Új privát üzeneted érkezett!

Lányok!
Lenne egy OFF kérdésem!
Tudja valaki, hol lehet Szolnokon venni fekete rizst kapni??
szilbee
 
 


A Szapárin van egy ilyen ház, ahol ilyesmiket árulnak. Kb. az óvodával szemben, egy beugró részen. Valami szőnyeges is van ott.

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Elin!
Köszi! :D
Egyébként mizujs veletek??
szilbee
 
 

 
 

Élünk és virulunk! Szoktalak olvasgatni benneteket, csak nem írogatok.
Nekem ilyen Mikulásom volt:
http://TNoraMLilianna.photosite.com/Album14

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


sziasztok

JUDIT.

MARCIKÁNAK NAGYON-NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK


Elin.ilyen tündéri "csaj-mikit" :lol: még nem is láttam.

pusza mki

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Judit!!

Én is nagyon Boldog Szülinapot szeretnék kívánni Marcinak!!

Kép
Ugye teszel fel képeket?!!! :)

Tábli!
Kép
szilbee
 
 


Sziasztok!!!!!
Nagyon Sok Boldog Szülinapot Kívánok Marcikának!!!!
Kép

KépKép
diÁcska
 
 


Sziasztok!

Mi is sok boldog szülinapot kívánunk a kis Marcinak így utólag! :D

Szilbee! Köszi szépen ,hogy beítál minket is a tábliba!

Képzeljétek végre kiokoskodtam,hogy kell képet feltenni ide. :D
Most lehet jót nevettek rajtam,de nekem bizony ez nagy dolog volt,ugyanis még kezdő vagyok. :P Úgyhogy raktam is fel párat az én kis Franciskámról, hogy őt is megismerjétek.

Kép Kép [/img]
Vendég
 


Ugye Édes?Igazi kis rosszcsont! :D

Kép

Na sziasztok, szép napot mindenkinek!!


Kép
Vendég
 


Mano!
:lol: Nekem a második kép a kedvencem!! :lol:

Elin!
:lol: :lol: :lol: :lol:
szilbee
 
 


szilbee
 
 


Sziasztok!

Mano!!!
Gyönyörű a kicsi Franciska!!!!Amint a képen is látni tényleg kis huncut lehet ......most hogy így belejöttél a kép felrakásba mutathatnál a nagyfiadról is képet
:lol: :lol:

Szilbee!!!
Jól megnőtt már kiskópéd nagyon drága,igazi kisfiú

:) :)
Mongi!
Régen írtál már mi újság nálatok :?:

KépKép
diÁcska
 
 


Sziasztok Lányok! Újra itt vagyok. :D

Szilbee!
Megnéztem a képeket a kisfiadról. Nagyon aranyos,úgy látom szeret esténként hancúrozni.

diÁcska!
Teszek képet a nagyfiúról is.

Kép
Kép

Kép
Vendég
 


CSAK AZT TUDNÁM HOVA TŰNT A MÉRCIKÉM!!!! :(
Pedig azzal is milyen sokat küzdöttem! :( :?:
Vendég
 


NKépKép


Na végre!
Vendég
 


Na jó lányok én most elbúcsúzom,eleget bénáztam.Közben a mércikém is visszajött mire sikerült kreálnom egy másikat.
Jó éjt mindenkinek! Nekem ki kell ezt pihennem .Sziasztok. :roll:


KépKép
Vendég
 


Sziasztok!
Gratulálok Manó, hogy minden összejött a géppel! Megértelek, én is tudok ilyen "apróságoknak" örülni. Nekem meg a hármas kép tetszik.

Szilbee, tetszenek a képek, mi? Még soha nem kaptam ennyi pozitív visszajelzést képekre, de úgy látszik ,ez bejött. :D
Kaptál már fekete rizst?

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Sziasztok! :D

Nagyon régen nem írtam már.. :oops:
Megpróbálok most már néha jelentkezni és képben lenni.
Nem tudom mennyire fog ez sikerülni, mert most sikerült elköltöznünk és még lenne mit pakolni. Lassan haladok, mert Timi is segít. :x Én beteszem a szekrénybe a ruhát, ő kiveszi.
A csajom már 10kg körül van -a héten megyünk mázsálni- a magasságát ezer éve mértem.
Mászik ezerrel, kapaszkodva feláll mindenbe, próbál elengedett kézzel állni, ami még csak pár másodpercig megy. Mondja hogy ana=anya hinte=hinta és egy csomó mindent babanyelven amit még nem sikerült lefordítanom.
Egy pár napja elég nyűgös. Azt hiszem még keresi a helyét az új lakásba és talán a foga is jön. (Eddig még csak 2 van)
Az étvágya változó, ma ha meglátta a kanalat sírva fakadt. Még mindig szopik.
Az éjszakáink visszafejlődtek. Míg régebben átaludta mostmár nem. :evil: Amióta magától fel tud ülni azóta ha felébred felül, feláll a kiságyba és szólít. A cumi 1000x kiesik a szájából és felkölt hogy tegyem vissza. De van hogy a cumitól nem tud visszaaludni akkor jön a szopi (2-3x éjszakánként) Mint újszülött korában. Nem tudom hogy ilyenkor éhes vagy csak vigasztalódik. Próbálnám este „megtömni” jobban de nem lehet.
Röviden ennyi.

és egy pár kép
Kép
Kép
Kép

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Sziasztok!
Elin köszi,hogy megértesz! :) Megnéztem én is a kis mikulányt, csak gratulálni tudok, annyira édes az összes képen,nagyon szép!! :D

Petri! Kitartást! Szerintem jön felül a foga a kicsinek.Nekünk is ugyanígy volt mint ahogy te leírtad,sokszor felkelt éjszaka volt mikor elég volt a cumi,volt,hogy folyton szopizott volna.Nagyon fárasztó tudom főleg,hogy előtte már végig aludta az éjszakát!De a miénk mostmár kibújt és visszaállni látszik a rend.Már két éjszaka elég jól aludtunk. Te kenegeted valamivel az ínyét?Nekünk nagyon bejött a Dentinox gél!Amúgy nagyon aranyos a kislányod. :)

Üdv. mindenkinek! Hajni

KépKép
Vendég
 


Petri!
Jó hogy ismét vagy. Gondoltam, hogy költöztök és azért nem írsz.

Nálunk is pont így fogzott / fogzik Levente. Ő is éjjel kel fel és kevesebbet eszik, rágni viszont annál többet rág (többnyire engem). Volt már rá példa, hogy óránként ébredt. Ilyenkor adtam neki Panadolt, de alapesetben megelékszik egy kis anyucihoz-bújással. :lol: Egyébként én is csak jókat hallottam a Dentinox gélről, bár még nem próbáltam...

Nagyon ügyes a kis Timi. Jó korán elkezdett mászni meg állni, no persze csak Leventémhez képest... :)
Jó hosszú haja lett. LAssan össze is lehet kötni. :lol:


Elin!
Párom megtalálta a boltot, de csak nem vett, mert egy tenyérnyi indiai rizs (fekete) majd 1000 Ft volt. Nekem meg csak levegőn száradó gyurma dekorálásához kellett volna, de arra jó lesz a fekete gyöngy is.


Mano!
A "vonalzódat" ha a profil beállításokon belül az aláírásodhoz másolod be, akkor nem kell minden egyes hsz-nál bemásolnod a linket.

Pusza Mindekinek! 8)
szilbee
 
 


Szilbee!
Nagyon köszönöm a jó tanácsot! :D :D
Erre biztos nem jöttem volna rá magamtól! :D

További szép napot mindenkinek!
Vendég
 


Manó!
Örülök, hogy segíthettem!
:)
szilbee
 
 


Sziasztok!

mano!
Nagyon helyes kisfiad van melyik suliba jártok? Egyébként mi is a Botáron laktunk még anno igaz mi a végén a 10-esben. :wink: :wink:

Petri!
Mesélj már egy kicsit milyen az új lakás? Végül is hová költöztetek mert ahogy így visszaemlékszem voltak gondok a vevőkkel talán :?: :roll: Nagyon sokat nőtt Timi igazi kislány,sajnos a fogzás ilyen idős korban minden babát megvisel,de ha kibújik a fogacska visszaáll minden a régi mederbe.....tapasztalatból mondom :wink: Kép

KépKép
diÁcska
 
 


A Dentinox gélt próbáltam használni de nem igazán tudtam bekenni vele az ínyét. Nem enged a szájába túrkálni. Ezért nem vettem észre h használna valamit. Rágni persze rágja az ujjam v bármi mást de bekenni lehetetlenség.
Már 3 este kapott Panadolt h jobban aludjon. Ezt viszont 3 napnál tovább nem lehet adni.
Tegnap vettem homeopátiás golyót fogzásra hátha használ vmit.
Talán ma nem annyira nyafi.

Szilbee
Timinek igazán csak a fufruja (de hülye szó) nől és még nem akar sűrűsödni csak egy pár szál haja van. Néhol tökre látszik a fejbőre :P A múltkor már próbáltam összekötni de kicsúszik a gumi v a csat.

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Diácska :D
Ez az új lakás csak nekünk új, amúgy használt. Anyu lakott benne -csak ő az agyvérzése miatt otthonba van-
Tmiklóson a központban van 1 és 2 félszobás étkezős 2. emeleti ahol nincs lift. :(
A házunk még mindíg nem kelt el vagyis van már rá vevő és elvileg a jövő héten kapja a banktól a hitelt.
Remélem igazad lesz és mihamarabb meglátogat a fogtündér.

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


sziasztok.

Manó.nagyon édik a gyerekek.

Petri.örülök,hogy visszatértél. :) Nagyon sokat változott Timike.igazi nagycsaj lett már.El tudom képzelni,hogy milyen ari,mikor segít. Nálam már ugye 2és 4évesek,de mindíg pakolnak most is.Sokkal érdekesebbek számukra a felnőtt-dolgok,mint a játékok :lol: .Szerintem tök egyedi a haja.olyan édi.

Diát már nem is dícsérem a fürtjeivel :lol: -kis angyalka

Ja,mellesleg.képzeljétek,tegnap csajszimnak megfájdult du a füle-elvittem a kórházi ügyeletre,ahol felszúrták neki.(ez csak akkor derült ki,mikor aláíratták utólag a beleegyező nyilatkozatot,a kezelés alatt csak azt mondta a doki,hogy takarítja neki)na erről ennyit.holnap viszem kontrollra az SZTK-ba.sajna most ránk jár a rúd a betegségek szemp.
De jó kedvű a sziszim és szerencsére szokásához híven pörög ezerrel.Tegnap ő is ovizott mert nyílt nap volt-úgy kellett kiráncigálni a nőszemélyt.
lépek altatni

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Sziasztok!
Manó: a http://TNoraMLilianna.photosite.com/-on van minden hónapról 1-1 album, ha gondolod nézd meg őket.
Szilbee: te mint szakértő! Ebből az albumból hogy lehet törölni? Nem csak képet, hanem egész albumot. A zapás-anyásat el akarom tüntetni.
Az Obiban (lehet, máshol is van) árulnak a kertészeten olyat, hogy dekorkavics. Van kisebb is, nagyobb is, és rengeteg színben van. Az nem jó ilyen gyúrmát díszíteni? És csak pár 100 Ft egy zacskó.

Lányok! Általában hogy van: először mászik, utána ül fel a baba, vagy fordítva?

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Elin!
Tányért csinálok a gyurmából és annak az aljára akarok egy ázsiai mintát kirakni, de mivel a tányér elég vékony, ezért max. olyan vastag dolgot lehet belenyomni, mint a rizs vagy a 2 mm-es gyöngy.
szilbee
 
 


Ja, én kicsi vagyok még ezekhez! :P

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Elin!
Próbáltam belépni a photosite-odra, ne azt írja a gép, hogy az album nem található.
Egyébként nekem újabban le kellet hozzá töltenem egy progit (photosite albumbuilder a neve), amit az oldal ajánlott és azon keresztül tudtam / tudom szerkeszteni az oldalt.
szilbee
 
 


Én is kipróbáltam, az volt a bibi, hogy a cím után az "-on" is ott ragadt, azért nem találta az albumot. Az a progi nekem is le van töltve, de én anélkül szerkesztgetem még most is. Még annyira nem is mélyedtem bele, pedig szebb keretek meg hátterek vannak benne, mint a weben.
elin
 
 


CSAK ÚGY:
Zolika az óvónénihez:
- Segítesz felhúzni a csizmámat?
- Persze Zolika, ülj le!
Az óvónéni próbálja felhúzni a gyerekre a csizmát, de sehogy sem megy.
Végül nagy nehezen ráerőszakolja.
- Óvónéni! Ez a csizma fordítva van rajtam!
Óvónéni lerángatja, kezdi az egészet elölről. Valahogy csak sikerül újra.
- Óvónéni! Ez a csizma nem az enyém!
Óvónéni már nagyon ideges, lerántja a csizmát a gyerek lábáról.
- Akkor melyikben jöttél reggel?
- Hát ebben!
- De akkor miért nem a tiéd?
- Mert a bátyámé, csak ő kinőtte!
Óvónéni visszahúzza újból a csizmát.
- Zolika, hol a kesztyűd meg a sapkád?
- A csizmámban!
elin
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol:
szilbee
 
 


Sziasztok!
Ti ,hogy álltok a karácsonyi készülődéssel?Itt az ünnep a nyakunkon,és jelzem én még sehol nem tartok. Hétvégén belevetem magam a készülődésbe.De nállam mindíg így van,mindent az utolsó percre hagyok. :D

Elin! Én megtudtam nézni a képeket! Nagyon tündéri a kicsi lány,igazi kis hajasbaba. Franci itt ült az ölemben,együtt néztük meg.Még neki is nagyon tetszett olyan édesen mosolygott mikor Lilcsit meglátta. :D
Ja és a vicc ... :lol: :lol: :lol:

Diácska! Dávid a Szent-györgyi Albertba (Eötvös) jár iskolába.Szép gyerek, de mostanában kicsit nehéz vele. A kis kamaszkor! :( Ti ,hogy vagytok ezzel,a te fiad egy évvel fiatalabb csak.

Cleo!Köszi. :)
Hogy van a kis csajszi? Azért az durva,hogy a szülő utoljára tudja meg mit csinálnak a gyerekkel! :x
Vendég
 


Szép napot mindenkinek lányok!! :mrgreen:
Vendég
 


Elin!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol:

mano!
Zolika is abba a suliba jár :) A kis kamasz korról meg inkább ne is beszéljünk,mostanában egyre nehezebb Zolival. Azt hiszi,hogy "ő" már nagyfiú neki mindent lehet. Soha nincs házi ha ő mondja persze ha belenézek a füzetekbe rögtön akad egy kis tanulni való

:roll: Minden fontosabb a tanulásnál...haverok játék....stb...
Most büntiben volt mert rossz jegyet hozott,de nagyon nem érdekelte a dolog úgy vettem észre rajta. Mit kap karácsonyra a nagyfiu?
Nálunk minden a számítógép körül forog az érdekli meg a telefonok :(
Még nem tudom mit fog hozni neki a Jézuska,de nagyon nem sok mindent az biztos.
Megnyugtatlak ém még sehogy nem állok a karácsonyi bevásárlással sem,még senkinek nem vettünk semmit.
Annyira nincs itt Szolnokon semmi,jön a sok hirdetési ujság mindenféle akciókkal tele és mikor elmész a boltba tuti nincs is olyan amit hirdetnek....vagy merőben más mint a képen. :evil:

Cleo!!!
Köszi a dicséretet :lol:


sziasztok

KépKép
diÁcska
 
 


Elin
Timi először felült, utána kúszott majd mászott és pár nap múlva felállt. Mindezeket egy pár hét leforgása alatt. Mert ha egyszer belelendül akkor nincs megállás.
Lili miket tud már mozgásilag?

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépek a babák egytől egyig.

Sajnos mostanában kevés az idöm, Antónia lefoglal.
Ha gép közelbe kerül már kéri a Lolka Bolkás dvd-t és az egeret előszeretettel kezeli. Igy elég nehéz irni, de szoktalak olvasni benneteket.


Petri! Én is örülök, hogy újra irsz. Mi is a dentinox-ot használtuk, ami a metszöknél jó volt, de az örlöknél nem sokat ért, akkor már csak a szopi segitett.
Még 4 fogacska hiányzik, amiböl kettö már szokott mocorogni, föleg éjszaka veszük észre öket, ilyenkor többször felsir Antónia.


Mi is benne vagyunk a karácsonyi készülödésben, szerencsére az ajándékokkal jól állunk. Nagyon utálok vásárolni, ezért szeretem gyorsan letudni az egészet.
Ma akarom a képeslapokat megirni.
A fa vásárlás Apa feladata lesz és majd a diszités is, hogy Antóniának igazi meglepetés legyen.

Cleo! Jobbulást Sziszinek!!

Jó készülödést mindenkinek.

Kép
Kép
mongi
 
 


Diácska!

A tünetek megegyeznek,nálunk is ugyanez a nóta,és már a büntetés sem hatásos mert már azt is félvállról veszi.

Ő is nagyon szeret gépezni de már lassan egy hónapja nem ült a gépnél bünti miatt.Fogalmam sincs mit vegyünk neki karácsonyra,ez a legrosszabb ,de még ő sem tudja mit akar!

Még mi sem vettünk senkinek semmit,lesz nagy kapkodás karácsony előtt,de én egyébként mindíg így szoktam!A készülődés nekem soha nem okoz örömöt,csak bosszúságot. Majd szenteste megnyugszom.

A te fiad is odajár?Mutattam Dávidnak a képet ahol a Diával van,de nem ismerik egymást!Ti a Hermannba jártatok vagy az Eötvösbe?
Vendég
 


sziasztok

csaj 1mondatra ugrok be.köszi mindenkinek a jobbulást kívánó szavakat :)

De most már 2 középfülgyulladásos lurkóm van,4gyulladt füllel.ma zsoltinak szúrták fel :cry: .Már nem tudom még mi jöhet ez után.

pusza mki

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Cleo!
Jobbulást kívánok mindkét gyerkőcnek!!!!!
Az infra lámpát próbáltátok már? Nekünk van igaz mi még nem használtuk kopp-kopp ,de a szomszédom annál többször a 3 gyerkőcnek és nekik nagyon jó volt . Gyógyszeres kezelés mellett + a lámpa elég gyorsan helyre jöttek a srácok.


pusszi nektek

KépKép
diÁcska
 
 


Cleo! :(
Remélem mihamarabb meggyógyul Zsolti és Sziszi!
Nekem rengetegszer volt középfülgyuszim, így tudom milyen kegyetlen tud fájni. :( :x Hogy viselik a gyerkőcök :?:
szilbee
 
 


Cleo! Jobbulást a gyerekeknek, neked meg kitartást! Nagy "öröm" lehet ez így ünnepek előtt :? .
Petri: Lilcsi már 1 hónapja felül, mászni hátrafelé tud, meg mostmár húzza fel magát, de még a térdelésnél tart. De azt mindenhol: ágy mellett, kiságyban, kiskádban, asztal mellett. Jókat szórakozok rajta. :lol:
A Karácsonyi ajándékvásárláson nagyjából már túl vagyok, tudjátok, nekem nem kell sokmindenkinek meglepit venni. Csak a nagyszülők Lilcsinek szánt ajándékát is én veszem meg ugyebár, de lassan végére érek a zs-nek.
Nem tudja valaki, hogy hol lehet régi Suzuki Swift-be üléshuzatot kapni? Már 2-t visszavittem ide-oda, mert nem jó. A márkaboltjukban meg 21e Ft. Leesett az állam, hogy miből van az, hogy ilyen drága?

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Jó reggelt és szép napot mindenkinek! :D

Van egy kis időm mert még alszik a családom,gondoltam kihasználom,és írok nektek.Ma megyünk vásárolni a karácsonyi ajándékokat! Csak az a baj ,hogy elképzelésem sincs kinek mit vegyek. :?
Egyébként meg tegnap felmerült bennem a kérdés.Hová tüntek a kismamáink?Régen nem olvastam őket itt az oldalon.Lehet készülődnek ők is a karácsonyra. :D

Cleo!
Mihamarabbi gyógyulást a két lurkónak!

Pusza mindenkinek!
Vendég
 


sziasztok

Diácska.van infralámpánk,de csak akkor viselik el ha alszanak, :lol:
mindkettőn sapi van,alatta meg zselés melegítő+só.(ez min.napi5*).amúgy nagyon jól viselik,senki meg nem mondaná,hogy valami bajuk van.a fülcsijükből dől a cucc rendesen,rem.ez jó. Nekem már az is nagy öröm,hogy ha jó a kedvük.

Ma mi is megvettük apával a fenyőt+ a szaloncukrot.

Nóri.én még anno a lengyelpiacon vettem üléshuzatot,de ha jársz Tesco v. cora v. interspar- ott érdemes megnézni.hát én sem adnék érte 21e-t.

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Cleo, köszi az infót! A Tescoba már visszavittem 1-et, mert nem jó. Igaz, nem is volt ráírva, hogy Swiftre való. De egyik típusra sem. Corába hétfőn megyek. Lengyelre nem tudom, hogy tudnék kimenni. Még jövő 7 szombaton lehet korábban elviszem Lilcsit a nyagyihoz, én meg kiszaladok. Óh, de jó lenne már, ha mwenne ez a kisasszony! Vinném magammal. Vagy nem? :lol: :lol:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


CSajok!
Már csak egy hét és Karácsony!!! :shock:
Én a fáról teljesen elfeledkeztem!! :? :oops:
De jó lenne, ha esne egy kis hó, csak annyi, hogy legalább egy 85 cm-es hómeber tudjunk csinálni a törpének! :lol: ... de szerintem komor, hómentes karácsonyunk lesz az idén... :(
szilbee
 
 


Kép
szilbee
 
 


Sziasztok!

Hát a fát,ne felejtsd el Szilbee!!!! Annyira belemerültél a készülődésbe,hogy a lényeget elfelejted? :D
De még nem késő!

Gyorsan eltelt ez az év!
Reméljük,hogy fehér lesz a karácsony úgy volna az igazi. Nem is figyeltem mostanában mit mondanak a meteorológusok!
Egyébként tavaly értékelte már a kisfiad a karácsonyt?
Vendég
 


Kép
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: