Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Csajszik!
Itt vagyok ám! csak se gép, se net! Kép
Hogy vagytok? Mi újság?
Most azaz ma este leszek itt egy keveset, mert egy haveromnál vagyok és Bencussal és a Pocakossal vagyunk a házban. Apa baráti beszélgetésen, haveromék bulizni! Sebaj! egyém a gép!
Nagy hír: úgy fest, 2 megerősített és külön forrásból, hogy Õ ott bent nem lesz más, mint Apa újabb szerelme: Blanka Zoé. Nagy az öröm!
Mit tagadjam, amikor megtudtam nekem is potyogtak a könnyeim!

Bence és az ovi. Érdekes dolog. sokat nem volt mostanában és nem is hiányzott neki. Nem lett a kedvenc helye, még mindig.
4 éves lett időközben. Hihetetlen! tegnap született! Kép Eszeveszett szövege van! Na ja! Mi sem az irodalmi magyart használjuk! Kép Pl. Apa most van lehetőséged bejönni a kádba! Kép Nagyon várja a kistesót. Puszilgatja, simogatja a pocakomat. Ami nő rendesen! Kép

Drága Admilen!
Bocsi! Bocsi! Bocsi! És sokadszor is bocsi a csütörtöki miatt! Nagyon megijedtem! De voltam dokinál és mindent rendben talált! Szerinte bennem van a hiba! Kép Kaptam egy cseppet amit akkor kell bevenni ha már gáz a dolog! Ma egész délelőtt álltam. Ettem, ittam rendesen és nem volt semmi! Nem volt stressz! Kép sajna abból akad mostanság!
KÖSZI!

Panka!
Hogy vagytok? Kép Régen láttalak!Kép Mint már említettem nekünk jó a 9 és a 23 is.Apa is jön! KépKépKép

Beatron!
Hajrá! Hajrá! Hajrá! Nagyon szorítok! Kép

Fény!
Látlak hétfőn? Már nagyon kíváncsi vagyok Rátok! Kép

Most megyek, mert Bence még itt csivitel!
Elalszik és jövök vissza! Hátha addig valaki más is ír!

Üdv az újaknak!
k
kriszta13
 
 


KrisztaKép
HahóKép

Télleg, holnap hétfő, és MM...hm...elvileg nincs akadályaKép

Lányok!

Hol lehet miskolcon aluminium, sínes, plafonra szerelhető függönykarnist kapni? A Praktikerben, Obiban, TTL-ben nincs, csak műanyag. Ötletem sincs, hol lehet még megnézni, nem tom a Bomoban, Diegoban még nem jártam soha..lehet ott ilyen? Biztos, hogy gyártják, mert ráakadtam a neten, és simán kapható, de úgy tűnik, Miskolcra gagyi műanyagot hoznakKép


Hanna szalad. Míg suliban voltam, megtanult egyedül járni, most meg már úgy kotor, hogy alig győzzük utólérni. És a héten lesz 10 hónapos...mi jön még..?Kép

Fény
fény
 
 


PankaKép

Ti mikor adtátok be az üdülési csekk igényt? Mi is beadtuk, de eddig semmi....Kép Van egy telefonszám, amin lehet érdeklődni, de sajna csak ezt mondja:
"Ön a mai napig nem részesült elbírálásban!"Kép

FényKép
Hallottam a macskesz-sztorit! A múlt hétvégén voltak itt tesómék, és tiszta aggódás volt a napjuk, hogy mi van a macskával.... De már jobban van, úgy tudom! Gábor minden este egy órát játszik vele!Kép Nagyon bejön neki!

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 

 
 

Sziasztok lányok,csak egy kicsit benéztem.Látom mindenki jól van.Cat sétáltathatjuk együtt a gyerekeket majd ird meg mikor és hol találkozzunk jó lenne személyesen is találkozni.Mi már megint a fogunkkal küszködünk nem akar kibujni.Már elég sok mindent eszik a babócám.Szia Ebba én a Diósgyőriben dolgoztam csak most Gyed-en vagyok.Kérdezted milyen Meskó doktor nagyon rendes és lelkiismeretes merrem neked ajánlani.Mindent meg fog tenni amit lehet hogy legyen babátok.A hormon vizsgálatot bent a kórházban csinálják a nőgyógyászati ambulancián.Egyelőre ennyi puszi Brigi
tyukanyo26
 
 


Sziasztok!
Nekem a tali szempontjából csak az egyik időpont felelne meg. Mert ugye az egyik húsvét előtti a másik meg húsvét utáni hét és megyünk egy nagy családi vendégségbe. AMi most 23án lenne de át tudnám tenni 9re is. Csak ahhoz tudni kellene melyik lesz a végleges időpont. Mikorra lehet megtudni? Szeretnék elmenni mert még nem is voltam HAnnával talin csak pocakosan. Az meg már mikor volt.
Azt nem értem még én érthetetlen , hogy a netbank segitségével hogy lehet a készpénzfelvét ingyenes. Ugye van két kártya egy dombornyomatos és egy sima. Ha fizetni akarok vele , akkor az egyikről átutalok a másikra pénzt, de hogy veszek fel vele ingyen pénzt? A férjem hülyéskedett, hogy majd kijön a cd tartón keresztül. Félre a tréfát, most akkor hogy is van ez?
FÉny!
Nagyon ügyes Hanna hogy 10 hónaposan elindult.
Most már aztán futhatsz utána.
Itt Diósgyőrben a Kurucon a házunk előtt elkezdték csinálni az Eu-s játszóteret. Azt rebesgetik, hogy már a választások előtt kész lesz. Nem is feltűnő, mondjuk mi örülünk neki, és ha minden igaz körbe is lesz keritve.
KEllemes napot!
GYöngyöske!
Egy hét múlva Zalánka már köztetek lesz.
Van még rajtam kivül valaki akik belefogtak a tesópojektbe de még nem terhes?
Hátha a tavasz meghozza a kisbabát.

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Panka!

Sajna elég vacakul vagyok és ha ez így marad akkor bizonytalan a holnapi tornám. Úgy néz ki vesekövem van. Bár kéne az ugrálás nagyon, csak most olyan gyengének érzem magam. Igaz, éjszaka nem aludtam. Holnap még jelentkezem, hátha összeszedem magam. Addig sok sört kéne innom, és ugrálni Kép
neva
 
 


Sziasztok!

Most csak egy gyors bekukkKép

MarikaKép
Dorkának nagyon-nagyon sok boldog 3. szülinapot kívánunk!!
Kép

NevaKép
Holnap valószínűleg én sem tudok menni, de fogok járniKép

Puszi, Panka

panka
 
 


Sziasztok!
Panka!
http://www.teszvesz.hu/show_item.php?item=93938701
csinál sarok emelős vagy milyen cipit is Kép Mollinak ugye olyan kéne?
pusza bea

bea
beatron
 
 



bea
beatron
 
 


Búzaszem!
Mi is belefogtunk a babaprojektbe Kép remélem én is hogy meghozza a tavasz a kicsi babákat Kép
bea

bea
beatron
 
 


Sziasztok lányok!
Már megint nagyon rég írtam, csak olvaslak titeket!Ma megtanultam fotót kicsinyíteni és feltenniKép)!! Egy év után már éppen itt az ideje! Kép Ezt kihasználva felteszek Zalánról és a nagyobbik babáról néhány képet! Különben remekül vagyunk!! Zalán már elmúlt egy éves február 9én, és még nem volt soha beteg (kopp-kopp!lekopogom),nő, mint a gomba,10 hónapos kora óta jár, így átrendezte már a lakást és az életünket!! Kép 23as lába van! Jó ötletetket kapok tőletek cipővásárlás terén, bár szandált még nem tudtam választani neki!

Gratulálok az új és leendő kismamáknak!
Persze a már "nagyobb" kismamákat is üdvözlöm! Rendszeresen nézegetem a fotóitokat!! Nagyon édesek a kicsikék!
Sziasztok:
Andrea
ania62
 
 


Bocs, de mégsem sikerült feltennem a képeket, de a fotoalbumok között a teljes nevem alatt megnézheti, akit érdekel!
Bocs:Andrea
ania62
 
 


Kép

Mégis sikerült!!
ania62
 
 


Kép
ania62
 
 


Bocs lányok, de élvezem a technikát!! De most már abbahagyom!!Kép
Kép
már olvasok
Kép
ez is Zalán
ania62
 
 


Helló!

Na. Ma levették a vért,és már meg is lesz. Én azt gondoltam, hogy ha nem is egy ,de fél litert vesznek le.
És pénteken már meglesz a lelet...
kiváncsi vagyok ,hogy mi fog kiderülni.Mert ha van baj és tudják gyógyítani,az talán jobb,mint ha nem találnak semmit és ne mtudni miért nem jön össze. Így van nem??
zita
ebba
 
 


sziasztok..képzeljétek Hanna reggel lázas volt, adtam neki Germicidet, egész nap semmi gond, most este megint. Holnap asszem beszélek az orvossal, mert egyébként más tünet nincs...ezértnem voltunk MM sem...
szaladok is, megnézem ...
fény
 
 


Feny
Nalunk ugyanez ment 3-4 napig, aztan elmult. Az orra se folyt Angelikanak, nem kohogott, csak a laz. Ejszakara en is Germicidet adtam neki, napkozban Nurofent. JOBBULAT!!!

Andi
Ez a Zalan tiszta apja, amikor alszik! De a tekintete a tied!!! BOLDOG SZULINAPOT!!!!!!
Jossz majd a talira?

Angelika
angelika27
 
 


Sziasztok!

EbbaKép
Nálunk a vérképemet és párom eredményeit meglátva azt mondta az endokrinológus, hogy jobb ha megyünk egyből Pestre a Kaáliba, természetes úton soha nem lehet gyerekünk. Na ekkor új orvost kerestem és egy kis gyógyszeres rásegítéssel összejött Beni, Mollinál meg már nem volt semmire szükségKép

BeaKép
Nálam is a peteéréssel volt a gond Beni előtt. Molli meg a szoptatás ellenére is összejött.

KrisztaKép
Szép nevet választottatok.

FényKép
Miért ragaszkodsz az aluminiumhoz? Mi most cseréltük le műanyagra, szerintem sokkal jobb. Igaz, hogy mi régi fakarnisra szereltük rá sín helyett.
Hannának gratula az egyedül menéshez, ez majd jót tesz a fogyókúrádnakKép
Hess-hess láz.

DittaKép
Én febr.23.-án adtam le, nem is reménykedtem, hogy ilyen hamar jön válasz. Még a számot is később akartam hívni. Te mikor adtad fel?

BúzaszemKép
Eddig a 23.-a a nyerő időpont.

GyöngyöskeKép
Hú, már csak 1 hét? Tudom hülye kérdés, de nem izgulsz?

BeaKép
Köszi a linketKép Sarokdöntéses van a papírunkon, biztos ezt érti talpszél emelés alatt.

AndiKép
De jó, képekKépKép Pár év múlva csak úgy fognak ragadni a csajok erre a kispasiraKép

Puszi mindenkinek, Panka

panka
 
 


Kép

No ez az óraátállítás nekünk rendesen betett Kép ezért nem tudtunk menni MMre, tiszta őrület, megint a gitáros dínomdánomból maradtunk ki Kép akkor ébredt Rebeka, amikor már indulnunk kellett volna...

Angelika
A cipő belső hossza 13cm.. ugyanakkora, mint a 20 szandáljáé. Nagy 19es. Azért megnézed? De különben nem baj, ha egy picit nagyobb (szerintem). Rebeka amelyik szandit most hordja : elől is hátul is van benne hely! és nem bukik fel, meg semmi.
Milyen lett az ASSO?
Ti voltatok ma?

Panka
Végül "előfizettem" az e.bank szolgáltatásra. Így 10-20ft-ért tudok majd utalni. A simával 300-akat vontak le!
Mi ez az üdülőcsekk láz? Kép Kiknek jár?

Levianyu
Igen, rendelni szeretnénk, azt a fürdőjátékot! Hogyan tudnék a nevedre?

Dodus
Gyerekcip, amiben nincs betét : Rebeka kapott egy Nike cipőcskét, belülről teljesen egyenes az egész.
De már magam se tudom , mi a jó, valamelyik nap épp azt olvastam, hogy nem jó a betétes cipő, (csak indokolt esetben) mert ellustul a gyerek lába...

Davallia
Hol kell beállítani az aláírást? A profilnál nem találom, de látom Neked sikerült Kép
Ez az ingyenes kp felvét minden banknál így van vajjon?
AKkor rendelnénk a hálót Kép eddig hárman vagyunk, és lehet, hogy lesz egy kis kedvezmény is Kép
Írj privit, jó?

Marika - Dorka Kép
Kép

Andrea
Aranyosak vagytok Kép
és tényleg nagyon helyes a kiskrapek KépKép

Fény
Nekünk is volt ilyen, hogy reggelre belázasodott, aztán semmi estig, majd másnap közben megint. Ráfogtam a fogára, hogy azért nyűgös, és néha láza (hőemelkedése) van. Jó pár nappal később mentünk el a dokihoz, és kiderült, hogy mandulagyulladása van KépKép ez már több hónapja volt, most legutóbb az első nao vittük.
de hátha Nálatok nincs ilyesmi, csak leírtam, jobb ha tudod.

Fürdőhűlót, még valaki ? Kép http://interstore.hu/?page=3&uid=odcw4euCCxXZZZnq&menu=0116&id=__sassy43
vagy egyebet az oldalról?

Kép

delice
 
 


Krisztának elfelejettem írni, hogy nagyon teccik a kis Pocaklakó neveKép

PankaKép
Azért nem rajongok a műanyagért, mert van egy rossz szokása: besárgul, beszürkül a portól egy idő után. Viszont ami mellette szól, hogy nagyon olcsó, így viszonylag sűrűn le lehet éppen cserélniKép

Fogyókúra: első etapban lement 2 kg, utána semmi, majd jött a szülinapom, jajj Panka már 32 vagyok, lécci javítsd majd ki a táblábanKép
na és utána mentünk anyukámékhoz, ahol képtelenség fogyózni. Ma kiettük apussal a hűtőt, és bevásároltunk a fogyókúrának, úgyhogy kezdődik a 2. menet, 15 napig.
Lehet, hogy most több lemegy a Hannával való szaladgálás miattKép Állatira élvezi, sikongat, rázza a kezét, és hurcolászik mindentKép

Ja, ma a Corában ezt a sapit vette neki az apja, mondjuk sok nem láccik belőle, de jól áll nekiKép
(a végén lesz a fotó)

Hát nem tom, nagyon furi ez a láz...alszik békésen, nem lázas...érdekes.

Tök jó, hogy ilyen sokan rajta vagytok a babaprojektenKép És olyan szép gyerekeink vannak, olyan jó nézegetni őketKép

DittaKép

Igen, én is aggódtam, ráadásul egy nappal több lett a nagyizásból, mert a kocsival lett valami zűr. Szerencsére meg fog gyógyulni, de olyan keservesen nyávogott szegénykém, úgy sajnáltam. Meliék ügyesen gondozzák, az meg álmaim netovábbja, hogy Gábor játszik is vele esténként...és persze annak is örülök, hogy jól érzik magukatKép

no lépek aludni
Jó éjt!
Fény
Kép
fény
 
 


Delice!

Fürdőhálót én is rendelnékKép
Mi a teendőm?

Kata/Cat
Kép
Kép
Kép
cat26
 
 


Sziasztok.

Ania.
Nagyon édi ez a kis krapek.Kép

Fény.
Remélem már Hanna jobban vanKép Csúnya lázKép
Sapi cukiKép

Én is szeretnék fürdőhálót!!
Hogy tudnánk Levianyu nevére rendelni,mert neki még van kedvezménye is!!?
Levianyu segitesz nekünk?

ancsi26
 
 


Lányok segítek de türelem mert most idő hiányom van.Megpróbálok este jönni.Most is csak azért vagyook mert könyvelek.De már megyek is mert halomba áll a meló.

levianyu
 
 


Teszek pár képet.
Melike és a tesója:
Kép

Hinta-palinta:
Kép

Nem lehet elég korán elkezdeni:
Kép

És Melike vasárnap óta egy fogacska boldog tulajdonosa!!Kép

ancsi26
 
 


Sziasztok!

Panka!
Azért van egy "kis" zabszem a hátsómban. Kép Már tudom mi vár rám... Meg azért remélem a csajok is jól fogják bírni nélkülem. Én biztos kevésbé nélkülük.. De szerencsére apásak is egyben.

Szombaton elmentünk a cirkuszba, az első részt elég szépen végig ülték, a szünet után jöttek a fehér tigrisek, de utánna, már uncsi volt nekik, felálltak, mászkáltak. Igaz ezeket látták tavaly is, lehet azért.

Vasárnap Gyöngy élete 1. judjoversenyén bronzérmes lett. Olyan aranyos volt. Bár igazán csak a részvétel volt a lényeg, és hogy kiállt olyan sok idegen ember előtt.

Tegnap ovi után még lementünk a játszóra, olyan szép idő volt, a lányok nagyon élvezték. Ma meg megint csúnya az idő..Bár a madarak csicseregnek, hátha délutánra kisüt a Nap.

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Marika!Kép
Dorkának nagyon boldog szülinapot kívánunk!
Hogy vagy?

Kisütött a NAP!Kép

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Sziasztok!

Tudjátok még,hogy kik vagyunk?Remélem igen.Azért ovasgatni elég gyakran szoktam.

Drága Panka!
Köszönöm az érdeklődésedet,hát nem vagyunk a legjobban!Csak nem akarok én senkit az állandó egészségi problémákkal terhelni.Egyik betegségből a másikba esünk,és sajna nem csak a gyerekek.Én is orvostól-orvosig jártam,volt már mindenféle kivizsgálás.Sajnos visszajött,illetve állandósult a magas vérnyomásom.Most gyógyszert szedek,amitől lement,de viszont irtózatosan dagad a lábam,most másikra kell átváltanom.

A fiúk hihetetlen nagyok,oviba járnak,nagyszájúak,és nagyon édesek,állandóan udvarolnak nekem!
Máté 3 éves elmúlt,és most munkanélküli lettem,mert 2-3 műszakos eü-állást nem szeretnék elvállalni.Legutóbb a Baleseti sebészeti ambulanciára hívtak dolgozni,de brrrrrrrrr,nem semmi a meló,egy próbanapot végigcsináltam,elég is volt!Most családi berkekben lavírozom,hol a Petiék üzletében vagyok betanulói státuszban,vagy a nagynéni üzletében a Metropolban.Most ez így jó.Szeptembertől pedig bővül a családi vállalkozás,tehát elbír egy plussz embert,így a munkahelyi gond megoldva.

Nagy drukk a finish-ben lévő kismamiknak!

Itt vannak képek a fiúkról!

Máté 3 éves.
Kép

Ádám 5 éves.
Kép

Puszi:Anita
kacajka
 
 


Sziasztok!

Marika!
Boldog 3. Szülinapot Dorkának!!!

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Én már nem tudom követni, hogy kinek milye van, ezért:

Boldog Szülinapot és névnapot mindenkinek!Kép

Hanna változatlanul elég nyűgös, sokat sírdogál, és asszem fáj a torka is, evénél látszik, hogy nem minden ok. REggel beszéltem az orvossal, azt mondja, vírus okozza, sok hasonló stílusú betegség van most a piciknél. Egyelőre csillapítsam a lázást és holnap beszéljünk. De szerintem elviszem, mert a torka szerintem fáj. Most viszont alszik már vagy 2 órája, remelm gyógyul is közben.
fény
 
 


Sziasztok!

Köszönöm, hogy reagáltatok a fényképeimre! Nagyon kedves tőletek, pedig én igazán ritkán írok!

Anita!
Én emlékszem rád még a régi időkből! A fiúk tényleg aranyosak!
Ancsi!
Nekem a hintás kép tettszik a legjobban!
Panka, Delice!
Köszi a kedves szeavakat! Szerintem is édi Zalán, dehát a sajátja mindenkinek a legédibb!!!Kép
Angelika!
Kartársi üdv!Kép Szerintem is tiszta Kacsa bácsi a gyermek! Szokták is kérdezni, hogy van-e mamája is, mert hogy belőlem állítolag szinte semmi sincs a gyerekben! Persze ők nem tudják, hogy én a finomságot és a bájt tettem bele! Kép

Lányok!
Ha már itt ülök a gép előtt el kell mondanom Nektek, hogy ha valaha abba a döntéshelyzetbe kerültök, hogy "öregen" szüljetek-e vagy nem, én csak ajánlani tudom! Annyira máslént élem meg ezt a gyermeket, mint az elsőt! Pedig aki ismer minket az tudja, hogy a nagyfiam és köztem különleges és nagyon jó kapcsolat van. Nem is hittem el, hogy tudok-e mást is szeretni Ádám mellett!! És mégis! Zalánhoz valami egészen másfajta szeretet fűz, mint Ádámhoz valaha is! Ádám az élet logikus lépése volt akkor, Zalán pedig valami csoda! Nem tudok betelni vele! Ha reggel felébredek, félálmomban attól félek, hogy az egészet csak álmodtam, és nincs is megint kisbabám! És amikor meglátom a kiságyat, olyan boldog vagyok, és áldom a sorsot, hogy ilyen jó dolgom van!!!Ádámnál szinte sürgettem az időt: bár tudna már járni, beszélni stb. Zalánnál azt kívánom, hogy mindig ilyen legyen, vagy tarson nagyon-nagyon soká! Én már tudom, hogy az idő úgy elszalad, és minden akkor kell élvezni és értékelni amikor van!!!
Ennyit mára az élet bölcsességeiből öreg barátnétoktól!!Kép Kép Kép
sziasztok
Andrea
Ja, Ádámról is teszek fel képet: a koncertezés közben készültek!

Kép
Kép
ania62
 
 


Sziasztok!

PankaKép
Mi is febr. 20-a körül adtuk be! Én azért még reménykedek, hogy megkapjuk!Kép Állítólag április végéig folyamatosan bírálják.

AnitaKép
De rég hallottam felőletek!! Milyen nagyok a fiúk! Remélem, rendbe jön a vérnyomás-problémád! Jó, hogy már most kezelteted, mert ezzel nem jó viccelődni! Sok betegség forrása lehet a magas vérnyomás! Na, de nem akarlak ijesztgetni!

MarikaKép
Boldog szülinapot Dorkának!

GyöngyöskeKép
Ez volt az a cirkusz, ami ott a TTL-nél volt? Pénteken arra jártunk, és épp előadás lehetett, mert rengeteg kocsi volt ott, és mi is szivesen elmentünk volna, de sehol nem olvastam róla, nem tudtuk hogy lesz.
Gratula Gyöngynek! Te jól vagy? Mikor kell befeküdnöd?

FényKép
A Corában tudtatok fényképezni?? Mi pár éve a Tescoban fotóztuk le Veronikát, amint tolja a kis kocsit, és rögtön ott termett a kétajtós szekrény b. őr.... Majdnem elvette a fényképezőt! Na, de nem hagytuk magunkat!

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Ania62!
A fiad még mindig tuti nálam Kép

Marika, Kacajka!
Boldog szülinapot a gyerkőcöknek! Kép

Panka!
Mégis megyek tornára. Orvos ismerősöm szerint is kell az ugrálás, hátha kijön. Kép
Éva
neva
 
 


Sziasztok!

Ma délután fél kettőkor megszületett Prekop Bence 3000 gramm, 52 centi.

Kép

A baba és a mama jól vannak.

Üdv!

Viktor a boldog apa (aki szintén jól van)

marika
 
 


Bodog szülők!!!
a bébihez szívből gratulálunk, külön a csodás fotóhoz! üdv tabaanpepa
tabaanpepa
 
 


Ania62

annyira rokonlélek vagy, teljesen sajátomnak érzem minden szavadat a kisfiaddal kapcsolatban. Én 44 vagyok, ránk is ránkmosolygott a "szerencse", vagy beköszöntött a boldogság 2 évvel ezelőtt. csatolom a képeket, még hasonlítanak is üdv tabaanpepaKépKép
tabaanpepa
 
 


Marika és családja!Kép

Szívből gratulálok gyönyörű kisfiatokhoz!Kép Jó egészséget és elegendő tejcsit!

Ditta!
Hétfőn kell befeküdnöm, ha addig meg nem szülök. Kép

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


<font color="ff0000">Marika!

Nagyon-nagyon sok boldogságot Nektek!
GRATULÁLUNK!
DORKÁNAK pedig BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!</font>

Ania!
Nagyon szépeket írtál. NEkem Marci első baba, de én most is úgy vagyok vele, hogy szeretném, ha sokáig kicsi lenne. Az évek olyan gyorsan rohannak.

A kis betegeknek, minél előbbi gyógyulást!

Gyönyörűek a babucik.
Vendég
 


Marika! Kép

Most esett le, hogy Dorka és Bence szülinapját egyszerre is tarthatjátok!
Nem semmi! 1 nap különbség!Kép
Vendég
 


Sziasztok

Marika
Gratulálunk és nagyon sok boldogságot, jó egészséget kívánunk!!!!!!!!!Dorkának BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!

Ania
Olyan szép kisfiú Zalán, lehet is benne gyönyörködni.Olyan szépeket írtál........

Panka
Mi is a 23.-i időpontra szavazunk. 2 felnőtt+1 gyerkőc. Hétfőn lesz MM? Mikor kezdődik pontosan? Hétfőtől itthon leszek és szeretném Benit elvinni.

Búzaszem
Hívlak és telcsin beszélünk!

Sziasztok

Zsuzsa
nzsuzsa
 
 


Helló!

Marika és Viktor! Szívből gratulálunk mi is a kis Bence születéséhez! Jó egészséget, sok boldogságot és tejecskét! Dorkának is boldog születésnapot!

Fény, karnis ügyben a következő helyek jutottak eszembe, ahol esetleg meg lehet nézni:
* Korona Üzletházban a függönyös-rattanos boltban,
* Mivas Áruházban, a Kisgergely cukrászda mögötti udvarban (Szinvaparknál),
* a fő utcán, a Színház előtti utcasarkon van egy antikvárium, amellett egy mindenes bolt, ott vannak (fa)karnisok, lehet fém is akad.
Ennyit tudtam segíteni. Kép

Dodus

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Marika
Jo egeszseget, sok-sok tejcsit es gyonyoru napokat kivanok nektek a babucival!!! Annyira szep!

Andi
Sztem aki teged meglat, nem az jut az eszebe, hogy idos vagy. Tok jol nezel ki, egy 7-8 evet nyugodtan letagadhatnal.
Sztem Zalan tekintete a tied. Remelem, a jo humorerzekedet is orokolte.
Suli?

Ancsi
Mar nem a Barsony mogotti jatszora jartok setalni, csak az uj jatszoterre? Nezegettelek, de nem lattalak megint.

Zsuzsa
Lesz hetfon MM, csak a Husvet hetfoi marad el, 9.45-kor kezdodik.

Panka
Bocsi, hogy valaszoltam helyetted.

Feny
Nem egy 3-as van a sapi elejen, Angelikanak is pont ilyet valasztott az Apukaja.

Delice
13 centis a mi ciponk is es most veszek egyet hasznaltan 2000Ft korul jatszoterezni.

Babatervezoknek sok sikert!!! En mindig arra kerem Istent, hogy adjon babat mindenkinek, aki szeretne.

Bea
Labikod?
Angelika
angelika27
 
 


MarikaKép

Gratulálunk a pici pasihoz, boldog felcserepedést, sok boldogságot nektek!

DodusKép

Köszi az infót, a Mivas eszünkbe se jutott, pedig ha valahol, hát ott vannak alu-cuccokKép

AngelikaKép

Ezek az apukák tudnak valamit, nem?Kép

Hanna sajnos egyre rosszabbul van, délután, amikor felébredt, 39 fokos láza volt, úgyhogy azonnal átvittem az orvoshoz. Influenza vírus van, egyelőre marad a lázcsillapítás, és ha köhögni fog, arra kaptunk kúpot. Ott is megmérték a lázát, induláskor adtam neki egy Germicid kúpot, egy órával később még mindig 38,3 volt a láza, úgyhogy kapott egy szurit. Mire hazaértünk már egészen felvidult, most nem lázas, alszik. De asszem nehéz napok elé nézünkKép
Mióta megszületett, most először volt ennyire magas láza...hát ez van.
jó éjt mindenkinek!

fény
fény
 
 


Marika!

Mi is szívből gratulálunk kisfiatokhoz, jó egészséget és sok tejcsit kívánunk!!!Kép
Dorkának nagyon boldog születésnapot!

Andrea, Éva!
Nagyon szépek a gyerkőcök!Kép Kép Kép

Ancsi!
Melike is nagyon édes,gratula a fogacskához, nekünk sajna még mindig csaak a szenvedés van vele.

Fény!
Hanna nagyon ügyes, és nagyon édi a sapkában.Kép

Kata/Cat
Kép
Kép
Kép
cat26
 
 


Marika!Kép

GRATULÁLOK, SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK!Kép

Éva
neva
 
 


Marika!

Gratulálunk az édes kis fickóhoz,kívánunk jó egészséget,minden szépet és jót,meg persze sok tejcsit!
Kép

Anita és családja!
A fiúknak nagyon tetszett a picibaba!
kacajka
 
 


Sziasztok!
Fény!
Jobbulást nektek Kép
Marika!
Gratulálunk Kép sok-sok boldogságot és tejcsikét kivánunk Kép
Angelika!
Lábam sajna napról napra rosszabb,olyan feszitő érzés van benne Kép Persze pihentetni csak alvásidőban ill este tudom Kép Éerdekes mezitláb a legrosszabb,ugyhogy papucsba járkálok egész nap.Holnap jön anyukám akkr pihi lesz,csak du-án meg megyünk oltásra Kép szoritsatok hogy ne legyen semmi utána.
Minden kedves szülinapos-névnaposnak sok boldogságotKép
Gyöngyöske Kép bárcsak mi tartanánk már ott Kép
pusz bea

bea
beatron
 
 


Marika!
Gratulálunk a kis Bence érkezéséhez, és nagyon sok boldogságot kívánunk nektek!
Dorkának pedig szintén boldog szülinapot kívánunk, és nem is kaphatott volna szebb ajándékot, mint a kistesót!


Gyöngyöske!
Voltunk ma az oviban a nyílt napon. Az óvónénik aranyosak, a hely is jó, csak rengetegen voltak. Azt mondta az egyik óvónéni, hogy már most 4x-re saccolják a túljelentkezést.
Még 1x köszi az infót.

Ádám végre meggyógyult (2 napja már), úgyhogy holnap visszük bölcsibe végre.

Üdv:Emese

Üdv: Emese
mse173
 
 


Gyöngyöske.
Gratula a lányodnak.Kis ügyi!Kép

Kacajka.
Sajnálom hogy nem vagy túl jól.Remélem azért csak jobb lesz!
Fiúk nagyon arik és a torták isKép

Fény.
Hanna jobban van már.Remélem igenKép

Ania.
Köszi.Tényleg cuki a hintás képenKép
Olyan szépet irtál,hogy teljesen elérzékenyültem.Tényleg gyönyörű dolog lehet neked ez a fajta anyaságKép

Marika és Viktor.
Gratulálok a kis jövevényhez és nagyon sok boldogságot kivánok hozzá!!Kép

Tabaanpepa.
Neked is gratula ehhez a kis lúrkóhozKép

Angelika.
Azért szoktunk az új játszóra menni,mert ott van olyan hinta amibe Melit beletudom ültetni.
Ti nem szoktatok odajönni?

Cat.
Köszi a gratut.Kép

Mse.
Örülök hogy Ádám meggyógyultKép

Mi a helyzet a talival?

ancsi26
 
 


Sziasztok!

Hát én nem tom, mit adott tegnap a doki a lányomnak, de azóta nem lázas, mondjuk adtam neki Nurofent napközben is 2-szer, de attól még ő be tud lázasodni. Szóval egész nap tiszta vigyori , jött-ment, estére már teljesen KO.voltKép
Majdnem lefejelte az etetőszék asztalkáját, úgy elbóbiskolt. Na betettük az ágyba, örömködtünk, hogy végre le tudunk ülni stb. fél óra múlva már a kiságyban kajabált, hogy ki akar jönni.
Este 10-ig nem bírtuk elaltatni.
Én még ilyen betegséget nem láttam!Kíváncsi leszek a holnapra, ma úgy tűnt, túl van rajta.

Ahogy olvaslak titeket, ki vagyok akadva, hogy már az oviba is lassan felvételizni kell.
Emese, mi alapján döntik el, hogy kit vesznek fel, ha 4-szeres a túljelentkezés?
Mi lesz, mire miis odakerülünk, hogy óvodát kell keresni..ez elképesztő...

Fény
fény
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?