Új privát üzeneted érkezett!

Kép

Nincs még 1 hónapos a fogunk és már így látszik.
norcee
 
 


Nori, nagyon aranyos Lena ezen a kepen. Kép Hogy ult fel? Felhuzta magat, vagy negykezlabrol?

Gabi, durva, hogy ennyire lehult Flora. Mit adtatok Neki? Csak mert mi 4 orankent adtuk a kupot, es igy is alig ment le a laza.

Karmen, irsz majd emilt a zenesulikrol? Nem surgos. A cimem: agi77@vipmail.hu (koszi)
Gratula a maszashoz, sajnos balesetek elofordulnak. Remeljuk nem lesznek gyakoriak.

Eniko, hany fok van Nalatok, Nalunk ma 22 volt, de majd meg fagyok, most kicsit futunk. Boginak jobbulast. Te hogy vagy?

Ugy nez ki Kristof minden elmaradt kajat egy nap alatt potol. 3 napig csak szopott, alig evett, de ma egy mintababam volt. 3 orat aludt delutan, utana meg csak evett es evett. Mondjuk eleg gyenge, kell is neki az energia.

Agi
agi77
 
 


Norcee! Gratula a felülős kis ügyesnekKép. Szép a csaj nagyon;)

Enikő! A cukorterhelést ne hagíd ki! Old meg, de oda menj el!!! Ha véletlen (és sosem lehet tudni) gond van, és nem kezelik, nincs kordában tartva, végzetes lehet!!! Vhogy csak meg tudod oldani. Azt kérheted esetleg, h ne szirupot kelljen innod, hanem zsemle+tej legyen. Beszéld meg a dokiddal!

Én rendre visszautasítom pl a bentfekvést, szóval ne félts;). Az orvos már mosolyogva MONDJA, h akkor ma már befekszik Angéla. Angéla meg nem fekszik be, mert minek, és aláírja a papírost:D.
Cicicsavargatást meg fogjuk próbálni, meglátjuk.

Jóccaka mindenkinek!Kép

.:Angi:.
angiszeged
 
 

 
 

Sziasztok!
Most irt Angi, hogy vannak fajasok a cicistimulaciora, 4 centire nyitva van, kapott kupot, es most setalgat. Nagyon boldognak tunik.Kép

Agi
agi77
 
 


Angi: Drukkolunk Nektek nagyon nagyon!!Kép
A 4 centi az naggyon jó!Kép
Puszó
Enikö

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Angi, mi is drukkolunk nagyon!!! Várjuk a híreket!

Ági,remélem mielőbb meggyógyul Kristóf! Nálunk Benedek is , meg a többiek is meg vannak fázva, szerencsére lázuk nem volt, de köhögnek csúnyán.

Kriszti, nagyon szép baba Eszter! Az utolsó kép főleg nagyon jól sikerült.Kép

De jó, hogy ilyen szép idő van. Tudja ez a Bogi baba, mikor érdemes kibújniKép

Erika

Lilypie First Birthday tickers
gerika
 
 


Anginak nagy drukk!! Bogi biztos ügyes lesz!!

Ági! Igen és másról is. Most nincs idöm.

Nóri! De ügyes Léna! Hogy tudott felülni? Orsinak az elsö foga 08.29 jelent meg, de láthattátok a fotókon még nyoma sincs, elég lassan nö.

Enikö! A cukorterhelést tényleg komolyan kell venni, nekem is határértéken volt, pedig semmi bajom nem volt,nem gondoltam volna. Az hogy engem nem érdekelt az APF és meg akartam tagadni az más.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Angi,
ügyes legyél, a 4 centi az tök jó, én összesen 11 óra alatt tágultam ki ennyire!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Tömörkény: nos én oda jártam, nem merném állítani, hogy nagyon erős suli. Inkább jó közepes, de én szerettem.

Baleset: arra kell figyelni, ha a kis muki beüti a fejét, hogy azonnal felsír-e. Ha nem, akkor valszeg volt egy apró eszméletvesztés és ezt okozhatja agyrázkódás. Erre figyeljetek, mert akkor indulás az orvoshoz. Sajna mi már a sokadik esésen is túl vagyunk, gyakorlottnak számítok:-((

Egyébként ami az evést illeti, nem fogjátok elhinni. Az én lányom alig eszik valamit, de nagyon jó lehet az anyagcseréje, mert még mindig kis töltöttgalamb.
Az elmúlt időszakban arra jöttem rá, hogy a kajálás miatt nem kell aggódni, úgyis annyit esznek, amennyi jólesik nekik, viszont ha súlycsökkenés áll be, arra azért már oda kell figyelni.

Nóri, aranyosak a kis fogacskák, gondolom, "élesíti" is mindenhol a kisegérke:-)))

Ági, allergiás Kristóf az antibiotikumra? Nálam úgy derült a maripen-érzékenység, hogy felpuffadt az arcom, mint egy malacnak. 2 hétig nem mentem emberek közé:-))) Még jó, hogy csak ennyivel megúszta a kislurkó a dolgot.

Anginak nagy gratula, remélem gyorsan és símán meglesz a babus.
B
babamama
 
 


˝Bogi baba 4020 g-mal ma meglatta napvilagot, csaszar lett, reszletek majd gondolom kesobb!!!!!:-))))))˝
A koran olvastam. Gratula Anginak a hatalmas babahoz! Kép
agi77
 
 


Gtatulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!

Na, ennyit az UH-os mérésről. Szegény, Angi, pedig annyira szeretett volna rendesen szülni.

sok sok boldogságot és gyors felépülést Nekik!!!!

Kép
Vendég
 


Gratulálok!!Kép sajnálom hogy megint császár kellett, remélem EDA-val, tudom Angi altatás ellenes. Szép nagy baba lett, tényleg jól mellésaccoltak!!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Gratula Anginak!!!!Jól elmérték! Pedig úgy szorítottam, hogy simán meglegyen....Kép
Fura lesz nekik ez az óriás bébi!

Enikő: Sztem a Tömörkény egyáltalán nem erős iskola. Olyan nagyon közepes, de én is szerettem odajárni. Az a négy év nagyon jó volt. Én is gimibe jártam, de átjártam rajzolni.
A cukorterhelést tényleg nem szabad kihagyni, csak azért mert elájulnál, tényleg lehet súlyos következménye a nem kezelt terhességi cukorbetegségnek. Boginak meg jobbulást, adjál neki sok folyadékot, meleg kamilla teát. Az kitisztítja.

Ági:Flóra sztem azért hűlt le mert később már nem ment volna fel a láza, tehát feleslegesen adtam neki lázcsillapítót. Ilyet soha nem teszek. A germicid-c-t adtam neki. Ha jól emlékszem. Az meg jó erős. Legutóbb is azt adtam, mikor 39 volt a láza, de most már csak akkor adok, ha 38,1 a hője, alatta nem hagyom a szervezetét dolgozni. Mindig a lázgörccsel ijezgettek, de olvastam, hogy az nem magas láz esetén lép fel, hanem akkor ha emelkedik a hője.

Karmen: Szegény Orsi, remélem nem ment el a kedve a mászástól.

Nóri: De ügyi Léna, és milyen bájosan tud mosolyogni!

Babamama: Nem az antigyogyóra allergiás sztem Kristóf, hanem a mellette lévő más anyagokra is. Flóra sem bírja az Ospen nevű gyogyót.

Gabi3
inecsg
 
 


Gratula Angiéknak.
De kár hogy nem lett meg símán, pedig úgy szerette volna.
De biztos oka volt acsászárnak .Szép nagy baba lett.
Mielőbbi felépülést kivánok.

Szilvi
szedem
 
 


Sok boldogságot a már 4 fős Kiss családnak!
Gratu a hatalmas babócához!

Melinda

Melinda és

Kép

Kép
melinda29
 
 


sziasztok!
ma voltam a terhesgondozóban és megkaptam AFP-m és hála jó lett az eredmény... habár én tudtam, hogy jó lesz, megmondták Kecskeméten, hogy jól van a babucikám!
Jövő héten megyünk (8-án) Kecskemétre 4D-re, a 20 hetesre, már nagyon várom, mert nagyon-nagyon régen láttam már a pocaklakót (szept.3-án... :-)
Angi! Sok-sok szeretettel gratulálok nektek!
meli27
 
 


Mi is nagyon sok boldogságot kivánunk Angiéknak, és hatalmas gratula!!!
Tényleg jó nagy baba lett Bogika! Mielőbbi felépülést kivánunk!!!

A beteg babócáknak jobbulást, és mindenkinek további szép napot! Végre nálunk is fűtenek!
Este - ha Tomika másképp nem gondolja - jövök hosszabb időre.

Puszi, Tünde+Tomika
ptünde
 
 


Angiéknak nagy -nagy gratula ehhez a nagy babához!!!Kép
Sok tejcsit és gyors felépülést kívánunk!

Erika

Lilypie First Birthday tickers
gerika
 
 


Sziasztok!
Mi is gratulálunk Angiéknak! Tényleg jól mellélöttek ami Bogi súlyát illeti Kép Gyönyörü nagy baba lett! Várjuk a részleteket!Kép

Bogi nem beteg, csak a hideg miatt pisilt be, de most éjszaka már szerencsére nem (pedig álmában adtam rá pelust, mert már nem volt tiszta és száraz ágynemümKép, mivel 3 napig se száradtak meg a ruhák....). Szóval nem beteg, csak lehet, hogy hideg inger miatt folyt be a pisi....

Ami a cukorterheléses vérvételt illeti, jugóba egyáltalán nem csinálnak (Afp-ét sem) összvissz 2 uh van,1 vérvétel és 1-2 vérnyomásmérés, és mégsem születik több beteg baba, mint itt. Sztem itt sok felesleges dolgot csinálnak, de mindenki döntse el maga, hogy min akar és min nem akar "résztvenni", mihez járul és mihez nem járul hozzá. Mindenkinek joga van a választás lehetöségéhez.Kép

Voltunk apasági nyilatkozatot tenni. Azaz a párom, mert lehet, hogy nem lesz itthon a szüléskorKép, meg azt így is úgy is kérik. Abban maradtunk, hogy kettös vezetékneve lesz. Igaz, hogy 10 percig fog tartani mire leírja szegény a nevét, de hát ez van Kép
Puszó
Emikö

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Naná, hogy elírtam!Kép
E

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Enikő:
Ez a kettős vezetéknév dolog akkor is működik ha nem vagytok összeházasodva?

Angi:
Nagy gratula Kiss-óriásbébi-Bogihoz.
gyors felépülést neked!

Nina
nina74
 
 


Nina: Ez csak akkor müködik igazán, sztem, vagy nem?
Nina Te írtál régebben, egy tojás, tej mentes sütemény receptet ide be a fórumba? Megkérhetlek, hogy küld el nekem emilbe, mert a barátnöm mindkét kisfia tej, tojás allergiás és neki kellene, hátha még nincs meg Nekik ez a recept!
Köszike
E

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


házasság mellett is lehet kérni kettös vezetéknevet (barátnömék például 2 éve ezt tették).

Enikö! gyorsan gyogyuljon Bogi!! irtam már én jol voltam mégis kellett a cukordiéta. afp más mert ha ugyis megtartod a gyereket ha rossz akkor felesleges megnézetni. Én is ezért nem akartam, de muszáj volt.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Na, most talán van egy kis időm. Tomika alszik, Gáborom útban hazafelé az első egész napos terepgyakorlatról (most kezdte a fősulit levelezőn, és mindjárt be is vetették a mélyvízbe)....
Tomika szerencsére jól van, szépen gyarapszik (megint 20 dekát hízott egy hét alatt). Megszokásból még mindig mérjük hetente, de lassan lelóg a mérlegről.
Ma barátnőzni voltunk. Meglátogattuk Grétikét, aki Tomikával egyidős. Olyan édesek, mert már mosolyognak egymásra, nyúltak egymáshoz. Tomika húzta Gréti harisnyáját. Gréti fogta Tomika kezét. Meg lehet őket zabálni.
Ja, és lépéseket tett a mászás felé. Na, ezt jól megfogalmaztam. Szóval mászás-kúszás pozícióban nagy erőlködéssel eljut egy kiszemelt játékhoz. Közben hatalmasakat nyög az erőlködéstől.

Kipróbáltuk az almás rizspépet (házi készítésű). Ez most a nagy kedvenc.
A banántól nem lett semmi baja, elolvastam egy csomó okosságot a hozzátápiról,és van olyan, ahol kezdő gyüminke ajánlják, van, ahol meg 1 éves kor után. Persze nem fog minden nap banánt enni, de pl. a baracktól meg fáj a hasa.
Tegnap volt 7 hónapos a legényke. Épp ma gondoltam rá, hogy ...

Tomika úgy döntött, hogy nem írok többet. Negyed órán belül másodszor ébredt föl. Megyek, mert üvölt.

Tünde
ptünde
 
 


http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9087008&la=38720390

itt van ANgi Bogi babájának születése
Vendég
 


Na, megpróbálom folytatni.

Elolvastam Angiékat. Jó, hogy minden OK. A baba gyönyörű és hatalmas.
Még egyszer gratula!!!

Én meg azt akartam írni az előbb, hogy épp ma gondoltam rá, hogy egyre kiszámíthatóbb Tomika viselkedése. Ehhez képest most fogalmam sincs, hogy mért ébredt föl, és visított már kétszer is.
Na, mindegy!

Nina!
Nem titeket láttalak tegnep délelőtt a Rókusi körúton egy fehér furgonban?

Dancsi!
Józsika nagyon aranyos! Ahogy fintorog a sütőtökre!
Gratula a fogacskához!
Evés ügyben én is csatlakozom az előttem szólókhoz. Az a legnagyobb baj, hogy a babák nem olvassák a szakkönyveket, ezért fogalmuk sincs, mennyit kellene enniük.
Az én szülésemkor szerencsére senki nem volt. Én sem szívesen hallgatam volna mást.

Ági!
Jobbulást Kristófnak! Örülök hogy már javul.
Biztos készül valami Tomika szájában, de még nem látszik. De állandóan nyáladzik+rág.
Kristóf nagyon ügyesen zongorázik!

Karmen!
Tényleg jó lenne nekünk is egy ilyen varázsszék.

Orsi nagyon csinos a fülbevalóban! És nagyon ügyesen ül.
Jó, hogy nem lett semmi gond Orsival!

Eszteranyu!
Megnéztem az albumotokat. Nagyon szép Eszterbaba!
Mekkora haja van!

Enikő!
Jobbulást Boginak! Ma már végre nálunk is fűtenek.
Ja, én is a Tömörkénybe jártam (gimibe) még a történelem előtti időkben. Én szerettem.

Nóri!
Léna nagyon édes! Micsoda nagylány!

Erika!
Jobbulást Benedeknek!

Na, hazaért a terepgyakorló. Meghallgatom az élményeit!
Jó éjt!
Tünde+Tomika
ptünde
 
 


Angi,

gratulalok a babocahoz. A teliholdnak megvolt az eredmenye.....

g.
gabomamo
 
 


Angi: Még egyszer nagy-nagy gratula Bogihoz!!! Gyors felépülést és sok sok tejcsit!

Gabi3
inecsg
 
 


Tünde:
De igenKép

Enikő:

20dkg cukor
3dl paradicsomlé
1dl olaj
1/2 mokkáskanálnyi szódabikarbóna
1 kis kanál fahéj
35 dkg liszt
1 citrom leve
A tepsi kikenéséhez zsir(margarin), liszt

Az egészet össze kell keverni, és megsütni.
Olyasmi mint a piskóta. Lehet bele tenni gyümit, étcsokit....bármit.
Fincsi, gyors.
Vandi unokatesójának sokat sütök ilyet.

Én úgy hallottam csak házastársaknál megy ez a kettős vezetéknév dolog. De nem tudom tényleg, csak így rémlik.
Nina
nina74
 
 


Sziasztok!

Angi, gyonyoru ez a baba! Az hiszem megszereted majd a pufi babakat is. Kép

Kicsit off leszek, tudtok Szegeden olyan uzletet, ahol hasznalt muszaki cikkeket lehet venni? (mosogatogep, szaritogep) Elore is koszi!

Agi
agi77
 
 


2 fogunk van!!!!!!!!!!!!!!!!4
Vendég
 


Nina:Köszi a receptet Kép
Én nem tudom a házastársaknál hogy van. Még sose voltam házasKép, de nekünk tegnap meg lehetett csinálni a kettös vezetéknevet és nem vagyunk összeházasodva. Elöbb a páromé aztán kötöjel, majd az enyém.

Ilyenkor nem szoktak 2. keresztnevet adni a gyereknek, ugye???

Ági: A Rókusi körúton van müszaki bizományi a Tecsóval szembeni oldalon, az ötemeletesek alatt. Asszem Helia a neve, a szegedi tévében sokat reklámozzák! Oda adtam el az erösítömet meg a hangfalakat Kép Van mosógép is meg ilyesmi, azt hiszem!!!

Enikö

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Eniko, koszi az infot, majd elnezunk arra.

Dancsi, gratula a 2. fogyacskahoz! Nekunk meg mindig csak 4 van, mar nagyon varjuk az 5-et.

Agi
agi77
 
 


Elolvastam Angiék történetét, szuper hogy az orvos tudta mikor kell császár, nem eröltette a szülést tovább. Kicsit vicces lesz náluk is hogy Bogi fél évesen lesz akkora mint most VirágKép Nálunk a tesom babája nagyobb mint Orsi pedig fitalabb

Dancsi! gratula, nem viselte meg Jozsót?

Tündi! akkor elvileg mi még találkozhattunk is a gimiben mert én meg 1984-88 között jártam oda.Kép
Grétiéknek van fotóalbuma?

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


De, irtó nyűgös napok óta. Minden átmenet nélkül elkezd sivalkodni, és nem lehet megnyugtatni sem. És most, lehet rosszul látom (mert hinni nem akarok a szememnek), de mintha a felsők bújnának. A nyála folyik ezerrel, totál eláztatja a pulcsijait, egyfolytában nyáladzik. Kép Kép

Amúgy Jozsó 500 grammal, és 2-3 centivel nagyobb, mint a nővérem 9 hós kislánya. A 2 gyerek a 2 véglet. Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Angiéknak gratulálok, szép nagy babuska:-)

Dancsi, nektek is gratulálok a fogacskákhoz, szerintem nyugodtan beszerezhettek egy olyan nyakbavaló izét, hogy a ruháit ne kelljen 5 percenként cserélni, nekünk nagyon bejött.

Karmen, akkor itt tömörkényes találkozó van??:-))
Én 88-tól kezdtem.

Ági, Kristóf meggyógyult már teljesen? Lehet menni akkor vele a corába, mert le vannak árazva a bőr bébibakancsok 2777 ft-ra:-))) Meg még sok egyebet is láttam a katalógusban nagyon olcsón.
A tescorol én lemondok, amit eddig ott vettem, az gyorsan leamortizálódott.
B
babamama
 
 


mi az a "nyakbavalóizé"? Kép Kép Kép Egy kendő, vagy egy előke, mert azt letépi.
Vendég
 


Sziasztok!

Bakker, 2 napig nem volt netünk, már kétszer hívtam a tv networköt, h csináljanak valamit, mert ez már gáz. Szóval Virágapu ezért mondta, h nem tud éppen most írni.

Angéla,
Gratulálunk Nektek!
Nagyon-nagyon jó egészséget kívánunk, sok-sok tejcsit és mihamarabbi hazatérést!

Tünde, Erika,
köszönjük a dícséretet Kép.
A szülőszobán szülés közben, amikor a szülésznő megvizsgált, elkiáltotta magát, hogy úristen, mekkora haja van annek a babának! Kép

Dancsi,
nem semmik ezek a fogacskák!
Képzeld, a sógornőm kislányának már 6 foga van kinn. Most volt 5 és fél hónapos...

Ági,
kész a cédé, majd viszem, nem baj, ha nem ma? Meglátjuk, belefér-e. Ha igen, akkor 5 és 7 között okés Neked?
Nagyon jó, hogy Kristóf jól van már Kép

Nóri,
Léna nagyon aranyos!
Mióta láttatja a fogacskáit? Eszter sokáig nem mutatta, nem is nevetett úgy, hogy látszódjanak.

Gabi,
mi szeretnénk elmenni a Mikkamakkába, de pont akkor jönnek kéményeket ellenőrizni, meg gázkazánt beállítani. Úgyhogy nem tudom, mi lesz. Mondtam Apának, h nekünk ez egyetlen kötött programunk van egy hónapban, mi akkor is elmegyünk. Fél 11 és fél 2 között jönnek. Majd felhívom a társaságot, h hozzánk fél 1 után jöjjenek.
Ki jön még a játszóházba?

Megyek, felteszem a levest főni.
Szisztok!

Kriszti

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Én vagyok a legfiatalabb Tömörkényes! Én 90-ben kezdtem Kép

Karmen: Nálunk Bátor 5 hósan volt akkora, mint Fló egy évesen...

Gabi3
inecsg
 
 


Babamama, koszi az infot, tervezzuk a corat, Kristof tokeletesen meggyogyult, total eleven, egesz nap porog. Most vegre alszik egy kicsit.

Agi
agi77
 
 


Kriszta, raer a cd, es nem is tudom, hogy itthon leszunk-e. Ha erre jarsz csengess, aztan meglatjuk.

Agi
agi77
 
 


Ági,
okés, akkor majd látjuk.

K.

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Sziasztok!

Angi!
Gratulálok a nagylányhoz!Kép Gondoltam hogy több lesz Bogi mint 3 kg, mert nagy volt a hasad, de hogy 4 kg fölött lesz, azt nem gondondoltam volna!

Sziasztok: Anita

Kép

Kép

Kép
banita
 
 


Ági! de johy hogy végre teljesen meggyógyult!!

Gabi! akkor ti vezettekKép Amugy barátmön kisfia 3600-al született és 5 hosan majdnem 9 kg!! Nehéz lehet felemelni, bár én aztán Orsit alig cipelem, ringatás meg végkép kizárva.

Kriszti! Orsinak se látszik még a foga ha nevet, nagyon lassan nö. Ahogy a haja isKép Amugy most akartam ledurni kopaszra de a család kiakadt (mondjuk ez nem érdekel) de a férjem sem engedi

Én olyan elökét keresek aminek van ujja is, a Spelta tul drága. Egyebet tudtok valahol?

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen: Használtan is érdekel elöke? Ha igen, menj fel a babaszoba.hu oldalra és a csere-berében, írd be, hogy ilyen meg ilyen elQkét keresel, ami alig használt, vagy kitünö állapotban van. Hátha lesz valaki akinek van felesleges, vagy már nem használja....
Sztem nyugodtan dúrasd le Orsi haját kopaszra. Gyorsabban fog nöni a haja és erösebb lesz!Kép
Enikö

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Enikö! szerintem is, de a család ill. a férjem nem engedi. Félek ha hazajön és mégis megcsinálom akkor összeveszünk, végülis neki is van beleszólása. Elökét nem olyan müa. keresek abbol használt is jo, köszi majd felnézek, most rohanok csomagolni, fürdetni, reggel utazok.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!
Épp harmadszor próbálok írni. Először Gábor lépett ki, amíg én bementem Tomikához. Most meg már épp kész lettem, de küldés előtt én léptem ki. Na, akkor még egyszer: 3 a magyar igazság.
Na, ma jól megjártuk! Elmentünk Anyuékhoz, este 6 körül indultunk haza. Útközben egyszercsak kifogyott a gáz (benzin-gáz üzemű az autónk). Sebaj, Gábor átkapcsolt benzinre, az autó meg gyorsan leállt a színház előtti körforgalomban. Nagy nehezen elevickéltünk az Ifjúsági Ház melleti parkolóba. Jót nevettünk kínunkban, mert nyilván a benzin is kifogyott, ráadásul mindketten itthon hagytuk a pénztárcánkat. Gábor öccse - akit kocsibajban fölhívhatnánk - Pesten van. Fölhívtuk Gábor egyik idős barátját, aki hozott benzint. De így sem indult. Tomika közben elkezdett üvölteni (már majdnem 7 óra volt). Kiderült, hogy valami baj van vele - mármint a kocsival, csak gázzal indulna el, de az meg nincs benne. Húzatni kellett az autót. Minket hazahoztak (Tomika közben bealudt a hordozóban), ők meg elmentek gázt tankolni.
Tomika ma egyértelműen kúszott-mászott: a fenekét fölemelte, maga alá húzta a lábait, a fejét lenyomta, és úgy haladt. Bella kutya szokta így, ha víz megy a fülébe. Ja, közben néhe a hátára gördült, de ez már egyértelmű helyváltoztatás volt
Nem, tudom, mi van ma, de szétesik a fejem. Nincs valami front?

Nina!
Gondoltam, hogy ti vagytok! Régóta ismerlek látásból.

Dancsi!
Gratula a kis fogasnak!

Karmen!
Épp kerültük egymást:én 80-64-ig jártam oda.
Én azt olvastam, hogy nem erősíti a hajat, ha kopaszra nyírják. Én még Tomikának vágatnám kopaszra, nemhogy egy kislánynak.
Gréti albumának a neve: Gréti baba.

Gabi3!
Én meg a legöregebb tömörkényes vagyok.

Ági!
Örülök, hogy Kristóf meggyógyult!

Na, most elköszönök, és elküldöm!
Jó éjt!

Angiékról nincs hír?

Tünde+Tomika
ptünde
 
 


Tünde: nekem is állatira fáj a fejem egész nap Kép Megörülök Kép
Enikö

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Karmen!
Ja, bocs: 80-84-ig jártam a Tömörkénybe!

Enikő!
Jobbulást! Nekem is fáj még mindig, megyek is aludni, mert kiesnek a szemeim!

Jó éjszakát!
Tünde+az alvó család
ptünde
 
 


Mindenkinek fáj a feje? Húúúúúú, nekem is. napok óta.
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?