Új privát üzeneted érkezett!

Köszönöm a köszöntést! :-)
Azért kérdeztem a Sikovanyeczet meg a Darut is, mert még nem döntöttem el, hogy melyik is választom... Sikovanyecz érdekelne hogyan szüleszt... (de hülyén hangzik). Daruról hallottam már elég sokat, de ha valaki azért tud valamit, szívesen fogadom.
A múlt héten voltam AFP-n... nem tudjátok, hogyha rossz az eredmény a védőnő felhív??
Jó éjt mindenkinek!
Meli
meli27
 
 


Üdv MeliKép

Sikovanyeczről rosszat még nem hallottam, és a személyes tapasztalataim is jók voltak. Fiatal, lelkes, ügyes.

Daruól sajnos nem tudok jót mondani. Ide nem írom le, családban volt NAGYON rossz tapasztalat.

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Jövök dicsekedni: Jozsó este fél 8-óta durmol. OK, egyszer kelt lakmározni fél 6-kor, de 5 perc alatt benyomta és visszaaludt. Most nem adtam neki 2 cicit, mert tegnap leokádott a 2. cici után. Eddig reggel mindig 2 cicit kapott. Persze nekem kelnem kellett lefejni a teli cicit, mert nagyon fájt már, és a következő zaba csak 1,5 óra múlva esedékes.

Mindenesetre Isten tartsa meg Jozsó eme jó szokását!!!!!!!!
Vendég
 

 
 

szia Meli,
grtula a pocaklakódhoz.

Én is lebeszéltetlek volna a Daruról (anyukámnak nagyon-nagyon nem jött be), de az egyik barátnőm, aki babát vár, hozzá jár, és csak áradozni tudott róla, hogy milyen rendes, kedved, alapos. Sosem váratja meg, a klinikán sem, előre behívja és pénzt sem fogad el tőle, csak a magánrendelőjében.

A Sikovanyecz-ről csak jót hallottam, állítólag nagyon jó UH-os, velem az UH-okon mindig nagyon kedves és rendes, meg alapos volt.

Mondjuk én az utóbbit választanám inkább.
Vendég
 


Dancsi! látod minden redben van már!!

Ági! igen lehet kapni, én is frissen vettem a sütötököt, üveges kaját nem veszek.
Még meg kell kérdeznem a vadutat, de lehet te tudod hogy nyitott babakocsival mehetünk, nem akarom Orsi 3 órán át az ölemben fogni, veszélyesebb is. Babának is kell jegy? tesom szerint nem vihetem fel a kocsit gyorsvonatra ahogy pl. biciklit sem engednek. Hát akkor nem tudom hogy megyünk.

Ált. dicsérik Sikót, de pl. KnéRitánál volt amitt elbénázott. Amugy nála szült arra nem volt panasza.
Nekem magzatvizvételt csinált, 3x vett mintát. én már tiszta ideg voltam mert az elsö után mondja az asszisztensnek hogy "mi vérzik itt, honnan van itt vér?" miközben csurgott az hasamról az asztalra. A végén megnyugtattak hogy a köldökzsinort szurhatta meg, de könyörgöm UH nem látta hol van?

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen, Orsinak nem kell jegy a vonatra, csak az IC-re helyjegy. Mi vittunk babakocsit, de osszecsuktuk, amig kicsi volt a hordozoban utazott. Bar gondolom nem tudod mind a 2-ot vinni. Szerintem lehet kinyitva a kocsi.

Agi
agi77
 
 


Sziasztok!
Meli27: Szia üdv! Mikorra vagy kiírva??? Én ma vagyok 19 hetesKép Délben megyek a genetikai uh-ra a klinikára! A Sikóról én is csak jókat hallottam. Daruról nem nyilatkozom, mert nem tudok mit Kép

Mindenkinek szép napot!
Enikö

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Karmen,
miért kellet neked a hasadat bökdösni? valami gáz volt?

Még lógok neked egy mail-el, nem felejtettem el, csak tegnap elfelejtettem elkérni a telcsiszámokat a férjemtől, valamit csak ő tud. D
Vendég
 


JelenKép

Megyek CTGre délelőtt.

Halli!

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Dancsi, Benedek példát vehetne Jozsótól. Ma ugyan csak 3szor kelt a drága, a második után volt egy kis bömbi, mert nem adtam cicit, dehát félórája evett, úgyhogy ..., kis simire aztán elhallgatott. A harmadik kelés az már hajnali 5 felé volt.

Karmen, régen (kb 8 éve) én felvittem a vonatra a babakocsit, eszembe sem jutott, hogy esetleg nem szabad. Mindenesetre nem szóltak érte.
Üveges kaját én még az életben nem vettem a 3 kölöknek. Pépet is csak egyszer most Benedeknek, de már az is ott áll bontatlanul a szekrény tetején hónapok óta.
Orsi nagyon cuki a képen. Kép

Meli, üdv.Kép
Én az első kettőnél a Daruhoz jártam. Van jó és kevésbé jó tapasztalatom. A Sikót én nem ismerem.

Angi, Akkor holnap a nagy nap? Hogy érzed? Hátha a nagymama szülinapja előcsalogatja.Kép Egyébként drukkolok neked ,hogy minden nagyon simán menjen!

Enikő, megkérdezed a kisbabó nemét az UH-n? Siess megírni az eredményt!Kép

Szép napot mindenkinek!

Erika

Lilypie First Birthday tickers
gerika
 
 


Dancsi!34 éves vagyok, nem ártott. Meg a profi genetikus rán kis ijesztett hogy 19 hetesen!! vastag a nucha, mint utobb megtudtam ekkor már nem szabad mérni, de mi ugy gondoltuk a vizsgálatot vállaljuk jobb több hónap nyugalom.

Hát a babakocsi elég nagy helyet foglal nem beszélve arrol hogy tesom szerint 1 hete reggel az ülöhely is kevés volt. Hordozot nem tudok vinni, mert a babakocsira nem szerelhetö fel. Mindegy, megoldom akkor.

Angi! jo hogy jelentkeztél!!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Szép napot Mindnekinek!

Angi, Ági,
köszi a bókot, továbbítom Eszternek Kép

Meli,
gratula a Picihez!
Hogy viseled a várandósságot?
Én nem tudok nyilatkozni a dokikról, csak annyit, h Sikovanyecz végezte a 2. genetikai UH-t és kedves volt. És nagyon jóképű Kép

Karmen,
sztem hívd fel a MÁV-ot és kérdezd meg, babkocsit fel lehet-e vinni. Jegy sztem sem kell, de kérdezd meg ezt is.
Miért nem busszal mész? Hamarabb fenn van és a pályán megy.

Képzeljétek, ma megjött Kép
Tavaly febr. óta nem volt meg, teljesen összetört lelkileg. Nem tudom, miért.
Remélem, a szoptatást nem fogja befolyásolni.
Nektek mi a tapasztalatotok?

Üdv,
Kriszti

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Ismeritek a Babazene cédét?
Megvan valakinek?
A neten meg lehet rendelni, csak drágának találtam. De tegnap bementem a Kölcsey utcában található cédés boltba ott viszont még drágább. Ha tudtok olcsóbban, léci írjátok meg, hol.
(bele lehet hallgatni a www.babazene.hu oldalon. Eszternek nagyon tetszett.)

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


nekem megvan, már nem hallgatjuk, szívesen kölcsönadom. Jozsó nsgyon szerette újszülöttként.
Vendég
 


Kriszti! irtam a MÁV-nak de még nem válaszoltak. Azért vonattal mert féláron van meg busszal pláne nem tudom Orsit hova ültetni ami biztonságos, ott hol nyitom ki a babakocsit szerimtem széles nem is férne fönt el.
Nekem nincs meg, annyira nem tetszett.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Kriszti,
nekem megjött 3 hó után, majd 4 hó után is. A 4. hónál szopisztrájk volt, 2 napig nem kellett neki cici, nagy harc árán tudtam megszoptatni. De az első mensinél nem volt gond. Kíváncsi vagyok a következőre.
Vendég
 


Sziasztok!
Köszönöm a kedves fogadtatást!
A Sikóról annyit, hogy azért szerettem volna utánaérdeklődni (nekem nagyon szimpi, Uh-t csinált csak)nehogy megkavarjon a jóképűsége... hátha találok elfogulatlan embert!
Egyébként jól viselem (már) a babavárást, az első néhány hétben voltam émelygős, hányós. Járok néhány hete kismamatornára, és nagyon-nagyon tetszik!!!
Március 2-re vagyok kiírva UM szerint.
meli27
 
 


SZiasztok!
Végre előkerültem én is, és pillanatnyilag van 2 percem. Mostmár azt hiszem tudok majd jönni, csak gondoltam bejelentkezek, hogy nem vesztem el én sem. Végre bekötötték a netet is hozzánk, mert közben el is költöztünk. Szóval az utóbbi néhány hét elég izgi volt. De pótolom a hiányosságokat és este majd lelkesen olvasok visszafelé, ha a gyerkőcök hagyják. Kép

Puszi,
Edelweiss
edelweiss
 
 


Edelweiss: Inkább írj magatokról, hogy bírod a strapát? Stb...Kép

Angi: Nekünk mikrosnetünk van. Bogi nem akar már kibújni??? Kép Ctg-n mi volt?

Nálunk nem volt jég, csak tavaszi zápor, Döme éppen ezt az időt használta ki dolgai végzésére, így a terasz és a bejárat előtt csupa sáros lábnyom díszeleg... Kép

Meli: Üdv! A Siko sztem is jó doki, ezt az enyém mondta, de hogy jó képű lenne, nem az én esetem, hallottam már rosszat is róla, de melyik orvosról nem lehet jót és rosszat is hallani.

Kriszti: Nálunk nem volt gond egyikkel sem, szopi dolgában sem, mikor megjött. Most várom én is a következő ünnepnapokat, de úgy néz ki elmarad...?
Gratu Eszter felüléséhez, én azt várom Bátor mikor óhajt mászni, mert csak szenved, külön a fejét és a mellkasát már tudja emelni, a feneke is felemelkedik, de egyszerre túl nehéz. Ha elfárad nyüszi van.

Dancsi: Én pontosan ilyen játszószőnyeget keresek!!!! De jó, hgoy kezd helyre állni a szopi!
Flóra imádta a sütőtököt, most is fogok eltenni a fagyiba, meg répát is, akár lé volt akár püré.

Nem akarom elkiabálni, de Bátor mintha értene a szóból. Este lefekvés előtt mondtam neki, hogy ne nagyon zavargásszon éjjel, egyszer kelt fel. Persze reggel 6 körül már mindakettő kukorékolt, de nem kellett 4x felkelnem.

Karmen: Nagyon édi Orsi, sztem nem kényelmetlen mások előtt szoptatni. Gondold azt, hog akkor másnak milyen kínos lenne mindenki előtt enni. Orsi is csak szimplán eszik. Csak a csomagolás más.

Tünde: Jobbulást apukádnak!

Azt elfelejtettem írni tegnap volt Bátor 6 hós. Ma kapott egy kis almalevet. Hát amíg a szájához nem ért a kanál rettenetesen boldog volt, még rötyögött is neki, de mikor beleöntöttem a levet...iszonyú íze volt. Mintha citromot öntöttem volna a szájába. Kép kapott vagy 3-4 kanállal. Azt hitte anyatej, este kanálból adom a D vitamint neki. Holnap újra próbálkozom.


Gabi3
inecsg
 
 


Gabi,
elküldtem a szőnyeges lány elérhetőségét.
Vendég
 


Sziasztok!
Most hivott Angi, hogy minden o.k., 3 centire nyitva, mehnyak 1 centire roviduve+felpuhulva. Holnapra meglesz Bogibaba. Kép Majd meg jon este Angi, csak megkert, hogy nuygtassak meg mindenkit. Kép

Eniko, Veletek mi ujsag?

Kriszta, van egy babacedenk, ahogy neztem a babazenes oldalt lehetseges, hogy az 1-es szamu cd van meg nekunk. Masolva kaptuk nem tudom ki szerezte. Ha erdekel csak csengess be es kiadom az ablakon. Kristof sajna beteg, kulonben behivnalak. 12-es haz, 5-os ajto.

Agi
agi77
 
 


Ági: Találkoztunk Angival a klinikánKép Ugye én ott mindenkivel összefutok Kép

Már megint fél napot vártam az ultrahagra. Nem volt orvos, aztán 20 percre el tudott szakadni, hogy a genetikásokat átnézze (futószalagon persze)!
A babóca jól van. Nem látszott a nemeKép De nem is az a lényeg Kép
Viszont a méhszájam nyitva van, aminek nagyon-nagyon nem örülökKép. 1 ujjnyira van kinyílva a külsö méhszájam, így az érték 2.1.0.0.

Szigorú fekvés, ágynyugalom, napi 3 Pipolphen és napi 3x2 Magnézium. Nagyon remélem, hogy nem nyílik tovább és nem kell varrni vagy befeküdnöm Kép Abba kb belehalnék. A Bogi miatt föleg!
Aznap amikor Bogit szültem még teljesen zárt volt a méhszájam, most meg 19 hetesen 1 ujjnyiKép. Az 2 centi a 10-böl amennyit összesen nyílik!!!!!!!!!!!!!!!!!!
És hogy lehet egy örökmozgó mellett ennél többet pihenni?? Ezt nem tudom Kép na mindegy, majd lesz valahogy....

Van valaki közületek (ha jól emlékszen páran igen), akik nyílt méhszájjal hordták ki a babát? Ezek a babák idöre szoktak születni, vagy korábban? Átlag mennyivel korábban?? Kicsit kikészültem a hír hallatánKép. Bocs. Megszoktam, hogy nekem még akkor is zárt a méhszájam, amikor ki kéne, hogy nyíljon......mostmeg...Kép

Egyébként az adataink 19 hetesen:
Bpd: 44mm
Fronto: 52mm
Thorax: 45 mm
Femur: 28 mm
Talp: 23 mm
Humerus: 26 mm
Gerinc, szív, hasfal, mellkas, mind épnek látszó
Gyomor, hólyag: telt
4 szabályosnak látszó végtag
Kzs: 3 ér - 11. 0 mm
Cerebellum: 18, 5 mm
Orrcsont: 4, 3 mm

Asszem ezekkel nincs gondKép de a méhszáj. Vagy túlaggódom?

Enikö

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Enikő,
jajajaj, szegénykém, vigyázz magadra!!!!! Bogival tud valaki segíteni? A barátnőm ikerterhesen már félidő előtt kinyílt, és 38 hétig hordta az ikreket, mellette pedig volt egy totyogója is.

Angi,
drukkkkkkkkkk hegyek mennek!
Vendég
 


Enikő, ne aggódj, az nem tesz jót. Doki mondta, hogy egy ujjnyi? Abból az értékből, amit leírtál, 1 centis nyílásnak látszik, mégpedig a külső méhszájnál, ami kevésbé veszélyes. Az első érték a méhnyak hosszát jelenti, ami 3-ról 2-re rövidült, ez nem jó jel, nyilván a keményedések megtették a hatásukat. Emiatt indokolt a pihenés, még nagyon korán van..., vigyázz magatokra.

Angi, szorítok nagyon!!!!!! Ha még otthon vagy, jelentkezz, jó!

Erika

Lilypie First Birthday tickers
gerika
 
 


Sziasztok,
Meli,
Gabómamó csak szőke hercegnek nevezte a Sikot!Kép

Ági,
a babazene cd engem nagyon érdekelne. Jövő héten átmennénk érte, vagy ha már nem kell. Írd meg légyszi priviben a telcsiszámod, előtte rádcsörgök, és akkor lenyúlom tőled a képeslapokat is.Kép
Olyan borzasztó, hogy itt lakunk egy karnyújtásnyira, és soha sincs idő találkozni.

Kriszti,
én a Corában láttam most a 2. részét, azt hiszem 2500,- volt.

Dancsi, majd csak belejön kiskoma a jófiú szerepbe.Kép

Mielőtt elfeljteném:
szombaton a Máltai játszónak lesz a 3éves szülinapja (Retek u.), nagy buli lesz, tortával meg mindennel. Mi nem leszünk itthon, de biztos jó lesz, mert nagyon készülődnek.
A szoptatós csoport hétfőnként fél 10 kor van. Ha megy vki (sajnos most sem tudok elmenni, mert nem leszek itthon), majd írja meg, milyen volt.

Jaj, még vmi: nem tudjátok véletlenül, hol lehetne lufit csináltatni? Amin egy adott logó van?

Megyek manócskát fektetni, szép estét mindenkinek.
Ágci

Kép
Ágci
 
 


láttátok már?:
http://www.pagony.hu/
ági

Kép
Ágci
 
 


Sziasztok!

Voltam ma CTGn, és dokinál is, fájás nincs (azóta viszont sokat keményedek) viszont a méhszáj nyitva van 3cm-re, és le van rövidülve 1cm-re. Szóval maholnap szülünk, valszeg addig már nem jelentkezem. Virágot lepasszoltuk, ma Mamáéknál alszik, reméljük holnap este már itthon, Apával Én pedig Bogival a korházban.



Közben kiderült, h mivel múlt 7en a CTGs papíromra 39.hét helyett 38.hetet írattam, ezért rendelt vissza a doki csak mára, ui már bent kellene feküdnöm hét eleje ótaKép. SZóval ezt frankón megúsztam, holnap kellene befeküdnöm, de saját felelősségre hazajöttem, és reggel csak vizsgálatra fogok menni. HacsaknemaddigKép



Puszi Nektek, kb 1 hét múlva jelentkezem!

Addig is jók legyetek!



Angi

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Enikő!
Nyugi, ha emlékszel én is nyíltam. Nekem is valahol a huszadik hét környékén már 2100 volt.

Dancsi!
A párom programtervező matematikus és matematika tanár a végzettségét tekintve, jelenleg informatikát tanít és amolyan ezermester.

Gabi!
Ha nem Zoli építkezne, akkor se lenne többet velünk, mert akkor meg arra menne rá az ideje, hogy megkeresse a pénzt a munkásoknak. Meg csoró egyetemistaként nyaranta építkezéseken gályázott, így közelről van rálátása, hogy mennyi mekkmester van a pályán.
Ez az első mensim és remélen még nem lesz rendszeres. Amúgy a wc-ket pont most újítják fel így 2 emeletnyire van a legközelebbi wc, izgi.

Babamama!
Hol voltatok pontosan? Férjemmel meg is kerestük a térképen Rodoszt, mert nagyon megtetszett ez a két tengerben való fürdés.

Ági!
Mi van Kristóffal?

Tegnap óta Léna is náthás, így éjjel gyakran kér cicit (és persze kap is).

Kriszti!
Engem is lehangol ez a fránya mensi.

Edelweiss!
De jó, hogy jelentkeztél! Mesélj!

Köszönöm, hogy leírjátok a napotakat!

Üdv!
Nóri
norcee
 
 


Eniko, Te szegeny, hat ez tenyleg nem tul jo hir. Kép Nagyon vigyazz Magatokra, es pihenj amennyit csak tudsz.

Angi, remelem minden rendben lesz, nagyon szoritok Ertetek. Kép

Nori, Kristofnak folyik az orra egy hete, es tegnaptol lazas is, ma este mar 39 felett volt. Nem tudom, hogy virus, vagy a fogak. Holnap jon ki a dokineni.

Agci, irtam melt.

jo ejt! Agi
agi77
 
 


Sziasztok!

Enikő!
Vigyázz nagyon magatokra, tényleg pihenj, és biztos minden rendben lesz! Szorítok!

Angi!
Na, közeledik a nagy találkozás?! Megy a drukk!!!

Dancsi!
Nagyon ügyes volt Józsika a szundival.

Edelweis!
Jó újra hallani rólatok!

Nóri!
Nem irigyellek a menzi miatt. Én még eddig megúsztam. Nem is hiányzik. Remélem, még egy ideig elkerül. Bár mostanában néha olyan PMS tüneteim vannk. Legalábbis olyan nyamvadt kedvem van. Biztos az ősz. Nekem a tavasz és a nyár az évszakom, ilyenkor ált. nem túl rózsás a kedvem.Persze Tomika rengeteg örömet nyújt.

Mi jól vagyunk, Tomika már teljesen meggyógyult. Aput ma reggel megműtötték, kivették a lábából a drótot. Már ő telefonált fél 10-kor. Lehet, hogy már szombaton hazajöhet. Izguktunk az altatás miatt, mert a szíve nem tökéletes, de nem volt semmi gond. Holnap de. bemegyek hozzá.
Tomika már 3. napja 8 körül alszik el (eddig 9-fékl 10-ig nyűglődött). Nagyon jó lenne, ha ebből rendszer lenne.
Ma már nagyon ízlett neki a banán, kb.3/4-et megevett. Megint úgy, hogy egy falat banán, egy falat etetőszék.

Nincs véletlenül valakinek fölöslegessé vált eladó biztonsági rácsa az ajtóra?
Mert kitaláltam, hogyha Tomika jobban mászni kezd, a szobája ajtajára kéne ilyen rács. Ott nyugodtan játszhatna, és az nagyon közel van a konyhához, én is rá tudok nézni. De 10ezret nem szívesen adnék érte.
Ha valaki tud használtan, légyszi szóljon.
Most ennyit, mert már tényleg vasalnom kell.

Jó éjszakát!
Tünde+Tomika
ptünde
 
 


a sütőtököt azt nem komáljuk:

Kép

Kép
Vendég
 


Eniko,

Simcivel mar felidotol kezdve en is nyilogattam, akkor volt kb. Jazmin 10 honapos. Amikor tudtam fekudtem, de azert csavarogtam Jazminnal sokat.

g.
gabomamo
 
 


Angi!
Kívánom, hogy minden a legnagyobb rendben menjen, és végre megpuszilhasd Bogibabát!
Megy a drukk ezerrel!

Melinda

Melinda és

Kép

Kép
melinda29
 
 


Ági!
Kristófnak jobbulást!

Tünde!
Mensi előtt kb. 2 héttel tisza olyan volt, mint peteéréskor (nyák, pocifájás), még gondolkodtam is rajta, hogy biztos valami nyavaja, ha meg peteérés, akkor megfog jönni. Na másnap reggel, jól meg is ijedtem, hogy mi ez, mert annyira ledöbbentett a tény, percek kellettek mire felfogtam. Hát 8 és fél hónapig birta.

Eleinte Léna is minden falat után megszopizta az ujját. Most meg megszerzi a kanalat és előbb utóbb ledobja (így kb. 8 kanállal indulunk neki a kajának, hogy ne kelljen minduntalan felvennem), a kaját meg kiszedi belőle és módszeresen szétkeni az asztalon. Minden mást a szájába nyom, de a falatokat véletlenül se. Kép

Gigi!
(Lányok, ne kövezzetek meg a tanácsomért!) A babákat hagyni kell, hogy akkor válasszák el magukat, amikor akarják és ez mind a két irányban érvényes szerintem. Szvsz ha ennyi cici kell neki, akkor ennyi, nem kell mindenáron sokáig szoptatni, ha a baba nem igényli.

Angi!
Igzulunk, szurkolunk.

Nóri
norcee
 
 


Sziasztok!

Angi!
Megy a drukk 1000-rel! Ügyesek legyetek!Kép

Kriszti!
Írtam cd ügyben.


Sziasztok: Anita

Kép

Kép

Kép
banita
 
 


Tunde, Apukadnak jobbulast, remlejuk hamar felepul a mutet utan. TOmika aranyos lehet, ahogy eszi az etetoszeket. Nem a foga jon?

Nori, nekem is a 8.honap utan jott meg, es Kristof nem erzi meg soha. Mindig egyre kesobb jon meg, eloszor 30, 35, 40 napra, most meg mar majdnem 50-re. Biztosan a szoptatas kavar be.

Sajna nem nagyon tudtuk levinni a lazat, probalok gyakran szoptatni, mert mast nem akar inni.

Angi, sokat gondolok Rad!

Agi
agi77
 
 


Angi! megy a drukk!!!+++

Képzeljétek varázsszéket vettem Orsi azóta minden alkalommal leejti a fejét, az utolsó pillanatban az elalvás elött veszem ki, mindez az utolsó falat után pár perccel. Ha ezt tudtam volna hamarabb is igy altatom.Kép
Tündi! Lehet Tominak is ez kellene?Kép

Én is volt amikor azt hittem megjött, néha volt egy pötty de aztán azóta sem semmi. Mondtam is a dokinak azt mondta semmi gond, ez nem az volt.

Enikö! Pihenj sokat, bár szerintem ezt nem kell mondanom, ettöl a gyógyszertöl úgy ki leszel ütve végigalszod az egész napot, meglátod. Gabi és én legalábbis igy jártunk. Mondjuk nekem jobb volt mert igy gyorsabban telt az idö a fekvés közben.

Ági! Mielöbbi gyogyulást! Probáltatok valami homeos szert esetleg? Mit kap Kristóf? Azt hittem már jobban van szegényke.

Edelweiss! Üdv. hogy birod? Irok levelet ok?

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Enikő: Nagyon vigyázz magatokra, a nyilogtatást nem mindenki vészeli át ugyanúgy! Én is a 20 héttől kezdtem keményedni, de csak a 34.-en kezdtem nyílni, de akkor majdnem meg is szültem. Ha bírod a Pipolphent én tudok neked adni, mert maradt vagy két dobozzal, ha benn járok a városban odaadom. Ha meg tudod oldani, akkor anyukádat kérd meg hogy vigyázzon Bogira. A gyógyszer biztos kiüt és fel sem tudsz kelni az ágyból, nemhogy valamit is csinálj. Amíg nem muszály ne feküdj be mert tuti ront az állapotodon, főleg, hgoy Bogi nem lehet veled, ezért maradhattam otthon én is. De csak azzal a feltétellel hogy csak vécézni, fürödni és enni kelek fel. (Mást egyébként sem tudtam volna csinálni.) Nem akarlak ijeszgeni, de inkább feküdj, minthogy koraszüljél...Kép Nagyon izgulok értetek! Egyébként simán ki fogod hordani a babádat, csak tartsd be amit a doki mond, ill. feküdj és pihizz sokat! Én is a 38. héten szültem.

Angi: Ügyesen! Ebből sima szülés lesz!!! Éjjel eszembe jutottál!

Ági: Kristófnak nem lehet hogy a torka fáj, Flóra sem evett semmit, mikor torokgyulája volt. Jobbulást!

Dancsi: Köszi. Mekkora szemei vannak Jozsónak!

Ágci: Szólsz ha te is mész a szopis csoportba?! Miket szoktatok ott csinálni?

Nóri: Egyébként tök igazad van az építkezéssel kapcsolatban, nem tudtam hogy Zoli ennyire ezermester. Az enyém is megcsinál sokmindent, de idő kell hozzá, tervező...Először agyal utána dolgozik. Kép
De legalább új vécétek lesz a szinten! Én soha nem laktam koliban, azt hiszem nem is bírnám, kivéve ha nem lenne hol laknom.
A szopival tök egyetértek, ha nem kéri lehet neki fejni egy éves koráig. Azt hiszem Lara is így csinálta Hangával.

Tünde: Már megint belekotyogok, de vigyázz a banánnal, mert székletfogó és allergizálhat is. Én később adnám neki. Inkább olyan kajákat adjál, ami hazánkban is megterem.
Bátor ma is kapott egy kis almalevet, először pürét adtam, de azt kiköpte, a leve sem ízlett jobban, mint tegnap. Förtelmes. Kép

Karmen: Most derült ki igazán, miért is jó a szereltház. Anyósomék téglaházban laknak, náluk már 17 fok van a lakásban, már egy hete fűtenek, nálunk 22-23 fok, még nem is gyújtottunk be. Csak este, hogy légtelenítsük a rendszert.
Régeben Flóra is sokszor így aludt el a székben, de ő olyat csinált, hogy két falat között aludt egyet. Kép

Fene ezt az esőt, ma dúrták volna szét a kertben a földet. Most várhatjuk míg "kitavaszodik". Ráadásul az ürge hajnali fél hatkor csöngetett, hogy szóljon nem jönnek ma. Kép

Angi: +++++++++++++ Ügyi légy!!!!

Bátor most rakta teli a gatyát!

Gabi3
inecsg
 
 


Gabi, de igen a torka faj, eleg csunya. Sajna el kellett kezdenunk az antibiotikumot, pedig a dokineni sem akarta. Mar sarga az orrvaladek, biztos az unokatesok fertoztek meg. A nagy elegge kohogott.

Nagyon varom Angi hireit, kivancsi vagyok mi lehet veluk. Angi, szoritunk! Kép

Agi
agi77
 
 


Torokfájásra én a Homeogene 9-et, vagy a Stodal szirupot szoktam enni, vagy adom Flónak. Orrfolyásra meg a Corysaliat. Lehet együtt enni, csak 15 perc különbséggel. Kér hogy kell szedni az antigyogyót!
Nekem is folyton Angi jár az eszemben, remélem nem csuklik. Kép
Lehet, már túl van rajta és most gyönyörködnek Bogiban!

Gabi3
inecsg
 
 


Bocs a Stodal köhögésre van!

Gabi3
inecsg
 
 


Sziasztok!

Angiék autója még itt áll az udvaron, a "nászasszonyom Kép " lábtörlője még nincs félrerúgva (Angi szembeszomszédja), sztem még itthon vannak.

Gabi3,
Aranyos Bátor, hogy próbálkozik az üléssel Kép. Hogy adtad Neki az almapürét? Eszter pl nem fogadta el reszelve, de ha a reszeléket szűrőn átpaszíroztam, úgy már tetszett. A levét pedig megitta jóízűen.
Úgy vettem észre, nincs gond a szopival a menzi miatt Kép

Ági,
a babacédé oké, a hétvégén ha valamelyik nap átugrok, az oké? Köszönöm előre is KépFöldszinten laktok? Melyik ablak?
Hogy van Kristóf?

Ágci,
ma megyünk a Cora-ba, azért megnézem a cédét, de már kaptam több ajánlatot is rá, azért köszi az infót. A szoptatós csoport hol van? Mit csináltok ott? Akkor Te is itt laksz nem messze tőlünk.

Nóri,
hogy van Léna? Nagyon aranyos lehet a 8 kanál Kép Mi csak 3-mat használtunk eddig egyszerre.

Dancsi,
kicsi Fiad gyönyörű, úgy látom, imádja, amikor Anyuci fényképezi Kép Köszi a cédét, Ági itt van a szomszéd utcában, tőle elhozom. Ha mégsem jön össze, szólok, mégegyszer köszi Kép

Banita,
megjött a levél, szólok, ha aktuális a dolog, köszi ;)

Karmen,
válaszolt a vasút?

Üdv,
Kriszti

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Angi itthon még Kép
Tuti infó

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Gabi! Orsinál 22-23 fok van, nálunk 21. Amugy sajna alattunk van a kocsiátjáró a mi lakásunk a leghidegebb, na meg az ablakok, ki kellehe hajitani, huzatos mint a fene, fenyö de nem tudnak vele már mit csinálni.

Nekem a Oscillococcinum-t javasolták influenza szerü tünetekre.

Tündi! Én sem adnák 1 éves korig banánt.

Kriszti! Nem válaszolt (bár irtam sürgös lenne), de szerintem az a legbiztonságosabb Orsinak ha bekötve kinyitott babakocsiban van nem az ölemben. Amugy szuper hogy 3 oldala is van a MAV-nak de nincs egy utazási szabályzat fentKép
Hát ha fülkés vonat lesz akkor oda nemigen fér be más a kocsi miatt. Lehet le kell rángatniuk mert én ugyan le nem szállok. Idöm még nem volt kimenni az állomásra ott is biztos tudnák.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Karmen!
Azt tudod hogy melyik vonattal mentek? Én nemrég mentem reggel a 7.30- assal, az nem fülkés volt. A 6.30-as pedig IC. A később induló vonatokról sajnos nincs infóm.

Gabi3!
Mi is téglaházban lakunk, de mi sem fűtöttünk még! Nálunk 21-22 fok van. Szerintem sok múlik a nyílászárókon. Nem voltam még az anyósodéknál (azt tudom hogy vidéken laknak), de gondolom régebbi építésű téglaházuk van, régi 20-30 éves nyílászárókkal, ezért van náluk 17 fok.
Nem akarok kötekedni, de a muszájt nem ly-nal kell írni.(Ugye nem haragszol hogy szóltam?)

Angi!
Ha ma nem indul be a szülés be kell feküdnöd? Szorítok, hogy beinduljon magától!Kép

Sziasztok: Anita

Kép

Kép

Kép
banita
 
 


Gabi, elhiszem, hogy jok a homeos bogyok, es majd hasznalom is oket, ha pl tejet akarok apasztani, vagy sima megfazasnal, de most nem akarok kockaztatni. Tegnap nagyon megijedtunk, mert alig tudtuk levinni a lazat. (tuszos mandulagyulladasa van)
Nalunk is 23 fok van, pedig foldszint, es nem laknak felettunk sem. Ja es az ablakok sokat vannak nyitva. mondjuk uj haz, es baromi jo a szigetelese.

Kriszta, lattalak ma Titeket, becsengethettel volna. Honnan tudod, hogy Angi otthon van? Csak mert ugy volt, hogy ma vissza kell mennie a klinikara.

Angi, ha otthon vagy irhatnal, mert a fel orszag Erted izgul. Kép

Agi
agi77
 
 


hahó, Fogtündér járt nálunk, most már egyértelműen kibújt az a fogacska!!!!! Kép Kép Kép
Vendég
 


Ági! Szerintem lehet Virág ugrabugrál Krisztiék feje felettKép Nem ugy van ha szül akkor Virág a nagyikhoz kerül?

Anita! 7:20-assal megyek, az IC tul korai, nem akarom annyira korán ébreszteni Orsit. Amugy utálom a gyorsvonatokat, szörnyü milyen koszosak de most csak ezzel tudok menni. Visszafele is tul korán jönne az IC vagy tul késön.Kép

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok

Angi, könnyű természetes szülést kívánunk, drukkolunk nagyon.

Nekünk modemes a netünk, nem valami gyors.

Enikő, vigyázz magatokra, pihizz sokat, az a biztos.

Edelweis, de jó hogy írtál, mi újság veletek?

Gigi
gigi1
 
 


Banita: Dehogy is haragszom, legalább tanulok belőle. Köszi! Az biztos, hogy nekik már 32 éves a házuk, a nyílászárók sajna nem a legjobbak.

Kriszti: Bátor egyenlőre a mászással próbálkozna.
Az almapürcsit simán lereszeltem citrom reszelőn.
Kb. két kortyocska ment le a torkán.

Karmen: De torokfájás influenza nélkül is lehet, vagy orrfolyás.

Ági: Egyetértek veled, én sem kockáztatnám, mi is megjártuk tavaly télen... Kép

Képzeljétek, Flórának jön a következő örlője. Így már ez lesz az 5-dik.

GAbi3
inecsg
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?