Új privát üzeneted érkezett!

Ági, Nóri! Nem semmi, megbeszélitek a kölökkel, h nincs szopi, és készKép. TetszikKép

Virágapu frissítette végre az oldalunkat, vannak új képek, és a történet is folytatódikKép.

www.kissvirag.hu

Jóéjt!

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Angi! Gyönyörű pocid van!Kép És gondolom, Bogi még szebb.Kép

Lotti továbbra is imádja a bölcsit.
És nagyon haladunk a szobatisztaság felé. Itthon nincs rajta pelus, és szól ha kell pisilni, kakilni. És egyedül önti ki a bilit (a kakit nemKép) Hihetetlen. 30-án kezdtük a bölcsit! És már ezt is eltanulta!

Melinda

Melinda és

Kép

Kép
melinda29
 
 


Angi,

hatalmas pocid van, remelem jo nagy lesz a babad!
Nezegettem a fenykepeket es rajottem, hogy Virag sokkal dagibb , mint Jazmin. Tiszta irigy vagyok Kép

g.
gabomamo
 
 

 
 

Jó reggelt!

JelenKép

Köszönöm mindenkinek a pocimat illető szavakat!

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Dancsi! Nagyon édes a kisfiad, mindig ilyen nevetös baba?

Nóri! ez jó ötlet, csak nálunk Orsi már igy is a nappaliban alszik, vagyis zsufolt a szoba, nincs hova nagyobbitani. Söt, volt nagyobb kiságyunk, de nem fért be igy venni kellett egy kisebbetKép

Angi! de jo még egyben!!

Melinda! Ezt én sem gondoltam ennyire sokat lehet tanulni a bölcsiben ennyi idö alatt! Gratula Lottinak, nagyon ügyes!!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


ma is van ám kacagós képünk,kezdek belejönni. Kép Kép Kép Vagy csak Jozsó szokja a vakut.

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Angi,
a végén még meg kell piszkálni Bogi bébit,hogy útra kéljen a pocakodból. Kép Kép Kép
Vendég
 


Karmen,
látom ti is helyszűkésben szenvedtek. Hát, nálunk egy talpalatnyi szabad hely nincs. Alig várom már a költözést. Mármint a költözést azt nem, csak az új helyet.

off//

tudtok megbízható lamináltas burkolót? Most zavartuk el a mienket, a nagyja kész van, csak ki kellene javtani a hibákat, meg a szegőzés hiányzik. A javítandó terület kb. 65-70 m2. Ja, meg még egy szoba el sincs kezdve, ez 10 m2 körüli. A meló sürgős lenne, legkésőbb vasárnapig kész kellene lennie.

on//
Vendég
 


Sziasztok!
Most voltunk védőnéninél és eddig még nem híztam egy dekát semKép. Örülök neki viszont, a sok hányástól nem híztam aminek nem örülök. A vérnyomásom a béka ülepe alatt 85/60, mondta, hogy igyak egy kis vörösbort esténként meg kávét napközben. Hát....a kávé nem csúszik, csak a nescafé jó sok tejjel, abban viszont alig van koffein. Na majd életben tartom magam valahogy! A Metróban találtam egy új fajta pezsgőtablettát (vagyis lehet, hogy már régi, de én most láttam ilyet először) ami folsav és vas. Abból vettem párat, most azt iszom, na nem mintha érne valamit, legalább is nem érzékelhető.
Jövő héten megyünk apával apasági nyilatkozatot tenni. Most megy a vita a néven, de abban maradtunk, hogy kettős vezetékneve lesz a gyereknek, viszont akkor csak egy keresztneve. Nem szeretném ha 10 percig tartana szegénynek, míg leírja a nevét KépKépKép
Lehet, hogy nem lesz itthon a szüléskor a párom, mert ajánlottak neki állást külföldön és mivel a téli hónapokban itthon nemigen van munka, ezért kénytelen lesz valamelyik külföldi munkalehetőséget elfogadniKép! Így valszeg megint egyedül leszek az elején....de most két gyerekkel. Háááát, lehet, hogy meg fogok őrülni!!!!
A szülésre Zsófi bejön velem (felajánlotta) vagy anyukám ő már gyakorlott Bogival is ő volt velem... Vagy mindketten Kép De nagyon remélem, hogy apa épp akkor mégiscsak itthon lesz, mert nagyon szeretne ő is bejönni és én is szeretném ha együtt szülnénk!! Kép

Angi: Nagyon sokat gondolok ám rátok! Remélem nem lesz szükség szülésmegindításra, hanem szépen magától beindul és nagyon nagyon drukkolok Neked, hogy simán meg tudd szülni BogibabátKép Óriási élmény lenne Neked, és óriási teljesítmény csaszi után. Hajrá!!!!Kép

Ildianyu: Mi van veletek? Olyan régen jelentkeztél!! Lányok hogy vannak??? Ha lesz egy kis időd dobsz egy mélt nekem? Szeretnék pár gyakorlati tanácsot kérni Tőled, de nem akarlak zavarni! Köszi előre is!

Mindenkinek szép napot kívánok!!!
Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Dancsi! a mienk megbizható volt de 5 éve dolgozott azóta meg el is költözött messzire a városbólKép Da ha végül találsz akkor nekem is megadhatnád mert mi is lamináltat akarunk megint ha költözünk. Hát igen, vendég is csak a gyakran a füldre ül, annyira tele vagyunk, ha ide születik a kisteso akkor Orsi biza egy szivacsra a földre kerül a kiságy mellé, nappal azt fel tudjuk szedni, ágy be sem férne már. De azért jobb szükösen sajátban mintha nem is lenne!
Jozsó szerintem most már élvezi hogy nevet, kacag ilyen is marad!! Édes nagyon!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!
Na, lekicsinyítettem a képeket, úgyhogy talán felmegy.
Szuper volt, bár nekem az első repülésem, úgyhogy a felszállásnál nagyon kellett koncentrálnom.
Egyébként rengeteg pici baba volt, a szállodában még éjfélkor is kint szaladgáltak, animátorok szórakoztatták őket.

felteszek két képet, az egyik a kikötő, ha jól megnézitek a jobb oldalon van egy oszlop, tetején szarvassal, valamikor állítólag ott állt a rodoszi kolosszus egyik lába

a másik kép egy este az óvárosban a nagymesterek palotájában. Hihetetlen nagy kirakodó vásár van késő éjszakáig, minden harmadik üzlet ékszerész, minden második taverna, a többi meg kipakolós (ld. cserepes sor)

sok jó sztori volt, igazából összesen 7-en voltunk, de nagyon jó társaság, minden este retsinaztunk, ez egy fenyőhordóban érlelt görög fehérbor, először fura az íze, de aztán finom

voltunk egy helyen, ahol az Égei-tengert kb 2 méteres homokpad választja el a Földközi-tengertől
képzeljétek, először fürdöttünk a meleg síma Égeibenaztán két lépés és a hideg Földközi-tenger nagy hullámai masszíroztak
maga volt a mennyország:-))

Lucát is vinni kellett volna, bár mi bejártuk az egész szigetet, lehet, hogy azt már nem bírta volna
itthon jól szórakozott a nagyanyóval, nem volt vele gond
amikor meglátott minket, nagyon megörült, pedig én tartottam tőle, hogy először nem akar majd odajönni hozzánk
Kép
Kép
babamama
 
 


Enikő! Nem hízáshoz nagy gratulaKép. Bár tényleg kár, h ez a hányás miatt vanKép(((

Figy! Nem akarok a védőnődnek ellent mondani, de a KV csak felturbózza a vérnyomást, és ledobja rövid idő után. Miért kellene megemelni? Terhesség alatt normális, h alacsony a vérnyomás, sőt ez a jó, ha magas lenne, na az gond lenne!
A tea hosszabb ideig fenntartja a vérnyomást, ha mindenáron koffein, akkor inkább a tea.
Ha mégcsak nem is esik jól a KV, akkor sztem ne erőltesd!


babamama! Gyönyörűek a képek!!! Örülök, h Luca jól viselte a távollétetKép

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Angi: valamit muszáj tennem az alacsony vérnyomás ellen, mert nagyon szédülök. Volt olyan, hogy nem bírtam felkelni az ágyból,mert féltem, hogy ha felkelek eldölök. Tudod, ez nagyon gázKép. Tea? Jó, hogy mondod, eszembe se jutott!Kép Jól esik a kávé, de csak ami lightos és neskafé, az viszont nem ér semmit, csak az íze miatt iszom. Meghalnék ha igazi kávét kellene innom. Felfordulna a gyomrom. Már a szagától is.....
Mit gondolsz milyen teát vegyek? Zöld teát? Abban sok koffein meg teobromin (serkentő) van, vagy a sima gyümölcstea is jó? Vagy fekete teát?

Babamama. Télleg állati jó helyken voltatok Kép Sztem egy akkora gyereket, mint Luca már lehetett volna vinni, főleg ha repülővel voltatok! No majd jövőre..Kép

Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Ja, értem, az más, ha még szédelegsz is...

Én meg imádom a jó KVt, Nekem leszokni volt nehéz, és néha azért bűnbe esemKép
A zöld teában van koffein? Jajj, nem vagyok ám nagy teaivó, olyat szotam keresni, amiben nincs. A gyümölcsteák egyrészében is van, de a milfordokban biztos nincs, mi azt isszuk.
Na, hátha vki okosabbat mond. Bocsi.

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Sziasztok!

Angi: Beszélj lécci Bogival, hogy most már kész van és előbújhat!!! Ne várja meg hogy kicsalogassák! Kép Irtó hatalmalmas pocakod van! Virágot nem is látod, ha alatta áll. Kép

Bátor is extra sokx ébred, pedig ő is 6 hetesen átaludta az éjszakákat. Van hogy 3-4x is kel, szopi után a visszaalszik. Sztem nem is ébred igazán, csak nyöszörög, de nem akarom, hogy Flórát felébressze.

Egy napunk: éjféltől kezdődik, ha Bátort kérdeznénk, éjjel rosszabb esetben 4x kell felkelni hozzá, jobb esetben talán 1x. Néha Flóra is felsír, Mama deje, akkor ugrani kell, de gyorsan visszaalszik. A reggel kb. 6 és 7 között kezdődik. Flóra előkaparja a játékait, magyaráz, én ébredezek. Jobb esetben ilyenkor Bátor még húzza a lóbőrt. 8 körül felöltözünk, reggeli, ami ha Flórától függne talán délben fejeződne be, mert olyan lassan eszik. 9 körül vagy boltba megyünk vagy be a városba, vagy itthon játszunk. Reggeli után megfőzöm az ebéded, de van hogy csak 11 után. Attól függ kigondoltam-e már, hogy mi legyen a menü. 12 és fél egy között ebédelünk. Ja, Bátor 9 körül ébred, felöltöztetem, esetleg szopizik, de Flóra fontosabb, inkább őt nézi. Szóval mire Fló megebédel 1-fél kettő. Utána megpróbálom Bátort elaltatni, utána Flórát. Flóra vagy cicin alszik, vagy csak simán szopja az ujját, én mellette humok egyet. A következő 2-2 és fél órában elpakolom a romokat, gépezek, meg lebzselek élvezem a csendet, feltéve ha Bátor nem ébred túl korán. 4-5 körül uzsi, játék vagy be megyünk a városba a Papával. 7-8 között vacsi, fürcsi, játék, szunya. Bátor szopizása teljesen összevissza. Ha Flóra éppen nincs a közelben és igazán éhes, akkor jót szopizik egyébként kettőt szippant és mehetnékje van. Este 10 kor már minda kettő ágyban van. 11-12-re már mi is hullák vagyunk, legalábbis én.

Ági: Flóra volt a bűnös a cici kiharapásban, de az a legrosszabb, hogy nincs seb, csak fáj. Még véraláfutás sincs már rajta. Az a legrosszabb, ha éjjel Bátor abból szürcsizik, mert akkor csillagokat látok.

Babamama: Üdv újra itthon.

Lina: Én sem tudok segíteni.

Erika: Mi lenne, ha féjed venné fel Benit éjjel, hátha nem érzi a tejcsi szagot.?

Karmen: Míg a panelban laktunk mi is nyomorogtunk. Alig volt szabad vízszintes terület, ahol Fló játszhatott volna.

Képzeljétek, lebontották a vasjáccót nálunk, abban reménykedek, hogy jó kis EU-s játszót tesznek a helyére és nem szüntetik meg.

Enikő: Ez szomorú.....

Melinda: Lehet Flónak is bölibe kéne járnia, csak úgy sajnálnám hogy nincs velünk....Kép Ügyi Lotti!

Gabi3
inecsg
 
 


OFF Dancsi: Felhívtam egy ismerősömet, aki burkoló, de sajna nem tudja elvállalni rengeteg munkája van. 1 hónapig tutira be van táblázva. Egyébként nem italozik és nem is dohányzik. Megbízható fiatalember, ezért is keresik annyiraKép. ON
Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Tea: A fekete és zöld teában van serkentő, az igazi gyümi teában nincs. Gyógynövényboltban biztos tudnak olyan teakeveréket adni,ami serkentő, jó alacsony vérnyomás ellen. A filteres gyümiteák is tartalmaznak fekete teát.

Nóri: Léna rengeteget változott!

Gabi3
inecsg
 
 


Enikő,
szegénykém, ez nem lesz könnyű.

Karmen,
hát igen, mi már albérletezünk 1 éve. Igaz, ez a sajátunk volt, csak eladtuk és most béreljük tovább.

laminált:
előkerült a tróger burkoló, ha Jozsó nincs a kezemben, tuti kikaparom a szemeit. Megmondtam neki, hogy ha ma estig nem fejezi be, akkor egy garast nem kap. Az ilyen idiótákkal csak alpári stílusban, kiabálva lehet szót érteni.
Az lenne a legjobb ha nem fejezné be, nem kellene fizetni és apukám is be tudja fejezni, Ő olyan ezermester féle, mindenhez ért - vegyész létére.Kép Kép Csak nem akartuk ilyennel terhelni.

Hideg burkolót, meg rendes parkettát lerakót tudok ajánlani, ők nagyon rendesek.

cicid hogy van?

És igen, Jozsó ilyen rötyögős, mosolygós baba alapesetben, ha én is jól vagyok, mert nagyon megérzi az én kínjaimat. Most éppen a lábát tömi befelé. És mindjárt bepöccen,hogy nem fér be teljesen a szájába.


én is úgy mennék ám a talikra, de az a gáz, hogy réges rég vezettem, meg amúgy is csak egy autónk van, amit apa használ, és a vezetés újrakezdését nem babával a hátam mögött kellene elkezdenem. Buszozni babakocsival nem tudok, gyalogosan pedig messzi lakunk a belvárostól.

Esetleg lehetne következő tali Újszegeden, az Erdélyi téren, vagy a Hargita ABC-nél a játszótéren? Vagy ha végre elköltöztünk, akkor már úgyis hűvös lesz, jöhetnétek majd hozzánk is bababuliba
Vendég
 


Enikő,
köszi nagyon rendes vagy,hát igen a tisztességesek be vannak táblázva. én tuti festőt, műkövest, villanyszerelőt is tudok, ha kell valakinek.
Vendég
 


Sziasztok!

Enikő!
A Klauzál téren, a Wagner udvarban van egy teaház, nagyon finom különleges teáik vannak! Biztos tudnak ajánlani valamit, ami neked jó lenne és megmondják, hogy hogy kell elkészíteni (hány percig kell áztatni), és mivel kell inni (tejjel,v. citrommal).
Meg láttam a Petőfi S. sgt.-on is egy kávé ill. teaházat, kívülről nagyon jól nézett ki, egyszer biztos oda is benézek, csak nekünk abszolút nem esik útba. Itt is árulnak mindenféle "kelléket" kávézáshoz, teázáshoz (ez volt kiírva). Ja, az üzlet a Bécsi krt. előtt van, az egyetem épületével szemben.

Angi!
Nem kell sürgetni Bogi babát, tudja ő mikor érkezik el a nagy nap! Pontosan mikorra vagy kiírva?

Sziasztok: Anita

Kép

Kép

Kép
banita
 
 


Karmen, Dancsi!
Khm... khm... ez a helyhiány érdekes dolog. Mint tudjátok mi egy 16m2-es koliszobában lakunk 3-an, és mióta megszabadultunk az ágyaktól és szivacsokon alszunk annyi, de annyi helyünk van, hogy csak na. Persze minden realitív. Kép

Gabi!
Telkünk köszöni jól van, meg mi már megterveztük a házat, már csak hivatalos formába kell önteni. Zoli maximálisan úgy készül, hogy a tetőn és a villanyszerelésen kivül mindent ő fog csinálni a haverjaival meg a tanítványaival, mert egy csomóan felajánlották neki, hogy csak szóljon Tanbá, oszt jövünk. Szóval tavasztól hajrá...

Amúgy ma megjött...Kép

Nóri
norcee
 
 


Nóri,

Hát nem is értem hogyan fértek el. Minden elismerésem. Persze az ember mindig többre vágyik.

Hú, építkeztek? én már kezdek belebolondulni, pedig nekem csuda jó dolgom van, a férjem építész, a nagyját ő felügyelte. Sőt, szinte mindent. Pont 1 év alatt épült fel. Holnapra kész a burkolás. De a lamináltosat ma elzavartuk, a hidegburkoló egyik cimborája befejezi.
Vendég
 


Nóri! én sem értem, elképzelni sem tudomKép
szegény, én is ettöl félek már nem sokáig uszom ezt meg!

Dancsi! és nem követelte hogy az eddigi munkát fizessétek ki? csak ugy elvonult??


Anita! én voltam a Petöfin a teaboltban, nagyon picike de van több tea. Még nem vettem csak benéztem oda.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok

Angi, nagyon szép a pocid. Drukkolok, hogy magától beinduljon a szülés.

Babamama, szuper lehetett a nyaralás.

Nóri, Virágtól is vettek vért vashiány gyanú miatt a régi Sztk-ban, nem kellett éhgyomorra menni, mi 9 után mentünk és egy baba volt előttünk. A vénáját egyből eltalálták és nem is lilult be később.
Léna nagyon aranyos. Kép

Megbízható szobafestőt mi is keresünk. Ha tudtok, elküldenétek a telefonszámát e-mailben, előre is köszi.

Virág nagyon leszokóban van a szopizásról Kép, minden más jobban érdekli. A hozzátáplálás jobban tetszik neki, azt csak nyelni kell. Van tippetek esetleg, hogy tudnám rávenni, hogy ne válassza el még magát?
Ági, Erika, nálatok látom fordított a helyzet Kép.

Gigi
gigi1
 
 


Gigi! Írtam mélt, de visszajött. Tele van a postaládád, vagy megváltozott a mélcímed????
Pusz
Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Eniko, remeljuk pont itthon lesz a parod, amikor szulsz. Mivel foglalkozik, hogy kulfoldon keres allast?

Gigi, szerintem eloszor mindig szoptasd Viragot, es utana adj neki gyumolcsot. Nem tudom Kristof mikor fog elvalasztodni, mostanaban sokszor eszebe jut, hogy cicit akar, es akkor nincs mese meg kell szoptatni. Tegnap az orvosi rendeloben jutott eszebe. Szemben apuka, jobbra egy srac, de nem volt mit tenni, mert sirt, es huzta fel a polomat.

Nori, ismerem a koleszt. Kép Majd nemsokara meglesz a hazatok, es akkor Lenanak is tobb helye lesz. Bar a koliban azert van folyoso, tevezo, es nagy konyha.

Gabi, remelem jobban vagy, tudom milyen az, mikor csillagokat latsz. Most sikerult kiprobalnom milyen tobb gyerekkel. Hat nem konnyu.

A 3 csemetenk (ebbol 2 a Tesome):

Kép

jo ejt!
Agi
agi77
 
 


off//
karmen,
nem tudom még mi lesz, pénzt azt nem kap, de lenyúlt valamennyi anyagot, így sajna sok pénzzel nem tartozunk neki. Max. 15-20e Ft-tal.
on//
Vendég
 


Nóri,

lehet már írtad, de merre építkeztek? A te párod is építész?
Vendég
 


Sziasztok!

Gigi! Sztem is azt próbáld, amit Ági mond, de Ágci biztos ír majd nagyon okosatKép

Tegyetek már fel képeket a gyerekekről, rég láttuk Őket!

Mi még remekülKép, hivatalosan mától túlhordok, de igaziból péntekre vagyok kiírva, az anyum szülinapja, jó lenne akkor szülniKép. De bízom Bogiban, majd Ő eldönti, mikor szeretne napvilágot látniKép

Ági! NAgyon szépek a nagyok is! Ma játszó?

Szép napot mindenkinek!

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Bababamama, nagyon szep helyen voltatok! Kép

Angi, o.k., mi benne vagyunk a jatszoban. (Ugye nem az en gyerekemre gondoltal? Csak mert ot epp elegszer reklamozom.)

Lanyok, tenyleg legyen mar tobb kep. Kép

Agi
agi77
 
 


Kép

A törpeterrorista! Kép

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Nóri: Jól meggondoltátok, hogy Zoli fog mindent csinálni? Nem akarok beleszólni, de közben ő dolgozik is és van egy gyönyörű kislánya és egy felesége is akikkel foglalkozni is kell. Az én Zolimat alig láttam, pedig nem ő csinálta a dolgokat, csak kinézett, hogy minden rendben van-e. Egyébként sok-sok erőt és kitartást nektek az épülő házhoz!!! Kép
Most jött meg először, mert akkor tök jó neked.

Lányok én azért nem teszek fel képet, mert esetleg valakinek modemes nete van és az csak szíd, a fotógalériában megnézhetitek a csemetéket.

Ági: Kristóf nem semmi ficák. Flórának csak itthon szabad szopizni.
Sztem azért fáj a szopi, mert nem jó a testhelyzet. De éjjel nem vagyok hajlandó ülve szoptatni. Kép Ha hónaljtartásban fekszik Bátor nem is érzem.

Gabi3
inecsg
 
 


Gabi, igazad van a fotokat illetoen, bar neha azert jo latni a babakat. No meg a galeriat sem minenki ujitja rendszeresen.Kép En sem szoptatnek ejjel ulve, az biztos. Nem tudom mit szolnanak az emberek, ha nyivanos heyen mind a 2 gyereket szoptatnad. Kép Neznenek nagyokat. Kép

Eniko, aranyos a torped. Kép De miert terrorista? Nem gondoltal arra, hogy Ti is mentek kulfoldre a paroddal?

Agi
agi77
 
 


Ági: Azt hiszem tényle néznének nagyot, főleg hogy Flóra már 2 és fél lesz!!! Kép

Gabi3
inecsg
 
 


Babamama! NAgyon szép helyeken jártatok!!

Enikö! Tényleg miért az? aranyos Bogi még mindigKép

Tudom galéria, nem teszek fel egy ideig fotót, igérem, a baj hogy az albumunkat nem tudom frissiteni, mert rém bonyolult, a férjem meg 2 havonta szokta. SZoval bocs, de ezt látnotok kell!
Jóllakott Orsi és amig elfordultam fagyasztani a tököt elaludt Kép
Láttam, hogy sir egy kicsit de azt hittem csak ki akarja vegyem mondom 3 perc várjál. Hát megvártKép

KarmenKép

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

A múlt hétfőn írtam egy csomót, ami úgy elszállt, mint a fecskék nemrég.
A gyerkőcök édesek, gyönyörűek még mindig Kép

Enikő,
teaügyben a Twinings-nak vannak gyümölcsteái, a Cora-ban van, de ezek elég drágák. Viszont van nagyon finom gyümölcstea, a Match-ban, a Széchenyi téren - mától akciós: Gárdonyi a gyártója és van sokféle ízben. Lehet filtereset is kapni, meg ömlesztve is. Ha jársz a Cora-ban, ott tuti lehet kapni. Nagyon finom, én vörösáfonyát szoktam venni. Nincs benne tein, nyugodtan ihatod.

Ági77,
a gyerekorvosnál el lehet vonulni szoptatni. A múltkor egy anyuka kinn szoptatott a váróban és mondta a dokinő, h menjen vele, mert van hely, ahol meg tudja szoptatni a kicsikéjét.

Jesszusom, akkora égszakadás van!!!

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


A fű köze tele van jéggel.
Megint úszni fog az utcánk Kép

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Sziasztok

Karmen, ez nagyon jó kép. Kép Kép

Most akartunk kimenni sétálni, de jó hogy még nem indultunk el, jégeső esik.

Angi, Ági, először szoptatom Virágot, csak utána kínálom mással, két korty után azonban forog le a ciciről mint aki jóllakott, ezután mégis képes benyomni 100g főzeléket a kis csibész.

Enikő, mindjárt ürítem. Köszi.

Gigi
gigi1
 
 


Bocsi, de teljesen kiakadtam.

Ági77,
még annyit, hogy nekünk sajnos nincs digitális gépünk és nem tudok fotózni. Jó lenne feltenni pedig képeket Kép

Eszter gyönyörűen felül.
Hasra fordul és a kezével araszolva ül fel. Hihetetlen Kép Nagyon édesen csinálja, már szopizás közben is felül, annyira élvezi.

Karmen,
meggyógyult már Orsi füle?

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Anyu is most hivott a városban jég esik. Itt nálunk (még) nem.

Eszteranyu! Igen, tegnap du. beletettük a fülbevalót, most már csinos lettKép
Mióta ül fel Eszter ? Orsi erölködik, de egyelöre ugy akarja hogy hanyattfekve emeli fel a fejét, hasizom nem elég erös ehhez. Pedig négykézláb már áll, onnan csak le kellene csüccsenni.

Gigi! És ha ilyenkor mégsem adsz neki addig mást amig nem szopizott valamennyit? Probáltad?

Én jövö héten megyek Orsival Pestre vonattal, elég kinos lesz ott szoptatni de ha enni akar akkor adok neki. Ez van.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen,
kb. 2 hete ül fel, de akkor még nem volt ennyire magabiztos ;)
Eszter is hanyatt kezdett felülni így:
fekszik, kéz oldalt, kissé elfordul a kéz fele, felkönyököl, majd előrearaszol.
Aztán ez a másik felülés egyszerűbbnek bizonyult.
Nagyon édes lehet Orsi, ahogy próbálkozik Kép)))
Ti merre laktok?
Szerintem a vonaton ülj az ablak mellé és ha szopizni akar, akkor teljesen fordulj az ablak fele, akkor nem sokat fognak látni.
Rágcsál már valamit Orsi?
Mert ha igen, vigyél neki kekszet, vagy kiflit és azzal ellesz Pestig.
Vagy egy kis üvegbe tegyél gyümit és adj azt neki, talán beválik...

Krisztina

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Karmen,
nagyon aranyos ez a kép.

Jozsó is nyügi volt a hatalmas zuhé előtt, vigasztalhatatlanul bömbizett, enni sem akart.

de ma is volt ám jó kedvünk:

Kép

a ti babáitok sem komálják a sütőtököt? Az alma, bari, banán, na az lecsúszik, de a tök (pedig fincsi édes) az nem.
Vendég
 


van egy csaj, aki gyönyörűszép patchwork (jól írtam????) játszószőnyeget csinál, minden méretben, a 150*150-es méretben, 8e pénz.

egy képet feltettem róla az albumomba, túl nagy, ide nem fér, ha valakit érdekel, elküldöm az emil címét. Szerintem nagyon jó, és ha nagy méretet kértek, akkor még évekig lehet használni, esetleg falvédőnek is jó lesz majd.

http://babanet.hu/album/main.php?album=2678
Vendég
 


Dancsi,
én még nem nagyon adtam sütőtököt, Eszter viszont a sárgarépát nem komázza.

Nekünk egy napunk:
Reggel fél 6 és fél 7 között ébredés, kaja (cici), kiültetjük közénk reggelizni. Ilyenkor kenyeret, kiflit stb. rágcsál, néha a tv paparikát nyomatja (csikorgatja rajta az ínyét).
Apa elindul dolgozni titokban, mert Eszter sír utána. Ezután játék az ágyon velem, közben tévé, cicinasi. Ébredés után két és fél órával alvás - 2 órahosszáig. Közben én összedobom a lakást, tusi, ha idő engedi, leves felrakása főzni.
10 körül ébredés, kaja - nem cici már, ezt a kaját kihagyjuk-: joghurt, vagy banán, őszibarack kis kockára vágva.
Ha megvagyunk, anyuci (én) kávézik (3 az egyben) a nászasszonyával ;), majd séta négyesben.
1-fél 2 körül kaja (cici), alvás 2 órahosszáig.
Én közben gépezek, megfőzöm a kaját.
Ébredés 4 körül, játék. Apa haza, "ebéd", séta, kis nasikaja (keksz, gyümi), séta sötétedésig. Fel, vetkőzés, ilyenkor már alig bír magával, annyira imád fürödni. Mindig Apa fürdeti Kép.
Aztán cicikaja, mi vacsi-ebből is nasizik., majd játék kifulladásig.
Az elalvás sokszor nehéz, mert mostanában nem akar elaludni: megy a harc ellene, de az álom győz. Ez változó. 9 és 10 között szokott lenni.
Nálunk nem délben van ebéd hétköznap, mert Apa 1/2 5 körül ér haza, ezért mindig így főzök.

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Orsi imádja a sütötöküt, ma bool lakott be az elalvás elött.Kép
Eddig mindent megevett.

Eszteranyu! A Cserepes sornál lakunk. Orsi nem rágcsál még semmit, nem merek ilyet adni mi van ha nagy darabot akar lenyelni és fuldoklik.
Vonaton lesz nálam tökfözelék, az uton átmelegszik, ha mégsem akkor szoptatok. Visszafele is ugyanez. 2 adagot viszek.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen! Fantasztikus a kiscsajKép))

Eszteranyu! Épp akkor indultunk volna a játszóraKép. Még jó, h Kristóf tovább aludt, különben ott ért volna minket a jégKép

Gigi! AKkor sztem nincs miért aggódnodKép. 100gramm főzelék nem olyan borzasztóan nagy mennyiség. Ez még nem vált ki egy étkezést, szóval biztos szippant néhány nagyot.

Eszternek grat a mégügyesebb felüléshezKép

Ki netezik modemmel? Mert igazad van Gabi, ha többen vannak, tényleg ne tegyünk fel túl sok képet, de sztem már mindenkinek adsl, vagy mikro van. Nem? Nyilatkozzatok! Kép

Jóccakát! Még nagyon egyben, holnap CTG.

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Sziasztok!
17 hetes szegedi kismama vagyok, szeretnék hozzátok csatlakozni! Terveim szerint a Női Klinikán fogom világra hozni a pocaklakót! Valaki tud nyilatkozni a Daru dr.-ról és a Sikovanyecz dr-ról?
Meli
meli27
 
 


Angi! Gigi modemes.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen, nagyon jo ez a kep, es edes Orsika. Latom bevalt az etetoszek. Kép Kristof is imadja a sutotokot. Lehet mar kapni? Szerintem nem ciki szoptatni volnaton, most mar en is szoptatok barhol.

Eszeranyu, koszi az infot, nem tudtam rola. Gratula a feluleshez.

Meli, udv itt. Kép

Angi, koszi a menedeket, remelem nem lesz belole baj. Gondolom Virag hamar elaludt.

Agi
agi77
 
 


Sziasztok!
Olvasgatok ám, de esténként nem volt erőm már írni, napközben meg időm nincs.
Tomika szerencsére már jól van, ma már nem kínoztuk az orrát. Már három napja etetőszékben eszik!!! Nagyon tetszik neki, főleg a tálca széle, ezt szokta rágni. Sajnos képet nem tudok most fölrakni - pedig ma csináltam -, de csak Apu gépére tudjuk fölrakni, ő meg kórházban van, holnap műtik. Most veszik ki a térdéből a drótot. Remélem, minden rendben lesz vele.
Tegnap kipróbáltuk a banánt. Igencsak fintorgott, de azért majdnem egy felet megevett (villával összetörve). Ma meg több, mint egy felet. Minden falat után bekapta az etetőszék tálcáját, vagy elkezdte szopni az ujját. Jól nézett ki utána.

Angi!
Tényleg szép nagy a pocid! Most már biztos hamarosan úgy dönt Bogika, hogy körülnéz idekint.
Ja, nekünk kábeles netünk van. Én is tennék már fel képet, majd Apu gépére hétvégén megpróbálom fölrakni, és akkor tudnék én is föltenni Tomikáról.

Dancsi!
Jó, hogy beállt a szopi, remélem, most már nem lesz gond!
Józsika nagyon aranyos! Mindig olyan nevetős a képeken!

Gigi!
Én ismerek megbízható festőt, mindjárt elküldöm a tel.számát emailben.

Babamama!
Üdvözlet itthon! Nagyon szép helyen voltatok! Jó, hogy Luca jól érezte magát a nagyszülőknél.

Enikő!
Szegény! Rossz lehet az állandó szédülés!
Nagyon aranyos Bogi!

Ági!
Jópofák a gyerekek! Nem lehetett könnyű 3-mal.

Meli!
Üdvözlet itt! Én a Sikovanyeczet ismerem - nem ő volt a dokim, de többször voltam nála UH-n. Nekem szimpi volt, általában jókat mondnak róla. A Darut nem ismerem.
Írj még magatokról!

Megyek szőlőt enni! Jó éjszakát mindenkinek!
Tünde+Tomika
ptünde
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?