Új privát üzeneted érkezett!

Na itt a MAV válaszaKép "személykocsiba a babakocsi összecsukva díjfizetés nélkül vihető be. Sajnos a személykocsiban szállított gyermekkocsiban gyermek nem tartózkodhat."

Na ennyit a biztonságról, nem tudom hogyan fog megmaradni az ölemben 3 órán keresztül. Meg hogyan fogom igy altatni, ölemben a fene tudja megmarad-e. Azért komolyan mondom elképesztöek! Akkor miért nem kérnek külön dijat a babakocsiért és beköthetném a gyereket?

Gabi! Ez igaz, de kérdés influenzára jo v. olyan tünetekre? Én majd utána akarok járni télen tudjam ezeket. Hogy jártál tavaly télen?

Dancsi! Hü de gyorsan kijött az a fogacska!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Gabi, amugy koszi, tudom, hogy csak segiteni akartal. Tenyleg mi volt tavaly? Flora volt beteg?

Dancsi, gratula a fogacskahoz!

Karmen, szerintem nyugodtan nyisd ki a kocsit, es fekezd le. Vagy vihetsz egy pledet, es ha leterited az ulesre azon tud aludni Orsika.

Kristof jol van, nincs mar hoemelkedese sem, es evett sajtot, delutan meg repat. Remelem nem kel majd sokszor. Marha kenyelmes igy, hogy kijott a dokineni. Nem kellett beteg gyerekek koze menni (ez a legfontosabb), es az asszisztensno sem kuldott ki minket 2 perc utan.

Sziasztok: Agi
agi77
 
 


Onnan volt a tuti infó, hogy a Tomika anyukája (a nászasszonyom, - Tomika 1 hóval idősebb Eszteremnél és remek játszópajtások) felettünk mellettünk - Angiékkal szemben lakik, aki szintén felettünk mellettünk lakik. És átkopogott hozzájuk, mire Virágapu nyitott ajtót és ő mondta csendben, hogy még itthon vannak Kép

Halkan megjegyzem, hogy este 7-kor értünk haza a városból és nem állt itt Angiék autója...
Nem tudok semmit, majd megőrülök az izgalomtól!

Kép

Kép
eszteranyu
 
 

 
 

A baratnom beszelt este Angival, valoszinuleg a Mamaeknal voltak, nem a klinikan.

Agi
agi77
 
 


Sziasztok!
JelenKép

Még egyben, már tényleg túlhordunk, várjuk csendesen az eseményeketKép. De a sok telefon, SMS nagyon kiborító, amúgy is elég antiszoc lettem így a végére... Volt vki hasonló helyzetben?

Pussz, ha van valami, valaki biztos fog Benneteket értesíteni!

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Picit visszaolvastam, nagyon aranyosak vagytok mind, h ennyire izgultokKép.

bent kellene feküdnöm már hét eleje óta, de sajáét felelősségre hazajöttem. Holnap és vasárnap is megyek CTGre, aztán gondolom, ha hétfőig semmi, akkor be fognak indítaniKép. Reméljük addig magától lesz vmi, amúgy nagyon tetszik a dokim hozzáállása, jó fej, pozitívan csalódtm benne.

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Angi,
engem is megőrjített a sok telefon. Ez ezzel jár, el kell viselni. Én kikapcsoltam a telefonom, hangpostámat (hogy ne kelljen mindenkit visszahívni, aki üzit hagy), amikor már elegem lett. De tényleg baromi idegesítő, főleg a kiírt nap után, amikor már baromi mód elegem volt a pocakmomból.

Az indítástól ne parázz, én csak egy tablettát kaptam és felpörgött utána minden.
De miért kellene már bent feküdöd, mára vagy kiírva, nem? Engem csak a kiírt dátum napján fektettek be.
Vendég
 


Karmen, bocs, hogy beleduma (talán rémlik, hogy ki vagyok :-)), én elég sokszor vonatoztam/vonatozom, és még soha senki nem szólt rá a nyitott babakocsira és az abban levő csemetére. Arra figyelj szvsz, hogy vagy IC-vel menj, vagy ne túl zsúfolt vonaton (pl. 15:20-as gyors Pest felé, ez nagggyon zsúfolt vasárnap), mert az gáz lehet.
amoni
 
 


Sziasztok!

Ma 10-ig aludtam olyan furcsa volt! Hallottam hogy Beni már fölkelt, játszott a nappaliban, és egyszer csak felsírt Bálint. Na mondom, de jó, egész 7en 10-kor kel, most 7végén, meg már ilyen korán fent kukorékol. (Azt hittem kb. 8 óra van, Beni 8 körül szokott kelni.)Levente megkakaóztatta a gyerekeket, utána bejött a hálószobába megkérdezte hogy nem akorok-e fölkelni, már negyed 11 van.Nagy nehezen magamhoz tértem, és fölkeltem. Szerintem már túlaludtam magamat.

Angi!
Kinél fogsz szülni? Nem lehet megdumálni az orvosoddal, ha esetleg nem indul be 7főig a szülés ne indítsa be, de befekszel a klinikára, ha ez őt megnyugtatja.
Ha jól emlékszem Lara mikor Hangát szülte 8 nappal a kiírás után szült.

Dancsi!
Szerintem Anginak is az a vágya, hogy a lehetőségekhez mérten sikerüljön természetesen szülnie, szeretné a szülést a természetre, ill. Bogira rábízni. Drukkolok nekik, hogy ez sikerüljön!Kép

Sziasztok, jó 7végét mindenkinek!
Anita

Kép

Kép

Kép
banita
 
 


Gabi!
Vetettem Zolival Stodal-t is, és Coryzalia-t is, de nekem úgy tűnik az utasjtását olvasva, hogy Léna még túl kicsi ezekhez a szerekhez. Tudnál segíteni? 8 hónapos múlt, kaphat már ezekből, ha szükséges és mennyit?

Nóri
norcee
 
 


Angi! Én megmondtam elöre mindenkinek akkor küldök csak sms-t ha van hir, és csak annak akit másképpen nem tudunk értesiteni. Akit lehetett emailban értesitett a férjem, a fene gyözné azt a sok telefont anyagilag.

Anita! Hü de jo lehetett igy kialudni magadat! Mondjuk mióta nincs az a nagy meleg, Orsi is sokkal többet alszik, éjjel max. 1x kel fel.

AM! Ment email.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


SziasztokKép
Jelen!
Én nem vagyok kiborulva magától a helyzettől, elfogadom Bogi döntését. A telefonok és a kérdések sokszor valóban bosszantók, de szegény érdeklődök sem tehetnek róla.

Kicsit más a helyzet császár után. Nem igen szabadna túlhordani. Van olyan város, ahol ha betölti a 40.hetet, és nem indult meg, azonnal császárKép. És itt is az a szabály, h betöltött 39.héttől be kell feküdni. Na én ezt 10napja túlléptem, és saját felelősségre vagyok itthon. Szóval nem tudom mi lesz, jó lenne még 7végén szülni ezek miatt.
KEresztúri a dokim Anita!

Nori! Léna beteg? Kép

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Angi,

ez vmi uj, hogy 39 hettol be kell fekudni? Nem ertem miert? En Simont 39+6 naposan szultem es szo sem volt a befekvesrol pedig mindennap jartam ctg-re.

g.
gabomamo
 
 


Gabomamo! Csak császár után ezek a szabályok.

Még egybenKép

Jóreggelt!
Éjjel leszakadt a plafon a konyhábanKép(. Nagyon megijedtem, de ettől sem indult meg;). Most majd kőmívesek sertepertélnek a lakásbanKép

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Angi, hu ez nem lehetett valami kellemes. Remeljuk hamar megcsinaljak. Mitol szakadt le? Monikaeknal is ujra kellett csinalni a gyrekszobaban.

Kristof tegnap eleg ramatyul volt, csak ult es sirt. Delelott 2,5, delutan meg 2 orat aludt. Estere jobban lett, jo sokaig jatszott. Laza szerencsere mar 2 napja nincs.

Engem annakidejen Anyukam meg a szuloszoban is felhivott, nem ertette meg, hogy azert vannak kikapcsolva a mobilok, mert nem akarunk senkivel sem beszelni. Persze neki mindenrol tudnia kell...Marhara jolesett, hogy a mikor eppen kinlodok meg Tonit is elhivtak, met az anyos erdeklodik, hogy na mi van man.

Es egy kep, csak hogy lassatok nem is olyan beteg.

Kép

Mindenkink tovabbi szep hetveget!

Agi
agi77
 
 


Szia Angi!
Én is szorítok neked.

Nálunk már többször leszakadt a plafon.Hol a konyhában, hol az ebédlőben, hol a nappaliba/ tv.nézés közben majdnem a nyakunkba, még jó, hogy gyorsan tudunk szaladni./Már kezdünk hozzászokni.Amúgy 6-7 éves a házunk. egy baja van így vettük.azok a Köcsög kőmüvesek kispórolták az anyagot.Nem tudom ki csinálta, de ideköltöztetném, hogy próbálja ki milyen jó.
Mielött jönnek a gyerekek le kell, hogy verjük az egészet. mert félek, nehogy rájuk essen./ 160m2/Több négyzetméteres darabok szoktak lezúgni.
/Még mindíg gondolkozom hol szüljek./
A Keresztúri nagyon jó doki.Azt hallottam.
Zozo
Vendég
 


Sziasztok!

Csak egy pillanatra néztem be. Teszek föl 2 friss képet Tomikáról.
Végre nekünk is van etetőszékes fotónk.
További szép hétvégét!

Tünde+Tomika
Kép
ptünde
 
 


És a másik:


Tünde+TomikaKép
ptünde
 
 


Angi! jol megijedhettetek! Azért elképesztö hogy ilyen új lakásban is megtörténhet ez!! Pláne hogy milyen drágák ma már!

Tündi,Ági! Nagyon szépek a fiúk!!

Ági! te szoktál zongorázni?

Orsi füle meggyógyult, itt látható a végleges fülbevalóKép

KarmenKép

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Sajnos én nem tudok ide képeket tenni, ezért elkészítettem az albumunkat:
http://babanet.hu/album/main.php?album=3499

Kriszti

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Minden baba irtó édesKép))

Zozo! Ez nagyon durván hangzikKép((. Remélem hamar rendbehozzák, és átnézetjük az egész lakásban a mennyezetet. Csak ugye mekkora rendetlenséggel jár ez, és én épp nem leszek itthon... De mondtam a férjemnek, h feltétlen hozasson velük sok nejlont, és gndoskodjanak róla, h ne legyen kosz, mert újszülöttel készülünk haza.

Ma voltam CTGn, még mindig "remek". Volt áramlás vizsgálat is, még jó, de látni lehet, h öregszik a lepény, hét elején meg kell szülni. Remélem beindul magától, béár hinni már nem tudunk benne:D
Doki szerint 2800-3200gramm a pici. Ami jó hír a hüvelyi szülés esélyei miatt.

Kristófnak gyors gyógyulást!!!

További szép 7végét!
Angi

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Kriszti! Irtó édes Eszterke az uccsó képenKép. Gyönyörű. Persze mindegyiken;)

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Kriszti, nagyon jo az albumotok! Nekem az alvos kep is tetszik. Kép

Angi, koszi, ma mar sokkal jobban van. Ugye Ti jol vagytok? Nagyon remelem, hogy nem adtunk at semmit.

Karmen, igen, en szoktam, vagyis neha szeretnek, de Krsitof mindig kitur. Kép

Gyonyoruek a gyerekek, neha elcsodalkoztom, hogy nemreg szulettek, es mar milyen nagyok!

Agi
agi77
 
 


Nagyon szépek a gyerekeitek!

Angi!
Ez a plafonos sztori durva.

Gabi!
Látod többek között ezért is akar Zoli, maga illetve a kőműves sógorával építkezni.

Lénánk náthás. Meg Zolinak is fáj a torka, így most teszteli is a homeobogyót. Én még a hét elején átesetem egy torokfájós/orrfolyós időszakon, így bízom benne, hogy Léna a tejemen keresztül már kapja az ellenanyagokat.
Pénteken voltunk Pintér profnál a koraszülött utógondozóban, és ő is nagyon nagy fontosságot tulajdonít a szoptatásnak, és ő mondta, hogy anyatejes babának igazi komoly bélfertőzése, hurutja nem lehet, mert csináltak egy olyan kisérletet, hogy székletet tettek az anyatejben, és nem szaporodtak benne a baktériumok. Megkérdeztem, és szerite is teljesen indokolatlan az éhgyomros vérvétel, szerinte csak egy régi rossz beidegződés. Mindenesetre a Vera nővérhez sokkal "jobb" vérvételre menni, Léna csak arra reagált egy kiáltással, amikor megszúrta az ujját, utána Zolival elvolt, míg teltek az ampulák.
A születési súlyát is sikerült megháromszoroznia, így 8 és fél hónaposan, ugyanis 40g hijján 9 kg.

Más: Nem tudjátok véletlenül, hogy van-e Szegeden olyan patika, ahol gyüjtik a lejárt szav.-os orvosságokat? Mintha lett volna erről szó a hírekben.

Nóri
norcee
 
 


Angéla,
mikor szakast le a plafon? Ez nagyon durva!!! Akkor hogy legyen biztonságban az ember a lakásában? Még jó, hogy nem tartózkodott alatta senki Kép
Köszönjük a bókot Kép
Én december 3-ra voltam kiírva, de semmi jel nem volt. Pénteken (5-én) mondta a dokim, h hétfőn 8-án be kell feküdnöm. Erre én teljesen kiakadtam és kértem Esztert, hogy oldjuk meg valahogy a kérdést, mert nem szívesen feküdnék be. Aztán vasárnap éjjel megoldotta Kép. Igaz, csak hétfőn délben, de nem kellett befeküdni.
A telefonoktól én is kivoltam, antiszoci lettem a végére teljesen.
Csak az volt a rossz, hogy utána meg a kutya meg nem kérdezte, ÉN hogy vagyok.

Ági,
Kristóf nagyon aranyosan nyomja a zongorázást Kép Érdekes, hogy a gyerekeket mennyire nem nagyon viseli meg az, hogy lázasak. Legalábbis nem látszik Kristófon, hogy beteg. Köszi a bókotKép ! Otthon vagytok ma? Meddig mehetek a lemezért? (7 után már nem megyek.)

Tünde,
édes Tomika, ahogy eszi az etetőszéket Kép. Én minden etetéskor 3-szor forgatom körbe az etetőszékünket, mert Eszter állandóan köröz benne (nekünk nem ilyen van). Van olyan, hogy a háttámlája fölött adagolom a kaját.
Nálam minden nap egy konyharuha van a szennyesbe vágva, mert etetés közben még a székét is törölgetem Kép. De nem baj, annyira édesek és most ennek van az ideje.

Karmen,
Orsi tündér! Nem piszkálja a fülbevalóját? Én nem merem kilövetni a fülét Eszternek. Úgy sajnálom. Tuti bőgnék Kép.

További szép vasárnapot Mindenkinek!

Krisztina

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Nóri,

Ezt a http://www.szelektiv.szeged.hu oldalon kérdeztem, a válaszuk lentebb olvasható.

"Kerestem és nem találtam, kérem írják meg, hol tudom a veszélyes hulladékot lerakni?
Pl. használt háztartási olaj, lejárt szavatosságú gyógyszerek,elemek."

"Kedves Eszteranyu,

a térségben még nincs lehetőség arra, hogy a jelenlegi hulladékudvarokban le lehessen adni ezen veszélyes hulladékokat. Az ISPA beruházás jegyében zajló fejlesztések ütemét tekintve legkorábban fél év múlva kerülhet sor arra, hogy biztonságosan elhelyezzük a veszélyes hulladékot.
A változásokról a lakosság hírlevél útján fog tájékoztatást kapni."

Azért kérdezd meg Te is azt a patikát, ahová jársz, én is megkérdezem a mienket.

Üdv,
Krisztina

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Lénának jobbulást!!!!!

Kriszti,
én úgy etetek, hogy pelit (1/4 pelit, mert vágtunk fel peliket négybe, ilyen szájtörlésre) bevizezek és azzal törölgetetek.Utána kimosom kézzel, csak vízzel, és gyorsan megszárad és ezt használom pár napig. Így nincs annyi mosnivaló.

Angi,
drukk, drukk, Boginak, hogy bújjon már ki.
Vendég
 


Nóri! anyunak pár hete mondták a Rákoczi u-i paitkában hogy nyugodtan átvihetjük a lejárt gyógyszereket.

Eszteranyu! Látom nem csak Orsi dugja ki a végtagjait álmábanKép De jo hogy van erkélyetek, mi is szivesen strandolnánk ottKép Nagyon szép a kislányod.
Orsi nem piszkálja a fülét szerencsére.

Ági! De jo neked nálunk nincs hely a hangszeremnek el akarom adni, késöbb venni egy másikat. Miket szoktál játszani, könnyü v. komolyzene? Én az elöbbit szeretem a kötelezö oktatáson a komolyzene elég volt.

Angi! Kitartás!!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Nóri! Pintér prof nagyon jó fejKép.
És Vera nővért mi is szeretjük nagyonKép

Ági! Uff,a DVDkKép(. A múltkor az eső miatt elfelejtettük, pedig ki volt készítve. Bocsesz.

További szép vasárnapot mindenkinek!

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Kriszta, ne haragudj, csak most olvastam. Johetsz barmikor, holnap megyunk a dokihoz delelott, akkor nem jo.

Angi, majd eljutnak a dvd-k, nem olyan surgos.

Nora, Lenanak jobbulast! Es persze Zolinak is.

Karmen, komolyzenet tanultam. Te milyen hangszeren jatszol?

Ugy nez ki, hogy valamire allergias Kristof. Az arca tele van voros folttal, es fel is van dagadva a pofija. Lehet, hogy az augmentintol van. Kép Holnap megint mehetunk dokihoz. Ma mar jol volt, de tegnap igencsak kinlodott.

Agi
agi77
 
 


Sziasztok csajok!
OFF! Szeretnék kérdezni valamit, azoktól akik tanítóképzöt végeztek és értenek a szegedi sulikhoz!!!
A szomszédomba lakik egy srác, most nyolcadikos és rajz-képzömüvészeti iskolába szeretne majd tovább tanulni! Ajánlották neki, hogy alapfokú rajztanulmányokat folytasson a felvételi vizsga elött! Azt szeretném kérdezni, hogy melyik szegedi középiskolába van erre lehetöség (lehetöleg ami nem fizetös vagy nem túl drága). A Tömörkényiröl tudunk, de az nagyon drágaKép és nagycsaládosok, nem tudnák kifizetni. Szóval egy olyan tanfolyam vagy rajzelökészítö kellene nekünk, ami felkészíti a lurkót a felvételire!

Ha tudtok ilyenrQl lécci szóljatok! Már néztük a neten de sajna nem találtunk semmit a Tömörkényin kívül!
Köszi szépen!
Szép napot mindenkinek!
Enikö

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Ági! zongorázni tanultam 6 évet majd pár éve hagytam abba a szintetizátor szakot (7év) ami zongorával volt egybekötve.
Kicsit gitározok is, de inkább harmóniákkal kisérek dalokat ott.

Angiékról valami hir???

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!
Meggyógyultam valamennyire, úgyhogy most végigolvastam, mi is történt veletek.

A képekből ítélve a kis manók megint nagyot nőttek.
Tündi, írtó édes Tomi, kész kisfiú.
Karmen, nagyon jó ez a kép a kishercegnőről, nem szoktátok kinagyíttatni pl. a falra vagy ilyesmi?

Enikő, mi is csak a tömörkényt ismerjük, a családban járt oda gyerek és most elsős lett a művészetiben. Ő nagyon dícsérte. Hátha van részletfizetés.

Angi, hogy vagy? Én nagyon szorítok neked!:-)))
B
babamama
 
 


Sziasztok!

Angit láttam 1 órája, jöttek haza autóval Virágapuval és nagyon mosolygott, integettek.

Üdv,
Kriszti

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Sziasztok!

Babamama, orulok, hogy jobban vagy. Lucaval minden ok?

Eniko, sajna nem tudok segiteni.

Karmen, tudnal ajanlani egy jo szegedi zeneiskolat? (majd Kristof reszere) En nem itt tanultam.

Voltunk ugyeleten ejjel, Krsitofnak tiszta piros volt az arca, az antibiotikumot abba kell hagyni, attol lehet. Szerencsere nem kell masikat elkezdeni, mert szep a torka.

Agi
agi77
 
 


Szetintetek gáz, ha Jozsó nem eszik annyit, mint a súlya alapján kéne? Reggel, délelőtt, meg este eszik rendesen, de a 2 délutáni kaja mostanság olyan kevés. Végülis megtömni nem tudom, gondolom tudja ő mennyi kell neki. Most 60-at evett, 4,5 óra után és halál elégedett.
Vendég
 


Ági! SzegénykékKép((
nem lehet a 3napos láz amúgy?

Én egyben. Voltunk, volt 2keményedés a CTGn, irtó büszkén mutattam a dokimnak, aki nem volt annyira lelkes, ez még semmiKép. Megvizsgált, maradt a 3cm, de alig van már vmi hossza a méhszájnakKép. És volt amnioszkópia (jól mondom a nevét?) mindenféle csövekkel vizsgálták meg a magzatvuzet, és irtó szar volt, de hátha lesz eredménye a vizsgálatnak. MEgint megkíséreltek befektetni, de ellenállok, hazajöttem ma isKép. Jó fej a doki, a szülésznő is, nem akarnak indítani. Holnap reggel 6ra kell menni cicicsavargatásra, hát nem szeretném megérniKép. A vizsgálat óta elég szarul vagyok, fáj a derekam, a méhem, szóval reménykedünk, h itt az időm még maKép.
Édes kín ez, valljuk megKép. Alig várom a szüléstKép

Puszi

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Dancsi,
valaki kitalálta, hogy mennyit kellene ennie egy táblázat alapján. Kitalálta azt is, hogy a korának megfelelően mekkorának kellene lennie. Ez az egész úgy baromság, ahogy van.
Ha a gyerek boldog, kiegyensúlyozott, nem sír, egészséges, akkor ne mindja már meg valaki egy megtanult ökörségből, hogy kell annak a szegény babának kinéznie! Jóhogy nem mondják meg azt is, hogy mekkora legyen a derék-mell-csípőbősége a csecsemőnek.
Én teljesen fel voltam háborodva, amikor azt mondta a drnő, hogy nem fejlődik eléggé a gyerek. Persze csak rá kell nézni Eszterre. Semmi baja, erre meg ilyet mondanak... A környezetemben is mindenki ki volt akadva. Mit akarnak majd? Hogy 5 évesen 50 kilós dagadt, elhízott beteg gyerekek rohangáljanak?
Dancsi, ha te úgy érzed, hogy a Kisbabád eleget eszik, akkor ne foglalkozz senkivel! Semmilyen statisztikai adattal, meg ilyesmivel. Ezek csak segédeszközök bizonytalanoknak, hogy még bizonytalanabbak legyenek. Te csak az anyai ösztönödre hallgass!

Üdv,
Kriszti

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Angéla,
hogy érzed? Meglesz ma? El tudod képzelni magadban, hogy csavargatod a cicidet? Látod magad abban a környezetben?
Ha nem, akkor ma tuti találkoztok Kép

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


ANgi,
ez a cicicsavargatás nekem horror volt, mellettem megszültek vagy 3-an (mert ugye ilyenkor szülőszobán vagy), visítottak, mint a malac, én pedig bőgtem a félelemtől, hogy mi vár rám. De amikor meghallottam a visító anyukák babáinak a felsírását,na akkor is bőgtem. Nekem semmit nem ért a cicicsavargatás, akkor kaptam oxiticint, és az sem hatotta meg Jozsót.

Kriszti,
köszi, igazad van, Jozsó szépen fejlődik, van kaka (hú, ez küzdelem mostanság), pisi, alvás.

Halljátok, szó szerint harap a 2 napos fogával, imádja az ujjaimat harapdálni és olyna éles a fogacskája, mint egy kismacskának. Pedig kinőtt vagy 1 mm-t. Tényleg mennyi idő alatt nő ki teljesen?
Vendég
 


Angi, de jo, hogy erzed a derekad, akkor tenyleg hamarosan itt az ido.
Nem 3 napos laz, mert csak 1 este volt lazas. Jol van, csak mar tobb, mint 2 es fel oraja alszik az allergiara kapott cseppektol. Nem vagyok en ehhez hozzaszokva, mar szabalyosan unatkozom. KépKép

Dancsi, igaza van Krisztanak, kar a statisztikaval foglalkozni. Ha nem merned, akkor nem is tudnad mennyit eszik. A barackot szereti Jozso? Az lazit.
En is utaltam mas szuleset hallgatni.

Agi
agi77
 
 


Angi!
Ezen én is végigmentem, valami rettenetes a cicibügyürgetés KépKépKép
Nem kötelezö ám!!!! Nekem mikor negyedszerre kellett mennem Est-re akkor már nem járultam hozzá. Úgy sem ér semmit, akkor meg minek kínszenvedjek, feleslegesen! Írtam egy nyilatkozatot, hogy nem járulok hozzá és kész! Nem csináltatták meg velem.

A cukorterheléses vérvételhez sem fogok hozzájárulni, most ami majd kellene, hogy legyen 24 hetesen! Én nem fogok elájulni megint, az biztos. Ráadásul Bogival kell menjek, nem tudom kire bízni. Mit csinálok vele, ha elájulok?

Úgyhogy ne hagyd magad, amit úgy érzel felesleges beavatkozás, ahhoz ne járulj hozzá és kész! Bogi nagyon jól tudja mikor kell kibújnia. Nem jó ha beleszólnak a természet rendjébe!!!
Kitartás, és sz*rok a szerencsédbe (már bocsKép), hogy még ma megszülessen, gyorsan mindenféle felesleges beavatkozás nélkül!!Kép

Enikö

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Angi, nekem nem volt ilyen bugyurgetes, es nem is ertek hozza, de vigyazz, hogy ne cseszd el a melled meg szules elott, inkabb tartogasd Boginak.

Agi
agi77
 
 


Nóri: Megkérdeztem a patikában, (értenek hozzá, a gyógyszerésznőci járt továbbképzésre ebben a témában Fro.-ban.), hogy még Bátornak is adhatok a Stodal-ból, meg a többiből is. Ez francia termék, ott simán adják a homeopátiás szereket újszültötteknek is. A magyarok ilyen félősek, hogy nem ajánlják. Flónak is adtam belőle, persze Bátornak nem, mert neki nem kellett. A napi adagot ne lépd túl, lehet Lénának kevesebb is elég. Akkor add be neki, ha többet köhög. A Coryzaliát meg műanyagkanállal törd össze és valami folyadékba keverve add neki.
Tudom, hogy csak abban bízhattok amit ti saját kezűleg csináltok meg. Nálunk Zoli csinálta volna a villanyt, közbejött Bátor, 2 hétig ült a rajzon, a kedves villanyszerelő meg nagyívben tojt az egészre és úgy csinálta meg ahogy szokta....

Angi: Pedig azt hittem hétvégén meg lesz Bogi!!!Ez a plafon kicsit durva!
Beszélj Bogival, hogy ne várja meg a cicinyomorgatást!!! Azmár "jó", ha szarul vagy!! Kép

Ági: Tavaly havonta volt Flónak vírusos torokgyuszija. Kétszer kapott antigyogyót, de hamradszorra nem nagyon akartam, mert ki is hányta a gyógyszert, meg nem igazán éreztem, hogy ezzel meg is oldik a probléma. Felkerestem a homeopátiás dokit, akit Danicsnak ajánlottam, ő adott egy immunerősítőt, és néhány náhta és influenza esetén adható szert. ezeket használjuk azóta. Azt ajánlotta hogy enyhítsük a lázát, gyógyszert nem adott mert valószínű vírusos eredetű és ezzel az ő szervezetének kell megbírkóznia a gyógyszer nem hatásos. A választott doki nem csinált torokváladék vizsgálatot. Azon a héten 3 napig lázas volt, de úgy hogy mikor lefeküdt még éppen 38 sem volt. De hajnali 2-3-ra már 39 felett járt. Az utolsó éjszaka lefekvés előtt adtam egy lázcsillapító kúpot, hát hajnalra 34 lett a hője. Gondolhatod hogy megilyedtem. Főleg, hogy Bátor már ott csücsült a pocakomban. Telefon az ügyeletre, ott azt mondták, hogy melegítsük fel, ha egy órán belül nem emelkedik a hője vigyük be a klinikára ott felmelegítik. Hát ettől teljesen betojtam, nem akartam bevinni. Melegvizes palackokkal melengettük. Már bömbiztem is, hogy hogy lehetet ilyen barom, hogy nem adtam be neki az antibogyót. Olyan baromságok jártak az eszemben, hogy lecsuknak,mert nem adtam neki a gyogyót, ilyenkor gondol az ember lánya minden hülyeséget. Másnap már tök jól volt, a hője rendeződött. Pénteken azért elvittem a gykórház fül-orr-gégéjére, ott a kedves Berényi Imre dokibácsi, csak megnyugtatni tudott, hogy nem is kellett volna antibiotikum. Hát nagy kő esett le a szívemről. Mindig mondom a dokinéninek, hogy ha nem muszáj nem adok Flónak gyógyszert. Persze ez nem azt jeleni, hogy ha kell nem adom be....

Bocs, hogy kicsit hosszú lettem.

Karmen: Én nyugodtan felvinném a kocsit nyitva. Ott sokkal biztonságosabb, mint a kezedben, vagy az ülésen. Úgy sem fognak leszállítani.

Danics: Csak csatlakozni tudok Krisztihez, felejtsd már el a hülye táblázatokat és azt is hogy mennyit kellene ennie, aludnia, kakinlia, pisilnie, nevetnie, levegőt vennie egy ekkora babának.

Enikő: Ha azt akarja az ismerősöd, hgoy felvegyék érdemes a Tömörkény-be íratkozni. Ott megtudhatja mi a követelmény és a felhozatal. De ma már korántsem olyan jó az alapanyag, mint az én időmben... Kép

Kriszti: Vegyél akkor még egy raklap konyharuhát, mert nálunk ahány evés annyi konyharuha fogy. Reggeli, ebéd és vacsora után újabb rongy. Főleg ha leves is van akkor kettő, hogy ne a ruháját egye le. Pedig Fló már 2 és fél lesz!

Lányok ki jön baba-mama klubba? Mi ott leszünk pénteken!!

Gabi Eldugulok végre!
inecsg
 
 


Gabi3: Te a Tömörkénybe jártál? Az az egyik legnehezebb szegedi suli ugye? És milyen tagozatos voltál?
Enikö

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Angi:
Cicicsavargatás előtt rátesznek a ctg-re. És ha van x fájásod, akkor nem kell csavargatni. Lehet csalniKép
Nekem a szülésznő mondta, forduljak egy picit jobbra-balra. Meg rázott egyet-kettőt a pocakomon.
Nagyon szorítok! már ma egy hete is azt hittem megszületett Bogi babaKép
Nina
nina74
 
 


Jééééééééé, fütenek Kép
Már azt hittem idén elmarad a fütés.Kép Komolyan mondom állati hideg van/volt a lakásban Kép
Most volt a 4. éjszakánk, hogy a Bogi bepisiltKép A hidegtöl! Ugyanis már legalább 4 hónapja szobatiszta! Felfázhatott. De a szomszéd kislány is bepisilt éjszaka, aki egyidös Bogival és ö is már rég óta szobatisztaKép!Nem gyözök ágynemüt mosni, mert ha ki is mosom, nem tudok hova terigetni, mert még a tegnapiak sem száradtak meg!Kép
Nagyon dühös vagyok! Be kéne nyújtani az orvosi ellátásról és a gyógykezelésröl szóló számlát a Távhönek.... Mondjuk szerintem lesz*rják, hogy felfázott a gyerekem miattuk!Kép
Kidühöngtem magam! Bocs!
Enikö

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Enikö! én oda jártam, ez nem igaz. Akkor is voltak kemény és puhány tanárok, szerintem most is. Legjobbnak meg mindig is a Ságvárit, Radnótit tartották. Én gimibe jártam a müvészetiröl nincs infom.

Angi! szegény, hátha nem lesz EST-d!!

Ági! majd irok erröl, hosszu lenne most. Kristofnak meg gyogyulást.

Dancsi! nézd meg Orsit. Ö az akivel kiidegeltek annyire hogy azota én mondom meg mikor engedem méretni, nem amikor ök akarják! Tedd el, ne mérj folyton, csak idegesit ha 1-1 alkalommal nem ugy eszik, azt nézd fejlödjön szépen, egészséges legyen.
Sajna nekem is kellett pár honao mire rájöttem ne a dokinénire hallgassak.

Gabi! nyitva viszem fel a babakocsit, miért kellene tudnom nem szabadKép

Na ma megvolt a baleset. A dohányzoasztal alján körbe van pereme, jo éles, Orsi ma mászott volna elöször elöre, orra esett ill. homlokával pont a lécre, az élére. A frászt hozta rám, de jol van szerencsére. Védönöt hivtam hogy a parketta is kemény de az nem éles ott tudom nincs gond De most ezzel mi legyen. Figyelnem kell de jol van mosolygos, aktiv.

Ma kértem utazási kedvezményt, jár gyed alatt is.

Enikö! én az AFP-t akartam megtagadni, Grof majdnem leesett a székéröl mit képzelek én, kötelezö, Kellett a 4 pecsét igy elmentem.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Dancsi!
Miért mi a francnak méred Jozsót? Ha éppen nincs problémátok, akkor ne csinálj már magadnak. Nyugi, pihi és csak élvezd az anyaságot!

Én soha nem mértem Lénát, pedig a koraszülöttről hoztuk haza. Amikor a fertőzőn volt, ott a nővérek buzgón mérték, hogy mennyit szopizik. Én csak nevettem rajtuk, hogy teljesen elképedtek, hogy reggel 250-t, délután meg csak 50-t szopizott, úgy, hogy előtte mindig belenyomtak 50ml répát. Aztán a zárójelentésbe leírták, hogy 5x200ml-t egyen. Jó, majd, ha tud olvasni figyel rá... Kép

Nóri
norcee
 
 


Léna felült magától, míg én itt írogattam.
norcee
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?