Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Jó régen írtam már. Nagyon szépek a képek, és én is szeretném gazdagítani Ádival. Szerintem nagyon sokat változott, de majd eldöntitek.

Manófalvi, Falevél! Milyen gyorsan el fog szaladni az a kevés idő, ami még hátra van! Látom szépen fejlődnek a picurkák. :D

Timci, b.lin! Mekkorák már a manók! Linda, neked is belázasodott kicsi lányod az oltás után? Ádinak 38,5 °C-os láza volt.

Mi is voltunk méreckedni tegnap 12 hetesen 6280 gramm, és 60 cm.

Egyébként hogy bírjátok ezt a jó időt?


Kép

Kép

Kép

Kép Szenvedős kép
mandula82
 
 


Sziasztok!

Timcike, Mandula: Gyönyörűek a kispasik!!! Egyik helyesebb, mint a másik... :D

Timcike: jó utat nektek! Vigyázzatok magatokra! Az államvizsgához meg egy nagy kalappal!!!!

Hát lassan mi is a finishbe érünk... Már elég erősen munkálkodik bennem a "fészekrakó-ösztön", állandóan pakolásznék, nézegetem a kis ruhácskákat, fogdosom a babakocsit... Még két hónap van hátra, de egyre kíváncsibb vagyok... :D

Most végre egy kicsit jobb idő van, a kánikula után ez igazi felfrissülés...

Kép

Kép
falevel2
 
 


Köszi a bókokat és a jókivánságot! :wink:
mandula-a te kis törpéd se kicsike :lol:


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 

 
 

Timcike jó utat nektek!!
Majd jelentkezz ha tudsz!

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Mandula:
Szerencsére nem volt gond egyik oltásnál sem. Előfordul, általában 10 gyerekből egy belázasodik.
Egyépként jól vagyunk Aránylag jól bírjuk a meleget. Kicsit nehezen alszik ilyenkor napközben és így estére elég nyűgös, akkor fürcsi előtt le kell teni egy picit és nincs semmi baj.

Timi: Jó utat és drukk a vizsgához!

ELSŐ UH: aug.31.

KépKép
Kép
Kép
b.lin
 
 


Manófalvi, Pálfinoémi: Hogy vagytok? Jöttök hétfőn a szülésfelkészítőre? Valamelyikőtök felhívta a kórházat? bár úgy tudom, hogy nem kell bejelentkezni, csak az UH várótermében várni 14.00 előtt.

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziasztok,


Timci, Linda, Mandula,

nagyon édesek a babák, és rohamos iramban növekedtek mindennyian. Várjuk a további képeket.


Timci,

jó tanulást és utat is. Szorítok az államvizsgához. mikor is lesz pontosan?

Falevél,

Nemsokára a te csemetéd is a képeken nézegethejük. Lehet, hogy már csak 8 és fél hét?

Potykamanó,

Babázol már?


Szép napot!

geli08
 
 


Sziasztok!

Hát nagyon édes pasik vannak itt! :lol:

Falevél, annyit tudtam meg a felkészítőről, hogy hétfőn 2-re menni kell az UH váróba. És akkor készüljünk egy pár üveg ásványvízzel... :) Nem tudom, hányan leszünk, de majd keressük egymást. Ha esetleg hamarabb odaértek, foglaltok nekünk helyet? Ha mi érünk oda korábban, akkor mi is fenntartunk Nektek 2 helyet. :D Csak a biztonság kedvéért. :) :)
A vizsgához meg megy a drukk! Csak ügyesen! :)
Noémi, Ti is jöttök, ugye???? Mert akkor esetleg egyből 6 szék kell! :):)
Hát kíváncsi vagyok!

Timi, Neked is drukkolok nagyon! Vigyázzatok magatokra és jelentkezz, amint tudsz!

Lányok képzeljétek, megtudtam, hogy a kórházban van labda! Kérdeztem a dokitól, hogy az enyémet bevihetem-e és erre azt mondta, nem kell cipelni, mert van egy... (Bár ezek után, lehet, mindenki rákap majd, és mégis csak beviszem a sajátomat) :lol: REmélem, élni is tudunk a lehetőséggel, és használhatjuk! Azért csak kényelmesebb a labdán rugózni, mint egy széken... :D

Geli, Te hogy vagy? Mekkora már a babó? Csak mert nem látok vonalzót...

Manófalvi

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok jó rég voltam erre, átfutottam az előző pár lapot, a képek csodálatosak :shock: , olvasni még nem volt időm :oops:

Nem tudjátok, hogy a Metamorfban van kismama-úszás? Esetleg jár vmelyikőtök úszni?

Kép
kkriszti77
 
 


Sziasztok!

Megvan az utolsó vizsgám is!!!!!!!!!!!!! Úgyhogy most januárig nem megyek az egyetem közelébe se... :D

kkriszti:
kismama torna van (vizi) a metamorfban, hasonló mint az aquafitness, csak kismamáknak való gyakorlatokkal. 31 C -os a víz, 90 cm. Nagyon jó, én járok már 2 hónapja.

manófalvi: ok, akkor ott találkozunk majd! :D Persze, foglalunk helyet, ha mi érünk oda hamarabb...

Kép

Kép
falevel2
 
 


Falevél grat a vizsgához :lol: köszi az infot, akkor majd felhívom őket, és bejelentkezek én is :) Majd szólok, ha elkezdek járni én is rendszeresen.

Kép
kkriszti77
 
 


Falevél, gratulálok a vizsgához!!!!!!!!! :D
Hétfőn pedig akkor találkozunk! Remélem, sok hasznos infóval szolgálnak majd... :D

Kriszti, a torna tényleg nagyon jó a metamorfban. kb 1 hónapja járok, és csak ajánlani tudom! Nem megerőltető, de ez a hetek múlásával egyre kellemesebb, mert nem is menne minden mozdulat. :D

jó hétvégét mindenkinek
Manófalvi

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok!

Falevél!

Gratulálok a vizsgához! Akkor most már tudsz a Kicsire koncentrálni! :-)

Falevél és Manófalvi!

Igen, persze, megyünk hétfőn! Aki előbb ér, foglal helyet, oké! Nem kell bejelentkezni. Ezúton hívnám fel a figyelmet a nagyon kaka arcmemóriámra, úgyhogy tessenek bokán rúgni, ha megláttok! :-))))))))))

Potykamanó!

Mi újság?

Szép napot!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Manófalvi: Te vettél már labdát is? Hol és mennyiért?
Látom a vonalzódon, hogy sikerült neveket választani... :D

Pálfinoémi: majd valahogy csak megismerjük egymást... :D

A hétvégén szétkapjuk a kisszobát, kitapétázzuk, kifestjük. Hamarosan bútort is veszünk... :D Már úgy vártam ezt az időszakot, hogy csak a babavárással foglalkozhassak...

Geli: csinálj vonalzót! Olyan jó lenne látni hol tartotok...

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziasztok Lányok!

Most csak így gyorsan Mindenkinek egyszerre írom, hogy egyben vagyunk még! Köszönöm az érdeklődést. Szorgalmasan járunk Nst-kre és várjuk a nagy napot! :lol:

Mandula, Timci, Blin - olyan szépek a babócás képek, öröm nézni!

Kép
potykamanó
 
 


Sziasztok!

A Kecskeméti Babavárók egykori rendszeres látogatójaként találtam rátok. És mivel többen is hasonló időpontra vagytok kiírva mint én, gondoltam, bejelentkezek. Potykamanóval már levelezünk pár hónapja, őt már ismerem. És úgy tűnik néhányótokkal pedig hétfőn találkozunk! Addig is jó hétvégét:

Melinda

Kép

Kép
melissza
 
 


potykamanó: örülök, hogy jól vagytok! Te már tényleg a finishben vagy... :D

melissza: üdv itt a fórumon! Már 4-en vagyunk , akik azonos idős "pocakosok"... :D

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziasztok! Jó reggelt!

Melissza!
Üdv a csapatban! Én is egy vagyok a "4-ből"! :-)

Lányok!
Tisztára izgatott vagyok a délután miatt! :-)))


Lányok!
Még egy fontos dolog! A DM-nek újságjában láttam Avent-es mellbimbóvédő krémet akciósan 1999,- Ft-ért. 30ml. Szerintetek jó árban van? Érdemes megvenni? Vagy egyáltalán Ti akartok ilyesmire költeni?

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok!

Falevél, az Alföld áruházban vettem egy 65 cm-es labdát, de Apa még csak elkezdte felfújni. Remélem, a szülésig azért sikerül felfújnia... :lol: Pontosan nem emlékszem az árára, de kb 1,8 e HUF volt.
Ja igen, sikerült a nevek terén dűlőre jutni. Elég sokára. :D Remélem, ez már nem változik... :wink: Bár nálunk sosem tudni... :lol: :lol:

Potykamanó, örülök, hogy jól vagytok! és hamarosan külön... :lol: Drukkolunk nagyon!

Üdv Melissza!
Látom, gyűlik a kis csapat! :D

Noémi, még nem gondolkodtam bimbóvédő krémen, talán tapasztaltabb anyukák többet tudnának segíteni. De jó tudni, hogy most akciósan lehet kapni... :D És az Aventre azt mondják jó. :)

Délután meg keressük egymást! :D És hozzatok vizet!!!!!!!!!!!!

Manófalvi

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Hahóóóó!

Minden rendben ám velünk, csak én vagyok ilyen lógós. Azért olvaslak benneteket 8)
Előkészítősök, majd gyertek és meséljetek, h mi volt, milyen volt stb. Én még előtte állok a dolognak. Talán szeptemberben mehetek már vagy még augusztusban.
A héten megyek le dokihoz, 1 héttel hamarabb megcsinálják a cukros vv-t. Akkor pontosan hogy is kell. Eszem 1 zsemlét 2dl tejjel, és rá 1 órár kell h levegyék a vért. Ugye????? És csak uúgy kérek a terhesgondozóban egy beutalót a vv-re, majd fölslattyogok a check in-hez, és becsekkolok a szülészetre is, mert ugye vv után vizsgálat, majd el a vérszívó nénihez, és utána föl az emeletre a dokihoz. ??
Csak mert hallottam, valakitől, h neki a megyeiben vették le a vért.
Van ilyenkor nagylabor? Elvileg kellene. :roll:

Timcike csodaszép a kicsifiad :D Mindig megnézegetem, meg a többi baby-t is!! :wink: Édesek :)

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Lányok!

Potyka Szilárd babája 4000gr-mal 54 cm megszületett, császár metszéssel! Jól vannak a baba gyönyörű! Jól vannak.!

Kép
Kép
Kép
borsika33
 
 


Sziasztok! Jó reggelt!

Nagyon-nagy gratula Potykának a kis Szilárdhoz!!!!!!!!!!!!!!! Szuper! :-)))

Falevél!
Ha jól láttam, talán már az elején is integettél nekem, de nem volt biztos benne, hogy tényleg nekem és tényleg TE vagy-e. Na, erre mondtam én előre a nagyszerű arcmemóriámat! Bocsika!
Mindenesetre nagyon örülök, hogy láttalak Benneteket!!! Manófalvi! Ez már Neked is szólt! :-)

Egyébként szerintem nagyon jó volt az első alkalom. Jó, hát kissé véres, de nem hiszem, hogy újdonság lenne, hogy egy szülés véres. :-) Felkészült, jó előadó volt! Helyenként még 1-2 poén is belefért. :-) Várom a jövő hetet!

Puszi Mindenkinek!
Noémi

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok,

rég írtam már de szoktalak benneteket olvasgatni!Nagy gratula potykának a kispicurhoz!
janka 2006
 
 


Sziasztok!

Borsika, köszi az infót! És nagy-nagy gratula Potykának és Szilárdnak! :D Jó egészséget nekik és sok-sok tejecskét! :D

Noémi, az én arcmemóriám sem túl jó, de Falevél jó, hogy Rád ismert, onnantól már biztos voltam benne én is... :oops: Legközelebb pedig tuti megismerjük egymást!
Nekem is tetszett az előadás. Férjem aranyosan azt mondta, annyira meghatódott, amikor mutatták, hogy megszületett a baba... :roll: Hát én is elérzékenyültem...
És tényleg jó volt, bár elég meleg volt, és a levegő sem nagyon mozgott... De mára már nem lesz ilyen gondunk, mert kellemes hüsi van! :D

Üdv,
Manófalvi

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok segítség kellene, tudtok valami jó pocikrémet csíkok ellen, nem baj, ha drága???? Ti mit használtok, mert én eléggé hajlamos vagyok a csíkokra, néhány már fiatalabb koromban jött is a derekamon :(
Vichy, lierac milyenek? Azt mondják a vichy nem ér semmit, vagy vmi extra krém (forever living pl.) kozmetikustól mondjuk ezek már huszonezres kategóriák (állítólag ilyenek is vannak)????

Kép
kkriszti77
 
 


Kriszti, én síma testápolót használok, extra száraz bőrre (garnier). Eddig még nincsenek csíkok, le is kopogom... :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok!


potykamanó
: nagy-nagy gratula!!!! Várjuk a fotókat!

kriszti:
én Johnsohn babaolajgélt használok, este tusolás után szoktam bekenni magam vele. Nekem ez eddig bevált, bár még sohasem voltak csíkjaim...

pálfinoémi: igen, az elején is én integettem.

Kép

Kép
falevel2
 
 


Nagy-nagy gratula Potykamanónak!!!!! Jó egészséget és sok tejcsit!

Kkriszti77: Én babydream olajat és testápolót használtam sokat, de sajnos az utolsó pár hétben annyira gyorsan nőt a pici lányom, hogy ezt a bőröm nem bírta követni.

ELSŐ UH: aug.31.

KépKép
Kép
Kép
b.lin
 
 


Köszi lányok a sok tanácsot, végülis olajat rendeltem Weleda Schwangerschafts-Öl (ára is tűrhető 100 ml 3800.-). Meglátjuk... :roll:

Kép
kkriszti77
 
 


Sziasztok!

Potykamanó nagy gratula a pici fiúhoz! Nagyon sok örömet kívánok hozzá, és rengeteg tejcsit! :D

Borsika köszi az infót!

Kriszti! Szerintem az olajjal biztos nem jársz rosszul! Bár én csak szülés után használtam az olajat, előtte Milupa búzacsírás krémet használtam.

Ádám mostanában sokat nyáladzik, mindig a szájában van valami, és iszonyatosan nyűgös. Minden nap megvan a délutáni ordítás. :roll: Jön a foga? Lehet, hogy csak ilyen időszaka van.

Remélem mindenkivel minden rendben!

Szép napot Nektek!
mandula82
 
 


Sziasztok!

Kriszti én az Avent pocakkrémét használom, de sokan esküsznek a DM-es Babyloveosra is. Én abból csak a bimbókrémet használom most. Mellesleg szoptatáshoz ezt és az Aventosat ajanljak, mert ezeket nem kell lemosni szopi előtt. :)
Pénteken lesz vki a kórhiban vmilyen vizsgálaton??

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Köszönöm az üdvözléseket! Remélem majd személyesen is megismerjük egymást. Én is voltam hétfőn, és szerintem nagyon profi volt az előadó. Csak a kérdéseket hiányoltam, pl lehet-e bugyit hordani, saját hálóinget, milyen betét kell és mennyi... De lehet, hogy már mindenki csak arra várt, hogy mehessen végre haza. Talán legközelebb. A második alkalom amúgy rövidebb szokott lenni, kb fél óra.

Csíkok elleni krém: szerintem nem sokat számít, bár valójában soha nem fog kiderülni, hogy miért jöttek elő vagy éppen miért nem. Azt is szokták mondani, hogy örökletes hajlam. Na az én anyukámnak egy sincs, én kentem magam Vichyvel, meg más hasonló árkategóriájúakkal is, de mégis csupa csík lett a hasam... Barátnőmnek most azt ajánlották, hogy kollagén tartalmú krémet vegyen. Egyébként most semmivel nem kenem a pocakom, és mégsincs egy újabb csíkom se. Pedig már 114 centi.

Mellbimbóvédő krém: én is vettem Aventot annak idején, aztán a kórházban a nővérek egyhangúlag azt mondták, hogy legjobb a Bepanthen. És ha jobban utánagondolunk, nem árt lemosni, bármilyen krém is van a cicin, szoptatás előtt...

Melltartóbetétből pedig (habár ez most nem volt kérdés) én egyértelműen a Chiccot ajánlanám, az olyan mint a pelusok, a folyadék zselévé alakul benne, és a hátoldalán fólia van, úgyhogy szinte 100% biztonságos. Nekem nagyon bevált.

Tényleg, jártok terhes tornára vagy kismamajógára? Én most szándékozom utánanézni, hogy milyen lehetőségek vannak. Ti tudtok valamit?

Melinda

Kép

Kép
melissza
 
 


Melissza, a kérdések tényleg jók lettek volna a végén, de annyira hosszú volt és meleg, hogy én sem bántam, hogy végre kiszabadulhatok a még melegebb szabadba... :roll:
Akkor mellbimbóvédő krémnél végül mindegy milyet használunk, érdemes lemosni???? Kell egyáltalán ilyen krém??? Mert sokszor olvastam, hogy elég szellőztetni és a tejjel bekenni. De néha teljesen elbizonytalanodom, mert nem tudom, mire is számítsak...?
A betét: hát a barátnőm kb 5 évvel ezelőtt nem használhatott bugyit, de ahogy látom, a kisfiad fiatalabb, hátha közelebbi tapasztalataid vannak... :)

Kismamatornára és vizitornára járok. A kismamatorna a Nyíri úti kórházban van minden kedden 4-től. Leginkább keringésjavító gyakorlatok, légzéstechnika, intimtorna, meg hasonlók vannak. Nekem eddig nagyon tetszett, mert máshol ezeket nem mondták el ennyire "szájbarágósan". :D A másik torna, amiről már többször is beszéltünk, a Metamorfban vizitorna (külön kismamatorna). Ebben a melegben különösen jól tud esni a kellemes langyos víz. :D Ezt Falevél is igazolhatja... :D Ott néha labdán van bemelegítés, de nagy melegben azt is kihagyjuk és irány a medence, ahol lábemelések, karkörzések és egyéb light-os gyakorlatok vannak. :) Közben pedig mindig hallunk és okosodunk 1-1 témában, ami épp az oktató eszébe jut, vagy esetleg nekünk. :D Ez kedden és csütörtökön van 2-től, de nézd meg a honlapjukat, hátha többet megtudsz. :D

Na most ennyi jutott eszembe! :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Itt vannak az igért képek! Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
borsika33
 
 


Ja ő Szilárd Potyka babája!

Kép
Kép
Kép
borsika33
 
 


Sziasztok!

Most 29 hetes kismama vagyok és rátaláltam erre az oldara és hátha sok érdekességről tudok meg dolgokat akik már megszülték a csöpségeiket.És persze akik még nem nekik is milyen tapasztalatuk van. 8)
mogyoland
 
 


Azt szeretném kérdezni valaki szült-e a Nyirádi Tamásnál ?
Tudtok-e adni valami infót ,hogy milyen mert nála szeretnék szülni?
mogyoland
 
 


Szia Mogyoland. Üdv itt. Én sajna nem tudok válaszolni a kérdésedre, de majd jönnek a lányok, és biztosan akad valaki aki igen. :)

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Szia Mogyoland!

Üdv köztünk!

Sajnos, Nyirádit én sem ismerem.


Linácska!
Ma megpróbálok Rádcsörrenni!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok,


Kissé eltűntem, Gergő nem sok időt hagy netezésre.

Mogyoland, Melissza,

Üdv itt.

Mogyoland,

Eddig a kis Nyirádyról csak jókat hallottam, ha őt választod, szerintem menj nyugodtan hozzá. Én 3 éve azért máshoz mentem, mert ő a gimis legjobb barátnőm unokatesója és annak idején találkoztunk vele erre-arra bulikban, és akkor úgy gondoltam ciki lenne hozzá menni.

Potykamanó,

Gratula a kis Szilárdhoz, nagyon édes baba.
Megvárta a doki bácsit ezek szerint.

Borsika,

A képeket megint köszi szépen. Így legalább mindig tudjuk, hogy az átmenetileg eltűnt kismamákkal minden rendben van, csak közben megszületett a csemetéjük. Nagyon köszi, még egyszer. Tündér vagy. :)

Manófalvi,

Szerintem sem szükséges a bimbóvédő krém, a tej és a szabadlevegő teljesen oké, ha nem harap meg nagyon a babó. Gergő a bal cicimet, nagyon megharapta még a kórházben, annyira fájt, hogy sírtam, amikor bekapta és elkezdett szopni. Amikor elmondtam a gyerekorvosnak, megnézte, kiakadt és mondta, hogy nagyon csúnya. Nem is volt rá elég semmi. Kaptam gyull.csökkentő kenőcsöt, meg cink pasztát, 2 napig, bantu négeként mászkáltam a lakásban, de 3. napon minden oké volt. kisebb sérülésekre én is csak tejet kentem.
Bugyit nyugodtan lehet viselni, csak első nap mondják, hogy inkább ne, amíg nagyon tisztulsz. Sőt a barátnőm a hálóingjét is felvette a 3. napon. Én végig kórházit használtam, mert szinte minden reggel cserélni kellett. Annyira nem veszélyesek, csak mindig lennie kell a szekrényedben egy tartaláéknak, mert hétvégén van, hogy elfogy minden.
Betét, meg szeintem mindenki maga választ, én always maxit vagy hogyishívjákot vittem.
melltartó betétből, az elején tényleg érdemes aventet vagy chiccót venni, de ha kicsit jobban beáll a kereslet-kínálat, nekem elég volt a dm-es babylove-os is.

Na, mennem kell főzni.

Sziasztok,

geli08
 
 


Sziasztok!

Már a kis Nyirádihoz járok négy éve kb. csak nem tudok semmi infot ,hogy milyen nálla szülni.Mikor nem sikerült a baba akkor hozzá kezdtem járni volt egykét vizsgálat de akkor ugy gondoltuk ,hogy várjunk még vele hátha összejön a dolog.Tavaly vettünk lakást és váltottam munkahelyet és beszéltük a párommal ,hogy talán most újra elkellene kezdeni a vizsgálatokat és erre kiderült januárba,hogy kismama vagyok ne is mondjam mekkora öröm ért bennünket és talán elsem akartam hinni ,hogy tényleg igaz.Még az első ultrahang után is mert nem mutatták meg a babát (állitólag lehet szólni ha látni akarjuk).A másodiknál sem láttam de akkor már nem zavar mert rá pár hétre mentünk 4 dimenzióra 22 hetesen.A párommal igy közösen láttuk meg a kis jövevényt akit már oly régen akartunk.Ne is mondjam azóta még szorosabb a kapcsolatunk,főleg már régóta hangoztatja,hogy apás szülés lesz .és csak jó dolgokat olvastam az apás szülésről.

Bocs hogy ennyit irtam :wink:
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Potyka! Hihetetlen aranyos kis buksija van Szilárdnak! Mégegyszer (és most már utoljára :lol: ) gratulálok hozzá! Majd írj, ha lesz időd.

Szia Mogyoland és Melissza! Nyirádiról nem sokat tudok. Én csak néha kukkantok be, többnyire amikor valami "nagy esemény" történik. Sajnos nincs túl sok időm netezni, ugyanis Ádám babám rövid ideig alszik, és utána csak magának követel. :oops:

Manófalvi! Én sem használok bimbóvédő krémet. Úgy láttam a kórházba a lányoktól, hogy csak akkor használták, ha felsértette a pindur a cicit. Gelinek teljesen igaza van, így nem írom le mégegyszer.

Remélem mindenki jól van!

Ma kapta meg Ádi a 2. DI-PER-TE oltást. Remélem most nem lázasodik be! :roll:

Épp most kelt föl, úgyhogy megyek is. Mindekinek további szép napot!

Kép
Kép
mandula82
 
 


Sziasztok!

Bimbóvédelemben, betétben teljesen egyetértek Anitával (Geli). Már én is írni akartam, hogy ha tényleg komoly a cicisérülés (sebes), akkor arra lehet kérni még akár a kórházban speciális krémet, ami majdnem fekete (éjszakai) vagy barnás (nappali). Amúgy elég a Bepanthen, de leginkább a szellőztetés segít. Vérzés terén pedig nem kell túl durvára gondolni. Én most vettem betétet a MediDentben, 180 forint a 10es csomag, szerintem kettő egyelőre elég is lesz + én is éjszakai maxi hosszú szárnyas Alwayst viszek majd.

A kérdezett ifjú doktor - hát... Én már hallottam róla egysmást. De bármelyik orvoshoz fordulsz is, mindig lesz, aki jót mond róla, meg olyan is, aki rosszat. Ha meg semmilyen híre nincs, az a baj. Most jut eszembe: a kecskeméti babaváróknál Bepa már kétszer nála szült. Kérdezd meg őt priviben.

Kellemes hétvégét mindenkinek!

Kép
Kép
melissza
 
 


Sziasztok!

Megint felmerült bennem egy kérdés.
Mellszívóba érdemes beruházni? Valahogy használtan nem fűlik hozzá a fogam. :-)
Lányok!
Aki már szült és túl van az első időszakon. Érdemes venni?

A DM-ben lehet kapni most 14 rugóért AVENT mellszívót a hozzá tartozó tárolórendszerrel, plusz most adnak hozzá 125 ml-s cumisüveget.

Várom a reakciókat!
És kellemes hétvégét!
Ja! vasárnap megyünk Brendonba és Babyoutletbe! :-)))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok!

Lányok köszi a mellbimbóvédős ötletet és tanácsot. Akkor egyelőre nem veszek semmilyen krémet, legfeljebb ha kell, akkor kérek a kórházban és utána Apával vetetek egyet. :D

Nyirádit én sem ismerem, de szinte biztos, hogy hall az ember jót is rosszat is. Mindenki más, és más tipusú emberek, dokik jönnek be! Ha ti megbíztok benne, akkor az a legfontosabb, bárki bármit is mondjon! :D Szerintem. :lol:

Potyka, ha előkerülsz, akkor még egyszer gratulálok Szilárdhoz! Nagyon édes kis babó! Borsikának megint külön köszönet a gyors infókért és képekért! :D

Noémi, a mellszívó a tejtermelésedtől is függ majd... :?: Egyelőre nem tudok mit mondani... :roll: Igaz, én kaptam egyet használtan, amihez majd a tölcséres részt kell megvennem, de még így sem tudom, hogy lesz-e alkalmam használni... Nagyon remélem, igen!!!!!!! :D

Üdv,
Manófalvi

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Noémi! Nekem kezdetben nagyon nem volt tejem, aztán egy idő után minden hajnalban tele lett a mellem. Ez nem volt túl kellemes, meg Ádi sem ette meg mindet, így ki kellett fejnem. Először kézzel fejtem, aztán miután kidörzsöltem a bőröm eldöntöttem, hogy kell a mellszívó. Én 2 félét próbáltam ki a Medelát, meg az Aventot. Nekem az Avent jött be. Szerintem ráérsz majd akkor megvenni, ha már látod mennyi tejed van. Nekem jó volt kézzel, minaddig, míg sok tejem nem lett. De ezt biztos látni fogod. Mindenesetre, ha van ismerős, rokon, aki kölcsön tudja adni a mellszívóját kipróbálásra az szerintem nagyon jó, mert valakinek ez, valakinek az válik be. (Én a barátnőmtől kaptam kölcsön.)

Kellemes hétvégét!

Adri

Kép
Kép
mandula82
 
 


Sziasztok!

Mellszívó:
szerintem érdemes, már csak az a kérdés ( amit ugyi előre nem lehet tudni), h mennyi tejed lesz. MErt nem mind1, h mennyit kell fejni. Fél órát a kézivel "nyomkodni" vagy elektromossal. Mind2 uolyan hatékony. A DM-es akció most megéri, a lényeg, h 2 féle kézi avent van. Azt érdemes megvenni, amelyikhez a via poharak vannak, mert azt cumisüvegre, és a poharakra is kompatibilis. Míg az uannyiért kapható üveges változat, csak az üvegekhez jó.
Talán érdemes külcsönözni, vagy az elejére kölcsönkérni 1 et. és 1-2hét alatt már lehet tudni, h mennyi a tej, és akkor megvenni.
NEm tudom, mi a szokás kecskeméten, h kérik e a kürházba. De ha nem, akkor szerintem ez a legjobb megoldás. (külcsönözni, kölcsönkérni, persze hozzá steril új fej)

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Noémi: én is úgy döntöttem mellszívó ügyben, hogy egyelőre nem ruházok be a drága mellszívókba, hanem vettem egy 1000 ft-os chicco kézi mellszívót, és ha nagyon kell egy komolyabb, akkor az úgyis kiderül. De ha mégsem kellene, akkor csak egy ezrest buktam, nem tizenhármat.

Kép

Kép
falevel2
 
 


Noémi,
nekem kézzel sehogy nem ment a fejés, semmi nem jött ki, mellszívóval meg rendesen. Bár Lili szopási technikája miatt ugye sok tejem nem volt, de nagyon hasznos volt a mellszívó. Zsuzsa már a kórházba is hozta, segített a tej beindításában. Amúgy Aventes volt nekem is. Azt megértem, hogy használtat nem szeretnél, az valahogy olyan személyreszóló...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Hát hétvégén voltunk párommal körúton ,hogy smint vannak az árak hát elég érdekes ,hogy az egyik boltba majdnem dupla annyiba kerül minden mint a másikban és a minősége ugyan az.
Pl: szoptatos melltertó 5000-6000ft mig a másikban már 3000.ért lehet kapni.
Akinek van babája attól kérdezném most hogy egy-két helyen láttam ilyen külföldi eldobhatós pelust olcsobban átlátszós csomagban van hogy nem-e probálta már valaki,hogy jó -e?
mogyoland
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: