Új privát üzeneted érkezett!

oda ne add teee :P
és ha nem tudjátok felhasználni,egyszer meg lehet hosszabbitatni,mi is azt használjuk el most,júniusig lehet csak felhasználni,és már nem lehet hosszabbitani.az ideit meg elrakjuk egy következö alkalomra :wink:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Ezt nem is tudtam, hogy hosszabbitani lehet. Bár mintha rémlene. Nem már nem adom oda. A balhé óta sokat tanultam és az biztos ami az enyém azt nem fogom elajándékozni. Mert Era vagyok nem hülye.

Nita már fent van láttam írta a másik topicba. Biztos majd ide is ir

Kép
csucsu05
 
 


Sétálni akartam a Szabinával de nincs túl napos szép idő. Na azt hiszem várok még vele.

Kép
csucsu05
 
 

 
 

hosszabbitásra, 10-15%ot kell kifizetni,a csekkértéknek :)

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


én ha jó idö lenne se tudnék menni :? nem tudom kivenni a babakocsit :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


jóreggelt csajok!itt vagyok,már nem bújócskázom.
Zoli elméletileg csütörtöktől lesz itthon ha itthon lesz:(
voltam dokinál tegnap minden rendben van meg fog jöni a menzim.
Csucsu úgy néz ki mi is költözünk anyós miatt :twisted: Már elviselhetetlen.remélem itt halásztelken maradunk :cry: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ami köcsögség hisz ezzel is lehúzzák az embereket!!!!
Most látom milyen vonalzód van:) Aranyos:) Mióta van ? Vagy csak vaksi vagyok?

Kép
csucsu05
 
 


szia nita!ennyire gáz a helyzet? :(
remélem itt maradtok helyben :wink:

csucsu!az elöbb csináltam a volnalzót,irtam is,kérdeztem hogy milyen,de ahogy láttam,nem vetted észre :P

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


lehúzzák persze,de ha nem lehetne hosszabbitani,akkor lehet az egész elúszna,ha nem tudnánk idöben felhasználni! a tavalyit is buktuk volna :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: sajna nem vettem észre. szerintem akkor volt oldal váltás azért. Bocsi :)

Nita: Deúgy volt nem, hogy 10-től lesz szabin Zoli nem?
Anyóssal mi van?? Költöztök? Hova, miért??
na lemaradtunk nagyon.
Mi a baj?

Kép
csucsu05
 
 


nóri már nagyon gáz a helyzet!!!!!
innen halásztelekről nem akarok elmeni :!: :!: :!:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mesélj nita :cry:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: na olvastam a vonalzósat. Hát vaksi vagyok komyolan mondom. De jó az új vonalzód :)

Nita: Most akkor mi van?

Kép
csucsu05
 
 


lányok most mennem kell főzni mert nincs kaja.
majd később leszek még és akkor elmondok mindent amit akartok tudni!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csucsu :lol: :lol: :lol:

oké nita,addig is fel a fejjel :wink:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Oké Nita!

Nóri: Már esik is az eső. Az azért tényleg gáz, hogy igy fáj a vállad.

Kép
csucsu05
 
 


a karomat vállból nem tudom emelni :?
a gyereket is amikor felveszem,csillagokat látok...de nem tehetm meg,hogy nem veszem fel...bár csökkentem ilyenkor,inkább melléfekszek,de csak úgy,hogy a másik oldalamra fekszek :oops:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Az gáz Nóri. Elhiszem , hogy baromi fájdalmaid vannak. Inkább tényleg menj el a Fodorhoz.

Kép
csucsu05
 
 


megyek,megyek,de annyi injekciót kaptam az elmúlt 1 évben,hogy már a hátam közepére sem kivánom azt az 5-öt,amit megint kapni fogok!ennyi szurit egy ember nem kap szerintem egész életében,mint amennyit én kaptam az egy év alatt :x

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Az gáz. De ez mitől jön elő mindig?

Kép
csucsu05
 
 


egyszer volt eddig olyan november körül.elöltetéstöl van állitólag!atikával sokszor úgy játszunk,hogy dobálom,nagyon tetszik neki,de ezek szerint a bal felem nem birja!mondjuk balkezes vagyok,azt használom többet!hát ez van!
a sok injekciót ugy általánosságban irtam, nem csak ez miatt kaptam hanem a terhesség alatt is.
amikor novemberbe elöször elöjött,olyan érzésem volt mintha infarktust kaptam volna.a szivem tájékán kezdett el szúrni,meg a hátam bal fele,alig kaptam levegöt!Fodor küldött EKGra,rendben találtak mindent.aztán röntgenre,hátha tüdögyuszkó,bár nem köhögtem,meg semmi,de ott sem találtak semmit!aztán mondta hogy idegbecsipődés,gyulladás :cry:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Az nem jó. Sajnos terhességkor az ember nagyon érzékeny.

Nekem meg 2napja hányingerem van. Pedig megvolt de ki tudja csak 3napig és az sem volt nagyon erős mensi.
Bár semmi más tünetem nincs. De gőzőm nincs mitől van a gyomrom a torkomban olyan mintha ki akarna jönni a kaja

Kép
csucsu05
 
 


csak nem egy pocaklakó? :wink:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Örülnék neki de szerintem nem osk valószinűsége van. a múlt hónapba a PÉ környékén 1X voltunk együtt. Kicsi az esélye. Most leeresztettem mert tavaly július 1óta próbálkozunk. A Szabina elsőre összejött talán azért nagyobb sikertelenség ez nekem.
Igaz októberben elment egy baba de azóta sem jött össze. Pedig nem kellet pihenni mert spontán volt nem volt műszeres befejezés. valószinű a sok idegeskedés miatt nem is jött még össze. Most meg költözünk meg dobozolunk igy este mindig elalszok. Hulla vagyok. tegnap délután a Szabinával lefeküdtem aludni mert álmos vagyok mindig. este 9-kor aludtam már.
Nem tudom mi bajom. De ha megvolt akkor nem hiszem, hogy lenne baba.
Mit tudom énmi bajom. Lehet az időtől vagyok szarul.

Kép
csucsu05
 
 


hát ja!remélem mostmár hamar beköltözik valaki :wink:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Jah én is. Na megyek kicsit pihizek szabina úgyis délben megy aludni. Lehet megint pihizek vele. Lehet csak tavaszi fáradtság van rajtam.
Majd később jövök még.
Puszi és atikának is :)

Kép
csucsu05
 
 


jó pihit!
ha ma nem akkor majd holnap dumcsi :wink:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


jaj csajok én már nem bírom anyóst,most ís sírok meg akarok halni!!!!!!
Zoli beszélt anyóssal és azt mondta anyós hogy engem meg zolit és az apukámat is feljelenti merthogy bántottu fizikailag.ez prsze nem igaz mert hozzá se értünk!!!!!!!!
De én fogom feljelenteni rágalmazásért.
Most mindent visszaadott neki a zoli amit tőle kaptunk.most se vasalni se hajatszárítani nem tudok.komolyam minek kell élnem nem barom már tovább!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Így pokol az életünk!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Szörnyű ez igy átérzema helyzetet. De nehogy már egy rosszindulatú nő miatt meg akarj hallni?:( Nem ér ez a nő annyit te!!!
Most min akadt igy ki az öreglány? Komolyan mondom az , hogy talán téged nem szeret az oké hisz nem vagy a vére de most akkora fiát is utálja?? Ki érti ezeket??

Kép
csucsu05
 
 


sziaszok!
hú nita ez tényleg durva!jelentsd fel a francba az ilyet!amúgy látlelet kell a feljelentéshez ugy tudom :lol:

na én meg megjöttem a dokitól,megkaptam az elsö adag szurimat,most 5 napig minden nap! a gyógyszertárba potom 7800Ft-ot hagytam csak a gyógyszereimre!az egyik antibiotikum amiba 5 db van,csupán az 3400Ft :x

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


kár volt dokihoz mennem :cry:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na és most megyek lefeküdni,mert kezdek beájulni ezektöl a gyógyszerektől!
sziasztok

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Igen a gyógyszertárba ha bemegy az ember az egy vagyon. De nem kár mert nem leszilyen fájdalmad.
Ügyes voltál, hogy meg is jártad a dokit. és már szúrit is kaptál. Vissza mentél a gyógyszertárból a dokihoz, hogy beadják a szúrit?

Kép
csucsu05
 
 


odamentem fél kettö után kicsivel,én voltam az elsö.beadták a szurit,amit ők adtak,aztán irtak fel,és azt (a sajátomat) kell vinnem minden nap!
jó éjt csajok

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


szombaton meg az ügyeleten fogják beadni az utolsót

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


sziasztok.én már félek itt komolyan.csapkodja az ajtót,ringyóz és azt kiabálja egyfolytába hogy pakolj te ringyó k..va :cry: :cry: :cry: szegény gyerek is alig tudott aludni.A legjobban szegény zolit sajnálom neki a legrosszabb most!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kiabalád vissza Nita, hogy ő a ringyó kurva!!

Kép
csucsu05
 
 


csucsu az lesz az tuti.még ki is nyírom ha kell!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Hú Nita remélem nem volt gáz tegnap.
Képzeld megjött a kártyavetés nekem. Hát mit ne mondjak. A családi konfliktust kérdeztem és képzeld megírta szóról szóra ami nálunk van. Irigység meg ilyenek. Durva nagyon. Méga Tomi is nevetett, hoyg bele trafált a jósnő nagyon.

Nóri: Jobban van a vállad?

Kép
csucsu05
 
 


jó reggelt!megyek szurira.nemsokára jövök!

nita wazzeg ez tényleg bekettyózott :shock:

tegnap telózott a sógor,a sógornőm elvetélt

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Szuri után gyere.
Az nem semmi ha a sogornőd elvetélt. Mi volt a baj? Nem mondta?

Kép
csucsu05
 
 


itt vagyok!
nem volt semmi gondja,tegnap kellett visszamennie dokihoz!kiderült,nincs szivhang!
elment másik dokihoz,ö meg mondta hogy üres a petezsák :shock:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


igaz,hogy utálom a sógórnömet,de ez azért nem kivántgam neki :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: persze senki nem kiván ilyet. Azért ez szomorú gondolom a tesódat is sziven ütötte.

Szurit megkaptad??

Kép
csucsu05
 
 


azt viszont nem értem hogy miért kell tágitani a kaparás miatt :shock:
csütörtök este kell befeküdnie,állitólag mivel nem volt hüvelyi szülése,ezért 10 órán át kell tágitani,és utána tudják csak kaparni (ez nekem furi)

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


nem a tesóm :lol:
Ati tesója,meg az élettársa :lol:

megkaptam hát :x

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Ez nekem is fúri Nóri- Hány nő megy kaparásra szülés előtt. nem értem hisz én voltam anno gyakorlaton nőgyógyin és ott se tégitottak. Hálistennek kaparáson nem voltam igy személyes tapasztalatom nincs de gyakszin nem volt tágítás az biztos

Kép
csucsu05
 
 


na hát ez nekem is furi nagyon!amig a terhességem 31hete körül bent voltam visszatartáson,lagalább 20 emberrel találkoztam aki vagy abortuszra ment épp,vagy vetélés miatti kaparásra,de ott sem volt ilyen!esküszöm már az is megfordult a fejemben,hogy kitalálta :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


amúgy állitólag gyenge a méhe,2005 februárjában volt egy vetélése,2006ban szült,és most megint egy vetélés

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: bocsi akkor a az ati tesója. Ez nekem is fura. lehet csak sajnáltatni akarja magát? Ezt én se hallottam még, hogy tágitanak valakit? az szülés előtt igen de ilyenkor????

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: