Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok.

Anikó
A keretet úgy tudod megcsinálni hogy nem a Lilypie centim van, hanem Youngnutrition. Kattints a centimre és ott te is csinálhatsz.

pl. A chates profilomban van vagy 20 különböző centim. ide kép formályában megmutatok párat.
Kép
Sajnos most nem megy több, meg képes. Majd később rakok fel ide.[/img]

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Ja kébzeljétek! Benne vagyok a kismamában most képpel is! Az avataros képpel vagyok benne, az a címe hogy jöhet a kislány meg van egy másik is az hogy nem lépcsőzöm.

Sajnos a jöhet a kislány című cikket nagyon átvariálták. Nekem így nem tetszik. Személytelen rideg nncs benne semmi érzelem. Én nem ezt írtam. Pl a végén sem azt írtam hogy eleve 6 gyereket szerettem volna hanem hogy ha már ennyi van még kettő jöhet. Meg amikor a Robin Balázsom megszületett nem azt írtam rá hogy gyönyörű volt.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Kép
Kép
Kép
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Vera!

Nekem is átírták a kismamában a levelem. Illetve egy csomó mindent kihagytak és igy elég rideg lett a levél. Nem tudom miért csinálják. Inkább akkor ne tették volna bele. Én egyre többet csalódok mostanság az újságjukban. És többen is panaszkodnak ám rájuk.
Jól vagytok? Borzalmas ez az idő nem.
Gyereknap hogy telt?

Viki
iviki
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy pár napra eltüntem és még egy kicsit el is tűnök. Szombaton vizsga. Nem állok valami fényesen. Kihasználom az utosó pillanatokat.

Puszika! Jövőhéten jövök.
Vendég
 


Sziasztok!

Nem alakult valami fényesen a vizsgám. Majd meglátjuk kedden görbül-e a jegy.

Mindenkinek kellemes hosszúhétvégét kívánok.

Puszika!
Vendég
 


Sziasztok!

:D :D :D Megvan a kettes!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D
Vendég
 


Hűűűűűűűűűű!!!!
Nagy itt a pörgés!!!!!!!!!!!!!!!
Csaó mindenkienk!!!!!!!!!!!
Vendég
 




Szia!

Az szuper!!!!!!!!!! Akkor írj!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 



Szia!

És milyen lett?
Vendég
 


Sziasztok!

Milyen lett a játszótér? Mik vannak? Az nekünk közel van viszonylag.

Viki
iviki
 
 



Sziasztok!

Tegnap arra mentünk busszal, mármint a játszófele. Probáltam leskelődni. Négy hintát láttam, egy csúzdát és egy lovacskát. Nálunk is ez van.

Nincs meg valakinek az eperfagyi cd? Keresem a vuk, eperfagyi, pancsolókislány, moncsicsi, lencsi lány...stb számokat.

Hogy telt a hétvégétek lányok?

Viki
iviki
 
 



Vera!

Nekted megvan ez a cd?

Viki
iviki
 
 



Sziasztok!

Nekem megvannak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szívesen átmásolom.
A rózsaszínű ruhácska megvan még? Mikor vehetem át????
A Rákóczi kertben voltunk délelőtt.

Puszika!!!
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Megvan a ruhácska, neked őrzöm. Mikor lenne jó? Kingám még kicsit taknyos, de sétálgatunk azért.
Lehet visszamegyek dolgozni, amiket emelni fognak, lehet nem bírják gyesből. Szerintem nem. Csak nem tudom mit csináljak.
Aki a helyem van az nyugdíjas már 2002-óta. Úgy volt, hogy januárba megy el, de most még maradni akar.
Cd-n van meg? Áttudod másolni? Az tök jó lenne. Már mióta keresem.
Csüt. mentek mikkába esetleg?

Viki
iviki
 
 


Anikó!

Úgy néz ki, hogy holnap délelőtt megyünk a rákóczi téri bölcsibe papírért. Állítólag ott kell kérni. Nem tudod mikor van ott ügyfélfogadás? Remélem nem potyára megyünk. Ha gondolod összefuthatunk. Szerintem 9körül megyünk. A számom tudod, üzenj rám. Azért reggel benézek, hogy írtál e. Ruhát vigyem magammal?

Viki
iviki
 
 


Sziasztok!

Persze, hogy átmásolom. Cd-n van meg a netről töltöttem le egyszer régebben.

pusz!
Vendég
 


Sziasztok!

Probálta már valamelyikőtök a bilire szoktatos pelust? Milyen, tényleg jó?
Érdemes kiprobálni.
Vettem egy csomagal, kiváncsi vagyok.

Viki
iviki
 
 


Sziasztok.
Viki én nem szeretem, mert nagyon könnyen szakad el a perforáció mentén oldalt.
Amúgy mi mot szokunk le a pelusról. Már szól a kaki és a pisinél is és a bilibe megy neki ha figyelmeztetem. Kép

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok!

Nem ismerem. Nekünk még nem megy a bilizés. Én szerettem volna, meg is próbáltam de nem jött be. Majd egy kicsit később.
Arra már nem emlékszem pontosan Reninél, hogy volt. Ő 18-20 hónapaosan már szobatiszta volt. Akkor bekerült a bölcsibe és egy időre visszaszokott.
Sok sikert! Balázsnak meg nagy Gratula a nagyfiúsághoz.
Pusz!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Vera gratulálok nektek. Ha jól emlékszem a fiad fél évvel idősebb.
Mióta próbálkoztatok?

Bár Kingám ennyi idősen bugyiban volt, épp a délutáni alvásnál probáltuk a pelusról leszoktatni. Ő 22hósan teljesen szobatiszta volt. Tegnap ráültettem a bilire, hogy mutassa meg a kicsinek, hogy kell. ALig akarta neki odaadni a bilit.

Ma kint voltunk a dédinél, nagyot pancsoltak a lányok. A végére a kicsi is belejött, úgy fröcskölt már ő is. Meg négykézláb ugatva, mászkált körbe a medencébe. Jó nagyot is aludtak. Majd teszek fel képet.

További szép napokat mindenkinek.

Viki
iviki
 
 


Kép
Kép
iviki
 
 


Sziasztok.
Most próbáltam először. Én nem siettetem, mert minden gyerek más. Én azt vettem észre hogy akkor lesznek érettek a pelus levételéhez ha már érthetően beszélnek. Pl az első fiam már másfél évesen folyékonyan beszélt és le is szokott azon a nyáron a pelusról. A második fiam 2 és fél évesen, A harmadik fiam meg 3 éses elmult már mikor lejött róla a pelus, de ő még most sem beszél tiszttán a betegsége miatt. Kép

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok!

Szuperek a képek. Nekünk is ilyen medencénk van anyósnál. Ott voltunk ma délelőtt pancsizni. Bius is nagyon élvezi. Akkorákat pacsál, hogy az egész terasz úszik a vízben. Kár, hogy nincs kertünk. Bár most erőteljesen elgondolkodtunk az urammal, hogy elkéne cserélni.

pusz!
Vendég
 


Sziasztok!

Vera neked ebben biztos nagy tapasztalatod van négy gyerek mellett. De van benne valami. A nagyobbik lányom ennyi idősen mondatokban beszélt, mondokákat mondott.
A kicsi még most kezd egyre több szót mondani. Mondókát ő is énekel, három szót egymás után már sikerül. De mondatot még nem mond. Azért probálkozunk. Ahogy csurog be a pisi kéri a bilit is. Csak nem érünk oda:).

Anikó!
Holnap megyünk 9-re a bölcsibe, utána akkor benézük a kertbe. De nem hiszem, hogy maradunk, mert a kicsinek cipőt kéne vennem. Ha már ebbe a melegbe neki vágunk akkor a plázába kaisers felett szétnézek. Képzeld el 1 hónap alatt kinőtte a 21-s szandált. Nézegettem amiket elraktam már nincsenek jó állapotban, Kinga már azokat sokáig hordta. Bocsi.
De azért picit maradunk beszélgetni. Meg picti taknyos is még Anikó.
Viszem a rucit!!

Viki
iviki
 
 


Sziasztok!

Tényleg lehet benne valami mert Reni is már mondatokban beszélt ebben a korában és ő is szobatiszta volt 18 hósan.

Holnap akkor megyünk. Esetleg ha nem gond elkisérlek a plázába, meg a kínaiba is. Szeretek nézelődni. Addig is tudunk dumcsizni. Bius aránylag jól elvan a babakocsiba. Akkor kilenc körül tali. Gondolom gyalog megyünk vagyis bkocsival.

pusz!
Vendég
 


Szia!

Jó neked, nekem Anikó egyre kevésbé van el a babakocsiban. Ha megállunk feláll. Addig piszkálja az övet is, mig ki nem bujik belőle. Mondjuk Kinga ilyenkor már sétált, nem babakocsiztunk, de hát két kicsivel se egyszerű sétálni. Időnként én se viszem a babakocsit, de messzebbre igen.
Lehet, hogy jön velünk apa is, mert eddig úgy néz ki, hogy holnap nem dolgozik. De ez még változhat. Tudod bármikor bejöhet neki munka.

További szép napot, estére jó szukrolást:)

Viki
iviki
 
 


Anikó!

ma délután voltunk a plázába is meg a kinaiba is. Persze semmi normális cipő nem volt. De legalább szétnéztem, hogy mik vannak. Nem soká névnapjuk lesz a csajoknak, nézelődtem.
Holnap így már nem kell menni cipőt nézni, tudunk maradni a kertben.

Egyébként nem tudtok valami jó cipőboltot csepelen? A kinai nem is jó betétes. Egy kettő van ott is, de az mind fiús volt.
Szent imre téren mondott valaki, de nem tudom pontosan hol.

Viki
iviki
 
 


Sziasztok!

A szent Imre téren tényleg van egy cipőbolt. A pavilon sor végébe a buszvégállomáson. Szerintem elég jó. Mi a városba szoktunk cipőt venni. Az V.ker. cukor utcai szieszta boltba. Jó hogy tudtok maradni a Rákocziba de nekem sajnos elkell mennem a dokihoz. Semmi komoly csak igazolást kell tőle kérnem. Pont szerdán van fellülvizsgálta nála. Nem akarom a jövőhétre hagyni. Bocsi. Azért 9-10 ig ott leszünk.
Puszi!
Vendég
 


Szia Anikó!

Örülök, hogy megismertelek. Nagyon arik a lányaid is. Kár, hogy nem tudtunk sokat beszélgetni, de majd legközelebb.
Köszi a cd-t. Most mennem kell, mert Kinga még nem alszik, és muszáj melé feküdnőm, hogy elaludjon. Délután még van egy balett órája, az utolsó.

Viki

Ruha jó lett?
iviki
 
 


Köszi a cd-t Anikó. Nagyon jó. Talán ha egy szám van meg róla. Köszi szépen.
Egyébként hol lehet ilyet letölteni a netről? Még sose csináltam ilyet.

Köszi

Viki
iviki
 
 


Sziasztok!

Én is nagyon örülök, hogy találkoztunk. Mérges voltam, hogy éppen most kellett dokihoz menni. Na meg épp az a lány is akkor jött. Így alig tudtunk válltani néhány szót. Majd a jövőhéten bepótoljuk. Szimpik voltatok mindannyian. A lányok pont olyan szépek mint a képen.

Én sem nagyon tudom honnan lehet letöltögetni. Ezt egyszer egy gyerek oldalon találtam. Először nem is akaratam letölteni. Mondom minek ha úgy is ott van, bármikor meghalllgathatom. Most, hogy te is kérdezted megnézem már rég nincs meg az oldal. Még jó, hogy elmentettem. Van még egy olyan amin gyerekek énekelnek. Én most kezdem ezeket gyűlyteni. Annnak idején Renineki kazin voltak de azok nagyrésze már tönkre ment. Megette a magno stb... Várom majd a listádat. Vennem kell pár cd- hogy tudjak másolgatni.

Megyek szundizni mert kiszív ez az idő teljesen.

Sziasztok!
Vendég
 


Sziasztok!

Viki! Merre vagytok??? Szerdán mehetünk Zsófihoz. Ledumáltam vele. Van nagy kert, játszótér, medence stb... És nagyon vár minket. Ha van Anikónak ülése akkor a Jehova háznál felveszlek titeket 8,30kor és pik-pak ott vagyunk. Mit szólsz?

Amúgy velünk minden rendben. Birom ezeket a nagy zuhikat, meg a csudaszép napsütést. Holnap megyünk Miklósra az Oázis-ba. Remélem jó idő lesz. Annyira izgulok. Soha nem voltam még Biusssal strandon. Remélem bírni fogja.

Pusz!
Vendég
 


Szia Anikó!

Csüt.-ön kispesten voltunk a dédinél. Anikónak nagyon folyik az orra a napon, gondolom jobban kihozza. Igy pénteken elvittem megint dokihoz, voltunk a fülészeten is kivizsgáláson. Nem találtak semmit. Az egyik fülét kitisztitották, jó sok zsír volt betapadva. De az orra, füle, torka, mandulája rendben. Azt mondta a doki, hogy legyen sokat levegőn, hogy edződjön. Nem mintha nem lenne.
Egyenlőre jó a szerda, remélem nem jön közbe semmi. Egyébként meddig maradnánk? Nekem úgy fél 12re hazakéne érni, ebéd, alvás. Gondolom Zsófi is az időben etett...stb.
Milyen volt az oázis?
A cd-k amik vannak, Halász Judit válogatás, 3féle Kolompos, Grylus V. Maszkabál, Bokor Fekete Kriszta-Gyerekdalok(halász judit féle ez is). Hirtelen ennyi, de majd még szétnézek.

Viki
iviki
 
 



Sziasztok!

Jó volt az Oázis. Bár nem túl olcsó. Külön csúszda jegyet kellet venni, a belépőn felűl. Ami a honlapon nem került feltüntetésre. Nagyon jó fejek. Egész nap csúszdáztunk Renivel. Nagyon csúnyán leégtem. Reninek jó, ő barnabőrű, neki meg sem kottyant. Most nagyon szenvedek.

Zsófi nem mondott időpontot meddig maradhatunk de én három négyig gondoltam. Nekem Bius szépen elalszik idegen helyen is. Viszem az utazóágyat vagy a babakocsiba is szívesen elalszik akár két órát is. Ha meg nem akkor sincs nagy baj, legfeljebb előbb jövünk haza. Van vendégszoba is a lányok esetleg ott aludhatnak. Kajcsit csomagolok majd valamit, amin elleszünk egész nap. Vagy neked jobb úgy akkor haza jövünk.
Vendég
 


Szia Anikó!

Van egy rossz hírem. Kinga taknyos lett. Nem hiszem, hogy igy megyünk. Nem akarunk megfertőzni senkit se. Majd máskor.
Melyik cd-t vegyem át? Kell valamelyik?

Amúgy nekem nem igazán alszanak el más helyen. A nagy biztos nem, a kicsi is csak kézben vagy ha ott a takarója.

Reni lányodnak nagyon jó színe van.
Én is olyan vagyok, hogy könnyen leégek sajna.

Viki
iviki
 
 


Szia!

Ok! Akkor szólok Zsófinak, hogy most nem tudtok jönni.

Állítólag egész jó az Óvoda utcai játszótér. Jövőhéten kedden talizhatnánk ott. Bár én nem tudom merre van de addigra utánna nézek.

Puszi! Jobbulást Kingának.
Vendég
 


Ja a cd-k:
Halász Judit válogatás, 3féle Kolompos, Grylus V. Maszkabál,
Ezek szimpik nagyon. Szeretném ha lemásolnád.
Köszi!
Vendég
 


Sziasztok!

Viki???? Merre vagytok??? Lányok???? Jobban vannak????
Vendég
 


Sziasztok!

Anikó képzeld hogy jártunk. Azért ma elmentünk megnézni az új játszóteret. És képzeld még kész sincs. Ugyhogy nem tudom miért mondták, hogy jún 30án adják át. Még javában csinálják, de egész sok minden lesz. Nem mentünk el teljesen odáig, mikor megláttam, hogy felesleges oda menni.
Jól vagytok?
Vera és ti? Miújság?
Nincs meg valakinek a shakira új cd-je vagy Juanes cd?

Viki
iviki
 
 


Sziasztok!

Jó fejek az önkormányzatisok. Egy játszó lenne Csepelen ami jó és az is csak télre fog elkészülni. No mindegy akkor majd megyünk máshova a jövőhéten. Melyik nap lenne neked jó???
Amúgy jól vagyunk.
Cd ügyben sajna nem tudok segíteni.
Kaptatok valami dögös ruhát?????

Puszika!
Vendég
 


Szia!

Hát a lányok kölcsön ruhában lesznek végülis. Én gatyót és egy felsőt vettem.
Még nem tudom ajövőhetet. Kedden ebédet kell befizetni az oviban az azért nem jó. Meg még cipőt kéne venni a lagzira.
Lehet inkább utána kéne talizni, ha túl vagyunk ezen a hercehurcán.

Viki
iviki
 
 


Sziasztok!

Oké semmi baj. Akkor is jó lesz. Igaz, hogy sok cécóval jár de én akkor is irigyellek a buli miatt. Már nem is tudom mikor mozdultunk ki itthonról. Nekem is jót tenne egy kis hepaj. Még holnap melózom egyet aztán nagy pihi, a köv. héten meg jön haza Reni és itt lesz az unokahugom lánya is.

Puszika!
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: