Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Leovica!

Míra mindjárt 3 éves most még bölcsis,de nemsokára óvis nagykislány, kistesó szeptember vége fele fog születni vszínű Milán lesz a neve :) Én lassan 20 éve felsőgödi lakos papíron :) még dolgozom pár napot aztán pihi :)

Yuta!
Én is örültem a kiskutyásnak :) Szoknya a mai napig kedvenc :) mosni alig tudom :)

NYuszi!
Jösz szülőire? mert akkor visszaadnám a rucikat :)

megjött csajszim mennem is kell :)
pusz

KépKép
viranka
 
 


Csajok!
Mikor lesz a szülői az oviban??

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Szerda 17 óra (vagyis mikor vitte Robi Mírát beiratni akkor ezt mondták ) holnap megyünk bölcsibe este megírom ha mást van kiírva

KépKép
viranka
 
 

 
 

Sziasztok! Képzeljétek, a kastélyoviban annyira "készséges" volt az igazgató, hogy sajna marad a csajom a csoportban, amit utál...
Melyik oviba járnak a csemetéitek? Felsőgödi?
Nem tudtok valamit az állítólagos ovis csoportról az új bölcsi épületében?

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Vera

Szuloire nana, hogy megyek!:)

Boldog szulinapot Miranak!!!:)

Ikverus

A Felsogodibe jarunk igen. Hallottam arrol, hogy oktoberben egy csoport ,akik az Oazisos gyerekekbol fognak allni kikerul a bolcsi epuletebe. Nezd meg a God.hu-n talan, detalan vollt rola szo a godi korkepben is.
Miert utalja a csajod a csoportot? Vagy az ovonenit? :shock:

Gabi

Mi ugyan nem a Nevelekben lakunk, de udv a Godi taborban!:)

Trapista

hazajottetek mar? Kivancsi leszek hogy szuperal az etetoszek!?:)

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


nyuszika! azért nem szereti a csoportot, mert elment máshová mindkét nagyon jó barátnője, többiekkel nem jött ki olyan jól, együtt van a báttyával, akivel mostanság folyton veszekszenek, és unják egymást, és van egy kisfiú, aki folyton bántja Ágit, és már unom...Meg szomorúan megy minden reggel, ez kinek élvezet?
ovónökkel egyenlőre nincs gond, a dadusnénit szívesen lecserélnénk...Igazgatónő ajánlotta fel, ha gondolom, bármikor különrakják a gyerekeket, erre most igényelem, és semmi...Nem tudom mi legyen, mert nekem eleve messze van az ovi, meg nem jött össze a waldorf se, már késő van...Majdcsak kibírjuk valahogy.

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


sziasztok csajok :lol: !

Leovica! :D nem akarlak zaklatni, de nekem nem válaszoltál waldorf ügyben.

Trapista! s ti bölcsiztek? püre majd válaszolok :oops: .

Ágota! babakocsid elkelt?

Szia Gabi! én neveleki lakos. :lol: sok a por az utcán (olykor hömpölyög, vagy a babakocsitolást úgy érzed mintha sivatagban lennél, de ez remek kargyúráshoz :lol: ), a csatornanélküliség kezelhető ( s ugye EU miatt egyszer majd úgyis lesz normális rendszer :wink: ). részemről imádok itt lakni :lol: :lol: :lol: . mi ugyan a vasúthoz közel lakunk, de mi sosem halljuk (Pestről jöttünk ide). a mi utcánkban aaaaaaaaaaaaaaanyira kedves, segítőkész emberek laknak, hogy válogatni sem lehet jobbat. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vera! Milán lett? szép! nekem tetszik! :lol: :lol: :lol:

mindenki megy oviba... :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Ikverus

Hat ez nem tul fenyes helyzet...:( es vezeto neni most miert valt banyava???? Nem tudtok atiratkozni a Felsogodibe? Vagy az is messze van?
AMugy ehhez a bantos kisfiuhoz az ovonenik hogy allnak hozza? Azt irtad ok jo fejek.

Barbi

Babakocsi meg megvan.:)

Vera

Milan nekem is tecc.:)

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszi a szíves fogadtatást és az infókat is !!! :lol:

Mi is a Nyár. u.-ban fogunk lakni... ha minden igaz. A telek gyönyörű és igazából ez a fő szempont ,az út- csatorna kérdése sem aggaszt igazán, csak érdeklődtem hátha tudtok erről valamit. :) Amit nekem sikerült megtudnom erről az az, hogy Sződ és Göd pereskedik a Nevelek hovatartozása miatt, és amíg nem születik döntés addig semmi nem lesz fejlesztve. :? Ha mégis eldől (pár év múlva) akkor is bajos a csatornázás mert a gödi- dunakeszii szennyvíztelep annyira túlterhelt, hogy oda nem mehet a szennyvíz, Sződ meg csak akkor engedi meg, hogy hozzá menjen a szennyvíz ha nála marad a terület... még lenne a váci szennyvíztelep, ahová meg annyira drága lenne elvezetni, hogy az nem igaz és így a fizetendő csatorna hozzájárulás is elég borsos lenne. szóval nem egyszerű...
Mondjuk amit mi is megfigyeltünk, hogy elég hangos a vonat... remélem meg lehet szokni! :? Tegnap direkt azért mentünk ki, hogy meghallgassuk, mennyire gáz, és azt tapasztaltuk, hogy a sima vonatok nem annyira vészesek de a teher az eléggé, pláne ha még dudál is.


Amúgy mi is jártunk a zenebölcsibe, meg tornázni is!:))


Gabi

Gabika& PetiKépKép
77gabika
 
 


szia nyuszika! felsőgödibe jeleztem, hogy esetleg szeretnénk, d eszerintem nincs hely.... ovónénik hozzáállása annyi, hogy már volt rendkívüli szülői meg egyebek, de a gyerek anyukájának hozzáállásával van gond főleg, sok mindenkinek van baja...szegény ovónők meg vele foglalkoznak a több 30 helyett, így aztán semmi fejlődés.... és fontos lennena meg nem tudnak folyton figyelni...hát kifogtuk.

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Gabi! akkor vhol közel leszel hozzánk :lol:
az infóid tökéletesek.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok!
Szept. 5-én a nyári szünet után újra indul a zenebölcsi a Művházban. Akit érdekel: szerda 9 óra, 500 forint a részvételi díj/alkalom (csak a babának) Felnyomom ide a plakátot, akinek kell, le tudja szedni.
Köszi, hogy elolvastátok.
1187812657.63.doc

Zenebölcsi - babatorna - Pocaklakó-daloló
www.cilizenebolcsije.eu
huligánlány
 
 


Ciliből Huligán lett :lol:

Ágota! átküldöd az asztalos elérhetőségét? köszi!!!!!!!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


:D :D :D ja, újra kellett regisztrálnom, mert valamiért nem fogadta el a gérit. de azért örülök, ha valaki amlékszik még a jó öreg Foltvarró Cilire :lol: :lol: :lol:

Zenebölcsi - babatorna - Pocaklakó-daloló
www.cilizenebolcsije.eu
huligánlány
 
 


BOLDOG SZÜLINAPOT MÍRA! :lol: :lol: :lol: (egyidősek vagyunk :mrgreen: )

Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


BOLDOG SZÜLINAPOT BARBARA :) :) ÉLJENEK AZ EGYIDŐSEK :)

ÁGota köszi :)

KépKép
viranka
 
 


BOLDOG SZULINAPOT VERA ES BARBI!!!!

Kép

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Sziasztok,

Nyuszika, igen már itthon vagyunk megint hazaszöktünk a nyaralásból pedig még két napot maradhattunk volna, de nem bírtuk a meleget. Etetőszék szupi , nagyon köszi :lol:


Gabi, üdv a fórúmon és a Nyár utcában is.Mi is nagyon szeretünk itt lakni. :P :P Sajnos az értesüléseid nagyon jók , jelenleg patt helyzet van Sződ és Göd között és a következő önkormányzati választásig nem is várható semmi fejlesztés. :(
De az biztos, hogy minél több családos költözik ki és jelentkezik be ide állandóra , annál jobban akar majd bennünket a gödi önkormányzat és talán utána lesz némi változás is . Egyébként Tünde nagyon jól leírta ,hogyan lehet a hátrányokat pozitívan felfogni. Szóval hajrá Nevelek :lol: :lol:

Lányok , holnap ingyenes családi nyílt nap lesz 10 órától az Aphroditében egy csomó programmal. Lesz babauszi bemutató,úszásoktatás bemutató foglalkozások,aerobik , aqua fitness és intimtorna foglakozás,ingyenes Thai babamasszázs, stb...Ha meleg van érdemes kinézni , mert ingyen lehet hasznáni a medencéket is Mi mindenképpen megyünk a Zsófkával , szóval szívesen elugrunk bárkiért, aki szeretne jönni de nincs éppen kocsija.

Nagyon boldog szülinapot kívánok Mírának és Barabarának !

Kép

KépKép
trapista
 
 


Huh most látom de béna vagyok :oops:
Barabara= Barbara

KépKép
trapista
 
 


SZIASZTOK LÁNYOK!

Neharagudjatok, hogy eltűntem és egy évig felétek se néztem.
Üdvözlök mindenkit, akit még nem ismerek és a régieket is.

BOLDOG SZÜLINAPOT kívánok Barbarának és a kis Mírának!

Aki még nem ismer röviden rólunk:
Alsó-Gödön lakunk, 2 kisfiam van. Dani februárban volt 8, Gergő pedig szeptemberben lesz 3 éves.
Most kezdjük a 2. osztályt és az óvodát.
Felvették Gerit a Jávorka utcába az oviba.

Vera! Gratulálok a kistesóhoz! Mikor fog megszületni?
Közben azért olvastalak benneteket próbálok képben lenni.

Most hányan vagyunk a topicban?

Mikor először kinyitottuk ezt a topicot, melékszem Barbara, Tünde, Adrienn és én voltunk 4-en. Aztán mikor többen lettünk elmaradoztam innen.

Remélem megbocsátotok nekem és visszafogattok.

Gyöngyi


:oops: :oops:

Kép
Kép
kgyöngyi
 
 


köszönöm a köszöntéseket :lol: :lol: :lol:

Vera! lassan illene minden nap bejelentkezned :lol: 8)

Saara! ti hogy vagytok?

Trapista! hánykor mentek? én holnap a nővérem 11éves nagyfiát is szittelem :lol: , s nekünk csak a délután lenne jó. s köszi az infót!!! :lol:

Gyöngyi! :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Barbara, mi 11 re megyünk , mert Zsófi akkor uszizik egy bemutató órán . Viszont majd hazajövünk ebédelni és aludni és ha minden jól megy du. is visszamennénk 3 után .
Majd rádcsörgök, ha biztos lesz a délutáni kimenetel . :)

Gyöngyi, mi ugyan nem ismerjük egymást , de üdv újra a topicban :lol: :lol: :lol:

KépKép
trapista
 
 


Barbi és Mira boldog szülinapot! Remélem nem hagytam ki senkit.... :oops:
Barbi neked hanyadikan volt pontosan?
Köszi a hianyolast, jol vagyunk!
3 hétig voltunk nyaralni kettesben V-vel, azota probalok rendet rakni a lakasban, de nem megy... :lol: Sok a cucc és kevés a hely... :roll:

Verus, nem lehet tul izgi igy az ovi a lanyodnak.... Az a bizonyos anyuka mindent megenged a fianak, azért olyan a gyerek?

Gabi, üdv itt, mi is leendö neveleki lakosok vagyunk, mar csak (ho :()napok :lol: kérdése. Oktober talan...?

Gyöngyi, jo, hogy elökerültél!

Vera, Milan nekünk is tetszik!

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


sziasztok! Boldog szülinap mindenkinek, aki mostanság ünnepel!

Ovi remélem ennek ellenére jó lesz, és bízom a nyár változtató hatásában, és a gyerekek feledőképessségében!
Jövő 7en kezdjük!
Ma van az aphrodítéban a buli? Lehet kinézünk délután, bár épp rossz anpjaim vannak, így nem élmény....

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


nem is mondtam! Lehet veszünk telket Nevelekben!Ha lesz zsé....

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok!

Először is nagyon sok boldog szülinapot Mírának és Barbinak!!! Küldök Nektek egy virágot a kertünkből!

Kép
leovica
 
 


Megint vidéken voltunk, ezért nem jártam itt. De lassan vége a nyárnak, akkor remélem, rendszeresebben tudlak Titeket is követni.

Barbi, jujdenagyon szégyellem magam, h nem válaszoltam Neked. :oops: Mindjárt megnézem a régi priviket. És szülinapod alkalmából becsszóra minden kérdésedre válaszolok, amit még felteszel! :) És bátran emlékeztessetek még, ha vmit elfelejtettem, mert néha nagyon pezseg az élet, és a kétgyerekes anya szerepébe is csak most kezdek beletanulni. Ma az Aphroditében majdnem odacsuktam magam a liftajtóba, amikor a babakocsit ésa kismotoros gyereket terelgettem befelé... :roll: :D

Verus, ezek szerint Ti is Nevelekbe mentek? Nekünk a nagyszülők laknak ott a Nyár u-ban, szeretem én is! Most, h az ovi Felsőgödre költözött, még többet megyünk majd oda!

Mi is voltunk ezen a hoteles nyílt napon, de kár, h nem tudtam, h Trapista, Ti ott úsztok Zsófival. Beírattam Dorka babát, jövő héttől megyünk. Bár tűnődtem, nem lett volna-e jobb, ha egy oktatóhoz járunk végig. Borit okt-től a Kalovits fogja helyettesíteni. Mit gondoltok?
leovica
 
 


Ja, és sziasztok Gabi és Gyöngyi!


Barbi, nem találom a prividet. Lehet, h nem is priviben kérdezted? Bocs!
leovica
 
 


leovica! Ez még távlati(-közeli?)terv, még nincs telkünk se, csak szeretnénk....

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok!

Szeretnélek benneteket meghívni szeptember 3-án,
hétfőn du. 5 órára a József Attila Művházba,
ahol az AVON legújabb illatát fogjuk bemutatni,
melyet a híres francia divattervező és illatkreátor
Christian Lacroix alkotott nekünk.
Mindenkit szeretettel várunk egy kis műsorral, játékkal, tombolával.
Az egész kb. 1 óra hossza.

Remélem találkozunk!

Gyöngyi :D

Kép
Kép
kgyöngyi
 
 


Vera! Mikorra vagy kiírva a kis Milánnal? Egyébként nagyon szép név.

Barbara! Hogy vagytok? Angi lépked már egyedül?


Ma voltam az oviban szülőin. Nem mondtak semmi újat.
Csak azt, hogy már szigorúbban veszik, hogy addig nem járhat a gyerek, amíg be nem tölti a 3 évet plusz-mínusz 1-2 hét.
Hát mi 19-én leszünk 3.


Nálatok kint Nevelekben is szeretnek tüzelni, égetni?

Ezt az egyet nem fogom sosem megszokni itt, hogy kicsit jobb idő van
és máris mindenki éget, füstöl.
Egyik reggel is arra ébredtem, hogy tele van a szoba füsttel.
Az Önkormányzat csinálhatna végre valamit ebben az ügyben is!
Meg sok mindenben még! :(


Rakok fel újabb képeket.

Jó éjt mindenkinek! Gyöngyi

Kép
Kép
kgyöngyi
 
 


Hogy lehet ide képet feltenni?[/img]

Kép
Kép
kgyöngyi
 
 


Mi újság lányok?

Senki nem néz be? :cry:

Vagy mindenkit elriasztottam?

Kép
Kép
kgyöngyi
 
 


Gyöngyi , Engem nem riasztottál el :wink: , csak mi most vidéken vagyunk és csak bekukkantottam :lol:
Le kell kicsinyíteni a képet mielőtt felrakod .
Anno és is zsenvedtem vele majd fél órát mire rájöttem ,hogy kell .:)
Milyen képszerkesztős programotok van ? Azt hiszem én Irfanview-t használtam , de szerintem a sima Windows viewer is tudja.

Vera , Milán tényleg nagyon szép név :) Egyébként , hogy vagy ? ugye már nem dolgozol ?

Ja és most láttam Yuta :lol:
Annának nagyon boldog szülinapot kívánok!

Kép

KépKép
trapista
 
 


Sziasztok!

Köszi a segítséget trapista. Pont a kicsinyítéssel szenvedek, de majd rájövök. A néroba is van méretezés,de sehogy nem akarja elmenteni utána a képet.

Ágota! Végre eljutottam másodszorra a boltodba és vettem egy csomó zoknit a gyerkőcöknek.
De képzeld egy vevő pont előttem akadt ki az eladódra, de nem is értettem miért. :roll:
Egyébként nagyon tetszik a boltocskád, szerintem itt jobb helyen van, mint az előző.

Yuta! Mi is NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK ANNÁNAK! Kép

A Körforgalom is nagyon tetszik, nagyon jó dolgok vannak, úgyhogy fizu után megyünk egy kicsit költeni. :)

Többiek????

Kép
Kép
kgyöngyi
 
 


HAHÓ CSAJOK!
KÖSZÖNJÜK A JÓKÍVÁNSÁGOKAT!
ANNA SZÜLINAPJA FERGETEGESRE SIKERÜLT. DÉLELŐTT MÉG RÉMÜLTEN NÉZTÜK A GYÜLEKEZŐ FELHŐKET, LÉVÉN, HOGY MINDEN KISLÁNY ITT VOLT AZ OVIS CSOPORTBÓL, PLUSZ MÉG ROKONLURKÓK (20 GYEREK), DE SZERENCSÉRE DÉLUTÁN HÉTÁGRA SÜTÖTT A NAP, S IGAZI KERTIPARTY KEREKEDETT A JAVÁBÓL...

KGYÖNGYI: SOKAN TERMELIK MAGUKNAK A ZÖLDSÉGET-GYÜMÖLCSÖT, OTT VALÓBAN SOK A BIO-SZEMÉT. LEHET, HOGY ILYEN SZOMSZÉDOTOK VAN? A KUKÁS CSAK PLUSZ PÉNZÉRT VISZI EL AZ EGY ZSÁKNÁL TÖBB HULLADÉKOT- ÍGY NEM CSODA, HOGY EZT NEM TUDJÁK FINANSZÍROZNI (HISZEN VALÓSZÍNŰLEG AZ SEM VÉLETLEN, HOGY NEM A MÉREGDRÁGA ZÖLDSÉGESNÉL VÁSÁROLNAK)...
AMIKOR KIKÖLTÖZÜNK, MI IS MEGRÉMÜLTÜNK, DE MÁR MEGSZOKTUK, SŐT MEGSZERETTÜK: A SZOMSZÉDNÉNITŐL SZEREZZÜK BE UGYANIS BABÁCSKÁNAK A BIZTOSANNEMPERMETEZETT-GÉNKEZELT-ÉRLESZTETT FRISS, ZAMATOS NYAMIKAT. S CSERÉBE MI AZ A KIS FÜST :-) ...
NEM TUDOM MI LENNE A JÓ MEGOLDÁS?
A LEVÁGOTT FÜVET MI IS TÁROLJUK-ROTHASZTJUK, HÁT ELÉG BÉNÁN NÉZ KI, MINT KUKORI SZEMÉTDOMBJA... S BÁR IGYEKSZÜNK MINÉL RITKÁBBAN ÉGETNI, A KERT KARBANTARTÁSA IS EGYÜTTJÁR BIZONYOS FÜSTÖLÉSSEL, PL. GYÖNYÖRŰ ORGONABOKRAINK METSZÉSEKOR. :oops: :oops: :oops:
AZÉRT SZERENCSÉRE SZABÁLYOZVA VAN: KEDD-SZOMBAT.
PUSZI

Kép
Kép
yuta
 
 


Gyongyi

Koszi a dicseretet. Szerencsere a bolt forgalman is meglatszik, hogy jobb az uj hely. :)

AMugy a kinalatot itt megnezhetitek, tobbnyire igyekszem az ujakat minel elobb feltenni:


http://www.babanet.hu/album/main.php?album=10512
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=11608

Minden heten hozok uj cuccot, most lanycipoket hoztam, holnap azokat is beteszem az albumba.:)

Iza

ANnanak sok boldog szulinapot!
Kép

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Sziasztok!

Szülinaposoknak Nagyon SOK Boldogságot!!!!
Anna, Míra, Barbara:

Kép

Mi is megjöttünk a nyaralásból, hát mit ne mondjak, szuper volt, ilyenkor rossz hazajönni...

Gyöngyi: hiányoltalak! Jó, hogy újra jöttél!!! :)

Verus: nem irigyellek az ovi helyzet miatt, remélem idén jobb lesz Nektek!!!

Gabi: akkor már 5-en leszünk a Nyár utcából :D

Sara: merre voltatok nyaralni??

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Tünde! már épp hiányoltalak! :lol: (pedig tudtam hogy elutaztok :oops: ). hallom mégiscsak felsőgödis ovisok lesztek...

ANNÁNAK NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT! (utólag :oops: ) S micsoda megaparty-ja lehetett :lol: szuper hogy az idő is segített :D

Ágota! megkaptam a sms-t, s még 1x nagyon köszönöm :lol: és egyben :oops:

Leovica! nem privi volt, majd átmásolom :)

Veraaaaaaaaa!!! :?: :?: :?:

Saara! egy nap ünneplünk Mírával, s ugyanannyi idősek voltunk, pusztán egy nullát kellett Míráé után tenni :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Gabi! pü-ben megírod a házszámotokat? olyan kiváncsi vagyok :lol:
gödibarbi
 
 


Sziasztok!
Ma csupa jó ért minket, muszáj leírnom! Szóval a szörnyű ovihelyzetünknek szép vége lett, ma mentek először a csemeték, és az a meglepi várt, hogy a lányzómnak mégis találtak másik csoportban helyet , ami egyébként javarészt lányokból áll, és tiszta középsős, vagyis az ö korosztálya, és tündéri az ovónéni is...Ági boldogan cuccolt át az új helyre, és nagyon vidáman jött ki ebéd után.Remélem ez csak így megy ezek után.Andris maradt a régiben(ami tiszta fiús csoport, és nagyon vegyes korosztály), és iszonyúan élvezik, hogy külön vannak, és van megbeszélnivalójuk!Szóval ez jó....Kár volt annyira izgulni mi lesz...Ezek szerint mégis jó fej az igazgató, és persze a régi ovónéni, aki sokat tett, hogy Ági jó helyre kerüljön!Most nagyon szeretjük a Kastély ovit, remélem lesz sok foglalkozásuk is. Ágiéknál pl. kell tornacucc is, ami csak jót jelent! Szóval most repdesek! Mindenkinek hasonló jókat!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Verus! szuper hogy végül ilyen jól alakultak a dolgok! :lol:
gödibarbi
 
 


Nyuszika!
Írtam mailt és privit, de lehet, h nem nézted. Hátha itt látod: gumicsizma van most fiúnak való 27-28-as méretben?
leovica
 
 


Barbi, elolvastad mar a Suttogot? Az az igazsag, h kellene.
V eddig szobatiszta volt (itthon napközben) most meg nem akar a biliröl hallani :(.

Verus, dejodejodejo :)!

Tündi, Franciaorszagban voltunk anyukamnal. Nagyon jo volt! Ti merre?

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Nyuszika! Anginak való pici gumicsizmád is lesz?

Saara! olvasgatom, de nyugodtan ugorjatok be érte!!! esetleg fiúcskát is hozhatnátok, s maradhatnátok is egy kicsit :D :wink: !

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Leovica

AKkor a ti gumicsizma kerdesetek ma megoldodott...:)

Barbi

20-as a legkisebb meretu gumicsizma...:)

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


SZIASZTOK!

Yuta: Értem, amit írsz, de sajnos nálunk nem bio-szomszédok vannak, hanem a lehullott falevelet és zöldet égetik, ami ugye nem ég, hanem füstöl.
Azért is buktam ki, mert nem is azon a napon csinálta, ami ki van jelölve, ráadásul tudom, hogy mit égetett, a falról letépkedett borostyánt.
Mi sajnos a főút mellett lakunk így itt nem igazán lehet bio-t termeszteni, hacsak nem csinálunk melegházat.
Nektek nagyon jó lehet, hogy ilyen szomszéd nénitek van.
A picinek nagyon jó dolgok ezek.
Én is mindig saját főzeléket csináltam a fiúknak, ritkán vettem nekik bébiételt.

Verus: De jó, hogy így megoldódott az ovis ügyetek! Mi a Jávorka utcába fogunk járni Gergővel, Dani is odajárt és nagyon szeretjük, mert olyan családias ott a légkör.

Tünde: Merre voltatok?
Bettina már biztos édes lehet. Futkározik már?
Dorina végül felső-gödis ovis lesz?
Patrícia pedig már kész nagylány!
Hogy megy az idő!

Barbara: Angi sétál már egyedül?

Vera: Ti átmentetek már az oviba? Míra jól viseli?

Mi 2 hét múlva kezdjük az ovit. Gondoltam úgy is itthon vagyok még, meg a 3 éves oltást is letudjuk addig.
Dani elkezdte a 2. osztályt. Most még örül nagyon.

Nyuszika: Van gumicsizmád 33 és 24-es méretben is? Természetesen fiúsban.

Na mentem aludni!
Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
kgyöngyi
 
 


sziasztok!

Nyuszika! Megyek a 27es cipiért, nem felejtettem el(piros balerina),
csak anyagi csőd vagyok, és várom a fizut, ami nem jön!!!!!Meddig tudod eltenni nekem?Köszi! És bocsi!
Régen volt már ilyen gáz az élet!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Nyuszika! szuper akkor jövünk! :lol:

Gyöngyi! ne haragudj hogy múltkor nem válaszoltam az érdeklődésedre :oops: . Angi már rohangál, dumál ezerrel, édipofa nagyon :lol: mostanság nagyon menő az építéd, s egyre magasabb tornyokat produkál :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Verus neked meg: +++++++++++++++++
gödibarbi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: