Új privát üzeneted érkezett!


Jaj,mégegy kérdés.
Melinek délelőtt gyümit adok,délben most kezdtük a főzeléket,délutánra pedig tejpépet akartam neki adni,de nem kell neki,pedig már vettem többfélétKép
Mit adjak neki uzsira?Megint gyümit?
Aki tud segitsen!Köszi!

ancsi26
 
 


Cat26 most jöttünk meg a maltairól voltatok???

levianyu
 
 

 
 

Beatron szóval te is itt garázdálkodszKép. Van egy közös ismerősünk Zsófi.És ma elvileg meg is ismerkedtünk. NA holnap milyen leves lesz.
És gratula a holnapi névnapohoz!

levianyu
 
 


Márta!
Igen voltunk és láttunk is titeket

Kata/Cat
Kép
Kép
Kép
cat26
 
 


Sziasztok!
Levianyu Kép te vagy az?KépLevest még nem tuom KépKöszi a köszöntést Kép Képzeld hazafelé Bius bealudt,ugyhogy ennyit az ebédrőlKép na majd ha felébredKép Andi még nem jelentkezett be szerintem Zsófi még nem alszik Kép Leventén pedig egyáltalán nem látszik hogy 35 hétre született,olyan nagy baba Kép Legközelebb már majd dumcsizunk Képvelük szoktunk lemenni időnkéntKép
pusz bea

bea
beatron
 
 


Cat!
http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=99442
Remélem jó a link,itt lehet rendelniKép
Majd megmutizom ha megjött Kép
Angelika! Várom ám a képket a cipőről,és milyen minőségű?jó?megérte az árát?
pusz bea

bea
beatron
 
 


Cat!Mi titeket sem ismertünk meg Kép
bea

bea
beatron
 
 


na ezt jó idétlenül fogalmaztam meg Kép
Szóval sajnos nekünk senki nem volt ismerős Kép pedig olyan jó lenne nem elveszettnek lenni ott...
Egy kicsit beszélgetni Kép

bea
beatron
 
 


Bea!
Nekem most esett le, hogy amikor Vivi játszott az asztalnál, egy ilyen húzogatos fa játékkal , ti jöttetek oda,majd azokat a műanyag labdákat próbáltad szétszedni neki de nem lehetett.Ti voltatok ugye.Egyébként nem csoda hogy nem ismertek meg,mert ha valaki akarna is nehezen tudna szerintem mert már elég rég frissítettem az albumomat, és már nem is emlékszem van e rólam benne kép.A gyerkőcök is ugye fel vannak öltöztetve.Na majd ha lesz egy kis időm.

Kata/Cat
Kép
Kép
Kép
cat26
 
 


és köszi a cipős linket

Kata/Cat
Kép
Kép
Kép
cat26
 
 


Bea Andi is szokott itt garázdálkodni?
Cat26 hát miért nem jöttél oda hozzánk????????

levianyu
 
 


Én most baromira ráérek Levi alszik, erre sehol senkiKép.

levianyu
 
 


Márta!
Én is itt vagyok csak próbálom csinálni a profilom.
Azért nem mentem oda mert azért tuti nem voltam benne, hogy ti vagytok(most már igen)meg mindig beszélgettél valakivel amikor oda tudtam volna menni és nem akartam zavarni. Amikor mentetek haza akkor valaki odakiálltott neked, hogy jössz Márti. Na akkor lettem igazán biztos. De majd legközelebb Kép. Csak állítólag megint jön a rossz idő Kép

Kata/Cat
Kép
Kép
Kép
cat26
 
 


Sziasztok!

Nagyon szép időnk van.
Cat!
Nekem azért alszik a kicsi éjszaka,de azért van egy pár éjszakánk mikor nem egészen igy van.pl:a mai hajnalban amikor már fél 5-kor fent volt.Nappal a levegön mindig elalszik igy elég sokat vagyunk kint ha jó a levegő.Voltunk mi is már a máltai játszótéren sétálni de nem mentünk be a játszóházba.Ti mikor jártok arra?
Brigi
tyukanyo26
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezésKép Már egész jól vagyunk. Időközben Molli is elkapta Benitől a vírust, de nála közel sem olyan rossz a helyzet. Remélem egy-két nap és meggyógyulnak teljesen.
Később még megpróbálok jönni, megkeresem a naptáram és akkor elkezdhetjük szervezni a talitKép

Puszi mindenkinek, Panka

panka
 
 


Mozgás:
Minden kedden és csütörtökön 5.45-től a Szent Ferenc kórház tornatermében női torna. Időtartam 60 perc. Szakképzett gyógytornász tartja, profin felépített gyakorlati sorból.
Én már többször voltam és nagyon jókat tudok róla mondani. Barátságos a hangulat. Nem néznek ki ha van egy kis súlyproblémád, és nem a legdrágább sportruházatba vagy, hanem csak egy melegítőbeKép
Kevés az ugri-bugri rész benne, de azért első pár alkalommal garantált az izomláz.Kép
Aki kedvet érez, azt szeretettel várjuk.Kép
neva
 
 


Hahó.
Lányok,megkérdezhetem hogy hol van az a máltai játszótér és hogy mit takar a játszóház?

Jó éjt.

ancsi26
 
 


Ancsi az egyik általam is emlegetett máltai az avason van a másik meg a selyemréten ha még megvan. A játszóház igazából egy házikó ahol jó sok játék van.Remélem érthetően írtam ;).

levianyu
 
 


Cat próbáltam megnézni a képeiteket de szerintem rossz címet adtál megKép.

levianyu
 
 


Márta!
A cím elvileg jó. de nem nyitja így meg. Ezen kísérleteztem.valamit tuti elrontottam.
ha valaki tudna please help!

Kata/Cat
Kép
Kép
Kép
cat26
 
 


Amikor feltöltöd a képeket akkor zárd be az albumot és utána a galáriában keresd ki az albumod nyisd meg és annak az oldalnak a címét másold a profilodba.

levianyu
 
 


Sziasztok!
Cat!
Mi voltunk Kép szivesen a linket Kép nektek milyen méret kellene?Mert lehet hogy ránk nagy lesz a cipi Kép
Márti!
Nem Andi még nem irt ide,ő babaszobázni szokott Kép zoldike77 Kép
Panka!
Jobbulást Kép
pusz bea

bea
beatron
 
 


hahó..visszajöttünk a csavargásból, de most megyek aludni, mert nagyon késő van és álkmos vagyok...gyógyulásszatok hamar, mert itt a jó időKép
fény
 
 


Jó reggelt!
Most csak egy gyors bekukk, majd még később jövök.
Márta!
Köszi, kész van. Betettem a weboldal címnek is így rögtön nyitja. Mondom ezek még régebbi képek, Rol nincs is rajta, de ha lesz időm frissítek.Azért pár képen én is rajta vagyok, sokat nem változtam, talán pár kg plussz.Kép
Szerinted ma milyen idő lesz? Állítólag fog esni nem tudom ma is neki vágjunk-e.

Kata/Cat
Kép
Kép
Kép
cat26
 
 


Bea!
Mostmegnéztem a méretet cipőügyben,de nekünk már 25-ös kell elvileg. Hát tegnap legalább egy órát nézelődtem a cipős honlapon.

Kata/Cat
Kép
Kép
Kép
cat26
 
 


Sziasztok.

Senki nem tud segiteni,hogy mit adjak Melinek uzsira?

ancsi26
 
 


SziasztokKép

NevaKép
Ez a torna jól hangzik. Mennyibe kerül? Pont ilyesmit keresek, és még az időpont is jóKép Holnap el is megyek.

Puszi, Janka

panka
 
 


Sziasztok.
Senkinek nincs ötlete,hogy mit adjak Melinek uzsira?

ancsi26
 
 



Ancsi Melike ma 6 hónapos igaz ha jó vagyok matekból? Gondolom almát már esztek? A megy is első körös tehát már azt is adhatsz. Én ezket adtam sinlacal keverve így tömösebb volt.De igazából nemtudom ti mióta esztek és mit?

Hátha mégse esik az eső és zalizhatunk a máltain.

levianyu
 
 


Cat irulok pirulok de én nem láttalak tegnap a játszótéren.Asszem szemüveg kell.

levianyu
 
 


Sziasztok!

Szorítsatok, mert Lóri ma kapja a 15 hónapos oltást.Kép

Ancsi, szerintem uzsonnára is nyugodtan mehet a gyümölcs, abból baj nem lehet. Később próbálhatod még a tejpépet, hátha.Kép

Dodus

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Dodus!

Együttérzek, Lilla ma kapta a 3 hósat!
Bár ő már 5 perc után mosolygott dokinénire...Kép
Már kb. 2 hete készülök írni neked, talán ma sikerül...

Amarla

Amarla
amarla
 
 


Sziasztok!

Márc.15-én megszületett a 3. gyermekünk: Dalma, Luca. 2700 grammal, 47 centivel, császármetszéssel. Tegnap jöttünk haza a kórházból, jól vagyunk, van tejcsi, szépen szopik a kishölgy.

Még a kórházban a tesókkal:
Kép

A születés napján:
Kép

Mindenkinek üdv:
Rita

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Rita!

Gratulálunk!!!Kép Kép Kép
Gyönyörű a kislány!
Jó egészséget és sok tejcsit kívánunk!

Cat és családja

Kata/Cat
Kép
Kép
Kép
cat26
 
 


Rita!

Gratulálunk mi is sok boldogságot és jó egészséget nektek!
Jaj de drága kis csöppség!
Vendég
 


Rita!

Gratulálok, sok boldogságot!Kép

Panka!
500 Ft-ba kerül. Mi is megyünk. Ha tudsz gyere, háromnegyed 6-kor kezdődik.
Kezdetben mindenki lazábban csinálja a gyakorlatokat, de muszáj is kímélni magunkat. KépViszont 2-3 alkalom után már jobban bírjuk.Kép
Éva
neva
 
 


RITA!

Sok szeretettel gratulálunk, jó egészséget, sok sok örömet és persze tejcsit kívánunk!

Kép

delice
 
 


Dodus!
Hogy bírta az oltást Lóri? Szorítottunk!!!

Márti!
Frissítettem az albumomat, végre majdnem teljesen kész, most az új van a weblapcímnél. Nem jutottunk ki a játszira, nagyon elment a délelőtt, pedig milyen szép idő volt. Majd délután megyünk úgy 16 körül nagyapával.

Brigi!
Úgy tervezem, hogyha végre bejön a jó idő akkor délelőttönként elmennék a kicsikkel a máltaira. De van amikor csak ide tudok leugrani az európa parkba, vagy elénk a játszira. Ha gondolod sétálhatunk néha együtt.
Fogacskákkal hogy álltok? Rolinak még nem bújt ki egy sem, de már régóta szenved vele.
Ma féléves szülinapja (és az enyém)alkalmából először kóstolta meg az almapürét.Hát nem igazán izlett neki.De szép lassan majd hozzászokik. Kép

Panka!
Meggyógyultatok már? Molli is jobban van már?

Ancsi!
Osztom Dodus véleményét, szerintem is adhatsz neki gyümit, sőt szerintem főzit is főleg ha keverve van gyümölccsel. pl:alma krumplival.

Sziasztok

Kata/Cat
Kép
Kép
Kép
cat26
 
 


Rita
GRATULALOK EHHEZ A GYONYORU ANGYALKAHOZ!!!! Jo egeszseget nektek!
Termeszetesen a nagytesok is aranyosak.
Az egyik baratnomnek is szuletett babaja, ma mennek haza. A lepcsohazban a szomszedunk holnap fog szulni.

Ezek utan mar en is annyira vagyom egy ujabb babara, bar Angelika megcsak 16 honapos lesz.

Cat
Sikerult a kocsi biznisz?

Feny
Hetfon josztok MM-re?

Angelika
angelika27
 
 


Rita!

Millió gratula a picilányhoz! Gyönyörű! Na de a tesók is. Kép Hogy vagy?

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Cat!
Boldog szülinapot!Kép
Vettem végül mellszívót, azt hiszem olyat, amiről Te tettél fel fotót, a Corában. De kaptam kölcsön Nevától (szerintem hasonló, csak más a márka).

Delice!
Persze, köszönöm, hogy szóltál az olcsóbb Aventes mellszívóról. Kép Ha ezek nem válnak be (kicsit tartok tőle, mert nekem a pumpás orrszívó nem vált be, nem tudtam vele olyan igazi vákumhatást kiváltani), akkor mégis kénytelen leszek beruházni olyanra...

Hétvégén átrendeztük a lakást, összeraktuk a kiságyat is, Zalán kapott egy szép új komódot, bepakoltam a rucijait, mostam rengeteget. Igaz ez nem újdonság, ma is a 3. adag megy... Mondjuk örülök, hogy elolvadt a hó, és lekerülnek végre a bélelt nadrágok, vastag dzsekik a lányokról, mert hihetetlen mennyiséget bírnak koszolni...

Ma voltam a Flóra bálában, nagyon szép rucikat vettem Zalánnak és a lányoknak is, igaz már nyárra. Az elkövetkező időszakban úgysem lesz rá időm, így kihasználtam az alkalmat.

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Rita így ismeretlenül is gratulálok nektek.Nagyon szépek vagytokKép.

Cat megnéztem a képeiteket és gondolkoztam, hogy véletlenül nem csuzdásztatok amikor mi sétálgatunk a kavicson. Ja és kellet, hogy legyen babkocsitok is 3 kocsi volt egybe volt Milán másikba Gabi barátném kisfia akkor a harmadikba Rolli volt és Levivel meg is néztük éppen ébredezett. Mi voltunk mai játszóterezni csak kicsit később mert Levi 2 órát aludt délelőtt és csak 12 után mentünk sétálni.

levianyu
 
 


Helló!

Rita, én is szívből gratulálok a kislányotokhoz! Tényleg nagyon szép.

Gyöngyöske, az egyik ismerősünknek kézi mellszívója volt. Azt mondta, hogy neki is rá kellett jönnie, hogy hogyan is kell használni. Neki úgy működött jól, hogy az elején jól megpumpálta Kép, szóval gyorsan, erősen, akkor lett jó vákuum. Bocs, ha már tudtad, de gondoltam, hátha segít.Kép Ügyes vagy, hogy sokat mostál! De azért pihizz is!
A Flóra bála hol van? Én a múltkor a Plázával szembeni darabos turkálóban vettem Lórinak bélelt, kantáros farmert, 800 Ft-ért.

Amarla, én is gondoltam már, hogy írok Neked. Jól vagytok?

Ancsi, gondolkoztam az uzsis dolgon. Úgy láttam, hogy a te Melid még csak fél éves, igaz? Kap tízórait, ebédet. Ez nem elég? Miért akarod már az uzsit is kiváltani? Nem tudom, hogy szoptatsz, vagy tápszert kap a leányzó, de hathónaposan szerintem bőven elég két hozzátáplálás. Ez persze csak az én véleményem, meg ne haragudj érte!Kép

Lányok, ti mit adtok ilyen átmeneti időben a gyerekekre? Én adok harisnyanadrágot+farmer/melegítőalsót, felülre meg body+pulóver+dzseki, de az is polár béléses. Olyan nehéz eltalálni, hogy ebben a csalóka tavaszias időben hogy öltöztessem fel, hogy se ne fázzon, se ne legyen melege.Kép Ezt jól megasszontam.Kép
Na, és a lényeget még nem is írtam! Lóri meg se nyikkant az oltáson!!! Csak néztem, hogy hogy megy be egyre mélyebbre a tű és vártam, hogy na most, most kezd el sírni, de nem. Egyáltalán nem sírt, még egy szisszenés sem volt. Utána még egy puszit is dobott a doktornéninek. Szóval nagyon ügyes volt.

Puszi, Dodus

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Azt hiszem, rajtam is kezd kijönni a tavaszi fáradság. Mikor délután Lóri alszik, 2-1/2 3-tól, én is olyan fáradt vagyok, hogy alig élek. Nincs valami ötletetek ellene?Kép Már a fáradság ellen.Kép

D.

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Levianyu.
Melike 11-én múlt 6hónapos.

Rita.
Gratulálok nektek és sok boldogságot ehhez a tündéri babához és persze a másik 2gyerkőchöz is.
Tényleg gyönyörű baba!!Kép

Cat.
Köszi a választ.

Dodus.
Dehogy haragszok,sőt igazad is van.Hova rohanok?Ráérünk még a sok kajcsival!
Nagyon ügyes fiad van,hogy nem sirt!Kép
Ezzel az öltöztetéssel én is gondban vagyok.Ma adtam Melire egy harisnyát,bélelt farit,hosszúujjú bodyt,egy vékony pulcsit,egy vastagabb pulcsit és kabát.De fogalmam sincs,hogy sok vagy kevés!

ancsi26
 
 


Ancsi, akkor mi majdnem egyformán öltöztetünk.Kép De Lóri azért már mozog is, úgyhogy azt betudom a vékony pulcsinak.Kép Örülök, hogy nem haragudtál meg.Kép Amúgy a kislányod és én druszák vagyunk.Kép

D.

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Dodus!
Javaslom a pihenést tavaszi fáradtság ellenKép
neva
 
 


Rita!
Guratulálunk mi is a kicsi lánykához Kép
bea

bea
beatron
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?