ido lessz setalhatunk egyutt.
akkor ha jottok holnap talizni fogunk mert mi is 7korul ott leszunk.
ha ragondolok mar gorcsben van a gyomrom,na nem attol hogy talizunk hanem az egesz orvosos mizeriatol.

Kép
monyo83
 
 


Szia!Ne is mondd!Én is ideges vagyok!Ármin még mindig nyűgös+még a szurik,és ha belázasodik....másra se gondolok

Kép

Kép
krisztina29
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: